Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Választás!!!

Fémkereséshez való eszközök
Kanuka89
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2019. február 10., vasárnap 11:42
Status: Offline

Választás!!!

Hozzászólás Szerző: Kanuka89 » 2019. február 14., csütörtök 8:03

Választás!!! Sziasztok! Köszönöm hogy itt lehetek. 3 gép között vacilálok. Fisher f44, Teknetics Eurotek pro és Bounty Hunter land ranger Pro. Szerintetek melyiket válasszam? Főleg érmézésre és kis tárgyakra szeretném használni. Ár/érték arányban a 3 gép majdnem egy helyen áll az f44 kicsit drágább esetleg. Köszönöm a válaszokat.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Kanuka89 2019. február 15., péntek 8:01-kor.



Robi76
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2016. május 8., vasárnap 20:07
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Robi76 » 2019. február 14., csütörtök 10:47

Elolvastad a szabályzatot?



Kanuka89
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2019. február 10., vasárnap 11:42
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Kanuka89 » 2019. február 14., csütörtök 13:57

Valamit rosszult csináltam?



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: tibike » 2019. február 14., csütörtök 15:07

Nééém....csak egy kicsit elbaxtad.....mer ilyen nevű topic már vagy 2 éve irt van... csak olvasni kellene, és rákeresni.... x_x



Kanuka89
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2019. február 10., vasárnap 11:42
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Kanuka89 » 2019. február 14., csütörtök 19:49

Ne haragudj! Abban a topicban is küldtem egy hozzászólást. Csak meg kellene nézni. Új topicot indítottam, sajnos ugyanazzal a megnevezéssel. Bocsi! Vásárlás előtt állok és minél hamarabb akartam tudni a lehetséges válaszokat.



Avatar
kanbagoly
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 15:54
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: kanbagoly » 2019. február 14., csütörtök 22:38

Kanuka89 írta:Ne haragudj! Abban a topicban is küldtem egy hozzászólást. Csak meg kellene nézni. Új topicot indítottam, sajnos ugyanazzal a megnevezéssel. Bocsi! Vásárlás előtt állok és minél hamarabb akartam tudni a lehetséges válaszokat.


Ez elég gáz, mert ha a fórum szabályaira nem veszed a fáradtságot, akkor képzelem mennyit foglalkoztál a fémkeresőzés szabályaival.


"A nagy világon e kivűl
Nincsen számodra hely;
Áldjon vagy verjen sors keze;
Itt élned, halnod kell." ..itt és nem nyugaton!

Kanuka89
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2019. február 10., vasárnap 11:42
Status: Offline

Re: Választás!!!

Hozzászólás Szerző: Kanuka89 » 2019. február 15., péntek 8:02

Tilos egymást sértegetni, a jó ízlést sértő kifejezéseket használni, másokat bántani, különösen faji, nemzeti, vallási, nemi hovatartozás alapján



Kanuka89
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2019. február 10., vasárnap 11:42
Status: Offline

Re: Választás!!!

Hozzászólás Szerző: Kanuka89 » 2019. február 15., péntek 8:24

Viszont köszönöm az észrevételeket ;)



Lezárt Előző témaKövetkező téma