Az új regisztrációk aktiválásához admin jóváhagyás is kell a spammerek miatt. Ezek külföldiek, tehát a regisztrációt megkönnyíti, ha a regisztrálandó névről vagy e-mailről látszik, hogy magyar. Akié mégsem lett aktiválva, esetleg sürgős, küldjön e-mailt!

Melyik a jobb kereső?

Fémkereséshez való eszközök
tibike
Ezredes
Ezredes
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

HozzászólásSzerző: tibike » 2017. szeptember 1., péntek 16:39

unikornis írta:Üdv, érdekelnének a golden mask 5 de leginkább az újabb 5 plus műszerrel való tapasztalatok. Mélység - apróra nagyra, gyorsaság, stabilitás, fémelválasztás, mert attól félek nagyobb érzékenységen cicereg össze - vissza mint a GM4. Nézegettem a youtube-os videókat, de legnagyobb része reklám-szagú, meg levegőteszt, normális terepes felhasználás tapasztalatai érdekelnének, meg az, hogy hová helyeznétek a termékpalettán, ahol már régóta kimondva-kimondatlanul a deus az etalon, de mint tudjuk, ennek a "jóságnak" megvan az ára is...

Hát igen, ahogy nálunk szokás mondani: ott van a kutya elásva.....mind a GM4-s, vagy a digi változata a GM 5-ös nagyon érzékeny gépek, elég az érzékenységet 3/4 felnyomni, nem többet, mert már akkor kezd ciceregni, és a mélységen már nagyon nem látni az eredményt....ha a max és a 2/3át összehasonlitom, akkor a mélység növekedés maz 10%....de érdekes, mindenki felbaxa max-ra, és egyszerűen nem dolgozik úgy, ahogy elvárnánk... :lol:
tehát a GM 5-ös ehy digitális kijelző változata a GM 4-esnek......ennyi......
tölem is megvehetedd a GM 5-öst, plusz verzióba..... :D nekem meg marad a GM 4-es, nem kel az egérmozis.....

unikornis
Őrmester
Őrmester

HozzászólásSzerző: unikornis » 2017. szeptember 1., péntek 17:29

tibike írta:
unikornis írta:Üdv, érdekelnének a golden mask 5 de leginkább az újabb 5 plus műszerrel való tapasztalatok. Mélység - apróra nagyra, gyorsaság, stabilitás, fémelválasztás, mert attól félek nagyobb érzékenységen cicereg össze - vissza mint a GM4. Nézegettem a youtube-os videókat, de legnagyobb része reklám-szagú, meg levegőteszt, normális terepes felhasználás tapasztalatai érdekelnének, meg az, hogy hová helyeznétek a termékpalettán, ahol már régóta kimondva-kimondatlanul a deus az etalon, de mint tudjuk, ennek a "jóságnak" megvan az ára is...

Hát igen, ahogy nálunk szokás mondani: ott van a kutya elásva.....mind a GM4-s, vagy a digi változata a GM 5-ös nagyon érzékeny gépek, elég az érzékenységet 3/4 felnyomni, nem többet, mert már akkor kezd ciceregni, és a mélységen már nagyon nem látni az eredményt....ha a max és a 2/3át összehasonlitom, akkor a mélység növekedés maz 10%....de érdekes, mindenki felbaxa max-ra, és egyszerűen nem dolgozik úgy, ahogy elvárnánk... :lol:
tehát a GM 5-ös ehy digitális kijelző változata a GM 4-esnek......ennyi......
tölem is megvehetedd a GM 5-öst, plusz verzióba..... :D nekem meg marad a GM 4-es, nem kel az egérmozis.....

Lájk! :D

lukacs
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: lukacs » 2017. szeptember 12., kedd 15:03

Sziasztok! Garrett 2500 gti szeretném lecserelni egy jobra. Infót szeretnék mijet vegyek. Köszönöm

allando
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: allando » 2017. szeptember 12., kedd 18:48

lukacs írta:Sziasztok! Garrett 2500 gti szeretném lecserelni egy jobra. Infót szeretnék mijet vegyek. Köszönöm

Hát igen. Így ez kevés infó. Mire szeretned hasznalni.Mennyire szemetes helyen es milyen kozegben?
Mennyire gyorsan vagy lassan hasznalod stb.
Sokmindetol fugg.
An unidentified coin is a piece of metal. An identified coin is a piece of history.
Kb magyarul: Egy azonosítatlan érme, csak egy darab fém - egy azonosított érme egy darab történelem.

Sasmut
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: Sasmut » 2017. szeptember 12., kedd 20:26

lukacs írta:Sziasztok! Garrett 2500 gti szeretném lecserelni egy jobra. Infót szeretnék mijet vegyek. Köszönöm

Szia!

Elég általános a kérdés,de szerencsére nincs nehéz dolgod! Szinte bármelyik mostani középkategóriás kereső símán veri a 2500 gti-t! :) Persze lehet finomítani hogy hadizni vagy rómázni szeretnél, esetleg a kisebb középkori pénzek a szíved csücske, de kb 110-130 ezer forintos kategóriától felfele minden célra találsz jobb gépet! Használtan olcsóbban is! :)

Üdv!

lukacs
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: lukacs » 2017. szeptember 12., kedd 22:24

Köszönöm a válaszokat! Gyors és pontos gépet szeretnék. Vélemény a garrett atx rol.

Polaris
Őrmester
Őrmester

HozzászólásSzerző: Polaris » 2017. október 10., kedd 19:41

Magnum. Nekem ilyen van, 28-as fej van hozzá. Volt nekem Garrett 2500, AT Gold is, és mentünk együtt, az új Garrettnél is sokkal jobb. Tulajdonképp meg kellett ezt is tanulni.
Egyedül nagyfeszültség közelében van,amikor nem olyan jó. Máshol az én véleményem szerint ez a legjobb.

szigetlako
Őrmester
Őrmester

HozzászólásSzerző: szigetlako » 2017. október 11., szerda 8:22

lukacs írta:Köszönöm a válaszokat! Gyors és pontos gépet szeretnék. Vélemény a garrett atx rol.

Vegyél Deltát. Pont van egy eladóm ;) . Szerintem ár érték arányban a legjobb gép a piacon. Én 85ert árulok egy kb tucatszor használt nagyon megkímélt darabot

tejesember
Hadnagy
Hadnagy

HozzászólásSzerző: tejesember » 2017. október 11., szerda 17:14

minelab equinox vs deus,at max vagy valami más gép esetleg

lénárd
Hadnagy
Hadnagy

HozzászólásSzerző: lénárd » 2017. október 12., csütörtök 6:59

lukacs írta:Köszönöm a válaszokat! Gyors és pontos gépet szeretnék. Vélemény a garrett atx rol.

Jókis masina. Csak kicsit órrnehéz. Szelektálás nincs.
Egy dologban erős az a mélység. Ja meg árban is erős.

stefi121
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: stefi121 » 2017. október 31., kedd 9:18

Sziasztok , van valaki itt aki használ vagy használt AKA Signum mft-t. Beállitási tippekre lenne szükségem . Ki hogy használja.

tibike
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: tibike » 2017. október 31., kedd 16:25

stefi121 írta:Sziasztok , van valaki itt aki használ vagy használt AKA Signum mft-t. Beállitási tippekre lenne szükségem . Ki hogy használja.

Na haver, itt ne nagyon kérdezd.....ha MO-n 5 darab jár, akkor sokat is mondtam....ha valamitt tudni akarsz, ide jelentkezz be, és angolul nyomjad a kérdést......http://www.en.akaforums.com/

ul69
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: ul69 » 2017. október 31., kedd 18:52

tibike írta:
stefi121 írta:Sziasztok , van valaki itt aki használ vagy használt AKA Signum mft-t. Beállitási tippekre lenne szükségem . Ki hogy használja.

Na haver, itt ne nagyon kérdezd.....ha MO-n 5 darab jár, akkor sokat is mondtam....ha valamitt tudni akarsz, ide jelentkezz be, és angolul nyomjad a kérdést......http://www.en.akaforums.com/

láto m volt már a kezedben aka.érdekelne mi a véleményed róla mert azt az 5-öt amit itt vettek pár nap múlva jókora árzuhanással elkezdték árulni pedig a videókon hihetetlen mélységeket tud meg minden..mi lehet a probléma?

tibike
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: tibike » 2017. október 31., kedd 19:10

Nem tudom mit akasz hallani, de ezt a nicket hogy stefi121 most látom először, és ha kezdő létére vett egy ilyen komoly keresőt, nehéz valamitt javasolni, csak azt, hogy regisztráljon az AKA fórumra, mert MO-n nem nagyon akad ember, aki segit rajta....én szivből nem javaslom a kezdőknek a komolyabb keresőt, mert jól meszivatja őket, és fél áron szabadulni szeretnénem majd tőle.....az AKA sorozatt nem gyerek játék....

ul69
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: ul69 » 2017. október 31., kedd 20:21

tibike írta:Nem tudom mit akasz hallani, de ezt a nicket hogy stefi121 most látom először, és ha kezdő létére vett egy ilyen komoly keresőt, nehéz valamitt javasolni, csak azt, hogy regisztráljon az AKA fórumra, mert MO-n nem nagyon akad ember, aki segit rajta....én szivből nem javaslom a kezdőknek a komolyabb keresőt, mert jól meszivatja őket, és fél áron szabadulni szeretnénem majd tőle.....az AKA sorozatt nem gyerek játék....

köszi!gyanítottam h gyakorolni kell a beállítását mire használni tudja a gazdája.megveszi 300ért pár nap mulva árulja 2ért :D de mintha neked is lett volna eladó.. :D

tibike
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: tibike » 2017. november 1., szerda 5:12

Van is.....Sorex meg a Berkut eladó, DE a Signum MFD az marad....az MFT valamivel alacsonyab szintű mind az MFD.....

stefi121
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: stefi121 » 2017. november 1., szerda 12:01

Köszönöm a válaszokat, teljesen megvagyok vele elégedve, jó kis gép, nem egyszerű de ezt szeretem benne. Csak kíváncsi lettem hogy használ e valaki ilyet itt köztünk és milyen beállítással. És attól hogy nem vagyok aktív a fórumon régóta olvasgatom, és 8 éve keresőzök :)

tibike
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: tibike » 2017. november 1., szerda 16:37

stefi121 írta:Köszönöm a válaszokat, teljesen megvagyok vele elégedve, jó kis gép, nem egyszerű de ezt szeretem benne. Csak kíváncsi lettem hogy használ e valaki ilyet itt köztünk és milyen beállítással. És attól hogy nem vagyok aktív a fórumon régóta olvasgatom, és 8 éve keresőzök :)

Na látod, ezzel a 8 évvel kellett mingyár kezdeni, jobban megértetem volna.....tehát tartani mát tudod, lehett hogy a GB-t is be tudodd állítani - ami ezeken a keresőkön az alap beállitás....ha jól tudom, eben is van 4 beépitett program, kezd azokkal, nem rosszak, aztán idővel itt-ott valamit nyomjál fel vagy le, és figyeld, mit csinál a gép, hogy és mi változott.... :-h

stefi121
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: stefi121 » 2017. november 1., szerda 17:12

Végülis nem rossz programozási módszer :D
:lol:

tibike
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: tibike » 2017. november 1., szerda 17:25

stefi121 írta:Végülis nem rossz programozási módszer :D
:lol:

Persze hogy nem rossz, így nomtam én is a Signummal, meg a Berkuttal is.....ha netán össze baxol is valamit, mindig vissza álithatodd a beépitett programokat, és kezdhetedd előről.....majd ha belejössz, az a 4 program változtatható és elmenthető, nem kel mindig állitgatni..... most még van egy pár eladó kereső fejem, néz vissza a topicba, és gondold át, ha valamellyik érdekelne.....

Vissza: “Fémkeresők, fémkereső tartozékok, kellékek”