Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

DEUS

Fémkereséshez való eszközök
Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 685
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: norman » 2017. november 5., vasárnap 17:42

Sasmut írta:Ha a szoftver update-ra gondolsz, ahhoz kell a táv.

norman írta:Hali.
A Deus fülest csak tàvval lehet fejleszteni,vagy lehet esetleg szàmìtògèpről adatkàbellel is?
Köszi
Arra gondolok hogy egyéni keresési programot lehet e táv nélkül feltenni. :?:
Mondjuk elküldik számítógépen és usb ről felrakom a fülesre.


:?:

unikornis
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2017. július 30., vasárnap 18:30
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: unikornis » 2017. november 5., vasárnap 18:45

Nem lehet sajnos. A beállítási lehetőségek eléggé korlátozottak, lényegében kimerülnek a GB-re, az érzékenységre és a szűrésre. Erős közepes, tehát jó gép táv nélkül is, de ha példát kellene mondani, akkor terepen, gyakorlatban, csak a fülessel, pl. nem találtam jobbnak az xterra 705-nél, csak gyorsabbnak... ha egyszer távot tud birtokolni az ember, akkor rájön, hogy egy másik világ nyílik ki előtte.

norman írta:
Sasmut írta:Ha a szoftver update-ra gondolsz, ahhoz kell a táv.

norman írta:Hali.
A Deus fülest csak tàvval lehet fejleszteni,vagy lehet esetleg szàmìtògèpről adatkàbellel is?
Köszi
Arra gondolok hogy egyéni keresési programot lehet e táv nélkül feltenni. :?:
Mondjuk elküldik számítógépen és usb ről felrakom a fülesre.



Sasmut
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2017. július 9., vasárnap 23:15
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Sasmut » 2017. november 6., hétfő 6:50

Valóban a táv által nyújtott beállításokkal lesz igazán használható gép a Deus. Nem véletlen adja a gyártó ennyiért! :) Viszont a beállított programok menthetőek fülesre, és utána táv nélkül is használhatóak! Ez még mindig félmegoldás, mert sokszor kint a terepen kell az aktuális talajviszonyokhoz hangolni a gépet, de azért hasznos.



Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 685
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: norman » 2017. november 6., hétfő 8:08

Sasmut írta:Valóban a táv által nyújtott beállításokkal lesz igazán használható gép a Deus. Nem véletlen adja a gyártó ennyiért! :) Viszont a beállított programok menthetőek fülesre, és utána táv nélkül is használhatóak! Ez még mindig félmegoldás, mert sokszor kint a terepen kell az aktuális talajviszonyokhoz hangolni a gépet, de azért hasznos.
Goldmaxxom van de gondolkodok Deuson.A sùlya ès a freki vàltàs miatt.Viszont csak a lite verziòn.Azt nem tudom eldönteni hogy jobb-e ez a verzió mint a Goldi.


:?:

Sasmut
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2017. július 9., vasárnap 23:15
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Sasmut » 2017. november 8., szerda 6:52

norman írta: Goldmaxxom van de gondolkodok Deuson.A sùlya ès a freki vàltàs miatt.Viszont csak a lite verziòn.Azt nem tudom eldönteni hogy jobb-e ez a verzió mint a Goldi.
Nekem is Goldmaxxom volt előtte. Jó kis gép volt, nagyon szerettem. Szintén Deus lite verziót vettem nagy fejjel, és szerintem jobb a Goldmaxxnál. Főleg nagyobb pénzeket, szesztit, béla tálkát ástam vele egyértelműen mélyebbről és többet mint a Goldival. Mondjuk most talán már a 28-as fejjel venném a Deust.
Van azért a Deusnak 1-2 hülyesége is a goldmaxx után. Pl hajlamos eldobni a felemás jeleket néha. Ha alacsonyabb szűrésnél a bizonytalan jelet átrakja vasba, akkor sokszor símán elnémítja a kisvasat, és eltűnik a jel. Te meg nézel hogy volt jel, nincs jel. se a gödörbe, se sehol! :) Goldmax ilyenkor is jelezte halk búgó hanggal, hogy ott a vas. Ezt mondjuk az új 4-es szoftverben a negatív disccel lehet orvosolni. Azért mióta megvan a táv, mintha egy új gépet kaptam volna! :)
Ha most akarsz új könnyű gépet, szerintem várd meg a Minelab új keresőinek az éles tesztjeit is. Én nem hiszem hogy a Deusnál jobbak lennének, de minden lehetséges! :)



Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 685
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: norman » 2017. november 8., szerda 7:59

Köszi!
A full Deus azèrt sajna elèg dràga.Az Equinox vezetèkes viszont jòval egyszerűbb làtszòlag.A Deusnàl akàr a Lite verziònàl a kisfreki dob gondolom a mèlysègen egy àtlagos èrmènèl?Meg alaphangon gyorsabb a lite mint a Goldi?


:?:

Sasmut
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2017. július 9., vasárnap 23:15
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Sasmut » 2017. november 8., szerda 17:17

norman írta:Köszi!
A full Deus azèrt sajna elèg dràga.Az Equinox vezetèkes viszont jòval egyszerűbb làtszòlag.A Deusnàl akàr a Lite verziònàl a kisfreki dob gondolom a mèlysègen egy àtlagos èrmènèl?Meg alaphangon gyorsabb a lite mint a Goldi?
A Deus P3 deus fast módban egyértelműen gyorsabb mint a goldmaxx. Bár a mélysége ebben a programban csak átlagos, azért nem rossz, és nagyon szépen lehet vele mazsolázni a szemétben. Így is kiszedi 15-20 centiről a kk dénárt gond nélkül. (persze ez talajfüggő is.) Én ebben használom legtöbbet a gépet. A frekvencia csökkentése önmagában a nagyobb érméknél/tárgyaknál segít picit, de alacsonyabb frekin pl a kis árpikat meg egyértelműen rosszabbul jelzi. szerintem rómázni, krajcizni P2 12-18khz-en, kk-ra meg P3 18kHz max 90sens és pontos ground.



Laci5000
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:31
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Laci5000 » 2017. november 8., szerda 17:19

Sasmut írta:
norman írta:Köszi!
A full Deus azèrt sajna elèg dràga.Az Equinox vezetèkes viszont jòval egyszerűbb làtszòlag.A Deusnàl akàr a Lite verziònàl a kisfreki dob gondolom a mèlysègen egy àtlagos èrmènèl?Meg alaphangon gyorsabb a lite mint a Goldi?
A Deus P3 deus fast módban egyértelműen gyorsabb mint a goldmaxx. Bár a mélysége ebben a programban csak átlagos, azért nem rossz, és nagyon szépen lehet vele mazsolázni a szemétben. Így is kiszedi 15-20 centiről a kk dénárt gond nélkül. (persze ez talajfüggő is.) Én ebben használom legtöbbet a gépet. A frekvencia csökkentése önmagában a nagyobb érméknél/tárgyaknál segít picit, de alacsonyabb frekin pl a kis árpikat meg egyértelműen rosszabbul jelzi. szerintem rómázni, krajcizni P2 12-18khz-en, kk-ra meg P3 18kHz max 90sens és pontos ground.
A groundot hogy állítod be pontosan?



Sasmut
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2017. július 9., vasárnap 23:15
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Sasmut » 2017. november 8., szerda 17:30

Laci5000 írta: A groundot hogy állítod be pontosan?
Ha van távod egyértelmű, fülessel pedig a P10 módban lehet pumpálós GB beállítást csinálni. Utána a kapott érték alapján manuálisan a többi progiban is be lehet állítani.



Laci5000
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:31
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Laci5000 » 2017. november 8., szerda 17:35

Sasmut írta:
Laci5000 írta: A groundot hogy állítod be pontosan?
Ha van távod egyértelmű, fülessel pedig a P10 módban lehet pumpálós GB beállítást csinálni. Utána a kapott érték alapján manuálisan a többi progiban is be lehet állítani.
csak fülesem van

köszi!



Ranger67
Százados
Százados
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 15:48
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Ranger67 » 2017. november 8., szerda 21:50

Sasmut írta:
norman írta:Köszi!
A full Deus azèrt sajna elèg dràga.Az Equinox vezetèkes viszont jòval egyszerűbb làtszòlag.A Deusnàl akàr a Lite verziònàl a kisfreki dob gondolom a mèlysègen egy àtlagos èrmènèl?Meg alaphangon gyorsabb a lite mint a Goldi?
A Deus P3 deus fast módban egyértelműen gyorsabb mint a goldmaxx. Bár a mélysége ebben a programban csak átlagos, azért nem rossz, és nagyon szépen lehet vele mazsolázni a szemétben. Így is kiszedi 15-20 centiről a kk dénárt gond nélkül. (persze ez talajfüggő is.) Én ebben használom legtöbbet a gépet. A frekvencia csökkentése önmagában a nagyobb érméknél/tárgyaknál segít picit, de alacsonyabb frekin pl a kis árpikat meg egyértelműen rosszabbul jelzi. szerintem rómázni, krajcizni P2 12-18khz-en, kk-ra meg P3 18kHz max 90sens és pontos ground.
Szevasztok! Nem vagyok nagy szakija a deusnak, nekem kk démár 10-12 cm alól nem igazán jött Fastban, de az nagy fejjel is stabilan, igaz mindíg cicergős 95 sens, a ground 75-78, lusta vagyok pumpálni. 12 khz-n kis fejjel 25-30 cm-ről jött egy MT krajcár, gyönyörű hanggal 95 értékkel a minap, meg már párszor. 30 cm alól még nem nagyon szedtem érmét, talán valami nagyobbacska polturát, de azon igencsak csdálkoztam. :roll:
Na igen majd elfelejtettem, ez az én hülyeségem, de néha a vas hangot kicsit feljebb tolom, szeretem hallani mert ilyenkor ha kérdéses a jel jobban tudok dönteni :think:



Sasmut
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2017. július 9., vasárnap 23:15
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Sasmut » 2017. november 9., csütörtök 7:05

Ranger67 írta: Szevasztok! Nem vagyok nagy szakija a deusnak, nekem kk démár 10-12 cm alól nem igazán jött Fastban, de az nagy fejjel is stabilan, igaz mindíg cicergős 95 sens, a ground 75-78, lusta vagyok pumpálni. 12 khz-n kis fejjel 25-30 cm-ről jött egy MT krajcár, gyönyörű hanggal 95 értékkel a minap, meg már párszor. 30 cm alól még nem nagyon szedtem érmét, talán valami nagyobbacska polturát, de azon igencsak csdálkoztam. :roll:
Na igen majd elfelejtettem, ez az én hülyeségem, de néha a vas hangot kicsit feljebb tolom, szeretem hallani mert ilyenkor ha kérdéses a jel jobban tudok dönteni :think:
Üdv! Az esetek nagyobb részében nekem is a 10-15 az átlag, de azért jön néha mélyebbről is nagyfejjel. Én is sokáig mentem cicergősen, de rájöttem hogy az én fülem ehhez kevés! :) 1-2 óra után már nem mindig hallom meg a cicergésben a mély jó hangokat. Ráadásul a 90-es és 97-es sens között minimális a különbség mélységben, de sokkal instabilabb lesz a gép. Én 86-94 közötti sensen megyek, mindig úgy hogy stabil maradjon a gép és halljam a halk, mély jeleket. Épp múlt hónapban szedtem egy szép kerek ferdinándot kb 20 centiről 90-es sensel. Mondjuk ez homoktalajon, amit azért szeret a DEUS! :) Vashangot általában gyárin hagyom. Ha nincs az se jó, ha túltolom az se! :) Ha meg bizonytalan vagyok ások mint a kubikos! :) Lett pár szép dolgom így!



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. november 9., csütörtök 17:51

............a ground 75-78, lusta vagyok pumpálni. .........


Ranger67 - Te az én emberem vagy......szeretnék utánad keresgélni....... :))



zotya88
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2016. június 21., kedd 19:46
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: zotya88 » 2017. november 9., csütörtök 19:15

Olvasgatom ki milyen érzékenységgel megy... :think:
Enyém mindenhol engedte a 98-99et,csak vasútnál
és magasfeszkónál kellett 88-92re levinni. Így is stabil volt cicergések nélkül.
Talaj 75-85ig mindenhol jó volt.



Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 685
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: norman » 2017. november 9., csütörtök 19:53

zotya88 írta:Olvasgatom ki milyen érzékenységgel megy... :think:
Enyém mindenhol engedte a 98-99et,csak vasútnál
és magasfeszkónál kellett 88-92re levinni. Így is stabil volt cicergések nélkül.
Talaj 75-85ig mindenhol jó volt.
Hali.
Ez a 85-95-99 érzékenység nem túlzás?Goldmaxxnál esetleg 0 ás silencernél ahol mélyebbre lát a gép de csak tiszta terepen használható.Nagy érzékenység egy vasas területen nem jó mert a nagyobb mélységben lévő vasak bezavarnak.Oda kissebb érzékenység keel gyorsabb reactal.?


:?:

Ranger67
Százados
Százados
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 15:48
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Ranger67 » 2017. november 9., csütörtök 20:08

tibike írta:............a ground 75-78, lusta vagyok pumpálni. .........


Ranger67 - Te az én emberem vagy......szeretnék utánad keresgélni....... :))
Mindenkinek jár az esély :hand: ! De igazad van helyesbítenem kell, szemetes helyen nem pumpálok, és az említett GB szerintem jó átlag / bár tévedhetek /. Fellelkesülve az imént kirohantam egy papucsban és pár helyen pumpa, eltérő talajon, szemetet lehetőleg kerülve, és 77,78,80,75,....
Persze ez nem zárja ki, hogy sok mindent elhagyok, de mi lenne az utókorral, bár ezt orvosolja, hogy mostanában nem igen merészkedem nagyon sehova :-ss



Ranger67
Százados
Százados
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 15:48
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Ranger67 » 2017. november 9., csütörtök 20:18

norman írta:
zotya88 írta:Olvasgatom ki milyen érzékenységgel megy... :think:
Enyém mindenhol engedte a 98-99et,csak vasútnál
és magasfeszkónál kellett 88-92re levinni. Így is stabil volt cicergések nélkül.
Talaj 75-85ig mindenhol jó volt.
Hali.
Ez a 85-95-99 érzékenység nem túlzás?Goldmaxxnál esetleg 0 ás silencernél ahol mélyebbre lát a gép de csak tiszta terepen használható.Nagy érzékenység egy vasas területen nem jó mert a nagyobb mélységben lévő vasak bezavarnak.Oda kissebb érzékenység keel gyorsabb reactal.?
Szia! Az apró finomságokat nem tudva, de a Fast progi kicsit állítgatva nagyobb érzékenységen is erednényesen szedi a kis cuccokat a nagyobb Vasas helyen is, talán a nagyobb reakt amivel csökken a mélység, de gyorsabb orvosolja. nekem nem gond ha cicereg, de úgy érzem több infóból tudok dönteni. Ilyen helyen a kis fej a nyerőbb, de ez csak műkedvelő észrevétel.



Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 685
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: norman » 2017. november 11., szombat 21:44

Hali.
Valahol le van írva hogy a Deus füles gyári progijainak mik a pontos paraméterei?Főleg a react és a silencer?Egy videón a Deus fast progihoz írnak 3 as reactot és 1 es silencert.Ez mennyit vesz el a mélységből a gyorsaság javára?
Ezeket nem lehet állítani a fülesen.
https://www.youtube.com/watch?v=_Qqouv7gy64
Bár nem értem a Gmp miért úgy volt állítva ahogy.


:?:

Avatar
Zoli13
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 14:17
Tartózkodási hely: Heves-Budapest
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Zoli13 » 2017. november 11., szombat 22:12

Hello!

Gold Maxx -ról váltottam Deusra..Idáig táv nélkül de tegnap meghozta a várva várt csomagot a posta... :dance:
Még ismerkedünk.... ;)
Csatolmányok
E594F326-2C8D-4FB7-8C41-1817E0D40B84.jpeg
E594F326-2C8D-4FB7-8C41-1817E0D40B84.jpeg (454.01 KiB) Megtekintve 14722 alkalommal



Ranger67
Százados
Százados
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 15:48
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Ranger67 » 2017. november 12., vasárnap 9:14

norman írta:Hali.
Valahol le van írva hogy a Deus füles gyári progijainak mik a pontos paraméterei?Főleg a react és a silencer?Egy videón a Deus fast progihoz írnak 3 as reactot és 1 es silencert.Ez mennyit vesz el a mélységből a gyorsaság javára?
Ezeket nem lehet állítani a fülesen.
https://www.youtube.com/watch?v=_Qqouv7gy64
Bár nem értem a Gmp miért úgy volt állítva ahogy.
Szia, ezek a gyári alap beálítások a Fastban, react 3, sil -1, szerintem erősen szemetes Vasas helyen a 1 sil csak zavaró és fals.



Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 685
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: norman » 2017. november 12., vasárnap 11:23

Ranger67 írta:
norman írta:Hali.
Valahol le van írva hogy a Deus füles gyári progijainak mik a pontos paraméterei?Főleg a react és a silencer?Egy videón a Deus fast progihoz írnak 3 as reactot és 1 es silencert.Ez mennyit vesz el a mélységből a gyorsaság javára?
Ezeket nem lehet állítani a fülesen.
https://www.youtube.com/watch?v=_Qqouv7gy64
Bár nem értem a Gmp miért úgy volt állítva ahogy.
Szia, ezek a gyári alap beálítások a Fastban, react 3, sil -1, szerintem erősen szemetes Vasas helyen a 1 sil csak zavaró és fals.
Ezeket fülesről lehet mòdosìtani?


:?:

Ranger67
Százados
Százados
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 15:48
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Ranger67 » 2017. november 12., vasárnap 14:55

norman írta:
Ranger67 írta:
norman írta:Hali.
Valahol le van írva hogy a Deus füles gyári progijainak mik a pontos paraméterei?Főleg a react és a silencer?Egy videón a Deus fast progihoz írnak 3 as reactot és 1 es silencert.Ez mennyit vesz el a mélységből a gyorsaság javára?
Ezeket nem lehet állítani a fülesen.
https://www.youtube.com/watch?v=_Qqouv7gy64
Bár nem értem a Gmp miért úgy volt állítva ahogy.
Szia, ezek a gyári alap beálítások a Fastban, react 3, sil -1, szerintem erősen szemetes Vasas helyen a 1 sil csak zavaró és fals.
Ezeket fülesről lehet mòdosìtani?
Csak távom van.



Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 685
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: norman » 2017. november 12., vasárnap 15:53

Ranger67 írta:
norman írta:
Ranger67 írta:
norman írta:Hali.
Valahol le van írva hogy a Deus füles gyári progijainak mik a pontos paraméterei?Főleg a react és a silencer?Egy videón a Deus fast progihoz írnak 3 as reactot és 1 es silencert.Ez mennyit vesz el a mélységből a gyorsaság javára?
Ezeket nem lehet állítani a fülesen.
https://www.youtube.com/watch?v=_Qqouv7gy64
Bár nem értem a Gmp miért úgy volt állítva ahogy.
Szia, ezek a gyári alap beálítások a Fastban, react 3, sil -1, szerintem erősen szemetes Vasas helyen a 1 sil csak zavaró és fals.
Ezeket fülesről lehet mòdosìtani?
Csak távom van.
Ja akkor értem.Megfelelő usb csatlakozással lehet power bankról tölteni a fejet és a fülest?


:?:

tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. november 12., vasárnap 16:10

Lehet, egy ideig úgy jártam, mert féltem, hogy a félúton bedöglik valamellyik elem.....a power bank a felső zsebembe, rövid USB kábel a fejhalgatóba.... :D főleg a füles háklis, mert ha mindig belemászol, állitgatol, eszi az elemet.... ;)



Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 685
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: norman » 2017. november 12., vasárnap 16:37

Ranger67 írta:
norman írta:
Ranger67 írta:
norman írta:Hali.
Valahol le van írva hogy a Deus füles gyári progijainak mik a pontos paraméterei?Főleg a react és a silencer?Egy videón a Deus fast progihoz írnak 3 as reactot és 1 es silencert.Ez mennyit vesz el a mélységből a gyorsaság javára?
Ezeket nem lehet állítani a fülesen.
https://www.youtube.com/watch?v=_Qqouv7gy64
Bár nem értem a Gmp miért úgy volt állítva ahogy.
Szia, ezek a gyári alap beálítások a Fastban, react 3, sil -1, szerintem erősen szemetes Vasas helyen a 1 sil csak zavaró és fals.
Ezeket fülesről lehet mòdosìtani?
Csak távom van.
Á megtaláltam 50-51-ik oldalon van.
http://www.xpmetaldetectors.com/images/ ... .0_WEB.pdf
Érdekes hogy a GMP-n a silencer pont fordítva van.0.án a legmélyebb de a leglassúbb a gép.A Deuson meg -1 en a leggyorsabb.
Érdekes hogy se a g
Gmaxx se a relicht módot nem teszi 4 khz re csak 8 ra?


:?:

Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: templomos » 2017. november 18., szombat 15:51

templomos írta:
templomos írta:Üdv urak!

2016 szeptemberben vàsàrolt deushoz nagy ovàl,mèlykereső fej eladó,magyar 4-év garancia dobozàban és ingyen postàval,
Kérésre fotót küldök,79000 forint csere alku nincs,ha nem megy el megtartom és befonom tollasütőnek.

Üdv,halőr és szervmentes lengetést kívànok mindenkinek ès este kerüld a vadàszlest :D

Elkelt! 8-)



gyxxer
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2016. március 11., péntek 10:57
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: gyxxer » 2017. november 19., vasárnap 13:38

Sziasztok!

Erről van valakinek infója, mikor várható , vagy egyáltalán
várható-e valamikor?

https://www.google.hu/search?q=deus+two ... cgGhUYbKhM:

Előre is köszi!



Magus
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2017. február 16., csütörtök 10:39
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Magus » 2017. november 20., hétfő 20:35

Sziasztok,

Ws4 fülest vennék reális áron.



Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 685
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: norman » 2017. december 7., csütörtök 16:05

Hali.
Deus Lite-nál hogy lehet megállapítani hogy V4. verzió van rajta?Novemberi a gép de a forgalmazó érdekes módon a V2.0-ás manuált küldte vele.A progikból kiindulva min.3.2. a progi mert az aranykereső mód rajta van.
Más:A gyári progik TX POWER 2 vel mennek.Így szerintem a mélység kb annyi mint a Gold Maxx powerrel volt.Kaptam rá egy plusz progit amivel jóval mélyebb a gép,viszont kb 6 óra után már 1 es vonáson van a fej töltése.Ha jól gondolom akkor a TX POWER ennél 3 as erősségbe lehet?Ez olyasmi mint a Boost néhány gépnél?Mert akkor logikus hogy jobban merül.Érdekes ha lejjebb veszem a khz-et egy adott progiban akkor sem érzek különbséget pl bronz dolgokra.Sőt a 18 khz tán még stabilabban jelez.
Ami nagyon nem tetszik hogy a fej és a burkolat között nagy a rés és a víz meg a sár bemegy alá.Mindig le kell szedni a koptatót és megszárítani.Valamint nagyon vékony anyagból van a koptató.


:?:

gyxxer
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2016. március 11., péntek 10:57
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: gyxxer » 2017. december 7., csütörtök 19:06

Szia!
Szerintem töltsd le a xpmetaldetectors.com-ról a v4.0 user manualt, és abban benne vannak a gyári programok beállításai!
V3.0 ás szoftveren a Deus Fast(3-as progi) alapértelmezettként 6,8 az Disc-el jött ki, a V4.0-ás szoftveren ezt javították 6,1-re!
V3.0 as szoftveren a Recli( 6-os progi) alapértelmezettként 8,0-ás Disc-es jött ki, a V4.0-án ez már 5,5-re javították, és DEEP lett a neve, de ezt fülessel nem látod, csak a programszámot! Ha disc értékek stimmelnek tizedes pontossággal, akkor a V4.0 van rajta!
A TX Powerrel a tekercsből kibocsátott elektromágneses erő tudod szabályozni, de csak távval tudod ezt állítani! Ha 3-as beállításon üzemel akkor jobban eszi a fej akkumulátorát, valószínű a plusz progidban 3-as értékre van állítva, nekem is hamarabb lemerül tőle a fej, ha ezen a beállításon használom!

norman írta:Hali.
Deus Lite-nál hogy lehet megállapítani hogy V4. verzió van rajta?Novemberi a gép de a forgalmazó érdekes módon a V2.0-ás manuált küldte vele.A progikból kiindulva min.3.2. a progi mert az aranykereső mód rajta van.
Más:A gyári progik TX POWER 2 vel mennek.Így szerintem a mélység kb annyi mint a Gold Maxx powerrel volt.Kaptam rá egy plusz progit amivel jóval mélyebb a gép,viszont kb 6 óra után már 1 es vonáson van a fej töltése.Ha jól gondolom akkor a TX POWER ennél 3 as erősségbe lehet?Ez olyasmi mint a Boost néhány gépnél?Mert akkor logikus hogy jobban merül.Érdekes ha lejjebb veszem a khz-et egy adott progiban akkor sem érzek különbséget pl bronz dolgokra.Sőt a 18 khz tán még stabilabban jelez.
Ami nagyon nem tetszik hogy a fej és a burkolat között nagy a rés és a víz meg a sár bemegy alá.Mindig le kell szedni a koptatót és megszárítani.Valamint nagyon vékony anyagból van a koptató.



Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 685
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: norman » 2017. december 7., csütörtök 19:59

Szia!
Persze letöltöttem a V4 manualt.Meg is néztem a táblázatot és aszerint stimmel is.A plusz progi távval lett rátéve.Szerinted a TX 3 javít vagy ront a gép teljesítményén?Érmézésnél vagy inkább kisebb frekin mélyebb tárgyaknál érdemes használni? Egy adott programon belűl szoktàl jàtszani a khz-el?
Köszi!


:?:

Ranger67
Százados
Százados
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 15:48
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Ranger67 » 2017. december 7., csütörtök 20:40

norman írta:Szia!
Persze letöltöttem a V4 manualt.Meg is néztem a táblázatot és aszerint stimmel is.A plusz progi távval lett rátéve.Szerinted a TX 3 javít vagy ront a gép teljesítményén?Érmézésnél vagy inkább kisebb frekin mélyebb tárgyaknál érdemes használni? Egy adott programon belűl szoktàl jàtszani a khz-el?
Köszi!
Szia!
Csak a fej koszolódásához: Jó ideje meg van és kapott mindent, de a koptató még nem került le róla - talán egyszer- és a néhai lemosáson, kívül nem ápolgattam, de hibátlan. Talán a táv vedőfóliája adta meg magát.
Én többnyire egy egyedi 12 khz progival, vagy egy kütyüzött fasttal használom.



Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 685
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: norman » 2017. december 7., csütörtök 20:54

Ranger67 írta:
norman írta:Szia!
Persze letöltöttem a V4 manualt.Meg is néztem a táblázatot és aszerint stimmel is.A plusz progi távval lett rátéve.Szerinted a TX 3 javít vagy ront a gép teljesítményén?Érmézésnél vagy inkább kisebb frekin mélyebb tárgyaknál érdemes használni? Egy adott programon belűl szoktàl jàtszani a khz-el?
Köszi!
Szia!
Csak a fej koszolódásához: Jó ideje meg van és kapott mindent, de a koptató még nem került le róla - talán egyszer- és a néhai lemosáson, kívül nem ápolgattam, de hibátlan. Talán a táv vedőfóliája adta meg magát.
Én többnyire egy egyedi 12 khz progival, vagy egy kütyüzött fasttal használom.
Mostanság eléggé párás nyirkos idő volt.Nedves fű,erdei talaj stb. Haza vittem és leszedtem a koptatót.Állt alatta a sáros víz.Látszólag jó időbe telt volna amíg kiszárad.Engem ez kissé zavar de azért nem akkora probléma.A Goldimon teljesen passzolt a koptató,és vastagabb anyagból volt.
Még egy észrevétel:A fülesen Ws 5 ös a domború Deus felirat egyszerűen ferdén volt felragasztva mintha csak rádobták volna. :o
Néha üldözési mániám van :D mintha egy két termék után gyártott lenne.Nézegettem képeket és ugyanaz a füles többféle Deus felirattal létezik.Vagyis másmilyen matricákkal van. :?:


Az enyém olyan mint az 2. képen.A bolt képén is másképpen néz ki a füles..Számít ez valamit?
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára norman 2017. december 7., csütörtök 21:39-kor.


:?:

gyxxer
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2016. március 11., péntek 10:57
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: gyxxer » 2017. december 7., csütörtök 21:10

Ranger67 írta:
norman írta:Szia!
Persze letöltöttem a V4 manualt.Meg is néztem a táblázatot és aszerint stimmel is.A plusz progi távval lett rátéve.Szerinted a TX 3 javít vagy ront a gép teljesítményén?Érmézésnél vagy inkább kisebb frekin mélyebb tárgyaknál érdemes használni? Egy adott programon belűl szoktàl jàtszani a khz-el?
Köszi!
Szia!
Csak a fej koszolódásához: Jó ideje meg van és kapott mindent, de a koptató még nem került le róla - talán egyszer- és a néhai lemosáson, kívül nem ápolgattam, de hibátlan. Talán a táv vedőfóliája adta meg magát.
Én többnyire egy egyedi 12 khz progival, vagy egy kütyüzött fasttal használom.
TX Power akkor rakom fel 3-ra ha teljesen tiszta "vasmentes" területen vagyok, ha egy jó k.k. helyen vagy ahol aztán van minden, ott szerintem nem érdemes feltekerni 3 ra a TX-et, mert csak ront a helyzeten, ott inkább picit alacsonyabb sens, és megfelelő ground!
A 6.(Deep) programon alapból 3ra van állítva a TX power. Más programoknál nem szoktam variálni. Max 2-ről 1-re!
Kk-n 18khz-en megyek, rómánál lejjebb viszem 11Khz re!



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2017. december 20., szerda 22:29

-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Leopold 2018. január 7., vasárnap 21:39-kor.



Robi76
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2016. május 8., vasárnap 20:07
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Robi76 » 2017. december 24., vasárnap 12:23

Xp deus 28x34 fej jó akkuval eladó vagy cserélhető!
Ára 80000ft



Robi76
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2016. május 8., vasárnap 20:07
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Robi76 » 2018. január 9., kedd 10:35

Robi76 írta:Xp deus 28x34 fej jó akkuval eladó vagy cserélhető!
Ára 80000ft
Az ár változott! 70000ft



Sivan
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2017. december 22., péntek 22:29
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Sivan » 2018. január 9., kedd 14:28

Füles valakinél? Lehetőleg garis?
Pü-ben várok ajánlatokat



kézi
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:50
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: kézi » 2018. január 11., csütörtök 12:12

,
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kézi 2018. január 13., szombat 19:34-kor.



Robi76
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2016. május 8., vasárnap 20:07
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Robi76 » 2018. január 12., péntek 9:59

Hétvégi ajánlat!
Xp deus 28x34 fej csere 22cm-es fejre!



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma