Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Cobra

Fémkereséshez való eszközök
Timber
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2016. január 8., péntek 11:26
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Timber » 2016. július 13., szerda 12:41

zoli87 írta:Súlya nem zavar.Deltát sem éreztem nehéznek.Köszönöm a kommenteket!Ha minden jól megy hétvégén már cobra tulaj leszek úgy néz ki.
Igazad van, az enyém is az, ez a legjobb.



Timber
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2016. január 8., péntek 11:26
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Timber » 2016. július 13., szerda 12:42

Feri írta:
Procol Harum írta:Állítólag van olyan fej a Cobrához, ami 17 vagy 18 centis és kifejezetten kis pénzre ajánlják. De nem Feri csinálja, már kérdeztem. Valakinek valami infó róla?
Érdekes egybeesés, hogy pont most hozott valaki egy olyan fémkeresőt, amin ez a 17 cm-es keresőfej van, és a tegnapi videón is az szerepel.
Le is fényképeztem, mert ez az állítólagos "hamis Cobra", ami miatt mind a mai napig megkeresnek. Úgyhogy most mindenki láthatja, milyen. Hasonlít, de nem lehet egykönnyen összetéveszteni.
Ez a Hunter nevű fémkereső, ami egyébként valóban a Cobra legrégebbi verziójának a másolata, a paneltől a nyélig minden a Cobra alapján készült. Nem hamisítvány, mert nem Cobra néven fut, és én is beleegyeztem, hogy az illető készítsen néhány ilyet, még segítettem is neki.
Aki hozta, azt mondja, már nem foglalkozik a készítője ezzel. A keresőfejet a Vaterán lehetett megtalálni. Ami szintén az én beleegyezésemmel készült.
image.jpeg
image.jpeg
A jót koppintják mindig ;)



babferi
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016. április 25., hétfő 11:14
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: babferi » 2016. július 13., szerda 21:50

Sziasztok !

Egy ideje mar azon torom a fejem , hogy ujonnan beszerezzem a nagy fejet a cobramhoz . Kerzdeznem a cobra tulajoktol a kovetkezok fenyeben erdemes lenne e ra beruhazni :

-foleg ermekre utazom , de meg gombokra , ekszerre illetve hasonlo "kisebb" dolgokra
-a roncsozas , hadizas nem igazan erdekel ( bar parszor kiprobalnam a melykeresozest )
-szivesen vissza neznek olyan helyekra ahol mar jartam es szep talalatok jottek alap fejjel

Mennyit hozna melysegben , eles helyzetben plusszba ugy altalanossagban ( fast modban ) ? A leirtak alapjan erdemes lenne beruhaznom ?



Procol Harum
Százados
Százados
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2015. szeptember 29., kedd 17:15
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Procol Harum » 2016. július 16., szombat 12:37

Akkor én is copy-paste:
Procol Harum írta:PM-ben írtam, de szerintem hasznos lehet másnak is:

A nagy fejet roncsra a LARGE vagy NONMOTION állásban a legjobb alkalmazni. De ugyanúgy lehet érmézni is vele a FAST-ban, de arra a kisebb jobb, kivéve depó vagy nagyezüst.
Én a Ground beállítást mindig megcsinálom ha mélyre megyek, és ha csak bírok, az ALLMETAL discen. Nem mindig lehet mert annyi repesz és hüvely és szemét van sok helyen hogy muszáj vasszűrni. Ha igéretes a hely akkor ezeket is kiveszem, hátha mélyebben alatta van valami. Szokott.
Ha allmetalban vagy és nem jó a talajra beállítás, akkor elkezd szólni a földre is. Ha tégla van sajnos arra is szokott, de ha be van lőve ahogy kell, akkor egy furcsa másmilyen hangot ad.
Ha nincs tiszta hely ahol fémmentes, akkor is érdemes legalább kb. beállítani. Leteszed a Cobrát és egy ásónyomnyi földet mozgatsz a fej előtt és az is jó, ha nincsen benne semmi fém.
Nagyobb pénzekre mélyebb a nagyobbik, de akkor érdemes ha nem szemetes a terület. Én szedtem a kisebb fej után is a naggyal érméket és viszont.


A Whiter Shade of Pale

Procol Harum
Százados
Százados
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2015. szeptember 29., kedd 17:15
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Procol Harum » 2016. július 16., szombat 12:38

Feri írta:
Procol Harum írta:Állítólag van olyan fej a Cobrához, ami 17 vagy 18 centis és kifejezetten kis pénzre ajánlják. De nem Feri csinálja, már kérdeztem. Valakinek valami infó róla?
Érdekes egybeesés, hogy pont most hozott valaki egy olyan fémkeresőt, amin ez a 17 cm-es keresőfej van, és a tegnapi videón is az szerepel.
Le is fényképeztem, mert ez az állítólagos "hamis Cobra", ami miatt mind a mai napig megkeresnek. Úgyhogy most mindenki láthatja, milyen. Hasonlít, de nem lehet egykönnyen összetéveszteni.
Ez a Hunter nevű fémkereső, ami egyébként valóban a Cobra legrégebbi verziójának a másolata, a paneltől a nyélig minden a Cobra alapján készült. Nem hamisítvány, mert nem Cobra néven fut, és én is beleegyeztem, hogy az illető készítsen néhány ilyet, még segítettem is neki.
Aki hozta, azt mondja, már nem foglalkozik a készítője ezzel. A keresőfejet a Vaterán lehetett megtalálni. Ami szintén az én beleegyezésemmel készült.
image.jpeg
image.jpeg
Köszi, közben egy ismerős ismerősének van egy állítólag eladó.


A Whiter Shade of Pale

bomag722
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2015. augusztus 9., vasárnap 17:12
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: bomag722 » 2016. július 31., vasárnap 22:30

babferi írta:Sziasztok !

Egy ideje mar azon torom a fejem , hogy ujonnan beszerezzem a nagy fejet a cobramhoz . Kerzdeznem a cobra tulajoktol a kovetkezok fenyeben erdemes lenne e ra beruhazni :

-foleg ermekre utazom , de meg gombokra , ekszerre illetve hasonlo "kisebb" dolgokra
-a roncsozas , hadizas nem igazan erdekel ( bar parszor kiprobalnam a melykeresozest )
-szivesen vissza neznek olyan helyekra ahol mar jartam es szep talalatok jottek alap fejjel

Mennyit hozna melysegben , eles helyzetben plusszba ugy altalanossagban ( fast modban ) ? A leirtak alapjan erdemes lenne beruhaznom ?

Üdv: Annyit tudok elmondani a nagy fejjel kapcs., hogy nagyon érzékeny jószág mindenre érzékenyebb a villany vezetéktől kezdve a röghöz verődésig a vasas földön át, persze ez mind max érzékenységen!Nehéz a földhatás beállítása is mert mindíg talál valamit a földbe!Amúgy brutál mélységet tud.
bomag722



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. augusztus 3., szerda 11:26

Üdv cobrások!Nagy dilemmában vagyok.Van egy minelab safarim,megvennék tőlem elég jó áron.Ha eladom cobrát szeretnék.Csak nem tudom,hogy eladjam e,jó kis gép nagyon jól szelektál.Van itt olyan akinek van ezzel a két géppel összehasonlítási alapja?Vagy minelabbal hasonló kategóriájú géppel?Szimpatikus a cobra meg magyar szervízháttér,nagy mélység.Kis és nagy fejjel vennék egyet 120-ért.Megéri?Illetve megéri lecserélni?Volt deltám is,szerettem de nagyon gyenge volt a szűrése.Remélem cobra nem okoz csalódást ha azt veszek.



Pirate
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2015. augusztus 30., vasárnap 19:08
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Pirate » 2016. augusztus 3., szerda 12:46

zoli87 írta:Üdv cobrások!Nagy dilemmában vagyok.Van egy minelab safarim,megvennék tőlem elég jó áron.Ha eladom cobrát szeretnék.Csak nem tudom,hogy eladjam e,jó kis gép nagyon jól szelektál.Van itt olyan akinek van ezzel a két géppel összehasonlítási alapja?Vagy minelabbal hasonló kategóriájú géppel?Szimpatikus a cobra meg magyar szervízháttér,nagy mélység.Kis és nagy fejjel vennék egyet 120-ért.Megéri?Illetve megéri lecserélni?Volt deltám is,szerettem de nagyon gyenge volt a szűrése.Remélem cobra nem okoz csalódást ha azt veszek.
A Cobra szűrése a Deltáé és a Safarié között van. Ha az a fontos, akkor neked nem a Cobra hanem a Magnum kell. Mélységre a Cobrában aligha csalódsz, és 120-ban nagyon megéri.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. augusztus 3., szerda 12:56

A lényeg,hogy a deltánál jobban szelektáljon



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. augusztus 3., szerda 12:56

Köszi a hozzászólást



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. augusztus 5., péntek 19:51

Örömmel jelentem, cobra tulaj lettem!Kis és nagy fejjel került hozzám.Jöhet az ismerkedés :)



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. augusztus 6., szombat 9:43

zoli87 írta:Örömmel jelentem, cobra tulaj lettem!Kis és nagy fejjel került hozzám.Jöhet az ismerkedés :)
Első kérdésem az lenne,hogy ha a normál állásból a boost felé kezdem el tekerni az érzékenységet elkezd pulzáló hangot adni a gép.Ez normális?Még csak az udvarban próbálgatom.Sok a zavaró tényező?



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. augusztus 6., szombat 12:08

zoli87 írta:
zoli87 írta:Örömmel jelentem, cobra tulaj lettem!Kis és nagy fejjel került hozzám.Jöhet az ismerkedés :)
Első kérdésem az lenne,hogy ha a normál állásból a boost felé kezdem el tekerni az érzékenységet elkezd pulzáló hangot adni a gép.Ez normális?Még csak az udvarban próbálgatom.Sok a zavaró tényező?
http://indavideo.hu/video/Cobra_femkereso
Ha visszaveszem a hangerőt akkor abbamarad.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. augusztus 6., szombat 17:12

Sehol senki?Terepen is ezt csinálja,kipróbáltam.Kis és nagy fejjel is.



Russky
Százados
Százados
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2015. október 12., hétfő 20:16
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Russky » 2016. augusztus 7., vasárnap 17:00

zoli87 írta:Sehol senki?Terepen is ezt csinálja,kipróbáltam.Kis és nagy fejjel is.
Hello!
Nekem egyszer az egyik gépem akkor csinálta ezt a pulzálást, amikor az aksik közül egy kipurcant. Látható jele nem volt de kiméregettem őket, kicseréltem a hibásat és elmúlt a pulzálása.



Russky
Százados
Százados
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2015. október 12., hétfő 20:16
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Russky » 2016. augusztus 7., vasárnap 17:02

Cobra eladó kis és nagy fejjel, töltővel és leírással. Érdeklődni üzenetben kérném!
Köszönöm!



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. augusztus 7., vasárnap 17:43

Russky írta:
zoli87 írta:Sehol senki?Terepen is ezt csinálja,kipróbáltam.Kis és nagy fejjel is.
Hello!
Nekem egyszer az egyik gépem akkor csinálta ezt a pulzálást, amikor az aksik közül egy kipurcant. Látható jele nem volt de kiméregettem őket, kicseréltem a hibásat és elmúlt a pulzálása.
Üdv!Megoldódott a hiba.Csak fel kellett töltenem az akukat.



Russky
Százados
Százados
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2015. október 12., hétfő 20:16
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Russky » 2016. augusztus 7., vasárnap 18:26

zoli87 írta:
Russky írta:
zoli87 írta:Sehol senki?Terepen is ezt csinálja,kipróbáltam.Kis és nagy fejjel is.
Hello!
Nekem egyszer az egyik gépem akkor csinálta ezt a pulzálást, amikor az aksik közül egy kipurcant. Látható jele nem volt de kiméregettem őket, kicseréltem a hibásat és elmúlt a pulzálása.
Üdv!Megoldódott a hiba.Csak fel kellett töltenem az akukat.
Csak jó felé tapogatóztam :)



Avatar
Feri
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 18:41
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Feri » 2016. augusztus 7., vasárnap 20:17

Russky írta:
zoli87 írta:
Russky írta:
zoli87 írta:Sehol senki?Terepen is ezt csinálja,kipróbáltam.Kis és nagy fejjel is.
Hello!
Nekem egyszer az egyik gépem akkor csinálta ezt a pulzálást, amikor az aksik közül egy kipurcant. Látható jele nem volt de kiméregettem őket, kicseréltem a hibásat és elmúlt a pulzálása.
Üdv!Megoldódott a hiba.Csak fel kellett töltenem az akukat.
Csak jó felé tapogatóztam :)
Akkor jó. Ha a norm állásban nem gerjed, de boostbsn igen, akkor 95%, hogy akku, mert boostban sokkal többet fogyaszt. Ritkán lehet fej elhangolódás is ugyanez, akkor a földre se lehet rendesen ráállítani, és melegen gerjedősebb, mint lehűtött fejjel.


www.metaldetector.hu

Timber
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2016. január 8., péntek 11:26
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Timber » 2016. augusztus 31., szerda 15:47

Késő tavasz és Nyári tapasztalatok.
Szépen belerázódtam a Cobrázásba, sokszor voltam nyáron csapattal.
Az egyik nagy élmény az, hogy hadizni ez milyen kitűnő, a legjobb gép arra a nagyobbik fejjel. Ebben nagy az egyetértés, a fórumokon is mindenhol azt olvastam.
Rómára is most már szereztem rutint sok éve Cobrás társak segítségével. A Deusosoknál is többet szedtünk mindig. A jó beállítás a három körüli disc. Szed sok vasat is, de olyat is kivesz hogy a Deus meg se nyikkan rá! Pedig azon is volt nagy fej!



Procol Harum
Százados
Százados
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2015. szeptember 29., kedd 17:15
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Procol Harum » 2016. szeptember 4., vasárnap 22:34

Timber írta:Késő tavasz és Nyári tapasztalatok.
Szépen belerázódtam a Cobrázásba, sokszor voltam nyáron csapattal.
Az egyik nagy élmény az, hogy hadizni ez milyen kitűnő, a legjobb gép arra a nagyobbik fejjel. Ebben nagy az egyetértés, a fórumokon is mindenhol azt olvastam.
Rómára is most már szereztem rutint sok éve Cobrás társak segítségével. A Deusosoknál is többet szedtünk mindig. A jó beállítás a három körüli disc. Szed sok vasat is, de olyat is kivesz hogy a Deus meg se nyikkan rá! Pedig azon is volt nagy fej!
Erre, azt hiszem, már sokan rájöttünk. ;)


A Whiter Shade of Pale

arpadfrank
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2015. augusztus 26., szerda 9:25
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: arpadfrank » 2016. október 7., péntek 8:45

Sziasztok! Van különbség szoftverben vagy hardware-ben egy 2008-as, és egy 2012—ben gyártott cobra között?



kutakodo
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 12:20
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: kutakodo » 2016. október 7., péntek 11:12

arpadfrank írta:Sziasztok! Van különbség szoftverben vagy hardware-ben egy 2008-as, és egy 2012—ben gyártott cobra között?
Szerintem nincs.


"Ember lelkű földeken sétál gyöngy tekintetem,titkos madárral sűrűbe száll,
Ha érthetnélek süllyedő ólomszívű múlt idő elmondanád,hogy van hazám..."

Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: talentum » 2016. október 7., péntek 15:41

kutakodo írta:
arpadfrank írta:Sziasztok! Van különbség szoftverben vagy hardware-ben egy 2008-as, és egy 2012—ben gyártott cobra között?
Szerintem nincs.
Na meg ennél a gépnél nagyon jól el van találva a szoftver. :)
Nem fagy le sose... :)


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

arpadfrank
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2015. augusztus 26., szerda 9:25
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: arpadfrank » 2016. október 7., péntek 15:43

Szia talentum!

Miért írod?



kutakodo
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 12:20
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: kutakodo » 2016. október 7., péntek 17:46

arpadfrank írta:Szia talentum!

Miért írod?
Mert talentum ért hozzá(egy kicsit). ;) Az enyémet meg ismeri is.
Egyébként,ha te vagy az az Árpi aki érdeklődött a Cobrámra,ma el is vitték!


"Ember lelkű földeken sétál gyöngy tekintetem,titkos madárral sűrűbe száll,
Ha érthetnélek süllyedő ólomszívű múlt idő elmondanád,hogy van hazám..."

arpadfrank
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2015. augusztus 26., szerda 9:25
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: arpadfrank » 2016. október 7., péntek 18:49

Szia! Gratulálok az adasvetelhez! Ügyes vagy, már az enyém is úton van. Talentummal együtt voltunk bibioneban a tengerparton keresozni. Örök élmény marad :)



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: talentum » 2016. október 7., péntek 18:52

kutakodo írta:
arpadfrank írta:Szia talentum!

Miért írod?
Mert talentum ért hozzá(egy kicsit). ;) Az enyémet meg ismeri is.
Egyébként,ha te vagy az az Árpi aki érdeklődött a Cobrámra,ma el is vitték!
Szeva kutakodó , szeva frankarpad. Viccnek szántam a postot , most már mindegy miért... Nem fontos...ja örök élmény , az már igaz... :) a deus nem vált be?


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

arpadfrank
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2015. augusztus 26., szerda 9:25
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: arpadfrank » 2016. október 7., péntek 18:55

Kisfejjel volt és nem akartam rá költeni meg vagy 60 ezret a nagyobb fejre. Ezért adtam el. Egyébként nagyon jó gép volt.



kutakodo
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 12:20
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: kutakodo » 2016. október 7., péntek 18:58

talentum írta:
kutakodo írta:
arpadfrank írta:Szia talentum!

Miért írod?
Mert talentum ért hozzá(egy kicsit). ;) Az enyémet meg ismeri is.
Egyébként,ha te vagy az az Árpi aki érdeklődött a Cobrámra,ma el is vitték!
Szeva kutakodó , szeva frankarpad. Viccnek szántam a postot , most már mindegy miért... Nem fontos...ja örök élmény , az már igaz... :) a deus nem vált be?
Szevasztok!
Ugye milyen kicsi a világ?


"Ember lelkű földeken sétál gyöngy tekintetem,titkos madárral sűrűbe száll,
Ha érthetnélek süllyedő ólomszívű múlt idő elmondanád,hogy van hazám..."

arpadfrank
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2015. augusztus 26., szerda 9:25
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: arpadfrank » 2016. október 7., péntek 19:04

Igen. :) ez a pár száz keresos az országban vagy a fórumon előbb utóbb összefut. :)



kutakodo
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 12:20
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: kutakodo » 2016. október 7., péntek 19:43

arpadfrank írta:Igen. :) ez a pár száz keresos az országban vagy a fórumon előbb utóbb összefut. :)
Ebben igazad van!


"Ember lelkű földeken sétál gyöngy tekintetem,titkos madárral sűrűbe száll,
Ha érthetnélek süllyedő ólomszívű múlt idő elmondanád,hogy van hazám..."

Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: talentum » 2016. október 7., péntek 19:58

kutakodo írta:
arpadfrank írta:Igen. :) ez a pár száz keresos az országban vagy a fórumon előbb utóbb összefut. :)
Ebben igazad van!
Kár h. Vakondnál nem futottunk össze... most én voltam ott ésTe nem ,kutakodó kollega :)
Most akkor nincs géped...nem hiányzik?
Árpi akkor te most meg cobrás lettél? :) Sok sikert hozzá!


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

arpadfrank
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2015. augusztus 26., szerda 9:25
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: arpadfrank » 2016. október 7., péntek 20:18

talentum írta:
kutakodo írta:
arpadfrank írta:Igen. :) ez a pár száz keresos az országban vagy a fórumon előbb utóbb összefut. :)
Ebben igazad van!
Kár h. Vakondnál nem futottunk össze... most én voltam ott ésTe nem ,kutakodó kollega :)
Most akkor nincs géped...nem hiányzik?
Árpi akkor te most meg cobrás lettél? :) Sok sikert hozzá!
Igen :)



arpadfrank
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2015. augusztus 26., szerda 9:25
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: arpadfrank » 2016. október 10., hétfő 19:43

Basszus! A mai postával nem ért ide a futár, így még nincs meg a dragaszagom. Na de holnap...



Ibn
Százados
Százados
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 19:31
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Ibn » 2016. október 25., kedd 19:24

sziasztok.hasznalt mar valaki COBRAHOZ bluetoot os fulest?esha igen milyen fajtat es mik voltak a tapasztalatok-koszi a segitseget



Timber
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2016. január 8., péntek 11:26
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Timber » 2016. október 26., szerda 14:47

Ibn írta:sziasztok.hasznalt mar valaki COBRAHOZ bluetoot os fulest?esha igen milyen fajtat es mik voltak a tapasztalatok-koszi a segitseget
Csatlakozom. kettő fülest szaggattam el a szó szoros értelmében a nyár folyamán. A Magnumnál mondottak jók a Cobrához is? És mi van a késleltetéssel?



Avatar
Csiga
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015. november 17., kedd 14:22
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Csiga » 2016. október 29., szombat 10:50

Procol Harum írta:
Timber írta:Késő tavasz és Nyári tapasztalatok.
Szépen belerázódtam a Cobrázásba, sokszor voltam nyáron csapattal.
Az egyik nagy élmény az, hogy hadizni ez milyen kitűnő, a legjobb gép arra a nagyobbik fejjel. Ebben nagy az egyetértés, a fórumokon is mindenhol azt olvastam.
Rómára is most már szereztem rutint sok éve Cobrás társak segítségével. A Deusosoknál is többet szedtünk mindig. A jó beállítás a három körüli disc. Szed sok vasat is, de olyat is kivesz hogy a Deus meg se nyikkan rá! Pedig azon is volt nagy fej!
Erre, azt hiszem, már sokan rájöttünk. ;)
A legmélyebbre vivő gép, és nem csak énszerintem.
Én is tartozom akkor egy beszámolóval a segítségekért cserébe.
Nagyon szép élményeket szerzett nekünk is "olasz" területen. Ott szereztem meg a gyakorlatot vele. Nem mondom miket szedtünk ki milyen mélyről, mert Cobrások úgyis tudják, a többiek pedig nem hinnék el!
Köszönettel sikeresen próbálkoztunk a korábban kapott zacskózási ötlettel. Nagyon szépen ment a balatoni kígyózás, jó hogy ilyen hosszú vezeték volt hozzá. A kávéautomatások szívhatják fogukat a sok fekete pénz miatt :lol: Horgász felszerelésembe sajnos kevés volt használható a kivett eszközök közül, de számos olyan dolog akadt, aminek örültünk, ezüst ékszerek, arany is akadt, pénzek. Még ezüst pengő is volt. Jó szórakozás volt, mi abszolút műkedvelőként, hobbiból csináljuk, de most már azt is megértem, miért csinálják a strandon keresést megélhetésből.
A hadizásba csak belekóstoltam, az is tetszik.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. november 2., szerda 16:10

http://kepfeltoltes.hu/view/161102/2016 ... es.hu_.jpg Esetleg érdekel valakit a nagy 40cm-es fej?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zoli87 2016. november 3., csütörtök 14:43-kor.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. november 3., csütörtök 14:44

zoli87 írta:http://kepfeltoltes.hu/view/161102/2016 ... es.hu_.jpg Esetleg érdekel valakit a nagy 40cm-es fej?
Alsó szárral együtt eladó!



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma