Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Cobra

Fémkereséshez való eszközök
zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. november 3., csütörtök 20:38

zoli87 írta:
zoli87 írta:http://kepfeltoltes.hu/view/161102/2016 ... es.hu_.jpg Esetleg érdekel valakit a nagy 40cm-es fej?
Alsó szárral együtt eladó!
30.000ft



kopasz79
Százados
Százados
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 22:32
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: kopasz79 » 2016. november 12., szombat 23:50

Üdv mindenkinek! Cobra tulaj lettem én is, és abban kérnék tanácsot, hogy érmézésre milyen beállítást ajánlotok. Csak erdőben megyek, általában tiszta helyen, viszont különféle kőzetek is előfordulnak.

Köszönöm előre is!



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. november 13., vasárnap 10:52

zoli87 írta:
zoli87 írta:
zoli87 írta:http://kepfeltoltes.hu/view/161102/2016 ... es.hu_.jpg Esetleg érdekel valakit a nagy 40cm-es fej?
Alsó szárral együtt eladó!
30.000ft
25000ft



Procol Harum
Százados
Százados
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2015. szeptember 29., kedd 17:15
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Procol Harum » 2016. november 14., hétfő 15:45

kopasz79 írta:Üdv mindenkinek! Cobra tulaj lettem én is, és abban kérnék tanácsot, hogy érmézésre milyen beállítást ajánlotok. Csak erdőben megyek, általában tiszta helyen, viszont különféle kőzetek is előfordulnak.

Köszönöm előre is!
Idézem magamat:
Procol Harum írta:PM-ben írtam, de szerintem hasznos lehet másnak is:

A nagy fejet roncsra a LARGE vagy NONMOTION állásban a legjobb alkalmazni. De ugyanúgy lehet érmézni is vele a FAST-ban, de arra a kisebb jobb, kivéve depó vagy nagyezüst.
Én a Ground beállítást mindig megcsinálom ha mélyre megyek, és ha csak bírok, az ALLMETAL discen. Nem mindig lehet mert annyi repesz és hüvely és szemét van sok helyen hogy muszáj vasszűrni. Ha igéretes a hely akkor ezeket is kiveszem, hátha mélyebben alatta van valami. Szokott.
Ha allmetalban vagy és nem jó a talajra beállítás, akkor elkezd szólni a földre is. Ha tégla van sajnos arra is szokott, de ha be van lőve ahogy kell, akkor egy furcsa másmilyen hangot ad.
Ha nincs tiszta hely ahol fémmentes, akkor is érdemes legalább kb. beállítani. Leteszed a Cobrát és egy ásónyomnyi földet mozgatsz a fej előtt és az is jó, ha nincsen benne semmi fém.
Erdőben ahol vastag az avar, nem sok a szemét, akkor jó feltenni Large állásba, amit az avar miatt vesztesz mélységet azt kompenzálja.
Egyébként Fast 2,5-4 Disccel.
Vannak már beállítás tippek korábbi posztokban, én is kérdeztem ilyet tavaly ilyenkor és kaptam jó választ ;)


A Whiter Shade of Pale

kopasz79
Százados
Százados
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 22:32
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: kopasz79 » 2016. november 15., kedd 20:48

Köszönöm!



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. november 15., kedd 21:25

zoli87 írta:
zoli87 írta:
zoli87 írta:http://kepfeltoltes.hu/view/161102/2016 ... es.hu_.jpg Esetleg érdekel valakit a nagy 40cm-es fej?
Alsó szárral együtt eladó!
30.000ft
Elkelt



totya
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2015. november 12., csütörtök 12:07
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: totya » 2016. december 4., vasárnap 21:42

Sziasztok! Valaki volt Cobrával kint már tengervízben? Hogy működött, lehetett használni?
Köszi!



BoRZoS
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2016. június 30., csütörtök 12:13
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: BoRZoS » 2016. december 6., kedd 11:20

Sziasztok!

Kihasználatlanság miatt eladó a Cobra-m, nagy fejjel, akksival együtt. Használtan vettem én is, de vigyáztam rá, mint az előző gazdája, ennek köszönhetően jó állapotú. Postázás megoldható. Amennyiben érdekel, írj privátban.

üdv*BoRZoS*



Avatar
a.kezdo
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2015. július 11., szombat 10:38
Tartózkodási hely: London
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: a.kezdo » 2016. december 13., kedd 17:29

BoRZoS írta:Sziasztok!

Kihasználatlanság miatt eladó a Cobra-m, nagy fejjel, akksival együtt. Használtan vettem én is, de vigyáztam rá, mint az előző gazdája, ennek köszönhetően jó állapotú. Postázás megoldható. Amennyiben érdekel, írj privátban.

üdv*BoRZoS*
Írtam privátot... pár napja.



Avatar
Koppány
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2016. május 5., csütörtök 22:49
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Koppány » 2017. január 10., kedd 10:25

Már közel éve van Cobrám és ami sok jót olvastam és hallottam felőle, igazolódott. Nem akarom szaporítani a szót, csak azért ragadtam billenytyűt mert ebben a hidegben keresni nemigen lehet :cry: és már régóta el akartam mondani
A veleje amit mondanék, hogy már elsőre amikor kézbe adtak egy ilyet, rácsodálkoztam mennyivel mélyebb mint az ACE széria amihez addig nagyon ragaszkodtam. Valóban nagyon durva a mélység amit tud ahhoz képest amit addig megszoktam. Nem tetszett viszont akkor hogy nem digitális, de azóta más lett a véleményem. Ahhoz képest hogy egy ACE 400 alapépnél alig drágább újonnan :o
Nekem ez a carbonos verzió van egyébként. Nagyon praktikus.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2017. január 10., kedd 12:15

Ace gépek szerintem csak kezdésnek jók.Nem egy nagytudásu széria.



doszo
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2016. május 26., csütörtök 19:34
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: doszo » 2017. január 10., kedd 13:05

Szia! Én vittem horvátba 2-es grundal be lehet állítani teljesen jól működik mind vízben mind parton.
totya írta:Sziasztok! Valaki volt Cobrával kint már tengervízben? Hogy működött, lehetett használni?
Köszi!



Avatar
a.kezdo
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2015. július 11., szombat 10:38
Tartózkodási hely: London
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: a.kezdo » 2017. január 13., péntek 15:05

doszo írta:Szia! Én vittem horvátba 2-es grundal be lehet állítani teljesen jól működik mind vízben mind parton.
totya írta:Sziasztok! Valaki volt Cobrával kint már tengervízben? Hogy működött, lehetett használni?
Köszi!
Kérdés, hogy 2-esen mennyi a mélység úgy általában.



Procol Harum
Százados
Százados
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2015. szeptember 29., kedd 17:15
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Procol Harum » 2017. január 14., szombat 11:23

a.kezdo írta:
doszo írta:Szia! Én vittem horvátba 2-es grundal be lehet állítani teljesen jól működik mind vízben mind parton.
totya írta:Sziasztok! Valaki volt Cobrával kint már tengervízben? Hogy működött, lehetett használni?
Köszi!
Kérdés, hogy 2-esen mennyi a mélység úgy általában.
Nem a groundtól függ, h az mennyi, hanem hogy jól be legyen állítva pontosra.
Koppány írta:Már közel éve van Cobrám és ami sok jót olvastam és hallottam felőle, igazolódott. Nem akarom szaporítani a szót, csak azért ragadtam billenytyűt mert ebben a hidegben keresni nemigen lehet :cry: és már régóta el akartam mondani
A veleje amit mondanék, hogy már elsőre amikor kézbe adtak egy ilyet, rácsodálkoztam mennyivel mélyebb mint az ACE széria amihez addig nagyon ragaszkodtam. Valóban nagyon durva a mélység amit tud ahhoz képest amit addig megszoktam. Nem tetszett viszont akkor hogy nem digitális, de azóta más lett a véleményem. Ahhoz képest hogy egy ACE 400 alapépnél alig drágább újonnan :o
Nekem ez a carbonos verzió van egyébként. Nagyon praktikus.
Gratulálok, jól választottál, az enyém is már ilyen. Durván jobb mint az ACE széria, az biztos. Szerintem az egyik legjobb ami létezik :dance:


A Whiter Shade of Pale

babferi
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016. április 25., hétfő 11:14
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: babferi » 2017. január 19., csütörtök 13:39

Sziasztok ! Cobrahoz vasarolnek fejhallgatot . Arra lennek kivancsi , hogy lenyegeben akarmilyen fejhallgato megfelel erre a celra , vagy van valami olyan jellemzo ami alkalmasabba tesz mondjuk egyet ? Ha nem muszaj tul sokat nem koltenek ra max 7-8 ezret . Ti milyet hasznaltok cobrahoz ?



Procol Harum
Százados
Százados
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2015. szeptember 29., kedd 17:15
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Procol Harum » 2017. január 20., péntek 12:11

babferi írta:Sziasztok ! Cobrahoz vasarolnek fejhallgatot . Arra lennek kivancsi , hogy lenyegeben akarmilyen fejhallgato megfelel erre a celra , vagy van valami olyan jellemzo ami alkalmasabba tesz mondjuk egyet ? Ha nem muszaj tul sokat nem koltenek ra max 7-8 ezret . Ti milyet hasznaltok cobrahoz ?
Nekem egy nem drága van 2000 körül volt az ára. Nem a hifi minőség fontos. A vezetéke legyen erős, az a fontos. Amikor leteszed a gépet vagy elakad valamiben, ne kelljen azonnal újat venni :)
Az enyémre vettem egy nagyobb jacket átforrasztottam és azzal megyek. Ezzel is tartósabb.


A Whiter Shade of Pale

Avatar
zeus
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:42
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: zeus » 2017. január 20., péntek 15:53

babferi írta:Sziasztok ! Cobrahoz vasarolnek fejhallgatot . Arra lennek kivancsi , hogy lenyegeben akarmilyen fejhallgato megfelel erre a celra , vagy van valami olyan jellemzo ami alkalmasabba tesz mondjuk egyet ? Ha nem muszaj tul sokat nem koltenek ra max 7-8 ezret . Ti milyet hasznaltok cobrahoz ?
Nekem az első gépem három évig volt a COBRA soha nem használtam fejhallgatót de mindenki másképp csinálja... ^:)^ üdv.



kopasz79
Százados
Százados
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 22:32
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: kopasz79 » 2017. január 20., péntek 16:01

Én a delta/argus fülest használom átalakítóval, teljesen hibátlan és ráadásul spirál - hívd fel Bandit ( ha jól emlékszem 3500 Ft -ért árulta)



T.Csaba
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2015. szeptember 22., kedd 23:05
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: T.Csaba » 2017. január 21., szombat 18:59

Én is csak akkor veszek fel fülest ha nagyon muszáj :lol:
Megtartottam a régi Cobrámat, majdnem 9 éves és k... jó még mindig ;) Aksi csere volt egyszer, ennyi, plusz átnézettem. Nagyon mélyre megy és strapabíró, tartós. Eddig egyik legjobb befektetésem, azóta kb. 3000- t költöttem rá új aksi és egy gagyi füles formájában :)
Klasszisokkal jobb mint az ACE-ból bármelyik, egyik legjobbnak tartom én is. Csak a Magnumom miatt szorult háttérbe, de árkozni még mindig jobban szeretem a Cobrát és néha érmére is azt veszem elő.
Tengerparton voltam vele én is, ahol én voltam ott fixben lehetett jól használni. Helyfüggő bizonyára.



T.Csaba
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2015. szeptember 22., kedd 23:05
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: T.Csaba » 2017. január 21., szombat 19:03

Fülesnek jó a gagyi is, de ami azért erős, nem törékeny. Egy telefon spirál kábelt forrasztattam rá egy ismerőssel, akinek szintén van Cobrája. Azzal nagyon bírja. Az ismerős, aki sokkal többet megy a fülessel nagyon esküszik rá.



Avatar
Darwin
Százados
Százados
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015. október 1., csütörtök 16:23
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Darwin » 2017. január 24., kedd 16:02

A Cobrához nem muszáj füles, mert hangszórója is van. Ha mégis muszáj, én is szoktam azért ;)
A nagy fejjel ez mindent ver mélységben. Ezt mondják a többiek is. Persze hogy jobb mint az ACE :)
A karbonos szárnak annyi előnye is van még, hogy a nagy fej a régi fém szárra be tudott jelezni. Erre nem. Még a csavar is műanyag.


Delta, Cobra, Magnum és lelkesedés

Avatar
Chiquita
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2016. január 31., vasárnap 20:25
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Chiquita » 2017. január 25., szerda 11:29

Sziasztok,

hosszas utána olvasás, illetve korábbi Cobra tulajjal való vélemény/tapasztalat megosztás után arra a döntésre jutottam, hogy leváltanám a garett 250-t és erősíteni szeretném a Cobra tulajok táborát :) , ebből kifolyólag eladó Cobrát keresnék 80körül.

Ha van valakinek ne tartsa magába :)



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2017. január 25., szerda 12:30

80-ért nehéz lesz...Jófogáson va egy,110-ért.2011-es kiadás.Kis fejjel.
Chiquita írta:Sziasztok,

hosszas utána olvasás, illetve korábbi Cobra tulajjal való vélemény/tapasztalat megosztás után arra a döntésre jutottam, hogy leváltanám a garett 250-t és erősíteni szeretném a Cobra tulajok táborát :) , ebből kifolyólag eladó Cobrát keresnék 80körül.

Ha van valakinek ne tartsa magába :)



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2017. január 25., szerda 13:05

90èrt van az egyik facebook csoportban.



Avatar
Chiquita
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2016. január 31., vasárnap 20:25
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Chiquita » 2017. január 25., szerda 15:22

zoli87 írta:90èrt van az egyik facebook csoportban.

Igen tudom neki már írtam a tegnapi napon :)



Avatar
Csiga
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015. november 17., kedd 14:22
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Csiga » 2017. február 10., péntek 11:52

Magam is úgy kötöttem ki a Cobra mellett, hogy konzultáltam már tapasztalt kígyósokkal, de más gépes emberekkel is. Ezt még azok is ajánlották, akiknek nem az van.
Ősz folyamán egy nagy fej beszerzése mellett is döntöttem hadizás végett. Egy szó mint száz; én is ajánlom ;)



Avatar
Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 21:07
Tartózkodási hely: Komárom
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Zsolti01 » 2017. március 6., hétfő 9:58

Sziasztok érdeklődnék hogy vadi új Cobrát lehet még venni ,vagy már nem gyártják . És kb mennyibe kerül most az új karbon száras ?



kutakodo
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 12:20
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: kutakodo » 2017. március 6., hétfő 11:50

Zsolti01 írta:Sziasztok érdeklődnék hogy vadi új Cobrát lehet még venni ,vagy már nem gyártják . És kb mennyibe kerül most az új karbon száras ?
http://metaldetector.hu/arl.html


"Ember lelkű földeken sétál gyöngy tekintetem,titkos madárral sűrűbe száll,
Ha érthetnélek süllyedő ólomszívű múlt idő elmondanád,hogy van hazám..."

ChiliPepper
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2016. november 12., szombat 13:08
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: ChiliPepper » 2017. március 6., hétfő 14:04

kutakodo írta:
Zsolti01 írta:Sziasztok érdeklődnék hogy vadi új Cobrát lehet még venni ,vagy már nem gyártják . És kb mennyibe kerül most az új karbon száras ?
http://metaldetector.hu/arl.html
Mi most vettük Januárban vadi újonnan, karbonos. Nagyon jó, nem bántuk meg.



Avatar
Cobra
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2015. július 13., hétfő 12:17
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Cobra » 2017. március 6., hétfő 14:26

...mit is mondhatnék...

8 év folyamatos használat után a hét végén óriási problémával szembesültem, az eddigi legnagyobbal a gép életében... ki kellett cserélni az aksikat :) ... kb. 5 perc volt.


Túl rövid az élet, hogy rossz borokat igyunk.

Cumulus
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2016. november 3., csütörtök 6:46
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Cumulus » 2017. március 6., hétfő 15:55

Hadd ajánljak egy hasznos videot:
https://m.youtube.com/watch?v=d7JvepE4MpY

Az enyém is sok éve szolgál megbízhatóan.
Szerintem az egyik legjobb gép a piacon, ha nem a legjobb. Ár-érték arányban pedig mindenhogyan a legjobb.



Timber
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2016. január 8., péntek 11:26
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Timber » 2017. április 6., csütörtök 17:25

Darwin írta:A Cobrához nem muszáj füles, mert hangszórója is van. Ha mégis muszáj, én is szoktam azért ;)
A nagy fejjel ez mindent ver mélységben. Ezt mondják a többiek is. Persze hogy jobb mint az ACE :)
A karbonos szárnak annyi előnye is van még, hogy a nagy fej a régi fém szárra be tudott jelezni. Erre nem. Még a csavar is műanyag.
Most már nem tartom magamat kezdőnek, és hát sok sporttárssal ismerkedtem meg, sok mindent láttam, még többet hallottam. Ezt a Cobrámnak is köszönhetem mert egy másik keresővel lehet, elment volna a kedvem.
Tényleg a legjobb mélységre és öszvissz tudásszintben az egyik legjobb ha nem a legjobb. Most már tényleg sok összehasonlításom van és azért egyet értenek velem legtöbben. Van nem egy ismerős, aki erre váltott át, de csak egy aki eladta, az is csak mert nagyon kellett a pénz.
Árkozásban mindenki egyetért, hogy legjobb és olaszban is a legjobbnak tartjuk. kk-n is jól teljesít de oda már van jobb. Magnumot néztem ki arra, tavasszal az is lesz nekem :)



Balibácsi
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2017. március 13., hétfő 12:36
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Balibácsi » 2017. április 11., kedd 15:05

Ezt a Cobra gépet hol lehet megvenni újonnan? A karbonos változat érdekel.
Köszi!



Avatar
00fonix
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2015. október 3., szombat 16:50
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: 00fonix » 2017. április 11., kedd 15:21

Balibácsi írta:Ezt a Cobra gépet hol lehet megvenni újonnan? A karbonos változat érdekel.
Köszi!
Jó helyen jársz!
http://metaldetector.hu



Balibácsi
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2017. március 13., hétfő 12:36
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Balibácsi » 2017. április 11., kedd 15:27

00fonix írta:
Balibácsi írta:Ezt a Cobra gépet hol lehet megvenni újonnan? A karbonos változat érdekel.
Köszi!
Jó helyen jársz!
http://metaldetector.hu
Köszönöm!



Metal
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2016. február 3., szerda 11:27
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Metal » 2017. április 24., hétfő 22:21

Saját építésű keresők után a Cobra lett az első vásárol keresőm. Nekem nem ment el a kedvem a más keresőktől, mert magam szereltem össze, finomítgattam a működésüket. Sok jót találtam is velük. Aki rendelkezik megfelelő gyakorlattal, egész jókat tud összedobni. De kétségtelen, hogy a Cobra sokkal jobb. Kicsit azért abba is belenyúltam :)
Igazából megköszönni szeretnem csak amit írtatok, mert lett volna kérdésem, de megtaláltam a választ mielőtt feltettem volna 8-)



Cumulus
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2016. november 3., csütörtök 6:46
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Cumulus » 2017. április 27., csütörtök 13:51

Cobra írta:...mit is mondhatnék...

8 év folyamatos használat után a hét végén óriási problémával szembesültem, az eddigi legnagyobbal a gép életében... ki kellett cserélni az aksikat :) ... kb. 5 perc volt.
Nekem is ez volt a legnagyobb bajom :)
Az enyém már 13 éve szolgál megbízhatóan. 1x volt kontakt hiba, azt is megoldottam házilag.
Ez is sokat van használva, de vigyázok rá.



SercoR
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2017. február 9., csütörtök 17:24
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: SercoR » 2017. május 17., szerda 10:37

Sziasztok!
Ha van akinek már új száras Cobrája van, arról kérhetnék képet privátban akár?(a carbon szárra gondolok)Szétszedett állapotban is, hogy mekkora darabokra szedhető stb.. ☺ Köszönöm!



Avatar
Marlow
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2015. július 5., vasárnap 11:07
Tartózkodási hely: Itt és másutt !
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Marlow » 2017. május 17., szerda 11:10

Csatlakoznék az előttem szóló kéréséhez :) Kérhetnék én is akár itt is egy pár képet az új szárról ? Köszönöm üdv.


Csak is a Delta és a Cobra adhat neked erőt és mindent lebíró akaratot

Avatar
Feri
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 18:41
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Feri » 2017. május 18., csütörtök 14:45



www.metaldetector.hu

Válasz küldése Előző témaKövetkező téma