Az új regisztrációk aktiválásához admin jóváhagyás is kell a spammerek miatt. Ezek külföldiek, tehát a regisztrációt megkönnyíti, ha a regisztrálandó névről vagy e-mailről látszik, hogy magyar. Akié mégsem lett aktiválva, esetleg sürgős, küldjön e-mailt!

DEUS

Fémkereséshez való eszközök
Nowy
Százados
Százados
Status: Offline

Re: DEUS

HozzászólásSzerző: Nowy » 2017. május 11., csütörtök 15:45

draperjozsi írta:
Garou írta:Sziasztok, tegnap kipróbáltam a Disc:0, Fulltone verziót és nagyon tetszik, de a vasak mély zümmögő hangját nem tudom lejjebb venni hiába állítottam az Ironvolumét 1-re ugyan olyan hangosan szól, és ez fülessel nagyon kellemetlen, valakinek ötlete?

Ez a full tone lènyege, hogy halld, hol vasas a placc. 0 discen hallani a földet is, 1-en csak a vasakat. Viszont a legapròbb vasakat csak mìnusz disc-el lehet hallani. Nem lehet full tonesban lehalkìtani a vasakat. Van egy HOT5 nevű program is. Ez ugyanaz, csak a disc 5re van àllìtva. Itt nem hallod a sok vasat. Csak azt kell àsni, ami szèp egyenletes oda vissza hang. 5 fölè full tones-ban nem erdemes menni a discel. Meg full tones 3 es 2,5ös reactivitivel a legeredmènyesebb. Az audio response meg a legjobb 3mon vagy 4en mint az összes többi programban is. Efölött a mèly pozitiv hangok vasasan jönnek àt es csak megtèvesztenek. Az audio response csak mèlysègbecslèsre van föleg. Ha ott a jel, 0 audio response-al is hallod.

Rég óta nyomod Deussal draperjózsi?? :)

draperjozsi
Őrmester
Őrmester

HozzászólásSzerző: draperjozsi » 2017. május 11., csütörtök 21:38

Nowy írta:
draperjozsi írta:
Garou írta:Sziasztok, tegnap kipróbáltam a Disc:0, Fulltone verziót és nagyon tetszik, de a vasak mély zümmögő hangját nem tudom lejjebb venni hiába állítottam az Ironvolumét 1-re ugyan olyan hangosan szól, és ez fülessel nagyon kellemetlen, valakinek ötlete?

Ez a full tone lènyege, hogy halld, hol vasas a placc. 0 discen hallani a földet is, 1-en csak a vasakat. Viszont a legapròbb vasakat csak mìnusz disc-el lehet hallani. Nem lehet full tonesban lehalkìtani a vasakat. Van egy HOT5 nevű program is. Ez ugyanaz, csak a disc 5re van àllìtva. Itt nem hallod a sok vasat. Csak azt kell àsni, ami szèp egyenletes oda vissza hang. 5 fölè full tones-ban nem erdemes menni a discel. Meg full tones 3 es 2,5ös reactivitivel a legeredmènyesebb. Az audio response meg a legjobb 3mon vagy 4en mint az összes többi programban is. Efölött a mèly pozitiv hangok vasasan jönnek àt es csak megtèvesztenek. Az audio response csak mèlysègbecslèsre van föleg. Ha ott a jel, 0 audio response-al is hallod.

Amùgy nem. Kèt ès fèl ève asszem. es csak 10 ève lengetek. De elötte màr minden lètezöt elolvastam ròla angolul meg magyarul.Meg megneztem sok videot. gardansolyn csatornàjàt ajànlom a youtubeon aki tud angolul.
A haverom 20 ève keres, 7-8 eve van deusa taviranyitoval.Mèg a hasznàlati utasìtàst se olvasta el! Most egy 20 eves gèpet akar venni, mert azt mondja hogy 20 ève azzal nagyon jòl szedegetett. Nem csak az idö szàmìt,hanem a belefektetett tanulàs is.

Roland1989
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: Roland1989 » 2017. május 13., szombat 15:43

20 ève meg szabad szemmel is elég jól lehetett szedni :-bd

Garou
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: Garou » 2017. május 20., szombat 20:35

Nowy írta:
draperjozsi írta:

Hali, igen jó hallani a vasas placcot, de jó lenne ha le lehetne valamelyest halkítani, mert fülessel brutálisat durrant egy nagyobb darab vasnál.
Jómagm Disc:1,0-val megyek, 3.2 progi egyenlőre.

draperjozsi
Őrmester
Őrmester

HozzászólásSzerző: draperjozsi » 2017. május 20., szombat 23:50

Garou írta:Hali, igen jó hallani a vasas placcot, de jó lenne ha le lehetne valamelyest halkítani, mert fülessel brutálisat durrant egy nagyobb darab vasnál.
Jómagm Disc:1,0-val megyek, 3.2 progi egyenlőre.

Igen. Fülesen nekem is az volt a gondom, hogy a hangerő 2-n tùl hangos, 1-en meg halk. Pàr hete vettem vezetèkes xp fülest. Egy patkò alakù àtalakìtóval lehet ràtenni ws4 elektronikàjàra. Ezen màr van egy potmèter ès szèpen be lehet àllìtani a hangerőt. Az is jò, hogy pille könnyű. Nem nyomja a fület, mint a ws4.
Nem biztos, h volna ertelme lehalkitani a vasakat. Azt szoftveresen csak egy diszkriminàcio fèlesèggel lehetne szerintem, ami osztalyozza, h mi a vas es mi nem. Ott meg a nagyobb vasak gondolom amugy is belebömbölnènek azon a "nagyvas" hangon. A kicsikkel meg ugysincs gond azt hiszem. Aztan kitudja :)

Vissza: “Fémkeresők, fémkereső tartozékok, kellékek”