Az új regisztrációk aktiválásához admin jóváhagyás is kell a spammerek miatt. Ezek külföldiek, tehát a regisztrációt megkönnyíti, ha a regisztrálandó névről vagy e-mailről látszik, hogy magyar. Akié mégsem lett aktiválva, esetleg sürgős, küldjön e-mailt!

DEUS

Fémkereséshez való eszközök
draperjozsi
Hadnagy
Hadnagy
Status: Offline

Re: DEUS

HozzászólásSzerző: draperjozsi » 2018. február 8., csütörtök 19:31

unikornis írta:
draperjozsi írta:
unikornis írta:
gyxxer írta:Sziasztok!
Elérhető az xpmetaldetectors.com oldalon a új v4.1 es szoftver!

Üdv, érdekelnének a vélemények a szoftververziókról, mert nekem volt már rajta a hármas szoftver, de az a több éves tapasztalatom, hogy a kettes szoftverrel mélyebb a gép, főleg relicben és gmpowerben, így jelenleg is a kettes szoftot használom. A négyessel mi a tapasztalat, érdemes -e frissíteni, vagy nem hoz minőségi változást mélységben, gyorsaságban, elválasztásban?

Hello! Az ùj szoftverben a HOT program a 3.2-es szoftver jelfeldolgozàsàt hasznàlja. A DEEP program meg 2.0-às szoftverèt. Ha van tàvod, az ùj programmal 3 szoftvered van egyszerre. Ha a 3.2-ből akarsz kiindulni,akkor a 9. progit alakitod àt, ha meg a 2.0 jött be, akkor meg a 6.-at.

Ez megnyugtató, jó hír, köszönet! A HOT program a 2.o-ban melyik programnak felel meg, a Deus Fast-nak?

Sajnos nem ismerem a 2.0-át. A 3.2-vel kezdtem. Valaki, mintha azt mondta volna, hogy a 2.0-ban még nem volt deus fast. De az imént olvastam, hogy 2.0-ásban a 4-es react felelt meg a 3.2-es 3-as reactjával. Vagyis meggyorsították a szelektálást.

unikornis
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: unikornis » 2018. február 8., csütörtök 19:34

draperjozsi írta:
unikornis írta:
draperjozsi írta:
unikornis írta:
gyxxer írta:Sziasztok!
Elérhető az xpmetaldetectors.com oldalon a új v4.1 es szoftver!

Üdv, érdekelnének a vélemények a szoftververziókról, mert nekem volt már rajta a hármas szoftver, de az a több éves tapasztalatom, hogy a kettes szoftverrel mélyebb a gép, főleg relicben és gmpowerben, így jelenleg is a kettes szoftot használom. A négyessel mi a tapasztalat, érdemes -e frissíteni, vagy nem hoz minőségi változást mélységben, gyorsaságban, elválasztásban?

Hello! Az ùj szoftverben a HOT program a 3.2-es szoftver jelfeldolgozàsàt hasznàlja. A DEEP program meg 2.0-às szoftverèt. Ha van tàvod, az ùj programmal 3 szoftvered van egyszerre. Ha a 3.2-ből akarsz kiindulni,akkor a 9. progit alakitod àt, ha meg a 2.0 jött be, akkor meg a 6.-at.

Ez megnyugtató, jó hír, köszönet! A HOT program a 2.o-ban melyik programnak felel meg, a Deus Fast-nak?

Sajnos nem ismerem a 2.0-át. A 3.2-vel kezdtem. Valaki, mintha azt mondta volna, hogy a 2.0-ban még nem volt deus fast. De az imént olvastam, hogy 2.0-ásban a 4-es react felelt meg a 3.2-es 3-as reactjával. Vagyis meggyorsították a szelektálást.

Van a 2.0-ban is deus fast program. Az pedig megnyugtató számomra, hogy a deep programot a 4-es szoftverbe a deep 2.0-ból faragták.

zoli87
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: zoli87 » 2018. február 8., csütörtök 22:43

Sasmut írta:
Laci5000 írta: A groundot hogy állítod be pontosan?

Ha van távod egyértelmű, fülessel pedig a P10 módban lehet pumpálós GB beállítást csinálni. Utána a kapott érték alapján manuálisan a többi progiban is be lehet állítani.

Üdv!Fülesen a 10-es programnàl tényleg meg lehet àllapìtani a pontos groundot?

norman
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: norman » 2018. február 9., péntek 8:25

Nem reklàmozzàk annyira de igen.A 3.2-4.0 szoftvernèl.Nyomni kell a minusz gombot a ground menübe.Kicsi pumpàlàs ès kiìrja ès a többinèl beàllìtod.Annyi hogy max èrzèkenysèggel nagyon èrzèkeny ès zajos.Kicsit finomìtani kell.
Csatolmányok
IMG_20180209_083125.png
IMG_20180209_083125.png (126.41 KiB) Megtekintve 1378 alkalommal
Deus Lite

zoli87
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: zoli87 » 2018. február 9., péntek 8:39

norman írta:Nem reklàmozzàk annyira de igen.A 3.2-4.0 szoftvernèl.Nyomni kell a minusz gombot a ground menübe.Kicsi pumpàlàs ès kiìrja ès a többinèl beàllìtod.Annyi hogy max èrzèkenysèggel nagyon èrzèkeny ès zajos.Kicsit finomìtani kell.

Köszi!4.1-en is működik gondolom

Magus
Őrmester
Őrmester

HozzászólásSzerző: Magus » 2018. február 9., péntek 10:06

Sziasztok,
Deus komplett szár érdekelne + ws4 füles reális áron.
Köszi.

norman
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: norman » 2018. február 9., péntek 14:47

zoli87 írta:
norman írta:Nem reklàmozzàk annyira de igen.A 3.2-4.0 szoftvernèl.Nyomni kell a minusz gombot a ground menübe.Kicsi pumpàlàs ès kiìrja ès a többinèl beàllìtod.Annyi hogy max èrzèkenysèggel nagyon èrzèkeny ès zajos.Kicsit finomìtani kell.

Köszi!4.1-en is működik gondolom

A manual leíràs csak V4-nek ìrja.De ugyanaz.
Deus Lite

kézi
Őrnagy
Őrnagy

HozzászólásSzerző: kézi » 2018. február 10., szombat 20:11

,
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kézi 2018. február 19., hétfő 22:33-kor.

Tracker
Őrmester
Őrmester

HozzászólásSzerző: Tracker » 2018. február 12., hétfő 16:14

Tracker írta:
Tracker írta:Van egy eladó Deus 28-as fej alsószárral, ws4 füles 4 év garanciával! Kevés üzemóra, megkímélt állapot! Egyben 160E. Vagy külön a fej 80E. A füles magában nem eladó.

Mi-6 pointert esetleg beszámolok.

Vagy mindenki EQ800-ra vár?? :D

Itt van egy teszt.
https://youtu.be/4mBEUP-TGp0
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tracker 2018. február 18., vasárnap 9:16-kor.

Magus
Őrmester
Őrmester

HozzászólásSzerző: Magus » 2018. február 13., kedd 22:03

Eladó Xp Deus egyik szettem!
Vigyázott darabok, /karcmentes/
- 28"-as fej....5 év gari.
- távirányító...2 év gari.
- gyári szár + töltő + doboz.
Ár: 270.000.-
+
Teljesen új Xp koffer 25.000.-

kézi
Őrnagy
Őrnagy

HozzászólásSzerző: kézi » 2018. február 19., hétfő 22:32

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kézi 2018. február 20., kedd 20:14-kor.

tyson
Tizedes
Tizedes

HozzászólásSzerző: tyson » 2018. február 20., kedd 15:49

Jó állapotú WS4 vezeték nélküli fejhallgatót (DEUS) keresek értelmes áron.Nem gond ha a füles része le van harcolva.Az elektronika legyen jó állapotú.Ajánlatokat privátban várok

norman
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: norman » 2018. február 20., kedd 19:50

Hali.Egy kérdés ami nekem nem egyértelmű.A MI 6 pinpointer a Lite verzióval tud a fülesen szólni vagy kell hozzá a táv is?
Deus Lite

kézi
Őrnagy
Őrnagy

HozzászólásSzerző: kézi » 2018. február 20., kedd 20:13

,
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kézi 2018. február 23., péntek 10:14-kor.

Robi76
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: Robi76 » 2018. február 20., kedd 20:18

Xp deus 28cm fej eladó vagy cserélhető! 80000ft

Robi76
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: Robi76 » 2018. február 21., szerda 18:23

norman írta:Hali.Egy kérdés ami nekem nem egyértelmű.A MI 6 pinpointer a Lite verzióval tud a fülesen szólni vagy kell hozzá a táv is?

Nem kell hozzá táv!

unikornis
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: unikornis » 2018. február 22., csütörtök 23:31

Üdv, vettem egy új tekercset és a távomat meg a tekercset is frissítettem 4.1 verzióra. A videós instrukciókat követve frissítettem a ws4 fülest is. Bekapcsolás után a táv a tekercset felismeri, működik, viszont a fülesből nem jön hang, nem ismeri fel a tekercset, és annak töltöttségét sem jelzi, csak az üres akku jel villog. Megismételtem újra a frissítést és akkor is ez a hibajelenség...mi lehet a probléma, ill. mit csináltam rosszul?

Magus
Őrmester
Őrmester

HozzászólásSzerző: Magus » 2018. február 23., péntek 0:02

unikornis írta:Üdv, vettem egy új tekercset és a távomat meg a tekercset is frissítettem 4.1 verzióra. A videós instrukciókat követve frissítettem a ws4 fülest is. Bekapcsolás után a táv a tekercset felismeri, működik, viszont a fülesből nem jön hang, nem ismeri fel a tekercset, és annak töltöttségét sem jelzi, csak az üres akku jel villog. Megismételtem újra a frissítést és akkor is ez a hibajelenség...mi lehet a probléma, ill. mit csináltam rosszul?

Halihó....próbáld manuálisan a fülesbe beírni a tekercs számát, sokszor azt nem viszi át a távról frissítés után.

Magus
Őrmester
Őrmester

HozzászólásSzerző: Magus » 2018. február 23., péntek 0:03

Magus írta:
unikornis írta:Üdv, vettem egy új tekercset és a távomat meg a tekercset is frissítettem 4.1 verzióra. A videós instrukciókat követve frissítettem a ws4 fülest is. Bekapcsolás után a táv a tekercset felismeri, működik, viszont a fülesből nem jön hang, nem ismeri fel a tekercset, és annak töltöttségét sem jelzi, csak az üres akku jel villog. Megismételtem újra a frissítést és akkor is ez a hibajelenség...mi lehet a probléma, ill. mit csináltam rosszul?

Halihó....próbáld manuálisan a fülesbe beírni a tekercs számát, sokszor azt nem viszi át a távról frissítés után.

Ha így sem jó, csörögj meg...

unikornis
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: unikornis » 2018. február 23., péntek 0:52

Magus írta:
Magus írta:

Ha így sem jó, csörögj meg...

Így van ahogy mondtad, a fülesbe való begépelés és egy újraindítás után megoldódott, nagyon köszönöm a gyors segítséget!

Vissza: “Fémkeresők, fémkereső tartozékok, kellékek”