Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

DELTA

Fémkereséshez való eszközök
kopasz79
Százados
Százados
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 22:32
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: kopasz79 » 2017. július 17., hétfő 9:17

Kép



Avatar
zoli
Százados
Százados
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015. július 2., csütörtök 8:04
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: zoli » 2017. július 17., hétfő 19:31

kopasz79 írta:Kép




Köszönöm szépen a segítségedet !

Tökéletes volt mind kettő olvasható és az a lényeg .



Prohunter
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2015. július 26., vasárnap 13:50
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Prohunter » 2017. július 31., hétfő 21:40

Sziasztok!

Ha gond van a Deltámmal, azt csak a készítője tudja megcsinálni, vagy esetleg máshoz is fordulhatok? Szerintem csak a tápkábel csatlakozója szarakodik, de lehet más a gond. Köszi



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: talentum » 2017. július 31., hétfő 23:45

Prohunter írta:Sziasztok!

Ha gond van a Deltámmal, azt csak a készítője tudja megcsinálni, vagy esetleg máshoz is fordulhatok? Szerintem csak a tápkábel csatlakozója szarakodik, de lehet más a gond. Köszi
Szia.
Ha érintkezési hibája van, természetesen megoldja egy gondolkodó szaki. Az elektronika kiméregetését nem fogja tudni megoldani.


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Prohunter
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2015. július 26., vasárnap 13:50
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Prohunter » 2017. augusztus 1., kedd 13:08

talentum írta:
Prohunter írta:Sziasztok!

Ha gond van a Deltámmal, azt csak a készítője tudja megcsinálni, vagy esetleg máshoz is fordulhatok? Szerintem csak a tápkábel csatlakozója szarakodik, de lehet más a gond. Köszi
Szia.
Ha érintkezési hibája van, természetesen megoldja egy gondolkodó szaki. Az elektronika kiméregetését nem fogja tudni megoldani.
Értem, köszönöm szépen! :)



Avatar
zoli
Százados
Százados
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015. július 2., csütörtök 8:04
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: zoli » 2017. augusztus 15., kedd 18:03

Sziasztok !
A kettő Argusom közül az egyiket eladnám , nem tudok választani melyik menjen mindkettőt imádom használni , amelyik előbb elkel az megy .

A bal oldali ovális nagy fejjel , plusz a harmincas kerek fej hozzá akkumulátorok nincsenek
benne, nem töltős elemmel használom . 90 000 Ft


A jobb oldali kis kerek fejjel , plusz hozzá az itt látható 32,5 X 22,5-ös fej ,
beépített GP akku pakk, digitális kijelző és nem a gyári szárral szerelve . 115 000 Ft



Avatar
zoli
Százados
Százados
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015. július 2., csütörtök 8:04
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: zoli » 2017. augusztus 17., csütörtök 21:18

zoli írta:Sziasztok !
A kettő Argusom közül az egyiket eladnám , nem tudok választani melyik menjen mindkettőt imádom használni , amelyik előbb elkel az megy .

A bal oldali ovális nagy fejjel , plusz a harmincas kerek fej hozzá akkumulátorok nincsenek
benne, nem töltős elemmel használom . 90 000 Ft


A jobb oldali kis kerek fejjel , plusz hozzá az itt látható 32,5 X 22,5-ös fej ,
beépített GP akku pakk, digitális kijelző és nem a gyári szárral szerelve . 115 000 Ft


Sziasztok , az Argus ma elkelt .



Dolby
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2017. január 6., péntek 20:25
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Dolby » 2017. augusztus 17., csütörtök 22:19

Sziasztok!
Érdekelne a véleményetek,hogy melyik szelektál jobban/melyikkel ások több vasat kezdőként:Cobrával v. Deltával/Argussal?!
Átlagos mélysége melyiknek nagyobb?pl.egy átlagos föld,talajkiegyenlitéssel, egy régi 2 forintosra/mai 5 ft-osra,vagyis közepes méretű éremre...
Köszönöm!



Dolby
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2017. január 6., péntek 20:25
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Dolby » 2017. augusztus 27., vasárnap 22:09

Sziasztok!
Érdekelne a véleményetek,hogy melyik szelektál jobban/melyikkel ások több vasat kezdőként:Cobrával v. Deltával/Argussal?!
Átlagos mélysége melyiknek nagyobb?pl.egy átlagos föld,talajkiegyenlitéssel, egy régi 2 forintosra/mai 5 ft-osra,vagyis közepes méretű éremre...
Köszönöm!



kopasz79
Százados
Százados
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 22:32
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: kopasz79 » 2017. augusztus 27., vasárnap 23:24

A másikban leírtam a véleményem... ;)



Avatar
Chiquita
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2016. január 31., vasárnap 20:25
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Chiquita » 2017. augusztus 29., kedd 16:23

Dolby írta:Sziasztok!
Érdekelne a véleményetek,hogy melyik szelektál jobban/melyikkel ások több vasat kezdőként:Cobrával v. Deltával/Argussal?!
Átlagos mélysége melyiknek nagyobb?pl.egy átlagos föld,talajkiegyenlitéssel, egy régi 2 forintosra/mai 5 ft-osra,vagyis közepes méretű éremre...
Köszönöm!

Üdv,

nekem nagyjából fél éve van deltám és én is Delta vs Cobra között vaciláltam, vasakat nem, de szépen megásatott az elején mire kitapasztaltam, hogy hol is szükséges ásni, azóta már összebarátkoztunk és szépen teszi a dolgát sőt.... ;) , amikor anno megvettem én csináltam rajta egy tesztet nagyjából 28cm-ről hozta a 10ft-st, azóta nem méregettem vele, de szerintem van még tartalék a gépbe a mélységet illetőleg, csak attól függ mennyire ügyes az ember/tapasztalt és hogy mennyire hallja ki a dolgokat, én nem csalódtam benne, nem adnám el semmi pénzért csak javasolni tudom.



Dolby
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2017. január 6., péntek 20:25
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Dolby » 2017. augusztus 29., kedd 22:07

Hali!
Köszi szépen ,hogy megosztottad a tapasztalatodat.
ui.most 1:1 az állás.... :roll: :D
Chiquita írta:
Dolby írta:Sziasztok!
Érdekelne a véleményetek,hogy melyik szelektál jobban/melyikkel ások több vasat kezdőként:Cobrával v. Deltával/Argussal?!
Átlagos mélysége melyiknek nagyobb?pl.egy átlagos föld,talajkiegyenlitéssel, egy régi 2 forintosra/mai 5 ft-osra,vagyis közepes méretű éremre...
Köszönöm!

Üdv,

nekem nagyjából fél éve van deltám és én is Delta vs Cobra között vaciláltam, vasakat nem, de szépen megásatott az elején mire kitapasztaltam, hogy hol is szükséges ásni, azóta már összebarátkoztunk és szépen teszi a dolgát sőt.... ;) , amikor anno megvettem én csináltam rajta egy tesztet nagyjából 28cm-ről hozta a 10ft-st, azóta nem méregettem vele, de szerintem van még tartalék a gépbe a mélységet illetőleg, csak attól függ mennyire ügyes az ember/tapasztalt és hogy mennyire hallja ki a dolgokat, én nem csalódtam benne, nem adnám el semmi pénzért csak javasolni tudom.



lalooohun
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 13:37
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: lalooohun » 2017. szeptember 8., péntek 21:05

talentum írta:
valamitviszavíz írta:Sziasztok. Elveszett Bandi száma és szükségem lenne rá. Ha valaki lenne oly bratyóm és elküldené hálás lennék érte.

harmincas- 976 5665 Hankó Bandi 'bá.
Üdv!

Ez a szám még aktuális ugye? Hosszú idő után most sikerült mennem egy kört (1év) de totál megőrült a gép. Össze vissza szórja a jeleket menet közben. Jelez a tárgyakra is csak mellette mintha nagyon szennyezett területen mennék pedig a terület jó. Lehetséges, hogy a sok állás közrejátszik a jelenségben?



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: talentum » 2017. szeptember 9., szombat 10:30

lalooohun írta:
talentum írta:
valamitviszavíz írta:Sziasztok. Elveszett Bandi száma és szükségem lenne rá. Ha valaki lenne oly bratyóm és elküldené hálás lennék érte.

harmincas- 976 5665 Hankó Bandi 'bá.
Üdv!

Ez a szám még aktuális ugye? Hosszú idő után most sikerült mennem egy kört (1év) de totál megőrült a gép. Össze vissza szórja a jeleket menet közben. Jelez a tárgyakra is csak mellette mintha nagyon szennyezett területen mennék pedig a terület jó. Lehetséges, hogy a sok állás közrejátszik a jelenségben?
Én kiviteleznék először egy gyors elemcserét csak próbaképpen, akármilyen áramforrásra.Ha nem töltöttél rá időközben az akksikra, akkor azok biztosan behaltak. Az akksi nem szárazelem, ennyi idő alatt a halálba merülnek, ezt mindenki vésse a kobakjába. Feltámasztására remény sincs. Ha néha rátöltöttél, akkor jól csináltad, de akksiteszterrel akkor is ránézhetnél, ha régiek, akkor pedig csere. Ezenkívül persze lehet egyéb baj is, de ha jó volt, amikor eltetted, akkor most is működnie kellene ,esetleg csatlakozó megvakergálása, tisztítása ajánlott még. Frissren szórt vizes műtrágyára is érzékenykedhet. Bandi konzervatív fickó, nem változtat telefonszámot (sem) :) ,mostanában nem volt szükségem hívnom őt, nemtom változtatott-e számot.


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2017. szeptember 9., szombat 11:02

talentum írta:
lalooohun írta:
talentum írta:
valamitviszavíz írta:Sziasztok. Elveszett Bandi száma és szükségem lenne rá. Ha valaki lenne oly bratyóm és elküldené hálás lennék érte.

harmincas- 976 5665 Hankó Bandi 'bá.
Üdv!

Ez a szám még aktuális ugye? Hosszú idő után most sikerült mennem egy kört (1év) de totál megőrült a gép. Össze vissza szórja a jeleket menet közben. Jelez a tárgyakra is csak mellette mintha nagyon szennyezett területen mennék pedig a terület jó. Lehetséges, hogy a sok állás közrejátszik a jelenségben?
Én kiviteleznék először egy gyors elemcserét csak próbaképpen, akármilyen áramforrásra.Ha nem töltöttél rá időközben az akksikra, akkor azok biztosan behaltak. Az akksi nem szárazelem, ennyi idő alatt a halálba merülnek, ezt mindenki vésse a kobakjába. Feltámasztására remény sincs. Ha néha rátöltöttél, akkor jól csináltad, de akksiteszterrel akkor is ránézhetnél, ha régiek, akkor pedig csere. Ezenkívül persze lehet egyéb baj is, de ha jó volt, amikor eltetted, akkor most is működnie kellene ,esetleg csatlakozó megvakergálása, tisztítása ajánlott még. Frissren szórt vizes műtrágyára is érzékenykedhet. Bandi konzervatív fickó, nem változtat telefonszámot (sem) :) ,mostanában nem volt szükségem hívnom őt, nemtom változtatott-e számot.
Üdv!Nekem 2x csinált hasonló jelenséget:1x mikor kábeltörés volt 2.x pedig egyik nap jó volt másik nap meghülyült tisztára.Ekkor kondenzátort cserélt bent a Bandi.Én is azt mondom próbáld meg másik aksikkal és ha még mindig nem jó küld el Bandinak.Pár nap alatt olcsón megjavítja.



lalooohun
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 13:37
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: lalooohun » 2017. szeptember 9., szombat 23:56

zoli87 írta:
talentum írta:
lalooohun írta:
talentum írta:
valamitviszavíz írta:Sziasztok. Elveszett Bandi száma és szükségem lenne rá. Ha valaki lenne oly bratyóm és elküldené hálás lennék érte.

harmincas- 976 5665 Hankó Bandi 'bá.
Üdv!

Ez a szám még aktuális ugye? Hosszú idő után most sikerült mennem egy kört (1év) de totál megőrült a gép. Össze vissza szórja a jeleket menet közben. Jelez a tárgyakra is csak mellette mintha nagyon szennyezett területen mennék pedig a terület jó. Lehetséges, hogy a sok állás közrejátszik a jelenségben?
Én kiviteleznék először egy gyors elemcserét csak próbaképpen, akármilyen áramforrásra.Ha nem töltöttél rá időközben az akksikra, akkor azok biztosan behaltak. Az akksi nem szárazelem, ennyi idő alatt a halálba merülnek, ezt mindenki vésse a kobakjába. Feltámasztására remény sincs. Ha néha rátöltöttél, akkor jól csináltad, de akksiteszterrel akkor is ránézhetnél, ha régiek, akkor pedig csere. Ezenkívül persze lehet egyéb baj is, de ha jó volt, amikor eltetted, akkor most is működnie kellene ,esetleg csatlakozó megvakergálása, tisztítása ajánlott még. Frissren szórt vizes műtrágyára is érzékenykedhet. Bandi konzervatív fickó, nem változtat telefonszámot (sem) :) ,mostanában nem volt szükségem hívnom őt, nemtom változtatott-e számot.
Üdv!Nekem 2x csinált hasonló jelenséget:1x mikor kábeltörés volt 2.x pedig egyik nap jó volt másik nap meghülyült tisztára.Ekkor kondenzátort cserélt bent a Bandi.Én is azt mondom próbáld meg másik aksikkal és ha még mindig nem jó küld el Bandinak.Pár nap alatt olcsón megjavítja.
Köszönöm a válaszokat. :) Tudom, hogy behalnak ezért voltak is közben töltve és használtam más cuccokban is. Kábelre mindig figyeltem, hogy ne törjön meg, ha vittem táskában is esetleg. Közben igen rámentem az akkukra. Kettő úgy néz ki kuka, de egyéb cuccokban meg működött. Majd holnap megyek egy kisebb kört ma már nem jött össze. Sima száraz tárcsázott placcon voltam. Bízom benne nekem sem kell szervizeltetni, na nem mintha nem tudná megcsinálni. :D



szigetlako
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 14:42
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: szigetlako » 2017. október 10., kedd 19:50

Üdv
Eladó a képen látható Delta. Talán egy tucatszor lehetett terepen 16,5kHz. A kis fejet ajándékba adom hozzá. Ha azzal is szeretné az új gazdája használni akkor össze kell hangolni. Személyesen is átvehető kipróbálható valahol Pest megye északi részén. ÁR 85.000
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... 170347.jpg



szigetlako
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 14:42
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: szigetlako » 2017. október 22., vasárnap 18:29

szigetlako írta:Üdv
Eladó a képen látható Delta. Talán egy tucatszor lehetett terepen 16,5kHz. A kis fejet ajándékba adom hozzá. Ha azzal is szeretné az új gazdája használni akkor össze kell hangolni. Személyesen is átvehető kipróbálható valahol Pest megye északi részén. ÁR 85.000
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... 170347.jpg
Nagy érdeklődésre való tekintettel 75 az új ára . Valóban alig használták, kiváló állapotban lévő gép. Ezért az árért a legjobb választás.



szigetlako
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 14:42
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: szigetlako » 2017. október 29., vasárnap 11:27

szigetlako írta:
szigetlako írta:Üdv
Eladó a képen látható Delta. Talán egy tucatszor lehetett terepen 16,5kHz. A kis fejet ajándékba adom hozzá. Ha azzal is szeretné az új gazdája használni akkor össze kell hangolni. Személyesen is átvehető kipróbálható valahol Pest megye északi részén. ÁR 85.000
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... 170347.jpg
Nagy érdeklődésre való tekintettel 75 az új ára . Valóban alig használták, kiváló állapotban lévő gép. Ezért az árért a legjobb választás.
Elkelt



mauser
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2016. február 8., hétfő 10:51
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: mauser » 2018. február 19., hétfő 17:59

Sziasztok!
olyan kérdésem lenne hogy egy 16 khz Argus és egy alacsonyabb pl 8-10khz Argus között van e nagy eltérő különbség?
hallottam olvastam olyat hogy a magas frekis.... a nagyobb érméket alig látja....
Egyszer felhívtam a gyártott Ő azt mondta hogy nem freki függő a mélység... illetve nincs akkora különbség... a 2 gép között!
akkor mi az igazság?
használt e valaki magas frekis és alacsony frekis gépet?
tudna e segíteni tanácsot adni!
összehasonlítási alapom más Argussal nincs...
16.5 khz használok!
érdemes e beruházni egy alacsonyabbra? nagyobb érmékre...? tárgyakra?
megvagyok elégedve a mostani gép teljesítményével is!
nagyobb pénzeket is látja levegőbe 30cm fölött.....
valahol irták hogy pl tallért pár centiről látta csak a magas frekis..
nem értem...!



Avatar
Bob Rooney
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016. április 13., szerda 10:06
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Bob Rooney » 2018. február 19., hétfő 21:16

mauser írta:Sziasztok!
olyan kérdésem lenne hogy egy 16 khz Argus és egy alacsonyabb pl 8-10khz Argus között van e nagy eltérő különbség?
hallottam olvastam olyat hogy a magas frekis.... a nagyobb érméket alig látja....
Egyszer felhívtam a gyártott Ő azt mondta hogy nem freki függő a mélység... illetve nincs akkora különbség... a 2 gép között!
akkor mi az igazság?
használt e valaki magas frekis és alacsony frekis gépet?
tudna e segíteni tanácsot adni!
összehasonlítási alapom más Argussal nincs...
16.5 khz használok!
érdemes e beruházni egy alacsonyabbra? nagyobb érmékre...? tárgyakra?
megvagyok elégedve a mostani gép teljesítményével is!
nagyobb pénzeket is látja levegőbe 30cm fölött.....
valahol irták hogy pl tallért pár centiről látta csak a magas frekis..
nem értem...!

A legjobb frekis Argusod van. 16.5 khz látja az egészen apró hajszálvékony érméktől a nagy tárgyakig mindent, méghozzá verhetetlen mélységből. Van fent a youtube-on pár teszt nézd meg , vagy próbáld ki a saját gépeden. Tallért kb 70 centiről látja levegőben, földben is 50 cm körül hozza. Persze talaj függő a mélység..... nem tudom ki találta ki ezt a hülyeséget, hogy csak pár centiről látja a magas fekis.



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: talentum » 2018. február 20., kedd 15:07

Bob Rooney írta:
mauser írta:Sziasztok!
olyan kérdésem lenne hogy egy 16 khz Argus és egy alacsonyabb pl 8-10khz Argus között van e nagy eltérő különbség?
hallottam olvastam olyat hogy a magas frekis.... a nagyobb érméket alig látja....
Egyszer felhívtam a gyártott Ő azt mondta hogy nem freki függő a mélység... illetve nincs akkora különbség... a 2 gép között!
akkor mi az igazság?
használt e valaki magas frekis és alacsony frekis gépet?
tudna e segíteni tanácsot adni!
összehasonlítási alapom más Argussal nincs...
16.5 khz használok!
érdemes e beruházni egy alacsonyabbra? nagyobb érmékre...? tárgyakra?
megvagyok elégedve a mostani gép teljesítményével is!
nagyobb pénzeket is látja levegőbe 30cm fölött.....
valahol irták hogy pl tallért pár centiről látta csak a magas frekis..
nem értem...!

A legjobb frekis Argusod van. 16.5 khz látja az egészen apró hajszálvékony érméktől a nagy tárgyakig mindent, méghozzá verhetetlen mélységből. Van fent a youtube-on pár teszt nézd meg , vagy próbáld ki a saját gépeden. Tallért kb 70 centiről látja levegőben, földben is 50 cm körül hozza. Persze talaj függő a mélység..... nem tudom ki találta ki ezt a hülyeséget, hogy csak pár centiről látja a magas fekis.
Úgy emlékszem ,ez a problema a legelső magnumoknál merült fel, amíg Feri meg nem oldotta ... analóg gépnél ez különös lenne...mármint a nagy érmék nem látása... Üdv


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Avatar
zoli
Százados
Százados
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015. július 2., csütörtök 8:04
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: zoli » 2018. március 12., hétfő 21:11

Argus nagy ovális fejjel eladó , hozzá adom még az eredeti gyári kerek fejet is , most a nagyra van ráhangolva a gép.

Ára 95 000 Ft

Kép



Kép



Dolby
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2017. január 6., péntek 20:25
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Dolby » 2018. március 13., kedd 17:18

zoli írta:Argus nagy ovális fejjel eladó , hozzá adom még az eredeti gyári kerek fejet is , most a nagyra van ráhangolva a gép.

Ára 95 000 Ft

Kép



Kép
Szia!

az érdekelne,hogy mit kell ráhangoláson érteni?Ha ki cserélem otthon,akkor én rá tudom hangolni,vagy Bandi kell hozzá?
A nagy fej hány hz-es?

Köszi előre is!



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. március 13., kedd 17:40

Szia Dolby......én csak egy buta paraszt vagyok, de szerintem a zenészek annak nevezik a hangolást, hogy mindeggyik hangszer egy szinten játszon, tehát Sani C durt, Misi A molt és Géza a F durt nyomja.....ez nem jó.....ugyan igy van ez a keresővel is...te remélem férfi vagy - DE én is....és mégis van köztünk valami külömbség - Te 180cm magas vagy, én meg 160cm....neked szőke a hajad, az enyém ősz....na meg van több külömbség is......ugyanúgy van a tekercsekkell is....nem mindeggyik 13,5 kHz-ces, hanem az eggyik 13,6 a másik meg 13,28 kHz.....DE a kereső elktronikája be van állitva 13 kHz-re....na és ezt kel hozzá passzolni a fejhez - vagy forditva - az elektronikát kell hozzápasszolni a kereső fejhez....NA ez a ráhangolás....kérem szépen....hiába irom én össze-vissza, hogy ezt már az AKA keresők automatikusan csinálják, nem olvassátok a topicokat rendesen, mert tudnád......na ennyi már elég is volt...... :lol: :lol: :lol: Ha netán rosszul irtam, javitsatok ki......



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2018. március 14., szerda 13:38

Dolby írta:
zoli írta:Argus nagy ovális fejjel eladó , hozzá adom még az eredeti gyári kerek fejet is , most a nagyra van ráhangolva a gép.

Ára 95 000 Ft

Kép



Kép
Szia!

az érdekelne,hogy mit kell ráhangoláson érteni?Ha ki cserélem otthon,akkor én rá tudom hangolni,vagy Bandi kell hozzá?
A nagy fej hány hz-es?

Köszi előre is!
lehet a fejet is másik géphez hangolni akár otthon is aki ráér elég hozzá egy jó multiméter.a vevőtekercs jelét ki kell vezetni a dugasztól rákötni a multiméterre és figyelni állítgatás közben mikor mutatja a legkisebb feszültséget akkor jó kb.az állitgatást pár apró darab ferrittel vagy pici fémlemezkékkel lehet csinálni főleg a tekercsek keresztezési pontjai környékén.ez amolyan babra munka és közben akár tárgyakat is lehet lengetni a fej előtt milyen távolságot produkál.amíg sár van lehet ezzel bíbelődni :D



Avatar
Risingsun
Százados
Százados
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. március 13., vasárnap 9:18
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Risingsun » 2018. március 15., csütörtök 13:09

zoli írta:Argus nagy ovális fejjel eladó , hozzá adom még az eredeti gyári kerek fejet is , most a nagyra van ráhangolva a gép.

Ára 95 000 Ft

Kép



Kép
Üdv!

Ki csinálja ezeket a fejeket?
A Bandi?
Van Deltához is?


www.femkereso.eoldal.hu

Avatar
zoli
Százados
Százados
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015. július 2., csütörtök 8:04
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: zoli » 2018. március 15., csütörtök 14:43

Risingsun írta:
zoli írta:Argus nagy ovális fejjel eladó , hozzá adom még az eredeti gyári kerek fejet is , most a nagyra van ráhangolva a gép.

Ára 95 000 Ft

[img]http:



[img]http:

Üdv!

Ki csinálja ezeket a fejeket?
A Bandi?
Van Deltához is?
Nem csinálja már senki H. G. készítette , de a sok negatív fikázás miatt végleg felszámolta a fej készítős cuccait , Bandit pedig szerintem tuti nem lehet rá venni hogy gyártsa, bár próbálkozni lehet hátha egyszer feladja az elveit ;) :D :D

Egyébként a Deltához is jó lenne ha lenne aki legyártaná :-)



Dolby
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2017. január 6., péntek 20:25
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Dolby » 2018. március 15., csütörtök 19:51

ul69 írta:
Dolby írta:
zoli írta:Argus nagy ovális fejjel eladó , hozzá adom még az eredeti gyári kerek fejet is , most a nagyra van ráhangolva a gép.

Ára 95 000 Ft

Kép



Kép
Szia!

az érdekelne,hogy mit kell ráhangoláson érteni?Ha ki cserélem otthon,akkor én rá tudom hangolni,vagy Bandi kell hozzá?
A nagy fej hány hz-es?

Köszi előre is!
lehet a fejet is másik géphez hangolni akár otthon is aki ráér elég hozzá egy jó multiméter.a vevőtekercs jelét ki kell vezetni a dugasztól rákötni a multiméterre és figyelni állítgatás közben mikor mutatja a legkisebb feszültséget akkor jó kb.az állitgatást pár apró darab ferrittel vagy pici fémlemezkékkel lehet csinálni főleg a tekercsek keresztezési pontjai környékén.ez amolyan babra munka és közben akár tárgyakat is lehet lengetni a fej előtt milyen távolságot produkál.amíg sár van lehet ezzel bíbelődni :D
Köszi,de nekem ez így kínai...:D



Avatar
zoli
Százados
Százados
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015. július 2., csütörtök 8:04
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: zoli » 2018. március 21., szerda 20:54

[quote="zoli"]Argus nagy ovális fejjel eladó , hozzá adom még az eredeti gyári kerek fejet is , most a nagyra van ráhangolva a gép.

Ára 95 000 Ft


Az Argus elkelt.


.



Pherry
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2016. január 17., vasárnap 12:03
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Pherry » 2018. július 25., szerda 21:12

-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pherry 2022. március 11., péntek 20:44-kor.



Avatar
Eugen
Százados
Százados
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 19:26
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Eugen » 2018. július 26., csütörtök 20:14

Pherry írta:Sziasztok! A delta gyártójához kontaktot tudna adni valaki? Privátban...
Ment privát!



Detektor
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2017. december 17., vasárnap 17:41
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Detektor » 2018. augusztus 18., szombat 19:44

Üdv!

Deltából hány fajta létezik? Eddig nem nagyon követtem a témát, annyi rémlik hogy az argus a fejlesztett változata már.
Mennyire jó vasas talajra kisebb dolgokra? Sajnos nem volt még alkalmam kipróbálni, nem tudom ilyen vasas szemetes helyen (kk) mennyire lehet kihallani a jó jelet.

Ha van valakinek tapasztalata, ne tartsa magába, köszönöm! :-bd



Petrvs
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:41
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Petrvs » 2018. augusztus 21., kedd 9:24

Sziasztok!
Delta fémkereső eladó 3 fejjel.2012es.14.3khz.
Nagyon szuper kis gép,nem kell bemutatni. A gyári fej mellé kapsz még másik két fejet,a nagy ovális az első prototipus volt amit HG készített. A sok nagy fejjel ellentétben ez tényleg dob a mélységen 4-6 cm-t. Gyere és próbáld ki. Külön nem eladó.(egyenlőre).Privátban keress!



Wakter
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018. szeptember 3., hétfő 12:30
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Wakter » 2018. november 9., péntek 19:15

Hello.megvanmég a delta amit árulsz?engem érdekelne.....



Petrvs
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:41
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Petrvs » 2018. november 10., szombat 10:48

Szia!
Megvan még,de már nem eladó. :shock:



rocco
Százados
Százados
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 18:12
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: rocco » 2018. november 24., szombat 12:57

Eugen írta:
Pherry írta:Sziasztok! A delta gyártójához kontaktot tudna adni valaki? Privátban...
Ment privát!
Nekem is kéne elérhetőség!
Köszi előre is



Pherry
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2016. január 17., vasárnap 12:03
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Pherry » 2019. február 2., szombat 18:27

-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pherry 2022. március 11., péntek 20:43-kor.



mauser
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2016. február 8., hétfő 10:51
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: mauser » 2019. május 7., kedd 15:28

Sziasztok!
A Delta gyártójának elérhetöségét megtudja adni valaki?
szerviz kellene!
üdv



Avatar
kis-vakond
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 19:39
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: kis-vakond » 2019. május 7., kedd 20:17

mauser írta:
2019. május 7., kedd 15:28
Sziasztok!
A Delta gyártójának elérhetöségét megtudja adni valaki?
szerviz kellene!
üdv

Szia.
Szerintem nem titok :D
HANKÓ ENDRE (BANDI) 2038 SÓSKÚT PETŐFI U 101 TEL:06309765665



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma