Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

DELTA

Fémkereséshez való eszközök
Avatar
Feri
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 18:41
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Status: Offline

DELTA

Hozzászólás Szerző: Feri » 2015. június 26., péntek 19:49

DELTA


www.metaldetector.hu

Petrvs
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:41
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Petrvs » 2015. június 27., szombat 13:47

H G hogy állsz a nagy fejjel?



soma
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 19:04
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: soma » 2015. június 27., szombat 19:17

Üdv!

2015 04. havi Delta Argus 14 khz-s 30-as fejjel új állapotban eladó. A gépen van külső hangszóró is,így használható füles nélkül is. Jár hozzá a gyári fülhallgató.
Kb 10-szer volt terepen,karcmentes. Időhiány miatt eladó. 305682855

Ára 90000 ft



predatooor
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 18:08
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: predatooor » 2015. június 28., vasárnap 22:07

Mostanában látom a Delta át lett nevezve Argusra, ennek mi az oka?
A bandi összeállt valami céggel, vagy hasonlóra okokra lehet gondolni vagy simán megunta a delta nevet, vagy más felépítésű az Argus?



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: talentum » 2015. június 28., vasárnap 22:19

predatooor írta:Mostanában látom a Delta át lett nevezve Argusra, ennek mi az oka?
A bandi összeállt valami céggel, vagy hasonlóra okokra lehet gondolni vagy simán megunta a delta nevet, vagy más felépítésű az Argus?
Hali!
Teknetics cég deltája miatt, nem akart bonyodalmat...


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

kincsvadász
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2015. július 16., csütörtök 15:35
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: kincsvadász » 2015. július 18., szombat 10:41

Petrvs írta:H G hogy állsz a nagy fejjel?
Én is vennék nagyfejet,ha már le van tesztelve és pozitiv a visszajelzés. :o



vodicska
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 7:14
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: vodicska » 2015. július 20., hétfő 19:55

Üdv.
A régi fórumon volt egy srác, aki speckó fejet csináltatott Bandival, direkt szotyi meg kukorica közé. Ha itt vagy,légyszi oszd meg velünk a tapasztalataid. Köszi.
Más. Nektek hogy muzsikál a Delta ebben a szárazságban? Az enyém vesztett a mélységből úgy tapasztalom, és cIcergősebb is lett. Aztán vagy a hely szar ahol kaszálok, vagy nem vezi úgy a jeleket mint tavasszal, nedvesebb földben. :?


"Mehr sein, als seheinem"

Avatar
rambo
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2015. július 9., csütörtök 19:40
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: rambo » 2015. július 29., szerda 19:43

Kinek mi a tapasztalata, mennyire bírják a Delták a gyakori szét és összeszereléseket? Csak a keresőfej fel és leszerelésére gondolok. Válaszokat előre is köszönöm.



Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 686
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: norman » 2015. július 29., szerda 20:44

Szia.
Én a régebbi 5 éves Deltát hétvégente mindig szétszedtem szállításkor.Soha semmi probléma nem volt vele.Azon a vezeték középen volt bevezetve a fejbe.Egyáltalán nem tudott megtörni.

Ja még annyi hogy én a fejet leszerelem a szárról mert úgy rövidebbre lehet szétszedni.Most árulok egy 8 khz es Deltát aminek oldalt megy a kábel a fejbe.Azt is szétszedtem mindig de semmi baja.Jó erős a kábel és a csatlakozás is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára norman 2015. július 30., csütörtök 14:34-kor.


:?:

vodicska
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 7:14
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: vodicska » 2015. július 30., csütörtök 12:16

Üdv.
Hetente akár többször is szétszedem-összerakom, mivel hátizsákosan hordom. Nekem is középen megy a kábel a fejbe, a fejet minden alkalommal át kell fordítani hogy hátizsákméretű legyen. Közel egy éve így van és semmi problémám nem volt még vele.


"Mehr sein, als seheinem"

Avatar
rambo
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2015. július 9., csütörtök 19:40
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: rambo » 2015. augusztus 20., csütörtök 16:07

Üdv!
Egy 2 éves és egy pár hónapos Delta között nagy a különbség? Ugyan olyan árban vannak, de én azt hallottam, hogy az új Delta Argusok jobbak mint a régebbi típusok. Aki járatos ebben a témában, légyszi világosítson föl.
Köszi.



Avatar
Eugen
Százados
Százados
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 19:26
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Eugen » 2015. augusztus 22., szombat 22:05

Nincs külonbség csak annyi, hogy te magad állítod a fémszűrést. Én is ilyenre módosíttattam a Bandival. Nyugodtan megveheted a régebbit.



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: talentum » 2015. augusztus 23., vasárnap 0:13

Eugen írta:Nincs külonbség csak annyi, hogy te magad állítod a fémszűrést. Én is ilyenre módosíttattam a Bandival. Nyugodtan megveheted a régebbit.

Így van, illetve annyit fűznék hozzá, hogy az újabb szondával persze könnyebb az argus.
Amúgy van különbség a gépek közt, (szórás), ugyanúgy, mint a nagyipari, "gyári" detektoroknál, és ez akár a régebbi javára is dőlhet...
Beszámolók alapján a nagyon régiek talán kicsit cicergősebbek voltak, de találkoztam már elég régi deltával, ami jobban szelektált, mint az enyém,hasonló mélység mellett...
Deltával nagyon félrenyúlni sztem nem lehet,ha hibásat is vesz az ember, Endre megoldja, legalább át lesz nézve vásárlás után... L-)
Szerintem.


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2015. augusztus 23., vasárnap 12:26

talentum írta:
Eugen írta:Nincs külonbség csak annyi, hogy te magad állítod a fémszűrést. Én is ilyenre módosíttattam a Bandival. Nyugodtan megveheted a régebbit.

Így van, illetve annyit fűznék hozzá, hogy az újabb szondával persze könnyebb az argus.
Amúgy van különbség a gépek közt, (szórás), ugyanúgy, mint a nagyipari, "gyári" detektoroknál, és ez akár a régebbi javára is dőlhet...
Beszámolók alapján a nagyon régiek talán kicsit cicergősebbek voltak, de találkoztam már elég régi deltával, ami jobban szelektált, mint az enyém,hasonló mélység mellett...
Deltával nagyon félrenyúlni sztem nem lehet,ha hibásat is vesz az ember, Endre megoldja, legalább át lesz nézve vásárlás után... L-)
Szerintem.
olyan lehet ez mint a perpétum mobile :lol: :lol: csak fogni kell a végét :lol:



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: talentum » 2015. augusztus 23., vasárnap 12:54

ul69 írta:
talentum írta:
Eugen írta:Nincs külonbség csak annyi, hogy te magad állítod a fémszűrést. Én is ilyenre módosíttattam a Bandival. Nyugodtan megveheted a régebbit.

Így van, illetve annyit fűznék hozzá, hogy az újabb szondával persze könnyebb az argus.
Amúgy van különbség a gépek közt, (szórás), ugyanúgy, mint a nagyipari, "gyári" detektoroknál, és ez akár a régebbi javára is dőlhet...
Beszámolók alapján a nagyon régiek talán kicsit cicergősebbek voltak, de találkoztam már elég régi deltával, ami jobban szelektált, mint az enyém,hasonló mélység mellett...
Deltával nagyon félrenyúlni sztem nem lehet,ha hibásat is vesz az ember, Endre megoldja, legalább át lesz nézve vásárlás után... L-)
Szerintem.
olyan lehet ez mint a perpétum mobile :lol: :lol: csak fogni kell a végét :lol:
Ne irigykedj! :D
Hónapok óta szemezel a masinával, mért nem veszel már egyet, hogy kipróbáld?
Akkor legalább elsőkézből tudnál gúnyolódni! :mrgreen: :D


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Avatar
Eugen
Százados
Százados
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 19:26
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Eugen » 2015. augusztus 23., vasárnap 12:59

talentum írta:
ul69 írta:
talentum írta:
Eugen írta:Nincs külonbség csak annyi, hogy te magad állítod a fémszűrést. Én is ilyenre módosíttattam a Bandival. Nyugodtan megveheted a régebbit.

Így van, illetve annyit fűznék hozzá, hogy az újabb szondával persze könnyebb az argus.
Amúgy van különbség a gépek közt, (szórás), ugyanúgy, mint a nagyipari, "gyári" detektoroknál, és ez akár a régebbi javára is dőlhet...
Beszámolók alapján a nagyon régiek talán kicsit cicergősebbek voltak, de találkoztam már elég régi deltával, ami jobban szelektált, mint az enyém,hasonló mélység mellett...
Deltával nagyon félrenyúlni sztem nem lehet,ha hibásat is vesz az ember, Endre megoldja, legalább át lesz nézve vásárlás után... L-)
Szerintem.
olyan lehet ez mint a perpétum mobile :lol: :lol: csak fogni kell a végét :lol:
Ne irigykedj! :D
Hónapok óta szemezel a masinával, mért nem veszel már egyet, hogy kipróbáld?
Akkor legalább elsőkézből tudnál gúnyolódni! :mrgreen: :D
;) :D



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2015. augusztus 24., hétfő 6:37

Eugen írta:
talentum írta:
ul69 írta:
talentum írta:
Eugen írta:Nincs külonbség csak annyi, hogy te magad állítod a fémszűrést. Én is ilyenre módosíttattam a Bandival. Nyugodtan megveheted a régebbit.

Így van, illetve annyit fűznék hozzá, hogy az újabb szondával persze könnyebb az argus.
Amúgy van különbség a gépek közt, (szórás), ugyanúgy, mint a nagyipari, "gyári" detektoroknál, és ez akár a régebbi javára is dőlhet...
Beszámolók alapján a nagyon régiek talán kicsit cicergősebbek voltak, de találkoztam már elég régi deltával, ami jobban szelektált, mint az enyém,hasonló mélység mellett...
Deltával nagyon félrenyúlni sztem nem lehet,ha hibásat is vesz az ember, Endre megoldja, legalább át lesz nézve vásárlás után... L-)
Szerintem.
olyan lehet ez mint a perpétum mobile :lol: :lol: csak fogni kell a végét :lol:
Ne irigykedj! :D
Hónapok óta szemezel a masinával, mért nem veszel már egyet, hogy kipróbáld?
Akkor legalább elsőkézből tudnál gúnyolódni! :mrgreen: :D
;) :D
nem veszek zsákbamacskát előbb kipróbálnám :D amugy meg nem lennék előlrébb vele mert a 45ös fejjel egyűtt érdekelt volna de a nagytudású hiába gyártott köszörűmasinát befuccsolt a projekt :lol: meg nagyon irtózok a vasaktól is :lol:



Petrvs
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:41
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Petrvs » 2015. augusztus 24., hétfő 9:57

Befuccsolt a projekt? Pontosabban?



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2015. augusztus 24., hétfő 12:24

Petrvs írta:Befuccsolt a projekt? Pontosabban?
pontosat nem tudok csak hogy Gépitő egy évig csinálta a cmc maróját amivel kifaragta a 45-ös fej sablonját (hozzá teszem ezt dekopir fürésszel kb 1 óra alatt meg lehet csinálni utána smirgli... :lol: ) majd felvette a megrendeléseket..volt is több jelentkező.legutóbbi infóm szerint tán túl vékony lett vagy mi és azóta nem válaszolt a kérdésekre :lol: hozzá teszem nem véletlen hogy a gyártók megállnak 40cm környékén a méretekkel.ez után már nagyon nehéz stabil fejet csinálni.már lassan egy éve piszmogok a 60as fejjel talán most lett kész olyan ötödjére ami használható..persze ez is még csak prototipus amit még terepen kell tesztelni..



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: talentum » 2015. augusztus 24., hétfő 23:27

ul69 írta:
Petrvs írta:Befuccsolt a projekt? Pontosabban?
pontosat nem tudok csak hogy Gépitő egy évig csinálta a cmc maróját amivel kifaragta a 45-ös fej sablonját (hozzá teszem ezt dekopir fürésszel kb 1 óra alatt meg lehet csinálni utána smirgli... :lol: ) majd felvette a megrendeléseket..volt is több jelentkező.legutóbbi infóm szerint tán túl vékony lett vagy mi és azóta nem válaszolt a kérdésekre :lol: hozzá teszem nem véletlen hogy a gyártók megállnak 40cm környékén a méretekkel.ez után már nagyon nehéz stabil fejet csinálni.már lassan egy éve piszmogok a 60as fejjel talán most lett kész olyan ötödjére ami használható..persze ez is még csak prototipus amit még terepen kell tesztelni..
Szerintem megmondtam már neked , hogy tele szájjal nem illik beszélni... :x :P
H.G. pedig nem egy kapkodó idegbeteg, az biztos :D , de én még bízok, hogy újból felveszi a munkát :mrgreen:
Én már megértettem, hogy ez a project fontosabb nekünk, leendő vásárlóknak, mint neki ;) , dehát ez van...neki ez nem üzlet, és ha elmúlt a kedv...
Miii?! Hogy egy éve készíted a nagy fejet a gépedre, :roll: izé, khm, végül is... nem is olyan meglepő :mrgreen:
Na de komolyan:én nem technikai problémát vizionálok bele a belassulásba, hanem szimplán idő, és motivációhiányt. Még bízom benne, hogy megcsinálja. Ha mégsem, akkor így jártunk. De ismerjük a jól, és szépen megfogalmazott mondást:

A lepényhal meg először, a reményhal meg utoljára... :roll: :P

U.i: Hogy legyen motivációja nekijje, aki szeretne 40*45-ös fejet asszem 25 e ft-ért az dobjon egy privit nekem valami röpke szöveggel: pl: köll hát!,vagy jöhet,stb, aztán ha összegyűlik 10 emberke, feltárcsázom, hogy igyekezzen, mert sokan várnak rá... :P
Talán összeszedi magát akkor...


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Avatar
zoli
Százados
Százados
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015. július 2., csütörtök 8:04
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: zoli » 2015. augusztus 25., kedd 7:27

talentum írta:
ul69 írta:
Petrvs írta:Befuccsolt a projekt? Pontosabban?
pontosat nem tudok csak hogy Gépitő egy évig csinálta a cmc maróját amivel kifaragta a 45-ös fej sablonját (hozzá teszem ezt dekopir fürésszel kb 1 óra alatt meg lehet csinálni utána smirgli... :lol: ) majd felvette a megrendeléseket..volt is több jelentkező.legutóbbi infóm szerint tán túl vékony lett vagy mi és azóta nem válaszolt a kérdésekre :lol: hozzá teszem nem véletlen hogy a gyártók megállnak 40cm környékén a méretekkel.ez után már nagyon nehéz stabil fejet csinálni.már lassan egy éve piszmogok a 60as fejjel talán most lett kész olyan ötödjére ami használható..persze ez is még csak prototipus amit még terepen kell tesztelni..
Szerintem megmondtam már neked , hogy tele szájjal nem illik beszélni... :x :P
H.G. pedig nem egy kapkodó idegbeteg, az biztos :D , de én még bízok, hogy újból felveszi a munkát :mrgreen:
Én már megértettem, hogy ez a project fontosabb nekünk, leendő vásárlóknak, mint neki ;) , dehát ez van...neki ez nem üzlet, és ha elmúlt a kedv...
Miii?! Hogy egy éve készíted a nagy fejet a gépedre, :roll: izé, khm, végül is... nem is olyan meglepő :mrgreen:
Na de komolyan:én nem technikai problémát vizionálok bele a belassulásba, hanem szimplán idő, és motivációhiányt. Még bízom benne, hogy megcsinálja. Ha mégsem, akkor így jártunk. De ismerjük a jól, és szépen megfogalmazott mondást:

A lepényhal meg először, a reményhal meg utoljára... :roll: :P

U.i: Hogy legyen motivációja nekijje, aki szeretne 40*45-ös fejet asszem 25 e ft-ért az dobjon egy privit nekem valami röpke szöveggel: pl: köll hát!,vagy jöhet,stb, aztán ha összegyűlik 10 emberke, feltárcsázom, hogy igyekezzen, mert sokan várnak rá... :P
Talán összeszedi magát akkor...
Szerintem sem túl nagy motiváló ez az ár és azért tegyük hozzá ennek nem elhanyagolható része anyagköltség ,no meg azért munka is van vele nem kevés , mert ugyebár ez magától nem készül el .



szabolcs888
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2015. július 26., vasárnap 12:36
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: szabolcs888 » 2015. augusztus 25., kedd 9:06

Eladóvá vált kihasználatlanság miatt 2015 4. havi Delta Argus fémkereső detektorom. A gépet kb 10szer használtam. 30as fejjel. Az ára 90.000ft Tel:70/931-29-97



Petrvs
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:41
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Petrvs » 2015. augusztus 25., kedd 11:11

A félreértések elkerülése végett beszéltem H G vel. Készülnek a fejek csak lassan... Ami kicsit gáz az az, hogy eddig ketten vagyunk talentum kollégával akinekk kell nagy fej.... Volt még két Ipse is csa azok elveszek a volt fórummal együtt. És mivel H G kolléga nincs ( nem is lesz ) regelve a fórumon,akinek kell nagy fej dobojon egy üzit talentumra és böffentsen valamit. Uff



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2015. augusztus 25., kedd 11:24

Petrvs írta:A félreértések elkerülése végett beszéltem H G vel. Készülnek a fejek csak lassan... Ami kicsit gáz az az, hogy eddig ketten vagyunk talentum kollégával akinekk kell nagy fej.... Volt még két Ipse is csa azok elveszek a volt fórummal együtt. És mivel H G kolléga nincs ( nem is lesz ) regelve a fórumon,akinek kell nagy fej dobojon egy üzit talentumra és böffentsen valamit. Uff
esetleg majd ha már kipróbáltad némi mélység tesztel feldobhatnád a forgalmat :D :lol:



Laci5000
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:31
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Laci5000 » 2015. augusztus 29., szombat 10:02

Sziasztok

Valaki nem tudja véletlenül Hobbi Gépítő telefonszámát?

köszi



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: talentum » 2015. augusztus 29., szombat 11:03

Laci5000 írta:Sziasztok

Valaki nem tudja véletlenül Hobbi Gépítő telefonszámát?

köszi
Szia!
De tudjuk, viszont H.G. kollega inkább e-mailban szeretne konzultálni fej-ügyben ,első körben a telefont mellőzné, ha lehet.

Tehát Hobby Gépítő elérhetősége :

mdheads@freemail.hu

További szép napot, és találatokat!


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

lalooohun
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 13:37
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: lalooohun » 2015. szeptember 2., szerda 14:38

Szerintem én voltam a kettőből az egyik akit érdekelt még a nagy fej. :D Akkor jelentkezem is megint. Meg írok akkor talentumnak.



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: talentum » 2015. szeptember 2., szerda 16:40

lalooohun írta:Szerintem én voltam a kettőből az egyik akit érdekelt még a nagy fej. :D Akkor jelentkezem is megint. Meg írok akkor talentumnak.
Hali! Inkább az elébbi e-mailra írjál rá, az közvetlenül Őhozzá fut be...


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

lalooohun
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 13:37
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: lalooohun » 2015. szeptember 3., csütörtök 9:11

talentum írta:
lalooohun írta:Szerintem én voltam a kettőből az egyik akit érdekelt még a nagy fej. :D Akkor jelentkezem is megint. Meg írok akkor talentumnak.
Hali! Inkább az elébbi e-mailra írjál rá, az közvetlenül Őhozzá fut be...
Na, jeleztem neki én is! :pray: Remélem majd brutálkodhatunk ekkora fejjel!



seipai
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2015. szeptember 5., szombat 9:58
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: seipai » 2015. szeptember 14., hétfő 10:44

Delta Argust vennék! Email: seipai6x3@gmail.com



Avatar
DELTA1967
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015. július 29., szerda 18:26
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: DELTA1967 » 2015. szeptember 26., szombat 8:13

Sziasztok .Transmisteres megoldás érdekelne..Konkrétan hogy hány ceruza elem szükséges a transmisterhez? ^:)^ ^:)^ ^:)^



peti1#
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2015. július 20., hétfő 7:38
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: peti1# » 2015. szeptember 26., szombat 16:25

DELTA1967 írta:Sziasztok .Transmisteres megoldás érdekelne..Konkrétan hogy hány ceruza elem szükséges a transmisterhez? ^:)^ ^:)^ ^:)^
Szia
Traszmittertől függ. Csomagolásán, leírásában fel szokták tüntetni!



Avatar
DELTA1967
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015. július 29., szerda 18:26
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: DELTA1967 » 2015. szeptember 26., szombat 17:25




valamitviszavíz
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015. szeptember 19., szombat 14:07
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: valamitviszavíz » 2015. szeptember 30., szerda 11:43

A DD-fej vízálló,vagy nem érdemes a patakban öblögetni-kuttyogtatni? :)



Kossuth
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 9:17
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Kossuth » 2015. szeptember 30., szerda 13:01

valamitviszavíz írta:A DD-fej vízálló,vagy nem érdemes a patakban öblögetni-kuttyogtatni? :)
Vízálló, nyugodtan öblögess-kuttyogtass, csak a műszerdobozt ne érje víz.



peti1#
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2015. július 20., hétfő 7:38
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: peti1# » 2015. szeptember 30., szerda 13:17

Sziasztok.
Van egy eladó DELTÁM. Akit érdekel, privátban keressen meg!



valamitviszavíz
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015. szeptember 19., szombat 14:07
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: valamitviszavíz » 2015. szeptember 30., szerda 13:58

Kossuth írta:
valamitviszavíz írta:A DD-fej vízálló,vagy nem érdemes a patakban öblögetni-kuttyogtatni? :)
Vízálló, nyugodtan öblögess-kuttyogtass, csak a műszerdobozt ne érje víz.

Köszönöm. Holnap lesz a nagy nap,először leszek kint a deltával,a 250-es után. Kíváncsi vagyok a különbségre.



bowdy
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015. július 13., hétfő 18:08
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: bowdy » 2015. szeptember 30., szerda 18:44

Köszönöm. Holnap lesz a nagy nap,először leszek kint a deltával,a 250-es után. Kíváncsi vagyok a különbségre.[/quote]

Vigyél nagy ásót :dance: , és hegyezd a füled.


:auto-dirtbike:

valamitviszavíz
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015. szeptember 19., szombat 14:07
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: valamitviszavíz » 2015. szeptember 30., szerda 23:01

Nem a gazdának akarok segíteni.... :) Remélem a nagy ásót a mélység miatt írtad nem a pinpoint hiánya miatt. :)



Kossuth
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 9:17
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Kossuth » 2015. október 1., csütörtök 12:48

valamitviszavíz írta:Nem a gazdának akarok segíteni.... :) Remélem a nagy ásót a mélység miatt írtad nem a pinpoint hiánya miatt. :)
A nagy ásó a mélység miatt kell. Anno én is 250-ről váltottam Deltára és egy percét sem bánom, bár egy pointer nagyon hasznos tud lenni.



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma