Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Blisstool.

Fémkereséshez való eszközök
Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: talentum » 2018. november 5., hétfő 20:57

tibike írta:Hát ez igaz, a PI keresők nálunk hallottak....más a dolog Ausztrália meg a szűz USA préri....ott beváltak....
A gpx 5000-et rögözni találták ki...


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 5., hétfő 20:58




Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: talentum » 2018. november 5., hétfő 21:04

tibike írta:Itt van a tenger parton....

https://www.youtube.com/watch?v=LUmXbNuj0zk
Hát másmilyennek képzeltelek el ember, nem vagy valami bájgúnár :)


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 5., hétfő 21:04

luckyotter írta:Koszonom szepen a mindenre kiterjedo oktatast.
Ha egyszer lesz ilyen keveropultos gepem, mar kicsit erteni fogom. Amugy tetszik az etrachoz kepest brutalis melysege miatt. Kivancsi lennek ra, milyen lehet a koves, rohadtul vasas talajon?
Ez elég köves talaj? Csak nem tudom, mennyire szennyezett vassal....

https://www.youtube.com/watch?v=U9IcLHUql8A



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 5., hétfő 21:05

talentum írta:
tibike írta:Itt van a tenger parton....

https://www.youtube.com/watch?v=LUmXbNuj0zk
Hát másmilyennek képzeltelek el ember, nem vagy valami bájgúnár :)

Cserélünk fottót? :D :D :D



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 5., hétfő 21:08

talentum írta:
tibike írta:Hát ez igaz, a PI keresők nálunk hallottak....más a dolog Ausztrália meg a szűz USA préri....ott beváltak....
A gpx 5000-et rögözni találták ki...
Ugyan ez a szituáció a Nexusokkal.....nagyon mély, de gyengén diszkriminál....



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 5., hétfő 21:14

talentum írta:Amikor kb egy éve utánaérdeklődtem a blisstoolnak,pont a szennyezett talaj miatti süketségét, vakságát olvastam valamely fórumon. Egy közeli ismerősöm pedig azt mondta, hogy amikor blisstool-os taggal keresőzött, nem bírta nézni szerencsétlen ember harcát a géppel, szemetes helyen. Na ez az ember már 30 éve nyomja, úgyhogy elhiszem neki... Tiszta helyen gondolom mélyről húzza ki a dolgokat ez a gép amúgy... Deltagyártó Bandi bá' szerint ő is meg tudná oldani, hogy minden kevésbé fontos (vagy fontos) jellemző állítgatásához tegyen a gépe dobozába egy kapcsolót, vagy potmétert, de ez csak egy gép teljes kihegyezéséről szólna, ami nem minden helyzetben szerencsés. Tisztelet a bátor Pioníroknak!! :)

Itt van még a V2-es keramikus cserepek alatt az érme....

PS - lehett, hogy a Blisstoolos tagg - akiről hallottál, nem nagyon értett a keresőjéhez....meglehett.....most is sok kezdő Equit vásárol, és aztán eladja, mert nem talál semmit.....

https://www.youtube.com/watch?v=5PMFxvGUWac



luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2018. november 5., hétfő 21:16

talentum írta:
tibike írta:talentum - nem tudok hozzá szólni, mert ilyen terepen még nem voltam, csak pontosítani szeretnék, hogy én a V5-ösről beszélek, lehett, hogy az illető régebbi verziót használt...V2,3.... és lehetett bibije...logikusan a gyártó ha elakar adni, muszáj fejleszteni is...nem maradhat az alapoknál... ha egy kicsit az idő megengedi, rámegyek a tenger partra - sós homokra.....meglátom, hogy és mitt..... :D
Igen, az még 4-es verzió volt... Kívánom, hogy legyen vele szerencséd!

Hat igen. En is drukkolok. Mostmar tenyleg kivancsi vagyok ra, hogy lesz-e attores a melyseg es a szelektalas valamint a gyorsasag teren.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 5., hétfő 21:29

:D :D :D Egy pár hete, amikor megkérdeztem - van-e valakinek Blisstoolja.....sehol senki, de páran beleszóltatok.....úgy néz ki, hogy nincsen senkinek, vagy ha van is 1-2, nem járnak a fórumra..... :lol: :lol: :lol: akkor most egy más kérdés, egy más topicba..... :D :D :D



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: talentum » 2018. november 5., hétfő 22:10

tibike írta:
talentum írta:Amikor kb egy éve utánaérdeklődtem a blisstoolnak,pont a szennyezett talaj miatti süketségét, vakságát olvastam valamely fórumon. Egy közeli ismerősöm pedig azt mondta, hogy amikor blisstool-os taggal keresőzött, nem bírta nézni szerencsétlen ember harcát a géppel, szemetes helyen. Na ez az ember már 30 éve nyomja, úgyhogy elhiszem neki... Tiszta helyen gondolom mélyről húzza ki a dolgokat ez a gép amúgy... Deltagyártó Bandi bá' szerint ő is meg tudná oldani, hogy minden kevésbé fontos (vagy fontos) jellemző állítgatásához tegyen a gépe dobozába egy kapcsolót, vagy potmétert, de ez csak egy gép teljes kihegyezéséről szólna, ami nem minden helyzetben szerencsés. Tisztelet a bátor Pioníroknak!! :)

Itt van még a V2-es keramikus cserepek alatt az érme....

PS - lehett, hogy a Blisstoolos tagg - akiről hallottál, nem nagyon értett a keresőjéhez....meglehett.....most is sok kezdő Equit vásárol, és aztán eladja, mert nem talál semmit.....

https://www.youtube.com/watch?v=5PMFxvGUWac
Könnyen lehet, hogy így van... Ezt a fickót amúgy rühellem, érdekesen teszteli a blisstoolt, az biztos, most már nem tudom melyik összehasonlító videón, ahol nexust, GM-ot is hasonlítgattak. Valamiért nem terjed el a gép széleskörűen, ennek pedig oka van, ezt kérem megérteni. Egy gép jósága nem merülhet ki a mélységben. Változatos terepen kell tesztelni, majd élőben, más gépek mellett. Na ezért terjednek a közepes mélységű, de mégis minden terepen bevethető mindenes gépek, mint pl. XP deus, és többek között most a ML equinox is. Sokan lennének itt , akik kiadnának ezeknek a gépeknek áránál többet is , mert szeretik a sikerélményt a szántón ,( nemcsak tesztkörülmények között,) de úgy látom, hogy egyenlőre nincs ilyen kellemesen használható szerkezet, ami többet nyújtana, mint egy deus szint. Szerintem.


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2018. november 5., hétfő 22:48

talentum írta:
tibike írta:
talentum írta:Amikor kb egy éve utánaérdeklődtem a blisstoolnak,pont a szennyezett talaj miatti süketségét, vakságát olvastam valamely fórumon. Egy közeli ismerősöm pedig azt mondta, hogy amikor blisstool-os taggal keresőzött, nem bírta nézni szerencsétlen ember harcát a géppel, szemetes helyen. Na ez az ember már 30 éve nyomja, úgyhogy elhiszem neki... Tiszta helyen gondolom mélyről húzza ki a dolgokat ez a gép amúgy... Deltagyártó Bandi bá' szerint ő is meg tudná oldani, hogy minden kevésbé fontos (vagy fontos) jellemző állítgatásához tegyen a gépe dobozába egy kapcsolót, vagy potmétert, de ez csak egy gép teljes kihegyezéséről szólna, ami nem minden helyzetben szerencsés. Tisztelet a bátor Pioníroknak!! :)

Itt van még a V2-es keramikus cserepek alatt az érme....

PS - lehett, hogy a Blisstoolos tagg - akiről hallottál, nem nagyon értett a keresőjéhez....meglehett.....most is sok kezdő Equit vásárol, és aztán eladja, mert nem talál semmit.....

https://www.youtube.com/watch?v=5PMFxvGUWac
Könnyen lehet, hogy így van... Ezt a fickót amúgy rühellem, érdekesen teszteli a blisstoolt, az biztos, most már nem tudom melyik összehasonlító videón, ahol nexust, GM-ot is hasonlítgattak. Valamiért nem terjed el a gép széleskörűen, ennek pedig oka van, ezt kérem megérteni. Egy gép jósága nem merülhet ki a mélységben. Változatos terepen kell tesztelni, majd élőben, más gépek mellett. Na ezért terjednek a közepes mélységű, de mégis minden terepen bevethető mindenes gépek, mint pl. XP deus, és többek között most a ML equinox is. Sokan lennének itt , akik kiadnának ezeknek a gépeknek áránál többet is , mert szeretik a sikerélményt a szántón ,( nemcsak tesztkörülmények között,) de úgy látom, hogy egyenlőre nincs ilyen kellemesen használható szerkezet, ami többet nyújtana, mint egy deus szint. Szerintem.
Erdozni maris jo lenne.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 6., kedd 7:30

:D Érdekes hogy itt mindenki mástól kér infót, pedig már nem egyszer dobtam fel a Youtube témát.....ott keressetek tele van öszehasonlítással majdnem minden más kersővel....miért nem ismerik a Magnumot, a Deltát a Cobrát németországba, angliába, USába?



luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2018. november 6., kedd 10:39

tibike írta:
luckyotter írta:Eleg jo.
https://youtu.be/zyj8Vw52QkM
Tenyleg ilyen szar a dejusz? :shock:

Na akkor még egy megfigyelés az életből....ha nem is nagyon szeretsz..... :D .....nem kel egy videóból mingyár lehúzni a birságot.....én például, volt egy idő, amikor csa Russzky videókat néztem egy pár ismerős keresőről....van a Youtubon elég, lehett válogatni....aztán átmentem az amerikaiakra...csak USA videót nézegettem...későb meg az angolokatt.....aztán már idővel lejött, ki kamuzik, és ki nem....ha leakarom járatni bármelyik keresőtt, hidd el, hogy meg lehet - főleg a videón, úgy összevagdalom egy jó videó progiba, hogy sírna tőle az ember, mitt is vett - milyen keresőt..... :D a Deus nem rosz....attól füg mire....szerintem egy nagyon jó univerzális kereső, semmi másban nem ugrik ki - nem apró bajnok, sem mélység bajnok...

Hat ez alapjan nagyon elment a kedvem a deustol.
Allitgatja a foszer tobbfele modon is.
Baromira tudni kell beallitani a terephez meg a celtargyhoz. Ez alapjan nem mondanam univerzalisnak, inkabb speckonak. Ha erti az ember, jol ki lehet hegyezni valamire.
Akkor mar inkabb tipikus univerzalis kereso egy Magnum vagy egy Explorer, Equinoxos multiban.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. november 6., kedd 16:19

luckyotter írta:
tibike írta:
luckyotter írta:Eleg jo.
https://youtu.be/zyj8Vw52QkM
Tenyleg ilyen szar a dejusz? :shock:

Na akkor még egy megfigyelés az életből....ha nem is nagyon szeretsz..... :D .....nem kel egy videóból mingyár lehúzni a birságot.....én például, volt egy idő, amikor csa Russzky videókat néztem egy pár ismerős keresőről....van a Youtubon elég, lehett válogatni....aztán átmentem az amerikaiakra...csak USA videót nézegettem...későb meg az angolokatt.....aztán már idővel lejött, ki kamuzik, és ki nem....ha leakarom járatni bármelyik keresőtt, hidd el, hogy meg lehet - főleg a videón, úgy összevagdalom egy jó videó progiba, hogy sírna tőle az ember, mitt is vett - milyen keresőt..... :D a Deus nem rosz....attól füg mire....szerintem egy nagyon jó univerzális kereső, semmi másban nem ugrik ki - nem apró bajnok, sem mélység bajnok...

Hat ez alapjan nagyon elment a kedvem a deustol.
Allitgatja a foszer tobbfele modon is.
Baromira tudni kell beallitani a terephez meg a celtargyhoz. Ez alapjan nem mondanam univerzalisnak, inkabb speckonak. Ha erti az ember, jol ki lehet hegyezni valamire.
Akkor mar inkabb tipikus univerzalis kereso egy Magnum vagy egy Explorer, Equinoxos multiban.
Próbálgatja a nem túl ütős gyári progikat,szerintem mást nem állít mert ha tudná mit kell állítani akkor jelezne rendesen.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 6., kedd 17:57

luckyotter - drága, legjobb barátom.... :D :D :D ha már nincs időd utána nézni, eggyi videót találtam, a többit rád hagom, keres.....ne légy annyira lusta, hogy még én keresgéljek mindenkinek videót....a kavicsosat is feldobtam, most a vasas videó.... szerintem csak baxakodol, kötekedel de ilyen keresőd nem lessz..... :lol: :lol: :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=oZ1bXwffcM4



luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2018. november 7., szerda 11:45

tibike írta:luckyotter - drága, legjobb barátom.... :D :D :D ha már nincs időd utána nézni, eggyi videót találtam, a többit rád hagom, keres.....ne légy annyira lusta, hogy még én keresgéljek mindenkinek videót....a kavicsosat is feldobtam, most a vasas videó.... szerintem csak baxakodol, kötekedel de ilyen keresőd nem lessz..... :lol: :lol: :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=oZ1bXwffcM4
Udv!

Jo a vidi.
Nem tudom, miert gondoljak errol a geprol, hogy nagyon vasazik?
Meg lehet illen gepem.



luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2018. november 7., szerda 13:20

luckyotter írta:
tibike írta:luckyotter - drága, legjobb barátom.... :D :D :D ha már nincs időd utána nézni, eggyi videót találtam, a többit rád hagom, keres.....ne légy annyira lusta, hogy még én keresgéljek mindenkinek videót....a kavicsosat is feldobtam, most a vasas videó.... szerintem csak baxakodol, kötekedel de ilyen keresőd nem lessz..... :lol: :lol: :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=oZ1bXwffcM4
Udv!

Jo a vidi. Koszi szepen.
Nem tudom, miert gondoljak errol a geprol, hogy nagyon vasazik?
Meg lehet illen gepem.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Blisstool.

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 7., szerda 17:21

Nem szetetnék kötekedni, de azt hiszem hogy senki közületek, aki beleszólt a topicba, el se olvasta a Bliss kézikönyvet...mert akkor nem volna annyi kérdés hogy ezen a talajon vagy azon a talajon tud vagy nem tud... a kézikönyvbe minden meg van irva, szépen angolul....meg még a külömbség a verziók között..... aztán dumálhatunk, de szerintem nincs miről....én egy pár infó cserét szerettem volna olyantól, aki használja a Blissett....ez az Akára is vonatkozik....elolvasni a kézikönyvet, aztán ha valami nem érthető, lehet szétpiszkálni a dolgott.....na meg aztán a Youtube.... :lol: :lol: :lol:



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma