Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

DEUS

Fémkereséshez való eszközök
Avatar
Jain
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2015. október 19., hétfő 19:38
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Jain » 2017. március 20., hétfő 1:49

bleki71 írta:Sziasztok!
Franciaban eddig csak jot olvasok rola,nagyon dicserik az uj HF fejet.
Szerintem a gyartonak boven volt ideje tesztelni mielott piacra dobta :D
Szia nagyjából eltudnád mondani ez a fej miben jobb mint az eddigiek és miért dicsérik?Köszi.



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2017. március 22., szerda 11:49

Sziasztok!

Eladó DEUS 28 -as fej,ws4-es fülessel,gyári szárral ,tartozékaival,dobozával megkímélt állapotban.
Magyarországon vásárolt.
2014-es.Még van rajta garancia 2019-ig.
Aksik sokat bírnak(a fej kb. 8-10 órát,füles többet).
Távval rátett jó kis progik vannak rajta(mélyre látó,szemetes helyre való,stb...).
Képet küldök.

Ár:200e
Köszönöm előre is!



Nowy
Százados
Százados
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2015. július 19., vasárnap 22:02
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Nowy » 2017. március 22., szerda 12:07

Leopold írta:Sziasztok!

Eladó DEUS 28 -as fej,ws4-es fülessel,gyári szárral ,tartozékaival,dobozával megkímélt állapotban.
Magyarországon vásárolt.
2014-es.Még van rajta garancia 2019-ig.
Aksik sokat bírnak(a fej kb. 8-10 órát,füles többet).
Távval rátett jó kis progik vannak rajta(mélyre látó,szemetes helyre való,stb...).
Képet küldök.

Ár:200e
Köszönöm előre is!

Szia! Másra váltasz??



bleki71
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016. szeptember 18., vasárnap 23:56
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: bleki71 » 2017. március 22., szerda 18:15

Szia!
Magas frekvencias fej ami 13-59 khz kozott mukodik 21 kulonbozo frekvencian.
A nagyon kis dolgokra erzekeny.
Az ara sem semmi 369euro.
Linkelek egy videot is rola.
https://www.youtube.com/watch?v=7GXoxNVRd1s



kincsvadász
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2015. július 16., csütörtök 15:35
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: kincsvadász » 2017. április 4., kedd 21:00

Deus 28-as fej akksit honnan célszerű vásárolni? Tatabánya,Jászárokszállás,vagy esetleg tud valaki megbizható külföldi weboldalt ill webáruházat?



Nowy
Százados
Százados
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2015. július 19., vasárnap 22:02
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Nowy » 2017. április 4., kedd 22:41

kincsvadász írta:Deus 28-as fej akksit honnan célszerű vásárolni? Tatabánya,Jászárokszállás,vagy esetleg tud valaki megbizható külföldi weboldalt ill webáruházat?
Jászárokszállási viszont eladó.



Avatar
Garou
Százados
Százados
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 21:15
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Garou » 2017. április 18., kedd 20:01

Sziasztok, tegnap kipróbáltam a Disc:0, Fulltone verziót és nagyon tetszik, de a vasak mély zümmögő hangját nem tudom lejjebb venni hiába állítottam az Ironvolumét 1-re ugyan olyan hangosan szól, és ez fülessel nagyon kellemetlen, valakinek ötlete?



Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: templomos » 2017. április 20., csütörtök 19:35

Deus 22-fej érdekelne .....emberi áron.....



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2017. április 20., csütörtök 20:47

Hi!
Van vkinek tapasztalata az új Deus softver -verzióval kapcsolatban?
Annyi ok,hogy az új fejre,meg pointerre van kihegyezve,de a régi progikkal kezdtek vmit?Frissíti a frissítés őket?)D
Mélység v.bármi más változott?
Köszi!



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2017. április 30., vasárnap 9:10

Leopold írta:Hi!
Van vkinek tapasztalata az új Deus softver -verzióval kapcsolatban?
Annyi ok,hogy az új fejre,meg pointerre van kihegyezve,de a régi progikkal kezdtek vmit?Frissíti a frissítés őket?)D
Mélység v.bármi más változott?
Köszi!
Üdv!
Sajnálattal látom,hogy senki nem akar segíteni,pedig már mára 119-en töltötték le az új szoftevert...:(
Feltenném a kérdést annak a segítő szándékú,önzetlen embernek,aki segítene ,hogy :
-mennyivel más az új szoftver?
-Táv nélkül is rá lehet tenni a szoftvert?
-ha frissítem a régi ,feltett plusz progikat törli automatikusan v. azokhoz nem nyúl hozzá?!csak a gyáriakat frissíti?

Köszi előre is!



Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: templomos » 2017. április 30., vasárnap 20:43

Leopold írta:
Leopold írta:Hi!
Van vkinek tapasztalata az új Deus softver -verzióval kapcsolatban?
Annyi ok,hogy az új fejre,meg pointerre van kihegyezve,de a régi progikkal kezdtek vmit?Frissíti a frissítés őket?)D
Mélység v.bármi más változott?
Köszi!
Üdv!
Sajnálattal látom,hogy senki nem akar segíteni,pedig már mára 119-en töltötték le az új szoftevert...:(
Feltenném a kérdést annak a segítő szándékú,önzetlen embernek,aki segítene ,hogy :
-mennyivel más az új szoftver?
-Táv nélkül is rá lehet tenni a szoftvert?
-ha frissítem a régi ,feltett plusz progikat törli automatikusan v. azokhoz nem nyúl hozzá?!csak a gyáriakat frissíti?



Köszi előre is!
Hamarosan frissítik a gépemet %%- az új szoftverra ,nem bízok a letöltésekben helybe viszem :) utána megírom a tapasztalatokat.. egyébként én nem használom a távot csak a fülest,de a régi szoftver is jó ha szakember "hegyezi"ki ;)



Raro
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 12:16
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Raro » 2017. május 2., kedd 12:47

Leopold írta:
Leopold írta:Hi!
Van vkinek tapasztalata az új Deus softver -verzióval kapcsolatban?
Annyi ok,hogy az új fejre,meg pointerre van kihegyezve,de a régi progikkal kezdtek vmit?Frissíti a frissítés őket?)D
Mélység v.bármi más változott?
Köszi!
Üdv!
Sajnálattal látom,hogy senki nem akar segíteni,pedig már mára 119-en töltötték le az új szoftevert...:(
Feltenném a kérdést annak a segítő szándékú,önzetlen embernek,aki segítene ,hogy :
-mennyivel más az új szoftver?
-Táv nélkül is rá lehet tenni a szoftvert?
-ha frissítem a régi ,feltett plusz progikat törli automatikusan v. azokhoz nem nyúl hozzá?!csak a gyáriakat frissíti?

Köszi előre is!
-Az új szoftvert csak távval tudod rátenni a fejre. :snooty:
-Az én régebbi programjaimat letörölte a frissítés, úgyhogy ha van régi programod, azt érdemes kiírni papírra, bár a 4.0 verzióban úgyis módosítani kell majd a változások miatt.

A 3.2 programra volt egy jó beállításom, amit újra bepötyögtem 4.0 frissítés után, de nem ugyanúgy jelzett a tesztérmékkel úgyhogy lehet újat gyártani :? Viszont a 3. program (Fast) sokkal stabilabb lett, ami szerintem annak köszönhető hogy az érzékenységéből visszább vehettek. Legalábbis a kis alufóliára, vagy a cigarettás-rágópapiros fóliára és a pici vasdarabkára kevésbé jelez. Erre találták ki a minusz 6,4-ig levihető discet. Ott már jelzi, bár kevesen izgulnak a vasszög fejére, vagy a kis alufóliacafatokra. Itt egy videó hogyan is működik:
https://www.youtube.com/watch?v=6my0gvW-uqU



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2017. május 2., kedd 15:34

Köszi előre is!
templomos írta:
Leopold írta:
Leopold írta:Hi!
Van vkinek tapasztalata az új Deus softver -verzióval kapcsolatban?
Annyi ok,hogy az új fejre,meg pointerre van kihegyezve,de a régi progikkal kezdtek vmit?Frissíti a frissítés őket?)D
Mélység v.bármi más változott?
Köszi!
Üdv!
Sajnálattal látom,hogy senki nem akar segíteni,pedig már mára 119-en töltötték le az új szoftevert...:(
Feltenném a kérdést annak a segítő szándékú,önzetlen embernek,aki segítene ,hogy :
-mennyivel más az új szoftver?
-Táv nélkül is rá lehet tenni a szoftvert?
-ha frissítem a régi ,feltett plusz progikat törli automatikusan v. azokhoz nem nyúl hozzá?!csak a gyáriakat frissíti?



Köszi előre is!
Hamarosan frissítik a gépemet %%- az új szoftverra ,nem bízok a letöltésekben helybe viszem :) utána megírom a tapasztalatokat.. egyébként én nem használom a távot csak a fülest,de a régi szoftver is jó ha szakember "hegyezi"ki ;)



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2017. május 2., kedd 15:36

Köszönöm Raro!!
Raro írta:
Leopold írta:
Leopold írta:Hi!
Van vkinek tapasztalata az új Deus softver -verzióval kapcsolatban?
Annyi ok,hogy az új fejre,meg pointerre van kihegyezve,de a régi progikkal kezdtek vmit?Frissíti a frissítés őket?)D
Mélység v.bármi más változott?
Köszi!
Üdv!
Sajnálattal látom,hogy senki nem akar segíteni,pedig már mára 119-en töltötték le az új szoftevert...:(
Feltenném a kérdést annak a segítő szándékú,önzetlen embernek,aki segítene ,hogy :
-mennyivel más az új szoftver?
-Táv nélkül is rá lehet tenni a szoftvert?
-ha frissítem a régi ,feltett plusz progikat törli automatikusan v. azokhoz nem nyúl hozzá?!csak a gyáriakat frissíti?

Köszi előre is!
-Az új szoftvert csak távval tudod rátenni a fejre. :snooty:
-Az én régebbi programjaimat letörölte a frissítés, úgyhogy ha van régi programod, azt érdemes kiírni papírra, bár a 4.0 verzióban úgyis módosítani kell majd a változások miatt.

A 3.2 programra volt egy jó beállításom, amit újra bepötyögtem 4.0 frissítés után, de nem ugyanúgy jelzett a tesztérmékkel úgyhogy lehet újat gyártani :? Viszont a 3. program (Fast) sokkal stabilabb lett, ami szerintem annak köszönhető hogy az érzékenységéből visszább vehettek. Legalábbis a kis alufóliára, vagy a cigarettás-rágópapiros fóliára és a pici vasdarabkára kevésbé jelez. Erre találták ki a minusz 6,4-ig levihető discet. Ott már jelzi, bár kevesen izgulnak a vasszög fejére, vagy a kis alufóliacafatokra. Itt egy videó hogyan is működik:
https://www.youtube.com/watch?v=6my0gvW-uqU



draperjozsi
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2017. május 8., hétfő 16:37
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: draperjozsi » 2017. május 9., kedd 20:29

Hadron írta:Üdv!
Betört a Deus távom kijelzője! Járt már valaki hasonlóképpen? Lehet cserélni vagy javíttatni egyáltalán? A válaszokat előre is köszönöm!


Hello, csak most csatlakoztam. Olvasgatom a nem túl régi hozzászólásokat. Ha valakinek lenne ilyen gondja, és nem garanciás már a gépe, akkor maga is meg tudja oldani otthon. A csehek árulnak mindenféle alkatrészt. Ezt is: https://www.detektorykovu.cz/kryty/vrch ... snici-deus



draperjozsi
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2017. május 8., hétfő 16:37
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: draperjozsi » 2017. május 9., kedd 20:38

Raro írta:
A 3.2 programra volt egy jó beállításom, amit újra bepötyögtem 4.0 frissítés után, de nem ugyanúgy jelzett a tesztérmékkel úgyhogy lehet újat gyártani :? Viszont a 3. program (Fast) sokkal stabilabb lett, ami szerintem annak köszönhető hogy az érzékenységéből visszább vehettek. Legalábbis a kis alufóliára, vagy a cigarettás-rágópapiros fóliára és a pici vasdarabkára kevésbé jelez. Erre találták ki a minusz 6,4-ig levihető discet. Ott már jelzi, bár kevesen izgulnak a vasszög fejére, vagy a kis alufóliacafatokra. Itt egy videó hogyan is működik:
https://www.youtube.com/watch?v=6my0gvW-uqU
Üdv. a HOT(full tones, 0 vagy 1 disc) programot kb. három éve használom érmézésre, amióta megvan a gépem. A mínusz discnek csak full tones-ban van értelme - ez most a Gary Blackwell féle HOT program a 4es szoftverben a 9. Pont az a lényege, hogy tudd, hol vannak a szögek és más vasak, amik régi épületeket vagy emberi kéz alkotta építményeket árulnak el. Ha tudod, hogy egy foltocska mennyire vasas, akkor el tudsz játszani a reactivitivel. Ha nagyon vasas, feljebb teheted, ha nem, akkor lejjebb. Ezért van értelme: https://www.youtube.com/watch?v=RFY-G0ee_JM



draperjozsi
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2017. május 8., hétfő 16:37
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: draperjozsi » 2017. május 9., kedd 20:56

Leopold írta:Hi!
Van vkinek tapasztalata az új Deus softver -verzióval kapcsolatban?
Annyi ok,hogy az új fejre,meg pointerre van kihegyezve,de a régi progikkal kezdtek vmit?Frissíti a frissítés őket?)D
Mélység v.bármi más változott?
Köszi!
Üdv. fent vagyok pár éve Gary Blacwell fórumán. (ez a jútyúb csatornája: https://www.youtube.com/channel/UC_mh4B ... zMMQN7HGEQ ) Nagyon hasznos tippjei voltak már évek óta deussal kapcsolatban. Az angolok deus témában nagyon elismerik. Tavaly felkérte őt az xp, hogy dolgozzon együtt velük.
Az alábbikat a fórumáról (is) tudom
két új program vann benne: a 6. DEEP (mély) és a 9. a HOT (forró). Mindekettő profi beállítás olyan értelemben, hogy igazítani kell őket a körülményekhez.
- a Deep a V2-es szoftververzió jelfeldolgozását használja. Ez egy jó mély program. Vasas helyekre nem ajánlom, mert a mély vasak becsapnak. 2-es reactivity mellett teljesen nyitva van a gép, vagyis a silencer -1, a TX power meg 3. Nekem erdőben nagyon bevált. A 3,2-ben egy mélyebb pozitív tárgyacskába bele-bele reccsent egy kis vashang is, amint a föld már kezdte "elfogyasztani" a tárgyat. Ebben a programban ezt nem nagyon tapasztaltam. Erdőben nagy fejjel leveszem a TX-et 2-re, hogy ne zabálja az akksit, és kicsit megnyugszik tőle a gép is. A frekit néha felteszem 12-re, ahol apróbb dolgokat sejtek. Mondjuk utak mellett erdőben..
- a Hot program a 3,2-es szoftvert jelfeldolgozását használja. Akit zavar, hogy hallja a legapróbb vasakat is és a földhatást, az nyomja fel a discet 1-re. 0-án még hallani a földet, de 1-en már csak a vasakat.
- szerintem a legjobb dolog az új szoftverben a 2,5-ös reactivity. Gyors is és mély is.



draperjozsi
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2017. május 8., hétfő 16:37
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: draperjozsi » 2017. május 9., kedd 21:13

bleki71 írta:Szia!
Magas frekvencias fej ami 13-59 khz kozott mukodik 21 kulonbozo frekvencian.
A nagyon kis dolgokra erzekeny.
Az ara sem semmi 369euro.
Linkelek egy videot is rola.
https://www.youtube.com/watch?v=7GXoxNVRd1s
üdv, nekem megvan az új fej. A 22-es fej 14, 28 vagy 55 khz-en megy, attól függ mire állítod. Nem multifrekvenciás. Mindegyik frekihez 7 frekvencia eltolás tartozik, hogy ne zavarjátok egymást, illetve finomítani tudod. Szerintem elég ütős lett, főleg távval és haladóbbaknak ajánlom. A legapróbb bizbaszokra is stabil jelet ad és egész jó mélységet. A hot programmal az igazi szerintem, evvel tudja a legjobban azonosítani a vasakat. https://www.youtube.com/watch?v=XTFMX1Xnxo4 2:48-tól mutatja a különbséget.

A magas frekis fejek eredetileg az ásványos talajos országokra lettek kihegyezve, ahol természetesen fordulnak elő aranyrögök. Nálunk, nem ásványos talajon a videó mutatja a különbséget. Kérdés, hogy ugyanazt a tárgyat, amit a videón a fehér tányér stabilan vesz, a fekete meg nem nagyon, mutatná-e a 28-as tányér. Leteszteltem egy 8 mm átmérőjű parvusszal 7-8 cm mélyen. 28 khz-en a fehér tányér hot programban 2,5 reactivityvel 90-es (aznapi legstabilabb) érzékenységgel mutatta még úgy is, hogy elemeltem a talajtól a tányért 2-3 centire. Afölött már átment a hang vasba. A haver 28-as tányérja csak úgy vette, hogy hozzá kellett nyomjuk a talajhoz - viszont ő a goldmax power programmal ment aznap, és az meg ugye 2-es silencert használ, tehát a mélyebb kétesebb jeleket jobban elnyomja.



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2017. május 9., kedd 21:25

:P Üdv!
Na,végre kaptam egy jól összeszedett,értelmes ,kielégítő-fáradozást nem kímélve- választ a kérdéseimre-meg amiket fel sem tettem,de ezt külön köszönöm szépen!
Köszi mégegyszer! :clap:
draperjozsi írta:
Leopold írta:Hi!
Van vkinek tapasztalata az új Deus softver -verzióval kapcsolatban?
Annyi ok,hogy az új fejre,meg pointerre van kihegyezve,de a régi progikkal kezdtek vmit?Frissíti a frissítés őket?)D
Mélység v.bármi más változott?
Köszi!
Üdv. fent vagyok pár éve Gary Blacwell fórumán. (ez a jútyúb csatornája: https://www.youtube.com/channel/UC_mh4B ... zMMQN7HGEQ ) Nagyon hasznos tippjei voltak már évek óta deussal kapcsolatban. Az angolok deus témában nagyon elismerik. Tavaly felkérte őt az xp, hogy dolgozzon együtt velük.
Az alábbikat a fórumáról (is) tudom
két új program vann benne: a 6. DEEP (mély) és a 9. a HOT (forró). Mindekettő profi beállítás olyan értelemben, hogy igazítani kell őket a körülményekhez.
- a Deep a V2-es szoftververzió jelfeldolgozását használja. Ez egy jó mély program. Vasas helyekre nem ajánlom, mert a mély vasak becsapnak. 2-es reactivity mellett teljesen nyitva van a gép, vagyis a silencer -1, a TX power meg 3. Nekem erdőben nagyon bevált. A 3,2-ben egy mélyebb pozitív tárgyacskába bele-bele reccsent egy kis vashang is, amint a föld már kezdte "elfogyasztani" a tárgyat. Ebben a programban ezt nem nagyon tapasztaltam. Erdőben nagy fejjel leveszem a TX-et 2-re, hogy ne zabálja az akksit, és kicsit megnyugszik tőle a gép is. A frekit néha felteszem 12-re, ahol apróbb dolgokat sejtek. Mondjuk utak mellett erdőben..
- a Hot program a 3,2-es szoftvert jelfeldolgozását használja. Akit zavar, hogy hallja a legapróbb vasakat is és a földhatást, az nyomja fel a discet 1-re. 0-án még hallani a földet, de 1-en már csak a vasakat.
- szerintem a legjobb dolog az új szoftverben a 2,5-ös reactivity. Gyors is és mély is.



draperjozsi
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2017. május 8., hétfő 16:37
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: draperjozsi » 2017. május 10., szerda 12:47

Garou írta:Sziasztok, tegnap kipróbáltam a Disc:0, Fulltone verziót és nagyon tetszik, de a vasak mély zümmögő hangját nem tudom lejjebb venni hiába állítottam az Ironvolumét 1-re ugyan olyan hangosan szól, és ez fülessel nagyon kellemetlen, valakinek ötlete?


Ez a full tone lènyege, hogy halld, hol vasas a placc. 0 discen hallani a földet is, 1-en csak a vasakat. Viszont a legapròbb vasakat csak mìnusz disc-el lehet hallani. Nem lehet full tonesban lehalkìtani a vasakat. Van egy HOT5 nevű program is. Ez ugyanaz, csak a disc 5re van àllìtva. Itt nem hallod a sok vasat. Csak azt kell àsni, ami szèp egyenletes oda vissza hang. 5 fölè full tones-ban nem erdemes menni a discel. Meg full tones 3 es 2,5ös reactivitivel a legeredmènyesebb. Az audio response meg a legjobb 3mon vagy 4en mint az összes többi programban is. Efölött a mèly pozitiv hangok vasasan jönnek àt es csak megtèvesztenek. Az audio response csak mèlysègbecslèsre van föleg. Ha ott a jel, 0 audio response-al is hallod.



Nowy
Százados
Százados
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2015. július 19., vasárnap 22:02
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Nowy » 2017. május 11., csütörtök 15:45

draperjozsi írta:
Garou írta:Sziasztok, tegnap kipróbáltam a Disc:0, Fulltone verziót és nagyon tetszik, de a vasak mély zümmögő hangját nem tudom lejjebb venni hiába állítottam az Ironvolumét 1-re ugyan olyan hangosan szól, és ez fülessel nagyon kellemetlen, valakinek ötlete?


Ez a full tone lènyege, hogy halld, hol vasas a placc. 0 discen hallani a földet is, 1-en csak a vasakat. Viszont a legapròbb vasakat csak mìnusz disc-el lehet hallani. Nem lehet full tonesban lehalkìtani a vasakat. Van egy HOT5 nevű program is. Ez ugyanaz, csak a disc 5re van àllìtva. Itt nem hallod a sok vasat. Csak azt kell àsni, ami szèp egyenletes oda vissza hang. 5 fölè full tones-ban nem erdemes menni a discel. Meg full tones 3 es 2,5ös reactivitivel a legeredmènyesebb. Az audio response meg a legjobb 3mon vagy 4en mint az összes többi programban is. Efölött a mèly pozitiv hangok vasasan jönnek àt es csak megtèvesztenek. Az audio response csak mèlysègbecslèsre van föleg. Ha ott a jel, 0 audio response-al is hallod.

Rég óta nyomod Deussal draperjózsi?? :)



draperjozsi
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2017. május 8., hétfő 16:37
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: draperjozsi » 2017. május 11., csütörtök 21:38

Nowy írta:
draperjozsi írta:
Garou írta:Sziasztok, tegnap kipróbáltam a Disc:0, Fulltone verziót és nagyon tetszik, de a vasak mély zümmögő hangját nem tudom lejjebb venni hiába állítottam az Ironvolumét 1-re ugyan olyan hangosan szól, és ez fülessel nagyon kellemetlen, valakinek ötlete?


Ez a full tone lènyege, hogy halld, hol vasas a placc. 0 discen hallani a földet is, 1-en csak a vasakat. Viszont a legapròbb vasakat csak mìnusz disc-el lehet hallani. Nem lehet full tonesban lehalkìtani a vasakat. Van egy HOT5 nevű program is. Ez ugyanaz, csak a disc 5re van àllìtva. Itt nem hallod a sok vasat. Csak azt kell àsni, ami szèp egyenletes oda vissza hang. 5 fölè full tones-ban nem erdemes menni a discel. Meg full tones 3 es 2,5ös reactivitivel a legeredmènyesebb. Az audio response meg a legjobb 3mon vagy 4en mint az összes többi programban is. Efölött a mèly pozitiv hangok vasasan jönnek àt es csak megtèvesztenek. Az audio response csak mèlysègbecslèsre van föleg. Ha ott a jel, 0 audio response-al is hallod.

Rég óta nyomod Deussal draperjózsi?? :)
Amùgy nem. Kèt ès fèl ève asszem. es csak 10 ève lengetek. De elötte màr minden lètezöt elolvastam ròla angolul meg magyarul.Meg megneztem sok videot. gardansolyn csatornàjàt ajànlom a youtubeon aki tud angolul.
A haverom 20 ève keres, 7-8 eve van deusa taviranyitoval.Mèg a hasznàlati utasìtàst se olvasta el! Most egy 20 eves gèpet akar venni, mert azt mondja hogy 20 ève azzal nagyon jòl szedegetett. Nem csak az idö szàmìt,hanem a belefektetett tanulàs is.



Roland1989
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016. december 25., vasárnap 23:27
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Roland1989 » 2017. május 13., szombat 15:43

20 ève meg szabad szemmel is elég jól lehetett szedni :-bd



Avatar
Garou
Százados
Százados
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 21:15
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Garou » 2017. május 20., szombat 20:35

Nowy írta:
draperjozsi írta:
Garou írta:Sziasztok, tegnap kipróbáltam a Disc:0, Fulltone verziót és nagyon tetszik, de a vasak mély zümmögő hangját nem tudom lejjebb venni hiába állítottam az Ironvolumét 1-re ugyan olyan hangosan szól, és ez fülessel nagyon kellemetlen, valakinek ötlete?


Ez a full tone lènyege, hogy halld, hol vasas a placc. 0 discen hallani a földet is, 1-en csak a vasakat. Viszont a legapròbb vasakat csak mìnusz disc-el lehet hallani. Nem lehet full tonesban lehalkìtani a vasakat. Van egy HOT5 nevű program is. Ez ugyanaz, csak a disc 5re van àllìtva. Itt nem hallod a sok vasat. Csak azt kell àsni, ami szèp egyenletes oda vissza hang. 5 fölè full tones-ban nem erdemes menni a discel. Meg full tones 3 es 2,5ös reactivitivel a legeredmènyesebb. Az audio response meg a legjobb 3mon vagy 4en mint az összes többi programban is. Efölött a mèly pozitiv hangok vasasan jönnek àt es csak megtèvesztenek. Az audio response csak mèlysègbecslèsre van föleg. Ha ott a jel, 0 audio response-al is hallod.

Rég óta nyomod Deussal draperjózsi?? :)
Hali, igen jó hallani a vasas placcot, de jó lenne ha le lehetne valamelyest halkítani, mert fülessel brutálisat durrant egy nagyobb darab vasnál.
Jómagm Disc:1,0-val megyek, 3.2 progi egyenlőre.



draperjozsi
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2017. május 8., hétfő 16:37
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: draperjozsi » 2017. május 20., szombat 23:50

Garou írta: Hali, igen jó hallani a vasas placcot, de jó lenne ha le lehetne valamelyest halkítani, mert fülessel brutálisat durrant egy nagyobb darab vasnál.
Jómagm Disc:1,0-val megyek, 3.2 progi egyenlőre.
Igen. Fülesen nekem is az volt a gondom, hogy a hangerő 2-n tùl hangos, 1-en meg halk. Pàr hete vettem vezetèkes xp fülest. Egy patkò alakù àtalakìtóval lehet ràtenni ws4 elektronikàjàra. Ezen màr van egy potmèter ès szèpen be lehet àllìtani a hangerőt. Az is jò, hogy pille könnyű. Nem nyomja a fület, mint a ws4.
Nem biztos, h volna ertelme lehalkitani a vasakat. Azt szoftveresen csak egy diszkriminàcio fèlesèggel lehetne szerintem, ami osztalyozza, h mi a vas es mi nem. Ott meg a nagyobb vasak gondolom amugy is belebömbölnènek azon a "nagyvas" hangon. A kicsikkel meg ugysincs gond azt hiszem. Aztan kitudja :)



obolus
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015. július 20., hétfő 9:01
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: obolus » 2017. június 26., hétfő 8:43

Talán az Audio Overload (Audio Response/expert menü) beállítást változtasd meg és akkor a nagyobb, közeli jelekre nem fog olyan erősen szólni.
draperjozsi írta:
Garou írta: Hali, igen jó hallani a vasas placcot, de jó lenne ha le lehetne valamelyest halkítani, mert fülessel brutálisat durrant egy nagyobb darab vasnál.
Jómagm Disc:1,0-val megyek, 3.2 progi egyenlőre.
Igen. Fülesen nekem is az volt a gondom, hogy a hangerő 2-n tùl hangos, 1-en meg halk. Pàr hete vettem vezetèkes xp fülest. Egy patkò alakù àtalakìtóval lehet ràtenni ws4 elektronikàjàra. Ezen màr van egy potmèter ès szèpen be lehet àllìtani a hangerőt. Az is jò, hogy pille könnyű. Nem nyomja a fület, mint a ws4.
Nem biztos, h volna ertelme lehalkitani a vasakat. Azt szoftveresen csak egy diszkriminàcio fèlesèggel lehetne szerintem, ami osztalyozza, h mi a vas es mi nem. Ott meg a nagyobb vasak gondolom amugy is belebömbölnènek azon a "nagyvas" hangon. A kicsikkel meg ugysincs gond azt hiszem. Aztan kitudja :)



Nowy
Százados
Százados
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2015. július 19., vasárnap 22:02
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Nowy » 2017. augusztus 7., hétfő 20:39

Valaki használja már a HF fejet? Esetleg tapasztalat?



draperjozsi
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2017. május 8., hétfő 16:37
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: draperjozsi » 2017. augusztus 10., csütörtök 0:15

Nowy írta:Valaki használja már a HF fejet? Esetleg tapasztalat?
Mi a haveri körből vettünk hárman. A kör alakú 22cm-st. Nekem apróra nagyon bejön. Ahol a legnagyobb hasznát vesszük az a Dunapart. A vasas, rozsdás, ásványos Dunaparton szerintem Isteni. Egy 10x5 méteres pici foltocskán, ahol rengeteg a vasszög és a rozsda - sokat jártuk, nagyon nehéz terep, gereblyével is eligazítottuk stb - ott most fél óra alatt 8 ! tárgyat hozott. Igaz, hogy csak bronz csurgások, meg ólom darabkák voltak, de igen csak elgondolkoztunk, hogy az a környezet mennyire lebutítja az összes gépet.
Nagy előnye még, hogy a vasúti felsővezeték 30 méterről sima ügy. Mondjuk 10 vonatból 2 zavar már fél kilométerről, ahogy közeledik.
Mélyebb pici árpikra, főleg obulusokra, mint bármelyik fej. Mondjuk egy 8 mm átmérőjü Géza obira bő két-három centit rátesz földben a 28assal szemben. Gyári programban.
Vékony ékszerekre (pl nyitott fülbevaló, nyitott vékonyka fibula) stabil jelet ad. Aranyláncot is mutatja.
Hátránya, hogy pl. erdőben, a legapróbb 2x3 mm-es gyújtódarabkákat, huzagol gyürü darabokat nagyon szedtem. Cserében a pici érméket is így szedtem volna :)
Az élével álló vékony érméket is jobban mutatja, mint a fekete fejek.
Csodát nem kell tőle várni, de jó.
árpizni, kk-ra, balatoni ékszerkeresésre, ásványos talajra, magas fesz mellé, vékony holmikra jobb valamivel, mint a fekete fejek.
a 14 khz nem hoz változást. a 28 mély is és érzékeny is. az 55 nagyon vasas és ásványos talajon lehet jobb, ill. a legabpróbb, legvékonyabb dolgokra.
Nekem a 28 khz általában stabilabb. Az 55-khz-nél néhány helyen le kell venni az érzékenységet, hogy megnyugodjon a gép.
Full toness-al használom. Jobban azonosítja a vasakat szerintem.
kinek a pap, kinek a paplan. Ki kell próbálni.



Nowy
Százados
Százados
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2015. július 19., vasárnap 22:02
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Nowy » 2017. augusztus 10., csütörtök 8:41

Köszi szépen a kimerítő,korrekt leirást. :)
draperjozsi írta:
Nowy írta:Valaki használja már a HF fejet? Esetleg tapasztalat?
Mi a haveri körből vettünk hárman. A kör alakú 22cm-st. Nekem apróra nagyon bejön. Ahol a legnagyobb hasznát vesszük az a Dunapart. A vasas, rozsdás, ásványos Dunaparton szerintem Isteni. Egy 10x5 méteres pici foltocskán, ahol rengeteg a vasszög és a rozsda - sokat jártuk, nagyon nehéz terep, gereblyével is eligazítottuk stb - ott most fél óra alatt 8 ! tárgyat hozott. Igaz, hogy csak bronz csurgások, meg ólom darabkák voltak, de igen csak elgondolkoztunk, hogy az a környezet mennyire lebutítja az összes gépet.
Nagy előnye még, hogy a vasúti felsővezeték 30 méterről sima ügy. Mondjuk 10 vonatból 2 zavar már fél kilométerről, ahogy közeledik.
Mélyebb pici árpikra, főleg obulusokra, mint bármelyik fej. Mondjuk egy 8 mm átmérőjü Géza obira bő két-három centit rátesz földben a 28assal szemben. Gyári programban.
Vékony ékszerekre (pl nyitott fülbevaló, nyitott vékonyka fibula) stabil jelet ad. Aranyláncot is mutatja.
Hátránya, hogy pl. erdőben, a legapróbb 2x3 mm-es gyújtódarabkákat, huzagol gyürü darabokat nagyon szedtem. Cserében a pici érméket is így szedtem volna :)
Az élével álló vékony érméket is jobban mutatja, mint a fekete fejek.
Csodát nem kell tőle várni, de jó.
árpizni, kk-ra, balatoni ékszerkeresésre, ásványos talajra, magas fesz mellé, vékony holmikra jobb valamivel, mint a fekete fejek.
a 14 khz nem hoz változást. a 28 mély is és érzékeny is. az 55 nagyon vasas és ásványos talajon lehet jobb, ill. a legabpróbb, legvékonyabb dolgokra.
Nekem a 28 khz általában stabilabb. Az 55-khz-nél néhány helyen le kell venni az érzékenységet, hogy megnyugodjon a gép.
Full toness-al használom. Jobban azonosítja a vasakat szerintem.
kinek a pap, kinek a paplan. Ki kell próbálni.



gyxxer
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2016. március 11., péntek 10:57
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: gyxxer » 2017. augusztus 10., csütörtök 18:42

Sziasztok!
Deus v4.0 ground balance beállításnál melyiket találjátok jobbnak?, ha tracking-ban megy az ember, vagy ha pumping-ban amit kiajánl, annak környékére húzzuk le manuálisan!?



draperjozsi
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2017. május 8., hétfő 16:37
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: draperjozsi » 2017. augusztus 12., szombat 11:22

88es 90 között,ami a legstabilabb manuàlisan. Ha van tàvod,akkor jobb oldalon làtni a csìkban, hogy mennyi kocka töltődik bele alulròl. Ha több, mint a fele, csak akkor kell manuàlisan beàllìtani.Az az àsvànyossàg mèrő...
Trackinget meg akkor kell, ha a tàvon a sarokban a szàmok ugràlnak. 20ròl 80ra. 30rol 65 stb. Ezeken kìvül teljesen felesleges a GB-vel foglalkozni, mert nem lesz stabil a gèp.
A deusnak teljesen màs a GBje mint egy analòg gèpnek, ahol jò GBvel mèlysèget is nyerhetünk ès mèg a gèp is stabil marad.
A mèlysègmàniàsok ùgyis lejjebv veszik a GBt ès tùl nagy èrzèkenysèget àllìtanak. De ha ok nèlkül pittyen egyet is a gèp,az màr falsolàs ès nem tudni, hogy mi mindent hagysz el. Egy nyugodt gèppel mindig többet lehet talàlni szerintem.
Közèpeuròpàban nagyon kevès helyen àsvànyos a talaj. Franciorszàgban igen, meg usa ès ausztràlia nagyon.



gyxxer
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2016. március 11., péntek 10:57
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: gyxxer » 2017. augusztus 13., vasárnap 20:51

draperjozsi írta:88es 90 között,ami a legstabilabb manuàlisan. Ha van tàvod,akkor jobb oldalon làtni a csìkban, hogy mennyi kocka töltődik bele alulròl. Ha több, mint a fele, csak akkor kell manuàlisan beàllìtani.Az az àsvànyossàg mèrő...
Trackinget meg akkor kell, ha a tàvon a sarokban a szàmok ugràlnak. 20ròl 80ra. 30rol 65 stb. Ezeken kìvül teljesen felesleges a GB-vel foglalkozni, mert nem lesz stabil a gèp.
A deusnak teljesen màs a GBje mint egy analòg gèpnek, ahol jò GBvel mèlysèget is nyerhetünk ès mèg a gèp is stabil marad.
A mèlysègmàniàsok ùgyis lejjebv veszik a GBt ès tùl nagy èrzèkenysèget àllìtanak. De ha ok nèlkül pittyen egyet is a gèp,az màr falsolàs ès nem tudni, hogy mi mindent hagysz el. Egy nyugodt gèppel mindig többet lehet talàlni szerintem.
Közèpeuròpàban nagyon kevès helyen àsvànyos a talaj. Franciorszàgban igen, meg usa ès ausztràlia nagyon.
Igen, van távom hozzá. Próbáltam lejjebb is vinni a gb-t manuálisan, de ha bemegyek 80 alá, akkor már előfordult, hogy becsippan az égett cserépre is, és sokkal jobban "zörög" a gép! Az ásvsányosság mérő alulról nagyritán beleüt a 3.kockába. Sensitivityt mennyire érdemes 95-96 fölé vinni?, Illetve a tx powert 3 ig?



draperjozsi
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2017. május 8., hétfő 16:37
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: draperjozsi » 2017. augusztus 14., hétfő 15:37

Ahogy làthattad feljebb is, èn a nyugodt gèpet tartom előnyösebbnek. A tx power nagyon minimàlisan befolyàsolja a mèlysèget. 3-mas szinten sok zavarò jelet felvesz a "levegőből" is ès nem utolsò sorban sokkal több àramot fogyaszt. De 4,7 khzen az az alapbeàllìtas es nem is lehet valtoztatni. Erdőben, összeàllt földben ròmàra èrdemes lehet egy pròbàt tenni vele.
Nagyon bìrom,amikor valaki messziről màsnak a beàllìtàsi tippekben az èrzèkenysèget is megmondja. Nem ràd èrtem, de ezt nem lehet.
Nekem pl. ugyanazon a helyen eső utàn a nagy tànyèr meg-meg szòlalt mèg 90es èrzèkenysègen is, ès 94en hadd ne mondjam,h milyen zavarò volt. Semmit nem talàltam. Aztàn levittem 88ra az èrzèkenysèget ès nyugodt gèppel màr csak akkor szòlalt meg a masina, ha tènyleg volt is ott valami. A gyönge aprò jelekből tàrgyak lettek ès nem falsolàs volt. Kettes program, silencer 1 volt. Vagy a vasasabb foltokon 3mas progi.Full tones minden esetben disc 1től -6,4ig.
Aztàn szàraz időben màskor a kis fejjel meg felmehettem 96ra is nèhol. Szerintem nèha mèg a műtràgya mennyisègètől is függ, de ezt csak èn gondolom.
Màs az, ha van egy foltocska ahol kijön pàr hasonlò holmi, ott nagy èrzèkenysèggel vègig àsok minden nyikkanàst. Aztàn ilyenkor nàlam megy a variàlàs a reactivitivel ès silencerrel meg frekivel is nèha. Gyors programmal lejàrt helyeken meg lehet pròbàlni, kis reactivityt mondjuk 1et nulla vagy egyes silencerrel. Kis reactnàl a kis silencer meggyorsìtja az ùjraèledèsèt a gèpnek vas jel utàn.A kis react meg mèlysèget ad. Itt a megfelelő silencer ès a sensitivityt kell eltalàlni szerintem, amìg nincs sok falsolàs. Lesznek tàrgyak,amiket a 3mas progi nem is fog jelezni es a kettes is csak alig. Ezek ilyen vas nèlküli "ablak" szerű kis területen lesznek, ahol mèg ùjra bìr èledni a gèp a vas jelek között.
Szerintem tulzottan nagy èrzèkenysègnèl azèrt is hagyunk el tàrgyakat, mert a gèpnek nem csak a vas jel utàn kell ùjraèledni, de a fals jel utàn is.
Ez csak az èn vèlemènyem ès tapasztalatom, de a külföldi hobbistàktòl is ezt olvasom.
Kinek,hol,mire mi jön be jobban, mit tart előnyösebbnek. Van, amit tulhuzott geppel lehet megtalàlni, de màst elhagy, es màs beàllìtàssal meg fordìtva.



gyxxer
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2016. március 11., péntek 10:57
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: gyxxer » 2017. augusztus 16., szerda 8:42

draperjozsi írta:Ahogy làthattad feljebb is, èn a nyugodt gèpet tartom előnyösebbnek. A tx power nagyon minimàlisan befolyàsolja a mèlysèget. 3-mas szinten sok zavarò jelet felvesz a "levegőből" is ès nem utolsò sorban sokkal több àramot fogyaszt. De 4,7 khzen az az alapbeàllìtas es nem is lehet valtoztatni. Erdőben, összeàllt földben ròmàra èrdemes lehet egy pròbàt tenni vele.
Nagyon bìrom,amikor valaki messziről màsnak a beàllìtàsi tippekben az èrzèkenysèget is megmondja. Nem ràd èrtem, de ezt nem lehet.
Nekem pl. ugyanazon a helyen eső utàn a nagy tànyèr meg-meg szòlalt mèg 90es èrzèkenysègen is, ès 94en hadd ne mondjam,h milyen zavarò volt. Semmit nem talàltam. Aztàn levittem 88ra az èrzèkenysèget ès nyugodt gèppel màr csak akkor szòlalt meg a masina, ha tènyleg volt is ott valami. A gyönge aprò jelekből tàrgyak lettek ès nem falsolàs volt. Kettes program, silencer 1 volt. Vagy a vasasabb foltokon 3mas progi.Full tones minden esetben disc 1től -6,4ig.
Aztàn szàraz időben màskor a kis fejjel meg felmehettem 96ra is nèhol. Szerintem nèha mèg a műtràgya mennyisègètől is függ, de ezt csak èn gondolom.
Màs az, ha van egy foltocska ahol kijön pàr hasonlò holmi, ott nagy èrzèkenysèggel vègig àsok minden nyikkanàst. Aztàn ilyenkor nàlam megy a variàlàs a reactivitivel ès silencerrel meg frekivel is nèha. Gyors programmal lejàrt helyeken meg lehet pròbàlni, kis reactivityt mondjuk 1et nulla vagy egyes silencerrel. Kis reactnàl a kis silencer meggyorsìtja az ùjraèledèsèt a gèpnek vas jel utàn.A kis react meg mèlysèget ad. Itt a megfelelő silencer ès a sensitivityt kell eltalàlni szerintem, amìg nincs sok falsolàs. Lesznek tàrgyak,amiket a 3mas progi nem is fog jelezni es a kettes is csak alig. Ezek ilyen vas nèlküli "ablak" szerű kis területen lesznek, ahol mèg ùjra bìr èledni a gèp a vas jelek között.
Szerintem tulzottan nagy èrzèkenysègnèl azèrt is hagyunk el tàrgyakat, mert a gèpnek nem csak a vas jel utàn kell ùjraèledni, de a fals jel utàn is.
Ez csak az èn vèlemènyem ès tapasztalatom, de a külföldi hobbistàktòl is ezt olvasom.
Kinek,hol,mire mi jön be jobban, mit tart előnyösebbnek. Van, amit tulhuzott geppel lehet megtalàlni, de màst elhagy, es màs beàllìtàssal meg fordìtva.

Észre vettem én is , hogy a 3-as tx elégé megterheli a fej akkumulátorát, meg sokkal "zörgősebb" a gép mit pl 1 es tx powerrel, főleg ha még ráadásul erősen vassas szemetes talajon vagyok. Nekem csak a 28 as fej van hozzá, más tányérokkal nincs tapasztalatom.
Köszönöm az infókat amit adtál, sokat segített!



tyson
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2017. február 7., kedd 16:57
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: tyson » 2017. augusztus 19., szombat 17:48

Sziasztok!A 4.1 Bétát felrakta már valaki?Érdemes?Elvileg javit egy pár problémát



tyson
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2017. február 7., kedd 16:57
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: tyson » 2017. augusztus 20., vasárnap 12:07

Felraktam végül a 4.1-et.Gyorsabb lett a bekapcsolás utáni élesedés és a pinpointer ki-be kapcsolás utáni is.Hirtelen ennyit vettem észre.



lator
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2017. március 15., szerda 7:05
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: lator » 2017. augusztus 20., vasárnap 16:03

Szerintem is gyorsabb és stabilabb



mizerikorzia
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017. augusztus 14., hétfő 11:50
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: mizerikorzia » 2017. augusztus 23., szerda 23:00

üdv Urak !
Esetleg valaki tud DEUS-hoz magyar kézikönyyvet küldeni?
Köszönettel:M



Nowy
Százados
Százados
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2015. július 19., vasárnap 22:02
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Nowy » 2017. augusztus 23., szerda 23:37

mizerikorzia írta:üdv Urak !
Esetleg valaki tud DEUS-hoz magyar kézikönyyvet küldeni?
Köszönettel:M
Nekem is jól jönne egy,köszönettel- :)



Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: templomos » 2017. augusztus 24., csütörtök 17:45

Helló!

Aki már küldött E-mailt hová toljam át ő már megkapta küldetem..Ha kell kézikönyv privibe ird meg hová küldjem el.

Üdv:T



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma