Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Melyik a jobb kereső?

Fémkereséshez való eszközök
Gabor
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:52
Tartózkodási hely: Baranya
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Gabor » 2016. március 18., péntek 14:53

Kezdő gépnek bőven jó a Garrett 150, 30eFt körül lehet már venni garanciálisat is használtan és később ennyiért el is tudod adni, ha váltasz vagy nem tetszik a hobbi.



Norbat
Százados
Százados
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. március 16., szerda 17:35
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Norbat » 2016. március 18., péntek 15:00

A 150-esről nagyon vegyes véleményeket olvastam. Viszont nem tudom, hogy használói, volt használóik voltak-e az írói, vagy csak megrögzöttek, hogy valami szar.



Gabor
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:52
Tartózkodási hely: Baranya
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Gabor » 2016. március 18., péntek 15:07

Norbat írta:A 150-esről nagyon vegyes véleményeket olvastam. Viszont nem tudom, hogy használói, volt használóik voltak-e az írói, vagy csak megrögzöttek, hogy valami szar.

Viszonyítás kérdése, kezdőnek felesleges felső kategóriás gép. Első szerintem megtanulni az alap keresési technikát.

https://www.youtube.com/watch?v=g0B-8Y8jB64


Ez egy jó videó, érdemes megnézni.



Norbat
Százados
Százados
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. március 16., szerda 17:35
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Norbat » 2016. március 18., péntek 15:55

Köszi, munkaidőn kívül megnézem majd!
Hobbik terén a lépcsőzetes fejlődés híve vagyok, felső kategóriás gépet akkor sem vennék kezdőként, ha zsebpénzből ki tudnám rázni.



tejesember
Százados
Százados
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:19
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: tejesember » 2016. április 4., hétfő 21:16

XP goldmaxx pover vs Deus füles+ 28 fej? szerintetek melyik jobb üdv tejes



Avatar
Együgyű Károly
Százados
Százados
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:00
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Együgyű Károly » 2016. április 4., hétfő 21:33

tejesember írta:XP goldmaxx pover vs Deus füles+ 28 fej? szerintetek melyik jobb üdv tejes


Szia! Ha unod az elejét nézd mondjuk 6:40-től, azt el tudod dönteni, hogy melyik a jobb. Amúgy sztem vegyél Argust, mert most van belőle egy csomó eladó! :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=qFip-1iEg4U



kopasz79
Százados
Százados
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 22:32
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: kopasz79 » 2016. április 8., péntek 22:32

Üdv mindenkinek! Tesoro Cibola-val van valakinek tapasztalata, vagy használ valaki ilyet?
Akinek van, az ne tartsa magában :)

Köszi!



Pirate
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2015. augusztus 30., vasárnap 19:08
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Pirate » 2016. április 9., szombat 11:48

Gabor írta:
Norbat írta:A 150-esről nagyon vegyes véleményeket olvastam. Viszont nem tudom, hogy használói, volt használóik voltak-e az írói, vagy csak megrögzöttek, hogy valami szar.

Viszonyítás kérdése, kezdőnek felesleges felső kategóriás gép. Első szerintem megtanulni az alap keresési technikát.

https://www.youtube.com/watch?v=g0B-8Y8jB64


Ez egy jó videó, érdemes megnézni.
Szerintem is fontos megtanulni a technikát. Mert ha úgy mész vele hogy a feje 20-30 fokos szögben áll, már láttam ilyet, akkor lehet akármilyen géped. De ha már tudod használni elkezd számítani milyen a gép. Azokkal viszont nem értek egyet akik azt állítják, csakis szerencse vagy jó hely dolga mert ha kimész a legjobb helyre és szerencsésen meglengeted a géped valami jó felett, a gépen sok múlik. Ha 20 mélyen van de a géped 10-et tud, vagy szemétbe teszi akkor hajadra kenheted a szerencsédet.



Gabor
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:52
Tartózkodási hely: Baranya
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Gabor » 2016. április 9., szombat 12:32

Pirate írta:
Gabor írta:
Norbat írta:A 150-esről nagyon vegyes véleményeket olvastam. Viszont nem tudom, hogy használói, volt használóik voltak-e az írói, vagy csak megrögzöttek, hogy valami szar.

Viszonyítás kérdése, kezdőnek felesleges felső kategóriás gép. Első szerintem megtanulni az alap keresési technikát.

https://www.youtube.com/watch?v=g0B-8Y8jB64


Ez egy jó videó, érdemes megnézni.
Szerintem is fontos megtanulni a technikát. Mert ha úgy mész vele hogy a feje 20-30 fokos szögben áll, már láttam ilyet, akkor lehet akármilyen géped. De ha már tudod használni elkezd számítani milyen a gép. Azokkal viszont nem értek egyet akik azt állítják, csakis szerencse vagy jó hely dolga mert ha kimész a legjobb helyre és szerencsésen meglengeted a géped valami jó felett, a gépen sok múlik. Ha 20 mélyen van de a géped 10-et tud, vagy szemétbe teszi akkor hajadra kenheted a szerencsédet.


Sok múlik a gépen az igaz, első az alap technika megtanulása, a túl érzékeny gép nem jó kezdőknek, mert egy kis fémszilánk, sörétdarab megtréfálhatja, néha van jel, néha nincs... Egy kezdő géppel viszont fog találni, ha szemetet akár, de nem fél órát keresgél egy kis sörétdarabot vagy 3 órán át programozza a profi gépet. Egy jobb kínai MD bőven jó kezdéshez vagy egy kis Garrett és hasonló kategóriás gépek, szerintem.



vtotek
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2015. július 6., hétfő 16:29
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: vtotek » 2016. április 18., hétfő 20:40

Üdv! A segítségeteket szeretném kérni. Még mindig nagy dilemma közt vagyok. Elrejtett kincseket, tallérokat és sok értékes dolgot szeretnék keresni,de nem tudok dönteni, hogy melyik gépet válasszam! sikerült nehézkesen összespórolnom a pénzt, de tudok választani! Cobra kis és nagy keresőfejjel vagy Magnum kis és nagy keresőfejjel?



HUN73r
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2016. február 5., péntek 14:48
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: HUN73r » 2016. április 18., hétfő 21:03

vtotek írta:Üdv! A segítségeteket szeretném kérni. Még mindig nagy dilemma közt vagyok. Elrejtett kincseket, tallérokat és sok értékes dolgot szeretnék keresni,de nem tudok dönteni, hogy melyik gépet válasszam! sikerült nehézkesen összespórolnom a pénzt, de tudok választani! Cobra kis és nagy keresőfejjel vagy Magnum kis és nagy keresőfejjel?
Magnum a jobb. Az ovál fejes.



vtotek
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2015. július 6., hétfő 16:29
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: vtotek » 2016. április 18., hétfő 21:19

lafaty írta:
vtotek írta:Üdv! A segítségeteket szeretném kérni. Még mindig nagy dilemma közt vagyok. Elrejtett kincseket, tallérokat és sok értékes dolgot szeretnék keresni,de nem tudok dönteni, hogy melyik gépet válasszam! sikerült nehézkesen összespórolnom a pénzt, de tudok választani! Cobra kis és nagy keresőfejjel vagy Magnum kis és nagy keresőfejjel?
Hmm.
Ez most komoly?

lafaty!
igen, komolyan kérdem! minél többet olvasok a két gépről illetve a fórumon a véleményeket, annál nehezebb döntenem. Ebben kérem a segítséget



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2016. április 18., hétfő 21:27

vtotek írta:
lafaty írta:
vtotek írta:Üdv! A segítségeteket szeretném kérni. Még mindig nagy dilemma közt vagyok. Elrejtett kincseket, tallérokat és sok értékes dolgot szeretnék keresni,de nem tudok dönteni, hogy melyik gépet válasszam! sikerült nehézkesen összespórolnom a pénzt, de tudok választani! Cobra kis és nagy keresőfejjel vagy Magnum kis és nagy keresőfejjel?
Hmm.
Ez most komoly?

lafaty!
igen, komolyan kérdem! minél többet olvasok a két gépről illetve a fórumon a véleményeket, annál nehezebb döntenem. Ebben kérem a segítséget
be van vetve minden nagy a búza repce kel a naprafogó kukorica erdőben csíp a szunyog kullancs.őszig ráérsz addig vegyél pecabotot :D



HUN73r
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2016. február 5., péntek 14:48
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: HUN73r » 2016. április 18., hétfő 21:51

lafaty írta:
vtotek írta:
lafaty írta:
vtotek írta:Üdv! A segítségeteket szeretném kérni. Még mindig nagy dilemma közt vagyok. Elrejtett kincseket, tallérokat és sok értékes dolgot szeretnék keresni,de nem tudok dönteni, hogy melyik gépet válasszam! sikerült nehézkesen összespórolnom a pénzt, de tudok választani! Cobra kis és nagy keresőfejjel vagy Magnum kis és nagy keresőfejjel?
Hmm.
Ez most komoly?

lafaty!
igen, komolyan kérdem! minél többet olvasok a két gépről illetve a fórumon a véleményeket, annál nehezebb döntenem. Ebben kérem a segítséget
Ha tényleg komolyan gondoltad akkor mindenképpen magnum de kezdésnek ha még nem volt geped akkor nem biztos, hogy ki tudod belőlük hozni a maximumot. Nagyon hosszú a tanulási görbe...
Több gépem volt már előtte, de hogyha a keresési technikát már ismeri az ember, akkor gyorsan bele lehet jönni, mert kevés alap dolog van, amit állítani kell. Kb. az ami a többi gépnél. A többit memóriából azonnal elő lehet hozni. Aztán bele is lehet mélyedni és finomítani. De mondjuk minden digitlis géppel úgy voltam, hogy ezt aztán egy hónapon belül nem bírom megtanulni, de már aznap tudtam velük dolgozni.
És érdemes hozzá egy transzmittert is applikálni ha fülessel mész.
De pecáhatsz is, ha ul-re hallgatsz :D Különben kiszeded előle az aranyakat :mrgreen:



marika
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: marika » 2016. április 19., kedd 6:01

ul69 írta: nagy a búza
Ezért kell jó gép, hogy aláláss! Neked igazán tudnod kéne, különben mitől fog pörögni az eladtam az orgazdának és az elaukcióztattam Bécsben topik?! =))



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2016. április 19., kedd 7:49

marika írta:
ul69 írta: nagy a búza
Ezért kell jó gép, hogy aláláss! Neked igazán tudnod kéne, különben mitől fog pörögni az eladtam az orgazdának és az elaukcióztattam Bécsben topik?! =))
még nem derült ki Neked mid van.már mint géped :lol: :lol: :lol: amugy meg felénk gép se kell csak egy szívlapát meg taliga.csak kimegyek belapátolom a tallérokat aranyat és hazatolom. :lol: amióta megnőtt a vetés jobb a vasvilla mert az közé megy :lol: amúgy is Te én vagyok tehát tudom mi lát minek alá :lol: :lol:



Gladiátor
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Gladiátor » 2016. április 19., kedd 8:44

vtotek írta:Üdv! A segítségeteket szeretném kérni. Még mindig nagy dilemma közt vagyok. Elrejtett kincseket, tallérokat és sok értékes dolgot szeretnék keresni,de nem tudok dönteni, hogy melyik gépet válasszam! sikerült nehézkesen összespórolnom a pénzt, de tudok választani! Cobra kis és nagy keresőfejjel vagy Magnum kis és nagy keresőfejjel?

Üdv!

Sajnos elrejtett kincseket nem nagyon lehet már találni,mert azokat
vagy megtalálták már,ha mégsem akkor kiforgatta az eke...
99%- ban csak szemetet fogsz szedni sajnos...
Jobb esetben talán találsz 1-2db szép érmét.. (Lehet jobban jársz ha ul69-re hallgatsz)
De legyen szerencséd! :)



marika
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: marika » 2016. április 19., kedd 10:18

ul69 írta:
még nem derült ki Neked mid van.már mint géped :lol: :lol: :lol: amugy meg felénk gép se kell csak egy szívlapát meg taliga.csak kimegyek belapátolom a tallérokat aranyat és hazatolom. :lol: amióta megnőtt a vetés jobb a vasvilla mert az közé megy :lol: amúgy is Te én vagyok tehát tudom mi lát minek alá :lol: :lol:
Fúú már lekopott róla a matrica... =)) =))
Tök jól mondod, a friss vetéssel vigyázni kell, az veszélyes, ott seggbe rugdosnak, ám a 30 centis búzát már lehet nyugodtan túrni. Ezt is észreveszik, de rá se hederítenek, mert a saját szemüknek sem hisznek, hogy ekkora paraszt a világon van, így betudják a jelenséget délibábnak.
Jó lenne visszahozni az örököltem topikot, aszondja régész, hogy bent a múzeumban nem is merték előadni, hogy fél délután 70 érme lett, hát kiröhögték volna őket, így inkább ők is azt hazudták, hogy hazafele örökölték. :D



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2016. április 19., kedd 19:24

marika írta:
ul69 írta:
még nem derült ki Neked mid van.már mint géped :lol: :lol: :lol: amugy meg felénk gép se kell csak egy szívlapát meg taliga.csak kimegyek belapátolom a tallérokat aranyat és hazatolom. :lol: amióta megnőtt a vetés jobb a vasvilla mert az közé megy :lol: amúgy is Te én vagyok tehát tudom mi lát minek alá :lol: :lol:
Fúú már lekopott róla a matrica... =)) =))
Tök jól mondod, a friss vetéssel vigyázni kell, az veszélyes, ott seggbe rugdosnak, ám a 30 centis búzát már lehet nyugodtan túrni. Ezt is észreveszik, de rá se hederítenek, mert a saját szemüknek sem hisznek, hogy ekkora paraszt a világon van, így betudják a jelenséget délibábnak.
Jó lenne visszahozni az örököltem topikot, aszondja régész, hogy bent a múzeumban nem is merték előadni, hogy fél délután 70 érme lett, hát kiröhögték volna őket, így inkább ők is azt hazudták, hogy hazafele örökölték. :D
akkor csak egy tuningolt md1-esed lehet tarzanos matricával :D de még az se gerjed 30cm búza fölött csak a májkrémes konzervre :lol: megmondták hogy csak a saját fórumában örökölhet mindenki :D



vtotek
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2015. július 6., hétfő 16:29
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: vtotek » 2016. április 19., kedd 23:05

marika írta:
ul69 írta: nagy a búza
Ezért kell jó gép, hogy aláláss! Neked igazán tudnod kéne, különben mitől fog pörögni az eladtam az orgazdának és az elaukcióztattam Bécsben topik?! =))
köszönöm:)



vtotek
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2015. július 6., hétfő 16:29
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: vtotek » 2016. április 19., kedd 23:06

Köszönök minden segítő szándékú hozzászólást!



Avatar
khepera
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 8:12
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: khepera » 2016. április 20., szerda 7:20

vtotek írta:Köszönök minden segítő szándékú hozzászólást!
Szia,
ha érdekelnek még vélemények, vagyunk azért páran akik segítünk is...
Egyrészt keresni akarni bármit lehet, a tallérokra meg sok sok kincsre azért valóban kicsi az esély, bár nyilván sok van még a föld alatt de jórészt mélyen és csak véletlen lehet ráakadni. Általában nem kötődnek régi faluhelyhez, vagy településhez, hiszen ezek a rejtések menekülés előtt, közben történtek, akkor meg nyilván nem a falu főutcáján ásták el a megspórolt értékeket, hanem messzebb, ahol remélte az illető, hogy visszamehet érte - aztán meg nem...
Mi alapján hezitálsz e két gép között? Fontos lehet, hogy mit szeretnél kutatni? Milyen környéken élsz? Főleg róma, azaz vastag nagy pénzérmék és relikviák, vagy inkább közép MO, vagy kelet ahol róma kevésbé, inkább középkor, Árpád-kor. Vagy hadi?
Emellett az általános talajviszonyok is dönthetnek erre vagy arra. Az általad megjelölt gépek kiválóak, a Cobrát ha jól tudom kérheted több fajta frekivel is. Alacsonyabb freki picit mélyebbre lát de elmegy egy 0,2 grammos ÁK érme fölött (alacsony = 4 - 8 / 12 khz), magas freki (16-18) jó a kis hangyafasznyi dolgokra, kisebb a mélysége.

Üdv


The ship is safe in a harbour, but this is not why ships built for...

Avatar
Goldfinger
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016. február 10., szerda 20:02
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Goldfinger » 2016. április 20., szerda 10:41

Én friss Magnumos vagyok, és csak ajánlani tudom. Elég könnyű megtanulni és véleményem szerint jobb is mint a többi. Kivéve az újabb Magnumot, mert az enyém a hagyományos, de majd felfejlesztem.



Marcus Antonius
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2015. október 20., kedd 10:40
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Marcus Antonius » 2016. április 20., szerda 20:57

Ezt magam is aláírom. Egy olyan hosszú használati van hozzá, hogy azt hittem, tíz nyelven van tízszer leírva ugyanaz mint a barkácsgépeknél. :)
De egyszer megmutatták, és egy nap gyakorlás után simán ment.
Azóta még a kézi mélykeresést is megtanultam, ami első olvasatra horror nehéznek látszott :D



Avatar
Indy1000
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2016. április 23., szombat 13:44
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Indy1000 » 2016. április 23., szombat 13:57

Én is köszönöm a segítő hozzászólásokat! Megtaláltam minden kérdésemre a választ.



futuro
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2016. június 6., hétfő 17:44
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: futuro » 2016. augusztus 16., kedd 23:18

Üdvözletem!
Kérdésem azok felé irányulna, akik tapasztalatból tudnak válaszolni, a külföldi fórumokon, youtube videókon és egyéb fellelhető infókon már túl vagyok.
Szóval a kérdéses két gép : Golden Mask 5 vagy Tesoro Vaquero esetleg Tejon? Amit tudtam lerágtam már a neten a két gépről, kéne olyantól vélemény, aki nem csak látta csipogni őket videón, hanem van összehasonlítási alapja! Megköszönöm ha tud valaki segíteni! :-bd
Üdvözletem mindenkinek!



Avatar
petyapunisher
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 23:20
Tartózkodási hely: B.A.Z. megye
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: petyapunisher » 2016. szeptember 22., csütörtök 8:03

futuro írta:Üdvözletem!
Kérdésem azok felé irányulna, akik tapasztalatból tudnak válaszolni, a külföldi fórumokon, youtube videókon és egyéb fellelhető infókon már túl vagyok.
Szóval a kérdéses két gép : Golden Mask 5 vagy Tesoro Vaquero esetleg Tejon? Amit tudtam lerágtam már a neten a két gépről, kéne olyantól vélemény, aki nem csak látta csipogni őket videón, hanem van összehasonlítási alapja! Megköszönöm ha tud valaki segíteni! :-bd
Üdvözletem mindenkinek!
Szia! Én eddig csak a GOlden Mask4PRO használtam de meg vagyok elégedve vele. 3 éve tolom vele. És egyaránt használom érmézésre és hadizásra is. Mindkettőre bevált nekem :P


Golden Mask 4PRO 18KHz :)

Avatar
zeus
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:42
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: zeus » 2016. szeptember 22., csütörtök 10:54

Nekem volt Tesoro Tejonom könnyű egyszerű mint a faék jó a szelektálása 18KH-es de több órás lengetés után nem kellemes a szelektáló kapcsolót húzogatni viszont idehaza nagyon ritkán van eladó belőle mert jó gép.zeus



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2016. szeptember 22., csütörtök 20:07

És mélységben melyik géphez hasonlítanád?
zeus írta:Nekem volt Tesoro Tejonom könnyű egyszerű mint a faék jó a szelektálása 18KH-es de több órás lengetés után nem kellemes a szelektáló kapcsolót húzogatni viszont idehaza nagyon ritkán van eladó belőle mert jó gép.zeus



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: tibike » 2016. szeptember 23., péntek 16:23

Használ vki AKA keresőt 6 cólos fejjel? ;)



futuro
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2016. június 6., hétfő 17:44
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: futuro » 2016. szeptember 24., szombat 13:19

Köszi mindenkinek az infót! ^:)^



ridick75
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2016. július 10., vasárnap 7:42
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: ridick75 » 2016. szeptember 28., szerda 18:19

Vélemény valakinek a Pirate Apolonia Gold Pro - rol?



Lx67
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016. október 4., kedd 9:58
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Lx67 » 2016. október 4., kedd 11:22

Üdv! Még teljesen új vagyok itt a fórumon, bár már néhány éve sikeresen küzdök egy Cobrával. Most úgy alakulnak a forrásaim, hogy be tudnék szerezni spec. érmekereséshez egy külön gépet. Az alábbiakat néztem:

1. XP Gold Maxx Power 27-es fejjel
2. Fisher Gold Bug
3. Garrett AT Gold
4. Fisher F19 LTD (bár ez inkább általános kereső)

Hozzáértőbbek véleményére lennék kíváncsi, érvekkel (pro és kontra), hogy melyik mellett döntsek?
Esetleg más javaslat? (Kb. 300.000-ig bezárólag)

Előre is köszi a válaszokat!



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: tibike » 2016. október 4., kedd 12:58

Az első hármat felejcsd el, a Gold csak a nevébe van, de nem látja....plusz a többi aprót sem.....a negyedik a menő, DE ehez is be kel szerezni egy kissebb fejet, nem az alap fejjel járni.....de még lehet külföldről jó áron Makro Racer 2-es, DE ez is csak a kis 13cm-es fejjel....hidd el, tudom mit irok, volt mindeggyik.....de a Racer még megvan..... :D



Lx67
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016. október 4., kedd 9:58
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Lx67 » 2016. október 4., kedd 13:33

Pedig a GMP-ről elég jókat írtak... :(
Az F19-es meg állítólag egy elég jó de általános kereső... Ezt a Racert lehet Mo.-n kapni? Ha igen kb. mennyiért?



buszos
Százados
Százados
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 19:02
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: buszos » 2016. október 4., kedd 13:50

Lx67 írta:Pedig a GMP-ről elég jókat írtak... :(
Az F19-es meg állítólag egy elég jó de általános kereső... Ezt a Racert lehet Mo.-n kapni? Ha igen kb. mennyiért?
Miért nem veszel egy Xp Deust vagy egy Magnumot? Érmére elég jó mindkettő!



Avatar
Együgyű Károly
Százados
Százados
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:00
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Együgyű Károly » 2016. október 4., kedd 14:08

Na akkor beszálok én is! :D

Olyan gépet vegyél, amit utána el is tudsz adni itthon is ha megunsz, vagy nem jön be! Ilyen egzotikusnak számító, Fisher, Whites, Tesoro gépeket nem nagyon lehet eladni, csak ár alatt, vagy külföldre.
Írtad, hogy érmézni kell, csak hát nem írtad, hogy mire?! Érme és érme között óriási különbségek vannak. Persze értem mire gondolsz.

A Goldmaxx tényleg jó gép, főleg a 28as fejjel, de nem egy mai darab.
AT-Goldot a vizesek szeretik, mert vízálló, nem túl drága viszont szárazföldön nem tudom mit tud. Alapból 20 cm-es feje van vagy mekkora. Ha kell nagyobb, akkor megint tehetsz hozzá pénzt, hogy vegyél.

Bulgár gépeket is megnézheted, mert azok sem rosszak, és a GM 4-5-öt itt a fórumon is keresnek, szóval még az lehet alternatíva.
http://md-hunter.com/golden-mask-4-pro- ... est-video/

Dicsérik külföldön a Makro Racer 1-2-t is, bár én még nem láttam.
http://md-hunter.com/makro-racer-recove ... prised-me/

Nem kezdő gépek között a legelterjetebb és legkeresetebb Magyarországon a Delta, Magnum, XP Deus. Mondjuk nem hiába.

Mind 3 benne van újonnan a keretedben, valamelyik bőven is (Delta).
A Delta híresen jó érmére, mélyre, viszont a home made megoldások rajta több embert riasztanak. Továbbá vájt fülűeknek való főleg vasas helyre.
A Magnum manapság már hardver és szoftver ügyileg is utolérte magát :D , szóval az is jó választás.
XP Deusból persze csak a LITE jön ki újonnan 28as fejjel ennyiből, de használtan ki lehet fogni 300 alatt garanciával, gyári nyeles, távirányítósat, akár még gyári fülessel is.

Persze Ön dönt :mrgreen:



buszos
Százados
Százados
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 19:02
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: buszos » 2016. október 4., kedd 14:19

Együgyű Károly írta:Na akkor beszálok én is! :D

Olyan gépet vegyél, amit utána el is tudsz adni itthon is ha megunsz, vagy nem jön be! Ilyen egzotikusnak számító, Fisher, Whites, Tesoro gépeket nem nagyon lehet eladni, csak ár alatt, vagy külföldre.
Írtad, hogy érmézni kell, csak hát nem írtad, hogy mire?! Érme és érme között óriási különbségek vannak. Persze értem mire gondolsz.

A Goldmaxx tényleg jó gép, főleg a 28as fejjel, de nem egy mai darab.
AT-Goldot a vizesek szeretik, mert vízálló, nem túl drága viszont szárazföldön nem tudom mit tud. Alapból 20 cm-es feje van vagy mekkora. Ha kell nagyobb, akkor megint tehetsz hozzá pénzt, hogy vegyél.

Bulgár gépeket is megnézheted, mert azok sem rosszak, és a GM 4-5-öt itt a fórumon is keresnek, szóval még az lehet alternatíva.
http://md-hunter.com/golden-mask-4-pro- ... est-video/

Dicsérik külföldön a Makro Racer 1-2-t is, bár én még nem láttam.
http://md-hunter.com/makro-racer-recove ... prised-me/

Nem kezdő gépek között a legelterjetebb és legkeresetebb Magyarországon a Delta, Magnum, XP Deus. Mondjuk nem hiába.

Mind 3 benne van újonnan a keretedben, valamelyik bőven is (Delta).
A Delta híresen jó érmére, mélyre, viszont a home made megoldások rajta több embert riasztanak. Továbbá vájt fülűeknek való főleg vasas helyre.
A Magnum manapság már hardver és szoftver ügyileg is utolérte magát :D , szóval az is jó választás.
XP Deusból persze csak a LITE jön ki újonnan 28as fejjel ennyiből, de használtan ki lehet fogni 300 alatt garanciával, gyári nyeles, távirányítósat, akár még gyári fülessel is.

Persze Ön dönt :mrgreen:

Ámen! ^:)^ ^:)^



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2016. október 4., kedd 14:56

Nekem pont van egy eladó Delta Argusom jó árban!!!A keretedbe belefér még cseregépnek is!!!
buszos írta:
Együgyű Károly írta:Na akkor beszálok én is! :D

Olyan gépet vegyél, amit utána el is tudsz adni itthon is ha megunsz, vagy nem jön be! Ilyen egzotikusnak számító, Fisher, Whites, Tesoro gépeket nem nagyon lehet eladni, csak ár alatt, vagy külföldre.
Írtad, hogy érmézni kell, csak hát nem írtad, hogy mire?! Érme és érme között óriási különbségek vannak. Persze értem mire gondolsz.

A Goldmaxx tényleg jó gép, főleg a 28as fejjel, de nem egy mai darab.
AT-Goldot a vizesek szeretik, mert vízálló, nem túl drága viszont szárazföldön nem tudom mit tud. Alapból 20 cm-es feje van vagy mekkora. Ha kell nagyobb, akkor megint tehetsz hozzá pénzt, hogy vegyél.

Bulgár gépeket is megnézheted, mert azok sem rosszak, és a GM 4-5-öt itt a fórumon is keresnek, szóval még az lehet alternatíva.
http://md-hunter.com/golden-mask-4-pro- ... est-video/

Dicsérik külföldön a Makro Racer 1-2-t is, bár én még nem láttam.
http://md-hunter.com/makro-racer-recove ... prised-me/

Nem kezdő gépek között a legelterjetebb és legkeresetebb Magyarországon a Delta, Magnum, XP Deus. Mondjuk nem hiába.

Mind 3 benne van újonnan a keretedben, valamelyik bőven is (Delta).
A Delta híresen jó érmére, mélyre, viszont a home made megoldások rajta több embert riasztanak. Továbbá vájt fülűeknek való főleg vasas helyre.
A Magnum manapság már hardver és szoftver ügyileg is utolérte magát :D , szóval az is jó választás.
XP Deusból persze csak a LITE jön ki újonnan 28as fejjel ennyiből, de használtan ki lehet fogni 300 alatt garanciával, gyári nyeles, távirányítósat, akár még gyári fülessel is.

Persze Ön dönt :mrgreen:

Ámen! ^:)^ ^:)^



Avatar
Indy1000
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2016. április 23., szombat 13:44
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Indy1000 » 2016. október 5., szerda 12:40

Leopold írta:Nekem pont van egy eladó Delta Argusom jó árban!!!A keretedbe belefér még cseregépnek is!!!
buszos írta:
Együgyű Károly írta:Na akkor beszálok én is! :D

Olyan gépet vegyél, amit utána el is tudsz adni itthon is ha megunsz, vagy nem jön be! Ilyen egzotikusnak számító, Fisher, Whites, Tesoro gépeket nem nagyon lehet eladni, csak ár alatt, vagy külföldre.
Írtad, hogy érmézni kell, csak hát nem írtad, hogy mire?! Érme és érme között óriási különbségek vannak. Persze értem mire gondolsz.

A Goldmaxx tényleg jó gép, főleg a 28as fejjel, de nem egy mai darab.
AT-Goldot a vizesek szeretik, mert vízálló, nem túl drága viszont szárazföldön nem tudom mit tud. Alapból 20 cm-es feje van vagy mekkora. Ha kell nagyobb, akkor megint tehetsz hozzá pénzt, hogy vegyél.

Bulgár gépeket is megnézheted, mert azok sem rosszak, és a GM 4-5-öt itt a fórumon is keresnek, szóval még az lehet alternatíva.
http://md-hunter.com/golden-mask-4-pro- ... est-video/

Dicsérik külföldön a Makro Racer 1-2-t is, bár én még nem láttam.
http://md-hunter.com/makro-racer-recove ... prised-me/

Nem kezdő gépek között a legelterjetebb és legkeresetebb Magyarországon a Delta, Magnum, XP Deus. Mondjuk nem hiába.

Mind 3 benne van újonnan a keretedben, valamelyik bőven is (Delta).
A Delta híresen jó érmére, mélyre, viszont a home made megoldások rajta több embert riasztanak. Továbbá vájt fülűeknek való főleg vasas helyre.
A Magnum manapság már hardver és szoftver ügyileg is utolérte magát :D , szóval az is jó választás.
XP Deusból persze csak a LITE jön ki újonnan 28as fejjel ennyiből, de használtan ki lehet fogni 300 alatt garanciával, gyári nyeles, távirányítósat, akár még gyári fülessel is.

Persze Ön dönt :mrgreen:

Ámen! ^:)^ ^:)^
Én is egy Magnumot vettem és én is ajánlom. Sokkal könnyebb volt megtanulni a kezelését, mint egy hagyományosabb analóg gépét és már első próbálkozásra is nagyon jól ment. A szoftver dolog is tényleg nagyon el lett találva, felhasználóbarát, szinte a kapcsold be és menj katagória. A tudása szerintem a felsoroltakból a legjobb, de van ismerős, aki a deusra esküszik. Az se mindegy, hogy nem csak kézi. mostanában veszek hozzá mélykeresőt amit kipróbáltam nyáron egy barátét, és az csak egy nagy fej tképpen. Mégse többszázezer vagy milla, mint egy komplettet venni.
A szerviz se mindegy. Én elestem motorral és megsérült, már másnap vihettem és azonnal javítva lett. Ingyen pedig az ilyen sehol nem garis.



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma