Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

DELTA

Fémkereséshez való eszközök
Kossuth
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 9:17
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Kossuth » 2017. június 10., szombat 21:29

andromeda írta:Deltához nincs valami jó , használható vezeték nélküli füles?Deteknix és társaitól olcsóbbra gondolok.
Nekem Magnumhoz ez vált be: http://www.easy-shop.hu/rapoo-h3070-fas ... adset.html
Nem késik a jel.



andromeda
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: andromeda » 2017. június 10., szombat 21:54

Kossuth írta:
andromeda írta:Deltához nincs valami jó , használható vezeték nélküli füles?Deteknix és társaitól olcsóbbra gondolok.
Nekem Magnumhoz ez vált be: http://www.easy-shop.hu/rapoo-h3070-fas ... adset.html
Nem késik a jel.
Köszi Kossuth!



Avatar
00fonix
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2015. október 3., szombat 16:50
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: 00fonix » 2017. június 11., vasárnap 12:00

Pherry írta:Sziasztok!
Az alufólia kiszűrésére nincs valami mód? Amit találok, annak kb a fele alufólia. Illetve a másik gondom, hogy mintha a mozgó fúszálakra, bokorra is jelez a gép. Van valakinek valami ötlete? Régebbi, 2 potis gépem van.
Alufólia kiszűrése sajna nem megy! Gondolom a fűszálakhoz érve jelez, nálam is volt ilyen, amit kábelszakadás okozott! Nézessed át a gyártóval! Persze előtte nézd át nincs-e kilazulva a csatlakozó, fej kábel a szárhoz viszonylag szorosan van rátekerve! A mozgó kábel is okoz hibás jelet!
Üdv



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2017. június 11., vasárnap 14:07

andromeda írta:
Kossuth írta:
andromeda írta:Deltához nincs valami jó , használható vezeték nélküli füles?Deteknix és társaitól olcsóbbra gondolok.
Nekem Magnumhoz ez vált be: http://www.easy-shop.hu/rapoo-h3070-fas ... adset.html
Nem késik a jel.
Köszi Kossuth!
megkerestem eredetiben :D
http://www.ebay.com/itm/Ear-Pads-Cushio ... DQK_EuJwiA
http://www.ebay.com/itm/Ear-Pads-Cushio ... DQK_EuJwiA
ezt még mondjuk nem próbáltam de nekem a magas hangokat rosszul adják be.eddig az összes csak bugyborgott nem csilingelt...



Russky
Százados
Százados
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2015. október 12., hétfő 20:16
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Russky » 2017. június 11., vasárnap 17:08

andromeda írta:Deltához nincs valami jó , használható vezeték nélküli füles?Deteknix és társaitól olcsóbbra gondolok.
Adok egy Dereknix fülest 25-ért. Ott voltál amikor vettem a találkozón és azóta csak itthon használtam, hogy ne menjen tönkre az akkuja.



Kossuth
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 9:17
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Kossuth » 2017. június 11., vasárnap 19:22

ul69 írta:
andromeda írta:
Kossuth írta:
andromeda írta:Deltához nincs valami jó , használható vezeték nélküli füles?Deteknix és társaitól olcsóbbra gondolok.
Nekem Magnumhoz ez vált be: http://www.easy-shop.hu/rapoo-h3070-fas ... adset.html
Nem késik a jel.
Köszi Kossuth!
megkerestem eredetiben :D
http://www.ebay.com/itm/Ear-Pads-Cushio ... DQK_EuJwiA
http://www.ebay.com/itm/Ear-Pads-Cushio ... DQK_EuJwiA
ezt még mondjuk nem próbáltam de nekem a magas hangokat rosszul adják be.eddig az összes csak bugyborgott nem csilingelt...
Basszus, ezt korábban is linkelhetted volna, akkor nem adok ki érte 10.000 ft.-ot.
Nekem egyébként teljesen jól adja a magas hangokat, csilingel szépen. Kábellel és kábel nélkül is tökéletes a Magnummal.



Avatar
Risingsun
Százados
Százados
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. március 13., vasárnap 9:18
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Risingsun » 2017. június 11., vasárnap 19:25

Azért ez némi óvatosságra ad okot... "Item location: SHANGHAI, China" :roll:
Most olvasom, ez csak a párna...
Kossuth írta:
ul69 írta:
andromeda írta:
Kossuth írta:
andromeda írta:Deltához nincs valami jó , használható vezeték nélküli füles?Deteknix és társaitól olcsóbbra gondolok.
Nekem Magnumhoz ez vált be: http://www.easy-shop.hu/rapoo-h3070-fas ... adset.html
Nem késik a jel.
Köszi Kossuth!
megkerestem eredetiben :D
http://www.ebay.com/itm/Ear-Pads-Cushio ... DQK_EuJwiA
http://www.ebay.com/itm/Ear-Pads-Cushio ... DQK_EuJwiA
ezt még mondjuk nem próbáltam de nekem a magas hangokat rosszul adják be.eddig az összes csak bugyborgott nem csilingelt...
Basszus, ezt korábban is linkelhetted volna, akkor nem adok ki érte 10.000 ft.-ot.
Nekem egyébként teljesen jól adja a magas hangokat, csilingel szépen. Kábellel és kábel nélkül is tökéletes a Magnummal.


www.femkereso.eoldal.hu

Kossuth
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 9:17
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Kossuth » 2017. június 11., vasárnap 19:29

[quote="Risingsun"]Azért ez némi óvatosságra ad okot... "Item location: SHANGHAI, China" :roll:
Most olvasom, ez csak a párna...

Valóban csak a párna. Akkor már nem is olyan olcsó.



Kossuth
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 9:17
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Kossuth » 2017. június 11., vasárnap 19:31

andromeda írta:Deltához nincs valami jó , használható vezeték nélküli füles?Deteknix és társaitól olcsóbbra gondolok.
Ez is jó lehet szerintem. Úgy nézem ez a Deteknix másolata, csak olcsóbb. Ez postával együtt kb. 20.000 ft., Angliából: http://www.ebay.com/itm/METAL-DETECTING ... 1739677821



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2017. június 11., vasárnap 21:21

Kossuth írta:
Risingsun írta:Azért ez némi óvatosságra ad okot... "Item location: SHANGHAI, China" :roll:
Most olvasom, ez csak a párna...

Valóban csak a párna. Akkor már nem is olyan olcsó.
ne reménykedj nem csak a párna ha nem az egész kompletten 2400 körül van postával együtt :D kiváncsi lennék mivel másabb a 6000 tipus a másiktól..lehet bemondja kinaiul mit talált a gép :lol:



Kossuth
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 9:17
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Kossuth » 2017. június 11., vasárnap 21:25

ul69 írta:
Kossuth írta:
Risingsun írta:Azért ez némi óvatosságra ad okot... "Item location: SHANGHAI, China" :roll:
Most olvasom, ez csak a párna...

Valóban csak a párna. Akkor már nem is olyan olcsó.
ne reménykedj nem csak a párna ha nem az egész kompletten 2400 körül van postával együtt :D kiváncsi lennék mivel másabb a 6000 tipus a másiktól..lehet bemondja kinaiul mit talált a gép :lol:
Sajnos ez tényleg csak a csere párna. Írja is, hogy mi van a csomagban:

"Package included:
1.(1 pairs)Ear Pads Cushion Replacement For RAPOO H6080 H6020 H3070 H3050 S500 Headset Headphone
2.Velcro x 1 Pcs"



lénárd
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 18:28
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: lénárd » 2017. június 12., hétfő 19:14

Sziasztok!
Delta 30-as fejjel. Plusz egy kicsi kk-ra 14,5cm * 24cm. Használva volt elég sokat a kapaszkodó kicsit lötyög fel lazul. Talán kell rá egy új nyél.
Az ár nem irányár!!!! 95000 Forint. Pm-ben küldök képet, vagy küldjél mail címet. Pár napon belül.



andromeda
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: andromeda » 2017. június 19., hétfő 12:42

Deltások!
Nem tudja valaki,hogy szár, füles, elem nélkül mennyiért adja a Möster a gépet?Tehát a fejet és az elektronikát.



Kossuth
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 9:17
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Kossuth » 2017. június 19., hétfő 13:13

andromeda írta:Deltások!
Nem tudja valaki,hogy szár, füles, elem nélkül mennyiért adja a Möster a gépet?Tehát a fejet és az elektronikát.
Asszem úgy 100.000.-
De a legegyszerűbb, ha felhívod és megkérdezed :)



orgy
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016. június 7., kedd 15:34
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: orgy » 2017. június 20., kedd 21:44

Delta fémkereső, megkímélt állapotban eladó.
80000. érd: weisteren@freemail.hu



allando
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2016. szeptember 7., szerda 20:16
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: allando » 2017. június 21., szerda 0:13

orgy írta:Delta fémkereső, megkímélt állapotban eladó.
80000. érd: weisteren@freemail.hu
Miert kell ide is kulon feltenni? Az elado topik erre van...


An unidentified coin is a piece of metal. An identified coin is a piece of history.
Kb magyarul: Egy azonosítatlan érme, csak egy darab fém - egy azonosított érme egy darab történelem.

Avatar
zoli
Százados
Százados
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015. július 2., csütörtök 8:04
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: zoli » 2017. július 14., péntek 15:21

Sziasztok !

Valaki eltudná nekem küldeni a Delta, vagy Argus használatiját , egyik ismerősömnek ígértem és nem találom sehol .

Előre is nagyon köszönöm !



kopasz79
Százados
Százados
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 22:32
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: kopasz79 » 2017. július 17., hétfő 8:42

Kép



kopasz79
Százados
Százados
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 22:32
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: kopasz79 » 2017. július 17., hétfő 8:43

Kép



kopasz79
Százados
Százados
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 22:32
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: kopasz79 » 2017. július 17., hétfő 8:45

Bocs a minőségért, most csak ezt találtam... az argus -et később megkeresem



kopasz79
Százados
Százados
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 22:32
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: kopasz79 » 2017. július 17., hétfő 9:17

Kép



Avatar
zoli
Százados
Százados
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015. július 2., csütörtök 8:04
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: zoli » 2017. július 17., hétfő 19:31

kopasz79 írta:Kép




Köszönöm szépen a segítségedet !

Tökéletes volt mind kettő olvasható és az a lényeg .



Prohunter
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2015. július 26., vasárnap 13:50
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Prohunter » 2017. július 31., hétfő 21:40

Sziasztok!

Ha gond van a Deltámmal, azt csak a készítője tudja megcsinálni, vagy esetleg máshoz is fordulhatok? Szerintem csak a tápkábel csatlakozója szarakodik, de lehet más a gond. Köszi



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: talentum » 2017. július 31., hétfő 23:45

Prohunter írta:Sziasztok!

Ha gond van a Deltámmal, azt csak a készítője tudja megcsinálni, vagy esetleg máshoz is fordulhatok? Szerintem csak a tápkábel csatlakozója szarakodik, de lehet más a gond. Köszi
Szia.
Ha érintkezési hibája van, természetesen megoldja egy gondolkodó szaki. Az elektronika kiméregetését nem fogja tudni megoldani.


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Prohunter
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2015. július 26., vasárnap 13:50
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Prohunter » 2017. augusztus 1., kedd 13:08

talentum írta:
Prohunter írta:Sziasztok!

Ha gond van a Deltámmal, azt csak a készítője tudja megcsinálni, vagy esetleg máshoz is fordulhatok? Szerintem csak a tápkábel csatlakozója szarakodik, de lehet más a gond. Köszi
Szia.
Ha érintkezési hibája van, természetesen megoldja egy gondolkodó szaki. Az elektronika kiméregetését nem fogja tudni megoldani.
Értem, köszönöm szépen! :)



Avatar
zoli
Százados
Százados
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015. július 2., csütörtök 8:04
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: zoli » 2017. augusztus 15., kedd 18:03

Sziasztok !
A kettő Argusom közül az egyiket eladnám , nem tudok választani melyik menjen mindkettőt imádom használni , amelyik előbb elkel az megy .

A bal oldali ovális nagy fejjel , plusz a harmincas kerek fej hozzá akkumulátorok nincsenek
benne, nem töltős elemmel használom . 90 000 Ft


A jobb oldali kis kerek fejjel , plusz hozzá az itt látható 32,5 X 22,5-ös fej ,
beépített GP akku pakk, digitális kijelző és nem a gyári szárral szerelve . 115 000 Ft



Avatar
zoli
Százados
Százados
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015. július 2., csütörtök 8:04
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: zoli » 2017. augusztus 17., csütörtök 21:18

zoli írta:Sziasztok !
A kettő Argusom közül az egyiket eladnám , nem tudok választani melyik menjen mindkettőt imádom használni , amelyik előbb elkel az megy .

A bal oldali ovális nagy fejjel , plusz a harmincas kerek fej hozzá akkumulátorok nincsenek
benne, nem töltős elemmel használom . 90 000 Ft


A jobb oldali kis kerek fejjel , plusz hozzá az itt látható 32,5 X 22,5-ös fej ,
beépített GP akku pakk, digitális kijelző és nem a gyári szárral szerelve . 115 000 Ft


Sziasztok , az Argus ma elkelt .



Dolby
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2017. január 6., péntek 20:25
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Dolby » 2017. augusztus 17., csütörtök 22:19

Sziasztok!
Érdekelne a véleményetek,hogy melyik szelektál jobban/melyikkel ások több vasat kezdőként:Cobrával v. Deltával/Argussal?!
Átlagos mélysége melyiknek nagyobb?pl.egy átlagos föld,talajkiegyenlitéssel, egy régi 2 forintosra/mai 5 ft-osra,vagyis közepes méretű éremre...
Köszönöm!



Dolby
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2017. január 6., péntek 20:25
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Dolby » 2017. augusztus 27., vasárnap 22:09

Sziasztok!
Érdekelne a véleményetek,hogy melyik szelektál jobban/melyikkel ások több vasat kezdőként:Cobrával v. Deltával/Argussal?!
Átlagos mélysége melyiknek nagyobb?pl.egy átlagos föld,talajkiegyenlitéssel, egy régi 2 forintosra/mai 5 ft-osra,vagyis közepes méretű éremre...
Köszönöm!



kopasz79
Százados
Százados
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 22:32
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: kopasz79 » 2017. augusztus 27., vasárnap 23:24

A másikban leírtam a véleményem... ;)



Avatar
Chiquita
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2016. január 31., vasárnap 20:25
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Chiquita » 2017. augusztus 29., kedd 16:23

Dolby írta:Sziasztok!
Érdekelne a véleményetek,hogy melyik szelektál jobban/melyikkel ások több vasat kezdőként:Cobrával v. Deltával/Argussal?!
Átlagos mélysége melyiknek nagyobb?pl.egy átlagos föld,talajkiegyenlitéssel, egy régi 2 forintosra/mai 5 ft-osra,vagyis közepes méretű éremre...
Köszönöm!

Üdv,

nekem nagyjából fél éve van deltám és én is Delta vs Cobra között vaciláltam, vasakat nem, de szépen megásatott az elején mire kitapasztaltam, hogy hol is szükséges ásni, azóta már összebarátkoztunk és szépen teszi a dolgát sőt.... ;) , amikor anno megvettem én csináltam rajta egy tesztet nagyjából 28cm-ről hozta a 10ft-st, azóta nem méregettem vele, de szerintem van még tartalék a gépbe a mélységet illetőleg, csak attól függ mennyire ügyes az ember/tapasztalt és hogy mennyire hallja ki a dolgokat, én nem csalódtam benne, nem adnám el semmi pénzért csak javasolni tudom.



Dolby
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2017. január 6., péntek 20:25
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Dolby » 2017. augusztus 29., kedd 22:07

Hali!
Köszi szépen ,hogy megosztottad a tapasztalatodat.
ui.most 1:1 az állás.... :roll: :D
Chiquita írta:
Dolby írta:Sziasztok!
Érdekelne a véleményetek,hogy melyik szelektál jobban/melyikkel ások több vasat kezdőként:Cobrával v. Deltával/Argussal?!
Átlagos mélysége melyiknek nagyobb?pl.egy átlagos föld,talajkiegyenlitéssel, egy régi 2 forintosra/mai 5 ft-osra,vagyis közepes méretű éremre...
Köszönöm!

Üdv,

nekem nagyjából fél éve van deltám és én is Delta vs Cobra között vaciláltam, vasakat nem, de szépen megásatott az elején mire kitapasztaltam, hogy hol is szükséges ásni, azóta már összebarátkoztunk és szépen teszi a dolgát sőt.... ;) , amikor anno megvettem én csináltam rajta egy tesztet nagyjából 28cm-ről hozta a 10ft-st, azóta nem méregettem vele, de szerintem van még tartalék a gépbe a mélységet illetőleg, csak attól függ mennyire ügyes az ember/tapasztalt és hogy mennyire hallja ki a dolgokat, én nem csalódtam benne, nem adnám el semmi pénzért csak javasolni tudom.



lalooohun
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 13:37
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: lalooohun » 2017. szeptember 8., péntek 21:05

talentum írta:
valamitviszavíz írta:Sziasztok. Elveszett Bandi száma és szükségem lenne rá. Ha valaki lenne oly bratyóm és elküldené hálás lennék érte.

harmincas- 976 5665 Hankó Bandi 'bá.
Üdv!

Ez a szám még aktuális ugye? Hosszú idő után most sikerült mennem egy kört (1év) de totál megőrült a gép. Össze vissza szórja a jeleket menet közben. Jelez a tárgyakra is csak mellette mintha nagyon szennyezett területen mennék pedig a terület jó. Lehetséges, hogy a sok állás közrejátszik a jelenségben?



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: talentum » 2017. szeptember 9., szombat 10:30

lalooohun írta:
talentum írta:
valamitviszavíz írta:Sziasztok. Elveszett Bandi száma és szükségem lenne rá. Ha valaki lenne oly bratyóm és elküldené hálás lennék érte.

harmincas- 976 5665 Hankó Bandi 'bá.
Üdv!

Ez a szám még aktuális ugye? Hosszú idő után most sikerült mennem egy kört (1év) de totál megőrült a gép. Össze vissza szórja a jeleket menet közben. Jelez a tárgyakra is csak mellette mintha nagyon szennyezett területen mennék pedig a terület jó. Lehetséges, hogy a sok állás közrejátszik a jelenségben?
Én kiviteleznék először egy gyors elemcserét csak próbaképpen, akármilyen áramforrásra.Ha nem töltöttél rá időközben az akksikra, akkor azok biztosan behaltak. Az akksi nem szárazelem, ennyi idő alatt a halálba merülnek, ezt mindenki vésse a kobakjába. Feltámasztására remény sincs. Ha néha rátöltöttél, akkor jól csináltad, de akksiteszterrel akkor is ránézhetnél, ha régiek, akkor pedig csere. Ezenkívül persze lehet egyéb baj is, de ha jó volt, amikor eltetted, akkor most is működnie kellene ,esetleg csatlakozó megvakergálása, tisztítása ajánlott még. Frissren szórt vizes műtrágyára is érzékenykedhet. Bandi konzervatív fickó, nem változtat telefonszámot (sem) :) ,mostanában nem volt szükségem hívnom őt, nemtom változtatott-e számot.


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2017. szeptember 9., szombat 11:02

talentum írta:
lalooohun írta:
talentum írta:
valamitviszavíz írta:Sziasztok. Elveszett Bandi száma és szükségem lenne rá. Ha valaki lenne oly bratyóm és elküldené hálás lennék érte.

harmincas- 976 5665 Hankó Bandi 'bá.
Üdv!

Ez a szám még aktuális ugye? Hosszú idő után most sikerült mennem egy kört (1év) de totál megőrült a gép. Össze vissza szórja a jeleket menet közben. Jelez a tárgyakra is csak mellette mintha nagyon szennyezett területen mennék pedig a terület jó. Lehetséges, hogy a sok állás közrejátszik a jelenségben?
Én kiviteleznék először egy gyors elemcserét csak próbaképpen, akármilyen áramforrásra.Ha nem töltöttél rá időközben az akksikra, akkor azok biztosan behaltak. Az akksi nem szárazelem, ennyi idő alatt a halálba merülnek, ezt mindenki vésse a kobakjába. Feltámasztására remény sincs. Ha néha rátöltöttél, akkor jól csináltad, de akksiteszterrel akkor is ránézhetnél, ha régiek, akkor pedig csere. Ezenkívül persze lehet egyéb baj is, de ha jó volt, amikor eltetted, akkor most is működnie kellene ,esetleg csatlakozó megvakergálása, tisztítása ajánlott még. Frissren szórt vizes műtrágyára is érzékenykedhet. Bandi konzervatív fickó, nem változtat telefonszámot (sem) :) ,mostanában nem volt szükségem hívnom őt, nemtom változtatott-e számot.
Üdv!Nekem 2x csinált hasonló jelenséget:1x mikor kábeltörés volt 2.x pedig egyik nap jó volt másik nap meghülyült tisztára.Ekkor kondenzátort cserélt bent a Bandi.Én is azt mondom próbáld meg másik aksikkal és ha még mindig nem jó küld el Bandinak.Pár nap alatt olcsón megjavítja.



lalooohun
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 13:37
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: lalooohun » 2017. szeptember 9., szombat 23:56

zoli87 írta:
talentum írta:
lalooohun írta:
talentum írta:
valamitviszavíz írta:Sziasztok. Elveszett Bandi száma és szükségem lenne rá. Ha valaki lenne oly bratyóm és elküldené hálás lennék érte.

harmincas- 976 5665 Hankó Bandi 'bá.
Üdv!

Ez a szám még aktuális ugye? Hosszú idő után most sikerült mennem egy kört (1év) de totál megőrült a gép. Össze vissza szórja a jeleket menet közben. Jelez a tárgyakra is csak mellette mintha nagyon szennyezett területen mennék pedig a terület jó. Lehetséges, hogy a sok állás közrejátszik a jelenségben?
Én kiviteleznék először egy gyors elemcserét csak próbaképpen, akármilyen áramforrásra.Ha nem töltöttél rá időközben az akksikra, akkor azok biztosan behaltak. Az akksi nem szárazelem, ennyi idő alatt a halálba merülnek, ezt mindenki vésse a kobakjába. Feltámasztására remény sincs. Ha néha rátöltöttél, akkor jól csináltad, de akksiteszterrel akkor is ránézhetnél, ha régiek, akkor pedig csere. Ezenkívül persze lehet egyéb baj is, de ha jó volt, amikor eltetted, akkor most is működnie kellene ,esetleg csatlakozó megvakergálása, tisztítása ajánlott még. Frissren szórt vizes műtrágyára is érzékenykedhet. Bandi konzervatív fickó, nem változtat telefonszámot (sem) :) ,mostanában nem volt szükségem hívnom őt, nemtom változtatott-e számot.
Üdv!Nekem 2x csinált hasonló jelenséget:1x mikor kábeltörés volt 2.x pedig egyik nap jó volt másik nap meghülyült tisztára.Ekkor kondenzátort cserélt bent a Bandi.Én is azt mondom próbáld meg másik aksikkal és ha még mindig nem jó küld el Bandinak.Pár nap alatt olcsón megjavítja.
Köszönöm a válaszokat. :) Tudom, hogy behalnak ezért voltak is közben töltve és használtam más cuccokban is. Kábelre mindig figyeltem, hogy ne törjön meg, ha vittem táskában is esetleg. Közben igen rámentem az akkukra. Kettő úgy néz ki kuka, de egyéb cuccokban meg működött. Majd holnap megyek egy kisebb kört ma már nem jött össze. Sima száraz tárcsázott placcon voltam. Bízom benne nekem sem kell szervizeltetni, na nem mintha nem tudná megcsinálni. :D



szigetlako
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 14:42
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: szigetlako » 2017. október 10., kedd 19:50

Üdv
Eladó a képen látható Delta. Talán egy tucatszor lehetett terepen 16,5kHz. A kis fejet ajándékba adom hozzá. Ha azzal is szeretné az új gazdája használni akkor össze kell hangolni. Személyesen is átvehető kipróbálható valahol Pest megye északi részén. ÁR 85.000
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... 170347.jpg



szigetlako
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 14:42
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: szigetlako » 2017. október 22., vasárnap 18:29

szigetlako írta:Üdv
Eladó a képen látható Delta. Talán egy tucatszor lehetett terepen 16,5kHz. A kis fejet ajándékba adom hozzá. Ha azzal is szeretné az új gazdája használni akkor össze kell hangolni. Személyesen is átvehető kipróbálható valahol Pest megye északi részén. ÁR 85.000
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... 170347.jpg
Nagy érdeklődésre való tekintettel 75 az új ára . Valóban alig használták, kiváló állapotban lévő gép. Ezért az árért a legjobb választás.



szigetlako
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 14:42
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: szigetlako » 2017. október 29., vasárnap 11:27

szigetlako írta:
szigetlako írta:Üdv
Eladó a képen látható Delta. Talán egy tucatszor lehetett terepen 16,5kHz. A kis fejet ajándékba adom hozzá. Ha azzal is szeretné az új gazdája használni akkor össze kell hangolni. Személyesen is átvehető kipróbálható valahol Pest megye északi részén. ÁR 85.000
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... 170347.jpg
Nagy érdeklődésre való tekintettel 75 az új ára . Valóban alig használták, kiváló állapotban lévő gép. Ezért az árért a legjobb választás.
Elkelt



mauser
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2016. február 8., hétfő 10:51
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: mauser » 2018. február 19., hétfő 17:59

Sziasztok!
olyan kérdésem lenne hogy egy 16 khz Argus és egy alacsonyabb pl 8-10khz Argus között van e nagy eltérő különbség?
hallottam olvastam olyat hogy a magas frekis.... a nagyobb érméket alig látja....
Egyszer felhívtam a gyártott Ő azt mondta hogy nem freki függő a mélység... illetve nincs akkora különbség... a 2 gép között!
akkor mi az igazság?
használt e valaki magas frekis és alacsony frekis gépet?
tudna e segíteni tanácsot adni!
összehasonlítási alapom más Argussal nincs...
16.5 khz használok!
érdemes e beruházni egy alacsonyabbra? nagyobb érmékre...? tárgyakra?
megvagyok elégedve a mostani gép teljesítményével is!
nagyobb pénzeket is látja levegőbe 30cm fölött.....
valahol irták hogy pl tallért pár centiről látta csak a magas frekis..
nem értem...!



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma