Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Fémkereséshez való eszközök
Török
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 20:38
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: Török » 2016. április 6., szerda 19:36

marika írta:
Norbat írta:
tibike írta:Norbat - még belekotyogok - most néztem az orsógomb ajánlatát az eladó topicban....hát ha minden áron Garrett 250-est akarsz, és csak a garancia a probléma, akkor egy kicsit tévedsz, mert a képek szerint ez még újj, szerintem háromszor volt vele terepen..... :D
Örülök minden véleménynek, még ha - egyes szerint - le is maradtam az évszázad üzletéről. :)
Nem mindenáron Garrett 250-est akarok, de erről találtam német és angol nyelvű fórumokon jókat ilyen árkategóriában. A Fisher F2 még, ami tetszetős, de az majd inkább a 2. lépcsőfok, ha belelendülök. :)
Én elmondom egyszer neked is, aztán te is azt csinálsz, amit akarsz, nekem tökmindegy.
Nézz meg youtubon olyan videót, ahol kint terepen lengetnek vele, nem előre beállított, megkomponált helyeken, aztán nézz meg ilyet normális gépekkel is!
A garettal azt se tudja hova ásson, tök random vagy jelez valahol, de ekkor sem a tárgy felett, vagy nem. Aztán az igazi bajok akkor kezdődnek, ha sikerült kifordítani. Ha azt nevezzük kezdő szintnek, hogy magunkat akarjuk rommá szopatni, akkor valóban tökéletes. Ha amúgy sincs tapasztalatod ez úgy fog kinézni, hogy ott fogsz állni a 10 centire se látó gépeddel a méter x méter x fél méter mély gödrödbe tökig sárosan, eltört az ásód, csipog majd ezerképp hol jobbra, hol balra, végül fél óra múlva otthagysz mindent a picsába és elmész haza. :)
Tudom, tudom pénz, pénz, pénz, de akárhányan is fújják ne essünk abba a hibába, hogy a kezdő gépet és szintet a használhatatlan, önsorsrontóval azonosítjuk!
Miért nem választod valamelyik magyar gyártó gépét? Majdhogy nem örök garanciásaknak lehet mondani őket.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: tibike » 2016. április 6., szerda 19:40

Ez is igaz, van az eladó topicban vagy három eladó Argus......80-tól 100-ig ha jól néztem.... 8-)



Norbat
Százados
Százados
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. március 16., szerda 17:35
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: Norbat » 2016. április 6., szerda 19:49

Deltán kívül melyik magyar jó még ilyen árfekvésben?
Kerestem egyébként a youtube-on olyan videókat, ahol "élesben" kerestek. Nem nagyon találtam olyat, amin csak vaktában jelez mindenre, és most vagy nagyon jó a marketingjük, vagy fene sem tudja, de ebben a kategóriában erről van a legtöbb videó talán.
Egyébként nem szeretnék a fent említett hibába esni, ezért sem vettem még mindig semmit, inkább gyűjtöm a véleményeket, tapasztalatokat, tanácsokat.



Gladiátor
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: Gladiátor » 2016. április 6., szerda 20:36

Norbat írta:Deltán kívül melyik magyar jó még ilyen árfekvésben?
Kerestem egyébként a youtube-on olyan videókat, ahol "élesben" kerestek. Nem nagyon találtam olyat, amin csak vaktában jelez mindenre, és most vagy nagyon jó a marketingjük, vagy fene sem tudja, de ebben a kategóriában erről van a legtöbb videó talán.
Egyébként nem szeretnék a fent említett hibába esni, ezért sem vettem még mindig semmit, inkább gyűjtöm a véleményeket, tapasztalatokat, tanácsokat.

Üdv!
Nekem 2 évig volt garrett ace 250-sem az alap fejel.
Nagyon stabil strapabíró kis gép. (Nem csipog össze vissza mint más gépek egy kis fűszáltól)
Lehet vele szedni kis és nagy dolgokat egyaránt.
Most váltottam kíváncsiságból egy nagyobb frekvenciás drágább gépre,
nem biztos ,hogy megérte..
Szerintem az árához képest nagyon profi kis gép.



Török
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 20:38
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: Török » 2016. április 6., szerda 20:42

Gladiátor írta:
Norbat írta:Deltán kívül melyik magyar jó még ilyen árfekvésben?
Kerestem egyébként a youtube-on olyan videókat, ahol "élesben" kerestek. Nem nagyon találtam olyat, amin csak vaktában jelez mindenre, és most vagy nagyon jó a marketingjük, vagy fene sem tudja, de ebben a kategóriában erről van a legtöbb videó talán.
Egyébként nem szeretnék a fent említett hibába esni, ezért sem vettem még mindig semmit, inkább gyűjtöm a véleményeket, tapasztalatokat, tanácsokat.

Üdv!
Nekem 2 évig volt garrett ace 250-sem az alap fejel.
Nagyon stabil strapabíró kis gép. (Nem csipog össze vissza mint más gépek egy kis fűszáltól)
Lehet vele szedni kis és nagy dolgokat egyaránt.
Most váltottam kíváncsiságból egy nagyobb frekvenciás drágább gépre,
nem biztos ,hogy megérte..
Szerintem az árához képest nagyon profi kis gép.
Nekem is volt 250 és 350 gépem, az alap fejjel egész jó volt. Legalább is azt hittem. Aztán a kezembe akadt egy magyar gép ( szándékosan nem írom le melyik, mert nem szeretnék sugallni) és döbbenetes volt a különbség!



marika
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: marika » 2016. április 7., csütörtök 0:18

Gladiátor írta:
Norbat írta:Deltán kívül melyik magyar jó még ilyen árfekvésben?
Kerestem egyébként a youtube-on olyan videókat, ahol "élesben" kerestek. Nem nagyon találtam olyat, amin csak vaktában jelez mindenre, és most vagy nagyon jó a marketingjük, vagy fene sem tudja, de ebben a kategóriában erről van a legtöbb videó talán.
Egyébként nem szeretnék a fent említett hibába esni, ezért sem vettem még mindig semmit, inkább gyűjtöm a véleményeket, tapasztalatokat, tanácsokat.

Üdv!
Nekem 2 évig volt garrett ace 250-sem az alap fejel.
Nagyon stabil strapabíró kis gép. (Nem csipog össze vissza mint más gépek egy kis fűszáltól)
Lehet vele szedni kis és nagy dolgokat egyaránt.
Most váltottam kíváncsiságból egy nagyobb frekvenciás drágább gépre,
nem biztos ,hogy megérte..
Szerintem az árához képest nagyon profi kis gép.
Szerintem össze-vissza csipogás alatt nem egy jelenségről beszélünk.
Most jöttem be, 2 óra alatt szedtem ötven kisbronzot. Nem is ezen van a hangsúly, hanem azon, hogy egyikért sem kellett kettőnél többször lenyomnom az ásót és mindezt úgy hogy nem kell keresztezgetnem, nem kell forognom, nem kell nézegetnem hova is ássak, kb. a visszahúzást sem kellene megcsinálni annyira egyértelmű első egyetlen csippanásra minden. A kidobott földből pedig dettó nem fogtam meg két maréknál többet egyikből sem. Mindezt ugye töksötétben.
Ha ezt tudod egy garettel akkor tényleg nagyon ott vagy. :)



Avatar
a.kezdo
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2015. július 11., szombat 10:38
Tartózkodási hely: London
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: a.kezdo » 2016. április 7., csütörtök 2:09

Török írta:
marika írta:
Norbat írta:
tibike írta:Norbat - még belekotyogok - most néztem az orsógomb ajánlatát az eladó topicban....hát ha minden áron Garrett 250-est akarsz, és csak a garancia a probléma, akkor egy kicsit tévedsz, mert a képek szerint ez még újj, szerintem háromszor volt vele terepen..... :D
Örülök minden véleménynek, még ha - egyes szerint - le is maradtam az évszázad üzletéről. :)
Nem mindenáron Garrett 250-est akarok, de erről találtam német és angol nyelvű fórumokon jókat ilyen árkategóriában. A Fisher F2 még, ami tetszetős, de az majd inkább a 2. lépcsőfok, ha belelendülök. :)
Én elmondom egyszer neked is, aztán te is azt csinálsz, amit akarsz, nekem tökmindegy.
Nézz meg youtubon olyan videót, ahol kint terepen lengetnek vele, nem előre beállított, megkomponált helyeken, aztán nézz meg ilyet normális gépekkel is!
A garettal azt se tudja hova ásson, tök random vagy jelez valahol, de ekkor sem a tárgy felett, vagy nem. Aztán az igazi bajok akkor kezdődnek, ha sikerült kifordítani. Ha azt nevezzük kezdő szintnek, hogy magunkat akarjuk rommá szopatni, akkor valóban tökéletes. Ha amúgy sincs tapasztalatod ez úgy fog kinézni, hogy ott fogsz állni a 10 centire se látó gépeddel a méter x méter x fél méter mély gödrödbe tökig sárosan, eltört az ásód, csipog majd ezerképp hol jobbra, hol balra, végül fél óra múlva otthagysz mindent a picsába és elmész haza. :)
Tudom, tudom pénz, pénz, pénz, de akárhányan is fújják ne essünk abba a hibába, hogy a kezdő gépet és szintet a használhatatlan, önsorsrontóval azonosítjuk!
Miért nem választod valamelyik magyar gyártó gépét? Majdhogy nem örök garanciásaknak lehet mondani őket.
Így van, nem hallottam vagy tapasztaltam rosszat Bandival és Ferivel kapcsolatban! Ráadásul ütős gépek!!!!! Ha esetleg lakik valaki közel hozzád ilyen géppel ( vagy bármilyennel, ami érdekel ) , én a helyedben megkérdezném, hogy elmehetek-e vele. Nincs nagyon mit veszíteni. Ha esetleg érdekel, Borsod megyében tudok mutatni Deltát működés közben. Pesten meg Magnumot.



Norbat
Százados
Százados
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. március 16., szerda 17:35
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: Norbat » 2016. április 7., csütörtök 8:09

a.kezdo írta:
Török írta:
marika írta:
Norbat írta:
tibike írta:Norbat - még belekotyogok - most néztem az orsógomb ajánlatát az eladó topicban....hát ha minden áron Garrett 250-est akarsz, és csak a garancia a probléma, akkor egy kicsit tévedsz, mert a képek szerint ez még újj, szerintem háromszor volt vele terepen..... :D
Örülök minden véleménynek, még ha - egyes szerint - le is maradtam az évszázad üzletéről. :)
Nem mindenáron Garrett 250-est akarok, de erről találtam német és angol nyelvű fórumokon jókat ilyen árkategóriában. A Fisher F2 még, ami tetszetős, de az majd inkább a 2. lépcsőfok, ha belelendülök. :)
Én elmondom egyszer neked is, aztán te is azt csinálsz, amit akarsz, nekem tökmindegy.
Nézz meg youtubon olyan videót, ahol kint terepen lengetnek vele, nem előre beállított, megkomponált helyeken, aztán nézz meg ilyet normális gépekkel is!
A garettal azt se tudja hova ásson, tök random vagy jelez valahol, de ekkor sem a tárgy felett, vagy nem. Aztán az igazi bajok akkor kezdődnek, ha sikerült kifordítani. Ha azt nevezzük kezdő szintnek, hogy magunkat akarjuk rommá szopatni, akkor valóban tökéletes. Ha amúgy sincs tapasztalatod ez úgy fog kinézni, hogy ott fogsz állni a 10 centire se látó gépeddel a méter x méter x fél méter mély gödrödbe tökig sárosan, eltört az ásód, csipog majd ezerképp hol jobbra, hol balra, végül fél óra múlva otthagysz mindent a picsába és elmész haza. :)
Tudom, tudom pénz, pénz, pénz, de akárhányan is fújják ne essünk abba a hibába, hogy a kezdő gépet és szintet a használhatatlan, önsorsrontóval azonosítjuk!
Miért nem választod valamelyik magyar gyártó gépét? Majdhogy nem örök garanciásaknak lehet mondani őket.
Így van, nem hallottam vagy tapasztaltam rosszat Bandival és Ferivel kapcsolatban! Ráadásul ütős gépek!!!!! Ha esetleg lakik valaki közel hozzád ilyen géppel ( vagy bármilyennel, ami érdekel ) , én a helyedben megkérdezném, hogy elmehetek-e vele. Nincs nagyon mit veszíteni. Ha esetleg érdekel, Borsod megyében tudok mutatni Deltát működés közben. Pesten meg Magnumot.
Még csak detektorost sem ismerek személyesen, nem még Deltást... :) Egyébként majdnem szomszédok vagyunk, én zalai vagyok! :lol:



marika
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: marika » 2016. április 7., csütörtök 9:19

Norbat írta:én zalai vagyok! :lol:
Na akkor bepalizod a vakondot, hogy gépet szeretnél, cuccoljon már össze párat, hozzá némi tesztpályát. Mikor kijátszottad magad megmondod neki, hogy sorry. =))



Csuvi
Százados
Százados
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2015. október 28., szerda 11:42
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: Csuvi » 2016. április 7., csütörtök 10:02

Nekem volt 250 esem is es deltam is, en nem allitanam a 250 esrol hogy nagy lyukat asat szerintem eleg szepen jelzi a targy helyzetet, bar a nagy targy az becsapja annak valoszinu nagy lyukat kell asni de ugyanezt sok kereso beszopja. melysegre nem az igazi de az arahoz viszonyitva szerintem egesz jo kis gep. Kozepkori apro ermekre nem igazan nyero azokat csak akkor latja ha a kozvetlenul a keresofej alatt van vagy 2 3 centire a fold alatt,viszont a nagyobb vaskosabb ermeket mar szepen jelzi s aranylag stabilan. Ebbol a szempontbol jobb a delta a magas frekvenciaja miatt szepen meglatja az apro ermeket is, viszont a vasszurese szerintem csapnivalo s baromi nehez kezdokent hasznalni. Youtubon a tesztvideok nemsokat ernek, maxra van huzva az erzekenyseg, cicereg is mint allat, kereses kozben az erzekenyseget maximum a felere ha fel tudod tekerni hogy hasznalhato legyen a kereso s akkor a melysegebol is gondolom elvesziti a felet. Melyre lat az tuti de nem lehet kihasznalni ezt a tudast.



HUN73r
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2016. február 5., péntek 14:48
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: HUN73r » 2016. április 7., csütörtök 22:01

Nem kell leszólni az ACE gépeket, sokan azzal tanulták meg a "szakmát". De azt is aláírom, hogy a magyarok ár-érték arányban sokkal jobbak és valóban ütősek tudnak lenni. A Magnum, Cobra, Delta amire gondolok mert láttam házilagos gépeket is, amiből volt egész jó is, de a legtöbb nem érte el a kínai md-t.



Norbat
Százados
Százados
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. március 16., szerda 17:35
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: Norbat » 2016. április 7., csütörtök 22:08

Az a baj, hogy ez számomra olyan, mint autóvásárlás... Ki a japán, ki a német autókra esküszik... :)
Pl. az Euro-Ace is elég jónak tűnik, de első gépnek nem tudom, hogy érdemes...



Avatar
billybad74
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2015. július 4., szombat 5:56
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: billybad74 » 2016. április 8., péntek 9:40

marika írta:
Norbat írta:én zalai vagyok! :lol:
Na akkor bepalizod a vakondot, hogy gépet szeretnél, cuccoljon már össze párat, hozzá némi tesztpályát. Mikor kijátszottad magad megmondod neki, hogy sorry. =))
Agyonverne Vakond az egyik keresővel tuti ha ezt eljátszanád. :D


Nem számít hány éves vagy,mennyi pénzed van,mekkora a hatalmad,mit értél el...
Ha anyád megkérdi,hogy miért nincs papucs a lábadon úgyis összeszarod magad...

Avatar
billybad74
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2015. július 4., szombat 5:56
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: billybad74 » 2016. április 8., péntek 9:47

HUN73r írta:Nem kell leszólni az ACE gépeket, sokan azzal tanulták meg a "szakmát". De azt is aláírom, hogy a magyarok ár-érték arányban sokkal jobbak és valóban ütősek tudnak lenni. A Magnum, Cobra, Delta amire gondolok mert láttam házilagos gépeket is, amiből volt egész jó is, de a legtöbb nem érte el a kínai md-t.
Nekem is Euroacem volt elsőre majd vettem Sef fejet rá és én szerettem vele lengetni de egy magasabb árfekvésű gép mint a Deus.Etrack,Magnum,Delta,stb ég és föld.


Nem számít hány éves vagy,mennyi pénzed van,mekkora a hatalmad,mit értél el...
Ha anyád megkérdi,hogy miért nincs papucs a lábadon úgyis összeszarod magad...

Csuvi
Százados
Százados
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2015. október 28., szerda 11:42
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: Csuvi » 2016. április 8., péntek 10:38

billybad74 írta:
HUN73r írta:Nem kell leszólni az ACE gépeket, sokan azzal tanulták meg a "szakmát". De azt is aláírom, hogy a magyarok ár-érték arányban sokkal jobbak és valóban ütősek tudnak lenni. A Magnum, Cobra, Delta amire gondolok mert láttam házilagos gépeket is, amiből volt egész jó is, de a legtöbb nem érte el a kínai md-t.
Nekem is Euroacem volt elsőre majd vettem Sef fejet rá és én szerettem vele lengetni de egy magasabb árfekvésű gép mint a Deus.Etrack,Magnum,Delta,stb ég és föld.
Billybad volt mar deltad? :)



ahmedusz
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016. március 31., csütörtök 19:22
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: ahmedusz » 2016. április 8., péntek 17:57

Jó napot!

Szeretnék venni én is egy fémkeresést. Útépítéssel foglalkozom: www.aszfalt-utepites.eu Azért van rá szükség mert sokszor rábetonoznak a vas szerelvényekre és akkor ha nem tudjuk hol van pontosan akkor elég költséges megkeresni. Ki milyet ajánl?



Russky
Százados
Százados
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2015. október 12., hétfő 20:16
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: Russky » 2016. április 8., péntek 20:11

ahmedusz írta:Jó napot!

Szeretnék venni én is egy fémkeresést. Útépítéssel foglalkozom: http://www.aszfalt-utepites.eu Azért van rá szükség mert sokszor rábetonoznak a vas szerelvényekre és akkor ha nem tudjuk hol van pontosan akkor elég költséges megkeresni. Ki milyet ajánl?
Erre a célra gyakorlatilag bármely típus megteszi viszont arra számítani kell, hogy ha más fémszemét is került a burkolatba akkor azt is jelezni fogja.
Kis gyakorlással azért megtalálható lesz az a fedlap.



Avatar
kanbagoly
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 15:54
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: kanbagoly » 2016. április 8., péntek 20:19

ahmedusz írta:Jó napot!

Szeretnék venni én is egy fémkeresést. Útépítéssel foglalkozom: http://www.aszfalt-utepites.eu Azért van rá szükség mert sokszor rábetonoznak a vas szerelvényekre és akkor ha nem tudjuk hol van pontosan akkor elég költséges megkeresni. Ki milyet ajánl?
Felesleges vesződnöd és még fel is jelenthetnek ha fémkeresővel látnak. Bízd szakikra. Pld: http://www.meglelem.hu/
Olcsóbb és hatékonyabb is.


"A nagy világon e kivűl
Nincsen számodra hely;
Áldjon vagy verjen sors keze;
Itt élned, halnod kell." ..itt és nem nyugaton!

Russky
Százados
Százados
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2015. október 12., hétfő 20:16
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: Russky » 2016. április 8., péntek 20:27

kanbagoly írta:
ahmedusz írta:Jó napot!

Szeretnék venni én is egy fémkeresést. Útépítéssel foglalkozom: http://www.aszfalt-utepites.eu Azért van rá szükség mert sokszor rábetonoznak a vas szerelvényekre és akkor ha nem tudjuk hol van pontosan akkor elég költséges megkeresni. Ki milyet ajánl?
Felesleges vesződnöd és még fel is jelenthetnek ha fémkeresővel látnak. Bízd szakikra. Pld: http://www.meglelem.hu/
Olcsóbb és hatékonyabb is.
Fémkeresőt birtokolni nem bűn. Ha a saját munkájához használja arra a célra amit leírt, az meg főleg nem az. Senki sem fogja számon kérni tőle, hogy mit keres az útépítés munkaterületén.
Ezzel az erővel a rendőrségi helyszínelő is illegálisan használja amikor mondjuk egy hüvelyt keres a fűben egy tetthelyen?



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. április 8., péntek 21:22

Bighead írta:Üdv!
Keresek használt vízi ásószitát (kiszedőt)!
Lehetőleg ne bolti áron mert annyiért nem kell.

Elérhetőségem: colafanta@citromail.hu
Üdv!Írtam e-mailt



Bighead
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2015. november 10., kedd 20:02
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: Bighead » 2016. április 8., péntek 22:16

zoli87 írta:
Bighead írta:Üdv!
Keresek használt vízi ásószitát (kiszedőt)!
Lehetőleg ne bolti áron mert annyiért nem kell.

Elérhetőségem: colafanta@citromail.hu
Üdv!Írtam e-mailt
Köszi Zoli!
Már megvettem tőled..... :-bd
Üdv Józsi!



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. április 9., szombat 10:32

Bighead írta:
zoli87 írta:
Bighead írta:Üdv!
Keresek használt vízi ásószitát (kiszedőt)!
Lehetőleg ne bolti áron mert annyiért nem kell.

Elérhetőségem: colafanta@citromail.hu
Üdv!Írtam e-mailt
Köszi Zoli!
Már megvettem tőled..... :-bd
Üdv Józsi!
Jah :)



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. április 9., szombat 20:02

lafaty írta:Udv. Keresek femkeresot 80 ezer forintig. Romazni kellene. Nem elso kereso lenne, tehat bepalizni nem igazan tudtok... Ajanlatokat kepekkel es armegjelolessel emailben kernem.
gsmart03@gmail.com
Írtam!



kopasz79
Százados
Százados
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 22:32
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: kopasz79 » 2016. április 14., csütörtök 13:42

Üdv mindenkinek! Pinpointer keresek lehetőleg szerint jóárasítva :)

Pü-ben várom az ajánlatokat, köszönöm!



reinhard
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015. augusztus 14., péntek 16:27
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: reinhard » 2016. május 6., péntek 18:38

Üdv magnum fémkersőt vennék 28x22es fejjel, és könnyű szárral.



attis
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015. október 24., szombat 18:28
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: attis » 2016. május 9., hétfő 17:30

Üdv.
G-max-hoz, Adventishez keresnék 38x45-ös tekercset.
Csere is lehet 28-as fejre.



andromeda
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: andromeda » 2016. május 15., vasárnap 7:56

....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára andromeda 2017. június 28., szerda 11:15-kor.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: tibike » 2016. május 15., vasárnap 8:45

reinhard írta:Üdv magnum fémkersőt vennék 28x22es fejjel, és könnyű szárral.
Kár hogy nem olvasod a privát üzeneteket - most már késő....de lehett hogy egy-két hónap után ha meggondolod.... :D



Avatar
Garou
Százados
Százados
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 21:15
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: Garou » 2016. május 15., vasárnap 9:28

andromeda írta:Ctx 3030 at vennék kis és agy fejjel, elfogadható áron. ajánlatot várok itt üzenetben vagy az andromeda1981@freemail.hu email címen.
Küldtem emailt.



toni
Százados
Százados
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2016. január 18., hétfő 6:17
Status: Offline

Cobra carbon nyél

Hozzászólás Szerző: toni » 2016. június 1., szerda 8:46

Üdv.Cobra carbon nyelet vennék



hun666
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016. május 29., vasárnap 13:29
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: hun666 » 2016. június 1., szerda 9:20

Üdv mindenkinek.

Pinpointert keresek.



buszos
Százados
Százados
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 19:02
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: buszos » 2016. június 1., szerda 9:21

hun666 írta:Üdv mindenkinek.

Pinpointert keresek.
Árulok egy makkro pointert , az nem jó?



hun666
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016. május 29., vasárnap 13:29
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: hun666 » 2016. június 1., szerda 10:43

De jó, mit kóstál és milyen márka, képet rakj fel légyszíves ha tudsz..



buszos
Százados
Százados
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 19:02
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: buszos » 2016. június 1., szerda 10:58

hun666 írta:De jó, mit kóstál és milyen márka, képet rakj fel légyszíves ha tudsz..
Irtam üzit olvasd el!



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2016. június 1., szerda 21:49

Üdv!
Melyik az a kis vízhatlan gép,aminek kis feje van,nem szétszedhető és a tengert is bírja..?!Volt aki itt árulta kb.30e-ért...
vmi Tesoro volt??



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2016. június 1., szerda 21:49

...utángyártott ásókést vennék...



Kossuth
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 9:17
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: Kossuth » 2016. június 1., szerda 22:22

Leopold írta:Üdv!
Melyik az a kis vízhatlan gép,aminek kis feje van,nem szétszedhető és a tengert is bírja..?!Volt aki itt árulta kb.30e-ért...
vmi Tesoro volt??
Üdv! Szerintem a Vibra Tector lesz az.



Avatar
a.kezdo
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2015. július 11., szombat 10:38
Tartózkodási hely: London
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: a.kezdo » 2016. június 1., szerda 23:17

Kossuth írta:
Leopold írta:Üdv!
Melyik az a kis vízhatlan gép,aminek kis feje van,nem szétszedhető és a tengert is bírja..?!Volt aki itt árulta kb.30e-ért...
vmi Tesoro volt??
Üdv! Szerintem a Vibra Tector lesz az.
Nekem volt, csalódtam benne.
Próbálj ki egyet, mielőtt megveszed.
Negatív:
Mélysége kb pinpointerrel egyenlő ( érmére 2-3cm)
Nincs benne vasszűrés
Amit tud, ahhoz drága

Pozitív:
Tuti vízálló, nincs rajta gomb sem
Kicsi

Ma ha mindenképp egy ilyen kütyüt akarnék, inkább vennék egy sima vízálló pinpointert, amit szárazon is tudok használni, pinpointolni.
Írjon más is, hátha mást tapasztalt!



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2016. június 2., csütörtök 10:53

a.kezdo írta:
Kossuth írta:
Leopold írta:Üdv!
Melyik az a kis vízhatlan gép,aminek kis feje van,nem szétszedhető és a tengert is bírja..?!Volt aki itt árulta kb.30e-ért...
vmi Tesoro volt??
Üdv! Szerintem a Vibra Tector lesz az.
Nekem volt, csalódtam benne.
Próbálj ki egyet, mielőtt megveszed.
Negatív:
Mélysége kb pinpointerrel egyenlő ( érmére 2-3cm)
Nincs benne vasszűrés
Amit tud, ahhoz drága

Pozitív:
Tuti vízálló, nincs rajta gomb sem
Kicsi

Ma ha mindenképp egy ilyen kütyüt akarnék, inkább vennék egy sima vízálló pinpointert, amit szárazon is tudok használni, pinpointolni.
Írjon más is, hátha mást tapasztalt!
Ok.Köszi!



Auctioneer
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2016. március 23., szerda 9:53
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: Auctioneer » 2016. június 3., péntek 15:33

Sziasztok keresek megvételre : Minelab Sovereign Elite Detectort. Csak jó állapotú érdekel!

https://www.youtube.com/watch?v=IUd8wtVxA5w

Ajánlatokat pm: ibs.office@auctioneer.net



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma