Kép
Hírek:
-A MAGNUM ezentúl új, jelentősen továbbfejlesztett szoftverrel működik. Részletek és videók a MAGNUM témánál és a videógalériában.

-A fórum frissítésre került a legújabb verzióra.
-Az új regisztrációk aktiválása a továbbiakban e-mailen keresztül történik, mivel új, igen hatékony spammerszűrőt kapott a fórum. Ez a regisztráló adatait a stopforumspam.com számára elküldi ellenőrzésre.
-Fontosabb fórum újdonságok: Postimage gyors képfeltöltés hozzászólásnál, Youtube galéria (Videos, fenn), közösségi megosztás.

Cobra

Fémkereséshez való eszközök
Csiga
Tizedes
Tizedes
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Csiga » 2019. március 15., péntek 11:18

Úgy hallottam, nem lesz :cry: Pedig engem érdekelne egy, mert a Cobra 1 előtt is le a kalappal!

petyapunisher
Őrmester
Őrmester

Hozzászólás Szerző: petyapunisher » 2019. március 15., péntek 17:43

Csiga írta:Úgy hallottam, nem lesz :cry: Pedig engem érdekelne egy, mert a Cobra 1 előtt is le a kalappal!
Ez igaz lenne? Nem fog elkészülni mégsem? :shock:

Golden Mask 4PRO 18KHz :)

Charlie Firpo
Tizedes
Tizedes

Hozzászólás Szerző: Charlie Firpo » 2019. március 16., szombat 16:00

petyapunisher írta:
Csiga írta:Úgy hallottam, nem lesz :cry: Pedig engem érdekelne egy, mert a Cobra 1 előtt is le a kalappal!
Ez igaz lenne? Nem fog elkészülni mégsem? :shock:
Én egy hónapja voltam akkumulátor csere miatt, mivel valahogy sikerült bekapcsolva eltenni téli pihenőre. :(
Van ott egy új Cobra, de állítólag nem lesz gyártva.

petyapunisher
Őrmester
Őrmester

Hozzászólás Szerző: petyapunisher » 2019. április 3., szerda 15:53

Charlie Firpo írta: Én egy hónapja voltam akkumulátor csere miatt, mivel valahogy sikerült bekapcsolva eltenni téli pihenőre. :(
Nem jó hír...

Golden Mask 4PRO 18KHz :)

Timber
Százados
Százados

Hozzászólás Szerző: Timber » 2019. április 23., kedd 19:07

petyapunisher írta:
2019. április 3., szerda 15:53
Charlie Firpo írta: Én egy hónapja voltam akkumulátor csere miatt, mivel valahogy sikerült bekapcsolva eltenni téli pihenőre. :(
Nem jó hír...
Ennek én se örülök ha így vAn de Feri is hozzászólhatna.

Feri
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: Feri » 2019. április 24., szerda 23:07

Timber írta:
2019. április 23., kedd 19:07
petyapunisher írta:
Nem jó hír...
Valóban ez a helyzet. A Cobrának elkészítettem egy olyan verzióját, ami 4,6-36 kHz-ig működőképes. Egy különleges megoldás és a hozzá való tesztelésére készült eredetileg, ami egyébként kitűnően bevált. Tulajdonképpen az eredeti Cobra működését utánozza le, még a gombok is ugyanazok, de a frekvenciaátkapcsolással ennek a megoldásnak hatványozottan nő az érzékenysége és a keresőfejek is másmilyenek. Tehát ez tulajdonképpen ez már nem is Cobra. Ezt még meg fogom építeni, de digitális verzióban. Az eredeti Cobra pedig olyan jól sikerült, hogy mind a mai napig igen népszerű.

www.metaldetector.hu

Procol Harum
Hadnagy
Hadnagy

Hozzászólás Szerző: Procol Harum » 2019. április 27., szombat 10:37

Feri írta:
2019. április 24., szerda 23:07
Timber írta:
2019. április 23., kedd 19:07
petyapunisher írta:
Nem jó hír...
Valóban ez a helyzet. A Cobrának elkészítettem egy olyan verzióját, ami 4,6-36 kHz-ig működőképes. Egy különleges megoldás és a hozzá való tesztelésére készült eredetileg, ami egyébként kitűnően bevált. Tulajdonképpen az eredeti Cobra működését utánozza le, még a gombok is ugyanazok, de a frekvenciaátkapcsolással ennek a megoldásnak hatványozottan nő az érzékenysége és a keresőfejek is másmilyenek. Tehát ez tulajdonképpen ez már nem is Cobra. Ezt még meg fogom építeni, de digitális verzióban. Az eredeti Cobra pedig olyan jól sikerült, hogy mind a mai napig igen népszerű.
Kár. Azt aláírom én is, hogy az eredeti Cobra is nagyon jó lett, egy olyan gép amivel érdemes kimenni. De azért kíváncsian várnék egy magas frekvenciás vagy egyéb extrával megfejelt verziót.

A Whiter Shade of Pale

Válasz küldése Előző témaKövetkező téma