Az új regisztrációk aktiválásához admin jóváhagyás is kell a spammerek miatt. Ezek külföldiek, tehát a regisztrációt megkönnyíti, ha a regisztrálandó névről vagy e-mailről látszik, hogy magyar. Akié mégsem lett aktiválva, esetleg sürgős, küldjön e-mailt!

Melyik a jobb kereső?

Fémkereséshez való eszközök
Gabor
Őrnagy
Őrnagy
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

HozzászólásSzerző: Gabor » 2016. március 18., péntek 14:53

Kezdő gépnek bőven jó a Garrett 150, 30eFt körül lehet már venni garanciálisat is használtan és később ennyiért el is tudod adni, ha váltasz vagy nem tetszik a hobbi.

Norbat
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: Norbat » 2016. március 18., péntek 15:00

A 150-esről nagyon vegyes véleményeket olvastam. Viszont nem tudom, hogy használói, volt használóik voltak-e az írói, vagy csak megrögzöttek, hogy valami szar.

Gabor
Őrnagy
Őrnagy

HozzászólásSzerző: Gabor » 2016. március 18., péntek 15:07

Norbat írta:A 150-esről nagyon vegyes véleményeket olvastam. Viszont nem tudom, hogy használói, volt használóik voltak-e az írói, vagy csak megrögzöttek, hogy valami szar.

Viszonyítás kérdése, kezdőnek felesleges felső kategóriás gép. Első szerintem megtanulni az alap keresési technikát.

https://www.youtube.com/watch?v=g0B-8Y8jB64

Ez egy jó videó, érdemes megnézni.

Norbat
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: Norbat » 2016. március 18., péntek 15:55

Köszi, munkaidőn kívül megnézem majd!
Hobbik terén a lépcsőzetes fejlődés híve vagyok, felső kategóriás gépet akkor sem vennék kezdőként, ha zsebpénzből ki tudnám rázni.

tejesember
Hadnagy
Hadnagy

HozzászólásSzerző: tejesember » 2016. április 4., hétfő 21:16

XP goldmaxx pover vs Deus füles+ 28 fej? szerintetek melyik jobb üdv tejes

Együgyű Károly
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: Együgyű Károly » 2016. április 4., hétfő 21:33

tejesember írta:XP goldmaxx pover vs Deus füles+ 28 fej? szerintetek melyik jobb üdv tejes

Szia! Ha unod az elejét nézd mondjuk 6:40-től, azt el tudod dönteni, hogy melyik a jobb. Amúgy sztem vegyél Argust, mert most van belőle egy csomó eladó! :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=qFip-1iEg4U

kopasz79
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: kopasz79 » 2016. április 8., péntek 22:32

Üdv mindenkinek! Tesoro Cibola-val van valakinek tapasztalata, vagy használ valaki ilyet?
Akinek van, az ne tartsa magában :)

Köszi!

Pirate
Hadnagy
Hadnagy

HozzászólásSzerző: Pirate » 2016. április 9., szombat 11:48

Gabor írta:
Norbat írta:A 150-esről nagyon vegyes véleményeket olvastam. Viszont nem tudom, hogy használói, volt használóik voltak-e az írói, vagy csak megrögzöttek, hogy valami szar.

Viszonyítás kérdése, kezdőnek felesleges felső kategóriás gép. Első szerintem megtanulni az alap keresési technikát.

Szerintem is fontos megtanulni a technikát. Mert ha úgy mész vele hogy a feje 20-30 fokos szögben áll, már láttam ilyet, akkor lehet akármilyen géped. De ha már tudod használni elkezd számítani milyen a gép. Azokkal viszont nem értek egyet akik azt állítják, csakis szerencse vagy jó hely dolga mert ha kimész a legjobb helyre és szerencsésen meglengeted a géped valami jó felett, a gépen sok múlik. Ha 20 mélyen van de a géped 10-et tud, vagy szemétbe teszi akkor hajadra kenheted a szerencsédet.

Gabor
Őrnagy
Őrnagy

HozzászólásSzerző: Gabor » 2016. április 9., szombat 12:32

Pirate írta:
Gabor írta:

Szerintem is fontos megtanulni a technikát. Mert ha úgy mész vele hogy a feje 20-30 fokos szögben áll, már láttam ilyet, akkor lehet akármilyen géped. De ha már tudod használni elkezd számítani milyen a gép. Azokkal viszont nem értek egyet akik azt állítják, csakis szerencse vagy jó hely dolga mert ha kimész a legjobb helyre és szerencsésen meglengeted a géped valami jó felett, a gépen sok múlik. Ha 20 mélyen van de a géped 10-et tud, vagy szemétbe teszi akkor hajadra kenheted a szerencsédet.

Sok múlik a gépen az igaz, első az alap technika megtanulása, a túl érzékeny gép nem jó kezdőknek, mert egy kis fémszilánk, sörétdarab megtréfálhatja, néha van jel, néha nincs... Egy kezdő géppel viszont fog találni, ha szemetet akár, de nem fél órát keresgél egy kis sörétdarabot vagy 3 órán át programozza a profi gépet. Egy jobb kínai MD bőven jó kezdéshez vagy egy kis Garrett és hasonló kategóriás gépek, szerintem.

vtotek
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: vtotek » 2016. április 18., hétfő 20:40

Üdv! A segítségeteket szeretném kérni. Még mindig nagy dilemma közt vagyok. Elrejtett kincseket, tallérokat és sok értékes dolgot szeretnék keresni,de nem tudok dönteni, hogy melyik gépet válasszam! sikerült nehézkesen összespórolnom a pénzt, de tudok választani! Cobra kis és nagy keresőfejjel vagy Magnum kis és nagy keresőfejjel?

HUN73r
Őrmester
Őrmester

HozzászólásSzerző: HUN73r » 2016. április 18., hétfő 21:03

vtotek írta:Üdv! A segítségeteket szeretném kérni. Még mindig nagy dilemma közt vagyok. Elrejtett kincseket, tallérokat és sok értékes dolgot szeretnék keresni,de nem tudok dönteni, hogy melyik gépet válasszam! sikerült nehézkesen összespórolnom a pénzt, de tudok választani! Cobra kis és nagy keresőfejjel vagy Magnum kis és nagy keresőfejjel?

Magnum a jobb. Az ovál fejes.

vtotek
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: vtotek » 2016. április 18., hétfő 21:19

lafaty írta:
vtotek írta:Üdv! A segítségeteket szeretném kérni. Még mindig nagy dilemma közt vagyok. Elrejtett kincseket, tallérokat és sok értékes dolgot szeretnék keresni,de nem tudok dönteni, hogy melyik gépet válasszam! sikerült nehézkesen összespórolnom a pénzt, de tudok választani! Cobra kis és nagy keresőfejjel vagy Magnum kis és nagy keresőfejjel?

Hmm.
Ez most komoly?

lafaty!
igen, komolyan kérdem! minél többet olvasok a két gépről illetve a fórumon a véleményeket, annál nehezebb döntenem. Ebben kérem a segítséget

ul69
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: ul69 » 2016. április 18., hétfő 21:27

vtotek írta:
lafaty írta:

Hmm.
Ez most komoly?

lafaty!
igen, komolyan kérdem! minél többet olvasok a két gépről illetve a fórumon a véleményeket, annál nehezebb döntenem. Ebben kérem a segítséget

be van vetve minden nagy a búza repce kel a naprafogó kukorica erdőben csíp a szunyog kullancs.őszig ráérsz addig vegyél pecabotot :D

HUN73r
Őrmester
Őrmester

HozzászólásSzerző: HUN73r » 2016. április 18., hétfő 21:51

lafaty írta:
vtotek írta:
lafaty írta:

Hmm.
Ez most komoly?

lafaty!

Ha tényleg komolyan gondoltad akkor mindenképpen magnum de kezdésnek ha még nem volt geped akkor nem biztos, hogy ki tudod belőlük hozni a maximumot. Nagyon hosszú a tanulási görbe...

Több gépem volt már előtte, de hogyha a keresési technikát már ismeri az ember, akkor gyorsan bele lehet jönni, mert kevés alap dolog van, amit állítani kell. Kb. az ami a többi gépnél. A többit memóriából azonnal elő lehet hozni. Aztán bele is lehet mélyedni és finomítani. De mondjuk minden digitlis géppel úgy voltam, hogy ezt aztán egy hónapon belül nem bírom megtanulni, de már aznap tudtam velük dolgozni.
És érdemes hozzá egy transzmittert is applikálni ha fülessel mész.
De pecáhatsz is, ha ul-re hallgatsz :D Különben kiszeded előle az aranyakat :mrgreen:

marika

HozzászólásSzerző: marika » 2016. április 19., kedd 6:01

ul69 írta:nagy a búza

Ezért kell jó gép, hogy aláláss! Neked igazán tudnod kéne, különben mitől fog pörögni az eladtam az orgazdának és az elaukcióztattam Bécsben topik?! =))

ul69
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: ul69 » 2016. április 19., kedd 7:49

marika írta:

Ezért kell jó gép, hogy aláláss! Neked igazán tudnod kéne, különben mitől fog pörögni az eladtam az orgazdának és az elaukcióztattam Bécsben topik?! =))

még nem derült ki Neked mid van.már mint géped :lol: :lol: :lol: amugy meg felénk gép se kell csak egy szívlapát meg taliga.csak kimegyek belapátolom a tallérokat aranyat és hazatolom. :lol: amióta megnőtt a vetés jobb a vasvilla mert az közé megy :lol: amúgy is Te én vagyok tehát tudom mi lát minek alá :lol: :lol:

Gladiátor

HozzászólásSzerző: Gladiátor » 2016. április 19., kedd 8:44

Üdv!

Sajnos elrejtett kincseket nem nagyon lehet már találni,mert azokat
vagy megtalálták már,ha mégsem akkor kiforgatta az eke...
99%- ban csak szemetet fogsz szedni sajnos...
Jobb esetben talán találsz 1-2db szép érmét.. (Lehet jobban jársz ha ul69-re hallgatsz)
De legyen szerencséd! :)

marika

HozzászólásSzerző: marika » 2016. április 19., kedd 10:18

ul69 írta:
még nem derült ki Neked mid van.már mint géped :lol: :lol: :lol: amugy meg felénk gép se kell csak egy szívlapát meg taliga.csak kimegyek belapátolom a tallérokat aranyat és hazatolom. :lol: amióta megnőtt a vetés jobb a vasvilla mert az közé megy :lol: amúgy is Te én vagyok tehát tudom mi lát minek alá :lol: :lol:

Fúú már lekopott róla a matrica... =)) =))
Tök jól mondod, a friss vetéssel vigyázni kell, az veszélyes, ott seggbe rugdosnak, ám a 30 centis búzát már lehet nyugodtan túrni. Ezt is észreveszik, de rá se hederítenek, mert a saját szemüknek sem hisznek, hogy ekkora paraszt a világon van, így betudják a jelenséget délibábnak.
Jó lenne visszahozni az örököltem topikot, aszondja régész, hogy bent a múzeumban nem is merték előadni, hogy fél délután 70 érme lett, hát kiröhögték volna őket, így inkább ők is azt hazudták, hogy hazafele örökölték. :D

ul69
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: ul69 » 2016. április 19., kedd 19:24

marika írta:
ul69 írta:

Fúú már lekopott róla a matrica... =)) =))
Tök jól mondod, a friss vetéssel vigyázni kell, az veszélyes, ott seggbe rugdosnak, ám a 30 centis búzát már lehet nyugodtan túrni. Ezt is észreveszik, de rá se hederítenek, mert a saját szemüknek sem hisznek, hogy ekkora paraszt a világon van, így betudják a jelenséget délibábnak.
Jó lenne visszahozni az örököltem topikot, aszondja régész, hogy bent a múzeumban nem is merték előadni, hogy fél délután 70 érme lett, hát kiröhögték volna őket, így inkább ők is azt hazudták, hogy hazafele örökölték. :D

akkor csak egy tuningolt md1-esed lehet tarzanos matricával :D de még az se gerjed 30cm búza fölött csak a májkrémes konzervre :lol: megmondták hogy csak a saját fórumában örökölhet mindenki :D

vtotek
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: vtotek » 2016. április 19., kedd 23:05

marika írta:

köszönöm:)

Vissza: “Fémkeresők, fémkereső tartozékok, kellékek”