Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Blisstool.

Fémkereséshez való eszközök
tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Blisstool.

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. október 20., szombat 18:31

Na sziasztok jó emberek....ma egy Blisstool LTC64X V5-ös tulaj lettem....na de öreg motoros létemre, egy kicsit mind ha mellé léptem volna, mert a gép csak csicsereg, GB-t nem tudom beálitani, és a Silencer sem műkszik valahogy rendesen.....félek, hogy egy elkúrt gépett vettem.....nagyon jól jönne egy kis segitség....ha valakinek van tapasztalata ezzel a keresővel, bátran irjon - személyesen is ide: tibko58@gmail.com



allando
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2016. szeptember 7., szerda 20:16
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: allando » 2018. október 20., szombat 18:43

tibike írta:Na sziasztok jó emberek....ma egy Blisstool LTC64X V5-ös tulaj lettem....na de öreg motoros létemre, egy kicsit mind ha mellé léptem volna, mert a gép csak csicsereg, GB-t nem tudom beálitani, és a Silencer sem műkszik valahogy rendesen.....félek, hogy egy elkúrt gépett vettem.....nagyon jól jönne egy kis segitség....ha valakinek van tapasztalata ezzel a keresővel, bátran irjon - személyesen is ide: tibko58@gmail.com
Ajaj.
Új vagy használt?
Mennyibe fájt?


An unidentified coin is a piece of metal. An identified coin is a piece of history.
Kb magyarul: Egy azonosítatlan érme, csak egy darab fém - egy azonosított érme egy darab történelem.

tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. október 20., szombat 18:49

Használt, egy Deusba távval fájt..... :D csere-bere volt.....



Triondor
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2017. december 29., péntek 16:00
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: Triondor » 2018. október 20., szombat 18:58

Miért nem tesztelted? :D Használt gépnél ez alap, hogy egy óráig simogatod, hogy kiderüljön ha van valami baja.



allando
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2016. szeptember 7., szerda 20:16
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: allando » 2018. október 20., szombat 19:03

Triondor írta:Miért nem tesztelted? :D Használt gépnél ez alap, hogy egy óráig simogatod, hogy kiderüljön ha van valami baja.
Biztos teszteli
Nem ma kezdte, már volt egy pár gép a kezében
Itt találtam hozza dokut:

http://www.haszonfem.hu/assets/upload/h ... 64x-v5.pdf


An unidentified coin is a piece of metal. An identified coin is a piece of history.
Kb magyarul: Egy azonosítatlan érme, csak egy darab fém - egy azonosított érme egy darab történelem.

tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. október 20., szombat 19:33

:lol: :lol: :lol: Egy kis probléma volt, hogy én most Hollandiába vagyok, a gyerek meg póstával küldte Cseh országból, tehát a tesztelésből nem lehetett semmi.....



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. október 21., vasárnap 11:14

Na lányok, én baxtam el az öreg fejemmel... a teló meg a notebook 1 méterre volt a keresőtől bent a szobába.....azért csicserget.... :whistle: kujva érzékeny.... :D



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. október 21., vasárnap 11:49




176523
Százados
Százados
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2017. június 29., csütörtök 8:03
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: 176523 » 2018. október 21., vasárnap 12:44

Nagyon jó. Kár, hogy kerek 3 percnél az első áthúzásra meg sem nyekkent, magyarán élesben azt nem kell kiásogatni. Innen pont semmit érő is az egész teszt. Mint minden más olyan jelentős része, ahol tudom, hogy hol kell a mit keresni.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. október 22., hétfő 20:24

Valahogy nem jött le nekem - van is valakinek MO-n Blisstoolja? :D



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. október 22., hétfő 22:19

Volt egy eladó nemrèg.El is gondolkodtam rajt.Deust akart helyette a tulaj.120èrt adta volna egy kis ès egy nagy fejjel.Nem ez az a gèp?



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. október 23., kedd 6:15

Nem, nem...én cseh országból vettem, V5-ös verzió....



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. október 23., kedd 9:08

Ltc64 v5 volt az is amiről írtam.Igaz használt volt.



Avatar
András76
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2017. június 14., szerda 10:57
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: András76 » 2018. október 23., kedd 13:19

Sziasztok
Egy ltc64 v6 - os kinek mennyit érne meg ?



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 4., vasárnap 14:53

Már ki is fizettem, a jövő héten remélem megjön az új V6-os verzió..... :D :D :D

A kis duma sosem árthat...főleg aki gondolkodik ezen a keresőn, és nincs elég infója róla..... majd tesztelem a V6-os verziót is...külömben 10cm-vel jobbak az air tesztek mind az Equi 800-as.... ha majd kint is beválik, akkor nincs duma....



luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2018. november 4., vasárnap 15:23

tibike írta:Már ki is fizettem, a jövő héten remélem megjön az új V6-os verzió..... :D :D :D

A kis duma sosem árthat...főleg aki gondolkodik ezen a keresőn, és nincs elég infója róla..... majd tesztelem a V6-os verziót is...külömben 10cm-vel jobbak az air tesztek mind az Equi 800-as.... ha majd kint is beválik, akkor nincs duma....
Majd tegyel fel vidiket rola, ha mar itt huzod a nepek agyat! Meg arrol is, mennyit asol!



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 4., vasárnap 15:29

Oké, ha így gondoldd, már be is fejezem.....üdv.....és maradj békében, nem kel mingyárt negativan látni mindent.....majd ha valakinek kel infó, terád biztosan halgatni fognak.....minden tipus keresőről..... ^:)^



luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2018. november 4., vasárnap 15:45

tibike írta:Oké, ha így gondoldd, már be is fejezem.....üdv.....és maradj békében, nem kel mingyárt negativan látni mindent.....majd ha valakinek kel infó, terád biztosan halgatni fognak.....minden tipus keresőről..... ^:)^
Mondjuk ez komoly az ezusttel meg a gyuruvel:


https://youtu.be/EsXMgq_w_Xs



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 4., vasárnap 16:07

luckyotter írta:
tibike írta:Oké, ha így gondoldd, már be is fejezem.....üdv.....és maradj békében, nem kel mingyárt negativan látni mindent.....majd ha valakinek kel infó, terád biztosan halgatni fognak.....minden tipus keresőről..... ^:)^
Mondjuk ez komoly az ezusttel meg a gyuruvel:


https://youtu.be/EsXMgq_w_Xs

Hát ahogy Te írtad " itt húzom a népek agyát " most mond meg Te - kamu vagy reális? Én tudom amit tudok, Te meg vegyél egy Blisse-t és próbáld ki.....ha nem, maradj a saját gépednél...az a legjobb....üdv.... ^:)^ ja - és ez csak a V3-as verzió... :D



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 4., vasárnap 16:18

Mondjuk ez komoly az ezusttel meg a gyuruvel:


https://youtu.be/EsXMgq_w_Xs[/quote]


Mondjuk ezen a videón is lehett tanulni - leálitom a képet és megnézem, hogy van beállitva a gyerek keresője - ennyi....és aztán kipróbálom magam is, mennyire igaz vagy jó ez a beállitás.....egyszerű.....nem kel spekulálni mennyi sok a tekerő gomb meg a sok kapcsoló..... a digi gépeken ezt nem látod....csak a csupasz kijelzőt......na ennyi a Bliss-ról... sok pénz, sok tekerő meg kapcsoló, ne vegyétek, bediliztek tőle..... :D :D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tibike 2018. november 4., vasárnap 16:18-kor.



luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2018. november 4., vasárnap 16:18

tibike írta:
luckyotter írta:
tibike írta:Oké, ha így gondoldd, már be is fejezem.....üdv.....és maradj békében, nem kel mingyárt negativan látni mindent.....majd ha valakinek kel infó, terád biztosan halgatni fognak.....minden tipus keresőről..... ^:)^
Mondjuk ez komoly az ezusttel meg a gyuruvel:


https://youtu.be/EsXMgq_w_Xs

Hát ahogy Te írtad " itt húzom a népek agyát " most mond meg Te - kamu vagy reális? Én tudom amit tudok, Te meg vegyél egy Blisse-t és próbáld ki.....ha nem, maradj a saját gépednél...az a legjobb....üdv.... ^:)^ ja - és ez csak a V3-as verzió... :D
Most, hogy igy atfutottam a hasznalati utmutatojat, nem is olyan bonyolult a beallitasa. Gondolom, a tobbit a rutin meg az evek hozzak.
Mar mindjart kozep meg nagyfejjel kell venni!



luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2018. november 4., vasárnap 16:37

tibike írta:Mondjuk ez komoly az ezusttel meg a gyuruvel:


https://youtu.be/EsXMgq_w_Xs

Mondjuk ezen a videón is lehett tanulni - leálitom a képet és megnézem, hogy van beállitva a gyerek keresője - ennyi....és aztán kipróbálom magam is, mennyire igaz vagy jó ez a beállitás.....egyszerű.....nem kel spekulálni mennyi sok a tekerő gomb meg a sok kapcsoló..... a digi gépeken ezt nem látod....csak a csupasz kijelzőt......na ennyi a Bliss-ról... sok pénz, sok tekerő meg kapcsoló, ne vegyétek, bediliztek tőle..... :D :D :D[/quote]


Minelabon is csak az allitgataskor hasznalom a tvt.
Meg a Dunan a szemettelepen. Rdoben szinte soha.



Ranger67
Százados
Százados
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 15:48
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: Ranger67 » 2018. november 4., vasárnap 21:34

Üdv Blisstool tulajok!
Tényleg ilyen jó a gép mint a videón? Kk-n van olyan gyors mint a deus? És egyáltalán?
Mondjatok róla tapasztalatot!
Előre is köszi!



luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2018. november 5., hétfő 8:10

Cobra negyvenes fejjel tudja ezt?
Oreg keresosoknek biztosan volt Cobrajuk.



toni
Százados
Százados
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2016. január 18., hétfő 6:17
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: toni » 2018. november 5., hétfő 9:21

Tibike most légy okos. Volt 40cm Cobrád.
De ne a videóval hasonlítsd! A Cobra 40cm előtt, mint közép mélységű mélykereső előtt kalapot emelek.
Habár lehethogy 40cm fejnek ez apró tárgy.
luckyotter írta:Cobra negyvenes fejjel tudja ezt?
Oreg keresosoknek biztosan volt Cobrajuk.



luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2018. november 5., hétfő 15:30

Eleg jo.
https://youtu.be/zyj8Vw52QkM
Tenyleg ilyen szar a dejusz? :shock:



miliarense
Százados
Százados
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2015. október 29., csütörtök 17:32
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: miliarense » 2018. november 5., hétfő 16:53

Igen nagyon jó gép ,csak vas ne legyen a kÖZELBEN a kk meg vasas tehát erre alkalmatlan teljesen mert a vasat részesíti előnyben !



luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2018. november 5., hétfő 17:16

miliarense írta:Igen nagyon jó gép ,csak vas ne legyen a kÖZELBEN a kk meg vasas tehát erre alkalmatlan teljesen mert a vasat részesíti előnyben !

De itt epp a vasas kozegbol szedi ki a statert.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 5., hétfő 17:23

toni írta:Tibike most légy okos. Volt 40cm Cobrád.
De ne a videóval hasonlítsd! A Cobra 40cm előtt, mint közép mélységű mélykereső előtt kalapot emelek.
Habár lehethogy 40cm fejnek ez apró tárgy.
luckyotter írta:Cobra negyvenes fejjel tudja ezt?
Oreg keresosoknek biztosan volt Cobrajuk.
Szia toni - régi haver....remélem jól megy a kapirgálás....Te se bírsz ki egy kereső mellett ahogy figyelem az eladó oldalakatt.....de most egy kicsit rosszul tudod...NEM Cobra, a Cobra alap fejjel volt.....Magnumom volt három fejjel..... :D a Magnum a nagy fejjel lehett hogy megcsinálná ezt a mélységet, de én nem a mélységet nyomom, hanem az aprót.....hát tudodd..... :D



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 5., hétfő 17:38

luckyotter írta:Eleg jo.
https://youtu.be/zyj8Vw52QkM
Tenyleg ilyen szar a dejusz? :shock:

Na akkor még egy megfigyelés az életből....ha nem is nagyon szeretsz..... :D .....nem kel egy videóból mingyár lehúzni a birságot.....én például, volt egy idő, amikor csa Russzky videókat néztem egy pár ismerős keresőről....van a Youtubon elég, lehett válogatni....aztán átmentem az amerikaiakra...csak USA videót nézegettem...későb meg az angolokatt.....aztán már idővel lejött, ki kamuzik, és ki nem....ha leakarom járatni bármelyik keresőtt, hidd el, hogy meg lehet - főleg a videón, úgy összevagdalom egy jó videó progiba, hogy sírna tőle az ember, mitt is vett - milyen keresőt..... :D a Deus nem rosz....attól füg mire....szerintem egy nagyon jó univerzális kereső, semmi másban nem ugrik ki - nem apró bajnok, sem mélység bajnok...



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 5., hétfő 17:45

luckyotter írta:Eleg jo.
https://youtu.be/zyj8Vw52QkM
Tenyleg ilyen szar a dejusz? :shock:
Megnéztem a videót: Deus - 28cm fej, T2 - 33cm fej.....Bliss - 28 cm fej....na ez már nem mindegy....szerintem a T2-es ezzel a fejjel már a határon volt....sok keresőn az Utimate még 30% is dobhat a mélységen....és ne higyétek hogy a Deuson a Deep progi a legmélyeb.....ez nem igaz.... szerintem a Bliss - 6-os verzió sem volt kihegyezve.....valamit rosszul álitott rajta, mert a Bliss már más kategória, és tudd többet is....



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 5., hétfő 18:45

Na van egy kis kedvem - ahogy a kolléga mondta " Majd tegyel fel vidiket rola, ha mar itt huzod a nepek agyat! Meg arrol is, mennyit asol! " egy kis nép húzogatás....

Itt van a kezembe egi kis fekete doboz, kissebb mind a Whites-é, plasztikus, nem fém....na a tetején van 4 csavaró gomb....bal oldalon Ground Coarse meg Ground Fine...na mitt is jelen ez? Hát kérem szépen egyszerű tlaj kiegyenlítés vagy Ground Balance....egy tekerő vastagon, a másik pntosan....na ehez biztos nem kel 2 főiskola hogy valaki megétse mit is akart a gyártó mondani....
Jobb oldalon megint két cavaró gomb - Threshold meg Silencer....hát kel ide is 2 főiskola? A Threshold egy zümögő alap hang, amelyet bel lehett állítani saját kedv szerint, vagy letiltani - kinek hogy a kedve - én nem szereten a Thresholdott, nekem a kereső ne zümmögjon, tartsa a pofáját.. :D a másik - Silencer - ha sok az apró mocsok a tlajban, ami sok mellékes csipogást jelent, le lehatt halkítani - de csak óvatosan, hogy ki ne dobjuk a jó hangott is.....egyszerű....
Na a hátsó oldalán van 3 kapcsoló, és 6 csavaró gomb....kujva komplikált..... :D ...az első kapcsoló Ground Mode - Manual, Auto....na ezt is magyarázzam? :D Hát kérem szépen, kézi vagy automata föld kiktatása....ha nem tudom kézileg, beteszem automatába, és kész....veszítek egy kicsit a mélységen, de a földel nem lesz probléma...
A második kapcsoló Auto Zones csak az Automata földel működik, a szerint, milyen a talaj - kevesett minerált, közepes vagy nagyon minerált - ásványos....ha megcsinálom a kézi GB-t, ezzel nem is kel foglalkozni....ennyi....
A harmadik kapcsoló - Discriminator - ez is ismerős szó nem de? A kapcsoló a Disc csavaró gombal működik, attól füg, hová van tolva a Disc csavaró gomb, akkor oda kel kapcsolni a harmadik kapcsolót is...lényegébe az 1-es pozíció a leggyengébb a 3-as a legerősebb diszkrimináció.....na meg is van a fele.....remélem érthető minden, akinek kisseb az IQ mind az automata mosógépnek, tudd kérdezni PM-ben.....
Jöhet még az utólsó 6 csavaró gomb....
Gain - szóval máshogy - Sensitiviti, de itt azért Gain, mert ez egy gyenge jel erősítő, a Sens meg simán érzékenység beállítás...kel még hozzá valami magyarázat? Szerintem csak annyi, hogy a Gain meg a Sens máshogy műkodik....a Senset felnyomhatom maximumra - ha a kereső megengedi - nem zümmög és nem csiripel, DE a Gaint soha nem szabad felnyomni maxra.....csa nagyon tiszta talajon, mert totál elnyomja a jóo jelekett....
Jöhett a Tone - na mi is az? Hát egyszerű hand magasság - valaki szereti a magas jelett, valaki a mélyebbett.....enny....
Disc level - na ez a diszkrimináció, mire csipogjon és mire nem....letiltom a vasat, de a nagy, vagy a kerek vas mindig becsipog, ez az élet...
Disc depth - ez egy újdonság a keresőknél, nem mindeggyik használja, itt be lehett állítani, meddig és milyen mélységig a földbe diszkrimináljon...lehett van haszna, lehett hogy nincs...ki fogom próbálni, mire jó....
Frequency - na basszus, ez meg mi lehet? Hát csak annyi, hogy ha két Bliss egymás mellet motoszkál, ne zavarják egymást, és a haverok tudjanaj a lányokról is dumálni, ha nincs jel a keresőn....na meg van egy - két más funkciója, de ez már nekem is magas, még nem tudtam kitapasztalni..... :D
Az utolsó csavaró gomb a Volume....hát ez már tényleg komoly.....ilyen van a tévén is, rádión is, ez biztos valami fontos lessz.... :D egyszerű hang erősítő.... :D

Na basszus, lefordítotam kockába az egész Bliss kézikönyvet, és most dumáljatok, milyien komplikált, szegényke....



luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2018. november 5., hétfő 19:07

Koszonom szepen a mindenre kiterjedo oktatast.
Ha egyszer lesz ilyen keveropultos gepem, mar kicsit erteni fogom. Amugy tetszik az etrachoz kepest brutalis melysege miatt. Kivancsi lennek ra, milyen lehet a koves, rohadtul vasas talajon?



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: talentum » 2018. november 5., hétfő 20:39

Amikor kb egy éve utánaérdeklődtem a blisstoolnak,pont a szennyezett talaj miatti süketségét, vakságát olvastam valamely fórumon. Egy közeli ismerősöm pedig azt mondta, hogy amikor blisstool-os taggal keresőzött, nem bírta nézni szerencsétlen ember harcát a géppel, szemetes helyen. Na ez az ember már 30 éve nyomja, úgyhogy elhiszem neki... Tiszta helyen gondolom mélyről húzza ki a dolgokat ez a gép amúgy... Deltagyártó Bandi bá' szerint ő is meg tudná oldani, hogy minden kevésbé fontos (vagy fontos) jellemző állítgatásához tegyen a gépe dobozába egy kapcsolót, vagy potmétert, de ez csak egy gép teljes kihegyezéséről szólna, ami nem minden helyzetben szerencsés. Tisztelet a bátor Pioníroknak!! :)


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2018. november 5., hétfő 20:49

talentum írta:Amikor kb egy éve utánaérdeklődtem a blisstoolnak,pont a szennyezett talaj miatti süketségét, vakságát olvastam valamely fórumon. Egy közeli ismerősöm pedig azt mondta, hogy amikor blisstool-os taggal keresőzött, nem bírta nézni szerencsétlen ember harcát a géppel, szemetes helyen. Na ez az ember már 30 éve nyomja, úgyhogy elhiszem neki... Tiszta helyen gondolom mélyről húzza ki a dolgokat ez a gép amúgy... Deltagyártó Bandi bá' szerint ő is meg tudná oldani, hogy minden kevésbé fontos (vagy fontos) jellemző állítgatásához tegyen a gépe dobozába egy kapcsolót, vagy potmétert, de ez csak egy gép teljes kihegyezéséről szólna, ami nem minden helyzetben szerencsés. Tisztelet a bátor Pioníroknak!! :)
Errol az ismerosok jutnak eszembe, akik nagy penzeket beleoltek a GPX-5000, 4500 gepekbe.
Ok talaltak, ahol nekem mar elfogytak a jeleim. De vasszemetes helyen idegileg lefaradtak. Mondjuk azokat a gepeket nagyon kevesen tudjak beallitani.



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: talentum » 2018. november 5., hétfő 20:51

luckyotter írta:
talentum írta:Amikor kb egy éve utánaérdeklődtem a blisstoolnak,pont a szennyezett talaj miatti süketségét, vakságát olvastam valamely fórumon. Egy közeli ismerősöm pedig azt mondta, hogy amikor blisstool-os taggal keresőzött, nem bírta nézni szerencsétlen ember harcát a géppel, szemetes helyen. Na ez az ember már 30 éve nyomja, úgyhogy elhiszem neki... Tiszta helyen gondolom mélyről húzza ki a dolgokat ez a gép amúgy... Deltagyártó Bandi bá' szerint ő is meg tudná oldani, hogy minden kevésbé fontos (vagy fontos) jellemző állítgatásához tegyen a gépe dobozába egy kapcsolót, vagy potmétert, de ez csak egy gép teljes kihegyezéséről szólna, ami nem minden helyzetben szerencsés. Tisztelet a bátor Pioníroknak!! :)
Errol az ismerosok jutnak eszembe, akik nagy penzeket beleoltek a GPX-5000, 4500 gepekbe.
Ok talaltak, ahol nekem mar elfogytak a jeleim. De vasszemetes helyen idegileg lefaradtak. Mondjuk azokat a gepeket nagyon kevesen tudjak beallitani.
Tibi, a gpx 5000 alapvetően nem szelektál... viszont piszok mély...


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 5., hétfő 20:51

talentum - nem tudok hozzá szólni, mert ilyen terepen még nem voltam, csak pontosítani szeretnék, hogy én a V5-ösről beszélek, lehett, hogy az illető régebbi verziót használt...V2,3.... és lehetett bibije...logikusan a gyártó ha elakar adni, muszáj fejleszteni is...nem maradhat az alapoknál... ha egy kicsit az idő megengedi, rámegyek a tenger partra - sós homokra.....meglátom, hogy és mitt..... :D



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: talentum » 2018. november 5., hétfő 20:52

talentum írta:
luckyotter írta:
talentum írta:Amikor kb egy éve utánaérdeklődtem a blisstoolnak,pont a szennyezett talaj miatti süketségét, vakságát olvastam valamely fórumon. Egy közeli ismerősöm pedig azt mondta, hogy amikor blisstool-os taggal keresőzött, nem bírta nézni szerencsétlen ember harcát a géppel, szemetes helyen. Na ez az ember már 30 éve nyomja, úgyhogy elhiszem neki... Tiszta helyen gondolom mélyről húzza ki a dolgokat ez a gép amúgy... Deltagyártó Bandi bá' szerint ő is meg tudná oldani, hogy minden kevésbé fontos (vagy fontos) jellemző állítgatásához tegyen a gépe dobozába egy kapcsolót, vagy potmétert, de ez csak egy gép teljes kihegyezéséről szólna, ami nem minden helyzetben szerencsés. Tisztelet a bátor Pioníroknak!! :)
Errol az ismerosok jutnak eszembe, akik nagy penzeket beleoltek a GPX-5000, 4500 gepekbe.
Ok talaltak, ahol nekem mar elfogytak a jeleim. De vasszemetes helyen idegileg lefaradtak. Mondjuk azokat a gepeket nagyon kevesen tudjak beallitani.
Tibi, a gpx 5000 alapvetően nem szelektál... viszont piszok mély...
Ja bocs, luckylotter, nem tibi


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 5., hétfő 20:53

Hát ez igaz, a PI keresők nálunk hallottak....más a dolog Ausztrália meg a szűz USA préri....ott beváltak....



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: talentum » 2018. november 5., hétfő 20:54

tibike írta:talentum - nem tudok hozzá szólni, mert ilyen terepen még nem voltam, csak pontosítani szeretnék, hogy én a V5-ösről beszélek, lehett, hogy az illető régebbi verziót használt...V2,3.... és lehetett bibije...logikusan a gyártó ha elakar adni, muszáj fejleszteni is...nem maradhat az alapoknál... ha egy kicsit az idő megengedi, rámegyek a tenger partra - sós homokra.....meglátom, hogy és mitt..... :D
Igen, az még 4-es verzió volt... Kívánom, hogy legyen vele szerencséd!


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Válasz küldése Előző témaKövetkező téma