Az új regisztrációk aktiválásához admin jóváhagyás is kell a spammerek miatt. Ezek külföldiek, tehát a regisztrációt megkönnyíti, ha a regisztrálandó névről vagy e-mailről látszik, hogy magyar. Akié mégsem lett aktiválva, esetleg sürgős, küldjön e-mailt!

DELTA

Fémkereséshez való eszközök
Bob Rooney
Tizedes
Tizedes
Status: Offline

Re: DELTA

HozzászólásSzerző: Bob Rooney » 2018. február 19., hétfő 21:16

mauser írta:Sziasztok!
olyan kérdésem lenne hogy egy 16 khz Argus és egy alacsonyabb pl 8-10khz Argus között van e nagy eltérő különbség?
hallottam olvastam olyat hogy a magas frekis.... a nagyobb érméket alig látja....
Egyszer felhívtam a gyártott Ő azt mondta hogy nem freki függő a mélység... illetve nincs akkora különbség... a 2 gép között!
akkor mi az igazság?
használt e valaki magas frekis és alacsony frekis gépet?
tudna e segíteni tanácsot adni!
összehasonlítási alapom más Argussal nincs...
16.5 khz használok!
érdemes e beruházni egy alacsonyabbra? nagyobb érmékre...? tárgyakra?
megvagyok elégedve a mostani gép teljesítményével is!
nagyobb pénzeket is látja levegőbe 30cm fölött.....
valahol irták hogy pl tallért pár centiről látta csak a magas frekis..
nem értem...!

A legjobb frekis Argusod van. 16.5 khz látja az egészen apró hajszálvékony érméktől a nagy tárgyakig mindent, méghozzá verhetetlen mélységből. Van fent a youtube-on pár teszt nézd meg , vagy próbáld ki a saját gépeden. Tallért kb 70 centiről látja levegőben, földben is 50 cm körül hozza. Persze talaj függő a mélység..... nem tudom ki találta ki ezt a hülyeséget, hogy csak pár centiről látja a magas fekis.

talentum
Őrnagy
Őrnagy

HozzászólásSzerző: talentum » 2018. február 20., kedd 15:07

Bob Rooney írta:
mauser írta:Sziasztok!
olyan kérdésem lenne hogy egy 16 khz Argus és egy alacsonyabb pl 8-10khz Argus között van e nagy eltérő különbség?
hallottam olvastam olyat hogy a magas frekis.... a nagyobb érméket alig látja....
Egyszer felhívtam a gyártott Ő azt mondta hogy nem freki függő a mélység... illetve nincs akkora különbség... a 2 gép között!
akkor mi az igazság?
használt e valaki magas frekis és alacsony frekis gépet?
tudna e segíteni tanácsot adni!
összehasonlítási alapom más Argussal nincs...
16.5 khz használok!
érdemes e beruházni egy alacsonyabbra? nagyobb érmékre...? tárgyakra?
megvagyok elégedve a mostani gép teljesítményével is!
nagyobb pénzeket is látja levegőbe 30cm fölött.....
valahol irták hogy pl tallért pár centiről látta csak a magas frekis..
nem értem...!

A legjobb frekis Argusod van. 16.5 khz látja az egészen apró hajszálvékony érméktől a nagy tárgyakig mindent, méghozzá verhetetlen mélységből. Van fent a youtube-on pár teszt nézd meg , vagy próbáld ki a saját gépeden. Tallért kb 70 centiről látja levegőben, földben is 50 cm körül hozza. Persze talaj függő a mélység..... nem tudom ki találta ki ezt a hülyeséget, hogy csak pár centiről látja a magas fekis.

Úgy emlékszem ,ez a problema a legelső magnumoknál merült fel, amíg Feri meg nem oldotta ... analóg gépnél ez különös lenne...mármint a nagy érmék nem látása... Üdv
talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

zoli
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: zoli » 2018. március 12., hétfő 21:11

Argus nagy ovális fejjel eladó , hozzá adom még az eredeti gyári kerek fejet is , most a nagyra van ráhangolva a gép.

Ára 95 000 Ft

Kép

Kép

Dolby
Őrmester
Őrmester

HozzászólásSzerző: Dolby » 2018. március 13., kedd 17:18

zoli írta:Argus nagy ovális fejjel eladó , hozzá adom még az eredeti gyári kerek fejet is , most a nagyra van ráhangolva a gép.

Ára 95 000 Ft

Kép

Kép

Szia!

az érdekelne,hogy mit kell ráhangoláson érteni?Ha ki cserélem otthon,akkor én rá tudom hangolni,vagy Bandi kell hozzá?
A nagy fej hány hz-es?

Köszi előre is!

tibike
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: tibike » 2018. március 13., kedd 17:40

Szia Dolby......én csak egy buta paraszt vagyok, de szerintem a zenészek annak nevezik a hangolást, hogy mindeggyik hangszer egy szinten játszon, tehát Sani C durt, Misi A molt és Géza a F durt nyomja.....ez nem jó.....ugyan igy van ez a keresővel is...te remélem férfi vagy - DE én is....és mégis van köztünk valami külömbség - Te 180cm magas vagy, én meg 160cm....neked szőke a hajad, az enyém ősz....na meg van több külömbség is......ugyanúgy van a tekercsekkell is....nem mindeggyik 13,5 kHz-ces, hanem az eggyik 13,6 a másik meg 13,28 kHz.....DE a kereső elktronikája be van állitva 13 kHz-re....na és ezt kel hozzá passzolni a fejhez - vagy forditva - az elektronikát kell hozzápasszolni a kereső fejhez....NA ez a ráhangolás....kérem szépen....hiába irom én össze-vissza, hogy ezt már az AKA keresők automatikusan csinálják, nem olvassátok a topicokat rendesen, mert tudnád......na ennyi már elég is volt...... :lol: :lol: :lol: Ha netán rosszul irtam, javitsatok ki......

ul69
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: ul69 » 2018. március 14., szerda 13:38

Dolby írta:
zoli írta:Argus nagy ovális fejjel eladó , hozzá adom még az eredeti gyári kerek fejet is , most a nagyra van ráhangolva a gép.

Ára 95 000 Ft

Kép

Kép

Szia!

az érdekelne,hogy mit kell ráhangoláson érteni?Ha ki cserélem otthon,akkor én rá tudom hangolni,vagy Bandi kell hozzá?
A nagy fej hány hz-es?

Köszi előre is!

lehet a fejet is másik géphez hangolni akár otthon is aki ráér elég hozzá egy jó multiméter.a vevőtekercs jelét ki kell vezetni a dugasztól rákötni a multiméterre és figyelni állítgatás közben mikor mutatja a legkisebb feszültséget akkor jó kb.az állitgatást pár apró darab ferrittel vagy pici fémlemezkékkel lehet csinálni főleg a tekercsek keresztezési pontjai környékén.ez amolyan babra munka és közben akár tárgyakat is lehet lengetni a fej előtt milyen távolságot produkál.amíg sár van lehet ezzel bíbelődni :D

Risingsun
Őrmester
Őrmester

HozzászólásSzerző: Risingsun » 2018. március 15., csütörtök 13:09

Ára 95 000 Ft

Kép

Kép

Üdv!

Ki csinálja ezeket a fejeket?
A Bandi?
Van Deltához is?
www.femkereso.eoldal.hu

zoli
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: zoli » 2018. március 15., csütörtök 14:43

Risingsun írta:

Ára 95 000 Ft

[img]http:

[img]http:

Üdv!

Ki csinálja ezeket a fejeket?
A Bandi?
Van Deltához is?

Nem csinálja már senki H. G. készítette , de a sok negatív fikázás miatt végleg felszámolta a fej készítős cuccait , Bandit pedig szerintem tuti nem lehet rá venni hogy gyártsa, bár próbálkozni lehet hátha egyszer feladja az elveit ;) :D :D

Egyébként a Deltához is jó lenne ha lenne aki legyártaná :-)

Dolby
Őrmester
Őrmester

HozzászólásSzerző: Dolby » 2018. március 15., csütörtök 19:51

ul69 írta:
Dolby írta:

Ára 95 000 Ft

Kép

Kép

Szia!

A nagy fej hány hz-es?

Köszi előre is!

lehet a fejet is másik géphez hangolni akár otthon is aki ráér elég hozzá egy jó multiméter.a vevőtekercs jelét ki kell vezetni a dugasztól rákötni a multiméterre és figyelni állítgatás közben mikor mutatja a legkisebb feszültséget akkor jó kb.az állitgatást pár apró darab ferrittel vagy pici fémlemezkékkel lehet csinálni főleg a tekercsek keresztezési pontjai környékén.ez amolyan babra munka és közben akár tárgyakat is lehet lengetni a fej előtt milyen távolságot produkál.amíg sár van lehet ezzel bíbelődni :D

Köszi,de nekem ez így kínai...:D

zoli
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: zoli » 2018. március 21., szerda 20:54

[quote="zoli"]Argus nagy ovális fejjel eladó , hozzá adom még az eredeti gyári kerek fejet is , most a nagyra van ráhangolva a gép.

Ára 95 000 Ft

Az Argus elkelt.

.

Pherry
Tizedes
Tizedes

HozzászólásSzerző: Pherry » 2018. július 25., szerda 21:12

Sziasztok! A delta gyártójához kontaktot tudna adni valaki? Privátban...

Eugen
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: Eugen » 2018. július 26., csütörtök 20:14

Pherry írta:Sziasztok! A delta gyártójához kontaktot tudna adni valaki? Privátban...

Ment privát!

Detektor
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: Detektor » Tegnap, 19:44

Üdv!

Deltából hány fajta létezik? Eddig nem nagyon követtem a témát, annyi rémlik hogy az argus a fejlesztett változata már.
Mennyire jó vasas talajra kisebb dolgokra? Sajnos nem volt még alkalmam kipróbálni, nem tudom ilyen vasas szemetes helyen (kk) mennyire lehet kihallani a jó jelet.

Ha van valakinek tapasztalata, ne tartsa magába, köszönöm! :-bd

Vissza: “Fémkeresők, fémkereső tartozékok, kellékek”