Az új regisztrációk aktiválásához admin jóváhagyás is kell a spammerek miatt. Ezek külföldiek, tehát a regisztrációt megkönnyíti, ha a regisztrálandó névről vagy e-mailről látszik, hogy magyar. Akié mégsem lett aktiválva, esetleg sürgős, küldjön e-mailt!

Cobra

Fémkereséshez való eszközök
tibike
Ezredes
Ezredes
Status: Offline

Re: Cobra

HozzászólásSzerző: tibike » 2017. augusztus 27., vasárnap 20:23

viktor122 írta:Köszönöm szépen a segítséget! Az akksi cserét nehéz házilag megoldani? Még régebben olvastam itt a fórumon hogy a Lidl-ben lehet hozzá egész jó akksit venni! Nem tudjátok véletlenül,hogy kapható még?

Háát szerinted nehéz az akksi csere? :D Négy csavar ki - ha jól emlékszem, aztán a régi akku ki, az új be, csavar be - na és kész is a csere.... :D nem kel hozzá két mérnök.....akksit vegyél 2000 mAh felül, tovább tart a lesütése....és egyforma legyen mind a 10, nem 5 ilyen, 5 meg olyan....egy tipus....

Dolby
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: Dolby » 2017. augusztus 27., vasárnap 22:09

Sziasztok!
Érdekelne a véleményetek,hogy melyik szelektál jobban/melyikkel ások több vasat kezdőként:Cobrával v. Deltával/Argussal?!
Átlagos mélysége melyiknek nagyobb?pl.egy átlagos föld,talajkiegyenlitéssel, egy régi 2 forintosra/mai 5 ft-osra,vagyis közepes méretű éremre...
Köszönöm!

kopasz79
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: kopasz79 » 2017. augusztus 27., vasárnap 23:23

Dolby írta:Sziasztok!
Érdekelne a véleményetek,hogy melyik szelektál jobban/melyikkel ások több vasat kezdőként:Cobrával v. Deltával/Argussal?!
Átlagos mélysége melyiknek nagyobb?pl.egy átlagos föld,talajkiegyenlitéssel, egy régi 2 forintosra/mai 5 ft-osra,vagyis közepes méretű éremre...
Köszönöm!

Nekem van mindkettő. Az argust a nagyobb fej miatt jobban szeretem, gyorsabban át lehet vele menni egy adott területen, de cobra valamivel jobban szelektál. Mélység megközelítőleg azonos, de minden csak beállítás kérdése. Ha meg kezdő vagy, akkor minden fém találatot érdekesnek fogsz találni szerintem - gondolom azért egy bajonetett nem akarsz otthagyni...

Sok sikert!

Dolby
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: Dolby » 2017. augusztus 28., hétfő 14:08

Értem és köszönöm a válaszod!
kopasz79 írta:
Köszönöm!

Nekem van mindkettő. Az argust a nagyobb fej miatt jobban szeretem, gyorsabban át lehet vele menni egy adott területen, de cobra valamivel jobban szelektál. Mélység megközelítőleg azonos, de minden csak beállítás kérdése. Ha meg kezdő vagy, akkor minden fém találatot érdekesnek fogsz találni szerintem - gondolom azért egy bajonetett nem akarsz otthagyni...

Sok sikert!

toni
Őrmester
Őrmester

HozzászólásSzerző: toni » 2017. augusztus 28., hétfő 14:50

Üdv.
Komolyan érdekelne az összehasonlítás
"Az argust a nagyobb fej miatt jobban szeretem" - ez hány cm fej?
"Mélység megközelítőleg azonos" - itt a Cobra 40cm nincs hasonlítva?
Pontosabban hány cm fejeket hasonlítasz össze?
Kösz.

kopasz79 írta:
Köszönöm!

Sok sikert!

zoli87
Őrnagy
Őrnagy

HozzászólásSzerző: zoli87 » 2017. augusztus 28., hétfő 17:35

Üdv!Van valakinek földtesztes értékei érmékre?Kis fejjel.

viktor122
Tizedes
Tizedes

HozzászólásSzerző: viktor122 » 2017. szeptember 3., vasárnap 20:40

Kicseréltem ma a Cobraban az akksikat,Lidl-s Tronic 2500 mAh-ra. Most próbálgattam a gépet, és visszhangos jelet ad,ha elhúzok előtte egy érmét!
Na meg kissé össze-vissza jelez. Mi lehet a probléma? Talán tölteni kellene az elemeket? Vagy valami kontakt hiba? Köszönöm a segítséget!

talentum
Őrnagy
Őrnagy

HozzászólásSzerző: talentum » 2017. szeptember 3., vasárnap 23:43

viktor122 írta:Kicseréltem ma a Cobraban az akksikat,Lidl-s Tronic 2500 mAh-ra. Most próbálgattam a gépet, és visszhangos jelet ad,ha elhúzok előtte egy érmét!
Na meg kissé össze-vissza jelez. Mi lehet a probléma? Talán tölteni kellene az elemeket? Vagy valami kontakt hiba? Köszönöm a segítséget!

Szia, természetesen fel kell tölteni az akksikat, mert nem biztos, hogy csak 3 hónapot tárolták, utaztatták kínából őket,lehet, hogy lemerültek kissé. Sajnos találkoztam már a lidlben erősen túltárolt aksikkal is, (ki is kellett dobnom őket) ,fél évesnél idősebb akksikat már nem vennék meg, a gyártásuk ideje rajtuk van...
talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

T.Csaba
Hadnagy
Hadnagy

HozzászólásSzerző: T.Csaba » 2017. szeptember 4., hétfő 11:26

talentum írta:
viktor122 írta:Kicseréltem ma a Cobraban az akksikat,Lidl-s Tronic 2500 mAh-ra. Most próbálgattam a gépet, és visszhangos jelet ad,ha elhúzok előtte egy érmét!

Szia, természetesen fel kell tölteni az akksikat, mert nem biztos, hogy csak 3 hónapot tárolták, utaztatták kínából őket,lehet, hogy lemerültek kissé. Sajnos találkoztam már a lidlben erősen túltárolt aksikkal is, (ki is kellett dobnom őket) ,fél évesnél idősebb akksikat már nem vennék meg, a gyártásuk ideje rajtuk van...

Igen. Kimerült aksiknál csinálja ezt. Jó sokat kell tölteni első alkalommal. Fél napot v többet.

viktor122
Tizedes
Tizedes

HozzászólásSzerző: viktor122 » 2017. szeptember 4., hétfő 12:51

Még annyit akartam kérdezni,hogy mikor beletettem az új elemeket,akkor a Battery nem villogott pirosan,ennek ellenére mégis le van merülve az elem? Nem értem.
Viszont feltettem töltőre,estére kiderül hogy fog muzsikálni!

Útkaparó
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: Útkaparó » 2017. szeptember 5., kedd 12:54

zoli87 írta:Üdv!Van valakinek földtesztes értékei érmékre?Kis fejjel.

A téma elején olvastam ilyen tesztet. Sajnos a videók nem élnek.
Nekem is Cobrám van ;)

zoli87
Őrnagy
Őrnagy

HozzászólásSzerző: zoli87 » 2017. szeptember 5., kedd 17:08

Üdv Cobra tulajok!Facebookon létrehoztam a Cobra fémkereső használata nevű csoportot ha érdekel valakit.

https://www.facebook.com/groups/1285759 ... 7/?fref=ts

zoli87
Őrnagy
Őrnagy

HozzászólásSzerző: zoli87 » 2017. szeptember 5., kedd 17:09

zoli87 írta:Üdv Cobra tulajok!Facebookon létrehoztam a Cobra fémkereső használata nevű csoportot ha érdekel valakit.

A gyártó is tagja!

BoRZoS
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: BoRZoS » 2017. szeptember 12., kedd 11:50

Sziasztok!

Eladó lett a Cobra-m! Kis fejjel, használt, de megkímélt állapotban.
Érdeklődni privátban. Kérésre küldök fényképeket.

Üdv: BoRZoS

zoli87
Őrnagy
Őrnagy

HozzászólásSzerző: zoli87 » 2017. szeptember 16., szombat 13:53

zoli87 írta:
zoli87 írta:Üdv Cobra tulajok!Facebookon létrehoztam a Cobra fémkereső használata nevű csoportot ha érdekel valakit.

A gyártó is tagja!

.

zoli87
Őrnagy
Őrnagy

HozzászólásSzerző: zoli87 » 2017. szeptember 26., kedd 16:52

zoli87 írta:
zoli87 írta:

A gyártó is tagja!

.

...

Pivarcsik
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: Pivarcsik » 2017. szeptember 30., szombat 9:40

pivarcsikgabor@citromail re kérhetnék képeket?
Köszi

BoRZoS
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: BoRZoS » 2017. október 21., szombat 10:50

Ez kinek szól? Melyik hozzászóláshoz írtál?

üdv!

Pivarcsik írta:pivarcsikgabor@citromail re kérhetnék képeket?
Köszi

Vissza: “Fémkeresők, fémkereső tartozékok, kellékek”