Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

DELTA

Fémkereséshez való eszközök
Avatar
00fonix
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2015. október 3., szombat 16:50
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: 00fonix » 2016. február 12., péntek 17:02

Szia!
Persze, élesbe teszteltem! A tesztgödörnél nem mutatott kiugró teljesítményt, de volt olyan amikor nem volt nálam semmi(mérőszalag más érme) egy 2 hellert találtam és ott megnéztem a régi fejjel is! Jó erős 10 cm rel jobb volt az új!
Különböző helyeken próbáltam, hiába. Hordtam mindkét fejet, ott érdekes módon jól dolgozott!
Ma kaptam vissza Banditól! Persze szakad az eső! Ahogy tudok további infót, eredményt megosztom!
Persze a fej nagyobb, felfogatási ponttól messzebb van a széle.



Avatar
zoli
Százados
Százados
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015. július 2., csütörtök 8:04
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: zoli » 2016. február 12., péntek 18:03

00fonix írta:Szia!
Persze, élesbe teszteltem! A tesztgödörnél nem mutatott kiugró teljesítményt, de volt olyan amikor nem volt nálam semmi(mérőszalag más érme) egy 2 hellert találtam és ott megnéztem a régi fejjel is! Jó erős 10 cm rel jobb volt az új!
Különböző helyeken próbáltam, hiába. Hordtam mindkét fejet, ott érdekes módon jól dolgozott!
Ma kaptam vissza Banditól! Persze szakad az eső! Ahogy tudok további infót, eredményt megosztom!
Persze a fej nagyobb, felfogatási ponttól messzebb van a széle.

Pont ez a lényeg élesben jól dolgozzon , levegőteszten mit mutat az kit érdekel :-)
Remélem sok örömöd lesz benne neked is :-)

Azért már nagyon elég volt ebből a rohadt sok esőből jöhetne már a tavasz, napsütés , tárcsázás , talaj-előkészítés hhmmmmm..........



Avatar
00fonix
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2015. október 3., szombat 16:50
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: 00fonix » 2016. február 14., vasárnap 17:41

Nagyon el vagyok keseredve, bíztam az állításban, de nagyon......!
Most még a régi fej sem olyan!



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: talentum » 2016. február 14., vasárnap 19:33

00fonix írta:Nagyon el vagyok keseredve, bíztam az állításban, de nagyon......!
Most még a régi fej sem olyan!
Még olyan sem lett, mint volt régen? :shock:


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Avatar
00fonix
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2015. október 3., szombat 16:50
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: 00fonix » 2016. február 14., vasárnap 19:52

Úgy bizony!



Avatar
00fonix
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2015. október 3., szombat 16:50
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: 00fonix » 2016. február 14., vasárnap 20:10

A régi fejjel csak levegőtesztet csináltam, II.Ferdinánd dénárral 10 cm! Esik, esik esik!
Nem tudom lehet mások lettek a beállítások? Két potis! Nagyon nem tudok mellé nyúlni! Ez akkor is nagyon kevés!



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: talentum » 2016. február 14., vasárnap 20:20

00fonix írta:A régi fejjel csak levegőtesztet csináltam, II.Ferdinánd dénárral 10 cm! Esik, esik esik!
Nem tudom lehet mások lettek a beállítások? Két potis! Nagyon nem tudok mellé nyúlni! Ez akkor is nagyon kevés!
Hát ha roszabb, mint volt, akkor vissza kell küldeni. Nehogymá...


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Avatar
00fonix
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2015. október 3., szombat 16:50
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: 00fonix » 2016. február 14., vasárnap 21:17

talentum írta:
00fonix írta:A régi fejjel csak levegőtesztet csináltam, II.Ferdinánd dénárral 10 cm! Esik, esik esik!
Nem tudom lehet mások lettek a beállítások? Két potis! Nagyon nem tudok mellé nyúlni! Ez akkor is nagyon kevés!
Hát ha roszabb, mint volt, akkor vissza kell küldeni. Nehogymá...
Persze, vissza megy, vagy megyünk!



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: talentum » 2016. február 14., vasárnap 22:34

00fonix írta:
talentum írta:
00fonix írta:A régi fejjel csak levegőtesztet csináltam, II.Ferdinánd dénárral 10 cm! Esik, esik esik!
Nem tudom lehet mások lettek a beállítások? Két potis! Nagyon nem tudok mellé nyúlni! Ez akkor is nagyon kevés!
Hát ha roszabb, mint volt, akkor vissza kell küldeni. Nehogymá...
Persze, vissza megy, vagy megyünk!
Jaja, ha kell, hát kell... ha közel laksz jobb személyesen, jobban megérti a problémádat :idea:


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Avatar
Marlow
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2015. július 5., vasárnap 11:07
Tartózkodási hely: Itt és másutt !
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Marlow » 2016. február 16., kedd 16:06

Remélem még nem futottam ki az időből és csinál még H G abból az új fejből :D
Ha nem sikerülne a fej H G-nek ,és Bandi utána állít akkor mennyivel lesz jobb az új fej mélységben kb ? Ezzel kapcsolatban van valami tapasztalat ?


Csak is a Delta és a Cobra adhat neked erőt és mindent lebíró akaratot

szigetlako
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 14:42
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: szigetlako » 2016. február 16., kedd 18:00

Marlow írta:Remélem még nem futottam ki az időből és csinál még H G abból az új fejből :D
Ha nem sikerülne a fej H G-nek ,és Bandi utána állít akkor mennyivel lesz jobb az új fej mélységben kb ? Ezzel kapcsolatban van valami tapasztalat ?
Szerintem Fönixnél is az a baj hogy nincs tökéletesen összehangolva a fej és a gép. Haveri körben volt már olyan hogy valamiért elhangolódott az egyik gép és kb 5-10cmre látott. Vagy volt olyan is pl Tejonnál kábeltörésnél 3 cmnél látta az érmet. Mindenképp érdemes Bandinál átnézetni!



Avatar
Eugen
Százados
Százados
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 19:26
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Eugen » 2016. február 16., kedd 19:58

szigetlako írta:
Marlow írta:Remélem még nem futottam ki az időből és csinál még H G abból az új fejből :D
Ha nem sikerülne a fej H G-nek ,és Bandi utána állít akkor mennyivel lesz jobb az új fej mélységben kb ? Ezzel kapcsolatban van valami tapasztalat ?
Szerintem Fönixnél is az a baj hogy nincs tökéletesen összehangolva a fej és a gép. Haveri körben volt már olyan hogy valamiért elhangolódott az egyik gép és kb 5-10cmre látott. Vagy volt olyan is pl Tejonnál kábeltörésnél 3 cmnél látta az érmet. Mindenképp érdemes Bandinál átnézetni!
Én nem csináltatok hozzá nagyobb fejet. Így is elég mélyre lát, elég brutál a gép.
Azt is hasonlítsátok össze, ha kérhetem, hogy egy élére állított érmét melyik fejjel látja jobban. Az a megérzésem, hogy az Árpit a "gyári" fej jobban látja.
A földben az érmék nem fekszenek mindig vizszintesen, vagy csak nagyon ritkán.
Maradok a régi bevált fejnél.



buszos
Százados
Százados
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 19:02
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: buszos » 2016. február 16., kedd 20:50

Eugen írta:
szigetlako írta:
Marlow írta:Remélem még nem futottam ki az időből és csinál még H G abból az új fejből :D
Ha nem sikerülne a fej H G-nek ,és Bandi utána állít akkor mennyivel lesz jobb az új fej mélységben kb ? Ezzel kapcsolatban van valami tapasztalat ?
Szerintem Fönixnél is az a baj hogy nincs tökéletesen összehangolva a fej és a gép. Haveri körben volt már olyan hogy valamiért elhangolódott az egyik gép és kb 5-10cmre látott. Vagy volt olyan is pl Tejonnál kábeltörésnél 3 cmnél látta az érmet. Mindenképp érdemes Bandinál átnézetni!
Én nem csináltatok hozzá nagyobb fejet. Így is elég mélyre lát, elég brutál a gép.
Azt is hasonlítsátok össze, ha kérhetem, hogy egy élére állított érmét melyik fejjel látja jobban. Az a megérzésem, hogy az Árpit a "gyári" fej jobban látja.
A földben az érmék nem fekszenek mindig vizszintesen, vagy csak nagyon ritkán.
Maradok a régi bevált fejnél.
A nagy fej értelem szerüen nagy tárgyakra való. Értem ezalatt a 15 krajcárost meg a roham sisakot.
Ahol árpit lehet szedni álltalában dugig van vassal( én is csak hallomásból tudom) , ott a kis fej a nyerő , de ez minden gépre igaz szerintem!



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: talentum » 2016. február 16., kedd 23:17

buszos írta:
Eugen írta:
szigetlako írta:
Marlow írta:Remélem még nem futottam ki az időből és csinál még H G abból az új fejből :D
Ha nem sikerülne a fej H G-nek ,és Bandi utána állít akkor mennyivel lesz jobb az új fej mélységben kb ? Ezzel kapcsolatban van valami tapasztalat ?
Szerintem Fönixnél is az a baj hogy nincs tökéletesen összehangolva a fej és a gép. Haveri körben volt már olyan hogy valamiért elhangolódott az egyik gép és kb 5-10cmre látott. Vagy volt olyan is pl Tejonnál kábeltörésnél 3 cmnél látta az érmet. Mindenképp érdemes Bandinál átnézetni!
Én nem csináltatok hozzá nagyobb fejet. Így is elég mélyre lát, elég brutál a gép.
Azt is hasonlítsátok össze, ha kérhetem, hogy egy élére állított érmét melyik fejjel látja jobban. Az a megérzésem, hogy az Árpit a "gyári" fej jobban látja.
A földben az érmék nem fekszenek mindig vizszintesen, vagy csak nagyon ritkán.
Maradok a régi bevált fejnél.
A nagy fej értelem szerüen nagy tárgyakra való. Értem ezalatt a 15 krajcárost meg a roham sisakot.
Ahol árpit lehet szedni általában dugig van vassal( én is csak hallomásból tudom) , ott a kis fej a nyerő , de ez minden gépre igaz szerintem!
Jaja, kopasz helyeken hozhat fel mélyebbről még, csak ne legyen túl szemetes.Na meg tényleg haladósabb.

Marlow: Ez nem ilyen sablonos dolog. Tudni kéne, milyen a géped.(magyarán, mennyit tud.)De földben is tartja a 3-5 cm különbséget kis érménél. :shock:
Szigi:
NEM ott a probléma, hogy H.G.Zoli milyen jól passzítja az új fejet az elektronikához.(Azt simán megoldja)
A delták sokszínűsége, variáltsága a bukkanó.
Ezt Főnix fejezte ki valahogy úgy, hogy :"nem mindegyik Delta tudja kihajtani a nagy fejet"... Természetesen nem azért, mert gyengébbre, vagy erősebbre készültek, hanem a működésük nem teljesen egyforma.
Ennek részleteibe most nem mennék bele, viszont megoldásként javasolnák valamit:
Aki akar nagyfejet a gépére, írja le a fejen található számokat egy papírra, majd küldje el H.G. Zolinak valami efféle szöveggel:

Üdv!
X.Y. vagyok, szándékomban állna egy nagy fejet készíttetni önnel/ veled.
Miután tudom, hogy nem minden delta egyforma építésű, (legyen az 2 vagy 3 potis akár) , elküldeném Önnek/neked ezeket a fejen található számokat, betűket,hieroglifákat, légyszi nézze meg/nézd meg Bandinál, hogy ezzel a géppel érdemes-e foglalkozni, vagy nem ? Jó lenne a végeredmény, vagy NAGY átalakítást kívánna az elektronika?

Nos, H.G. áttelefonál/ átugrik Bandibához, secperc alatt kiderül minden,hogy pontosan milyen rendszerű a gépe, és nem fut bele senki egy olyan csúnya történetbe, mint főnix.
Megjegyzem, ez velem is megtörtént, az első videót azért nem is publikáltam, mert kb. olyan gyenge lett, mint főnixé talán. A másodikat töltöttem fel a jútúbra, az már tűrhető lett, ehhez viszont Bandihoz még egyszer le kellett utaztatnom a masinát, és átalakíttatni.
Nyomatékosan felhívom a figyelmeteket arra, hogy NEM két órás műveletről van szó, és én sem kértem ingyen tőle...

Ha azt mondja majd H.G., hogy nem lehet rátenni a nagyfejet,(mert komoly átalakítás nélkül nem lenne értelme) legegyszerűbb eladnod a gépet, és csináltatni Bandival egy újat, amire fájdalom, nyűglődés nélkül H.G. Zoli felpattintja az új fejet 25 ropiért!

Ne várja el senki Banditól, hogy elektronikákat szerel át majd , csak hogy H.G. készíthessen nagyfejet egy-egy problémásabb gépre!
Ezért is mondta H.G., hogy inkább befejezi...
Egyszerűbb mindenkinek egy új , legalább lesz rajta 2 év gari.
Az eladott régi delta meg jól fog szolgálni majd az új gazdinál, nem rossz attól még, éppen csak nem lehet rátenni a nagyfejet átalakítás nélkül. Ennyi.
Persze ha valakinek a szívéhez nőtt a gépe,és arra akar más fejet(és kiderül, hogy ez átalakítással járna), megkérdezheti, hogy Bandi megcsinálná e a melót, de ennek ára van.
És itt az idő sztem, hogy mindenki megértse végre, nincs olyan, hogy Pl: élettartam garancia!(némelyek ezt híresztelik)
Ha letelt a két év, Bandi megcsinálja, amit kell (legyen az kábeltörés, elhangolódás, stb),de mindenki vigyen magával pénzt is a zsebben!
Nem fejőstehén, avagy birka Ő, és csak azért, mert hallgat, nem jelenti azt, hogy nincs már elege ebből. Krisztus sírját sem őrízték ingyen...
Ja, és természetesen nem beszéltem most vele ilyenekről, de látom a sok ingyenélőt, hogy kihasználják a jóindulatát :evil: csak akinek inge!...

Eugen: tapasztalatom szerint az élén állót is jobban látja! Asszem a videóban is volt ilyen.
Nem, nem próbáltam még vasszeg melletti kisezüst-teszteket, nem tudom , hogy viselkedne ott, de úgysem kk-ra való, hanem tisztább helyekre.

Köszi a figyelmet, remélem lejött, amit el akartam mondani.
Ja, H.G.-vel sem értekeztem erről, csak úgy beugrott, talán működne a dolog. Bandinak minden eladott gépről van doku.
Jó éjt.


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Avatar
00fonix
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2015. október 3., szombat 16:50
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: 00fonix » 2016. február 17., szerda 21:28

Jól beszélsz Talentum!
Sziasztok!
Végre ma nem esett, lehetett próbálni!
Nagyon kíváncsi voltam az új beállításokra ezért a régi 30-as fejet vittem!!
Helyszín ugyan ott, ahol előtte is próbáltam, keresztbe kasba lejárt 10*10 kk hely! HG fejével is átjártam állítás előtt, azzal még kiszedtem 2 dénárt!
Ma kimentem behangoltam a gépet, jóval érzékenyebbnek hallom! Lejártam a területet és ezek után KÖPÖK EGYET ÉS ALÁ ÁLLOK! :oops:
Csak azért mert egy gyors próbát csináltam egy "idegen" géppel! A mai napon higgadtan, mindenre odafigyelve a RÉGI fejjel 7 db ugrott ki a földből! Ebből 2 ásott gödör még mélyebb részéről!!
Tehát Én voltam pénisz!
Letesztelem HG fejét azt is megírom!
Még egyszer bocsánat



Russky
Százados
Százados
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2015. október 12., hétfő 20:16
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Russky » 2016. március 25., péntek 20:16

Februári, 3 alkalommal használt Argus eladó. Ha most rendelnél és nem szeretnél várni rá akkor ez a tiéd!
Ára egy százas, fülessel aksi nélkül vagy 110 aksival és töltővel.
Érdeklődni privátban kérném!
Köszönöm!



Április úr
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2016. február 23., kedd 19:38
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Április úr » 2016. március 27., vasárnap 9:20

Amúgy mennyibe kerül 1 vadi új Delta nagy fejjel?



buszos
Százados
Százados
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 19:02
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: buszos » 2016. március 27., vasárnap 9:35

Április úr írta:Amúgy mennyibe kerül 1 vadi új Delta nagy fejjel?
Én úgy tudom , hogy nagyfejet már nem készít HG. Nekem azt mondta , hogy nem éri meg neki.



Tunis
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2015. november 11., szerda 21:40
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Tunis » 2016. március 27., vasárnap 9:47

buszos írta:
Április úr írta:Amúgy mennyibe kerül 1 vadi új Delta nagy fejjel?
Én úgy tudom , hogy nagyfejet már nem készít HG. Nekem azt mondta , hogy nem éri meg neki.
Így van.A napokban beszéltem vele én is.Nagyon kevesen voltak akik vettek nagy fejet.Úgyhogy nem fog csinálni.



buszos
Százados
Százados
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 19:02
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: buszos » 2016. március 27., vasárnap 9:51

Pedig olyan eredményeket produkál , hogy a nagyfejes cobra igen csak megizzad mellette.
Ha valakit érdekel , pm....



Petrvs
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:41
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Petrvs » 2016. március 27., vasárnap 10:41

Én tudom milyen :-) Nekem volt elöszőr. Neki is álltam reklámozni. Teszteket csináltam,videókat
Aztán betaláltak mindenféle okoskodó manusok,hogy nemjól csinálom a tesztet meg ez meg az... Jöttek az okoskodó üzenetek privában...nevetséges volt.De nagy fejet senki sem vett,csak okoskodott. Persze magáért beszél a nagy fej. Aztán úgy voltam vele hogy hagyom a fa...ba,mit érdekel engem. Töröltem a videókat is. H G-nek még elege lett. Mert "soha"nem volt jó amit csinált. (És ez nem a fej hibája volt)
Nomeg ha valakinek 3-4szer kell postázni mert elégedetlen,akkor oda a haszon is....



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: talentum » 2016. március 27., vasárnap 11:14

Aki akart egyet, az már úgyis megcsináltatta. Már csak azzal megyek, ha a terep engedi. Szeretem.


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Avatar
zoli
Százados
Százados
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015. július 2., csütörtök 8:04
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: zoli » 2016. március 27., vasárnap 11:33

talentum írta:Aki akart egyet, az már úgyis megcsináltatta. Már csak azzal megyek, ha a terep engedi. Szeretem.
Na ...... akkor csak összejött :-)



Avatar
zoli
Százados
Százados
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015. július 2., csütörtök 8:04
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: zoli » 2016. március 27., vasárnap 11:37

Petrvs írta:Én tudom milyen :-) Nekem volt elöszőr. Neki is álltam reklámozni. Teszteket csináltam,videókat
Aztán betaláltak mindenféle okoskodó manusok,hogy nemjól csinálom a tesztet meg ez meg az... Jöttek az okoskodó üzenetek privában...nevetséges volt.De nagy fejet senki sem vett,csak okoskodott. Persze magáért beszél a nagy fej. Aztán úgy voltam vele hogy hagyom a fa...ba,mit érdekel engem. Töröltem a videókat is. H G-nek még elege lett. Mert "soha"nem volt jó amit csinált. (És ez nem a fej hibája volt)
Nomeg ha valakinek 3-4szer kell postázni mert elégedetlen,akkor oda a haszon is....

Ezeknek a új fejeknek sajnos két nagy vesztese van Bandi és H.G , rengeteg idő , pénz , energia és idegeskedés , pedig pont ők azok akik ezt nem érdemelték volna szerintem .



Russky
Százados
Százados
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2015. október 12., hétfő 20:16
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Russky » 2016. március 27., vasárnap 14:37

Április úr írta:Amúgy mennyibe kerül 1 vadi új Delta nagy fejjel?
106 ezer az új Argus a szokásos 30 cm-es fejjel, akku csomag nélkül. Nagyobb fejet HG készített hozzá de mint hallom már befejezte sajnos. Deltát úgy tudom, hogy már nem gyárt Bandi.



Avatar
Garou
Százados
Százados
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 21:15
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Garou » 2016. március 27., vasárnap 15:29

zoli írta:
Petrvs írta:Én tudom milyen :-) Nekem volt elöszőr. Neki is álltam reklámozni. Teszteket csináltam,videókat
Aztán betaláltak mindenféle okoskodó manusok,hogy nemjól csinálom a tesztet meg ez meg az... Jöttek az okoskodó üzenetek privában...nevetséges volt.De nagy fejet senki sem vett,csak okoskodott. Persze magáért beszél a nagy fej. Aztán úgy voltam vele hogy hagyom a fa...ba,mit érdekel engem. Töröltem a videókat is. H G-nek még elege lett. Mert "soha"nem volt jó amit csinált. (És ez nem a fej hibája volt)
Nomeg ha valakinek 3-4szer kell postázni mert elégedetlen,akkor oda a haszon is....

Ezeknek a új fejeknek sajnos két nagy vesztese van Bandi és H.G , rengeteg idő , pénz , energia és idegeskedés , pedig pont ők azok akik ezt nem érdemelték volna szerintem .
Kíváncsi lennék mibe kötöttek bele és miért nem volt jó némelyeknek H.G által készített fej, mikor vettem elmagyarázta és láttam is hogyan készül, ha valaki precízen gyártott Ő igen. %%-



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: talentum » 2016. március 27., vasárnap 16:24

zoli írta:
talentum írta:Aki akart egyet, az már úgyis megcsináltatta. Már csak azzal megyek, ha a terep engedi. Szeretem.
Na ...... akkor csak összejött :-)
Hm...persze hogy összejött :shock: ha valaki lemaradt róla : bocs hogy nem voltam egyértelmű, az első fej próbálkozás azért volt rossz , mert hozzá még át kellett alakítani az elektronikát is... Utána már megjavult a rendszer :!: Egy hátránya van: nagyobb tárgyaknál gyakran melléások, a pointer nélkül már el sem indulok sehova...egyszerűen annyira messziről érzékeli a nagyobbat oldalról is, hogy már durva...


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Avatar
00fonix
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2015. október 3., szombat 16:50
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: 00fonix » 2016. március 27., vasárnap 16:39

Sokan nem ismerik el, hogy nem a gép ill. a fej a hibás!
Ahogy Bandi hozzá állította az elektronikát egész más lett! A beállítások is! Nálam is!



Avatar
Garou
Százados
Százados
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 21:15
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Garou » 2016. március 27., vasárnap 20:00

00fonix írta:Sokan nem ismerik el, hogy nem a gép ill. a fej a hibás!
Ahogy Bandi hozzá állította az elektronikát egész más lett! A beállítások is! Nálam is!
Nekem HG nem álított semmit az elektronikán hanem az elektronikához készítette a nagyfejet, használhattam mindkettőt felváltva csodálatosan működtek. %%-



Avatar
zoli
Százados
Százados
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015. július 2., csütörtök 8:04
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: zoli » 2016. március 27., vasárnap 20:05

talentum írta:
zoli írta:
talentum írta:Aki akart egyet, az már úgyis megcsináltatta. Már csak azzal megyek, ha a terep engedi. Szeretem.
Na ...... akkor csak összejött :-)
Hm...persze hogy összejött :shock: ha valaki lemaradt róla : bocs hogy nem voltam egyértelmű, az első fej próbálkozás azért volt rossz , mert hozzá még át kellett alakítani az elektronikát is... Utána már megjavult a rendszer :!: Egy hátránya van: nagyobb tárgyaknál gyakran melléások, a pointer nélkül már el sem indulok sehova...egyszerűen annyira messziről érzékeli a nagyobbat oldalról is, hogy már durva...
Az nekem is előfordul , de már kitapasztaltam , hogy a fej első részét kell megközepelni és tuti a találat :-) Egyébként a pointer alapból nagy segítség ennél a gépnél :-)



Avatar
zoli
Százados
Százados
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015. július 2., csütörtök 8:04
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: zoli » 2016. március 27., vasárnap 20:40

Garou írta:
00fonix írta:Sokan nem ismerik el, hogy nem a gép ill. a fej a hibás!
Ahogy Bandi hozzá állította az elektronikát egész más lett! A beállítások is! Nálam is!
Nekem HG nem álított semmit az elektronikán hanem az elektronikához készítette a nagyfejet, használhattam mindkettőt felváltva csodálatosan működtek. %%-
Nekem is szerencsém volt , csak a potikat kellet máshova állítani és csodálatosan működik azóta is :-)



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2016. március 31., csütörtök 12:34

Kép
Kép
elkészült Ede Argusának átépítése :D



kopasz79
Százados
Százados
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 22:32
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: kopasz79 » 2016. március 31., csütörtök 14:42

Jól néz ki! Mennyi így a teljes hossz?



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2016. március 31., csütörtök 16:11

kopasz79 írta:Jól néz ki! Mennyi így a teljes hossz?
igy fejjel együtt 78cm.ja és 1.74kg az egész.6dekával lett könnyebb ami semmi de legalább nem nehezebb :lol:



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. április 4., hétfő 19:14

Annó én is csináltam hozzá 3 részes,gyorsrögzítős aluszárat.Meg külső hangszórót is amit könnyen el lehet távolítani és akkor fülessel is ok.Vagy benthagyva nyélben és fülessel :)
Le karbon fóliáztam a könyök részt is.Szerintem így jobb mint szürkén.Egyébként eladó (nem minden áron)esetleg csere.Ha érdekel valakit.
http://kepfeltoltes.hu/view/160403/IMG_ ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/160403/IMG_ ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/160403/IMG_ ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/160404/IMG_ ... es.hu_.jpg



papai
Százados
Százados
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2015. július 24., péntek 11:22
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: papai » 2016. április 14., csütörtök 18:25

Üdv mindenkinek! Valakinek van tapasztalata vezetéknélküli fejhalgatórol működne a deltához? Előre is köszönöm.



Avatar
zoli
Százados
Százados
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015. július 2., csütörtök 8:04
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: zoli » 2016. április 14., csütörtök 21:45

papai írta:Üdv mindenkinek! Valakinek van tapasztalata vezetéknélküli fejhalgatórol működne a deltához? Előre is köszönöm.

Kérdezd H G- t talán van ötlete



Avatar
Eugen
Százados
Százados
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 19:26
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Eugen » 2016. április 14., csütörtök 22:18

papai írta:Üdv mindenkinek! Valakinek van tapasztalata vezetéknélküli fejhalgatórol működne a deltához? Előre is köszönöm.
Persze, hogy működik. Régebben én is raktam fel. Csak ne bluetooth-ost tegyél fel mert késik a jel.



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: talentum » 2016. április 14., csütörtök 22:21

zoli írta:
papai írta:Üdv mindenkinek! Valakinek van tapasztalata vezetéknélküli fejhalgatórol működne a deltához? Előre is köszönöm.

Kérdezd H G- t talán van ötlete
Van akinek nem működött, van, akinek igen.
Szerencsére nem nehéz átalakítani(pár forrasztás a jack aljzatnál), ha mégsem szólalna meg a rendszer.
Ja, Eugen papa le is rajzolta .


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

papai
Százados
Százados
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2015. július 24., péntek 11:22
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: papai » 2016. április 17., vasárnap 19:18

talentum írta:
zoli írta:
papai írta:Üdv mindenkinek! Valakinek van tapasztalata vezetéknélküli fejhalgatórol működne a deltához? Előre is köszönöm.

Kérdezd H G- t talán van ötlete
Van akinek nem működött, van, akinek igen.
Szerencsére nem nehéz átalakítani(pár forrasztás a jack aljzatnál), ha mégsem szólalna meg a rendszer.
Ja, Eugen papa le is rajzolta .
köszi minden infót!



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma