Az új regisztrációk aktiválásához admin jóváhagyás is kell a spammerek miatt. Ezek külföldiek, tehát a regisztrációt megkönnyíti, ha a regisztrálandó névről vagy e-mailről látszik, hogy magyar. Akié mégsem lett aktiválva, esetleg sürgős, küldjön e-mailt!

Melyik a jobb kereső?

Fémkereséshez való eszközök
nicecool
Lengető
Lengető
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

HozzászólásSzerző: nicecool » 2018. február 7., szerda 18:21

Sziasztok!
Fémdetektor vásárlás előtt állok éppen, és nem szeretném elkapkodni a dolgot. Volt már keresőm, csak tartottam egy kis szünetet, és most ismét megjött a kedvem.... Hadizásra kellene, árkokhoz főleg. Ez a fémdetektor típus keltette fel leginkább az érdeklődésemet: Eladó Golden Mask 4 Pro S 28x32-es DD fejjel kombinálva. Kinek mi a tapasztalata? Ez alkalmas lehet? Úgy tudom, hogy a Golden Mask egy igen népszerű bolgár műszer, ami komoly tudással rendelkezik. You tube videókat néztem már róla, jónak tűnik így nagy fejjel. Előre is köszönöm a segítő szándékú hozzászólásokat ! ;)

zoli87
Őrnagy
Őrnagy

HozzászólásSzerző: zoli87 » 2018. február 7., szerda 18:36

nicecool írta:Sziasztok!
Fémdetektor vásárlás előtt állok éppen, és nem szeretném elkapkodni a dolgot. Volt már keresőm, csak tartottam egy kis szünetet, és most ismét megjött a kedvem.... Hadizásra kellene, árkokhoz főleg. Ez a fémdetektor típus keltette fel leginkább az érdeklődésemet: Eladó Golden Mask 4 Pro S 28x32-es DD fejjel kombinálva. Kinek mi a tapasztalata? Ez alkalmas lehet? Úgy tudom, hogy a Golden Mask egy igen népszerű bolgár műszer, ami komoly tudással rendelkezik. You tube videókat néztem már róla, jónak tűnik így nagy fejjel. Előre is köszönöm a segítő szándékú hozzászólásokat ! ;)

A magyar gyártású cobrát ajánlom.Amire neked kell,azon a területen nincs ellenfele.40cm-es fejjel.De 25-cm-es fejjel is kimagasló mélységet tud.Golden maskom is volt,az inkább érmézni való.

zoli87
Őrnagy
Őrnagy

HozzászólásSzerző: zoli87 » 2018. február 7., szerda 18:42

zoli87 írta:
nicecool írta:Sziasztok!

A magyar gyártású cobrát ajánlom.Amire neked kell,azon a területen nincs ellenfele.40cm-es fejjel.De 25-cm-es fejjel is kimagasló mélységet tud.Golden maskom is volt,az inkább érmézni való.

http://metaldetector.hu/cobra.html

nicecool
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: nicecool » 2018. február 7., szerda 23:20

Szia!
Köszönöm szépen a tippet! 4 fajta keresőn gondolkodtam idáig... Deus, magnum,cobra, és ez a mostani golden mask 4 pro s. Golden maskkal kapcsolatban nem voltam annyira biztos mivel kimondott mélységgel kapcsolatosan érméről láttam videókat, deus-ról olvastam hogy sokat tud, viszont túl van árazva... Legkomolyabban az érdekelt, hogy a Feri féle Cobra vagy Magnum (ami kérhető mélységi szondásként is) közül melyik a legcélszerűbb? És szerinted miért inkább a Cobra mintsem a Magnum? Mert a Cobra nagy fejjel ugyanannyit tud és ugyanúgy kiváló hadizásra? Köszi előre is a választ!

zoli87
Őrnagy
Őrnagy

HozzászólásSzerző: zoli87 » 2018. február 8., csütörtök 6:43

A magnum mélykereső szondával nagy tárgyakra biztos jobb mint a cobra a nagy fejjel.De magnumom még nem volt ezért inkàbb olyan mondjon véleményt aki mindkettőt használta.

Királykobra
Őrmester
Őrmester

HozzászólásSzerző: Királykobra » 2018. február 8., csütörtök 21:38

nicecool írta:Szia!
Köszönöm szépen a tippet! 4 fajta keresőn gondolkodtam idáig... Deus, magnum,cobra, és ez a mostani golden mask 4 pro s. Golden maskkal kapcsolatban nem voltam annyira biztos mivel kimondott mélységgel kapcsolatosan érméről láttam videókat, deus-ról olvastam hogy sokat tud, viszont túl van árazva... Legkomolyabban az érdekelt, hogy a Feri féle Cobra vagy Magnum (ami kérhető mélységi szondásként is) közül melyik a legcélszerűbb? És szerinted miért inkább a Cobra mintsem a Magnum? Mert a Cobra nagy fejjel ugyanannyit tud és ugyanúgy kiváló hadizásra? Köszi előre is a választ!

Hadizni a KÉZI gépek között a Cobra a legjobb, az biztos. De mélykeresős Magnumot még nem láttam élőben, lehet az jobb. Viszont azért az se mindegy, hogy mekkora valami. Egy cimbinek van kézi, de a Cobra mélyebb szerintem.

unikornis
Hadnagy
Hadnagy

HozzászólásSzerző: unikornis » 2018. február 13., kedd 12:39

https://www.youtube.com/watch?v=gGwqHyUSUI8&t=11s

Tanulságos teszt, az expi II. és az xterra 70-705 anno ezért ment a háztól, mert ugyanez volt a tapasztalatom a terepen, főleg szemetes kk-on. Remélem az Eq 800-nál ezt már kiküszöbölik az 5 fokozatú gyorsaság állítással és az egyéb 'fícsörökkel'.

Triondor
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: Triondor » 2018. február 13., kedd 13:12

Nekem X-terra 705öm van most kezdőgépnek és felcsíp mindent a vas mellett. Teszteltem saját gödrökkel is ahova én pakoltam be, és élesben is ez a tapasztalatom vele.

unikornis
Hadnagy
Hadnagy

HozzászólásSzerző: unikornis » 2018. február 13., kedd 14:24

Triondor írta:Nekem X-terra 705öm van most kezdőgépnek és felcsíp mindent a vas mellett. Teszteltem saját gödrökkel is ahova én pakoltam be, és élesben is ez a tapasztalatom vele.

Három évig nyúztam a 705-t, és jó gép, de amikor a deussal kimentem ugyanarra a helyre, akkor kb. 3 x annyit találtam, főleg az aprót, és ha nem egy síkban van a kis érme a vassal, mint ebben a videóban, ami a legtöbb esetben így adódik a terepen, akkor elhagyja az érmét, pont azért tettem fel ezt a videót, mert itthon is kipróbáltam. Videón láttam, hogy talán még az új Makro Racerek tudják ezt, a gyorsaságuk miatt, de azzal nincsen gyakorlati tapasztalatom, csak a Minelabbokkal, és azok nem tudják, semmiféle beállítással ezt, amit itt a pacák mutat, és a gyakorlatban ez a gyakoribb eset sajnos.

Triondor
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: Triondor » 2018. február 13., kedd 18:04

Kiismerni a miérteket nagyon jó gépnek tartom a 705öst (egy at pro meg egy régi whites volt még ami a kezemben forgolódott - nem az enyém). Egyelőre sajnálnék Deust venni, mert szó szerint kapálom a földet az enyémmel :D Ahhoz meg drága a fej a deushoz

Magus
Tizedes
Tizedes

HozzászólásSzerző: Magus » 2018. február 13., kedd 21:52

unikornis írta:
Triondor írta:Nekem X-terra 705öm van most kezdőgépnek és felcsíp mindent a vas mellett. Teszteltem saját gödrökkel is ahova én pakoltam be, és élesben is ez a tapasztalatom vele.

Három évig nyúztam a 705-t, és jó gép, de amikor a deussal kimentem ugyanarra a helyre, akkor kb. 3 x annyit találtam, főleg az aprót, és ha nem egy síkban van a kis érme a vassal, mint ebben a videóban, ami a legtöbb esetben így adódik a terepen, akkor elhagyja az érmét, pont azért tettem fel ezt a videót, mert itthon is kipróbáltam. Videón láttam, hogy talán még az új Makro Racerek tudják ezt, a gyorsaságuk miatt, de azzal nincsen gyakorlati tapasztalatom, csak a Minelabbokkal, és azok nem tudják, semmiféle beállítással ezt, amit itt a pacák mutat, és a gyakorlatban ez a gyakoribb eset sajnos.

Látom unikornis barátom, h nem bírod ki komment nélkül :D ..... sztem is az egyik legjobb gép a Deus, csak sokan megválnak tőle szarér-hugyért, mert nem értenek hozzá...... csüt. V. Péntek tal? Csörrögj rám, h jó. ;)

unikornis
Hadnagy
Hadnagy

HozzászólásSzerző: unikornis » 2018. február 13., kedd 22:17

Magus írta:
unikornis írta:

Látom unikornis barátom, h nem bírod ki komment nélkül :D ..... sztem is az egyik legjobb gép a Deus, csak sokan megválnak tőle szarér-hugyért, mert nem értenek hozzá...... csüt. V. Péntek tal? Csörrögj rám, h jó. ;)

Brutál sz@r az idő, most sajnos csak kommentelni lehet, de lesz ez még így se :D

nicecool
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: nicecool » 2018. február 14., szerda 7:08

Mekkora súlya van az új Cobrának nagy fejjel?

nicecool
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: nicecool » 2018. február 14., szerda 8:06

És a 40-es fej nem zavaró már? Csak nekem elsőre túl nagynak tűnik.... Úgy érdeklődök,hogy még nem volt a kezemben Cobra! Köszi előre is !

Timber
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: Timber » 2018. február 17., szombat 17:59

nicecool írta:És a 40-es fej nem zavaró már? Csak nekem elsőre túl nagynak tűnik.... Úgy érdeklődök,hogy még nem volt a kezemben Cobra! Köszi előre is !

Van súlya szépen. Lehet izmozni :D De elsőre inkább a 25 fej jobb szerintem. Az olyan mindenre-jó-fej :D Mélyre azért jobb a nagy.

zoli87
Őrnagy
Őrnagy

HozzászólásSzerző: zoli87 » 2018. február 18., vasárnap 20:27

Usában màr erkeznek az equinoxok.Egyre több a teszt.
https://m.youtube.com/watch?v=x-JjmhYKm6w

Vissza: “Fémkeresők, fémkereső tartozékok, kellékek”