Az új regisztrációk aktiválásához admin jóváhagyás is kell a spammerek miatt. Ezek külföldiek, tehát a regisztrációt megkönnyíti, ha a regisztrálandó névről vagy e-mailről látszik, hogy magyar. Akié mégsem lett aktiválva, esetleg sürgős, küldjön e-mailt!

DEUS

Fémkereséshez való eszközök
Feri
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Status: Offline

DEUS

HozzászólásSzerző: Feri » 2015. június 26., péntek 20:00

DEUS
www.metaldetector.hu

kézi
Őrnagy
Őrnagy

Re: DEUS

HozzászólásSzerző: kézi » 2015. június 27., szombat 11:50

xp deus,eladó, 28cm fej, távirányitó, gyári nyél,töltöszett,
magyar garanciás,2015,03,17,vásárolt, 310 e tel,,06-30-793-8404

Xp. István
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: Xp. István » 2015. július 8., szerda 11:44

Szép napot mindenkinek!!! Csak fülesem van a Deus-hoz érdekelne, hogy kinek, melyik program vált be?

kézi
Őrnagy
Őrnagy

HozzászólásSzerző: kézi » 2015. július 8., szerda 16:02

hali,ha igazán tutit akarsz ,csakis egyedi beállitás, // ahoz viszont távirányitóra lessz szükséged--legalábbis a beállitás idejére//

jaaman
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: jaaman » 2015. július 15., szerda 17:50

Sziasztok!

Én is deus light-hoz v2.0-hoz kérnék segítséget beállítások terén.
Ugye csak füles van hozzá érdekelne kinek milyen beállítás jött be hozzá.

Köszi!

reinold
Százados
Százados
Tartózkodási hely: Belfast ui:Egy kávára a vendégeim lehettek, ha erre jártok! :D

HozzászólásSzerző: reinold » 2015. július 16., csütörtök 22:32

Szép estét!
Lenne egy hülye kérdésem:
Valaki próbálta már a Deus-t roncsozni?Hadszíntérre mennyire lehet alkalmas? :?:
Minden embernek alanyi joga, hogy hülye legyen, és sokan élnek is ezzel a jogukkal.Én is! ;)

reinold
Százados
Százados
Tartózkodási hely: Belfast ui:Egy kávára a vendégeim lehettek, ha erre jártok! :D

HozzászólásSzerző: reinold » 2015. július 16., csütörtök 22:32

Szép estét!
Lenne egy hülye kérdésem:
Valaki próbálta már a Deus-t roncsozni?Hadszíntérre mennyire lehet alkalmas? :?:
Minden embernek alanyi joga, hogy hülye legyen, és sokan élnek is ezzel a jogukkal.Én is! ;)

kézi
Őrnagy
Őrnagy

HozzászólásSzerző: kézi » 2015. július 18., szombat 21:07

xp deus,eladó, 28cm fej, távirányitó, gyári nyél,töltöszett,
magyar garanciás,2015,03,17,vásárolt, 310 e tel,,06-30-793-8404

Raro
Őrmester
Őrmester

HozzászólásSzerző: Raro » 2015. július 21., kedd 12:48

Deus frissítéshez letöltöttem a programot. Kérdés: Csak a ws 4 fülest kell frissíteni, és azon keresztül a fejet is frissíti, vagy a fejet is rá kell csatlakoztatni később a sz.géphez?

Köszi: Raro

Ja! :oops: v2.0 van rajta most, v 3.2-re szeretném frissíteni.

Xp. István
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: Xp. István » 2015. július 24., péntek 14:37

Üdvözletem! Érdeklődnék, hogy Dunaparton Deus-sal csak fülhallgatóval milyen programmal érdemes kutakodni

Garou
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: Garou » 2015. augusztus 12., szerda 15:34

Raro írta:Deus frissítéshez letöltöttem a programot. Kérdés: Csak a ws 4 fülest kell frissíteni, és azon keresztül a fejet is frissíti, vagy a fejet is rá kell csatlakoztatni később a sz.géphez?

Köszi: Raro

Ja! :oops: v2.0 van rajta most, v 3.2-re szeretném frissíteni.

A fejet rá tudod csatlakoztatni a számítógépre? ha jól emlékszem frissítés után bekapcsolod a fülest és a fejet akkor automatikusan át mennek az új adatok, de javítsatok ki ha tévednék.

Raro
Őrmester
Őrmester

HozzászólásSzerző: Raro » 2015. augusztus 15., szombat 10:00

Elméletileg rá, de azóta megtudtam hogy csak távirányítóval lehet frissíteni...

Garou
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: Garou » 2015. augusztus 16., vasárnap 22:48

Tudja e valaki, a TX power 1-3-ig lehet állítani, gyárilag melyik értékre van állítva? ezzel ha jól sejtem a fejből ki sugárzott jel erősségét lehet állítani, választ előre is köszi.

a.kezdo
Őrnagy
Őrnagy

HozzászólásSzerző: a.kezdo » 2015. augusztus 16., vasárnap 23:12

Gabi673 írta:Tudja e valaki, a TX power 1-3-ig lehet állítani, gyárilag melyik értékre van állítva? ezzel ha jól sejtem a fejből ki sugárzott jel erősségét lehet állítani, választ előre is köszi.

Így van, jól sejted. Gyárilag beállított érték az 2. Relic módban azt hiszem magától 3-ra állítja be. Fast-ban pedig 1 lenne logikus, de ez csak tipp.
Ha nem szemetes a talaj, fel lehet tenni 3-ra, de csak ekkor van értelme. Hamarabb is merül, ha 3-ra teszed. Egyesen pedig akkor érdemes, ha nagyon vasas / ásványos a talaj. Mert nincs értelme mélyebbre látni, a gép csak instabilabb lesz a sok jeltől. A használati útmutató szerint "vasas talaj esetén a TX-et levéve 1-re annyit vagy többet találsz, mint ugyanitt TX 2-3-mal" .
Magnum kerek fej eladó!

Garou
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: Garou » 2015. augusztus 17., hétfő 11:44

a.kezdo írta:
Gabi673 írta:Tudja e valaki, a TX power 1-3-ig lehet állítani, gyárilag melyik értékre van állítva? ezzel ha jól sejtem a fejből ki sugárzott jel erősségét lehet állítani, választ előre is köszi.

Így van, jól sejted. Gyárilag beállított érték az 2. Relic módban azt hiszem magától 3-ra állítja be. Fast-ban pedig 1 lenne logikus, de ez csak tipp.
Ha nem szemetes a talaj, fel lehet tenni 3-ra, de csak ekkor van értelme. Hamarabb is merül, ha 3-ra teszed. Egyesen pedig akkor érdemes, ha nagyon vasas / ásványos a talaj. Mert nincs értelme mélyebbre látni, a gép csak instabilabb lesz a sok jeltől. A használati útmutató szerint "vasas talaj esetén a TX-et levéve 1-re annyit vagy többet találsz, mint ugyanitt TX 2-3-mal" .

Köszi a választ, felém sajna elég erősen vas szemetes a föld így nem piszkálom.

Garou
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: Garou » 2015. augusztus 18., kedd 21:38

Van arra megoldás ha növelem a rectot, kettőről háromra ne adj isten kettőröl négyre akkor elkezd ciripelni ciceregni a gép, ezt a cicergést lehet valamivel csökkenteni? tudom a sens visszavétele megoldás lehet erre de a sens vissza vétele nélkül is megoldható a ciripelés csökkentése?
Programom: 18kHz, Disc:6.3, Sens: 98-99, amit enged a terület, React:2, Audioresp:6 vagy 7, Silencer:1, fej 28cm, mélység is jó ezzel a progival csak ajánlani tudom, de ha emelem 2-ről 3-ra a reaktot akkor ideges lesz a szerkezet és ciripel, ha 2-ről 4-re akkor nagyon, erre valami megoldás, választ előre is köszi.

obolus
Őrmester
Őrmester

HozzászólásSzerző: obolus » 2015. augusztus 19., szerda 8:32

Ezeknél a beállításoknál azért elég jól felhúztál pár dolgot. A TX power növelése csak további zajjal fog járni, akármit is csinálsz.
Mint erős ködben felkapcsolni a reflektort, kevesebbet fogsz látni. A zaj pedig lehet jobban elfedi azokat gyengén szóló mélyebb jeleket, amit amúgy kiszúrnál. Persze érdemes leásott tárggyal kipróbálni és alaposan letesztelni.

Garou
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: Garou » 2015. augusztus 19., szerda 23:35

obolus írta:Ezeknél a beállításoknál azért elég jól felhúztál pár dolgot. A TX power növelése csak további zajjal fog járni, akármit is csinálsz.
Mint erős ködben felkapcsolni a reflektort, kevesebbet fogsz látni. A zaj pedig lehet jobban elfedi azokat gyengén szóló mélyebb jeleket, amit amúgy kiszúrnál. Persze érdemes leásott tárggyal kipróbálni és alaposan letesztelni.

A Tx -t, minden képpen 2-őn hagyom nem piszkálom.

rambo
Őrmester
Őrmester

HozzászólásSzerző: rambo » 2015. augusztus 20., csütörtök 11:01

Üdv!
Valaki leírná nekem, mivel laikus vagyok a témában, hogy a Deushoz a távvezérlő mire való. Lehet-e nélküle használni a gépet?
Köszönöm előre is.

Együgyű Károly
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: Együgyű Károly » 2015. augusztus 21., péntek 11:42

Üdv! Van valakinek használható beállítása S.O.S. sós vízre??
Egy jó szárazföldi beállítás (mint pl a Gabi 673 által is feljebb írt) az off-os a tengerben, mert jelez a vízre, ezért próbaként beraktam a gyári 7-es programot wet beach-re és láss csodát elég használható lett, de nem lett tökéletes. Egy 10 Ft-os méretű érmét kb 10 cm-ről hozz levegőben, azt így kétségeim vannak, hogy lát-e egyáltalán vmit... És persze még a stabilítás kéne még növelni, hogy csak akkor jelezzen, ha van ott valami.
Amúgy brutál patinát okoz a tengervíz. Sajnos nem hoztam el, de jött egy tenyérnyi bronz/réz lemez ami még haragosabb zöldebb volt ennek a smily fejénél is... :mrgreen:

Vissza: “Fémkeresők, fémkereső tartozékok, kellékek”