Az új regisztrációk aktiválásához admin jóváhagyás is kell a spammerek miatt. Ezek külföldiek, tehát a regisztrációt megkönnyíti, ha a regisztrálandó névről vagy e-mailről látszik, hogy magyar. Akié mégsem lett aktiválva, esetleg sürgős, küldjön e-mailt!

DEUS

Fémkereséshez való eszközök
Sasmut
Tizedes
Tizedes
Status: Offline

Re: DEUS

HozzászólásSzerző: Sasmut » 2018. október 10., szerda 9:54

Leopold írta:Akkor gondolom senki nem ért ehhez...
Leopold írta:Emberek!

Van aki tudja,hogy milyen az új nagy deus fej?A több kHz-es....
Tapasztalatok?
..és ez csak az új szoftverrel működik?Mert nem tudom elképzelni,hogy ha rátenném egy Deusra akkor milyen kHz-en dolgozna a fej...?!

Szia!

Az új fejek csak az 5.x szoftverekkel működnek. Saját tapasztalatom nincs, de akinek van azt mondat valóban stabilabb picit és mélyebb is ugyanazon céltárgyra picivel mint a régi. Egetverő különbség azért nincsen. Sajnos ahogy hallom bizonyos talajokon ugyanolyan cicergős mint a régi. Jó lenne ha ezen is javítanának valamikor.

Leopold
Őrnagy
Őrnagy

HozzászólásSzerző: Leopold » 2018. október 10., szerda 13:48

Köszönöm!

zoli87
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: zoli87 » 2018. október 10., szerda 19:01

Üdv!Csak ws4 fülesem van,egyenlőre gyári programokkal.Ki melyik programot preferálja leginkább kevésbé szemetes helyre,nem apró érmékre.Pl:krajcár méretűekre.

Leopold
Őrnagy
Őrnagy

HozzászólásSzerző: Leopold » 2018. október 10., szerda 21:30

2 és és 3 as
Ground belove
12 khz
Sens 96
Disc 0
Full tone
zoli87 írta:Üdv!Csak ws4 fülesem van,egyenlőre gyári programokkal.Ki melyik programot preferálja leginkább kevésbé szemetes helyre,nem apró érmékre.Pl:krajcár méretűekre.

Magus
Őrmester
Őrmester

HozzászólásSzerző: Magus » 2018. október 12., péntek 23:17

Sziasztok,
Amennyiben lenne eladó ws4 fülese valakinek, írjon pű-t!!!
Köszi,
M,

gyxxer
Hadnagy
Hadnagy

HozzászólásSzerző: gyxxer » Tegnap, 14:27

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni, van egy 28cm normál tekercsem, 2016 ban vasaroltam. 4.1- el használom távval. Bekapcsolom, csatlakozik a fej a távval és csörög zörög szinte már zavaróan, nem ilyen volt. Pár hónapja tapasztalom ezt, néha van olyan pillanata amikor elcsendesedik, de fél óra és kezdi megint. Le kell vigyem a senst. 70 re, hogy elcsendesedjen, csak így meg elég sovány a mélység. Álltalában pontos groundal megyek, de ha 90 környékén hagyom a groundok akkor is tapasztalom a "hibát". Van egy 22" HF tekercsem, azzal nem tapasztalok ilyesmit, sens 93, pontos groung és szépen dolgozik. Garis még a tekercs, max visszaküldöm , csak gondoltam hátha találkozott már valaki ilyennel.
Előre is köszi

templomos
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: templomos » Tegnap, 15:25

gyxxer írta:Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni, van egy 28cm normál tekercsem, 2016 ban vasaroltam. 4.1- el használom távval. Bekapcsolom, csatlakozik a fej a távval és csörög zörög szinte már zavaróan, nem ilyen volt. Pár hónapja tapasztalom ezt, néha van olyan pillanata amikor elcsendesedik, de fél óra és kezdi megint. Le kell vigyem a senst. 70 re, hogy elcsendesedjen, csak így meg elég sovány a mélység. Álltalában pontos groundal megyek, de ha 90 környékén hagyom a groundok akkor is tapasztalom a "hibát". Van egy 22" HF tekercsem, azzal nem tapasztalok ilyesmit, sens 93, pontos groung és szépen dolgozik. Garis még a tekercs, max visszaküldöm , csak gondoltam hátha találkozott már valaki ilyennel.
Előre is köszi

Szinte ugyanez ,ciripel egyfolytában ,de néha alábbhagyott és újra,fura volt mert 6hónapos a tekercs,elvittem a kereskedőhöz és a lehetséges ok a fülesemben volt nem szólt a jobb hangszóró,lehet azért gondoltam a kereskedő a saját új fülesével próbáltuk nem volt hiba a fejcicergésnek ,de előtte visszatettük a 3. Szoftvert rá,ez 22 tekercs...persze írtad távval használod így azt tanácsolnám egyel előbbi szofit tegyél rá,de előtte vedd le a porvédőt hátha alatta van fémhulladék attól cicereg.
Nekem egyenlőre megszűnt de kicserélem a füles pántot ,és ha baszakodik akkor a fej ...100% ra akkor nyugszok meg,bár lehet semmi köze a szoftver cserének sem hogy jó most ,de ezt tapasztaltam,azért nem izgulok mert magyar garanciával újba vettem magyar kereskedőtől és még van bő 4 év...ha szar kicseréli és addig meg ad cserefejet..ezért jó itthon venni.Bár a régi tekercsnek az nagy ovál volt soha nem tapasztaltam ilyet..na az idő majd kidobja az igazat...

Vissza: “Fémkeresők, fémkereső tartozékok, kellékek”