Az új regisztrációk aktiválásához admin jóváhagyás is kell a spammerek miatt. Ezek külföldiek, tehát a regisztrációt megkönnyíti, ha a regisztrálandó névről vagy e-mailről látszik, hogy magyar. Akié mégsem lett aktiválva, esetleg sürgős, küldjön e-mailt!

Fémkereső Építés

Fémkereséshez való eszközök
Simba
Hadnagy
Hadnagy
Status: Offline

Re: Fémkereső Építés

HozzászólásSzerző: Simba » 2016. május 22., vasárnap 20:40

Laci5000 írta:
Laci5000 írta:Stiasztok

Hogy lehetne beletoldani a fej kábelébe hogy hosszabb legyen?
Ugyanolyan vezeték kell hozzá?

Senki nem csinált még ilyet?

Lehet, de nem mindegy melyik géppel csinálod és milyen kábellel ;)

ul69
Ezredes
Ezredes
Status: Offline

Re: Fémkereső Építés

HozzászólásSzerző: ul69 » 2016. december 27., kedd 20:32

Korábban már irtam a fej grafitos zavarszűréséről.Akkor még nem kisérleteztem ki tartósabb megoldást arra hogy a grafit réteg tartósan megmaradjon.
Mostanra sikerült egy elég tartós kulimászt készitenem és a tesztelésen is túl van tartósság szempontjából.akit esetleg érdekel kipróbálhatja.
hozzávalók:eredeti obi szintelen VIZBÁZISÚ(ez fontos) lakk grafitpor (ezt mondjuk nem tudom hol lehet beszerezni én kaptam )gumikesztyű a legfinomabb vizpapir.
kb 10ml lakkba keverjük el a grafitport kézkenőcs állagúra(olyan jó sűrű nem csepegős állagúra) én egy kis edényben fúrógéppel és kis fegyvertisztitó kefével turmixoltam össze.ezt a masszát kell felkenni mint egy jó vastag festéket a fejre amihez ajánlott a gumikesztyű.persze előtte zsirtalanitás tisztitás stb :D
ha megszáradt meg is kötött ez nyáron pár perc..majd a vizpapirral simára fényesre kell polirozni dörzsölni majd újabb réteg kence és ismét fényesités.
száradás után két réteg vagy akár három réteg lakkozás majd 2 réteg vagy 3 gyanta de csak vékonyan mint egy festékréteg.gumikesztyűvel kézzel vittem fel csak vékonyan.talán ha 1-2 dekával lesz nehezebb viszont sokkal stabilabb utána a gép.

Vissza: “Fémkeresők, fémkereső tartozékok, kellékek”