Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

DEUS

Fémkereséshez való eszközök
Avatar
Garou
Százados
Százados
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 21:15
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Garou » 2015. december 27., vasárnap 8:28

Garou írta:
Garou írta:http://www.sarkanyellato.hu/termek/600m ... kkumulator
http://www.sarkanyellato.hu/termek/750m ... kera-w100s
Itt is találtam kető lipo akkut amelyek jók lehetnek a fejbe kettőezer körüli áron, a hossz az oké a magasság a kritikus majd lemérem a fejet.
De a mérete miatt továbbra is ez a nyerő: http://jakomodell.hu/webaruhaz/akkumula ... -7v-detail %%-
Nem, nem, inkább ez: http://jakomodell.hu/webaruhaz/akkumula ... ech-detail :D . %%- mérete miatt ez biztosan elfér a fejben. %%-



Avatar
Garou
Százados
Százados
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 21:15
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Garou » 2016. január 2., szombat 16:44

.



Numi Tarem
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2015. december 29., kedd 12:26
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Numi Tarem » 2016. január 5., kedd 20:13




T.Csaba
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2015. szeptember 22., kedd 23:05
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: T.Csaba » 2016. január 6., szerda 10:45

Numi Tarem írta:Menyire hasonlit a brutus-ra!!! http://www.detectorprospector.com/forum ... frequency/
:lol:
Figyeld meg azt fogják mondani, h. a Brutus lett copyzva az XP-ről ;)



Bighead
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2015. november 10., kedd 20:02
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Bighead » 2016. január 6., szerda 17:30

T.Csaba írta:
Numi Tarem írta:Menyire hasonlit a brutus-ra!!! http://www.detectorprospector.com/forum ... frequency/
:lol:
Figyeld meg azt fogják mondani, h. a Brutus lett copyzva az XP-ről ;)
Na majd biztos az Xp koppintotta le a Brutust mi???? hehe =))
Ja és a multifrekis Magnum melyik márkára is hasonlít,na meg a Cobra stb stb... Ezt tudod-e?



Avatar
Garou
Százados
Százados
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 21:15
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Garou » 2016. január 6., szerda 18:28

Bighead írta:
T.Csaba írta:
Numi Tarem írta:Menyire hasonlit a brutus-ra!!! http://www.detectorprospector.com/forum ... frequency/
:lol:
Figyeld meg azt fogják mondani, h. a Brutus lett copyzva az XP-ről ;)
Na majd biztos az Xp koppintotta le a Brutust mi???? hehe =))
Ja és a multifrekis Magnum melyik márkára is hasonlít,na meg a Cobra stb stb... Ezt tudod-e?
http://www.xp-detectors.co.uk/xp-metal- ... aris-show/
Ha megnyitjátok a linket és legörgetitek kb a közepéig, kezében tartja a férfi és könnyedén fogja max 2-2,5 kg szerintem, ami engem nagyon izgat milyen lesz a hozzávaló szoftver, mert ha egy nyávogós lassú (xp-re nem jellemző) egy méter mélyen levő tárgy felett el halad a gép kb egy métert és utána kezd nyávogni akkor kár volt energiát belefektetni, ha nem tud szelektálni az nem is baj csak legyen gyors de bizzunk benne, hogy jó lesz, na meg az ára majd látjuk. ;) %%-



kincsvadász
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2015. július 16., csütörtök 15:35
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: kincsvadász » 2016. január 24., vasárnap 15:06

Tudnátok velem megosztani egy jó kis progit Deusra ami egy kicsit nagyobb mélységet eredményez mint a hagyományos gyári programok? Nekem nincs hozzá távom,csak vidéki ismerősömnek van,aki kölcsön tudná adni a beállitás idejére. Olyan beállitás érdekelne,ha egyáltalán létezik,ami megközelitőleg hasonló mélységet produkál mint pl a Delta és távról át lehet menteni a fülesre és nem csak elméletben,de terepen is beválik. Vannak programok a fülesen amiket nem tudok kihasználni. A 4-es progit szoktam gyakrabban használni a következő feltuningolt beállitásokkal: sens:97-99, grond:69-75,disc:30-40,react: úgy tudom 3 vagy 4,freq:12 vagy 8. Ha nem szeretnétek szakmai titkokat megosztani,megértem. Priviben is irhattok. :)



Vazo
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015. november 15., vasárnap 12:41
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Vazo » 2016. január 25., hétfő 9:26

Sziasztok! Engem is érdekelne egy ilyen beállítás. Annyiban használom másképp a gépet, hogy WS4-es fülessel használom P3 programmal. Ehhez a programhoz szeretnék én is egy kicsit profibb beállítást.
Előre is köszönöm a választ! (egy lelkes kezdő)



buszos
Százados
Százados
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 19:02
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: buszos » 2016. január 25., hétfő 9:56

Olyan mélységet soha nem fog tudni mint a delta!
Pontosabban , ha mindent leveszel( diszk , react , silencer, grund( 65 -70 körül) ,az audio respet felrakod 6 ra, a senset 97-99 re , stb akkor mondjuk egy tiszta erdőbe ahol nincs tele vasszeméttel egy előre elkészített tesztpályán hasonló eredményeket produkálhat mint a delta érméző módban!
Persze delta és delta közt is van külömbség , van ahol 5 - 10 centi is!
Ilyen beállítások mellett használhatatlan a deus, csak parasztvakításra jó.



Avatar
kis-vakond
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 19:39
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: kis-vakond » 2016. január 25., hétfő 10:37

Hát már ne is haragudjatok,valaki megvesz egy 300e ft-os gépet,és azt akarja kihozni belőle amit egy 100ezres is tud????
Akkor meg mi a fenének veszitek meg? Ja,buszos megírta-parasztvakítás,igen.
Még ha fordítva lenne megérteném,de így??



buszos
Százados
Százados
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 19:02
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: buszos » 2016. január 25., hétfő 11:00

Azért vannak előnyei!
Kva gyors gép.Aprót nagyon jól szedi, nagyobbakat is.3 as reaktivitivel szépen kiszedegeti vas mellől a cuccot.Nincs vezeték,ami szintén jó dolog. A közepes mélységgel meg kell barátkozni , ennyi!Magnum se lát le kínáig, mégis imádják , mert szépen szed.
Erdőbe tuti nem vinném a deust, ott a delta nagyfejjel az isten! :)
Nagy előnye a deusnak , hogy hamar szét tudod szedni, fejet el lehet ásni ( mai világba nem hülyeség !) ha gáz van.Autóba kis helyen elfér stb.
300 ezret nem ér! Használtan jó állapotút érdemes venni , olcsón szerintem!



Avatar
kis-vakond
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 19:39
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: kis-vakond » 2016. január 25., hétfő 11:53

buszos írta:Azért vannak előnyei!
Kva gyors gép.Aprót nagyon jól szedi, nagyobbakat is.3 as reaktivitivel szépen kiszedegeti vas mellől a cuccot.Nincs vezeték,ami szintén jó dolog. A közepes mélységgel meg kell barátkozni , ennyi!Magnum se lát le kínáig, mégis imádják , mert szépen szed.
Erdőbe tuti nem vinném a deust, ott a delta nagyfejjel az isten! :)
Nagy előnye a deusnak , hogy hamar szét tudod szedni, fejet el lehet ásni ( mai világba nem hülyeség !) ha gáz van.Autóba kis helyen elfér stb.
300 ezret nem ér! Használtan jó állapotút érdemes venni , olcsón szerintem!
Tisztában vagyok az előnyeivel,nekem is bejön(ne). Kolléga deusát,már többször kézbe vettem,
Tényleg ok,hogy könnyű,kompakt,az is jó,hogy nem akad a füles minden szarba bele.
de hát valamit,valamiért. :D
Holnap nagy "mérkőzés" lesz,erdőben!! :D :D



Boba Fett
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2015. december 23., szerda 19:12
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Boba Fett » 2016. január 25., hétfő 12:00

kis-vakond írta:Hát már ne is haragudjatok,valaki megvesz egy 300e ft-os gépet,és azt akarja kihozni belőle amit egy 100ezres is tud????
Akkor meg mi a fenének veszitek meg? Ja,buszos megírta-parasztvakítás,igen.
Még ha fordítva lenne megérteném,de így??

Pontosítanék. Amit a Delta tud. Mert a többi "százezres" gép sehol sincs a Deushoz képest.



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: talentum » 2016. január 25., hétfő 13:01

kis-vakond írta:
buszos írta:Azért vannak előnyei!
Kva gyors gép.Aprót nagyon jól szedi, nagyobbakat is.3 as reaktivitivel szépen kiszedegeti vas mellől a cuccot.Nincs vezeték,ami szintén jó dolog. A közepes mélységgel meg kell barátkozni , ennyi!Magnum se lát le kínáig, mégis imádják , mert szépen szed.
Erdőbe tuti nem vinném a deust, ott a delta nagyfejjel az isten! :)
Nagy előnye a deusnak , hogy hamar szét tudod szedni, fejet el lehet ásni ( mai világba nem hülyeség !) ha gáz van.Autóba kis helyen elfér stb.
300 ezret nem ér! Használtan jó állapotút érdemes venni , olcsón szerintem!
Tisztában vagyok az előnyeivel,nekem is bejön(ne). Kolléga deusát,már többször kézbe vettem,
Tényleg ok,hogy könnyű,kompakt,az is jó,hogy nem akad a füles minden szarba bele.
de hát valamit,valamiért. :D
Holnap nagy "mérkőzés" lesz,erdőben!! :D :D
Kisvakond!
Milyen szerinted a magnum a régi deltádhoz képest?
Mert ugye vettél egyet nemrég... Köszi!


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Avatar
kis-vakond
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 19:39
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: kis-vakond » 2016. január 25., hétfő 13:51

Kicsi csalafintaságot érzek a kérdésedben,az előzményeket tekintve. :D Vagy??
:D Korai lenne bármit is kijelentem,bármelyik gépet isteníteni. Én az At-pro-t tettem le a delta végett,és
nem bántam meg.Féltem tőle,de nekem bejött.Sok szép dolgot hozott,még a (nagy) vasak
közt is voltak érdekes dolgok :) Imádok ásni. :D :D (megjegyzem a pro előtt sárgák is voltak
azok is szedtek szépen a maguk módján).Terület híján ugyebár,hajtja az embert
kíváncsiság,hogy az addig bejárt részeken mi mindent hagyhatott el,ezért is lett a Magnum.
Ez a "porszívózás" elmélet nem hagyott nyugodni.
Egyszer élünk. :D Ha nem váltja be a hozzá fűzött reményeket,akkor ez van.
Az,hogy melyik lesz a nyerő,az a jövő zenéje.



Avatar
Garou
Százados
Százados
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 21:15
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Garou » 2016. január 25., hétfő 19:49

buszos írta:Olyan mélységet soha nem fog tudni mint a delta!
Pontosabban , ha mindent leveszel( diszk , react , silencer, grund( 65 -70 körül) ,az audio respet felrakod 6 ra, a senset 97-99 re , stb akkor mondjuk egy tiszta erdőbe ahol nincs tele vasszeméttel egy előre elkészített tesztpályán hasonló eredményeket produkálhat mint a delta érméző módban!
Persze delta és delta közt is van külömbség , van ahol 5 - 10 centi is!
Ilyen beállítások mellett használhatatlan a deus, csak parasztvakításra jó.
Hali
Mi a bajod ezekkel a beállítás értékekkel én ilyen beállítással megyek amiket fent le írtál teljesen használható kicsit cicereg de az oké, hogy még fokozzam a dolgot silencer -1, a ground azárt 65-70 mert a táv jobb felső sarkában ezt az értéket javsolja akkor oda állítom, kicsit alá megyek mert úgy nyerhetek egy két centit.
Ha a körülmények engedik és nincs interferencia zavar a közelben mehet a 98 sens gond nélkül, audioresp 4, annyi elég, 12kHz-en, bármikor kimernék állni bármilyen megmérettetésen akármelyik deltával. %%-



Avatar
Garou
Százados
Százados
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 21:15
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Garou » 2016. január 25., hétfő 20:21

Boba Fett írta:
kis-vakond írta:Hát már ne is haragudjatok,valaki megvesz egy 300e ft-os gépet,és azt akarja kihozni belőle amit egy 100ezres is tud????
Akkor meg mi a fenének veszitek meg? Ja,buszos megírta-parasztvakítás,igen.
Még ha fordítva lenne megérteném,de így??

Pontosítanék. Amit a Delta tud. Mert a többi "százezres" gép sehol sincs a Deushoz képest.
A másik ami miatt Deust vesz az ember mert megérdemli, és megteheti, ez a gazdagság velejárója, :))



Boba Fett
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2015. december 23., szerda 19:12
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Boba Fett » 2016. január 25., hétfő 20:41

Garou írta:
buszos írta:Olyan mélységet soha nem fog tudni mint a delta!
Pontosabban , ha mindent leveszel( diszk , react , silencer, grund( 65 -70 körül) ,az audio respet felrakod 6 ra, a senset 97-99 re , stb akkor mondjuk egy tiszta erdőbe ahol nincs tele vasszeméttel egy előre elkészített tesztpályán hasonló eredményeket produkálhat mint a delta érméző módban!
Persze delta és delta közt is van külömbség , van ahol 5 - 10 centi is!
Ilyen beállítások mellett használhatatlan a deus, csak parasztvakításra jó.
Hali
Mi a bajod ezekkel a beállítás értékekkel én ilyen beállítással megyek amiket fent le írtál teljesen használható kicsit cicereg de az oké, hogy még fokozzam a dolgot silencer -1, a ground azárt 65-70 mert a táv jobb felső sarkában ezt az értéket javsolja akkor oda állítom, kicsit alá megyek mert úgy nyerhetek egy két centit.
Ha a körülmények engedik és nincs interferencia zavar a közelben mehet a 98 sens gond nélkül, audioresp 4, annyi elég, 12kHz-en, bármikor kimernék állni bármilyen megmérettetésen akármelyik deltával. %%-
Nekem volt Deusom, de 65-70-es grounddal sehol nem tudtam menni, mert ilyen alacsony groundon dobálta a fals jeleket az üres gödrökre is. Persze helyfüggő a dolog, de ilyen tiszta ásványmentes földdel nem találkoztam sehol. Most Deltám van és benne lennék egy tesztnapban. :)



buszos
Százados
Százados
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 19:02
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: buszos » 2016. január 25., hétfő 21:18

Az a baj a fent leirt beállítással hogy a 0,1 es reaktivitivel halott a gép.ha rátévedsz egy regen lakott helyre a vasak meg a cserép megöli a gépet. Túl lassú!
Mi teszteltük rengetegt és min 2, de én inkább 3 as reaktot javaslok. A 4 túl sok. Innentől kezdve baszhatod a mélységet, mondjuk engem túlzottan nem zavar, már rég nem járok ki.
Grund jó ha 75 ig le tudod vinni. A audio resp meg annyira felerősiti a zajokat, hogy már már elviselhetetlen sztem!



Avatar
Garou
Százados
Százados
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 21:15
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Garou » 2016. január 25., hétfő 22:06

Volt deltám és argusom is azokkal is ha rá tévedsz egy vasas helyre ők is halottak, sokat segít deltánál argusnál és deusnál is ha lassan van lengetve erősen vasas helyen, kb 1-1,5 sec/lendítés.
Hozzá tenném ár érték arányban jó gépnek tartom a deltát de én nem szerelmesedtem bele, a magnumba sem pedig azt is jónak tartom, azért vettem távos deust mert a Hooard Hunter-t ki adják : http://www.femkeresobolt.hu/index.php?o ... Itemid=303 árban elfogadható és jó is lesz akkor írok a Jézuskának, hogy hozzon nekem egyet, ahoz pedig kell egy táv. %%-



buszos
Százados
Százados
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 19:02
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: buszos » 2016. január 25., hétfő 22:16

Tesztelgesd. Próbáld ki 0 reaktal meg 3 al. Ég és föld!
Nekem volt deltám, argusom, 3 deusom, most megint van egy felpöckölt argusom de minek, már a por teljesen belepte.
Ha ilyen mélykeresővel megfognak nincs az a jóindulatú pocokőr aki szemet hunyna felette. Ez már rég nem a hobbi kategória. Mindenki arra költi el a pénzt amire akarja. Most már tényleg nem éri meg, franc akar börtönbe menni.



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: talentum » 2016. január 25., hétfő 22:48

kis-vakond írta:Kicsi csalafintaságot érzek a kérdésedben,az előzményeket tekintve. :D Vagy??
:D Korai lenne bármit is kijelentem,bármelyik gépet isteníteni. Én az At-pro-t tettem le a delta végett,és
nem bántam meg.Féltem tőle,de nekem bejött.Sok szép dolgot hozott,még a (nagy) vasak
közt is voltak érdekes dolgok :) Imádok ásni. :D :D (megjegyzem a pro előtt sárgák is voltak
azok is szedtek szépen a maguk módján).Terület híján ugyebár,hajtja az embert
kíváncsiság,hogy az addig bejárt részeken mi mindent hagyhatott el,ezért is lett a Magnum.
Ez a "porszívózás" elmélet nem hagyott nyugodni.
Egyszer élünk. :D Ha nem váltja be a hozzá fűzött reményeket,akkor ez van.
Az,hogy melyik lesz a nyerő,az a jövő zenéje.
Nem, tényleg komolyan kérdeztem a különbséget, fals nélkül! Ugye a Deusnál is alaposabbnak mondják, és én kevesellem az aprót a Deltámnál.
Ok, hogy dunántúlon dominál a római, de akkor is... Na mindegy,majd ha többször kimész vele, nagyobb rálátásod lesz a különbségekre...akkor írd majd meg, abból tanulunk, nemcsak a mélységtesztekből.
Nem lengettem még veled, milyen előzmények? De nem vagy túl messze, nem zárkózom el tőle... :)
Jóéjt!


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

buszos
Százados
Százados
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 19:02
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: buszos » 2016. január 26., kedd 20:24

kis-vakond írta:
buszos írta:Azért vannak előnyei!
Kva gyors gép.Aprót nagyon jól szedi, nagyobbakat is.3 as reaktivitivel szépen kiszedegeti vas mellől a cuccot.Nincs vezeték,ami szintén jó dolog. A közepes mélységgel meg kell barátkozni , ennyi!Magnum se lát le kínáig, mégis imádják , mert szépen szed.
Erdőbe tuti nem vinném a deust, ott a delta nagyfejjel az isten! :)
Nagy előnye a deusnak , hogy hamar szét tudod szedni, fejet el lehet ásni ( mai világba nem hülyeség !) ha gáz van.Autóba kis helyen elfér stb.
300 ezret nem ér! Használtan jó állapotút érdemes venni , olcsón szerintem!
Tisztában vagyok az előnyeivel,nekem is bejön(ne). Kolléga deusát,már többször kézbe vettem,
Tényleg ok,hogy könnyű,kompakt,az is jó,hogy nem akad a füles minden szarba bele.
de hát valamit,valamiért. :D
Holnap nagy "mérkőzés" lesz,erdőben!! :D :D
Na melyik gép nyert?Melyik volt a jobb?



Avatar
kis-vakond
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 19:39
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: kis-vakond » 2016. január 26., kedd 20:36

Pffff A felhozatal egyenlő a nullával.:(
pipakupak,gombok,t.hüvely,kolomp,apró szemét.
Magnum nyert,egy 1950es 1ft-al. :(
Szombatra írtuk ki a visszavágót. :D



buszos
Százados
Százados
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 19:02
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: buszos » 2016. január 26., kedd 21:02

kis-vakond írta:Pffff A felhozatal egyenlő a nullával.:(
pipakupak,gombok,t.hüvely,kolomp,apró szemét.
Magnum nyert,egy 1950es 1ft-al. :(
Szombatra írtuk ki a visszavágót. :D

Legalább nem ültetek otthon!
Egy kalappal szombatra! Majd írd meg az eredményt , érdekel!



Nowy
Százados
Százados
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2015. július 19., vasárnap 22:02
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Nowy » 2016. január 26., kedd 22:19

buszos írta:
kis-vakond írta:Pffff A felhozatal egyenlő a nullával.:(
pipakupak,gombok,t.hüvely,kolomp,apró szemét.
Magnum nyert,egy 1950es 1ft-al. :(
Szombatra írtuk ki a visszavágót. :D

Legalább nem ültetek otthon!
Egy kalappal szombatra! Majd írd meg az eredményt , érdekel!
Deus milyen fejjel volt? Tiédet tudom. :)



Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: templomos » 2016. január 27., szerda 17:03

Hy!
Érdekelne milyen beállítást lehetne kk-helyen és kevésbé vasas rómain...én leszarom a mélységet nem vagyok sírásó...inkább a pontosságot szeretem.

kösz..



Laci5000
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:31
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Laci5000 » 2016. január 27., szerda 17:26

kis-vakond írta:Pffff A felhozatal egyenlő a nullával.:(
pipakupak,gombok,t.hüvely,kolomp,apró szemét.
Magnum nyert,egy 1950es 1ft-al. :(
Szombatra írtuk ki a visszavágót. :D
Szombaton ráérek.Kihívnám a Magnumot a Deus-ommal.

Ha meghívsz

;)



Avatar
kis-vakond
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 19:39
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: kis-vakond » 2016. január 27., szerda 18:29

Laci5000 írta:
kis-vakond írta:Pffff A felhozatal egyenlő a nullával.:(
pipakupak,gombok,t.hüvely,kolomp,apró szemét.
Magnum nyert,egy 1950es 1ft-al. :(
Szombatra írtuk ki a visszavágót. :D
Szombaton ráérek.Kihívnám a Magnumot a Deus-ommal.

Ha meghívsz

;)
Hú Lacikám,ez most necces lenne szerintem. :roll:
Fő út(77es)mentén leszünk ha az idő is engedi.
Tuti az "átutazók" közt lesz egy-két buzgómócsing. :twisted: ,
aki szívesen tárcsázza majd a 112-őt. :twisted: :twisted:
:cry:



Avatar
Garou
Százados
Százados
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 21:15
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Garou » 2016. január 27., szerda 18:41

Laci5000 írta:
kis-vakond írta:Pffff A felhozatal egyenlő a nullával.:(
pipakupak,gombok,t.hüvely,kolomp,apró szemét.
Magnum nyert,egy 1950es 1ft-al. :(
Szombatra írtuk ki a visszavágót. :D
Szombaton ráérek.Kihívnám a Magnumot a Deus-ommal.

Ha meghívsz

;)
Laci írtam privit.



The Great Rat
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 7:41
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: The Great Rat » 2016. január 27., szerda 19:54

Laci5000 írta:
kis-vakond írta:Pffff A felhozatal egyenlő a nullával.:(
pipakupak,gombok,t.hüvely,kolomp,apró szemét.
Magnum nyert,egy 1950es 1ft-al. :(
Szombatra írtuk ki a visszavágót. :D
Szombaton ráérek.Kihívnám a Magnumot a Deus-ommal.

Ha meghívsz

;)
Kihívom én is a deus-t ráérek majd adok én nektek :D



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: tibike » 2016. január 27., szerda 20:10

De előbb éllezétek meg a kislapátot, had folyon a vér..... :D
Viccen kívül, majd írjatok reportott, hogy lett a vége a bulinak....



Avatar
kis-vakond
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 19:39
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: kis-vakond » 2016. január 27., szerda 20:24

Kicsit kezdünk eltávolodni,de csak hogy fokozzam :D lesz egy Minelab is. hihi
Ha már ekkora az érdeklődés,akkor természetesen a beszámoló is meglesz,és
képek a találásokról. :) Már ha lesz valami :D :D



vivid12
Százados
Százados
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2015. július 19., vasárnap 9:11
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: vivid12 » 2016. január 27., szerda 20:45

üdv.. én lendőő deusos vagyok.. 4es fülessel és a kérdésem.. : hogy leehet e számítógépről programozni a fülest vagy kell hozzá a táv is? illetve miket lehet a fülesen állítani?



Avatar
Garou
Százados
Százados
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 21:15
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Garou » 2016. január 31., vasárnap 8:57

%%- Leg egyszerűbb ha keresel a közeledben egy távval rendelkező deusost és arról programozzátok a fülesed, PC-ről lehet e nem tudom szerintem nem.



totya
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2015. november 12., csütörtök 12:07
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: totya » 2016. február 13., szombat 12:02

Sziasztok!

Van valakinek vasazásra valami érdekes/használható beállítása Deusra?
És van már arról infó, hogy mikor jön az új szoftver és új fej?

köszi



Bighead
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2015. november 10., kedd 20:02
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Bighead » 2016. február 13., szombat 12:32

totya írta:Sziasztok!

Van valakinek vasazásra valami érdekes/használható beállítása Deusra?
És van már arról infó, hogy mikor jön az új szoftver és új fej?

köszi
Persze,hogy van!Add rá a vashangot! :ymhug:



totya
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2015. november 12., csütörtök 12:07
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: totya » 2016. február 13., szombat 13:07

Bighead írta:
totya írta:Sziasztok!

Van valakinek vasazásra valami érdekes/használható beállítása Deusra?
És van már arról infó, hogy mikor jön az új szoftver és új fej?

köszi
Persze,hogy van!Add rá a vashangot! :ymhug:
Köszi, hogy ez eddig miért nem jutott eszembe?!? :hand: :liar: :D
Akkor finomítok, mélyen lévő nagy vasra érdekelne beállítás ;)
4-8 khz, reakt 0-1, silencer -1-1, iron vol 2-3, sens 97-99, audio response 3-4, fulltone? Vagy más?



Bighead
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2015. november 10., kedd 20:02
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Bighead » 2016. február 13., szombat 15:12

totya írta:
Bighead írta:
totya írta:Sziasztok!

Van valakinek vasazásra valami érdekes/használható beállítása Deusra?
És van már arról infó, hogy mikor jön az új szoftver és új fej?

köszi
Persze,hogy van!Add rá a vashangot! :ymhug:
Köszi, hogy ez eddig miért nem jutott eszembe?!? :hand: :liar: :D
Akkor finomítok, mélyen lévő nagy vasra érdekelne beállítás ;)
4-8 khz, reakt 0-1, silencer -1-1, iron vol 2-3, sens 97-99, audio response 3-4, fulltone? Vagy más?
Jó a kérdésed,eddig mindig a vas ellen állítottam a deust így nekem nincs nagy tapasztalatom vasazásban!
De szerintem 4khz,reakt 2,silencer 1,a többi talán jó,a discet kihagytad,én 4 hangot használok mindig!
Így talán a felszin közelében lévő apró vasakat elhadja,de a mélyebben lévő nagyokat kimutatja!Azokat úgy is jelzik a gépek.Bár nem tudod milyen mélységre gondolsz!?Tesztelgetni kell elötte mindenképpen.Sokat nem tudtam segíteni sajnos!



Avatar
Garou
Százados
Százados
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 21:15
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Garou » 2016. február 13., szombat 15:31

Bighead írta:
totya írta:
Bighead írta:
totya írta:Sziasztok!

Van valakinek vasazásra valami érdekes/használható beállítása Deusra?
És van már arról infó, hogy mikor jön az új szoftver és új fej?

köszi
Persze,hogy van!Add rá a vashangot! :ymhug:
Köszi, hogy ez eddig miért nem jutott eszembe?!? :hand: :liar: :D
Akkor finomítok, mélyen lévő nagy vasra érdekelne beállítás ;)
4-8 khz, reakt 0-1, silencer -1-1, iron vol 2-3, sens 97-99, audio response 3-4, fulltone? Vagy más?
Jó a kérdésed,eddig mindig a vas ellen állítottam a deust így nekem nincs nagy tapasztalatom vasazásban!
De szerintem 4khz,reakt 2,silencer 1,a többi talán jó,a discet kihagytad,én 4 hangot használok mindig!
Így talán a felszin közelében lévő apró vasakat elhadja,de a mélyebben lévő nagyokat kimutatja!Azokat úgy is jelzik a gépek.Bár nem tudod milyen mélységre gondolsz!?Tesztelgetni kell elötte mindenképpen.Sokat nem tudtam segíteni sajnos!
Egy 1-1,2m mélyen levő 40cm átmérőjű acélcső felett több száz méter hosszon végig tudtam menni ezzel a beállítással, ami nem vasazós program de ez jelezte ezt a csövet az összes beállítás közül a leg erősebben,: 12kHz, react:0-1, sens: 98, disc:5.0 de viheted lejjebb kettő alatt már kezd mindent vasnak látni, audioresp nálam :4, silencer:0 vagy -1, vashang: 2-3 ki hogy szereti, ground: manuálissal megyek utána állítok a táv amit javasol az alá megyek hárommal néggyel, kicsit cicereg de az a jó,
A fenti beállítással elég jól ki van hegyezve a gép, ásható határozott jelet adott agép erre a csőre (28cm-es fejjel) érdekesség a gyári relic programmal ami ugye a mélykereső be állítás lenne alig hallható cincogást adott, mocsaras tőzeges fekete volt a föld. %%-



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma