Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

DEUS

Fémkereséshez való eszközök
tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 3., szombat 9:20

Igazad lehett, de a Deus után már nem nagyon mennék bele egy - szerintem lebutított Deus másolatba.... A teljesítés hajszolása - ahogy írod, már lassan köteles, mert a lejárt helyeken már egy közép kategóriás keresővel nem nagyon találsz sokat.... főleg, ha valaki lejárta egy erősebb géppel.... :( tehát aki már jobb keresővel mászkál, az nem megy bele....



luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2018. november 3., szombat 10:33

tibike írta:Igazad lehett, de a Deus után már nem nagyon mennék bele egy - szerintem lebutított Deus másolatba.... A teljesítés hajszolása - ahogy írod, már lassan köteles, mert a lejárt helyeken már egy közép kategóriás keresővel nem nagyon találsz sokat.... főleg, ha valaki lejárta egy erősebb géppel.... :( tehát aki már jobb keresővel mászkál, az nem megy bele....
Az agyonjart helyeken mar az etrackal sem talalok nagyon semmi erdekeset.
Inkabb jarom az erdot. Oda meg eleg egy vas-nemvas gep ami konnyu es nem kell szivni a vezetekekkel.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 3., szombat 15:10

Na ez az....ahogy irod, az erdőbe elég egy jó alap gép, mert kevesebb a szemét mind a mezőn.....na most mit gondolsz, miért vettem egy Blisstoolt? Kujva jó mélység, kettes diszkrimináció... bár csak egy hang, de a jól beállitott disc-el - amit nem szabad eltúlozni az erdőbe verhetetlen.... de csak szerintem, mások szeretik az ACE sorozatott..... :D :D :D



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2018. november 3., szombat 20:31

Akkor a Fast progi. Nyugodtan lehet 12 khz. Ground a 10 es progin pumpálva lehet állítani...
De az új szoftver éket nem ismerem...
Pherry írta:
Leopold írta:2 és és 3 as
Ground belove
12 khz
Sens 96
Disc 0
Full tone
zoli87 írta:Üdv!Csak ws4 fülesem van,egyenlőre gyári programokkal.Ki melyik programot preferálja leginkább kevésbé szemetes helyre,nem apró érmékre.Pl:krajcár méretűekre.
Szia!
Ez a beállítás jó lehet nekem is? Apró érmekre főleg, WS4 füles, nagy ovál fej, V5.2, táv nincs. Illetve a groundot hogy lehet beállítani táv nélkül?



luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2018. november 4., vasárnap 13:23

tibike írta:Na ez az....ahogy irod, az erdőbe elég egy jó alap gép, mert kevesebb a szemét mind a mezőn.....na most mit gondolsz, miért vettem egy Blisstoolt? Kujva jó mélység, kettes diszkrimináció... bár csak egy hang, de a jól beállitott disc-el - amit nem szabad eltúlozni az erdőbe verhetetlen.... de csak szerintem, mások szeretik az ACE sorozatott..... :D :D :D
Huu wazze!
Annyi a tekerentyu meg a kapcsolo azon a gepen, mint egy repuloben. Hogy birod beallitani? Meg az a nagy doboz nem nehez meg akados az erdoben?
Egy Gmaxx nem jobb valasztas?



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 4., vasárnap 13:40

luckyotter írta:
tibike írta:Na ez az....ahogy irod, az erdőbe elég egy jó alap gép, mert kevesebb a szemét mind a mezőn.....na most mit gondolsz, miért vettem egy Blisstoolt? Kujva jó mélység, kettes diszkrimináció... bár csak egy hang, de a jól beállitott disc-el - amit nem szabad eltúlozni az erdőbe verhetetlen.... de csak szerintem, mások szeretik az ACE sorozatott..... :D :D :D
Huu wazze!
Annyi a tekerentyu meg a kapcsolo azon a gepen, mint egy repuloben. Hogy birod beallitani? Meg az a nagy doboz nem nehez meg akados az erdoben?
Egy Gmaxx nem jobb valasztas?
Tényleg....wazze!!! Láttál már Magnum menüt....vagy volt már a kezedbe egy Deus - és próbáltad állitgatni? Hát akkor hasonlicsd össze a két beállitást.....:D :D :D

Ja - és olyatt már hallottál hogy egy dobozt rá lehett rakni az övre, az ing allá..... és ha kel, vagy muszáj valamitt állitani, fejből tudom mellyik csavaró gomb hol van, és csak eltekerem amennyire kel.... de a digis gépre muszáj mindig csuccsolni, hogy lásd, mit, mikor és hová tolsz..... elég az oktatás? :D :D :D
Meg még valami: tudsz Te beálitani egy digis keresőn 3,5 vagy 3,8 Sensitivitit? Vagy valami mást? Ott csak ugrással mennek a számok - vagy Sens 2, vagy 3....vagy max 15....de nem létezik 3,5....4,2.....stb..... :D

Tehát nem kel mingyárt lenézni egy más fajta keresőt....na és a Tesorók - majdnem mind egy hangú....a Lobo - a legjobb Tesoro is csak egy hangú és nagy a renoméja..... és hidd el, a kijelző csak paraszt vakitás - egérmozi, meg hogy is hivják..... ha jó füledd van, nem is kel több infó mind egy szép magas jel.....csak próbáld ki: egyszerű érme vagy arany gyűrű - 3 - 5 - 10 cm-re a digi kereső fejétől, és mindig más - más az ID..... na akkor ezt baxák meg....hazudik mind a Roma gyerek..... :D :D :D



luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2018. november 4., vasárnap 13:53

tibike írta:
luckyotter írta:
tibike írta:Na ez az....ahogy irod, az erdőbe elég egy jó alap gép, mert kevesebb a szemét mind a mezőn.....na most mit gondolsz, miért vettem egy Blisstoolt? Kujva jó mélység, kettes diszkrimináció... bár csak egy hang, de a jól beállitott disc-el - amit nem szabad eltúlozni az erdőbe verhetetlen.... de csak szerintem, mások szeretik az ACE sorozatott..... :D :D :D
Huu wazze!
Annyi a tekerentyu meg a kapcsolo azon a gepen, mint egy repuloben. Hogy birod beallitani? Meg az a nagy doboz nem nehez meg akados az erdoben?
Egy Gmaxx nem jobb valasztas?
Tényleg....wazze!!! Láttál már Magnum menüt....vagy volt már a kezedbe egy Deus - és próbáltad állitgatni? Hát akkor hasonlicsd össze a két beállitást.....:D :D :D

Ja - és olyatt már hallottál hogy egy dobozt rá lehett rakni az övre, az ing allá..... és ha kel, vagy muszáj valamitt állitani, fejből tudom mellyik csavaró gomb hol van, és csak eltekerem amennyire kel.... de a digis gépre muszáj mindig csuccsolni, hogy lásd, mit, mikor és hová tolsz..... elég az oktatás? :D :D :D
Meg még valami: tudsz Te beálitani egy digis keresőn 3,5 vagy 3,8 Sensitivitit? Vagy valami mást? Ott csak ugrással mennek a számok - vagy Sens 2, vagy 3....vagy max 15....de nem létezik 3,5....4,2.....stb..... :D

Tehát nem kel mingyárt lenézni egy más fajta keresőt....na és a Tesorók - majdnem mind egy hangú....a Lobo - a legjobb Tesoro is csak egy hangú és nagy a renoméja..... és hidd el, a kijelző csak paraszt vakitás - egérmozi, meg hogy is hivják..... ha jó füledd van, nem is kel több infó mind egy szép magas jel.....csak próbáld ki: egyszerű érme vagy arany gyűrű - 3 - 5 - 10 cm-re a digi kereső fejétől, és mindig más - más az ID..... na akkor ezt baxák meg....hazudik mind a Roma gyerek..... :D :D :D
Jo. Nekem nem kell nagy hangorgia max a Dunan.
Erdoben csak vas-nemvas vagy nagyvas.
De a te gepedhez mar mernoki kepzettseg kell, annyi rajta a tekerentyu.



Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: templomos » 2018. november 4., vasárnap 14:07

Leopold írta:Akkor a Fast progi. Nyugodtan lehet 12 khz. Ground a 10 es progin pumpálva lehet állítani...
De az új szoftver éket nem ismerem...
Pherry írta:
Leopold írta:2 és és 3 as
Ground belove
12 khz
Sens 96
Disc 0
Full tone
zoli87 írta:Üdv!Csak ws4 fülesem van,egyenlőre gyári programokkal.Ki melyik programot preferálja leginkább kevésbé szemetes helyre,nem apró érmékre.Pl:krajcár méretűekre.
Szia!
Ez a beállítás jó lehet nekem is? Apró érmekre főleg, WS4 füles, nagy ovál fej, V5.2, táv nincs. Illetve a groundot hogy lehet beállítani táv nélkül?
Ja ,bár van saját programom,de nekem is a kedvenc 2-3 -as,erdőben 12 szántón 18 khz
De én nagyon ritkán tolom a 90 es tartományba a senbe 86-88..a grundot menetközben is tolom fel-le,terepfüggő..



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. november 4., vasárnap 14:08

luckyotter írta:
tibike írta:
luckyotter írta:
tibike írta:Na ez az....ahogy irod, az erdőbe elég egy jó alap gép, mert kevesebb a szemét mind a mezőn.....na most mit gondolsz, miért vettem egy Blisstoolt? Kujva jó mélység, kettes diszkrimináció... bár csak egy hang, de a jól beállitott disc-el - amit nem szabad eltúlozni az erdőbe verhetetlen.... de csak szerintem, mások szeretik az ACE sorozatott..... :D :D :D
Huu wazze!
Annyi a tekerentyu meg a kapcsolo azon a gepen, mint egy repuloben. Hogy birod beallitani? Meg az a nagy doboz nem nehez meg akados az erdoben?
Egy Gmaxx nem jobb valasztas?
Tényleg....wazze!!! Láttál már Magnum menüt....vagy volt már a kezedbe egy Deus - és próbáltad állitgatni? Hát akkor hasonlicsd össze a két beállitást.....:D :D :D

Ja - és olyatt már hallottál hogy egy dobozt rá lehett rakni az övre, az ing allá..... és ha kel, vagy muszáj valamitt állitani, fejből tudom mellyik csavaró gomb hol van, és csak eltekerem amennyire kel.... de a digis gépre muszáj mindig csuccsolni, hogy lásd, mit, mikor és hová tolsz..... elég az oktatás? :D :D :D
Meg még valami: tudsz Te beálitani egy digis keresőn 3,5 vagy 3,8 Sensitivitit? Vagy valami mást? Ott csak ugrással mennek a számok - vagy Sens 2, vagy 3....vagy max 15....de nem létezik 3,5....4,2.....stb..... :D

Tehát nem kel mingyárt lenézni egy más fajta keresőt....na és a Tesorók - majdnem mind egy hangú....a Lobo - a legjobb Tesoro is csak egy hangú és nagy a renoméja..... és hidd el, a kijelző csak paraszt vakitás - egérmozi, meg hogy is hivják..... ha jó füledd van, nem is kel több infó mind egy szép magas jel.....csak próbáld ki: egyszerű érme vagy arany gyűrű - 3 - 5 - 10 cm-re a digi kereső fejétől, és mindig más - más az ID..... na akkor ezt baxák meg....hazudik mind a Roma gyerek..... :D :D :D
Jo. Nekem nem kell nagy hangorgia max a Dunan.
Erdoben csak vas-nemvas vagy nagyvas.
De a te gepedhez mar mernoki kepzettseg kell, annyi rajta a tekerentyu.


Mi a gond a Magnum menüvel?Szerintem pofon egyszerű.De ha nem akarod állítgatni mert kezdő vagy akkor 3 gombnyomás és választhatsz a gyári programbetöltésekből.Az újabb szofveresen legalább is.Régebbieké kicsit más volt.Lehet arra gondolsz.



luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2018. november 4., vasárnap 14:13

zoli87 írta:
luckyotter írta:
tibike írta:
luckyotter írta:
tibike írta:Na ez az....ahogy irod, az erdőbe elég egy jó alap gép, mert kevesebb a szemét mind a mezőn.....na most mit gondolsz, miért vettem egy Blisstoolt? Kujva jó mélység, kettes diszkrimináció... bár csak egy hang, de a jól beállitott disc-el - amit nem szabad eltúlozni az erdőbe verhetetlen.... de csak szerintem, mások szeretik az ACE sorozatott..... :D :D :D
Huu wazze!
Annyi a tekerentyu meg a kapcsolo azon a gepen, mint egy repuloben. Hogy birod beallitani? Meg az a nagy doboz nem nehez meg akados az erdoben?
Egy Gmaxx nem jobb valasztas?
Tényleg....wazze!!! Láttál már Magnum menüt....vagy volt már a kezedbe egy Deus - és próbáltad állitgatni? Hát akkor hasonlicsd össze a két beállitást.....:D :D :D

Ja - és olyatt már hallottál hogy egy dobozt rá lehett rakni az övre, az ing allá..... és ha kel, vagy muszáj valamitt állitani, fejből tudom mellyik csavaró gomb hol van, és csak eltekerem amennyire kel.... de a digis gépre muszáj mindig csuccsolni, hogy lásd, mit, mikor és hová tolsz..... elég az oktatás? :D :D :D
Meg még valami: tudsz Te beálitani egy digis keresőn 3,5 vagy 3,8 Sensitivitit? Vagy valami mást? Ott csak ugrással mennek a számok - vagy Sens 2, vagy 3....vagy max 15....de nem létezik 3,5....4,2.....stb..... :D

Tehát nem kel mingyárt lenézni egy más fajta keresőt....na és a Tesorók - majdnem mind egy hangú....a Lobo - a legjobb Tesoro is csak egy hangú és nagy a renoméja..... és hidd el, a kijelző csak paraszt vakitás - egérmozi, meg hogy is hivják..... ha jó füledd van, nem is kel több infó mind egy szép magas jel.....csak próbáld ki: egyszerű érme vagy arany gyűrű - 3 - 5 - 10 cm-re a digi kereső fejétől, és mindig más - más az ID..... na akkor ezt baxák meg....hazudik mind a Roma gyerek..... :D :D :D
Jo. Nekem nem kell nagy hangorgia max a Dunan.
Erdoben csak vas-nemvas vagy nagyvas.
De a te gepedhez mar mernoki kepzettseg kell, annyi rajta a tekerentyu.


Mi a gond a Magnum menüvel?Szerintem pofon egyszerű.De ha nem akarod állítgatni mert kezdő vagy akkor 3 gombnyomás és választhatsz a gyári programbetöltésekből.Az újabb szofveresen legalább is.Régebbieké kicsit más volt.Lehet arra gondolsz.
Raneztem a Blisstoolra, de megijedtem tole. Lehet el vagyok kenyelmesedve. De biztosan jo gep lehet.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 4., vasárnap 14:30

Legalább megy a duma..... :D :D :D

zoli87 - nincs vele semmi baj, de Te magad irod, hogy elég 3 gomb nyomás... de akkor mi a faxnak kel valakinek egy ilyen erős gép, ha nem tudja kihasználni az erejét? Érted mire gondolok? Ha már tapasztalattab vagy, használod a többi beálitást is, nem csak az előállitott progikat....és akkor már oda kel figyelni, mit, mikor és hová nymkodsz..... :D

luckyotter - hát itt van a bibi... mindenki okos telót használ - gombnyomásosatt, nem tekerőset, mindenki az érinkezőt nyomogassa és a tekercses már história.... :D :D :D



luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2018. november 4., vasárnap 14:46

tibike írta:Legalább megy a duma..... :D :D :D

zoli87 - nincs vele semmi baj, de Te magad irod, hogy elég 3 gomb nyomás... de akkor mi a faxnak kel valakinek egy ilyen erős gép, ha nem tudja kihasználni az erejét? Érted mire gondolok? Ha már tapasztalattab vagy, használod a többi beálitást is, nem csak az előállitott progikat....és akkor már oda kel figyelni, mit, mikor és hová nymkodsz..... :D



luckyotter - hát itt van a bibi... mindenki okos telót használ - gombnyomásosatt, nem tekerőset, mindenki az érinkezőt nyomogassa és a tekercses már história.... :D :D :D
Tekeros Gmaxx volt nalam kolcsonbe par hetig. Tetszett. De azon csak harom tekero meg par kapcsolo van. Meg kiismertem magam rajta.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára luckyotter 2018. november 4., vasárnap 14:50-kor.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 4., vasárnap 14:50

Huu wazze!
Annyi a tekerentyu meg a kapcsolo azon a gepen, mint egy repuloben. Hogy birod beallitani? Meg az a nagy doboz nem nehez meg akados az erdoben?
Egy Gmaxx nem jobb valasztas?[/quote]


Még ahoz a GMaxx-hoz vagy a GMaxx Power-hoz.....sajnos ez nem fejődik, már kb 15 éve a piacon van, szerintem már kimenő tipus....na és a mélysége is valahogy lemarad a Bliss ellen.... :D :D :D



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 4., vasárnap 14:51

PS - most nézem, valahogy baxogatjuk a Deus topicot....nem volna jobb átmenni a Blisstool topicba? :D :D :D



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. november 4., vasárnap 15:47

Amúgy jobban bejönnek az analóg gépek nekem személy szerint.



Pherry
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2016. január 17., vasárnap 12:03
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Pherry » 2018. november 4., vasárnap 17:58

-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pherry 2022. március 11., péntek 20:39-kor.



Atomixranger
Százados
Százados
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2018. március 8., csütörtök 17:14
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Atomixranger » 2018. november 10., szombat 12:53

Sziasztok.
Használati útmutató Pdf-ben van valakinek ami frissebb mint a 2.0-ás??



Atomixranger
Százados
Százados
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2018. március 8., csütörtök 17:14
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Atomixranger » 2018. november 11., vasárnap 11:55

X35 tekercset vennék, "28x34 cm DD" méretben.


XP Deus 28 cm-es (11") DD kereső tekercs eladó(1.5éves, garis) kitűnő akksival.
ára 70.000ft
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Atomixranger 2018. november 13., kedd 22:30-kor.



tyson
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2017. február 7., kedd 16:57
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: tyson » 2018. november 12., hétfő 15:16

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tyson 2018. november 16., péntek 23:37-kor.



Nándorfehérvár
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2018. november 12., hétfő 18:20
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Nándorfehérvár » 2018. november 14., szerda 17:15

Sziasztok,
Még nincs Deusom,de vásárlása előtt állok.Szeretnék érdeklődni,hogy rómás helyen közvetlenül vasút mellett,az érzékenységet mennyire kell visszavenni,hogy ne zavarja a gép ?
Most más típusú gépemet a felére kell,reményeim szerint ezt nem kellene annyira.Köszönöm.



Pherry
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2016. január 17., vasárnap 12:03
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Pherry » 2018. december 3., hétfő 17:33

-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pherry 2022. március 11., péntek 20:42-kor.



Guriga
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2016. szeptember 10., szombat 18:23
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Guriga » 2018. december 4., kedd 12:38

Én ezzel a kéréssel augusztusban írtam ide... Inkább vidd el egy forgalmazóhoz.



Pherry
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2016. január 17., vasárnap 12:03
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Pherry » 2018. december 4., kedd 19:00

-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pherry 2022. március 11., péntek 20:42-kor.



Dolby
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2017. január 6., péntek 20:25
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Dolby » 2018. december 4., kedd 20:12

[Az új soft szar...quote="Pherry"]Még reménykedem. Neked hogy sikerült megoldani?[/quote]



Atomixranger
Százados
Százados
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2018. március 8., csütörtök 17:14
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Atomixranger » 2018. december 7., péntek 17:45

Jó urak. Kérhetek ide egy Magyar nyelvű használati útmutatót, kézikönyvet??
Miku.mail@freemail.hu
Köszönöm előre is.



Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: templomos » 2018. december 7., péntek 18:18

Atomixranger írta:Jó urak. Kérhetek ide egy Magyar nyelvű használati útmutatót, kézikönyvet??
Miku.mail@freemail.hu
Köszönöm előre is.


Elküldöm,de csak Gmail re tudom ...nem sikerült a freemailre :cry: ez van ,dobsz egy Gmail és megy priviben...

Üdv



Atomixranger
Százados
Százados
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2018. március 8., csütörtök 17:14
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Atomixranger » 2018. december 8., szombat 13:12

matrozmiki@gmail.com
Köszönöm!!!!!

templomos írta:
Atomixranger írta:Jó urak. Kérhetek ide egy Magyar nyelvű használati útmutatót, kézikönyvet??
Miku.mail@freemail.hu
Köszönöm előre is.


Elküldöm,de csak Gmail re tudom ...nem sikerült a freemailre :cry: ez van ,dobsz egy Gmail és megy priviben...

Üdv



unikornis
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2017. július 30., vasárnap 18:30
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: unikornis » 2018. december 8., szombat 20:12

Xp Deus komplett szett: Távirányító, ws4 füles, gyári deus szár, töltő, 28 nagy kerek fej, ovál fehér nagy frekis fej, bőr meg egy vízhatlan vászon táv tok, és egy makro pointer eladó. Aki táv nélkül isteníti a deust, az programozzon kicsit, és meglátja, hogy mit talál majd távval és egy jó programmal, amit a saját földjére, a keresni kívánt célokra írt, és úgy tolja. A 28 fej szerintem mélységben és szelektálásban is az arany középút, vagy annál is jobb, ezidáig a legjobban eltalált fej, a kerek ovál, fehér pedig a legjobb picire, meg árpira, bárki mást mond, ne higgyetek neki, olyan 0.2-0,3 grammos érméket talál, amit nem is tudtál, hogy létezik. Huszonegy éve nyomom, az egészségem se a régi, sajnos kiöregedtem, de a tapasztalatom azt mutatja, hogy amit ezzel a szettel nem találsz meg, az valószínűleg nincs is... A teljes szett ára 300 ezer FT. Külön-külön is eladó, de csak úgy, ha többen veszitek, akkor mindenre legyen vevő. Üzeneteket pü.-ben várok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára unikornis 2018. december 9., vasárnap 13:39-kor.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. december 9., vasárnap 9:15

unikornis írta:Xp Deus komplett szett: Távirányító, ws4 füles, gyári deus szár, töltő, 28 nagy kerek fej, ovál fehér nagy frekis fej, bőr meg egy vízhatlan vászon táv tok, és egy makro pointer eladó. Aki táv nélkül isteníti a deust, az programozzon kicsit, és meglátja, hogy mit talál majd távval és egy jó programmal, amit a saját földjére, a keresni kívánt célokra írt, és úgy tolja. A 28 fej szerintem mélységben és szelektálásban is az arany középút, vagy annál is jobb, ezidáig a legjobban eltalált fej, a kerek ovál, fehér pedig a legjobb picire, meg árpira, bárki mást mond, ne higgyetek neki, olyan 0.2-0,3 grammos érméket talál, amit nem is tudtál, hogy létezik. Huszonegy éve nyomom, az egészségem se a régi, sajnos kiöregedtem, de a tapasztalatom azt mutatja, hogy amit ezzel a szettel nem találsz meg, az valószínűleg nincs is... A teljes szett ára 300 ezer FT. Külön-külön is eladó, de csak úgy, ha többen veszitek, akkor mindenre legyen vevő. Valami olcsót, de jót, esetleg beszámítok, hogy legyen emlékbe valami, és az igen ritka, de nagyon álmatlan estéken legyen mit sétáltatni. Üzeneteket pü. várok.
Üdv!Írtam!



unikornis
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2017. július 30., vasárnap 18:30
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: unikornis » 2018. december 10., hétfő 18:08

Elkelt !!!!

unikornis írta:Xp Deus komplett szett: Távirányító, ws4 füles, gyári deus szár, töltő, 28 nagy kerek fej, ovál fehér nagy frekis fej, bőr meg egy vízhatlan vászon táv tok, és egy makro pointer eladó. Aki táv nélkül isteníti a deust, az programozzon kicsit, és meglátja, hogy mit talál majd távval és egy jó programmal, amit a saját földjére, a keresni kívánt célokra írt, és úgy tolja. A 28 fej szerintem mélységben és szelektálásban is az arany középút, vagy annál is jobb, ezidáig a legjobban eltalált fej, a kerek ovál, fehér pedig a legjobb picire, meg árpira, bárki mást mond, ne higgyetek neki, olyan 0.2-0,3 grammos érméket talál, amit nem is tudtál, hogy létezik. Huszonegy éve nyomom, az egészségem se a régi, sajnos kiöregedtem, de a tapasztalatom azt mutatja, hogy amit ezzel a szettel nem találsz meg, az valószínűleg nincs is... A teljes szett ára 300 ezer FT. Külön-külön is eladó, de csak úgy, ha többen veszitek, akkor mindenre legyen vevő. Üzeneteket pü.-ben várok.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. december 12., szerda 16:12

Üdv! 2017-es Ws4 füles és 2017-es 24x13-as hf ovál fej eladó.70-75.000ft
Kép
Kép
Kép



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. december 13., csütörtök 10:45

zoli87 írta:Üdv! 2017-es Ws4 füles és 2017-es 24x13-as hf ovál fej eladó.70-75.000ft
Kép
Kép
Kép
Füles elkelt!



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. december 13., csütörtök 12:01

zoli87 írta:
zoli87 írta:Üdv! 2017-es Ws4 füles és 2017-es 24x13-as hf ovál fej eladó.70-75.000ft
Kép
Kép
Kép
Füles elkelt!
A fej 69.000ft-ért vihető.Olcsóbb nem lesz.Közel 4 év gari van rajt.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. december 20., csütörtök 20:34

zoli87 írta:
zoli87 írta:
zoli87 írta:Üdv! 2017-es Ws4 füles és 2017-es 24x13-as hf ovál fej eladó.70-75.000ft
Kép
Kép
Kép
Füles elkelt!
A fej 69.000ft-ért vihető.Olcsóbb nem lesz.Közel 4 év gari van rajt.
A fej is elkelt!



Avatar
Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 21:07
Tartózkodási hely: Komárom
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Zsolti01 » 2018. december 21., péntek 20:37

l
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti01 2022. január 21., péntek 9:55-kor.



Pherry
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2016. január 17., vasárnap 12:03
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Pherry » 2018. december 23., vasárnap 9:00

-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pherry 2022. március 11., péntek 20:41-kor.



Avatar
Risingsun
Százados
Százados
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. március 13., vasárnap 9:18
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Risingsun » 2018. december 28., péntek 17:33

Üdv.

Melyik a legfrissebb szoftver?

Köszi


www.femkereso.eoldal.hu

Sasmut
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2017. július 9., vasárnap 23:15
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Sasmut » 2018. december 28., péntek 19:52

Szia!

Tudtommal V5.2 jelenleg.
Risingsun írta:Üdv.

Melyik a legfrissebb szoftver?

Köszi



Avatar
Risingsun
Százados
Százados
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. március 13., vasárnap 9:18
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Risingsun » 2018. december 29., szombat 14:43

Keresek valakit aki segítene egy WS5 fülest lefrissíteni.
3.2-es van jelenleg rajta.
Komárom, Győr, Veszprém, Kisbér vagy Mór környékén.

Köszönöm


www.femkereso.eoldal.hu

zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. december 29., szombat 16:05

Risingsun írta:Keresek valakit aki segítene egy WS5 fülest lefrissíteni.
3.2-es van jelenleg rajta.
Komárom, Győr, Veszprém, Kisbér vagy Mór környékén.

Köszönöm
Üdv!Keresd Nagy Tibort.Győri detectmaxx. detector.hu
Mèg írt programokat is tesz rá ha kèred.Nekem ingyen frissített ès tett rá programokat a nyáron.



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma