Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

DEUS

Fémkereséshez való eszközök
Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 685
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: norman » 2020. február 23., vasárnap 20:52

draperjozsi írta:
2020. február 23., vasárnap 19:30
norman írta:
2020. február 22., szombat 8:18
Hali.A HF fejek képesek nagyfrekin látni egy vékony aranyláncot ill.egy pl gyerek fülbevalót ami nyitva van?Az X35 max egy picit berreg de azt is csak levegőben.Semilyen beállítással nem érzékeli.Teszteken videókon se látja nagyon csak esetleg a lánc csatját.Egyáltalán érdemes beruházni egy HF be vagy azok se érnek többet?


Mekkora frekin nézted? Megcsináltad a frekvenciaeltolást maxig? Mekkora az x35 fej? Tapasztalatom szerint kisebb fej nagyobb frekin érzékenyebb apróra,mint egy nagyobb fej.
Szeva!
Az x35 nagyfej.36x28 as.Igen a legnagyobb frekin néztem.Egyértelmű hogy a HF ek jobbak pici dolgokra de a videók azért nem egyértelműek.Mint írtam a legtöbb teszt bekapcsolt fülbevalókkal ill teljes karikákkal van.A vékony láncok is nehéz téma.
A dilemmám hogy elég elhagyott viszonylag pici ékszerekre az 54 khz vagy inkább a 80?
Egyáltalán van e értelme ekkora frekinek vagy megőrjíti az embert a rengeteg picike fémdarab?


:?:

draperjozsi
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2017. május 8., hétfő 16:37
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: draperjozsi » 2020. február 23., vasárnap 21:05

norman írta:
2020. február 23., vasárnap 20:52
draperjozsi írta:
2020. február 23., vasárnap 19:30
norman írta:
2020. február 22., szombat 8:18
Hali.A HF fejek képesek nagyfrekin látni egy vékony aranyláncot ill.egy pl gyerek fülbevalót ami nyitva van?Az X35 max egy picit berreg de azt is csak levegőben.Semilyen beállítással nem érzékeli.Teszteken videókon se látja nagyon csak esetleg a lánc csatját.Egyáltalán érdemes beruházni egy HF be vagy azok se érnek többet?


Mekkora frekin nézted? Megcsináltad a frekvenciaeltolást maxig? Mekkora az x35 fej? Tapasztalatom szerint kisebb fej nagyobb frekin érzékenyebb apróra,mint egy nagyobb fej.
Szeva!
Az x35 nagyfej.36x28 as.Igen a legnagyobb frekin néztem.Egyértelmű hogy a HF ek jobbak pici dolgokra de a videók azért nem egyértelműek.Mint írtam a legtöbb teszt bekapcsolt fülbevalókkal ill teljes karikákkal van.A vékony láncok is nehéz téma.
A dilemmám hogy elég elhagyott viszonylag pici ékszerekre az 54 khz vagy inkább a 80?
Egyáltalán van e értelme ekkora frekinek vagy megőrjíti az embert a rengeteg picike fémdarab?
Hol szeretnéd használni? A fehér fej szántáson 28 Khz-en szed minden apróságot. 54-en nekem már túl aprólékos, nem is használom. A Dunaparton, ahol extrém szennyezett rész van, ott az 54 khz jobban válogat a "vasszőnyegen", de nekem az sok. 80khz meg egyenesen felesleges. Mákszemeket lehet vele szedni és az elipszis tányér nem is oyan mély, mint a kör.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: tibike » 2020. február 23., vasárnap 21:06

Már nem nagyon emékszem a beállításokra, de nekem 27 kHz-ig még ment az apró gold, de a nagybb frekik nekem nem igen használhatóak voltak.... úgy 18 kHz körül próbáld....de a kis HF fejjel, nem a naggyal....



Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 685
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: norman » 2020. február 23., vasárnap 21:38

A gondolatom , kérdésem onnan jött amit írtam.Egy játszótéren szabad szemmel találtam egy fülbevalót.Aztán csak úgy kipróbáltam az én fejemmel de nem jelezte a gép.Nagyfrekin sem.Pici berregés közelről de nyitva semmi.Ha ilyesmiket szeretnék találni akkor a HF mennyire jó.Park ,stb.A képen látható 0.6 ,grammos doklogról van szó.Nekem is a 22.5 szimpatikusabb.
Köszi a segítséget!


:?:

unikornis
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2017. július 30., vasárnap 18:30
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: unikornis » 2020. február 23., vasárnap 22:17

norman írta:
2020. február 23., vasárnap 21:38
A gondolatom , kérdésem onnan jött amit írtam.Egy játszótéren szabad szemmel találtam egy fülbevalót.Aztán csak úgy kipróbáltam az én fejemmel de nem jelezte a gép.Nagyfrekin sem.Pici berregés közelről de nyitva semmi.Ha ilyesmiket szeretnék találni akkor a HF mennyire jó.Park ,stb.A képen látható 0.6 ,grammos doklogról van szó.Nekem is a 22.5 szimpatikusabb.
Köszi a segítséget!
A deusnál, 24x13 ovál HF fej tudja csak a vékony aranyláncot meg a vékonyabb fülbevalókat, az is csak a legmagasabb frekin, a 76 KHZ-n ha jól emlékszem, és csak pár centiméterről. Annak érdemes ilyen fejet venni, aki konkrétan ilyen apró dolgokat keres, mert apróságokat nagyon jól talál, de összeszed minden apró szart, és ez néha nagyon idegesítő és időrabló tud lenni. A keresők 99%-a meg nem is hozza egyáltalán az ilyen vékonyka, pici aranyakat sajnos, levegőben még csakcsak, de földben egyáltalán nem, vagy csak pár centiről. A probléma viszont az ennél az ovál fejnél, hogy nincsen komolyabb mélység, és nagyon rövid a jó jel, egy kerek fejhez képest, nehezebb kihallani. Igazából jó ez a hf ovál fej, de csak a jó idegrendszerű embereknek ajánlom, engem idegesített, meg haladni se lehetett vele, aki szeret szöszmötölni a szemétben annak viszont jó lehet.



Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 685
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: norman » 2020. február 23., vasárnap 22:25

unikornis írta:
2020. február 23., vasárnap 22:17
norman írta:
2020. február 23., vasárnap 21:38
A gondolatom , kérdésem onnan jött amit írtam.Egy játszótéren szabad szemmel találtam egy fülbevalót.Aztán csak úgy kipróbáltam az én fejemmel de nem jelezte a gép.Nagyfrekin sem.Pici berregés közelről de nyitva semmi.Ha ilyesmiket szeretnék találni akkor a HF mennyire jó.Park ,stb.A képen látható 0.6 ,grammos doklogról van szó.Nekem is a 22.5 szimpatikusabb.
Köszi a segítséget!

A deusnál, 24x13 ovál HF fej tudja csak a vékony aranyláncot meg a vékonyabb fülbevalókat, az is csak a legmagasabb frekin, a 76 KHZ-n ha jól emlékszem, és csak pár centiméterről. Annak érdemes ilyen fejet venni, aki konkrétan ilyen apró dolgokat keres, mert apróságokat nagyon jól talál, de összeszed minden apró szart, és ez néha nagyon idegesítő és időrabló tud lenni. A keresők 99%-a meg nem is hozza egyáltalán az ilyen vékonyka, pici aranyakat sajnos, levegőben még csakcsak, de földben egyáltalán nem, vagy csak pár centiről. A probléma viszont az ennél az ovál fejnél, hogy nincsen komolyabb mélység, és nagyon rövid a jó jel, egy kerek fejhez képest, nehezebb kihallani. Igazából jó ez a hf ovál fej, de csak a jó idegrendszerű embereknek ajánlom, engem idegesített, meg haladni se lehetett vele, aki szeret szöszmötölni a szemétben annak viszont jó lehet.
Hali.Köszi neked is a választ!


:?:

Menrot63
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Menrot63 » 2020. március 12., csütörtök 21:32

Sziasztok, olyan kérdésem lenne, hogy ti hogyan ground balance-oltok? Illetve használjátok-e hozzá a ground notch-ot?
Azt vettem észre, hogy legnagyobb mélységnövekedést a jó groundolás adja, de akkor elég instabilan csipog a kis ütödéseknél is. Ti hogy vagytok ezzel?



Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 685
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: norman » 2020. március 13., péntek 7:31

Menrot63 írta:
2020. március 12., csütörtök 21:32
Sziasztok, olyan kérdésem lenne, hogy ti hogyan ground balance-oltok? Illetve használjátok-e hozzá a ground notch-ot?
Azt vettem észre, hogy legnagyobb mélységnövekedést a jó groundolás adja, de akkor elég instabilan csipog a kis ütödéseknél is. Ti hogy vagytok ezzel?
Hali.Én szoktam és kell is.Lite om van a fülessel a 10 es progin kell pumpálni.Az tény hogy kissebb érték jön ki mint a megfelelő.pl 75 nél csipog kicsit .Feljebb kell venni 78-80 ra és akkor csöndbe marad.


:?:

Menrot63
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Menrot63 » 2020. június 15., hétfő 22:05

Szia Normann!
Köszönöm válaszod, bocsánat a késö reakcióért.
Szeretek ezen a fórumon kérdezösködni ilyenekröl, mert ált tényleg hozzáértö emberek válaszolnak.
Én ugy szoktam.nyomni h 84 vagy 85ön, sens 92 és a discrimet veszem le -3ba, az ID ra pedig hang megkülönböztetést írok.
De a héten kipróbálom sima gb-vel. Meglátjuk ugy milyen és 0ás disc.
norman írta:
2020. március 13., péntek 7:31
Menrot63 írta:
2020. március 12., csütörtök 21:32
Sziasztok, olyan kérdésem lenne, hogy ti hogyan ground balance-oltok? Illetve használjátok-e hozzá a ground notch-ot?
Azt vettem észre, hogy legnagyobb mélységnövekedést a jó groundolás adja, de akkor elég instabilan csipog a kis ütödéseknél is. Ti hogy vagytok ezzel?
Hali.Én szoktam és kell is.Lite om van a fülessel a 10 es progin kell pumpálni.Az tény hogy kissebb érték jön ki mint a megfelelő.pl 75 nél csipog kicsit .Feljebb kell venni 78-80 ra és akkor csöndbe marad.



unikornis
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2017. július 30., vasárnap 18:30
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: unikornis » 2020. augusztus 3., hétfő 12:46

Használt távirányítót vásárolnék xp deushoz, akinek lenne eladó, az kérem, hogy privát üzenetben jelezze! ORX távtól, fülessel sem zárkózom el. Köszönettel -



mercsi
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2020. augusztus 2., vasárnap 21:21
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: mercsi » 2020. augusztus 4., kedd 22:13

Jó napot kivánok!
Nem régen vettem egy XP Deus-t W4S fejhallgatóval. Tudna valaki segiteni abban a gyári programokat használva, minden rozsdás vasat nemes fémnek jelez a földben. Mit hova kellene állitani?



R730
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2020. július 14., kedd 3:23
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: R730 » 2020. augusztus 8., szombat 17:05

Sziasztok.esztergom környékén keresnék táv.rendelkezö kollégát.



kincsvadász
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2015. július 16., csütörtök 15:35
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: kincsvadász » 2020. szeptember 2., szerda 5:30

Szerintetek egy már nem garanciális WS5 Deus fejhallgatót van értelme javittatni,szervizbe küldeni a Franciákhoz vagy b@sszam ki a szemétbe?



Robi76
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2016. május 8., vasárnap 20:07
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Robi76 » 2020. szeptember 16., szerda 15:23

kincsvadász írta:
2020. szeptember 2., szerda 5:30
Szerintetek egy már nem garanciális WS5 Deus fejhallgatót van értelme javittatni,szervizbe küldeni a Franciákhoz vagy b@sszam ki a szemétbe?
Mi a baja?



Vakond0505
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2016. május 15., vasárnap 10:19
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Vakond0505 » 2020. szeptember 16., szerda 16:05

Szia!

DISC legyen 37 - 41 között -én ide szoktam állítani, de majd kitapasztalod- ott is jelezheti a vasat még de már nem lesz tiszta a jel, recsegősebb lesz -minél magasabbra állítod- de túl magasra sem érdemes állítani mert veszít a gép mélységből.

GROUND normál esetben 78, ezt minél magasabbra állítod annál csendesebb lesz a gép, viszont nem biztos jelzi az apróbb dolgokat. 82-nél már elég stabil lesz a gép, bár talajfüggő ez a beállítás.

SENS 97 -nekem ez vált be

Remélem tudtam segíteni!

Egy biztos, kell neki egy hónap mire kiismered a géped valószínűleg -tapasztalatból mondom- csak ne add fel! ;)

ÁVE ÉN! :D
mercsi írta:
2020. augusztus 4., kedd 22:13
Jó napot kivánok!
Nem régen vettem egy XP Deus-t W4S fejhallgatóval. Tudna valaki segiteni abban a gyári programokat használva, minden rozsdás vasat nemes fémnek jelez a földben. Mit hova kellene állitani?



R730
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2020. július 14., kedd 3:23
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: R730 » 2020. szeptember 16., szerda 17:51

Haliho.van azért egy apro de nem elhanyagolhato elem.meg:D mégpedig a fej na az azért nem mind1 milyen.bocs a bele vau.üdv



kincsvadász
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2015. július 16., csütörtök 15:35
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: kincsvadász » 2020. szeptember 17., csütörtök 21:05

Új akksit kapott, de nem kapcsol be. Töltésre reagál. Vagy a programok törlődtek és újra kell telepíteni vagy az akksi lett rosszul csatlakoztatva. Legrosszabb esetben teljes panelcsere.

Szerintetek egy már nem garanciális WS5 Deus fejhallgatót van értelme javittatni,szervizbe küldeni a Franciákhoz vagy b@sszam ki a szemétbe?
[/quote]

Mi a baja?
[/quote]



Robi76
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2016. május 8., vasárnap 20:07
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Robi76 » 2020. szeptember 17., csütörtök 21:06

kincsvadász írta:
2020. szeptember 17., csütörtök 21:05
Új akksit kapott, de nem kapcsol be. Töltésre reagál. Vagy a programok törlődtek és újra kell telepíteni vagy az akksi lett rosszul csatlakoztatva. Legrosszabb esetben teljes panelcsere.

Szerintetek egy már nem garanciális WS5 Deus fejhallgatót van értelme javittatni,szervizbe küldeni a Franciákhoz vagy b@sszam ki a szemétbe?
Mi a baja?
[/quote]
[/quote]

Mennyi volna az ára?



kincsvadász
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2015. július 16., csütörtök 15:35
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: kincsvadász » 2020. szeptember 17., csütörtök 21:20

Még nem beszéltem a boltossal, illetve a forgalmazóval akitől vettem a deust. Kikérem a véleményét a javítással kapcsolatban és majd annak függvényében döntök.



Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 685
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: norman » 2020. szeptember 29., kedd 13:13

Hali.
Valaki cserélt màr w4 es fülesben akksit?
Csere utàn a programok benne maradnak?Nemcsak a gyàriak hanem a módosított is.Ill.honnan vette bele az akksit?
Köcce.


:?:

kincsvadász
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2015. július 16., csütörtök 15:35
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: kincsvadász » 2020. szeptember 29., kedd 17:58

Nekem van egy eladó új deus akksim ha érdekel
Hali.
Valaki cserélt màr w4 es fülesben akksit?
Csere utàn a programok benne maradnak?Nemcsak a gyàriak hanem a módosított is.Ill.honnan vette bele az akksit?
Köcce.
[/quote]



Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 685
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: norman » 2020. szeptember 30., szerda 5:28

kincsvadász írta:
2020. szeptember 29., kedd 17:58
Nekem van egy eladó új deus akksim ha érdekel
Hali.
Valaki cserélt màr w4 es fülesben akksit?
Csere utàn a programok benne maradnak?Nemcsak a gyàriak hanem a módosított is.Ill.honnan vette bele az akksit?
Köcce.
[/quote]

A fő probléma hogy csak kb 1.5 éves füles.Ha nincs hasznàlva és feltöltve rakom el akkor is merül.Àll szovtver hiba.A rajta lévő plusz progik miatt nem akarom frissíteni.Lehet akksi csere megoldanà de mint írtam nem tudom azzal törlődik vagy nem.Pl.mobiltelónàl nem törlődik semmi akksi cserénél.


:?:

Guriga
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2016. szeptember 10., szombat 18:23
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Guriga » 2020. szeptember 30., szerda 8:31

Sziasztok!
Beázott fej javításával van valakinek tapasztalata? Köszi.



kincsvadász
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2015. július 16., csütörtök 15:35
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: kincsvadász » 2020. szeptember 30., szerda 20:01

Hali! Hívd fel kaszab Zsoltit vagy Nagy Tibit ők valószínűleg meg tudják mondani hogy akksi csere után törlödnek e a programok, valamint ha nem akarsz hozzám hasonlóan pórul járni, akkor szakemberre bizod az akksi cserét! Fejekben egyszerű cserélni, de a fülesben nem,mivel processzorra, panelre van forrasztva az akksi. Én egy hónapja vettem új akksit a fülesbe, de mivel az nem működik, így megválnék tőle, ha esetleg érdekel írj rám privátban üdv.!
norman írta:
2020. szeptember 30., szerda 5:28
kincsvadász írta:
2020. szeptember 29., kedd 17:58
Nekem van egy eladó új deus akksim ha érdekel
Hali.
Valaki cserélt màr w4 es fülesben akksit?
Csere utàn a programok benne maradnak?Nemcsak a gyàriak hanem a módosított is.Ill.honnan vette bele az akksit?
Köcce.
A fő probléma hogy csak kb 1.5 éves füles.Ha nincs hasznàlva és feltöltve rakom el akkor is merül.Àll szovtver hiba.A rajta lévő plusz progik miatt nem akarom frissíteni.Lehet akksi csere megoldanà de mint írtam nem tudom azzal törlődik vagy nem.Pl.mobiltelónàl nem törlődik semmi akksi cserénél.
[/quote]



Laci5000
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:31
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Laci5000 » 2020. október 9., péntek 15:37

Sziasztok!

Az 5,2 szoftver miben jobb az elődjénél?



Guriga
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2016. szeptember 10., szombat 18:23
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Guriga » 2020. október 10., szombat 16:16

Laci5000 írta:
2020. október 9., péntek 15:37
Sziasztok!

Az 5,2 szoftver miben jobb az elődjénél?
Pl az alap beállításokon felül tudsz egyéb paramétereket állítani a fülesen keresztül.



Laci5000
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:31
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Laci5000 » 2020. október 10., szombat 18:24

Guriga írta:
2020. október 10., szombat 16:16
Laci5000 írta:
2020. október 9., péntek 15:37
Sziasztok!

Az 5,2 szoftver miben jobb az elődjénél?
Pl az alap beállításokon felül tudsz egyéb paramétereket állítani a fülesen keresztül.
Köszi



kincsvadász
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2015. július 16., csütörtök 15:35
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: kincsvadász » 2020. október 17., szombat 12:38

Használt XP Deus WS4 vagy WS5 fülest, esetleg távot korrekt áron vennék. Ajánlatot privátban várok



Magus
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2017. február 16., csütörtök 10:39
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Magus » 2020. november 23., hétfő 14:01

Sziasztok,
Érdekelne Xp Deus fej x35 28 cm-es, x35 28x34 cm-es, illetve 22,5 cm-es fehér fej.
ajánlatokat privátba szeretném,
Köszönöm



Magus
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2017. február 16., csütörtök 10:39
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Magus » 2020. december 2., szerda 11:12

Sziasztok,

Vennék Xp Deushoz keresőfejet, illetve ws4 fülest.



Nándorfehérvár
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2018. november 12., hétfő 18:20
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Nándorfehérvár » 2021. január 28., csütörtök 18:01

Sziasztok,
Visszaolvastam találtam hasonló kérdést,mint ami az én problémám,de választ nem láttam :)
Nekem csak ws5 fülesem van,a cimborának van távja.Az egyik jól sikerült programját át lehet tenni az enyémre úgy,hogy megmaradjon nekem az eddigi,vagy csak az ő programjait lehet átrakni,és az én programjaim elszállnak ?
Természetesen a gyáriakon kivüli programhelyekre gondolok.
Befolyásolja a megírt prgramokat a különböző fejeink ?
Köszönöm a választ :)



Robi76
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2016. május 8., vasárnap 20:07
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Robi76 » 2021. január 28., csütörtök 21:54

Nándorfehérvár írta:
2021. január 28., csütörtök 18:01
Sziasztok,
Visszaolvastam találtam hasonló kérdést,mint ami az én problémám,de választ nem láttam :)
Nekem csak ws5 fülesem van,a cimborának van távja.Az egyik jól sikerült programját át lehet tenni az enyémre úgy,hogy megmaradjon nekem az eddigi,vagy csak az ő programjait lehet átrakni,és az én programjaim elszállnak ?
Természetesen a gyáriakon kivüli programhelyekre gondolok.
Befolyásolja a megírt prgramokat a különböző fejeink ?
Köszönöm a választ :)
8+ progi fér a fülesedre! Ha csak egy progit raktok at akkor szerintem semmi gond! Mert ugy sincs tele a fülesed írott progikkal.



Robi76
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2016. május 8., vasárnap 20:07
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Robi76 » 2021. január 28., csütörtök 21:56

Egyben eladó! 55000ft
Deus szár
Csavar
Ws4 tok
Táv tok
Tepőzár
Hangerőszabályzó
Kép



Nándorfehérvár
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2018. november 12., hétfő 18:20
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Nándorfehérvár » 2021. január 30., szombat 19:15

Szia,kicsit jobban utánajártam a dolgoknak,egyenlőre az a biztos,hogy a távon levő programhely nem módostható a fülesnek tetszőleges helyére.
Tehát ha a távon 12,13 programhelyen van amit szeretnék,azt csak az én fülesemen levő 12,13 programhelyre lehet rakni,nem mondjuk a 17,18-ra,mert nekem 6 program már fenn van ,vagyis kettőt felül kell írnom.
Mindenesetre köszönöm.
A fejekkel kapcsolatban még nem dertettem ki semmit,mennyit számít,ha különböző fejek vannak.



Robi76
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2016. május 8., vasárnap 20:07
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Robi76 » 2021. január 31., vasárnap 17:09

Nándorfehérvár írta:
2021. január 30., szombat 19:15
Szia,kicsit jobban utánajártam a dolgoknak,egyenlőre az a biztos,hogy a távon levő programhely nem módostható a fülesnek tetszőleges helyére.
Tehát ha a távon 12,13 programhelyen van amit szeretnék,azt csak az én fülesemen levő 12,13 programhelyre lehet rakni,nem mondjuk a 17,18-ra,mert nekem 6 program már fenn van ,vagyis kettőt felül kell írnom.
Mindenesetre köszönöm.
A fejekkel kapcsolatban még nem dertettem ki semmit,mennyit számít,ha különböző fejek vannak.
Ha 6 progid van akkor még két üres helyed van! És a távrol csak 2 progit raksz át azokat az üres helyekre rakja.



kincsvadász
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2015. július 16., csütörtök 15:35
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: kincsvadász » 2021. február 3., szerda 22:08

34×28 X35 Deus fejet vásárolnék max 100 ezer Ft-ig



Guriga
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2016. szeptember 10., szombat 18:23
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Guriga » 2021. február 8., hétfő 12:43

Sziasztok! Van egy gépem, amit pár éve vettem használtan-már akkor is ezt tapasztaltam vele. Ha csak elfordulok a tekercstől, elveszti a jelet, a tekercsen megszűnik a led villogása. Aztán újra csatlakozik, és működik tovább. Most lett frissítve 5.21-re, mert első bekapcsolásnál is nagyon nehezen jött létre a kapcsolat a fej és a füles közt (5.2 sw-rel), ez most rendben van. Előfordulhat, hogy haldoklik az akku a fejben? (mondjuk üzemidő gond nincs...) Köszönöm a válaszokat.



sagan
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2020. november 10., kedd 17:35
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: sagan » 2021. február 10., szerda 11:20

Guriga írta:
2021. február 8., hétfő 12:43
Sziasztok! Van egy gépem, amit pár éve vettem használtan-már akkor is ezt tapasztaltam vele. Ha csak elfordulok a tekercstől, elveszti a jelet, a tekercsen megszűnik a led villogása. Aztán újra csatlakozik, és működik tovább. Most lett frissítve 5.21-re, mert első bekapcsolásnál is nagyon nehezen jött létre a kapcsolat a fej és a füles közt (5.2 sw-rel), ez most rendben van. Előfordulhat, hogy haldoklik az akku a fejben? (mondjuk üzemidő gond nincs...) Köszönöm a válaszokat.
Szia! Első körben nem gondolnám, hogy az akku a kiváltó ok, mivel a leírtak alapján akkor jelentkezik a probléma, amikor „elfordulsz a tekercstől”. Szerintem a kommunikációért felelős modul adó, vagy vevő részénél lehet valami jelerősség probléma. Kérdés az, hogy a fülesben, vagy a fejben van a gond. Meg kellene nézni, hogy másik tekerccsel is ez történik e. Ha igen, akkor egyértelműen a fülesben kell a hibát keresni, ha nem, akkor a tekercs oldalon lesz a gond. Akkor is jelentkezik a kapcsolatvesztés, ha minimálisan távolodsz a tekercstől, vagy csak ha elfordulsz?



kincsvadász
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2015. július 16., csütörtök 15:35
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: kincsvadász » 2021. február 10., szerda 13:25

Fülesben lesz a gond. Nálam is ez a szitu. Ezért is szoktam lengetés közben rendesen lejjebb venni a groundot hogy folyamatosan halljam a cicergést. Ha még van rá gari, akkor keresd a forgalmazót.



Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: templomos » 2021. február 10., szerda 16:08

sagan írta:
2021. február 10., szerda 11:20
Guriga írta:
2021. február 8., hétfő 12:43
Sziasztok! Van egy gépem, amit pár éve vettem használtan-már akkor is ezt tapasztaltam vele. Ha csak elfordulok a tekercstől, elveszti a jelet, a tekercsen megszűnik a led villogása. Aztán újra csatlakozik, és működik tovább. Most lett frissítve 5.21-re, mert első bekapcsolásnál is nagyon nehezen jött létre a kapcsolat a fej és a füles közt (5.2 sw-rel), ez most rendben van. Előfordulhat, hogy haldoklik az akku a fejben? (mondjuk üzemidő gond nincs...) Köszönöm a válaszokat.
Szia! Első körben nem gondolnám, hogy az akku a kiváltó ok, mivel a leírtak alapján akkor jelentkezik a probléma, amikor „elfordulsz a tekercstől”. Szerintem a kommunikációért felelős modul adó, vagy vevő részénél lehet valami jelerősség probléma. Kérdés az, hogy a fülesben, vagy a fejben van a gond. Meg kellene nézni, hogy másik tekerccsel is ez történik e. Ha igen, akkor egyértelműen a fülesben kell a hibát keresni, ha nem, akkor a tekercs oldalon lesz a gond. Akkor is jelentkezik a kapcsolatvesztés, ha minimálisan távolodsz a tekercstől, vagy csak ha elfordulsz?
Szerintem a sok frissítés szemfényvesztés nekem a jó öreg van rajta ...semmi cicó ..szerintem 3 tól fölfelé nem érdemes ..ki kell mosni a fülünket meg jó helyen kell járni ennyi..



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma