Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Melyik a jobb kereső?

Fémkereséshez való eszközök
zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. január 2., kedd 20:28

Risingsun írta:
zoli87 írta:
Risingsun írta:
zoli87 írta:
Risingsun írta:Bounty huntert felejtsd el, egy kalap szar mind.
Már megírtam a tutit.
Advetis 2 Rómára és relikviázni tökéletes, nem fogsz csalódni. Felszín közelből vékony ezüst is jöhet.

Kb.3-4cm tud kevesebbet a Gmaxx II.-nél.
Ez egy régebbi tesztem.
https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=_mt3ioXunoc

Ha kimondottan érmézni szeretnél akkor legyen minimun 12Khz a gép.
Hadizni,rómázni en cobrát ajànlok.Volt adventis es gmaxx is.Mèlysègben meg sem közelítik a cobrát.Èrmézni meg valami magasabb frekiset bàr ezek is szedik szèpen csak a nagyon aprókat kevésbé meg az èlèn àllókat.

Akkor nem tudtad beállítani rendesen a gépet.
Volt nekem is 3 cobrám is és az tény, hogy többet tud mélységbe (kb4-5cm) de az már olyan beállítással amivel terepen használhatatlan.
Bejelez minden fűszálra stb. Azért az XP sokkal stabilabb mint a cobra ! Nem beszélve a súlyáról. És persze az érméket sokkal jobban szedi a XP mint a cobra !
Én valahogy nem vettem èszre :) Na de mindenkinek más a tapasztalata.Nekem a súllyal nem volt gondom.
Pontosítok, Én a cobrát is és a Gmax II. is nagy fejjel használtam...
A cobra "buszkormánnyal" nagyon nehéz...
Egyetèrtek.Azzal tènyleg atom nehèz és nem is szedi úgy az érmèket mint a kisfej.



Cumulus
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2016. november 3., csütörtök 6:46
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Cumulus » 2018. január 2., kedd 20:46

zoli87 írta:
Risingsun írta:
zoli87 írta:
Risingsun írta:
zoli87 írta:
Risingsun írta:Bounty huntert felejtsd el, egy kalap szar mind.
Már megírtam a tutit.
Advetis 2 Rómára és relikviázni tökéletes, nem fogsz csalódni. Felszín közelből vékony ezüst is jöhet.

Kb.3-4cm tud kevesebbet a Gmaxx II.-nél.
Ez egy régebbi tesztem.
https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=_mt3ioXunoc

Ha kimondottan érmézni szeretnél akkor legyen minimun 12Khz a gép.
Hadizni,rómázni en cobrát ajànlok.Volt adventis es gmaxx is.Mèlysègben meg sem közelítik a cobrát.Èrmézni meg valami magasabb frekiset bàr ezek is szedik szèpen csak a nagyon aprókat kevésbé meg az èlèn àllókat.

Akkor nem tudtad beállítani rendesen a gépet.
Volt nekem is 3 cobrám is és az tény, hogy többet tud mélységbe (kb4-5cm) de az már olyan beállítással amivel terepen használhatatlan.
Bejelez minden fűszálra stb. Azért az XP sokkal stabilabb mint a cobra ! Nem beszélve a súlyáról. És persze az érméket sokkal jobban szedi a XP mint a cobra !
Én valahogy nem vettem èszre :) Na de mindenkinek más a tapasztalata.Nekem a súllyal nem volt gondom.
Pontosítok, Én a cobrát is és a Gmax II. is nagy fejjel használtam...
A cobra "buszkormánnyal" nagyon nehéz...
Egyetèrtek.Azzal tènyleg atom nehèz és nem is szedi úgy az érmèket mint a kisfej.
Ha rómázni kell, árkozni, relikviákra szerintem a Cobra a legjobb. 14 éve megvan, nem hinnétek el, mi mindent kiszedtem vele.



Avatar
Risingsun
Százados
Százados
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. március 13., vasárnap 9:18
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Risingsun » 2018. január 3., szerda 19:51

Cumulus írta:
zoli87 írta:
Risingsun írta:
zoli87 írta:
Risingsun írta:
zoli87 írta:
Risingsun írta:Bounty huntert felejtsd el, egy kalap szar mind.
Már megírtam a tutit.
Advetis 2 Rómára és relikviázni tökéletes, nem fogsz csalódni. Felszín közelből vékony ezüst is jöhet.

Kb.3-4cm tud kevesebbet a Gmaxx II.-nél.
Ez egy régebbi tesztem.
https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=_mt3ioXunoc

Ha kimondottan érmézni szeretnél akkor legyen minimun 12Khz a gép.
Hadizni,rómázni en cobrát ajànlok.Volt adventis es gmaxx is.Mèlysègben meg sem közelítik a cobrát.Èrmézni meg valami magasabb frekiset bàr ezek is szedik szèpen csak a nagyon aprókat kevésbé meg az èlèn àllókat.

Akkor nem tudtad beállítani rendesen a gépet.
Volt nekem is 3 cobrám is és az tény, hogy többet tud mélységbe (kb4-5cm) de az már olyan beállítással amivel terepen használhatatlan.
Bejelez minden fűszálra stb. Azért az XP sokkal stabilabb mint a cobra ! Nem beszélve a súlyáról. És persze az érméket sokkal jobban szedi a XP mint a cobra !
Én valahogy nem vettem èszre :) Na de mindenkinek más a tapasztalata.Nekem a súllyal nem volt gondom.
Pontosítok, Én a cobrát is és a Gmax II. is nagy fejjel használtam...
A cobra "buszkormánnyal" nagyon nehéz...
Egyetèrtek.Azzal tènyleg atom nehèz és nem is szedi úgy az érmèket mint a kisfej.
Ha rómázni kell, árkozni, relikviákra szerintem a Cobra a legjobb. 14 éve megvan, nem hinnétek el, mi mindent kiszedtem vele.
Ez érdekes. A cobra szerintem max. 13-éves... Feri biztos kijavít, ha egyáltalán ránéz még a fórumra.

Majd ha egyszer használtok, jól használtok egy magasabb fekis gépet akkor rájöttök, hogy mik felett mehettetek el az istenített cobrával.
Legyen az róma vagy vh.
A cobra nem érméző gép! Sose volt az.
persze ez nem azt jelenti, hogy nem talál, de nem mondanám érme porszívónak.
De nem megyek bele jobban mert különösebben nem érdekel ki milyen gépet vásárol, Én előttem egy reális kép van gépek tekintetében. Megszámolni sem tudnám mennyi féle-fajtát használtam.


www.femkereso.eoldal.hu

zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. január 3., szerda 20:29

Üdv!Lehet,hogy nem jól allítottad be a cobráidat :) Eddig 16 gèpem volt.Nem vicc.Ebből 2 cobra.Ahol a 18khz-es gèppel semmi ertelmeset sem találtam ezzel ott jöttek szèp kis olaszok.Pedig mikor a màsik gèppel voltam kint előtte szinte a multkori làbnyomom alol jött az egyik.Volt több minelabom,xp-k sorolhatnám.A cobra az elsők közt szerepel nàlam.Aprót lehet nem úgy szedi mint egy magas frekis bàr itt egy kolega felvette nekünk videóra,hogy 3as discen 26cmről a kk dènárt meg szèpen jelezte földben kis fejjel,large módban.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. január 3., szerda 20:30

Nagy fejjel nem is érme porszívó amúgy.Kis fejjel sokkal jobb ès azzal is bitang mèlyre lát.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. január 3., szerda 20:36

Nezd a nagyfejes cobra mennyivel rosszabbúl teljesített.
http://postimg.org/image/hdsr3fmjr/



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. január 3., szerda 21:22

zoli87 írta:Nezd a nagyfejes cobra mennyivel rosszabbúl teljesített.
http://postimg.org/image/hdsr3fmjr/
Nekem csak a két alsó sor tetszik - ACE 250 meg a Cobra.....egyforma..... =))



Dolby
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2017. január 6., péntek 20:25
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Dolby » 2018. január 3., szerda 21:46

Nem tudom...de nekem az is fura,hogy a Delta allmetlba a 10cm(!!!) mély arany érmet LAPJÁN 4-es értéken látja...ezt sztem elírták...

tibike írta:
zoli87 írta:Nezd a nagyfejes cobra mennyivel rosszabbúl teljesített.
http://postimg.org/image/hdsr3fmjr/
Nekem csak a két alsó sor tetszik - ACE 250 meg a Cobra.....egyforma..... =))



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. január 3., szerda 22:00

https://youtu.be/MeaaKD5YwDs

Itt a Delta.Igaz csak hang van.



176523
Százados
Százados
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2017. június 29., csütörtök 8:03
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: 176523 » 2018. január 4., csütörtök 6:19

tibike írta:
zoli87 írta:Nezd a nagyfejes cobra mennyivel rosszabbúl teljesített.
http://postimg.org/image/hdsr3fmjr/
Nekem csak a két alsó sor tetszik - ACE 250 meg a Cobra.....egyforma..... =))

Persze, fújt a szél, pár nagyobb fűszál, madárfütty, aztán azt hitték a fémre csipog. :D



Cumulus
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2016. november 3., csütörtök 6:46
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Cumulus » 2018. január 4., csütörtök 12:35

zoli87 írta:Üdv!Lehet,hogy nem jól allítottad be a cobráidat :) Eddig 16 gèpem volt.Nem vicc.Ebből 2 cobra.Ahol a 18khz-es gèppel semmi ertelmeset sem találtam ezzel ott jöttek szèp kis olaszok.Pedig mikor a màsik gèppel voltam kint előtte szinte a multkori làbnyomom alol jött az egyik.Volt több minelabom,xp-k sorolhatnám.A cobra az elsők közt szerepel nàlam.Aprót lehet nem úgy szedi mint egy magas frekis bàr itt egy kolega felvette nekünk videóra,hogy 3as discen 26cmről a kk dènárt meg szèpen jelezte földben kis fejjel,large módban.
Így van. Azt hangsúlyoznám ki, hogy ez nem egy egyszer használatos darab. Rendkívül strapabíró, hogy még most is tökéletes. Egyszer volt benne akkumulátor cserélve, akkor egyszer megnézettem, hogy nem kell e valamit beállítani.
A Cobrámat használom mindenre pointert leszámítva, szinte összenőttünk de szintén volt többfajta más gépem.
Ez egy régi fajta, ennek nincs hangerő gombja és tényleg 14 éves. Akkoriban óriási szám volt, mert még senkinek nem volt ilyenje, az Explorer számított a legeslegjobb gépnek ami mélységben sehol sincs ehhez. És most is az egyik legjobb szerintem.
Sokat számít az is, kinek a kezében van. Aki megbecsüli, annak nagyon meghálálja.
14 éve írtam is róla az akkori fórumban, de az már sehol sincs. :o Sümegen is egyet beszóltam :) Talán az indexes megy még a régiek közül, de az nem érdekes. De a Cobra még megvan ;)
Már hogy ilyen bőbeszédű lettem, fele annyi hozzászólásom lehet összesen, mint ahány éve Cobrázok :lol:



Avatar
Risingsun
Százados
Százados
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. március 13., vasárnap 9:18
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Risingsun » 2018. január 4., csütörtök 17:40

Na jó ezt a tesztet hadjuk.
Én ott voltam, bemondás alapon ment.
Ha azt mondta a tag hogy "ásnám" akkor behúzták...
:)

Egy vicc volt az egész.
Egyébként 3 cobrám volt, még kis fejem is volt hozzá stb.
Nekem pont az ellenkezője volt a tapasztalatom, ahol cobrával mentem utána szedtem a goldmax powerrel az érméket vagonszám.
Ja meg a tigris lánctalp csapszeget ami felett 1000%, hogy a cobrával többször is átmentem felette...
176523 írta:
tibike írta:
zoli87 írta:Nezd a nagyfejes cobra mennyivel rosszabbúl teljesített.
http://postimg.org/image/hdsr3fmjr/
Nekem csak a két alsó sor tetszik - ACE 250 meg a Cobra.....egyforma..... =))

Persze, fújt a szél, pár nagyobb fűszál, madárfütty, aztán azt hitték a fémre csipog. :D


www.femkereso.eoldal.hu

176523
Százados
Százados
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2017. június 29., csütörtök 8:03
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: 176523 » 2018. január 4., csütörtök 19:10

Risingsun írta:Na jó ezt a tesztet hadjuk.
Én ott voltam, bemondás alapon ment.
Ha azt mondta a tag hogy "ásnám" akkor behúzták...
:)

Egy vicc volt az egész.
Egyébként 3 cobrám volt, még kis fejem is volt hozzá stb.
Nekem pont az ellenkezője volt a tapasztalatom, ahol cobrával mentem utána szedtem a goldmax powerrel az érméket vagonszám.
Ja meg a tigris lánctalp csapszeget ami felett 1000%, hogy a cobrával többször is átmentem felette...
176523 írta:
tibike írta:
zoli87 írta:Nezd a nagyfejes cobra mennyivel rosszabbúl teljesített.
http://postimg.org/image/hdsr3fmjr/
Nekem csak a két alsó sor tetszik - ACE 250 meg a Cobra.....egyforma..... =))

Persze, fújt a szél, pár nagyobb fűszál, madárfütty, aztán azt hitték a fémre csipog. :D
Már csak azért is semmitérő így az egész, mert nem látni mikor adja a jelet. Élesben, ha az első elhúzásra nincs értékelhető onnan kukás az egész. Itt pusztán a hangokból nekem sokszor nagyon az jön, hogy tudjuk, hogy ott van, maszatolunk jobbról-balról, valahonnan majd csak lesz valami, illetve olyan érzésem is van többször, hogy először pusztán minden percben 53 másik ilyen nyekergést hallunk, de mivel tudjuk, hogy ott van, jó lesz az találatnak is.
Szétszórni a tárgyakat adott területen, véletlenszerűen, majd ráküldeni az embert minden információ nélkül. Menjen végig és lássuk úgy hányat szed fel. Minden más hülyeség.



Avatar
Risingsun
Százados
Százados
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. március 13., vasárnap 9:18
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Risingsun » 2018. január 4., csütörtök 20:20

Volt olyan is, hogy all metals-ban vitték a gépet, pl cobra és ahol a szelektálás lett volna a lényeg Pl. a céltárgy mellett vasszeg, vagy egy salakos kőzet stb. Persze, hogy azt is jelezte... :)

A lényeg, ha megvan elégedve a mókus azzal amivel jár akkor jó.
Nekem volt Fischer, whites, Xp, minelab, 3corba, 2magnum, 4 delta,mély keresők stb. tényleg nem tudnám felsorolni, csupa csúcskategória.
Ha kijutok sajnos mostanában elég ritkán, Deltát viszem...
176523 írta:
Risingsun írta:Na jó ezt a tesztet hadjuk.
Én ott voltam, bemondás alapon ment.
Ha azt mondta a tag hogy "ásnám" akkor behúzták...
:)

Egy vicc volt az egész.
Egyébként 3 cobrám volt, még kis fejem is volt hozzá stb.
Nekem pont az ellenkezője volt a tapasztalatom, ahol cobrával mentem utána szedtem a goldmax powerrel az érméket vagonszám.
Ja meg a tigris lánctalp csapszeget ami felett 1000%, hogy a cobrával többször is átmentem felette...
176523 írta:
tibike írta:
zoli87 írta:Nezd a nagyfejes cobra mennyivel rosszabbúl teljesített.
http://postimg.org/image/hdsr3fmjr/
Nekem csak a két alsó sor tetszik - ACE 250 meg a Cobra.....egyforma..... =))

Persze, fújt a szél, pár nagyobb fűszál, madárfütty, aztán azt hitték a fémre csipog. :D
Már csak azért is semmitérő így az egész, mert nem látni mikor adja a jelet. Élesben, ha az első elhúzásra nincs értékelhető onnan kukás az egész. Itt pusztán a hangokból nekem sokszor nagyon az jön, hogy tudjuk, hogy ott van, maszatolunk jobbról-balról, valahonnan majd csak lesz valami, illetve olyan érzésem is van többször, hogy először pusztán minden percben 53 másik ilyen nyekergést hallunk, de mivel tudjuk, hogy ott van, jó lesz az találatnak is.
Szétszórni a tárgyakat adott területen, véletlenszerűen, majd ráküldeni az embert minden információ nélkül. Menjen végig és lássuk úgy hányat szed fel. Minden más hülyeség.


www.femkereso.eoldal.hu

zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. január 4., csütörtök 20:28

Risingsun írta:Volt olyan is, hogy all metals-ban vitték a gépet, pl cobra és ahol a szelektálás lett volna a lényeg Pl. a céltárgy mellett vasszeg, vagy egy salakos kőzet stb. Persze, hogy azt is jelezte... :)

A lényeg, ha megvan elégedve a mókus azzal amivel jár akkor jó.
Nekem volt Fischer, whites, Xp, minelab, 3corba, 2magnum, 4 delta,mély keresők stb. tényleg nem tudnám felsorolni, csupa csúcskategória.
Ha kijutok sajnos mostanában elég ritkán, Deltát viszem...
Üdv! Milyen white's-od volt megkérdezhetem?
176523 írta:
Risingsun írta:Na jó ezt a tesztet hadjuk.
Én ott voltam, bemondás alapon ment.
Ha azt mondta a tag hogy "ásnám" akkor behúzták...
:)

Egy vicc volt az egész.
Egyébként 3 cobrám volt, még kis fejem is volt hozzá stb.
Nekem pont az ellenkezője volt a tapasztalatom, ahol cobrával mentem utána szedtem a goldmax powerrel az érméket vagonszám.
Ja meg a tigris lánctalp csapszeget ami felett 1000%, hogy a cobrával többször is átmentem felette...
176523 írta:
tibike írta:
zoli87 írta:Nezd a nagyfejes cobra mennyivel rosszabbúl teljesített.
http://postimg.org/image/hdsr3fmjr/
Nekem csak a két alsó sor tetszik - ACE 250 meg a Cobra.....egyforma..... =))

Persze, fújt a szél, pár nagyobb fűszál, madárfütty, aztán azt hitték a fémre csipog. :D
Már csak azért is semmitérő így az egész, mert nem látni mikor adja a jelet. Élesben, ha az első elhúzásra nincs értékelhető onnan kukás az egész. Itt pusztán a hangokból nekem sokszor nagyon az jön, hogy tudjuk, hogy ott van, maszatolunk jobbról-balról, valahonnan majd csak lesz valami, illetve olyan érzésem is van többször, hogy először pusztán minden percben 53 másik ilyen nyekergést hallunk, de mivel tudjuk, hogy ott van, jó lesz az találatnak is.
Szétszórni a tárgyakat adott területen, véletlenszerűen, majd ráküldeni az embert minden információ nélkül. Menjen végig és lássuk úgy hányat szed fel. Minden más hülyeség.



Avatar
Risingsun
Százados
Százados
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. március 13., vasárnap 9:18
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Risingsun » 2018. január 4., csütörtök 20:35

whites 6000 di pro de már nagyon régen... :) Talán igaz sem volt.
Ekkoriban ez volt a csúcs, na meg a Fischer 1266 :)
Aztán sikerült hozzájutnom egy Minelab Relic hawk-hoz, na az még mindig jó mélységet tud. Nem véletlenül másolta a Feri a Cobrát is erről.
Sajnos anyagi okokból meg kellett válnom tőle.

De próbálgattam XLT, DFX-et nekem nem jött be.
Főleg amikor a DFX fején csiszoltam a vékony aranya láncot, de meg sem nyikkant...
zoli87 írta:
Risingsun írta:Volt olyan is, hogy all metals-ban vitték a gépet, pl cobra és ahol a szelektálás lett volna a lényeg Pl. a céltárgy mellett vasszeg, vagy egy salakos kőzet stb. Persze, hogy azt is jelezte... :)

A lényeg, ha megvan elégedve a mókus azzal amivel jár akkor jó.
Nekem volt Fischer, whites, Xp, minelab, 3corba, 2magnum, 4 delta,mély keresők stb. tényleg nem tudnám felsorolni, csupa csúcskategória.
Ha kijutok sajnos mostanában elég ritkán, Deltát viszem...
Üdv! Milyen white's-od volt megkérdezhetem?
176523 írta:
Risingsun írta:Na jó ezt a tesztet hadjuk.
Én ott voltam, bemondás alapon ment.
Ha azt mondta a tag hogy "ásnám" akkor behúzták...
:)

Egy vicc volt az egész.
Egyébként 3 cobrám volt, még kis fejem is volt hozzá stb.
Nekem pont az ellenkezője volt a tapasztalatom, ahol cobrával mentem utána szedtem a goldmax powerrel az érméket vagonszám.
Ja meg a tigris lánctalp csapszeget ami felett 1000%, hogy a cobrával többször is átmentem felette...
176523 írta:
tibike írta:
zoli87 írta:Nezd a nagyfejes cobra mennyivel rosszabbúl teljesített.
http://postimg.org/image/hdsr3fmjr/
Nekem csak a két alsó sor tetszik - ACE 250 meg a Cobra.....egyforma..... =))

Persze, fújt a szél, pár nagyobb fűszál, madárfütty, aztán azt hitték a fémre csipog. :D
Már csak azért is semmitérő így az egész, mert nem látni mikor adja a jelet. Élesben, ha az első elhúzásra nincs értékelhető onnan kukás az egész. Itt pusztán a hangokból nekem sokszor nagyon az jön, hogy tudjuk, hogy ott van, maszatolunk jobbról-balról, valahonnan majd csak lesz valami, illetve olyan érzésem is van többször, hogy először pusztán minden percben 53 másik ilyen nyekergést hallunk, de mivel tudjuk, hogy ott van, jó lesz az találatnak is.
Szétszórni a tárgyakat adott területen, véletlenszerűen, majd ráküldeni az embert minden információ nélkül. Menjen végig és lássuk úgy hányat szed fel. Minden más hülyeség.


www.femkereso.eoldal.hu

Avatar
Darwin
Százados
Százados
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015. október 1., csütörtök 16:23
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Darwin » 2018. január 5., péntek 11:57

El tudom képzelni ezt a bemondásos tesztet. :)) Azért az ACE és Cobra sem ugyanaz...
Amondó volnék, hogy az a legjobb teszt véleményem szerint is ha véletlenszerűen vannak teszt fémek széjjelszórva. DE ebben is benne van az ember, akinek a kezében van a gép. A legcsúcsabbal se fog semmire se jutni ha nem tudja kezelni. Szinte fáj amikor látom, hogy emberek úgy lengetik a gépet mintha golfozni akarnának :lol: Vak tyúk is talál szemet, de ezért kár kiadni sokszáz ezret. Az is számít ám, hogy mennyire vasas a hely! Mert mi teszteltünk már úgy is zöldfülű koromban, hogy elástuk az érmét, és a rátemetett földben három vas is volt. Képzelhetitek. Tanulságos eset volt, alig bírtuk vissza szedni a saját érménket :lol:
Tehát az ember is nagyon sokat számít. Mi kinn azt a "tesztet" csináljuk, hogy ránézünk egymás jelére. És ha egyáltalán jelez a gép, akkor is az "nyert", aki megmondta, hogy ásandó dolog-e. DE ez is helytől függő. Olaszon, árkon egyértelmű a Cobra fölénye. Abban azért benne van a sok-sok óra gyakorlás is. A Delta is nagyon jól muzsikál, azt inkább kk helyeken veszem elő. Zoli írta, hogy remekül kiegészítik egymást, és igaza van, ez a kettő együtt szinte mindenre csúcs.
Most eddig a legszimpatikusabbak a Cobra, Delta és Magnum. Ez a harmadik az, ahol kiemelkedően a legjobb volt az ásható jelek aránya a falshoz képest Van akinek a mélység a fontos, van aki kevés szemetet akar ásni, van aki dénárt gyűjt van aki ágyúhüvelyt stb Tehát ettől is függ melyik a jó gép. Meg ha találtál egy tényleg ütős darabot, akkor az lesz a jó amivel azt találtad :D
A Relicet én ismerem, akartam is olyan nyelet szerezni a Deltához a fejfelfogatás miatt de nem jött össze. Ennek nagyon profi katonai kinézete van, szinte csábít az árkozásra, de se az övön hordható, sokszor megszakadó aksi, se a hangszóró hiánya, se a csipogó hang nem jött be. Képességben se olyan jó, összehasonlítottuk alaposan a Cobrával. Ha erről lett másolva a Cobra, akkor valami nem stimmel, mert a másolat gyengébb szokott lenni nem erősebb ;) Na mindegy, az nagyon ember függő is kinek mi jön be
A Whites 5900 is volt nekem, az olyan mint a 6000, de kézi talaj beállítós mint a cobra vagy inkább a Tejon. Jó, de eljárt felette az idő. Viszont ismerek valakit egy kb. 25 éves Fisherrel, és hiába nem olyan jó a gépe a maiakhoz képest, annyira összeforrt vele, a hosszú évek alatt, hogy neki más nem is jó és ezzel az őskövülettel egész kitűnően boldogul. De az akkoriban a legcsúcsabb gép volt, szóval nem gagyit vett.
Fordítottja a Nokta és hasonlóak amiről volt szó, és sok száz ezerért vagy milliókért egy nagy ....-t kapsz, de legalább szponzoráltad török testvéreinket :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Darwin 2018. január 5., péntek 12:10-kor.


Delta, Cobra, Magnum és lelkesedés

zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. január 5., péntek 12:06

Darwin írta:El tudom képzelni ezt a bemondásos tesztet. :)) Azért az ACE és Cobra sem ugyanaz...
Amondó volnék, hogy az a legjobb teszt véleményem szerint is ha véletlenszerűen vannak teszt fémek széjjelszórva. DE ebben is benne van az ember, akinek a kezében van a gép. A legcsúcsabbal se fog semmire se jutni ha nem tudja kezelni. Szinte fáj amikor látom, hogy emberek úgy lengetik a gépet mintha golfozni akarnának :lol: Vak tyúk is talál szemet, de ezért kár kiadni sokszáz ezret. Az is számít ám, hogy mennyire vasas a hely! Mert mi teszteltünk már úgy is zöldfülű koromban, hogy elástuk az érmét, és a rátemetett földben három vas is volt. Képzelhetitek. Tanulságos eset volt, alig bírtuk vissza szedni a saját érménket :lol:
Tehát az ember is nagyon sokat számít. Mi kinn azt a "tesztet" csináljuk, hogy ránézünk egymás jelére. És ha egyáltalán jelez a gép, akkor is az "nyert", aki megmondta, hogy ásandó dolog-e. DE ez is helytől függő. Olaszon, árkon egyértelmű a Cobra fölénye. Abban azért benne van a sok-sok óra gyakorlás is. A Delta is nagyon jól muzsikál, azt inkább kk helyeken veszem elő. Zoli írta, hogy remekül kiegészítik egymást, és igaza van, ez a kettő együtt szinte mindenre csúcs.
Most eddig a legszimpatikusabbak a Cobra, Delta és Magnum. Ez a harmadik az, ahol kiemelkedően a legjobb volt az ásható jelek aránya a falshoz képest Van akinek a mélység a fontos, van aki kevés szemetet akar ásni, van aki dénárt gyűjt van aki ágyúhüvelyt stb Tehát ettől is függ melyik a jó gép. Meg ha találtál egy tényleg ütős darabot, akkor az lesz a jó amivel azt találtad :D
A Relicet én ismerem, akartam is olyan nyelet szerezni a Deltához a fejfelfogatás miatt de nem jött össze. Ennek nagyon profi katonai kinézete van, szinte csábít az árkozásra, de se az övön hordható, sokszor megszakadó aksi, se a hangszóró hiánya, se a csipogó hang nem jött be. Képességben se olyan jó, összehasonlítottuk alaposan a Cobrával. Ha erről lett másolva a Cobra, akkor valami nem stimmel, mert a másolat gyengébb szokott lenni nem erősebb ;) Na mindegy, ez ember függő van ismerősöm, aki a régi Wartburgját siratja most is, közben Passatja van ami pedig meg énszerintem sokkal jobb. Szerinte nem.
A Whites 5900 is volt nekem, az olyan mint a 6000, de kézi talajbeállítós mint a cobra vagy inkább a Tejon. Jó, de eljárt felette az idő. Viszont ismerek valakit egy kb. 25 éves Fisherrel, és hiába egy nagy ... a gépe a maiakhoz képest, annyira összeforrt vele, a hosszú évek alatt, hogy neki más nem is jó és ezzel az őskövülettel egész kitűnően boldogul.
Üdv! Úgy tudom a Cobra elődjéhez a Minelab Musketeer lett alapul véve.De a cobra sokkal többet tud.



Avatar
Darwin
Százados
Százados
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015. október 1., csütörtök 16:23
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Darwin » 2018. január 5., péntek 12:14

zoli87 írta:
Darwin írta:El tudom képzelni ezt a bemondásos tesztet. :)) Azért az ACE és Cobra sem ugyanaz...
Amondó volnék, hogy az a legjobb teszt véleményem szerint is ha véletlenszerűen vannak teszt fémek széjjelszórva. DE ebben is benne van az ember, akinek a kezében van a gép. A legcsúcsabbal se fog semmire se jutni ha nem tudja kezelni. Szinte fáj amikor látom, hogy emberek úgy lengetik a gépet mintha golfozni akarnának :lol: Vak tyúk is talál szemet, de ezért kár kiadni sokszáz ezret. Az is számít ám, hogy mennyire vasas a hely! Mert mi teszteltünk már úgy is zöldfülű koromban, hogy elástuk az érmét, és a rátemetett földben három vas is volt. Képzelhetitek. Tanulságos eset volt, alig bírtuk vissza szedni a saját érménket :lol:
Tehát az ember is nagyon sokat számít. Mi kinn azt a "tesztet" csináljuk, hogy ránézünk egymás jelére. És ha egyáltalán jelez a gép, akkor is az "nyert", aki megmondta, hogy ásandó dolog-e. DE ez is helytől függő. Olaszon, árkon egyértelmű a Cobra fölénye. Abban azért benne van a sok-sok óra gyakorlás is. A Delta is nagyon jól muzsikál, azt inkább kk helyeken veszem elő. Zoli írta, hogy remekül kiegészítik egymást, és igaza van, ez a kettő együtt szinte mindenre csúcs.
Most eddig a legszimpatikusabbak a Cobra, Delta és Magnum. Ez a harmadik az, ahol kiemelkedően a legjobb volt az ásható jelek aránya a falshoz képest Van akinek a mélység a fontos, van aki kevés szemetet akar ásni, van aki dénárt gyűjt van aki ágyúhüvelyt stb Tehát ettől is függ melyik a jó gép. Meg ha találtál egy tényleg ütős darabot, akkor az lesz a jó amivel azt találtad :D
A Relicet én ismerem, akartam is olyan nyelet szerezni a Deltához a fejfelfogatás miatt de nem jött össze. Ennek nagyon profi katonai kinézete van, szinte csábít az árkozásra, de se az övön hordható, sokszor megszakadó aksi, se a hangszóró hiánya, se a csipogó hang nem jött be. Képességben se olyan jó, összehasonlítottuk alaposan a Cobrával. Ha erről lett másolva a Cobra, akkor valami nem stimmel, mert a másolat gyengébb szokott lenni nem erősebb ;) Na mindegy, ez ember függő van ismerősöm, aki a régi Wartburgját siratja most is, közben Passatja van ami pedig meg énszerintem sokkal jobb. Szerinte nem.
A Whites 5900 is volt nekem, az olyan mint a 6000, de kézi talajbeállítós mint a cobra vagy inkább a Tejon. Jó, de eljárt felette az idő. Viszont ismerek valakit egy kb. 25 éves Fisherrel, és hiába egy nagy ... a gépe a maiakhoz képest, annyira összeforrt vele, a hosszú évek alatt, hogy neki más nem is jó és ezzel az őskövülettel egész kitűnően boldogul.
Üdv! Úgy tudom a Cobra elődjéhez a Minelab Musketeer lett alapul véve.De a cobra sokkal többet tud.
Én is így tudom, mmaga a készítő mondta, de a Relic és a Musketeer szinte csak külsőre különbözik, a relicen nagy fej van és egy-két plusz kapcsoló ami igazi különbség


Delta, Cobra, Magnum és lelkesedés

Avatar
Feri
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 18:41
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Feri » 2018. január 7., vasárnap 12:49

Szoktam olvasgatni a fórumot, de nem lógok állandóan rajta, és csak ritkán avatkozom be.
A Cobra ténylegesen 2003. szeptembere óta létezik, az első szérián még nem volt hangerőszabályzó és "tone" gomb, a jelenlegi verzió 2004. eleje óta készül. Sok kisebb módosítás történt időközben, többféle nyél, más akku, töltő, kisebb áramköri kiigazítások, de a lényegen nem változtattam, mert annyira jól sikerült már elsőre.
A Cobra a Twin Star nevű műszer alapján készült, ami gyakorlatilag a Minelab Musketeer feljavított verziója, és csak két példány készült belőle. Sokaknak elmeséltem már a történetet, ami igazándiból mellékes. A lényeg az, hogy a Musketeer alapján készült. A Musketeer pedig a Relic Hawk kisebb fejes, "butított" verziója, de lényegesen népszerűbb annál és az egyik legjobb analóg fémkereső. A Musketeerben a sok igen jó megvalósítás mellett számos olyan műszaki megoldás is van, amit én nem találtam jónak, utóbbiak kijavításával keletkezett a Twin Star. Ehhez az alaphoz tettem hozzá a saját továbbfejlesztési ötleteimet, így született a Cobra. Ez van, akinek úgy tetszik, nyugodtan tekintse másolatnak, de közel sem az ;)
Amióta a Fisher cégnél kitaláltak egy egyszerű megoldást arra, hogy hogyan lehet az addigi, szinte kizárólag non-motion jellegű fémkeresőket sokkal stabilabbá, gyorsabbá és érzékenyebbé tenni, a fémkeresők ezt az elvet valósítják meg több-kevesebb sikerrel. Tehát ennyi erővel szinte minden kézi fémkereső, beleértve a digitálisakat is, akár Fisher koppintásnak is tekinthető ;) Ami igazán innovatívnak tekinthető a konstrukcióim közül, az a Magnum, ami tele van teljesen új megoldásokkal.
A Cobra mind a mai napig az egyik legnépszerűbb fémkereső Magyarországon. Kezdettől fogva kapott hideget és meleget, a lelkendező dicséretektől az alattomos lehúzásig minden előfordult, de összességében nagyon pozitív a megítélése a felhasználók körében. Annyira jól sikerült, hogy a Cobrának készült klón verziója is Hunter néven.


www.metaldetector.hu

nicecool
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2018. február 4., vasárnap 15:31
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: nicecool » 2018. február 7., szerda 18:21

Sziasztok!
Fémdetektor vásárlás előtt állok éppen, és nem szeretném elkapkodni a dolgot. Volt már keresőm, csak tartottam egy kis szünetet, és most ismét megjött a kedvem.... Hadizásra kellene, árkokhoz főleg. Ez a fémdetektor típus keltette fel leginkább az érdeklődésemet: Eladó Golden Mask 4 Pro S 28x32-es DD fejjel kombinálva. Kinek mi a tapasztalata? Ez alkalmas lehet? Úgy tudom, hogy a Golden Mask egy igen népszerű bolgár műszer, ami komoly tudással rendelkezik. You tube videókat néztem már róla, jónak tűnik így nagy fejjel. Előre is köszönöm a segítő szándékú hozzászólásokat ! ;)



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. február 7., szerda 18:36

nicecool írta:Sziasztok!
Fémdetektor vásárlás előtt állok éppen, és nem szeretném elkapkodni a dolgot. Volt már keresőm, csak tartottam egy kis szünetet, és most ismét megjött a kedvem.... Hadizásra kellene, árkokhoz főleg. Ez a fémdetektor típus keltette fel leginkább az érdeklődésemet: Eladó Golden Mask 4 Pro S 28x32-es DD fejjel kombinálva. Kinek mi a tapasztalata? Ez alkalmas lehet? Úgy tudom, hogy a Golden Mask egy igen népszerű bolgár műszer, ami komoly tudással rendelkezik. You tube videókat néztem már róla, jónak tűnik így nagy fejjel. Előre is köszönöm a segítő szándékú hozzászólásokat ! ;)
A magyar gyártású cobrát ajánlom.Amire neked kell,azon a területen nincs ellenfele.40cm-es fejjel.De 25-cm-es fejjel is kimagasló mélységet tud.Golden maskom is volt,az inkább érmézni való.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. február 7., szerda 18:42

zoli87 írta:
nicecool írta:Sziasztok!
Fémdetektor vásárlás előtt állok éppen, és nem szeretném elkapkodni a dolgot. Volt már keresőm, csak tartottam egy kis szünetet, és most ismét megjött a kedvem.... Hadizásra kellene, árkokhoz főleg. Ez a fémdetektor típus keltette fel leginkább az érdeklődésemet: Eladó Golden Mask 4 Pro S 28x32-es DD fejjel kombinálva. Kinek mi a tapasztalata? Ez alkalmas lehet? Úgy tudom, hogy a Golden Mask egy igen népszerű bolgár műszer, ami komoly tudással rendelkezik. You tube videókat néztem már róla, jónak tűnik így nagy fejjel. Előre is köszönöm a segítő szándékú hozzászólásokat ! ;)
A magyar gyártású cobrát ajánlom.Amire neked kell,azon a területen nincs ellenfele.40cm-es fejjel.De 25-cm-es fejjel is kimagasló mélységet tud.Golden maskom is volt,az inkább érmézni való.
http://metaldetector.hu/cobra.html



nicecool
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2018. február 4., vasárnap 15:31
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: nicecool » 2018. február 7., szerda 23:20

Szia!
Köszönöm szépen a tippet! 4 fajta keresőn gondolkodtam idáig... Deus, magnum,cobra, és ez a mostani golden mask 4 pro s. Golden maskkal kapcsolatban nem voltam annyira biztos mivel kimondott mélységgel kapcsolatosan érméről láttam videókat, deus-ról olvastam hogy sokat tud, viszont túl van árazva... Legkomolyabban az érdekelt, hogy a Feri féle Cobra vagy Magnum (ami kérhető mélységi szondásként is) közül melyik a legcélszerűbb? És szerinted miért inkább a Cobra mintsem a Magnum? Mert a Cobra nagy fejjel ugyanannyit tud és ugyanúgy kiváló hadizásra? Köszi előre is a választ!



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. február 8., csütörtök 6:43

A magnum mélykereső szondával nagy tárgyakra biztos jobb mint a cobra a nagy fejjel.De magnumom még nem volt ezért inkàbb olyan mondjon véleményt aki mindkettőt használta.



Avatar
Királykobra
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:14
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Királykobra » 2018. február 8., csütörtök 21:38

nicecool írta:Szia!
Köszönöm szépen a tippet! 4 fajta keresőn gondolkodtam idáig... Deus, magnum,cobra, és ez a mostani golden mask 4 pro s. Golden maskkal kapcsolatban nem voltam annyira biztos mivel kimondott mélységgel kapcsolatosan érméről láttam videókat, deus-ról olvastam hogy sokat tud, viszont túl van árazva... Legkomolyabban az érdekelt, hogy a Feri féle Cobra vagy Magnum (ami kérhető mélységi szondásként is) közül melyik a legcélszerűbb? És szerinted miért inkább a Cobra mintsem a Magnum? Mert a Cobra nagy fejjel ugyanannyit tud és ugyanúgy kiváló hadizásra? Köszi előre is a választ!
Hadizni a KÉZI gépek között a Cobra a legjobb, az biztos. De mélykeresős Magnumot még nem láttam élőben, lehet az jobb. Viszont azért az se mindegy, hogy mekkora valami. Egy cimbinek van kézi, de a Cobra mélyebb szerintem.



unikornis
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2017. július 30., vasárnap 18:30
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: unikornis » 2018. február 13., kedd 12:39

https://www.youtube.com/watch?v=gGwqHyUSUI8&t=11s

Tanulságos teszt, az expi II. és az xterra 70-705 anno ezért ment a háztól, mert ugyanez volt a tapasztalatom a terepen, főleg szemetes kk-on. Remélem az Eq 800-nál ezt már kiküszöbölik az 5 fokozatú gyorsaság állítással és az egyéb 'fícsörökkel'.



Triondor
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2017. december 29., péntek 16:00
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Triondor » 2018. február 13., kedd 13:12

Nekem X-terra 705öm van most kezdőgépnek és felcsíp mindent a vas mellett. Teszteltem saját gödrökkel is ahova én pakoltam be, és élesben is ez a tapasztalatom vele.



unikornis
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2017. július 30., vasárnap 18:30
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: unikornis » 2018. február 13., kedd 14:24

Triondor írta:Nekem X-terra 705öm van most kezdőgépnek és felcsíp mindent a vas mellett. Teszteltem saját gödrökkel is ahova én pakoltam be, és élesben is ez a tapasztalatom vele.
Három évig nyúztam a 705-t, és jó gép, de amikor a deussal kimentem ugyanarra a helyre, akkor kb. 3 x annyit találtam, főleg az aprót, és ha nem egy síkban van a kis érme a vassal, mint ebben a videóban, ami a legtöbb esetben így adódik a terepen, akkor elhagyja az érmét, pont azért tettem fel ezt a videót, mert itthon is kipróbáltam. Videón láttam, hogy talán még az új Makro Racerek tudják ezt, a gyorsaságuk miatt, de azzal nincsen gyakorlati tapasztalatom, csak a Minelabbokkal, és azok nem tudják, semmiféle beállítással ezt, amit itt a pacák mutat, és a gyakorlatban ez a gyakoribb eset sajnos.



Triondor
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2017. december 29., péntek 16:00
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Triondor » 2018. február 13., kedd 18:04

Kiismerni a miérteket nagyon jó gépnek tartom a 705öst (egy at pro meg egy régi whites volt még ami a kezemben forgolódott - nem az enyém). Egyelőre sajnálnék Deust venni, mert szó szerint kapálom a földet az enyémmel :D Ahhoz meg drága a fej a deushoz



Magus
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2017. február 16., csütörtök 10:39
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Magus » 2018. február 13., kedd 21:52

unikornis írta:
Triondor írta:Nekem X-terra 705öm van most kezdőgépnek és felcsíp mindent a vas mellett. Teszteltem saját gödrökkel is ahova én pakoltam be, és élesben is ez a tapasztalatom vele.
Három évig nyúztam a 705-t, és jó gép, de amikor a deussal kimentem ugyanarra a helyre, akkor kb. 3 x annyit találtam, főleg az aprót, és ha nem egy síkban van a kis érme a vassal, mint ebben a videóban, ami a legtöbb esetben így adódik a terepen, akkor elhagyja az érmét, pont azért tettem fel ezt a videót, mert itthon is kipróbáltam. Videón láttam, hogy talán még az új Makro Racerek tudják ezt, a gyorsaságuk miatt, de azzal nincsen gyakorlati tapasztalatom, csak a Minelabbokkal, és azok nem tudják, semmiféle beállítással ezt, amit itt a pacák mutat, és a gyakorlatban ez a gyakoribb eset sajnos.
Látom unikornis barátom, h nem bírod ki komment nélkül :D ..... sztem is az egyik legjobb gép a Deus, csak sokan megválnak tőle szarér-hugyért, mert nem értenek hozzá...... csüt. V. Péntek tal? Csörrögj rám, h jó. ;)



unikornis
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2017. július 30., vasárnap 18:30
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: unikornis » 2018. február 13., kedd 22:17

Magus írta:
unikornis írta:
Triondor írta:Nekem X-terra 705öm van most kezdőgépnek és felcsíp mindent a vas mellett. Teszteltem saját gödrökkel is ahova én pakoltam be, és élesben is ez a tapasztalatom vele.
Három évig nyúztam a 705-t, és jó gép, de amikor a deussal kimentem ugyanarra a helyre, akkor kb. 3 x annyit találtam, főleg az aprót, és ha nem egy síkban van a kis érme a vassal, mint ebben a videóban, ami a legtöbb esetben így adódik a terepen, akkor elhagyja az érmét, pont azért tettem fel ezt a videót, mert itthon is kipróbáltam. Videón láttam, hogy talán még az új Makro Racerek tudják ezt, a gyorsaságuk miatt, de azzal nincsen gyakorlati tapasztalatom, csak a Minelabbokkal, és azok nem tudják, semmiféle beállítással ezt, amit itt a pacák mutat, és a gyakorlatban ez a gyakoribb eset sajnos.
Látom unikornis barátom, h nem bírod ki komment nélkül :D ..... sztem is az egyik legjobb gép a Deus, csak sokan megválnak tőle szarér-hugyért, mert nem értenek hozzá...... csüt. V. Péntek tal? Csörrögj rám, h jó. ;)
Brutál sz@r az idő, most sajnos csak kommentelni lehet, de lesz ez még így se :D



nicecool
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2018. február 4., vasárnap 15:31
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: nicecool » 2018. február 14., szerda 7:08

Mekkora súlya van az új Cobrának nagy fejjel?



nicecool
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2018. február 4., vasárnap 15:31
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: nicecool » 2018. február 14., szerda 8:06

És a 40-es fej nem zavaró már? Csak nekem elsőre túl nagynak tűnik.... Úgy érdeklődök,hogy még nem volt a kezemben Cobra! Köszi előre is !



Timber
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2016. január 8., péntek 11:26
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Timber » 2018. február 17., szombat 17:59

nicecool írta:És a 40-es fej nem zavaró már? Csak nekem elsőre túl nagynak tűnik.... Úgy érdeklődök,hogy még nem volt a kezemben Cobra! Köszi előre is !
Van súlya szépen. Lehet izmozni :D De elsőre inkább a 25 fej jobb szerintem. Az olyan mindenre-jó-fej :D Mélyre azért jobb a nagy.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. február 18., vasárnap 20:27

Usában màr erkeznek az equinoxok.Egyre több a teszt.
https://m.youtube.com/watch?v=x-JjmhYKm6w



zsolt70
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018. február 20., kedd 19:46
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: zsolt70 » 2018. február 22., csütörtök 23:18

Sziasztok!

Szeretnék venni egy fémkeresőt! Egy nem túl drágát kezdésnek, mert erre van keret. Kinéztem két gépet, de nem tudom melyiket válasszam.
Hozzáértőktől kérdezném , melyiket érdemes meg venni a kettő közül? Előre is köszönöm a tanácsokat!

TEKNETICS EUROTEK PRO http://www.femdetektor.com/teknetics-eu ... resofejjel
BOUNTY HUNTER QUICK DRAW PRO http://www.femdetektor.com/femdetektoro ... fejjel-415



Krajczár
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 4:16
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Krajczár » 2018. február 23., péntek 6:47

Üdvözlök mindenkit! Már egy ideje nem jártam a fórumon. Mondjuk az egyéb elfoglaltságaim miatt keresõzni is évente max kétszer jutok ki. Melyik a jobb keresõ? Az amit nem veszel meg mert megmarad a pénzed. Ennek a hobbinak már leáldozott, a jó lelõhelyek 99.9%-a kimerült az elmúlt 30 évben. Véleményem szerint nincs értelme 2-300ezer forintot keresõre kidobni azért hogy néha horogra akadjon egy kopott kisbronz meg egy - két darab 2heller. De ez csak az én magánvéleményem. Szép napot mindenkinek!



Triondor
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2017. december 29., péntek 16:00
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Triondor » 2018. február 23., péntek 8:25

Az elmúlt 5-10 évben mászkáltak az emberek (átlagemberek, Józsika, Pistike) "normális" keresőkkel és azokkal se jártak le mindent. De ha régészeti szempontból le is van halászva eléggé minden, nem ez az egyetlen aspektusa a keresőzésnek... Van aki strandokon matat, az is jó móka, egyáltalán a víz alatti keresőzés csillaga se fénylik olyan rég óta. Jó persze, fel lehet úgy is fogni, hogy menjen a víz alá aki ikrából kelt ki, de hát ez is csak az én magánvéleményem :D



toni
Százados
Százados
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2016. január 18., hétfő 6:17
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: toni » 2018. február 23., péntek 8:52

x
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára toni 2018. március 2., péntek 9:11-kor.



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma