Az új regisztrációk aktiválásához admin jóváhagyás is kell a spammerek miatt. Ezek külföldiek, tehát a regisztrációt megkönnyíti, ha a regisztrálandó névről vagy e-mailről látszik, hogy magyar. Akié mégsem lett aktiválva, esetleg sürgős, küldjön e-mailt!

Cobra

Fémkereséshez való eszközök
Vasmacska
Lengető
Lengető
Status: Offline

Re: Cobra

HozzászólásSzerző: Vasmacska » 2017. június 4., vasárnap 18:58

Üdv!
Kis segítségre volna szükségem! A cobrát zavarja a levegő megváltozott statikus villamossága? Komolyan kérdezem, azt történt, hogy normálisan működött a műszer. Kikapcsoltam, átmentem egy másik helyre és ott már mindenre jelzett bekapcsolás után! A talajt sikerült beállítani, de miközben egyik helyről a másikra mentem elkezdett villámlani és dörögni is. Lehet ez az oka a minden jelzésnek? Előre is köszönöm a választ!

Timber
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: Timber » 2017. június 8., csütörtök 18:17

Vasmacska írta:Üdv!
Kis segítségre volna szükségem! A cobrát zavarja a levegő megváltozott statikus villamossága? Komolyan kérdezem, azt történt, hogy normálisan működött a műszer. Kikapcsoltam, átmentem egy másik helyre és ott már mindenre jelzett bekapcsolás után! A talajt sikerült beállítani, de miközben egyik helyről a másikra mentem elkezdett villámlani és dörögni is. Lehet ez az oka a minden jelzésnek? Előre is köszönöm a választ!

Közeli villámlásra becsippan. Szokott. De akkor én már pakolok és megyek. villanypásztorra ha közel megyek csippan. Statikusra nem. Vihar elött kerestem vele de semmi csak villámnál.
Át kell tenni Largéba és kevesebb és kisebb az ilyen fals hang.

Vasmacska
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: Vasmacska » 2017. június 9., péntek 7:56

Timber írta:
Vasmacska írta:Üdv!

Közeli villámlásra becsippan. Szokott. De akkor én már pakolok és megyek. villanypásztorra ha közel megyek csippan. Statikusra nem. Vihar elött kerestem vele de semmi csak villámnál.
Át kell tenni Largéba és kevesebb és kisebb az ilyen fals hang.

Köszönöm a választ!

Vissza: “Fémkeresők, fémkereső tartozékok, kellékek”