A fórum a közeljövőben frissítésre kerül egy újabb, korszerűbb verzióra. Kisebb fennakadások előfordulhatnak emiatt.
Az új regisztrációk aktiválásához admin jóváhagyás is kell a spammerek miatt. Ezek külföldiek, tehát a regisztrációt megkönnyíti, ha a regisztrálandó névről vagy e-mailről látszik, hogy magyar. Akié mégsem lett aktiválva, esetleg sürgős, küldjön e-mailt!

XP ORX

Fémkereséshez való eszközök
kanbagoly
Ezredes
Ezredes
Status: Offline

XP ORX

HozzászólásSzerző: kanbagoly » 2018. december 20., csütörtök 9:27

Sziasztok!

Semmi közöm az XP-hez, viszont tipródok egy ORX vásárláson és szerintem ez az új masina egyébként is megér egy új topikot. Szóval ez nem a reklám helye, de érdekelnének gyakorlati tapasztalatok és összehasonlítások más gépekkel, amire rajtam kívül szerintem mások is kíváncsiak lennének. :)

Kép
"A nagy világon e kivűl
Nincsen számodra hely;
Áldjon vagy verjen sors keze;
Itt élned, halnod kell."

luckyotter
Százados
Százados

Re: XP ORX

HozzászólásSzerző: luckyotter » 2018. december 22., szombat 11:21

Udv!
Engem is erdekel. Valoszinuleg ez lesz az E-trac utodja nalam. Bar jobb volna a 28-as fejjel.

kanbagoly
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: kanbagoly » 2018. december 22., szombat 16:56

luckyotter írta:Udv!
Engem is erdekel. Valoszinuleg ez lesz az E-trac utodja nalam. Bar jobb volna a 28-as fejjel.

Üdv! Én is azzal akarom, de úgy perpill egy ötvenessel drágább a lite szettől. Én a ws füleshez nem ragaszkodom, de a távhoz igen.
"A nagy világon e kivűl
Nincsen számodra hely;
Áldjon vagy verjen sors keze;
Itt élned, halnod kell."

luckyotter
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: luckyotter » 2018. december 22., szombat 20:22

kanbagoly írta:
luckyotter írta:Udv!

Üdv! Én is azzal akarom, de úgy perpill egy ötvenessel drágább a lite szettől. Én a ws füleshez nem ragaszkodom, de a távhoz igen.

Ennyit meger a fules hozza.
Regota ures szegmenst tolt be ezzel a geppel az xp. Bar a vezetekes tapellatas kisse lehuzza a fejet nalam.

Vissza: “Fémkeresők, fémkereső tartozékok, kellékek”