Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

DEUS

Fémkereséshez való eszközök
Guriga
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2016. szeptember 10., szombat 18:23
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Guriga » 2018. augusztus 13., hétfő 19:09

Guriga írta:Sziasztok! Esetleg valaki Siófok környékéről, aki megokosítaná a gépem V5-re egy köszönömért?
Esetleg Somogy, Fejér megye?



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2018. szeptember 6., csütörtök 20:34

Szerintetek telefon 1000 mAh ás power bankkal lehet tölteni a deust? Fejet és a fülest?



Tracker
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2016. május 2., hétfő 21:04
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Tracker » 2018. szeptember 6., csütörtök 20:47

Persze. Én 2A-ossal is töltöttem már.



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2018. szeptember 8., szombat 13:43

köszi!Nyilván nem teszi tönkre a litium elemeket?!



Tracker
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2016. május 2., hétfő 21:04
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Tracker » 2018. szeptember 10., hétfő 20:48

Nem hinném!



luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2018. szeptember 14., péntek 22:04




rool78
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2015. szeptember 21., hétfő 8:55
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: rool78 » 2018. szeptember 16., vasárnap 21:12

Sziasztok! Még a 3.2 v használom, gondolkodom a verzió frissitésen. Nektek mi a véleményetek? Melyiket érdemes a 4.1 vagy a 5.1 illetve az 5.2?
Meg tudjátok mondani, hogy a 3.2hez képest mivel jobb a másik két frissités? Régi 28" fejet használom. Köszi a segítséget.



reinold
Százados
Százados
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 1:13
Tartózkodási hely: Belfast ui:Egy kávára a vendégeim lehettek, ha erre jártok! :D
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: reinold » 2018. szeptember 16., vasárnap 22:26

rool78 írta:Sziasztok! Még a 3.2 v használom, gondolkodom a verzió frissitésen. Nektek mi a véleményetek? Melyiket érdemes a 4.1 vagy a 5.1 illetve az 5.2?
Meg tudjátok mondani, hogy a 3.2hez képest mivel jobb a másik két frissités? Régi 28" fejet használom. Köszi a segítséget.
minap beszélgettem egy barátommal.
az 5.2-re panaszkodott rendesen..


Minden embernek alanyi joga, hogy hülye legyen, és sokan élnek is ezzel a jogukkal.Én is! ;)

rool78
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2015. szeptember 21., hétfő 8:55
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: rool78 » 2018. szeptember 17., hétfő 10:13

Szia akkor ezek szerint, nem jó ötlet az 5.2 verzió. A 4.1 mennyivel jobb mint a 3.2 verzió?



gyxxer
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2016. március 11., péntek 10:57
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: gyxxer » 2018. szeptember 17., hétfő 12:25

reinold írta:
rool78 írta:Sziasztok! Még a 3.2 v használom, gondolkodom a verzió frissitésen. Nektek mi a véleményetek? Melyiket érdemes a 4.1 vagy a 5.1 illetve az 5.2?
Meg tudjátok mondani, hogy a 3.2hez képest mivel jobb a másik két frissités? Régi 28" fejet használom. Köszi a segítséget.
minap beszélgettem egy barátommal.
az 5.2-re panaszkodott rendesen..
Nekem az 5.1 kb 20 percenként megszakítja a kapcsolatot a 22" HF tekercsel, majd ujracsatlakozik hozzá, ilyen problémám a 4.1 el nem volt, a 28" régi fejjel még nem probaltam ki, ha van infóm megírom.



rool78
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2015. szeptember 21., hétfő 8:55
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: rool78 » 2018. szeptember 17., hétfő 12:31

A 4.1 v mi a véleményed?



rool78
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2015. szeptember 21., hétfő 8:55
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: rool78 » 2018. szeptember 17., hétfő 12:53

Érdemes a 3.2-ről átálni a 4,1re? Milyen tapasztalatod van? Megosztanád a 4.1 v miben jobb vagy esetleg rosszabb? Nem nagyon találok magyar hozzászolásokat, külföldi meg nem megy még fordító progival se. Vagy esetleg egy két linket ahol tudok jobban utána olvasni akár a 4.1, vagy az 5.1 v ról. Köszi addig is.



Avatar
Zoli13
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 14:17
Tartózkodási hely: Heves-Budapest
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Zoli13 » 2018. szeptember 17., hétfő 16:00

rool78 írta:Érdemes a 3.2-ről átálni a 4,1re? Milyen tapasztalatod van? Megosztanád a 4.1 v miben jobb vagy esetleg rosszabb? Nem nagyon találok magyar hozzászolásokat, külföldi meg nem megy még fordító progival se. Vagy esetleg egy két linket ahol tudok jobban utána olvasni akár a 4.1, vagy az 5.1 v ról. Köszi addig is.
Hello!

Nekem a “régebbi “ 28 as fej van,5.1 progi...
Javalást tapasztaltam mélységben...
Szerintem jó ,bevált!! :dance:



Guriga
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2016. szeptember 10., szombat 18:23
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Guriga » 2018. szeptember 24., hétfő 12:38

Deus kisfej 5.2 szoftverrel eladó, vagy értékegyezéssel 11" fejre cserélhető. Ára 32000Ft



Magus
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2017. február 16., csütörtök 10:39
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Magus » 2018. szeptember 29., szombat 14:31

Sziasztok,

Deus Ws4 fülest vennék!!!



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2018. szeptember 29., szombat 20:45

Emberek!

Van aki tudja,hogy milyen az új nagy deus fej?A több kHz-es....
Tapasztalatok?
..és ez csak az új szoftverrel működik?Mert nem tudom elképzelni,hogy ha rátenném egy Deusra akkor milyen kHz-en dolgozna a fej...?!



Atomixranger
Százados
Százados
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2018. március 8., csütörtök 17:14
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Atomixranger » 2018. október 8., hétfő 17:11

Sziasztok.
A távirányító nem mutatja hogy kb milyen mélyen van a céltárgy??
Az Equinoxon egy kis ásó ikon van, egy ásó kb 5cm mélységet, kettő tizet, és így tovább 5 ásó mélységig jelez.



gyxxer
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2016. március 11., péntek 10:57
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: gyxxer » 2018. október 8., hétfő 18:01

Atomixranger írta:Sziasztok.
A távirányító nem mutatja hogy kb milyen mélyen van a céltárgy??
Az Equinoxon egy kis ásó ikon van, egy ásó kb 5cm mélységet, kettő tizet, és így tovább 5 ásó mélységig jelez.
Szia

A kijelzőn nincs erről infó, de sztem ezt nagyban befojásolja a céltárgy nagysága?! Meg az én véleményem az, ha jó a hang úgy is megnézem mi az, lehet az 30 cm-en is. Távirányító meg a zsebembe, nem szoktam a kijelzőt nézni.



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2018. október 8., hétfő 19:53

Akkor gondolom senki nem ért ehhez...
Leopold írta:Emberek!

Van aki tudja,hogy milyen az új nagy deus fej?A több kHz-es....
Tapasztalatok?
..és ez csak az új szoftverrel működik?Mert nem tudom elképzelni,hogy ha rátenném egy Deusra akkor milyen kHz-en dolgozna a fej...?!



Nowy
Százados
Százados
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2015. július 19., vasárnap 22:02
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Nowy » 2018. október 9., kedd 15:25

Leopold írta:Akkor gondolom senki nem ért ehhez...
Leopold írta:Emberek!

Van aki tudja,hogy milyen az új nagy deus fej?A több kHz-es....
Tapasztalatok?
..és ez csak az új szoftverrel működik?Mert nem tudom elképzelni,hogy ha rátenném egy Deusra akkor milyen kHz-en dolgozna a fej...?!
Vagy nem olvassa olyan akinek van tapasztalata. ;)



Sasmut
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2017. július 9., vasárnap 23:15
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Sasmut » 2018. október 10., szerda 9:54

Leopold írta:Akkor gondolom senki nem ért ehhez...
Leopold írta:Emberek!

Van aki tudja,hogy milyen az új nagy deus fej?A több kHz-es....
Tapasztalatok?
..és ez csak az új szoftverrel működik?Mert nem tudom elképzelni,hogy ha rátenném egy Deusra akkor milyen kHz-en dolgozna a fej...?!
Szia!

Az új fejek csak az 5.x szoftverekkel működnek. Saját tapasztalatom nincs, de akinek van azt mondat valóban stabilabb picit és mélyebb is ugyanazon céltárgyra picivel mint a régi. Egetverő különbség azért nincsen. Sajnos ahogy hallom bizonyos talajokon ugyanolyan cicergős mint a régi. Jó lenne ha ezen is javítanának valamikor.



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2018. október 10., szerda 13:48

Köszönöm!



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. október 10., szerda 19:01

Üdv!Csak ws4 fülesem van,egyenlőre gyári programokkal.Ki melyik programot preferálja leginkább kevésbé szemetes helyre,nem apró érmékre.Pl:krajcár méretűekre.



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2018. október 10., szerda 21:30

2 és és 3 as
Ground belove
12 khz
Sens 96
Disc 0
Full tone
zoli87 írta:Üdv!Csak ws4 fülesem van,egyenlőre gyári programokkal.Ki melyik programot preferálja leginkább kevésbé szemetes helyre,nem apró érmékre.Pl:krajcár méretűekre.



Magus
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2017. február 16., csütörtök 10:39
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Magus » 2018. október 12., péntek 23:17

Sziasztok,
Amennyiben lenne eladó ws4 fülese valakinek, írjon pű-t!!!
Köszi,
M,



gyxxer
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2016. március 11., péntek 10:57
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: gyxxer » 2018. október 22., hétfő 14:27

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni, van egy 28cm normál tekercsem, 2016 ban vasaroltam. 4.1- el használom távval. Bekapcsolom, csatlakozik a fej a távval és csörög zörög szinte már zavaróan, nem ilyen volt. Pár hónapja tapasztalom ezt, néha van olyan pillanata amikor elcsendesedik, de fél óra és kezdi megint. Le kell vigyem a senst. 70 re, hogy elcsendesedjen, csak így meg elég sovány a mélység. Álltalában pontos groundal megyek, de ha 90 környékén hagyom a groundok akkor is tapasztalom a "hibát". Van egy 22" HF tekercsem, azzal nem tapasztalok ilyesmit, sens 93, pontos groung és szépen dolgozik. Garis még a tekercs, max visszaküldöm , csak gondoltam hátha találkozott már valaki ilyennel.
Előre is köszi



Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: templomos » 2018. október 22., hétfő 15:25

gyxxer írta:Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni, van egy 28cm normál tekercsem, 2016 ban vasaroltam. 4.1- el használom távval. Bekapcsolom, csatlakozik a fej a távval és csörög zörög szinte már zavaróan, nem ilyen volt. Pár hónapja tapasztalom ezt, néha van olyan pillanata amikor elcsendesedik, de fél óra és kezdi megint. Le kell vigyem a senst. 70 re, hogy elcsendesedjen, csak így meg elég sovány a mélység. Álltalában pontos groundal megyek, de ha 90 környékén hagyom a groundok akkor is tapasztalom a "hibát". Van egy 22" HF tekercsem, azzal nem tapasztalok ilyesmit, sens 93, pontos groung és szépen dolgozik. Garis még a tekercs, max visszaküldöm , csak gondoltam hátha találkozott már valaki ilyennel.
Előre is köszi
Szinte ugyanez ,ciripel egyfolytában ,de néha alábbhagyott és újra,fura volt mert 6hónapos a tekercs,elvittem a kereskedőhöz és a lehetséges ok a fülesemben volt nem szólt a jobb hangszóró,lehet azért gondoltam a kereskedő a saját új fülesével próbáltuk nem volt hiba a fejcicergésnek ,de előtte visszatettük a 3. Szoftvert rá,ez 22 tekercs...persze írtad távval használod így azt tanácsolnám egyel előbbi szofit tegyél rá,de előtte vedd le a porvédőt hátha alatta van fémhulladék attól cicereg.
Nekem egyenlőre megszűnt de kicserélem a füles pántot ,és ha baszakodik akkor a fej ...100% ra akkor nyugszok meg,bár lehet semmi köze a szoftver cserének sem hogy jó most ,de ezt tapasztaltam,azért nem izgulok mert magyar garanciával újba vettem magyar kereskedőtől és még van bő 4 év...ha szar kicseréli és addig meg ad cserefejet..ezért jó itthon venni.Bár a régi tekercsnek az nagy ovál volt soha nem tapasztaltam ilyet..na az idő majd kidobja az igazat...



gyxxer
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2016. március 11., péntek 10:57
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: gyxxer » 2018. október 23., kedd 9:39

templomos írta:
gyxxer írta:Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni, van egy 28cm normál tekercsem, 2016 ban vasaroltam. 4.1- el használom távval. Bekapcsolom, csatlakozik a fej a távval és csörög zörög szinte már zavaróan, nem ilyen volt. Pár hónapja tapasztalom ezt, néha van olyan pillanata amikor elcsendesedik, de fél óra és kezdi megint. Le kell vigyem a senst. 70 re, hogy elcsendesedjen, csak így meg elég sovány a mélység. Álltalában pontos groundal megyek, de ha 90 környékén hagyom a groundok akkor is tapasztalom a "hibát". Van egy 22" HF tekercsem, azzal nem tapasztalok ilyesmit, sens 93, pontos groung és szépen dolgozik. Garis még a tekercs, max visszaküldöm , csak gondoltam hátha találkozott már valaki ilyennel.
Előre is köszi
Szinte ugyanez ,ciripel egyfolytában ,de néha alábbhagyott és újra,fura volt mert 6hónapos a tekercs,elvittem a kereskedőhöz és a lehetséges ok a fülesemben volt nem szólt a jobb hangszóró,lehet azért gondoltam a kereskedő a saját új fülesével próbáltuk nem volt hiba a fejcicergésnek ,de előtte visszatettük a 3. Szoftvert rá,ez 22 tekercs...persze írtad távval használod így azt tanácsolnám egyel előbbi szofit tegyél rá,de előtte vedd le a porvédőt hátha alatta van fémhulladék attól cicereg.
Nekem egyenlőre megszűnt de kicserélem a füles pántot ,és ha baszakodik akkor a fej ...100% ra akkor nyugszok meg,bár lehet semmi köze a szoftver cserének sem hogy jó most ,de ezt tapasztaltam,azért nem izgulok mert magyar garanciával újba vettem magyar kereskedőtől és még van bő 4 év...ha szar kicseréli és addig meg ad cserefejet..ezért jó itthon venni.Bár a régi tekercsnek az nagy ovál volt soha nem tapasztaltam ilyet..na az idő majd kidobja az igazat...
Probáltam más szoftver verziokkal is 3.2, 4.0, 5.x, stb, de mindegyikkel csörömpöl, ez mellett jelez, csak halljam ki belőle a jó hangot.., porvédő alatt nem volt semmi fémdarab, meg az is fura, hogy a 22" HF el amint bekapcsolom a távot kb 3 màsodperc és csatlakozott is a tekercshez, de ha a 28 as normál tekercset akarom használni, akkor meg kell egy jó 10 , 15 másodperc mire kapcsolódik a távhoz, és amint csatlakozott egyből csörög zörög,
Magyar garis nekem is a gép, felveszem majd a kapcsolatot az eladóval



Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: templomos » 2018. október 23., kedd 13:18

gyxxer írta:
templomos írta:
gyxxer írta:Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni, van egy 28cm normál tekercsem, 2016 ban vasaroltam. 4.1- el használom távval. Bekapcsolom, csatlakozik a fej a távval és csörög zörög szinte már zavaróan, nem ilyen volt. Pár hónapja tapasztalom ezt, néha van olyan pillanata amikor elcsendesedik, de fél óra és kezdi megint. Le kell vigyem a senst. 70 re, hogy elcsendesedjen, csak így meg elég sovány a mélység. Álltalában pontos groundal megyek, de ha 90 környékén hagyom a groundok akkor is tapasztalom a "hibát". Van egy 22" HF tekercsem, azzal nem tapasztalok ilyesmit, sens 93, pontos groung és szépen dolgozik. Garis még a tekercs, max visszaküldöm , csak gondoltam hátha találkozott már valaki ilyennel.
Előre is köszi
Szinte ugyanez ,ciripel egyfolytában ,de néha alábbhagyott és újra,fura volt mert 6hónapos a tekercs,elvittem a kereskedőhöz és a lehetséges ok a fülesemben volt nem szólt a jobb hangszóró,lehet azért gondoltam a kereskedő a saját új fülesével próbáltuk nem volt hiba a fejcicergésnek ,de előtte visszatettük a 3. Szoftvert rá,ez 22 tekercs...persze írtad távval használod így azt tanácsolnám egyel előbbi szofit tegyél rá,de előtte vedd le a porvédőt hátha alatta van fémhulladék attól cicereg.
Nekem egyenlőre megszűnt de kicserélem a füles pántot ,és ha baszakodik akkor a fej ...100% ra akkor nyugszok meg,bár lehet semmi köze a szoftver cserének sem hogy jó most ,de ezt tapasztaltam,azért nem izgulok mert magyar garanciával újba vettem magyar kereskedőtől és még van bő 4 év...ha szar kicseréli és addig meg ad cserefejet..ezért jó itthon venni.Bár a régi tekercsnek az nagy ovál volt soha nem tapasztaltam ilyet..na az idő majd kidobja az igazat...
Probáltam más szoftver verziokkal is 3.2, 4.0, 5.x, stb, de mindegyikkel csörömpöl, ez mellett jelez, csak halljam ki belőle a jó hangot.., porvédő alatt nem volt semmi fémdarab, meg az is fura, hogy a 22" HF el amint bekapcsolom a távot kb 3 màsodperc és csatlakozott is a tekercshez, de ha a 28 as normál tekercset akarom használni, akkor meg kell egy jó 10 , 15 másodperc mire kapcsolódik a távhoz, és amint csatlakozott egyből csörög zörög,
Magyar garis nekem is a gép, felveszem majd a kapcsolatot az eladóval
Pffff amúgy lehet enyém is bibis...most jó tegnap próbáltam 90 sen és grund al működött ,de résen kell lenni nem öt forint volt de elgondolkodtató ,hogy nekem is hasonló probléma és ha valaki hasonlót tapasztal ne tartsa magában ,mert akkor hibás a széria..



luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2018. november 1., csütörtök 15:10

Udv!
November vegere igeri az XP az ORX-et.



reinold
Százados
Százados
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 1:13
Tartózkodási hely: Belfast ui:Egy kávára a vendégeim lehettek, ha erre jártok! :D
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: reinold » 2018. november 1., csütörtök 22:37

luckyotter írta:Udv!
November vegere igeri az XP az ORX-et.
Hi! Mi lesz a különbség a régi illetve az új ORX között? Ez utóbbi kevesebbet tud??


Minden embernek alanyi joga, hogy hülye legyen, és sokan élnek is ezzel a jogukkal.Én is! ;)

luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2018. november 2., péntek 11:58

reinold írta:
luckyotter írta:Udv!
November vegere igeri az XP az ORX-et.
Hi! Mi lesz a különbség a régi illetve az új ORX között? Ez utóbbi kevesebbet tud??
Csak magas frekis lesz. Egyszerubb menuvel.
Tavval, fulessel es vmelyik feher fejjel 800€.

http://www.xpmetaldetectors.com/blog-de ... pEeVcLth4w



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 2., péntek 17:40

Szerintem az Equi nagyon odacsapot a keresősök közé, Tejon befuccsolt, XP meg kiugrik egy new verzióval, csak hogy a piacon maradjon.....majd a tesztelők megmondják, mivel jobb vagy gyengéb mind a régi verzió....volt 4 darabom, 5.1-es verzióval is, de sajnos az AKA Signum egy kicsit lenyomta a Deust.....de azért megértem - aki nagyon szerelmes a Deusba, nem nagyon fog halgatni negativ beszólásra....ez csak az én véleményem, nem kel belőle sztorit csinálni.....ez is csak egy infó, mindenki hozzá áll a saját véleményével.... :D



Ranger67
Százados
Százados
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 15:48
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Ranger67 » 2018. november 2., péntek 18:17

Szevasztok! Milyen vízmélységig használható a fej vizes kiegészítő nélkül?
Köszi!



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 2., péntek 18:22

Ranger67 írta:Szevasztok! Milyen vízmélységig használható a fej vizes kiegészítő nélkül?
Köszi!

Csak a csatlakozó kábeltól függ....ha lemerülsz 50 méterre, és van elég hoszú kábel, menni fog...csak valaki tartsa a vezérlő boxot a viz fölött.... :D :D :D



Ranger67
Százados
Százados
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 15:48
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Ranger67 » 2018. november 2., péntek 18:47

tibike írta:
Ranger67 írta:Szevasztok! Milyen vízmélységig használható a fej vizes kiegészítő nélkül?
Köszi!

Csak a csatlakozó kábeltól függ....ha lemerülsz 50 méterre, és van elég hoszú kábel, menni fog...csak valaki tartsa a vezérlő boxot a viz fölött.... :D :D :D
Köszi! Egyenlőre nincs kábel, szóval így mennyi 10-40 cm valamennyire csak veszi a jelet?
Üdv!



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 2., péntek 18:51

Kábel nélkül ha bemártod a fejet a vizbe a Deus sükett...muszáj használni a jel vezető kábelt....ennyi....nincs duma, mert ez egy WiFi adó - vevő szinten működik....



Pherry
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2016. január 17., vasárnap 12:03
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Pherry » 2018. november 2., péntek 20:33

-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pherry 2022. március 11., péntek 20:38-kor.



Ranger67
Százados
Százados
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 15:48
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Ranger67 » 2018. november 2., péntek 22:19

tibike írta:Kábel nélkül ha bemártod a fejet a vizbe a Deus sükett...muszáj használni a jel vezető kábelt....ennyi....nincs duma, mert ez egy WiFi adó - vevő szinten működik....
Köszönöm! Beszerzem a kábelt!
Üdv!



luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2018. november 3., szombat 9:12

tibike írta:Szerintem az Equi nagyon odacsapot a keresősök közé, Tejon befuccsolt, XP meg kiugrik egy new verzióval, csak hogy a piacon maradjon.....majd a tesztelők megmondják, mivel jobb vagy gyengéb mind a régi verzió....volt 4 darabom, 5.1-es verzióval is, de sajnos az AKA Signum egy kicsit lenyomta a Deust.....de azért megértem - aki nagyon szerelmes a Deusba, nem nagyon fog halgatni negativ beszólásra....ez csak az én véleményem, nem kel belőle sztorit csinálni.....ez is csak egy infó, mindenki hozzá áll a saját véleményével.... :D
Udv!
Eleve kisebb tudasunak mondja a gyarto. Kevesbe szerteagazo menurendszerrel. Alacsony frekik nelkul.
Viszont jo aron kap a felhasznalo egy vezeteknelkuli konnyu kis gepet. Nem keres mindenki csucsgepet. Nem is feltetlenul erdemes hajszolni egy szint utan a teljesitmenyt.
Mi lenne akkor, ha az xp is kihozna a dejuszbol egy vizallo multifrekis verziot? Akkor vakarozhatna a minelab azon, amit a mai napig keptelen volt megvalositani vilagelso letere.



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma