Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Cobra

Fémkereséshez való eszközök
Vasmacska
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2017. május 19., péntek 18:35
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Vasmacska » 2017. június 4., vasárnap 18:58

Üdv!
Kis segítségre volna szükségem! A cobrát zavarja a levegő megváltozott statikus villamossága? Komolyan kérdezem, azt történt, hogy normálisan működött a műszer. Kikapcsoltam, átmentem egy másik helyre és ott már mindenre jelzett bekapcsolás után! A talajt sikerült beállítani, de miközben egyik helyről a másikra mentem elkezdett villámlani és dörögni is. Lehet ez az oka a minden jelzésnek? Előre is köszönöm a választ!



Timber
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2016. január 8., péntek 11:26
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Timber » 2017. június 8., csütörtök 18:17

Vasmacska írta:Üdv!
Kis segítségre volna szükségem! A cobrát zavarja a levegő megváltozott statikus villamossága? Komolyan kérdezem, azt történt, hogy normálisan működött a műszer. Kikapcsoltam, átmentem egy másik helyre és ott már mindenre jelzett bekapcsolás után! A talajt sikerült beállítani, de miközben egyik helyről a másikra mentem elkezdett villámlani és dörögni is. Lehet ez az oka a minden jelzésnek? Előre is köszönöm a választ!
Közeli villámlásra becsippan. Szokott. De akkor én már pakolok és megyek. villanypásztorra ha közel megyek csippan. Statikusra nem. Vihar elött kerestem vele de semmi csak villámnál.
Át kell tenni Largéba és kevesebb és kisebb az ilyen fals hang.



Vasmacska
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2017. május 19., péntek 18:35
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Vasmacska » 2017. június 9., péntek 7:56

Timber írta:
Vasmacska írta:Üdv!
Kis segítségre volna szükségem! A cobrát zavarja a levegő megváltozott statikus villamossága? Komolyan kérdezem, azt történt, hogy normálisan működött a műszer. Kikapcsoltam, átmentem egy másik helyre és ott már mindenre jelzett bekapcsolás után! A talajt sikerült beállítani, de miközben egyik helyről a másikra mentem elkezdett villámlani és dörögni is. Lehet ez az oka a minden jelzésnek? Előre is köszönöm a választ!
Közeli villámlásra becsippan. Szokott. De akkor én már pakolok és megyek. villanypásztorra ha közel megyek csippan. Statikusra nem. Vihar elött kerestem vele de semmi csak villámnál.
Át kell tenni Largéba és kevesebb és kisebb az ilyen fals hang.
Köszönöm a választ!



viktor122
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2017. augusztus 5., szombat 22:05
Status: Offline

Hozzászólás Szerző: viktor122 » 2017. augusztus 8., kedd 17:55

Üdvözletem mindenkinek!
Még új vagyok itt a fórumban,kérem nézzétek el nekem,ha esetleg hülyeségeket kérdezek!
Pár hónapja kaptam ajándékba egy keresőt,és nagyon megtetszett ez a dolog,találtam is egy pár apróságot!
Most úgy döntöttem hogy szeretnék egy komolyabb keresőre beruházni,és ebben kérném a segítségeteket!
Az egyik Facebook-os fémkeresős csoportban érdeklődtem,hogy kinek mi a véleménye a Cobra-ról(elsősorban ilyet szeretnék),illetve a másik kérdésem az volt,hogy elérhető e vele a 150cm-es mélység?
Hát mit ne mondjak.. Cobrát meg ezeket felejtsd el, ilyen mélységet lehetetlen elérni a buszkormányos Cobrával stb.. Persze érdekes hogy a kommentelő úriember fotóit nézegetve ő is ugyanúgy Cobra-val keresőzik.....
Őszintén szólva nekem nagyon rosszul esett hogy igy lefikázták a gépet,mert itt nagyon jókat olvastam róla,és úgy érzem hogy némelyik emberből csak a rosszindulat árad és csak ezért akarnak lebeszélni róla.
Kaptam egy üzenetet is,hogy van egy eladó Garrett GTI 2500 mélykeresővel együtt 250 ezer forintért! Az eladó is persze azt írta,hogy tapasztalatból tudja,hogy a Cobra-t meg ezeket el kell felejteni!
Persze én sem mondanák mást ha az enyémet akarnám eladni....
Szóval már teljesen tanácstalan vagyok,hogy mégis milyet vegyek,a Garrett-től félek,mert az olvastam róla,hogy bonyolult kezelni,illetve ha esetleg valami elromlik benne,akkor elég nehéz megjavíttatni!
Így én még mindíg a Cobra pártján állok!
Ti, mint tapasztaltabbak mit gondoltok?
Köszönöm szépen a válaszokat és a segítséget!



lénárd
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 18:28
Status: Offline

Re:

Hozzászólás Szerző: lénárd » 2017. augusztus 8., kedd 19:49

viktor122 írta:Üdvözletem mindenkinek!
Még új vagyok itt a fórumban,kérem nézzétek el nekem,ha esetleg hülyeségeket kérdezek!
Pár hónapja kaptam ajándékba egy keresőt,és nagyon megtetszett ez a dolog,találtam is egy pár apróságot!
Most úgy döntöttem hogy szeretnék egy komolyabb keresőre beruházni,és ebben kérném a segítségeteket!
Az egyik Facebook-os fémkeresős csoportban érdeklődtem,hogy kinek mi a véleménye a Cobra-ról(elsősorban ilyet szeretnék),illetve a másik kérdésem az volt,hogy elérhető e vele a 150cm-es mélység?
Hát mit ne mondjak.. Cobrát meg ezeket felejtsd el, ilyen mélységet lehetetlen elérni a buszkormányos Cobrával stb.. Persze érdekes hogy a kommentelő úriember fotóit nézegetve ő is ugyanúgy Cobra-val keresőzik.....
Őszintén szólva nekem nagyon rosszul esett hogy igy lefikázták a gépet,mert itt nagyon jókat olvastam róla,és úgy érzem hogy némelyik emberből csak a rosszindulat árad és csak ezért akarnak lebeszélni róla.
Kaptam egy üzenetet is,hogy van egy eladó Garrett GTI 2500 mélykeresővel együtt 250 ezer forintért! Az eladó is persze azt írta,hogy tapasztalatból tudja,hogy a Cobra-t meg ezeket el kell felejteni!
Persze én sem mondanák mást ha az enyémet akarnám eladni....
Szóval már teljesen tanácstalan vagyok,hogy mégis milyet vegyek,a Garrett-től félek,mert az olvastam róla,hogy bonyolult kezelni,illetve ha esetleg valami elromlik benne,akkor elég nehéz megjavíttatni!
Így én még mindíg a Cobra pártján állok!
Ti, mint tapasztaltabbak mit gondoltok?
Köszönöm szépen a válaszokat és a segítséget!
Nem rossz gép a Cobra! De ez a 150cm ez kicsit sok neki. Mondjuk ha egy 20l-es benzines kannát keresel az lehet megy neki.
Nem értek hozzá, én eddig csak a felszínt kapirgáltam. Szemezgetek én is egy ilyen masinával. Szívesen kipróbálnám.
Szerintem nem rossz választás! És időt álló. Használtan is elég jó áron tudod eladni, ha nem jönne be a masina. Na és keresik is.



viktor122
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2017. augusztus 5., szombat 22:05
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: viktor122 » 2017. augusztus 8., kedd 22:34

Egy elméletileg fa ládába zárt,lezsírozott vasdarabot szeretnék megtalálni! :)



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2017. augusztus 14., hétfő 12:00

Üdv!14 gépem volt eddig.Garrettektől kezdve delta,minelab safari,x-terra,golden mask 4,5,stb...A cobra kis fejjel is magasan vezet mélységben ezekhez képest.Cobra volt a legmélyebbre látó gépem.Sajnos már eladtam de szerintem visszaváltok rá megint.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2017. augusztus 14., hétfő 12:00

Garrett 2500-at felecsd el.semmire való.



viktor122
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2017. augusztus 5., szombat 22:05
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: viktor122 » 2017. augusztus 14., hétfő 21:54

Köszönöm szépen a segítséget! Szerinted újat vagy használtat lenne jobb venni?
Most ezzel a géppel szemezgetek:https://www.jofogas.hu/szabolcs_szatmar ... 162134.htm
Ez eredeti lenne? Mert a többin még nem láttam ezt a Cobra mintát!



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2017. augusztus 14., hétfő 22:19

viktor122 írta:Köszönöm szépen a segítséget! Szerinted újat vagy használtat lenne jobb venni?
Most ezzel a géppel szemezgetek:https://www.jofogas.hu/szabolcs_szatmar ... 162134.htm
Ez eredeti lenne? Mert a többin még nem láttam ezt a Cobra mintát!
Az újnak az az előnye,hogy carbon száras,könnyen ès kicsire összetolható.Ez az aluszáras verzió,nekem mindig szét kellett szednem szállításhoz.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2017. augusztus 14., hétfő 22:24

viktor122 írta:Köszönöm szépen a segítséget! Szerinted újat vagy használtat lenne jobb venni?
Most ezzel a géppel szemezgetek:https://www.jofogas.hu/szabolcs_szatmar ... 162134.htm
Ez eredeti lenne? Mert a többin még nem láttam ezt a Cobra mintát!
Az újnak az az előnye,hogy könnyen összetolható ès kicsire.Ez aluszáras ami nehezebb és nekem mindig szèt kellett szednem szállítàshoz.Ha nagyon mèlyre akarsz menni akkor nagy fejes cobràt vegyèl.



viktor122
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2017. augusztus 5., szombat 22:05
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: viktor122 » 2017. augusztus 17., csütörtök 0:46

Köszönöm szépen a segíítséget!



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2017. augusztus 17., csütörtök 16:42

Ismét a cobrások táborát gyarapítom :) Volt már cobrám de sajnos eladtam.Azóta több keresőt is próbáltam de rájöttem,hogy vissza kell térnem eme remek géphez.



Dolby
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2017. január 6., péntek 20:25
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Dolby » 2017. augusztus 17., csütörtök 22:20

Sziasztok!
Érdekelne a véleményetek,hogy melyik szelektál jobban/melyikkel ások több vasat kezdőként:Cobrával v. Deltával/Argussal?!
Átlagos mélysége melyiknek nagyobb?pl.egy átlagos föld,talajkiegyenlitéssel, egy régi 2 forintosra/mai 5 ft-osra,vagyis közepes méretű éremre...
Köszönöm!



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2017. augusztus 18., péntek 8:22

Dolby írta:Sziasztok!
Érdekelne a véleményetek,hogy melyik szelektál jobban/melyikkel ások több vasat kezdőként:Cobrával v. Deltával/Argussal?!
Átlagos mélysége melyiknek nagyobb?pl.egy átlagos föld,talajkiegyenlitéssel, egy régi 2 forintosra/mai 5 ft-osra,vagyis közepes méretű éremre...
Köszönöm!

Üdv!Nekem a kétállású disc-es deltám volt.A cobra jobban szelektál és mélyebbre is lát.Argussal nem volt még dolgom.Sokkal stabilabb és szerethetőbb gép számomra a cobra és többet is tud.



viktor122
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2017. augusztus 5., szombat 22:05
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: viktor122 » 2017. augusztus 27., vasárnap 3:19

Üdv Cobrások! Végre én is ennek a családnak a tagja lehetek,megvettem az első Cobrámat! Azt szeretnèm kérdezni,hogy most tettem fel először töltőre a gépet,és 7 óra után már eléggé forrósodott a műszerdoboz alja.ez normális lenne? Én nem mertem tovább tölteni.
Másik kérdésem az,hogy 3 helyen fel van hólyogosodva a műszerdoboz alsó műanyag része,szerintem biztos a töltés miatt.Kérdés hogy ez a hő a műszerben tett/tehetett e kárt?



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. augusztus 27., vasárnap 8:15

viktor122 írta:Üdv Cobrások! Végre én is ennek a családnak a tagja lehetek,megvettem az első Cobrámat! Azt szeretnèm kérdezni,hogy most tettem fel először töltőre a gépet,és 7 óra után már eléggé forrósodott a műszerdoboz alja.ez normális lenne? Én nem mertem tovább tölteni.
Másik kérdésem az,hogy 3 helyen fel van hólyogosodva a műszerdoboz alsó műanyag része,szerintem biztos a töltés miatt.Kérdés hogy ez a hő a műszerben tett/tehetett e kárt?

Ne kel megijedni, csak valamelyik accu már azt mondja - szia, elmegyek......szerintem rakjál belé normális ellemet, vagy cseréld le újj accukra.... :D



Avatar
billybad74
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2015. július 4., szombat 5:56
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: billybad74 » 2017. augusztus 27., vasárnap 9:25

tibike írta:
viktor122 írta:Üdv Cobrások! Végre én is ennek a családnak a tagja lehetek,megvettem az első Cobrámat! Azt szeretnèm kérdezni,hogy most tettem fel először töltőre a gépet,és 7 óra után már eléggé forrósodott a műszerdoboz alja.ez normális lenne? Én nem mertem tovább tölteni.
Másik kérdésem az,hogy 3 helyen fel van hólyogosodva a műszerdoboz alsó műanyag része,szerintem biztos a töltés miatt.Kérdés hogy ez a hő a műszerben tett/tehetett e kárt?

Ne kel megijedni, csak valamelyik accu már azt mondja - szia, elmegyek......szerintem rakjál belé normális ellemet, vagy cseréld le újj accukra.... :D
Nézd meg van e rendes kontakt az akksiknál de szerintem is jobban jársz új akksikkal.


Nem számít hány éves vagy,mennyi pénzed van,mekkora a hatalmad,mit értél el...
Ha anyád megkérdi,hogy miért nincs papucs a lábadon úgyis összeszarod magad...

Partiscum
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2016. február 13., szombat 7:19
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Partiscum » 2017. augusztus 27., vasárnap 19:05

Sziasztok a leírásban olvastam hogy a large módban leg gyengébb a disc.Ez pontosan mit jelent.Több fémet lát vasnak?Érdekel a téma mert hamarosan sikerül kipróbálnom egy ilyen gépet.Ha bejön marad :)



viktor122
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2017. augusztus 5., szombat 22:05
Status: Offline

Cobra

Hozzászólás Szerző: viktor122 » 2017. augusztus 27., vasárnap 19:36

Köszönöm szépen a segítséget! Az akksi cserét nehéz házilag megoldani? Még régebben olvastam itt a fórumon hogy a Lidl-ben lehet hozzá egész jó akksit venni! Nem tudjátok véletlenül,hogy kapható még?



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. augusztus 27., vasárnap 20:23

viktor122 írta:Köszönöm szépen a segítséget! Az akksi cserét nehéz házilag megoldani? Még régebben olvastam itt a fórumon hogy a Lidl-ben lehet hozzá egész jó akksit venni! Nem tudjátok véletlenül,hogy kapható még?
Háát szerinted nehéz az akksi csere? :D Négy csavar ki - ha jól emlékszem, aztán a régi akku ki, az új be, csavar be - na és kész is a csere.... :D nem kel hozzá két mérnök.....akksit vegyél 2000 mAh felül, tovább tart a lesütése....és egyforma legyen mind a 10, nem 5 ilyen, 5 meg olyan....egy tipus....



Dolby
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2017. január 6., péntek 20:25
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Dolby » 2017. augusztus 27., vasárnap 22:09

Sziasztok!
Érdekelne a véleményetek,hogy melyik szelektál jobban/melyikkel ások több vasat kezdőként:Cobrával v. Deltával/Argussal?!
Átlagos mélysége melyiknek nagyobb?pl.egy átlagos föld,talajkiegyenlitéssel, egy régi 2 forintosra/mai 5 ft-osra,vagyis közepes méretű éremre...
Köszönöm!



kopasz79
Százados
Százados
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 22:32
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: kopasz79 » 2017. augusztus 27., vasárnap 23:23

Dolby írta:Sziasztok!
Érdekelne a véleményetek,hogy melyik szelektál jobban/melyikkel ások több vasat kezdőként:Cobrával v. Deltával/Argussal?!
Átlagos mélysége melyiknek nagyobb?pl.egy átlagos föld,talajkiegyenlitéssel, egy régi 2 forintosra/mai 5 ft-osra,vagyis közepes méretű éremre...
Köszönöm!

Nekem van mindkettő. Az argust a nagyobb fej miatt jobban szeretem, gyorsabban át lehet vele menni egy adott területen, de cobra valamivel jobban szelektál. Mélység megközelítőleg azonos, de minden csak beállítás kérdése. Ha meg kezdő vagy, akkor minden fém találatot érdekesnek fogsz találni szerintem - gondolom azért egy bajonetett nem akarsz otthagyni...

Sok sikert!



Dolby
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2017. január 6., péntek 20:25
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Dolby » 2017. augusztus 28., hétfő 14:08

Értem és köszönöm a válaszod!
kopasz79 írta:
Dolby írta:Sziasztok!
Érdekelne a véleményetek,hogy melyik szelektál jobban/melyikkel ások több vasat kezdőként:Cobrával v. Deltával/Argussal?!
Átlagos mélysége melyiknek nagyobb?pl.egy átlagos föld,talajkiegyenlitéssel, egy régi 2 forintosra/mai 5 ft-osra,vagyis közepes méretű éremre...
Köszönöm!

Nekem van mindkettő. Az argust a nagyobb fej miatt jobban szeretem, gyorsabban át lehet vele menni egy adott területen, de cobra valamivel jobban szelektál. Mélység megközelítőleg azonos, de minden csak beállítás kérdése. Ha meg kezdő vagy, akkor minden fém találatot érdekesnek fogsz találni szerintem - gondolom azért egy bajonetett nem akarsz otthagyni...

Sok sikert!



toni
Százados
Százados
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2016. január 18., hétfő 6:17
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: toni » 2017. augusztus 28., hétfő 14:50

Üdv.
Komolyan érdekelne az összehasonlítás
"Az argust a nagyobb fej miatt jobban szeretem" - ez hány cm fej?
"Mélység megközelítőleg azonos" - itt a Cobra 40cm nincs hasonlítva?
Pontosabban hány cm fejeket hasonlítasz össze?
Kösz.


kopasz79 írta:
Dolby írta:Sziasztok!
Érdekelne a véleményetek,hogy melyik szelektál jobban/melyikkel ások több vasat kezdőként:Cobrával v. Deltával/Argussal?!
Átlagos mélysége melyiknek nagyobb?pl.egy átlagos föld,talajkiegyenlitéssel, egy régi 2 forintosra/mai 5 ft-osra,vagyis közepes méretű éremre...
Köszönöm!

Nekem van mindkettő. Az argust a nagyobb fej miatt jobban szeretem, gyorsabban át lehet vele menni egy adott területen, de cobra valamivel jobban szelektál. Mélység megközelítőleg azonos, de minden csak beállítás kérdése. Ha meg kezdő vagy, akkor minden fém találatot érdekesnek fogsz találni szerintem - gondolom azért egy bajonetett nem akarsz otthagyni...

Sok sikert!



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2017. augusztus 28., hétfő 17:35

Üdv!Van valakinek földtesztes értékei érmékre?Kis fejjel.



viktor122
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2017. augusztus 5., szombat 22:05
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: viktor122 » 2017. szeptember 3., vasárnap 20:40

Kicseréltem ma a Cobraban az akksikat,Lidl-s Tronic 2500 mAh-ra. Most próbálgattam a gépet, és visszhangos jelet ad,ha elhúzok előtte egy érmét!
Na meg kissé össze-vissza jelez. Mi lehet a probléma? Talán tölteni kellene az elemeket? Vagy valami kontakt hiba? Köszönöm a segítséget!



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: talentum » 2017. szeptember 3., vasárnap 23:43

viktor122 írta:Kicseréltem ma a Cobraban az akksikat,Lidl-s Tronic 2500 mAh-ra. Most próbálgattam a gépet, és visszhangos jelet ad,ha elhúzok előtte egy érmét!
Na meg kissé össze-vissza jelez. Mi lehet a probléma? Talán tölteni kellene az elemeket? Vagy valami kontakt hiba? Köszönöm a segítséget!
Szia, természetesen fel kell tölteni az akksikat, mert nem biztos, hogy csak 3 hónapot tárolták, utaztatták kínából őket,lehet, hogy lemerültek kissé. Sajnos találkoztam már a lidlben erősen túltárolt aksikkal is, (ki is kellett dobnom őket) ,fél évesnél idősebb akksikat már nem vennék meg, a gyártásuk ideje rajtuk van...


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

T.Csaba
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2015. szeptember 22., kedd 23:05
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: T.Csaba » 2017. szeptember 4., hétfő 11:26

talentum írta:
viktor122 írta:Kicseréltem ma a Cobraban az akksikat,Lidl-s Tronic 2500 mAh-ra. Most próbálgattam a gépet, és visszhangos jelet ad,ha elhúzok előtte egy érmét!
Na meg kissé össze-vissza jelez. Mi lehet a probléma? Talán tölteni kellene az elemeket? Vagy valami kontakt hiba? Köszönöm a segítséget!
Szia, természetesen fel kell tölteni az akksikat, mert nem biztos, hogy csak 3 hónapot tárolták, utaztatták kínából őket,lehet, hogy lemerültek kissé. Sajnos találkoztam már a lidlben erősen túltárolt aksikkal is, (ki is kellett dobnom őket) ,fél évesnél idősebb akksikat már nem vennék meg, a gyártásuk ideje rajtuk van...
Igen. Kimerült aksiknál csinálja ezt. Jó sokat kell tölteni első alkalommal. Fél napot v többet.



viktor122
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2017. augusztus 5., szombat 22:05
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: viktor122 » 2017. szeptember 4., hétfő 12:51

Még annyit akartam kérdezni,hogy mikor beletettem az új elemeket,akkor a Battery nem villogott pirosan,ennek ellenére mégis le van merülve az elem? Nem értem.
Viszont feltettem töltőre,estére kiderül hogy fog muzsikálni!



Útkaparó
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2017. április 13., csütörtök 7:31
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Útkaparó » 2017. szeptember 5., kedd 12:54

zoli87 írta:Üdv!Van valakinek földtesztes értékei érmékre?Kis fejjel.
A téma elején olvastam ilyen tesztet. Sajnos a videók nem élnek.
Nekem is Cobrám van ;)



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2017. szeptember 5., kedd 17:08

Üdv Cobra tulajok!Facebookon létrehoztam a Cobra fémkereső használata nevű csoportot ha érdekel valakit.

https://www.facebook.com/groups/1285759 ... 7/?fref=ts



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2017. szeptember 5., kedd 17:09

zoli87 írta:Üdv Cobra tulajok!Facebookon létrehoztam a Cobra fémkereső használata nevű csoportot ha érdekel valakit.

https://www.facebook.com/groups/1285759 ... 7/?fref=ts
A gyártó is tagja!



BoRZoS
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2016. június 30., csütörtök 12:13
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: BoRZoS » 2017. szeptember 12., kedd 11:50

Sziasztok!

Eladó lett a Cobra-m! Kis fejjel, használt, de megkímélt állapotban.
Érdeklődni privátban. Kérésre küldök fényképeket.

Üdv: BoRZoS



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2017. szeptember 16., szombat 13:53

zoli87 írta:
zoli87 írta:Üdv Cobra tulajok!Facebookon létrehoztam a Cobra fémkereső használata nevű csoportot ha érdekel valakit.

https://www.facebook.com/groups/1285759 ... 7/?fref=ts
A gyártó is tagja!
.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2017. szeptember 26., kedd 16:52

zoli87 írta:
zoli87 írta:
zoli87 írta:Üdv Cobra tulajok!Facebookon létrehoztam a Cobra fémkereső használata nevű csoportot ha érdekel valakit.

https://www.facebook.com/groups/1285759 ... 7/?fref=ts
A gyártó is tagja!
.
...



Pivarcsik
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017. szeptember 23., szombat 6:47
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Pivarcsik » 2017. szeptember 30., szombat 9:40

pivarcsikgabor@citromail re kérhetnék képeket?
Köszi



BoRZoS
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2016. június 30., csütörtök 12:13
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: BoRZoS » 2017. október 21., szombat 10:50

Ez kinek szól? Melyik hozzászóláshoz írtál?

üdv!
Pivarcsik írta:pivarcsikgabor@citromail re kérhetnék képeket?
Köszi



Tunis
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2015. november 11., szerda 21:40
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Tunis » 2017. november 7., kedd 11:11

Sziasztok. Használ valaki Cobrát rómára? Mennyire szedi,jó rá?

Előre is kösz a válaszokat.



allando
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2016. szeptember 7., szerda 20:16
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: allando » 2017. november 7., kedd 13:49

Tunis írta:Sziasztok. Használ valaki Cobrát rómára? Mennyire szedi,jó rá?

Előre is kösz a válaszokat.
A romai alltalaban vastagabb mint a kk. Akar ezust akar bronz.....
Igy az alacsonyfrekis cobra tokeletes. Jó, nyilvan ha elevel helyezkedik el es pont ugy huzod felette akkor elhagyja mint mindegyik. Egy biztos. Alacsony freki melyebb, magas freki nem olyan mely viszont ami tul melyre lat az meg hajlamos elhagyni a felso reteget.
Na nem keverlek tovabb. Egy a lenyeg. A gep csak 10 szazalek a tobbi helyfuggo es szerencse...


An unidentified coin is a piece of metal. An identified coin is a piece of history.
Kb magyarul: Egy azonosítatlan érme, csak egy darab fém - egy azonosított érme egy darab történelem.

Válasz küldése Előző témaKövetkező téma