Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

DELTA

Fémkereséshez való eszközök
peti1#
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2015. július 20., hétfő 7:38
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: peti1# » 2015. október 22., csütörtök 17:03

Sziasztok
Van egy ELADÓ Deltám. Akit érdekel, írjon!



Petrvs
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:41
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Petrvs » 2015. október 23., péntek 17:12

Sziasztok.
Elkészült a Deltához az első 40 X 34 fej is,amit szeretnék nektek megmutatni.Videót nem volt kedvem csinálni,érjétek be néhány képpel.A képeken a 30-as fejjel van összehasonlítva.Levegőben 5-6 cm plusszt ad (ez még jó,ásható jel) Földtesztre nem sok időnk volt egy Dózsa 20 ft-ossal csináltuk először 41cm-re ástuk le,majd 6-7cm-t kellett lekaparni róla az ásható jelért.Ha nem jól emlékszem majd kijavítanak :-)

http://www.kephost.com/images/2015/10/2 ... 145517.jpg

http://www.kephost.com/images/2015/10/2 ... 150250.jpg

http://www.kephost.com/images/2015/10/2 ... 150732.jpg



sons
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015. október 16., péntek 13:04
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: sons » 2015. október 25., vasárnap 15:43

Sziasztok.13.5khz delta eladó. A gép 3éves megkímélt állapotú. Akit érdekel írjon rám.



A Delta elment
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sons 2015. november 2., hétfő 7:13-kor.



Joe66
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. szeptember 19., szombat 20:29
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Joe66 » 2015. október 26., hétfő 21:50

Szia.Érdeklődnék a delta áráról,vagy esetleg cserébe egy Golden star4 érték egyeztetéssel?Köszi a válaszod.Joe.



Török
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 20:38
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Török » 2015. október 27., kedd 5:59

1869 M lovassági tiszti kardot és egy Cscope cs5mx, 12 khz-es keresőt cserélnék Deltára, Argusra.
Pü-ben elértek.
http://kepfeltoltes.hu/view/151025/DSC_ ... es.hu_.jpg



Avatar
Marlow
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2015. július 5., vasárnap 11:07
Tartózkodási hely: Itt és másutt !
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Marlow » 2015. október 28., szerda 16:25

üdv. Érdeklődnék erről az új nagy 40 X 34 es fejről. a régihez képest az apró vékony dolgokat (pl: kk árpi vagy még kisebb vékonyabb obolus) élével , vagy lapjával mennyivel szedi mélyebbről mint a régi ?
Ez a nagy fej kb mennyibe kerül ?

Van vele valami konkrétabb tapasztalat ?
Szűrés ugyanúgy jól megmarad ? nem hagy el dolgokat ?
Előre is köszönöm a válaszokat. Üdv...


Csak is a Delta és a Cobra adhat neked erőt és mindent lebíró akaratot

Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: talentum » 2015. október 28., szerda 20:42

Marlow írta:üdv. Érdeklődnék erről az új nagy 40 X 34 es fejről. a régihez képest az apró vékony dolgokat (pl: kk árpi vagy még kisebb vékonyabb obolus) élével , vagy lapjával mennyivel szedi mélyebbről mint a régi ?
Ez a nagy fej kb mennyibe kerül ?

Van vele valami konkrétabb tapasztalat ?
Szűrés ugyanúgy jól megmarad ? nem hagy el dolgokat ?
Előre is köszönöm a válaszokat. Üdv...
Üdv Marlow!
Ígérem, lesz videó több mindennel, nemrég jött meg postán, és még nem volt időm tesztelgetni sem, nemhogy videózni. Petrus lehet, hogy gyorsabb lesz.
Asszem 25e ft lesz, ha beválik.Ez a 41x34-es fej 50 g-al könyebb, mint a 2 éves 30-as fejem!!! Discelése úgy tűnik jó lesz,nem cicereg,vagy nyekeg, azt már látom, de összehasonlító tesztet szeretnék csinálni a régi fejhez képest, utána lehet örülni, vagy sírni. Nem hinném, hogy vasas, szemetes KK-i helyen hozna javulást, de majd meglátjuk. Csak legyen jó idő a következő pár napban...


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Petrvs
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:41
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Petrvs » 2015. október 28., szerda 21:15

talentum írta:
Marlow írta:üdv. Érdeklődnék erről az új nagy 40 X 34 es fejről. a régihez képest az apró vékony dolgokat (pl: kk árpi vagy még kisebb vékonyabb obolus) élével , vagy lapjával mennyivel szedi mélyebbről mint a régi ?
Ez a nagy fej kb mennyibe kerül ?

Van vele valami konkrétabb tapasztalat ?
Szűrés ugyanúgy jól megmarad ? nem hagy el dolgokat ?
Előre is köszönöm a válaszokat. Üdv...
Üdv Marlow!
Ígérem, lesz videó több mindennel, nemrég jött meg postán, és még nem volt időm tesztelgetni sem, nemhogy videózni. Petrus lehet, hogy gyorsabb lesz.
Asszem 25e ft lesz, ha beválik.Ez a 41x34-es fej 50 g-al könyebb, mint a 2 éves 30-as fejem!!! Discelése úgy tűnik jó lesz,nem cicereg,vagy nyekeg, azt már látom, de összehasonlító tesztet szeretnék csinálni a régi fejhez képest, utána lehet örülni, vagy sírni. Nem hinném, hogy vasas, szemetes KK-i helyen hozna javulást, de majd meglátjuk. Csak legyen jó idő a következő pár napban...
Nagyon kíváncsi vagyok a te véleményedre is. Várjuk.
Na meg a videókat is,mert nekem nehéz rávenni magam.



Avatar
00fonix
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2015. október 3., szombat 16:50
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: 00fonix » 2015. október 28., szerda 21:17

Szia Talentum!
Na, ez mar egy jo pont. Varjuk a tesztbeszamolot!
Amennyiben nem lesz idod, passzold at!! :-bd



Avatar
Marlow
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2015. július 5., vasárnap 11:07
Tartózkodási hely: Itt és másutt !
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Marlow » 2015. október 30., péntek 22:08

Üdv.
Jól hangzik. Egyre jobban érdekel :)
Én is nagy érdeklődéssel várom a teszt eredményeket !

A súllyal nekem nincs bajom. Nem számít. max többször állok megpihenni :D De kinek ,hogy...
Akinek van mély kapcsoló a gépén és használja ezt az új fejet az mire számíthat ? Mit tud az új fej mély kapcsolóval ?


Csak is a Delta és a Cobra adhat neked erőt és mindent lebíró akaratot

Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: talentum » 2015. október 30., péntek 22:37

Marlow írta:Üdv.
Jól hangzik. Egyre jobban érdekel :)
Én is nagy érdeklődéssel várom a teszt eredményeket !

A súllyal nekem nincs bajom. Nem számít. max többször állok megpihenni :D De kinek ,hogy...
Akinek van mély kapcsoló a gépén és használja ezt az új fejet az mire számíthat ? Mit tud az új fej mély kapcsolóval ?
Üdv!
A súlya könnyebb, mint a régi 30-as fejé.A mélykapcsoló még pár centit rátesz a mélységre, hátrányát én nem érzékelem,csak nagyon rossz talajon. Annyit látok már, hogy vasszemetes helyen csak a nagy érméknél hozott javulást a nagy fej,kicsiknél nem.Mondjuk ez várható volt...


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Petrvs
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:41
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Petrvs » 2015. november 1., vasárnap 6:12

Voltam kinnt én is a napokban a nagy fejjel. Van egy sokszor lejárt helyem a Deltával. Gondoltam,ha valahol akkor ott bizonyíthat a nagy fej. Nem volt nagyon szemetes a hely szépen lehetett vele menni. Nem volt zajos,nem volt több zavaró jel mint a 30-asnál. Kiszedtem vele még 6 db kis érmét,és egy vékonyka kis ezüstöt. És vagy 15 dkg ólmot am mélyen volt. Én látok javulást,továbbá is tartom a plusz 4-6 cm-t,jól sikerült a nagy fej. :ymapplause:



Avatar
00fonix
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2015. október 3., szombat 16:50
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: 00fonix » 2015. november 1., vasárnap 9:47

Szia!
Köszi az infót!



seipai
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2015. szeptember 5., szombat 9:58
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: seipai » 2015. november 1., vasárnap 10:19

Petrvs írta:Voltam kinnt én is a napokban a nagy fejjel. Van egy sokszor lejárt helyem a Deltával. Gondoltam,ha valahol akkor ott bizonyíthat a nagy fej. Nem volt nagyon szemetes a hely szépen lehetett vele menni. Nem volt zajos,nem volt több zavaró jel mint a 30-asnál. Kiszedtem vele még 6 db kis érmét,és egy vékonyka kis ezüstöt. És vagy 15 dkg ólmot am mélyen volt. Én látok javulást,továbbá is tartom a plusz 4-6 cm-t,jól sikerült a nagy fej. :ymapplause:
Köszönjük az infót! Egyébként mennyibe kerül egy ilyen nagy fej?



seipai
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2015. szeptember 5., szombat 9:58
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: seipai » 2015. november 1., vasárnap 10:20

talentum írta:
Marlow írta:Üdv.
Jól hangzik. Egyre jobban érdekel :)
Én is nagy érdeklődéssel várom a teszt eredményeket !

A súllyal nekem nincs bajom. Nem számít. max többször állok megpihenni :D De kinek ,hogy...
Akinek van mély kapcsoló a gépén és használja ezt az új fejet az mire számíthat ? Mit tud az új fej mély kapcsolóval ?
Üdv!
A súlya könnyebb, mint a régi 30-as fejé.A mélykapcsoló még pár centit rátesz a mélységre, hátrányát én nem érzékelem,csak nagyon rossz talajon. Annyit látok már, hogy vasszemetes helyen csak a nagy érméknél hozott javulást a nagy fej,kicsiknél nem.Mondjuk ez várható volt...
Üdv!
Érdekes információ köszönjük, hogy megosztottad!



Petrvs
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:41
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Petrvs » 2015. november 1., vasárnap 11:15

25000 huf az ára.



Petrvs
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:41
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Petrvs » 2015. november 1., vasárnap 11:50

Igen,szemetes helyre nem való a nagy fej.Ahogy a Deltának sem erössége a szemetes hely. Volt hogy a 30-as fejjel inkább hazamentem mert nem tudtam menni vele. Arra ott a kicsi.



seipai
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2015. szeptember 5., szombat 9:58
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: seipai » 2015. november 1., vasárnap 11:58

Petrvs írta:25000 huf az ára.
Köszönöm!



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: talentum » 2015. november 1., vasárnap 14:50

No emberek...
Megcsináltam egy videót, nem szépítgetve semmit a fejekről...Nem tetszett.
Aztán elmentem vele egy kicsit keresőzni, pik-pak összeszedtem egypár érmét.
Aztán olvastam Petrvst, hogy neki meg tetszik.
Na mondom, itt valami nem stimmel.
Megcsináltam a levegőteszteket, és rájöttem, hogy míg Petrvs feje sikerült,(mert dobott a távolságon rendesen) az enyém nem igazán, mivelhogy levegőtesztben sem lett erősebb a gép, csak minimálisan! Mit várhatnák hát földben!?
Sajnos így felesleges feltöltenem a videót a jutyúbra, mert fals infóhoz jutnátok általa,de aki igényli, írjon rám privit, feltettem a data.hu-ra egy gyenge minőségű verziót,(100 Mb-ot engedett max), akinek kell, adok letöltőlinket.
Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni nagyfej ügyben, pedig szerettem volna.


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

seipai
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2015. szeptember 5., szombat 9:58
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: seipai » 2015. november 1., vasárnap 14:57

talentum írta:No emberek...
Megcsináltam egy videót, nem szépítgetve semmit a fejekről...Nem tetszett.
Aztán elmentem vele egy kicsit keresőzni, pik-pak összeszedtem egypár érmét.
Aztán olvastam Petrvst, hogy neki meg tetszik.
Na mondom, itt valami nem stimmel.
Megcsináltam a levegőteszteket, és rájöttem, hogy míg Petrvs feje sikerült,(mert dobott a távolságon rendesen) az enyém nem igazán, mivelhogy levegőtesztben sem lett erősebb a gép, csak minimálisan! Mit várhatnák hát földben!?
Sajnos így felesleges feltöltenem a videót a jutyúbra, mert fals infóhoz jutnátok általa,de aki igényli, írjon rám privit, feltettem a data.hu-ra egy gyenge minőségű verziót,(100 Mb-ot engedett max), akinek kell, adok letöltőlinket.
Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni nagyfej ügyben, pedig szerettem volna.
Kérek egy linket!
Létezik, hogy a kereső fejek között is van különbség?



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: talentum » 2015. november 1., vasárnap 15:09

seipai írta:
talentum írta:No emberek...
Megcsináltam egy videót, nem szépítgetve semmit a fejekről...Nem tetszett.
Aztán elmentem vele egy kicsit keresőzni, pik-pak összeszedtem egypár érmét.
Aztán olvastam Petrvst, hogy neki meg tetszik.
Na mondom, itt valami nem stimmel.
Megcsináltam a levegőteszteket, és rájöttem, hogy míg Petrvs feje sikerült,(mert dobott a távolságon rendesen) az enyém nem igazán, mivelhogy levegőtesztben sem lett erősebb a gép, csak minimálisan! Mit várhatnák hát földben!?
Sajnos így felesleges feltöltenem a videót a jutyúbra, mert fals infóhoz jutnátok általa,de aki igényli, írjon rám privit, feltettem a data.hu-ra egy gyenge minőségű verziót,(100 Mb-ot engedett max), akinek kell, adok letöltőlinket.
Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni nagyfej ügyben, pedig szerettem volna.
Kérek egy linket!
Létezik, hogy a kereső fejek között is van különbség?
Természetesen ,nem minden sikerülhet elsőre, küldök priviben linket, de értsd meg, hogy irreleváns...


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Gabor
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:52
Tartózkodási hely: Baranya
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Gabor » 2015. november 1., vasárnap 16:28

seipai írta:
talentum írta:No emberek...
Megcsináltam egy videót, nem szépítgetve semmit a fejekről...Nem tetszett.
Aztán elmentem vele egy kicsit keresőzni, pik-pak összeszedtem egypár érmét.
Aztán olvastam Petrvst, hogy neki meg tetszik.
Na mondom, itt valami nem stimmel.
Megcsináltam a levegőteszteket, és rájöttem, hogy míg Petrvs feje sikerült,(mert dobott a távolságon rendesen) az enyém nem igazán, mivelhogy levegőtesztben sem lett erősebb a gép, csak minimálisan! Mit várhatnák hát földben!?
Sajnos így felesleges feltöltenem a videót a jutyúbra, mert fals infóhoz jutnátok általa,de aki igényli, írjon rám privit, feltettem a data.hu-ra egy gyenge minőségű verziót,(100 Mb-ot engedett max), akinek kell, adok letöltőlinket.
Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni nagyfej ügyben, pedig szerettem volna.
Kérek egy linket!
Létezik, hogy a kereső fejek között is van különbség?

Nem létezik két teljesen egyforma dolog! Még a gyári termékek között is van különbség! Szórás-tűrés...



Avatar
zoli
Százados
Százados
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015. július 2., csütörtök 8:04
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: zoli » 2015. november 1., vasárnap 19:31

Sziasztok !

Nekem is sikerült a héten tesztelnem élesben az új fejet , én a filigrán változatot kértem , nekem ez jobban bejön én inkább ezt választottam meg kell jegyezzem rohadtul utálok sokat ásni , nekem elég az a húsz centi is , mélyebbről még soha nem jött jó dolog többnyire csak ócskavas , tapasztalatom szerint a tuti dolgok a felső 10-15 centiben jönnek , nem tudom ti hogy vagytok ezzel :-) .

Én csak jót írhatok róla maximálisan meg voltam vele elégedve , sokkal hatékonyabban dolgozott mint az eredetei kerek fej , először is egy kicsit könnyebb is , na ez sem hátrány hosszútávon , nem cicerget de még a magasfeszkó alatt sem :-) , a mélysége nálam sem volt több a levegő tesztnél mint a másiknak és a földben sem jöttek szerintem mélyebbről a dolgok , de hatékonyságban szerintem mindenképpen veri az eredeti kereket , mi sem bizonyítja jobban mint a három olasz kerekség és egy ezüst pityke gomb a kétórás keresőzés után a hasitasiban ;-) , azért ez nem rossz egy alaposan lejárt területről :-) .



Petrvs
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:41
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Petrvs » 2015. november 1., vasárnap 19:57

Úgy érzem hogy kell egy videjót készítenem. Mivel már sötét van amikor munkába megyek és jövök,nem tudom mikor de megpróbálom jövőhéten elintézni.....



Petrvs
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:41
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Petrvs » 2015. november 2., hétfő 18:01

Készítettem egy gyors videót. Szeretném kihangsúlyozni hogy kimondottan rossz volt a hely tesztelésre (udvar),de nem volt lehetőségem máshol tesztelni. Amit korábban megosztottam képet az hiteles és minden zavaró jeltől távol készült. Vagyis a videón szereplő értékekre rálehet számolni 1-2 cm-t plusszba továbbá lehet a potikkal is játszani vagy mély kapcsolóval a plussz centikért de fölösleges.terepen minden más.Az érmékett ott tettem le ahol még úgy gondoltam hogy még jó jeled ad.Nekem 4-6 cm a javulás.
Elnézést hogy a centin nem nagyon látszanak a számok de mondom,aki nem hiszi járjon utána.

https://www.youtube.com/watch?v=QqPbjP6t8DM

https://www.youtube.com/watch?v=gx-MeB9xNFw



Bobbácsi
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 15:34
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Bobbácsi » 2015. november 2., hétfő 18:26

Petrvs írta:Készítettem egy gyors videót. Szeretném kihangsúlyozni hogy kimondottan rossz volt a hely tesztelésre (udvar),de nem volt lehetőségem máshol tesztelni. Amit korábban megosztottam képet az hiteles és minden zavaró jeltől távol készült. Vagyis a videón szereplő értékekre rálehet számolni 1-2 cm-t plusszba továbbá lehet a potikkal is játszani vagy mély kapcsolóval a plussz centikért de fölösleges.terepen minden más.Az érmékett ott tettem le ahol még úgy gondoltam hogy még jó jeled ad.Nekem 4-6 cm a javulás.
Elnézést hogy a centin nem nagyon látszanak a számok de mondom,aki nem hiszi járjon utána.

https://www.youtube.com/watch?v=QqPbjP6t8DM

https://www.youtube.com/watch?v=gx-MeB9xNFw
Üdv!
Nehogy félreértsd! Nem kritizálom a vidit. Hozzáteszem,nekem ugyanilyen Deltám van.
De!
Az érméket szerintem nem szabad ilyen gyorsan mozgatni a fej elött,mert így téves infót mutatnak a centik.
Tesztnél is tartani kellene az 1m/mp. sebességet.
Ha gyorsabb a mozgatás,akkor szerintem sokkal nagyobb a visszaverő felület,igy hamis a távolság.
Próbáld lassabban. Talán mások lesznek a centik is!



Petrvs
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:41
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Petrvs » 2015. november 2., hétfő 18:32

Készítek majd másik videót is ahol nem lesz semmi zavaró dolog.És figyelni fogok az észrevételedre.Ez csak egy gyors teszt volt. Köszi az észrevételt.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: tibike » 2015. november 2., hétfő 18:54

Ez a gyors mozgás a tekercs ellőt lehet nagyon félrevezető, sokat hazudik a gyors lengetés, na és persze reálban soha nem éred el ezt a gyorsaságot.... ilyien videóknak már nem nagyon hiszek, most nem a Petrvuséra gondoltam, csak általában nem praktikusak és nem hitelesek....



Avatar
Manta
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 10:32
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Manta » 2015. november 2., hétfő 19:04

Bobbácsi írta:
Petrvs írta:Készítettem egy gyors videót. Szeretném kihangsúlyozni hogy kimondottan rossz volt a hely tesztelésre (udvar),de nem volt lehetőségem máshol tesztelni. Amit korábban megosztottam képet az hiteles és minden zavaró jeltől távol készült. Vagyis a videón szereplő értékekre rálehet számolni 1-2 cm-t plusszba továbbá lehet a potikkal is játszani vagy mély kapcsolóval a plussz centikért de fölösleges.terepen minden más.Az érmékett ott tettem le ahol még úgy gondoltam hogy még jó jeled ad.Nekem 4-6 cm a javulás.
Elnézést hogy a centin nem nagyon látszanak a számok de mondom,aki nem hiszi járjon utána.

https://www.youtube.com/watch?v=QqPbjP6t8DM

https://www.youtube.com/watch?v=gx-MeB9xNFw
Üdv!
Nehogy félreértsd! Nem kritizálom a vidit. Hozzáteszem,nekem ugyanilyen Deltám van.
De!
Az érméket szerintem nem szabad ilyen gyorsan mozgatni a fej elött,mert így téves infót mutatnak a centik.
Tesztnél is tartani kellene az 1m/mp. sebességet.
Ha gyorsabb a mozgatás,akkor szerintem sokkal nagyobb a visszaverő felület,igy hamis a távolság.
Próbáld lassabban. Talán mások lesznek a centik is!

Szerintem a videó azért készült, hogy demonstrálja a mélység növekedést a nagy fej javára, ez pedig tisztán látszik, függetlenül attól, hogy milyen gyorsan mozgatják az érmét. Ha lassabban mozgatják nyilván pár centivel kevesebb lesz az eredmény, mindkét fejnél ugyanúgy.


Argus-Delta

valamitviszavíz
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015. szeptember 19., szombat 14:07
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: valamitviszavíz » 2015. november 2., hétfő 20:50

milyen frekin megy a géped? Nekem 13.9, és kb 10 cm-rel kevesebb az érték minden érménél.
Lassan sírni tudnék.



lénárd
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 18:28
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: lénárd » 2015. november 2., hétfő 21:03

valamitviszavíz írta:milyen frekin megy a géped? Nekem 13.9, és kb 10 cm-rel kevesebb az érték minden érménél.
Lassan sírni tudnék.
Hali!

Anno az én gépem is kevesebbet tudott.
El küldés elött csináltam egy levegő tesztet.
Aztán Bandi átnézte kicsit belöte és az utána néztem hogy hozott a gép kb 8-10cm-et.
Érdemes Bandival átnézetni. Talán javol a mélység.



valamitviszavíz
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015. szeptember 19., szombat 14:07
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: valamitviszavíz » 2015. november 2., hétfő 21:09

Ma hoztam haza Tőle. A mélység nem változott.



Petrvs
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:41
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Petrvs » 2015. november 2., hétfő 21:16

valamitviszavíz írta:milyen frekin megy a géped? Nekem 13.9, és kb 10 cm-rel kevesebb az érték minden érménél.
Lassan sírni tudnék.
14.3 Khz es.



Petrvs
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:41
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Petrvs » 2015. november 2., hétfő 21:16

valamitviszavíz írta:Ma hoztam haza Tőle. A mélység nem változott.
Nagy fejet HG től?



valamitviszavíz
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015. szeptember 19., szombat 14:07
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: valamitviszavíz » 2015. november 2., hétfő 21:21

Az az igazság hogy azért vettem meg a deltát mert ódákat zengtek róla. Ha még egy nagy fejet is megvennék x összegért hogy elérjem azt a mélységet amit mások alapból elérnek vele,akkor abból a pénzből nagyobb gépet lehetne venni. Ha lenne rá plusz pénzem. De azt hiszem sajnos inkább megválok tőle.



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2015. november 2., hétfő 22:12

valamitviszavíz írta:Az az igazság hogy azért vettem meg a deltát mert ódákat zengtek róla. Ha még egy nagy fejet is megvennék x összegért hogy elérjem azt a mélységet amit mások alapból elérnek vele,akkor abból a pénzből nagyobb gépet lehetne venni. Ha lenne rá plusz pénzem. De azt hiszem sajnos inkább megválok tőle.
nem kell mindjárt kisbaltával neki esni :D a nagyobb fej csak pár centivel mélyebb.kb annyi hogy a bizonytalan jelekből kihoz még pár találatot meg haladósabb.



seipai
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2015. szeptember 5., szombat 9:58
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: seipai » 2015. november 3., kedd 7:53

valamitviszavíz írta:milyen frekin megy a géped? Nekem 13.9, és kb 10 cm-rel kevesebb az érték minden érménél.
Lassan sírni tudnék.
Valójában milyen mélységgel dolgozik a géped, a kisebb és nagyobb érmékkel? Mert én a 10cm különbséget azért soknak tartom. Persze ez csak az én véleményem, és attól még igazad lehet. Persze mindenki várja a csodát a Deltától, csak azt nem tudják, hogy a drágább gépek sem tudnak többet.
Kérlek oszd meg a mélységeket különböző érmékkel itt a fórumon. Mert azért itt akad egy pár profi, aki segíteni tud.



seipai
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2015. szeptember 5., szombat 9:58
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: seipai » 2015. november 3., kedd 8:02

Gabor írta:
seipai írta:
talentum írta:No emberek...
Megcsináltam egy videót, nem szépítgetve semmit a fejekről...Nem tetszett.
Aztán elmentem vele egy kicsit keresőzni, pik-pak összeszedtem egypár érmét.
Aztán olvastam Petrvst, hogy neki meg tetszik.
Na mondom, itt valami nem stimmel.
Megcsináltam a levegőteszteket, és rájöttem, hogy míg Petrvs feje sikerült,(mert dobott a távolságon rendesen) az enyém nem igazán, mivelhogy levegőtesztben sem lett erősebb a gép, csak minimálisan! Mit várhatnák hát földben!?
Sajnos így felesleges feltöltenem a videót a jutyúbra, mert fals infóhoz jutnátok általa,de aki igényli, írjon rám privit, feltettem a data.hu-ra egy gyenge minőségű verziót,(100 Mb-ot engedett max), akinek kell, adok letöltőlinket.
Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni nagyfej ügyben, pedig szerettem volna.
Kérek egy linket!
Létezik, hogy a kereső fejek között is van különbség?

Nem létezik két teljesen egyforma dolog! Még a gyári termékek között is van különbség! Szórás-tűrés...
Hát akkor ez szerencse kérdése, hogy éppen milyen fejet vesz az ember! Egyébként én nem igazán szoktam levegő tesztet csinálni. Egyszerűbb módon nézem meg a gépem teljesítményét. Különböző méretű műanyag virágcserepet tele rakok földel, és az alá rakom az érmét. Tudom, hogy ez sem pontos, mert a kinti szennyezett talajon más értéket mutat. De szerintem nagyobb mérvadó, mint a levegő teszt.



seipai
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2015. szeptember 5., szombat 9:58
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: seipai » 2015. november 3., kedd 8:04

Ja és közelebb kerülök a valósághoz!



Petrvs
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:41
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Petrvs » 2015. november 3., kedd 8:20

seipai írta:
valamitviszavíz írta:milyen frekin megy a géped? Nekem 13.9, és kb 10 cm-rel kevesebb az érték minden érménél.
Lassan sírni tudnék.
Valójában milyen mélységgel dolgozik a géped, a kisebb és nagyobb érmékkel? Mert én a 10cm különbséget azért soknak tartom. Persze ez csak az én véleményem, és attól még igazad lehet. Persze mindenki várja a csodát a Deltától, csak azt nem tudják, hogy a drágább gépek sem tudnak többet.
Kérlek oszd meg a mélységeket különböző érmékkel itt a fórumon. Mert azért itt akad egy pár profi, aki segíteni tud.
A videóal nem a gépem teljesítményét akartam megmutatni hanem a két fej közti külömbséget amit néhány kritika ellenében én úgy gondolom hogy sikerült.
Többen írtak privátban is hogy a gépem többet tud az övéknél 10 centivel. Ahol az én 5 ft-os omat hozza szép jellel az övék éppen csak érzékeli. Ez nem tudom miért van. Lehet hogy én vagyok szetencsés hogy jó gépet,jó fejeket fogtam ki.
Bárkinek szívesen megmutatom.
Hétvégén megpróbálok tiszta helyen tesztet készíteni. A földtesztet nem igérem,de ha tudom megcsinálom.



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma