Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Melyik a jobb kereső?

Fémkereséshez való eszközök
seipai
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2015. szeptember 5., szombat 9:58
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: seipai » 2015. október 19., hétfő 9:03

Fején találtad a szöget! :-)



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: tibike » 2015. október 19., hétfő 10:35

Egyszer már vegyétek fel, hogy NINCS univerzális kereső, úgy mind nincs univerzális horgász bot... cápákra nem veszel egy rakós botot, és a kis halat egy tengeri bottra nem fogod meg ha .....bexarsz is..... :D



Russky
Százados
Százados
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2015. október 12., hétfő 20:16
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Russky » 2015. október 19., hétfő 10:37

tibike írta:Egyszer már vegyétek fel, hogy NINCS univerzális kereső, úgy mind nincs univerzális horgász bot... cápákra nem veszel egy rakós botot, és a kis halat egy tengeri bottra nem fogod meg ha .....bexarsz is..... :D
Ez így van, Töröknek igaza van.



valamitviszavíz
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015. szeptember 19., szombat 14:07
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: valamitviszavíz » 2015. október 19., hétfő 17:45

Távol állt tőlem a vita. Tippeket kértem, és tapasztalatokat.



Török
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 20:38
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Török » 2015. október 19., hétfő 18:14

valamitviszavíz írta:Távol állt tőlem a vita. Tippeket kértem, és tapasztalatokat.
Srácok! Vitatkozhatunk, erről szól egy fórum :)
Valamikor nagyon régen, egy messzi messzi galaxisban...én is kíváncsi voltam erre. Amit most leírtunk nektek az sok év tapasztalatán nyugszik. Van aki elfogadja és van aki újra végig járja mert szeret kísérletezni :)



valamitviszavíz
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015. szeptember 19., szombat 14:07
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: valamitviszavíz » 2015. október 19., hétfő 18:29

Ahogy írták, delta és delta között is van különbség,mint ahogy egy földön belül is lehet más a vasszennyezettség 5m-en belül. Tehát részemről köszönöm az ötleteket és tapasztalatokat,amit tudok megfogadok,de új, saját tapasztalatokkal is gyarapítani fogom a tudásom. Akarom mondani gyarapítanám, ha nem lenne törvénytelen. Letöltök egy jó kis fémkereső appot. Azt még talán nem büntetik :D



seipai
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2015. szeptember 5., szombat 9:58
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: seipai » 2015. október 19., hétfő 20:41

valamitviszavíz írta:Ahogy írták, delta és delta között is van különbség,mint ahogy egy földön belül is lehet más a vasszennyezettség 5m-en belül. Tehát részemről köszönöm az ötleteket és tapasztalatokat,amit tudok megfogadok,de új, saját tapasztalatokkal is gyarapítani fogom a tudásom. Akarom mondani gyarapítanám, ha nem lenne törvénytelen. Letöltök egy jó kis fémkereső appot. Azt még talán nem büntetik :D
Én is nagyon sok tapasztalatot merítettem, nálam bölcsebb és tapasztaltabb fórum tagoktól. És ha ezt egybe összegyúrom, akkor majd abból kijön valami!Én is a You tube-n szoktam nézni a fémkereső videókat, azt még nem bcs! :lol:



Avatar
kis-vakond
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 19:39
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: kis-vakond » 2015. október 19., hétfő 21:12

valamitviszavíz írta:Ahogy írták, delta és delta között is van különbség,mint ahogy egy földön belül is lehet más a vasszennyezettség 5m-en belül. Tehát részemről köszönöm az ötleteket és tapasztalatokat,amit tudok megfogadok,de új, saját tapasztalatokkal is gyarapítani fogom a tudásom. Akarom mondani gyarapítanám, ha nem lenne törvénytelen. Letöltök egy jó kis fémkereső appot. Azt még talán nem büntetik :D
Helló :D
Igaz nem Delta,de az app-hoz hasonló,téli estékre büntetlenül. :D
http://libk.ru/garrett-euro-flash.swf

üdv--kv--



Avatar
kis-vakond
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 19:39
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: kis-vakond » 2015. október 19., hétfő 21:15

kis-vakond írta:
valamitviszavíz írta:Ahogy írták, delta és delta között is van különbség,mint ahogy egy földön belül is lehet más a vasszennyezettség 5m-en belül. Tehát részemről köszönöm az ötleteket és tapasztalatokat,amit tudok megfogadok,de új, saját tapasztalatokkal is gyarapítani fogom a tudásom. Akarom mondani gyarapítanám, ha nem lenne törvénytelen. Letöltök egy jó kis fémkereső appot. Azt még talán nem büntetik :D
Helló :D
Igaz nem Delta,de az app-hoz hasonló,téli estékre büntetlenül. :D

http://libk.ru/garrett-euro-flash.swf

üdv--kv--



valamitviszavíz
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015. szeptember 19., szombat 14:07
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: valamitviszavíz » 2015. október 20., kedd 5:45

Már kétszer kellett elemet cserélnem. Köszi kis-vakond :D



Avatar
Prowler
Százados
Százados
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 22:57
Tartózkodási hely: A hold sötét oldala!
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Prowler » 2015. október 20., kedd 20:00

kis-vakond írta:
valamitviszavíz írta:Ahogy írták, delta és delta között is van különbség,mint ahogy egy földön belül is lehet más a vasszennyezettség 5m-en belül. Tehát részemről köszönöm az ötleteket és tapasztalatokat,amit tudok megfogadok,de új, saját tapasztalatokkal is gyarapítani fogom a tudásom. Akarom mondani gyarapítanám, ha nem lenne törvénytelen. Letöltök egy jó kis fémkereső appot. Azt még talán nem büntetik :D
Helló :D
Igaz nem Delta,de az app-hoz hasonló,téli estékre büntetlenül. :D
http://libk.ru/garrett-euro-flash.swf

üdv--kv--
Ez nagyon ott van!!! :-bd :-bd :-bd


Amit ma meglengethetsz,ne halaszd holnapra!

yanpec
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2015. október 21., szerda 12:48
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: yanpec » 2015. október 21., szerda 12:56

Sziasztok

Van egy kínai Md-6350-s fèmkeresőm, ès szeretnèm összehasonlítani az amerikai társával a Garrett 350-s fèmkeresővel. Ha valakinek van egy G350-s ès szeretne csinálni egy tesztet vagy kölcsön tudja adni 1 órára akkor keressen meg. Csinálnèk egy youtube videot ès írnèk egy összehasonlító cikket, mert szeretnèm, hogy mindenki tisztában legyen a kínai márkával kapcsolatban.



Procol Harum
Százados
Százados
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2015. szeptember 29., kedd 17:15
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Procol Harum » 2015. október 21., szerda 21:25

seipai írta:Az én tesztjeim érméző üzemmódban hozták ezeket az eredményeket! Ha all metalba kapcsolom akkor vélhetően ez is hozza a 20cm-t. Viszont akkor már minden fémre fog jelezni.
Ezzel eljátszottam egy ideig és azért éppen 20-ra tettem a dénárt, mert onnan még jól hozta felcsavart diszkriminációval is. Itt be lehet állítani nagyon sok dologra. A FAST volt a Cobrában az az érméző üzemmód, amiben diszkriminációval a legjobban mutatta. Hármason tisztán, négyesen még éppen ástam volna. Egyébként több mint 30-ról is jelzett rá amikor földben volt. Miközben sokan azt mondják hogy nem :D Valaki azt mondta hogy h...e vagyok mert az Alföldön nem jó. Talán mégis :D
Csodálkozom a sok reakción, nem vitatkozás okán írtam ezt meg. Tényekkel nem is lehet vitatkozni.


A Whiter Shade of Pale

yanpec
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2015. október 21., szerda 12:48
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: yanpec » 2015. október 22., csütörtök 20:06

Sziasztok

Levegőben leteszteltem a kínai MD-6350 (MD család legerősebb tagja) detektort ès azt kell mondanom elèg meglepő eredmèny született.

Mèrt èrtèkek levegőben, gyári èrmèző üzemmódban, èrzèkenysèg 3/4-re beállítva. ( mèg 2 egysèget lehet rátenni)

1 centes 28-30 cm
1 MT dènár 30-35 cm
Ezüst gyűrű 42-43 cm
1 kreuzer 36 cm (a kisebbik- kb 5 Ft nagyság)

Èrzèkenysèget maxra állítva olyan 5-8 cm plusz nyerhető.

Ma voltam vele előszőr terepen ès hihetetlen jó. Kiásatott velem egy kisbicskát olyan 40-50 cm mèlyről(erősen agyagos terep).

Mèg ki kell ismernem, mert ez az első digitális jelfeldolgozású detektorom, de azt hiszem nem fogom megbánni, hogy ezt vettem, ennyièrt nagyon megèrte :D

Nem ez az első elektronikai cikk amit kínából rendeltem ès el kell mondanom messze felülmúlják minősègre ès tudásra az európai "konkurenseket" , töredèk árèrt cserèbe.

Ez nem reklám, magánszemèly vagyok ès nem árulok ès nem is fogok fèmkeresőket mielőtt erre gondoltok.

Csak azèrt írtam ezt mert látom ezen az oldalon erősen támadják a kínai detektorokat, nem is csodálom mert kiváló minősèg alacsony ár mellett.



Gabor
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:52
Tartózkodási hely: Baranya
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Gabor » 2015. október 22., csütörtök 21:07

yanpec írta:Sziasztok

Levegőben leteszteltem a kínai MD-6350 (MD család legerősebb tagja) detektort ès azt kell mondanom elèg meglepő eredmèny született.

Mèrt èrtèkek levegőben, gyári èrmèző üzemmódban, èrzèkenysèg 3/4-re beállítva. ( mèg 2 egysèget lehet rátenni)

1 centes 28-30 cm
1 MT dènár 30-35 cm
Ezüst gyűrű 42-43 cm
1 kreuzer 36 cm (a kisebbik- kb 5 Ft nagyság)

Èrzèkenysèget maxra állítva olyan 5-8 cm plusz nyerhető.

Ma voltam vele előszőr terepen ès hihetetlen jó. Kiásatott velem egy kisbicskát olyan 40-50 cm mèlyről(erősen agyagos terep).

Mèg ki kell ismernem, mert ez az első digitális jelfeldolgozású detektorom, de azt hiszem nem fogom megbánni, hogy ezt vettem, ennyièrt nagyon megèrte :D

Nem ez az első elektronikai cikk amit kínából rendeltem ès el kell mondanom messze felülmúlják minősègre ès tudásra az európai "konkurenseket" , töredèk árèrt cserèbe.

Ez nem reklám, magánszemèly vagyok ès nem árulok ès nem is fogok fèmkeresőket mielőtt erre gondoltok.

Csak azèrt írtam ezt mert látom ezen az oldalon erősen támadják a kínai detektorokat, nem is csodálom mert kiváló minősèg alacsony ár mellett.

Ez nem rossz!!! Viszont árban sem olyan olcsó, 240Euro +áfa+vám, annyiért már márkásabb gépeket lehet venni.



yanpec
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2015. október 21., szerda 12:48
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: yanpec » 2015. október 22., csütörtök 21:14

174 euro + adó+vám+posta :) Összesen 270 euro átváltva 81.000Ft volt. A csomag tartalma maga a detektor vèdőhuzattal együtt. Megjegyzem nagyon jó megoldás gyöngyvászonból van. Adnak hozzá hátitáskát meg príma fülhalgatót ès egy esőálló vèdőtokot.

Ès halkan megjegyeznèm ,,VIDEOK" alapján sokkal jobb mint a Garrett 350.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára yanpec 2015. október 22., csütörtök 21:32-kor.



Gabor
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:52
Tartózkodási hely: Baranya
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Gabor » 2015. október 22., csütörtök 21:31

yanpec írta:174 euro + adó+vám+posta :) Összesen 270 euro átváltva 81.000Ft volt. A csomag tartalma maga a detektor vèdőhuzattal együtt. Megjegyzem nagyon jó megoldás gyöngyvászonból van. Adnak hozzá hátitáskát meg príma fülhalgatót ès egy esőálló vèdőtokot.
Én Ali-n néztem, ott ennyi volt, hol ilyen olcsó? Ebay?



yanpec
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2015. október 21., szerda 12:48
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: yanpec » 2015. október 22., csütörtök 21:35

Èn is alin vettem. Sok van belőle nagyon szèles skálán mozognak az árai. Láttam már 480 euróèrt is hírdetni alin. Èn a Xinzhu Tech-l vettem. 1 hèt alatt itt volt.



Gabor
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:52
Tartózkodási hely: Baranya
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Gabor » 2015. október 22., csütörtök 21:48

yanpec írta:Èn is alin vettem. Sok van belőle nagyon szèles skálán mozognak az árai. Láttam már 480 euróèrt is hírdetni alin. Èn a Xinzhu Tech-l vettem. 1 hèt alatt itt volt.

Látom, nem rossz ennyiért, de digitális, ha gond van vele, akkor hiába a 2 év garancia, mert visszaküldeni hazánkból kb. 20eFt :(



yanpec
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2015. október 21., szerda 12:48
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: yanpec » 2015. október 22., csütörtök 21:53

Ha garanciális javítás van akkor általában a postát ők álják.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: tibike » 2015. október 23., péntek 7:09

Itt nem arról volna szó hogy rosszak a kínai keresők, le tudnak koppintani majdnem mindent, csak az a bibi, hogy nagy a szórás a kínai gyártmányok kozött - tehát mindeggyik más, és két egyfajta gyártmány közt lehet ég és föld külömbség.....100 darabból 5-10 megfelel, és a többi xar minőség..... :lol:



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: tibike » 2015. október 23., péntek 7:10

Ja - és a javítással se volna gond, egy ügyes szerelő /Feri/ meg tudná gyógyítani itthon is.....



yanpec
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2015. október 21., szerda 12:48
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: yanpec » 2015. október 23., péntek 9:35

Erről, hogy gyártmány ès gyármány között is van különbsèg meg sok a selejt, azt tudom mondani, hogy megbízható helyről ès csak is aliexpressről kell rendelni min. 97%-s eladótól ès olyan kínai márkát amivel a vevők 100% ig elègedettek. Az MD az pont ilyen azèrt is mertem megrendelni. A következő meg, addig nem jelented le alin, hogy minden ok amíg ki nem próbáltad ès nem vagy róla meggyőződve, hogy tökèletes ès azt kaptad amit rendeltèl, ès minden műszaki cikket feladás előtt tesztelnek.

Èn pozítívan csalódam a kínai műszaki cikkek iránt, mert kb 6 fèle különböző műszaki cikket vettem, más- más gyártótól eladótól ès mind kiváló minősègű. A telóm is onnan van Lenovo k3 not 45.000ft 8 magos 1.7Ghz proci, 16 Gb ram, 13Mp kamera, full HD 5,5 colos kijelző, szintèn tökèletes. Ezt csak pèldakènt írtam, hogy lássátok a különbsèget, mert egy ilyen karakterű telót itthon 150.000Ft alatt nem kapni.



Gabor
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:52
Tartózkodási hely: Baranya
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Gabor » 2015. október 23., péntek 14:09

tibike írta:Itt nem arról volna szó hogy rosszak a kínai keresők, le tudnak koppintani majdnem mindent, csak az a bibi, hogy nagy a szórás a kínai gyártmányok kozött - tehát mindeggyik más, és két egyfajta gyártmány közt lehet ég és föld külömbség.....100 darabból 5-10 megfelel, és a többi xar minőség..... :lol:

Ez erős túlzás, kínaiak gyártják az APPLE terméketeket is, nem rossz a szórásuk már, ne 10 évvel ezelőtti olcsó dolgokhoz hasonlítsd szerintem. A digitális gépeket drága javíttatni, Minelabnál is, ha tönkremegy az alap, akkor elég problémás a javítás.



yanpec
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2015. október 21., szerda 12:48
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: yanpec » 2015. október 23., péntek 14:52

Èn azt mondom, hogy 10 èven belül az lesz a gagyi amit nem a kínaiak gyártanak. Vegyük pl azt, hogy űrtechnikában a kínaiak a világelsők. De mind1 szerintem az MD ár èrtèk arányban a legjobb amit lehet kapni a piacon ès feladja a leckèt a Garrettnek, meg a többi digitális jelfeldolgozást használó márkának.



Krajczár
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 4:16
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Krajczár » 2015. október 23., péntek 18:59

yanpec írta:Èn azt mondom, hogy 10 èven belül az lesz a gagyi amit nem a kínaiak gyártanak. Vegyük pl azt, hogy űrtechnikában a kínaiak a világelsők. De mind1 szerintem az MD ár èrtèk arányban a legjobb amit lehet kapni a piacon ès feladja a leckèt a Garrettnek, meg a többi digitális jelfeldolgozást használó márkának.
Nekem volt kb 5 éve (pontosabban még mindig megvan tartalék gépként) egy MD keresőm ami valóban ha úgy nézzük ár érték arányban nem rossz de azért a Garrett 250 egy fokkal jobb. Konkrétan azokról a helyekről amit lejártam az MD-vel még a 250-es Garrettel bőven tudtam szedni. Szóval azért az túlzás hogy feladja a leckét a Garrettnek...persze lehet hogy az MD-ket azóta fejlesztették a kínaiak.
Viszont ha valaki kedveli ezt a márkát akkor szívesen eladom. :)



yanpec
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2015. október 21., szerda 12:48
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: yanpec » 2015. október 23., péntek 20:37

Krajczár írta:
yanpec írta:Èn azt mondom, hogy 10 èven belül az lesz a gagyi amit nem a kínaiak gyártanak. Vegyük pl azt, hogy űrtechnikában a kínaiak a világelsők. De mind1 szerintem az MD ár èrtèk arányban a legjobb amit lehet kapni a piacon ès feladja a leckèt a Garrettnek, meg a többi digitális jelfeldolgozást használó márkának.
Nekem volt kb 5 éve (pontosabban még mindig megvan tartalék gépként) egy MD keresőm ami valóban ha úgy nézzük ár érték arányban nem rossz de azért a Garrett 250 egy fokkal jobb. Konkrétan azokról a helyekről amit lejártam az MD-vel még a 250-es Garrettel bőven tudtam szedni. Szóval azért az túlzás hogy feladja a leckét a Garrettnek...persze lehet hogy az MD-ket azóta fejlesztették a kínaiak.
Viszont ha valaki kedveli ezt a márkát akkor szívesen eladom. :)
Azèrt ezzel vitatkoznèk. Nevezzük nevèn a gyereket. Nem mind1, hogy a 250t mivel hasonlítod össze, melyik MD-vel, ugyan is van belőle bőven, legalább 6-8 fős a család. Ugyan úgy mint minden gyártónál sorbarakható ár erőssèg mèrtèkèben.

Ha az MD-3010(legkisebb) hasonlítod össze a G-250l persze, hogy megeszi a garrett, ugyan úgy mint a garrett-150t is megdèzsmálja.

De az MD-6350 youtube videók alapján a Garrett AT pro tudásával egyezik meg. (szigorúan videó alapján, levegőben mèrt èrtèkek alapján)



buszos
Százados
Százados
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 19:02
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: buszos » 2015. október 23., péntek 20:53

Hát nem tudom ti hogy vagytok vele de én 81 ( 270 euro) ezerből inkább vennék használtan egy argust, szerintem bőven jobb vétel mint az md!Modom ezt úgy , hogy Md soha nem volt a kezembe , viszont szinte minden más kereső a kezdőtől a csúcskategóriáig meg igen!
Ráadásul Bándító bármikor ingyen megjavítja ( akkor is ha 6 éves ) ha baj lenne vele( bár elég strapabíró szerkezet).
Ár étékbe azt mondanám verhetetlennek akkor is ha 105 újonnan!

Nem az Md t akartam fikázni , mindenki azt vesz amit akar!



Avatar
Eugen
Százados
Százados
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 19:26
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Eugen » 2015. október 23., péntek 21:07

buszos írta:Hát nem tudom ti hogy vagytok vele de én 81 ( 270 euro) ezerből inkább vennék használtan egy argust, szerintem bőven jobb vétel mint az md!Modom ezt úgy , hogy Md soha nem volt a kezembe , viszont szinte minden más kereső a kezdőtől a csúcskategóriáig meg igen!
Ráadásul Bándító bármikor ingyen megjavítja ( akkor is ha 6 éves ) ha baj lenne vele( bár elég strapabíró szerkezet).
Ár étékbe azt mondanám verhetetlennek akkor is ha 105 újonnan!

Nem az Md t akartam fikázni , mindenki azt vesz amit akar!
Gyártják a kínaiak a Garrett EuroAce-t.
http://www.aliexpress.com/item/MD-6350- ... 42403.html



buszos
Százados
Százados
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 19:02
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: buszos » 2015. október 23., péntek 21:28

Eugen írta:
buszos írta:Hát nem tudom ti hogy vagytok vele de én 81 ( 270 euro) ezerből inkább vennék használtan egy argust, szerintem bőven jobb vétel mint az md!Modom ezt úgy , hogy Md soha nem volt a kezembe , viszont szinte minden más kereső a kezdőtől a csúcskategóriáig meg igen!
Ráadásul Bándító bármikor ingyen megjavítja ( akkor is ha 6 éves ) ha baj lenne vele( bár elég strapabíró szerkezet).
Ár étékbe azt mondanám verhetetlennek akkor is ha 105 újonnan!

Nem az Md t akartam fikázni , mindenki azt vesz amit akar!
Gyártják a kínaiak a Garrett EuroAce-t.
http://www.aliexpress.com/item/MD-6350- ... 42403.html
Van 60 ért 2 éves delta a jófogáson :D ELőbb hoznám el, mint ezt amit linkeltél.



Avatar
KingMidas
Százados
Százados
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2015. szeptember 17., csütörtök 9:06
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: KingMidas » 2015. október 23., péntek 21:30

Lehet kapni utángyártott Deust, ami belül más, gagyi török e-Tracet meg mindent amire van vevő. Egy ismerősöm iPhone 6-ot vett. Androidost! :lol: Teljesen olyan mint az eredeti, ikonok, telefonál is, csajok előtt játszhatja a nagymenőt, de azért mégse az.
Az MD legalább bevallottan kínai, és miért ne lehetne akár jó is?
Én úgy vagyok ezekkel a levegőtesztekkel, hogy ezzel lehet jól eladni ha jó nagy :mrgreen: Az autógyártókról kiderült, hogy pl. a töréstesztekre készülnek a konstrukciók, nem arra hogy a kocsi a valóságban is biztonságos legyen. Valami ilyen a levegőteszt, szerintem sok gépet erre csinálnak egyenesen. Ez a teszt is mutat valamit, ha ebben kevés, akkor földbe se lesz egy klasszis. De a centik sok gépnél nagyon kevésre lemennek ha földben kell keresni.


There was a king with magic hands
There was a crown and a touch of GOLD.... :royalty-crown:

Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: talentum » 2015. október 24., szombat 0:24

buszos írta:Hát nem tudom ti hogy vagytok vele de én 81 ( 270 euro) ezerből inkább vennék használtan egy argust, szerintem bőven jobb vétel mint az md!Modom ezt úgy , hogy Md soha nem volt a kezembe , viszont szinte minden más kereső a kezdőtől a csúcskategóriáig meg igen!
Ráadásul Bándító bármikor ingyen megjavítja ( akkor is ha 6 éves ) ha baj lenne vele( bár elég strapabíró szerkezet).
Ár étékbe azt mondanám verhetetlennek akkor is ha 105 újonnan!

Nem az Md t akartam fikázni , mindenki azt vesz amit akar!
Herr buszos,hogy adja Herr Banderas 105 e-ért? Elem, töltő nélkül? Vagy már defláció van kis hazánkban? Én még a 120 e-nél vettem...


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Avatar
Eugen
Százados
Százados
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 19:26
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Eugen » 2015. október 24., szombat 7:28

buszos írta:
Eugen írta:
buszos írta:Hát nem tudom ti hogy vagytok vele de én 81 ( 270 euro) ezerből inkább vennék használtan egy argust, szerintem bőven jobb vétel mint az md!Modom ezt úgy , hogy Md soha nem volt a kezembe , viszont szinte minden más kereső a kezdőtől a csúcskategóriáig meg igen!
Ráadásul Bándító bármikor ingyen megjavítja ( akkor is ha 6 éves ) ha baj lenne vele( bár elég strapabíró szerkezet).
Ár étékbe azt mondanám verhetetlennek akkor is ha 105 újonnan!

Nem az Md t akartam fikázni , mindenki azt vesz amit akar!
Gyártják a kínaiak a Garrett EuroAce-t.
http://www.aliexpress.com/item/MD-6350- ... 42403.html
Van 60 ért 2 éves delta a jófogáson :D ELőbb hoznám el, mint ezt amit linkeltél.
Nekem Deltám van! :D
Nem azért linkeltem hogy ez jobban megérné, hanem azért, hogy Kína már mindent gyárt (lekoppint). Most tárgyalnak a Tesla villanyautó gyártásáról.



Russky
Százados
Százados
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2015. október 12., hétfő 20:16
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Russky » 2015. október 24., szombat 7:47

Eugen írta:
buszos írta:
Eugen írta:
buszos írta:Hát nem tudom ti hogy vagytok vele de én 81 ( 270 euro) ezerből inkább vennék használtan egy argust, szerintem bőven jobb vétel mint az md!Modom ezt úgy , hogy Md soha nem volt a kezembe , viszont szinte minden más kereső a kezdőtől a csúcskategóriáig meg igen!
Ráadásul Bándító bármikor ingyen megjavítja ( akkor is ha 6 éves ) ha baj lenne vele( bár elég strapabíró szerkezet).
Ár étékbe azt mondanám verhetetlennek akkor is ha 105 újonnan!

Nem az Md t akartam fikázni , mindenki azt vesz amit akar!
Gyártják a kínaiak a Garrett EuroAce-t.
http://www.aliexpress.com/item/MD-6350- ... 42403.html
Van 60 ért 2 éves delta a jófogáson :D ELőbb hoznám el, mint ezt amit linkeltél.
Nekem Deltám van! :D
Nem azért linkeltem hogy ez jobban megérné, hanem azért, hogy Kína már mindent gyárt (lekoppint). Most tárgyalnak a Tesla villanyautó gyártásáról.
Állítólag már Bandival is tárgyaltak a Delta licencéről. Jövőre kerül piacra a "Kici occóóó Deltácka". Lesznek bónusz funkciói olyan mint gépkocsi kompjúter hibakiolvasás és stb...
Viccet félre téve, ha kínai lennék kínában akkor MD-m lenne. Itthon a legjobb választás a két-három hazai gép.



Teki
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:39
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Teki » 2015. október 25., vasárnap 17:47

talentum írta:
buszos írta:Hát nem tudom ti hogy vagytok vele de én 81 ( 270 euro) ezerből inkább vennék használtan egy argust, szerintem bőven jobb vétel mint az md!Modom ezt úgy , hogy Md soha nem volt a kezembe , viszont szinte minden más kereső a kezdőtől a csúcskategóriáig meg igen!
Ráadásul Bándító bármikor ingyen megjavítja ( akkor is ha 6 éves ) ha baj lenne vele( bár elég strapabíró szerkezet).
Ár étékbe azt mondanám verhetetlennek akkor is ha 105 újonnan!

Nem az Md t akartam fikázni , mindenki azt vesz amit akar!
Herr buszos,hogy adja Herr Banderas 105 e-ért? Elem, töltő nélkül? Vagy már defláció van kis hazánkban? Én még a 120 e-nél vettem...
Úgy, ahogy mondod: akku és töltő nélkül 106e



Avatar
Kisvakond
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2015. szeptember 21., hétfő 9:44
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Kisvakond » 2015. október 26., hétfő 17:25

Russky írta:
Eugen írta:
buszos írta:
Eugen írta:
buszos írta:Hát nem tudom ti hogy vagytok vele de én 81 ( 270 euro) ezerből inkább vennék használtan egy argust, szerintem bőven jobb vétel mint az md!Modom ezt úgy , hogy Md soha nem volt a kezembe , viszont szinte minden más kereső a kezdőtől a csúcskategóriáig meg igen!
Ráadásul Bándító bármikor ingyen megjavítja ( akkor is ha 6 éves ) ha baj lenne vele( bár elég strapabíró szerkezet).
Ár étékbe azt mondanám verhetetlennek akkor is ha 105 újonnan!

Nem az Md t akartam fikázni , mindenki azt vesz amit akar!
Gyártják a kínaiak a Garrett EuroAce-t.
http://www.aliexpress.com/item/MD-6350- ... 42403.html
Van 60 ért 2 éves delta a jófogáson :D ELőbb hoznám el, mint ezt amit linkeltél.
Nekem Deltám van! :D
Nem azért linkeltem hogy ez jobban megérné, hanem azért, hogy Kína már mindent gyárt (lekoppint). Most tárgyalnak a Tesla villanyautó gyártásáról.
Állítólag már Bandival is tárgyaltak a Delta licencéről. Jövőre kerül piacra a "Kici occóóó Deltácka". Lesznek bónusz funkciói olyan mint gépkocsi kompjúter hibakiolvasás és stb...
Viccet félre téve, ha kínai lennék kínában akkor MD-m lenne. Itthon a legjobb választás a két-három hazai gép.
Aha, én is hazai mellett döntöttem és nem is bántam meg. Hogy finom legyek. De mindenkinek az ő dolga énszerintem. Eredetileg AT Pron vagy Goldon gondolkoztam mint volt Ace használó, de szerencse, hogy volt aki felhomályosított. Kicsit lesajnált egy Goldos ismerős, de most már csendben lett péntek óta, mert együtt keresgéltünk :lol: Van egy jó nagy sznobizmus is ebben, de nem baj, a többiek járjanak is csak mással, nem szedik fel előlünk a leleteket :mrgreen: Énutánam nem sokat szednek, mert a porszívóhatás működik.



Avatar
Együgyű Károly
Százados
Százados
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:00
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Együgyű Károly » 2015. október 26., hétfő 20:49

Tessék kínai gép, lehet ekézni :shock:

http://md-hunter.com/deteknix-metal-det ... rst-photo/

Ja persze tudom, hogy nem a kinézet a minden, mindenesetre nem csúnya :violin:



Archer
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2015. október 12., hétfő 13:37
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Archer » 2015. október 26., hétfő 22:13

Együgyű Károly írta:Tessék kínai gép, lehet ekézni :shock:

http://md-hunter.com/deteknix-metal-det ... rst-photo/

Ja persze tudom, hogy nem a kinézet a minden, mindenesetre nem csúnya :violin:
És mi van a japánokkal?



timea19962
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015. november 3., kedd 21:58
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: timea19962 » 2015. november 3., kedd 22:05

Sziasztok!
Jelenleg Garrett 250-essel lengetek,később le szeretném cserélni.
Milyen gépet ajánlotok konkrétan érme kereséshez?
Én a Deltán,Teknetics Eurotek pro-n és a Garrett 350-en gondolkodtam,amit meg is engedhetnék magamnak.
Mit gondoltok róluk? Melyik lenne a legmegfelelőbb erre a célra?



valamitviszavíz
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015. szeptember 19., szombat 14:07
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: valamitviszavíz » 2015. november 4., szerda 5:45

Nekem volt MD3020-am ...ne tudjátok meg. Folyamatosan pinpoint-módban kellett menni, mert olyan lassan reagált hogy észlelés után kb 1 mp-re jelzett be. Pinpointtal keresés, ha megvolt, elengedni és hallgatni mi lehet. Kínszenvedés. 2 hónap után eladtam. Biztosan van jobb minőségű MD is,de ezek után ki merné kipróbálni?! :D



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma