Kép
Hírek:
-A MAGNUM ezentúl új, jelentősen továbbfejlesztett szoftverrel működik. Részletek és videók a MAGNUM témánál és a videógalériában.

-A fórum frissítésre került a legújabb verzióra.
-Az új regisztrációk aktiválása a továbbiakban e-mailen keresztül történik, mivel új, igen hatékony spammerszűrőt kapott a fórum. Ez a regisztráló adatait a stopforumspam.com számára elküldi ellenőrzésre.
-Fontosabb fórum újdonságok: Postimage gyors képfeltöltés hozzászólásnál, Youtube galéria (Videos, fenn), közösségi megosztás.

Cobra

Fémkereséshez való eszközök
zoli87
Ezredes
Ezredes
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2019. november 9., szombat 14:16

Pherry írta:
2019. október 16., szerda 9:44
Sziasztok!
Cobra fémkeresőhöz keresek nagyfejet. Az sem baj, ha alsó szárral együtt. Ha valakinek van eladó, privátban elér...
Üdv!Most találtam. https://www.jofogas.hu/vas/Femkereso_fe ... 105308.htm

Menrot63

Hozzászólás Szerző: Menrot63 » 2019. november 9., szombat 17:51

Sziasztok!
Érdeklődni kérlek privátban, képek, videók, ár, postát meg tudjuk oldani.

Timber
Százados
Százados

Hozzászólás Szerző: Timber » 2019. december 18., szerda 18:20

Még mindig vár a 25 milliós nyomravezetői díjra a férfi, aki lebuktatta a móri mészárosokat
Johnny Cobrával

Egy ember, aki amatőr kincsvadászként megoldotta Magyarország legvéresebb rablótámadását. Ám hiába találta meg a móri bankrabláshoz használt fegyvereket, kitüntetés helyett csak perköltséget akasztottak a nyakába. Soha nem kapott egy fillér nyomravezetői díjat sem! Hogyan lehetséges ez? György Gabriella riportja.
https://www.youtube.com/watch?v=xHux2gLuhFE

Szabó. J. Z.
Hadnagy
Hadnagy

Hozzászólás Szerző: Szabó. J. Z. » 2020. január 23., csütörtök 19:12

Sziasztok. A Cobrának van fejhalgatoja vagy kimenete?

Laci5000
Őrnagy
Őrnagy

Hozzászólás Szerző: Laci5000 » 2020. január 23., csütörtök 20:04

Szabó. J. Z. írta:
2020. január 23., csütörtök 19:12
Van beépített hangszórója és fejhallgató kimenete is

Darwin
Hadnagy
Hadnagy

Hozzászólás Szerző: Darwin » 2020. január 24., péntek 11:00

Laci5000 írta:
2020. január 23., csütörtök 20:04
Szabó. J. Z. írta:
2020. január 23., csütörtök 19:12
Van beépített hangszórója és fejhallgató kimenete is
Igen, 6,3 jack és járt hozzá 3,5 jack toldó is.

Delta, Cobra, Magnum és lelkesedés

Nezelodo
Tizedes
Tizedes

Hozzászólás Szerző: Nezelodo » 2020. január 30., csütörtök 10:11

Sziasztok ! Lenne par kerdesem a cobraval kapcsolatban . Az mennyire normalis , hogy a nagy fej ugyan azokkal a beallitasokkal ( konkretan gyors modban , szelektalas 3-on ) gyengebben szur mint az alap fejjel ? Kb ugy mint ha az alap fej 2-on lenne . Oke , hogy nagyobb feluleten lat , meg melyebbre , de ez a normalis ? ( Most lehet jo hulyeseget kerdeztem.)
A masik ami erdekelne , hogy azt hiszem a hasznalati utasitas kiter ra , hogy ne kapcsoljuk be a gepet a keresofej csatlakoztatasa nelkul . Mi torenik a geppel ha ez megis megtortenne ?
Valaszokat elore is koszi !

Timber
Százados
Százados

Hozzászólás Szerző: Timber » 2020. február 1., szombat 17:13

Nezelodo írta:
2020. január 30., csütörtök 10:11
Sziasztok ! Lenne par kerdesem a cobraval kapcsolatban . Az mennyire normalis , hogy a nagy fej ugyan azokkal a beallitasokkal ( konkretan gyors modban , szelektalas 3-on ) gyengebben szur mint az alap fejjel ? Kb ugy mint ha az alap fej 2-on lenne . Oke , hogy nagyobb feluleten lat , meg melyebbre , de ez a normalis ? ( Most lehet jo hulyeseget kerdeztem.)
A masik ami erdekelne , hogy azt hiszem a hasznalati utasitas kiter ra , hogy ne kapcsoljuk be a gepet a keresofej csatlakoztatasa nelkul . Mi torenik a geppel ha ez megis megtortenne ?
Azt én sem tudom miért nem szabad bekapcsolni fej nélkül.
A nagy fej több dolgot vesz maga alá. Azt tapasztaltam hogy nagyon jó mélyre, de csak akkor ha nem szemetes a hely. Több dolgot lát egyszerre.

Koppány
Tizedes
Tizedes

Hozzászólás Szerző: Koppány » 2020. február 3., hétfő 21:47

Timber írta:
2020. február 1., szombat 17:13
Nezelodo írta:
2020. január 30., csütörtök 10:11
Azt én sem tudom miért nem szabad bekapcsolni fej nélkül.
A nagy fej több dolgot vesz maga alá. Azt tapasztaltam hogy nagyon jó mélyre, de csak akkor ha nem szemetes a hely. Több dolgot lát egyszerre.
Ezt mondom én is. Alá esik könnyen több lelet. A nagyfej a mélyre jó elsődlegesen, de arra nagyon. Nem gyors módban, hanem large-ban. Akkor a discet viszont jobb levenni. Gyors módban én kis fejjel szeretem. Össze is írtam egy táblázatba, ide beírtam korábban hogy mire milyen beállítások jók szerintem.

Nezelodo
Tizedes
Tizedes

Hozzászólás Szerző: Nezelodo » 2020. augusztus 28., péntek 16:58

Sziasztok ! Mivel nem talaltam erre infot sehol hat megkerdezem . Letezik a cobrahoz az alap fejhez kepest kisebb keresofej ? Olyan 7"-8"-os meretben kb ... Vagy ami itt a femkereso honlapon lathato a silver starhoz keszitett 8"-os koncentrikus fej az nem kompatibilis a cobraval ?

toni
Százados
Százados

Hozzászólás Szerző: toni » 2020. augusztus 29., szombat 9:22

Nezelodo írta:
2020. augusztus 28., péntek 16:58
Sziasztok ! Mivel nem talaltam erre infot sehol hat megkerdezem . Letezik a cobrahoz az alap fejhez kepest kisebb keresofej ? Olyan 7"-8"-os meretben kb ... Vagy ami itt a femkereso honlapon lathato a silver starhoz keszitett 8"-os koncentrikus fej az nem kompatibilis a cobraval ?
Felejthetetlen élményeim vannak a Cobrával.De 40cm fejet használtam.
Kisebb fejet használtak,de már a dugó bek­ötést nem tudom.Valaki lehet beleszól,ad tanácsot.

https://www.lovecpokladu.cz/eshop/produ ... 20cm-54#60

Cumulus
Tizedes
Tizedes

Hozzászólás Szerző: Cumulus » 2020. augusztus 30., vasárnap 10:34

toni írta:
2020. augusztus 29., szombat 9:22
Nezelodo írta:
2020. augusztus 28., péntek 16:58
Felejthetetlen élményeim vannak a Cobrával.De 40cm fejet használtam.
Kisebb fejet használtak,de már a dugó bek­ötést nem tudom.Valaki lehet beleszól,ad tanácsot.

https://www.lovecpokladu.cz/eshop/produ ... 20cm-54#60
Láttam magyar kisebb fejet Cobrához. Kisebb volt még 20 centinél is. Azt hiszem Sárbogárdon csinálta valaki ezeket. Énis úgy tudom hogy az ilyen Advantage fej is jó hozzá csatlakozó csere után.
Nekem még mindig Cobra van, össze se merem számolni hány éve Nagyon bevált nekem is.

Válasz küldése Előző témaKövetkező téma