Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

MAGNUM

Fémkereséshez való eszközök
Avatar
Polaris
Százados
Százados
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 14:17
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Polaris » 2016. július 11., hétfő 12:08

kincsvadász írta:Tökéletesen egyetértek Feri véleményével. Ha most megválnék a Deusomtól akkor ismét Magnumot vennék. A fémszelektálása és a tudása apróra verhetetlen. Hátránya talán csak annyi hogy a mélyebben fekvő érméket egy kicsit gyengébben jelzi,és a magasfeszültségre különösen érzékeny,de ezt a két tényezőt leszámitva az új könnyitett magnum tökéletes profi fémkereső. A Magnumom ha egy nagy mélységben lévő tárgyra gyenge jelet adott,akkor az a tárgy több mint 90% valószinűséggel szinesfém volt,de a Deusnál és a Deltánál pl már kisebb ez az arány. Évekkel ezelőtt a Garrett GTI 2500-asomat cseréltem le Magnumra és akkor jöttem rá csak igazán hogy mi a különbség a jó és sz*r kereső között.
Szintén ez a véleményem. Azt hittem naivan, hogy a drágább jobb. A méregdrága 2500 GTI után AT Goldom is volt, azt jobban szerettem, de a Magnum óta vagyok igazán megelégedve. Sokat megyünk apróra, a Gold is azért kellett, de a Magnum verhetetlen. Más gépekkel is voltam együtt, más jellegű helyeken is, de a Magnum jobb véleményem szerint mindegyiknél.
A mélyebb gyenge jelet jobban kihozza ha az alsó hangerő beállítást fentebb teszem. Mást a menüben nem is állítgatok, csak még azt, hogy pár különleges beállítást elmentettem.
A kapcsold be és menj jellegben is van igazság. Nem kell sokat vacakolni és nagyon sokat segített kezdetben, hogy mindent kiír. Mellékesnek látszó, de nagyon barátságos, hogy egy ismeretlen gépen benyomsz valamit és kiírja, mit csináltál, nem az van, hogy Úristen, most valamit elnyomtam.



totya771
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2016. május 11., szerda 18:15
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: totya771 » 2016. július 11., hétfő 21:54

Másfél hónapja vagyok Magnum tulajdonos,még most is azt mondanám,hogy tanulom a kezelését. Azt viszont már tudom,hogy, amit a felső 20 cm-ből nem veszek ki vele az nincs is ott :) . Nagyon sokoldalú műszer amit csak ajánlani tudok. A Feri írta,hogy a fejlesztésének a Rom méret szab határt. Nem lehetne,hogy több szoftver-verzíóval adjátok ki? Konkrétan arra gondolok,hogy én nem használom abszolút a mélykeresö funciót sőt bőven elég lenne az alap hang,és még sok más funkció amit,ha csak érmézésre használ az ember teljesen felesleges. Persze aki vasat,vagy hadtörténetet kutat annak lehetne egy másik verzió. Így felszabadulhatna hely egyéb módosítások számára.



Avatar
Feri
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 18:41
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Feri » 2016. július 11., hétfő 22:39

ul69 írta:
Feri írta:
ul69 írta:
kis-vakond írta:
kanbagoly írta:Feri az állandó fejlesztésekkel, új és újabb szoftververziókkal eljutott odáig, hogy a magnum egy kapcsold be és menj gép lett. Elég valamelyik gyárit betölteni. Én általában a szántóra írtat használom. A lényege annyi, hogy kell csinálni egy zajszűrést ami csak egy gombnyomás és amíg a gép számol/kattog nyugton kell lenni. Aztán az érzékenységet addig nyomni felfelé amíg nem jönnek fals jelek. Ennyire egyszerű, nem kell túlbonyolítani.

Igaz régen az első szoftverekkel én is volt, hogy majd elhajítottam a gépet, de azóta már sokat javított rajta Feri. :) Akkor még kellett grundolni, választani a szűrés spektrumán az a magas-mély tököm tudja akármik között. Úgy el állítottam a gépet, hogy aztán gyári visszaállítást kellet csinálni, mert nem tudtam rendbe hozni. :D De mondom ez már a múlté. A mostani szoftverekkel csak bekapcsolja az ember és lehet menni.

Ja és mindent szed nagyon szépen. Míg az élén álló rómait sok gép lebugyborékolja vasnak, addig a magnum azt is jó jelnek veszi. Én mentem már vele rómain, kk-án, nagyon sokféle és különböző terepen és mindenütt megállta a helyét. Rengeteg olyat szedtem, amire más gépek meg se nyikkantak. Vannak helyek ahol érdemes a magnummal is a talajt simogatva lassított csiga üzemmódba kapcsolni. Hihetetlen miket kiszed jó mélységekből.
:clap:
Zajszűrés után még megejtek egy manuális talajkiegyenlítést. És tökéletes.
Tényleg szépen szed,és nem válogat. :D :mrgreen: legalább is tegnap jól működött. :clap:
Kisbronz,gyűrű,emailos fibi,bécsi fillér. :whistle:
Jahh,és hozzá a füles amit linkeltem utóbb,ultra brutál. :D
ezzel a zajszűréssel nem vagyok kibékülve.ha nincs különösebb zavaró jel fölösleges ha meg van és sok frekit kivesz elhagy.az alap 1-1 állapotnál használja az összes frekit annál a legjobb.ha valahol zavarja valami inkább az érzékenységet csökkentem.persze gusztus egyéni agymenés dolga ki hová állítgatja :D
Ezekre elfelejtettem válaszolni :(
Az a helyzet, hogy nem hagy ki a MAGNUM frekvenciákat. A zajkiejtésnél húsz alapfrekvenciát és azok felharmonikusait vizsgálja végig, vagyis az egész spektrumot egyszerre, és ezek közül választ, hogy melyik a legkevésbé zavart. Minden alapfrekvenciához ugyanannyi felharmonikus tartozik, azokat minden esetben használja is, ezek miatt multifrekvenciás. Tehát a különböző hosszúságú vonalak nem azt jelentik, hogy multifrekvenciából kihagy frekvenciákat.
A tengeri üzemmóddal lehet a felharmonikusok mennyiségét csökkenteni, illetve a mélykeresőben is kevesebb van.
akkor ezekre a felharmónikusokra nagy szükség van mert ha nem játszik az egész zenekar (azt vettem észre) a jelzések bizonytalanná válnak és a mélység is csökken főleg az apróbb dolgokra.azt nem tudom mennyire vájt a fülem de szép egyértelmű jelzést akkor ad amin nem kell töprengeni ha minden része működik
Minden része működik. Nem hagy ki frekvenciákat, nem is lehetséges, csak a sávszélességet lehet szűkíteni manuálisan a tengeri üzemmóddal. Ha sok vonal rövidebb, az azt jelenti, hogy erős a zavarás és azért bizonytalanabb a műszer.


www.metaldetector.hu

ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2016. július 11., hétfő 22:49

ne csőkkentsünk ha lehet inkább nyomjuk tövig a gázpedált :D



Avatar
Feri
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 18:41
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Feri » 2016. július 11., hétfő 23:09

totya771 írta:Másfél hónapja vagyok Magnum tulajdonos,még most is azt mondanám,hogy tanulom a kezelését. Azt viszont már tudom,hogy, amit a felső 20 cm-ből nem veszek ki vele az nincs is ott :) . Nagyon sokoldalú műszer amit csak ajánlani tudok. A Feri írta,hogy a fejlesztésének a Rom méret szab határt. Nem lehetne,hogy több szoftver-verzíóval adjátok ki? Konkrétan arra gondolok,hogy én nem használom abszolút a mélykeresö funciót sőt bőven elég lenne az alap hang,és még sok más funkció amit,ha csak érmézésre használ az ember teljesen felesleges. Persze aki vasat,vagy hadtörténetet kutat annak lehetne egy másik verzió. Így felszabadulhatna hely egyéb módosítások számára.
Ezt szokták porszívóhatásnak hívni, de volt aki pusztítónak nevezte a MAGNUM-ot.
A mélykereső nem sok helyet foglal, az sokkal egyszerűbb, mint a kézi kereső, és nincs is külön a többi résztől, a programja kb. 95 százalékban ugyanaz. Egyszerűen már olyan sok funkció van benne, hogy tele van a tárolóhely. Azért lehet még begyömöszölni. A ROM-ot csak példának írtam, a RAM még ennél is szűkösebb, 3936 bájt. Most vettem egy telefont, amiben közel ennyi megabájt RAM van, tehát hat nagyságrenddel több :D
De nem ezen múlik, ez olyan, hogy pl. valaki az ujját valami fekete trutyiba mártja és egy sima papírra fotórealisztikus portrét mázol vele, én viszont a legmenőbb felszereléssel se tudnék gyerekrajznál jobbat. A fémkeresőnél fordítva van, én ebben vagyok tehetséges, bár tény, hogy most már kicsi ez a mikrokontroller.
Láttam olyan fémkeresőt, amelyikben viszont videólejátszásra alkalmas számítógép és színes kijelző volt. Nem túlzok, nemrég újra láttam, bekapcsolásnál aranyesőt ábrázoló videót játszik le. Nem tud többet, de nagyon hasolóan működik, mint a régi, mutatós műszerrel ellátott Silver Star, amit már rég nem gyártok. A mutatós műszer helyett szép színes autós sebességmérőt vagy radarképernyőt lehet választani. Szóval tényleg nem ezen múlik, viszont annyit számít a dizájn, hogy ez a műszer másfél millió volt használtan, a korábbi tulajdonos annyiért vette, míg a Silver Star csak 61 000 volt újonnan.


www.metaldetector.hu

Avatar
Indy1000
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2016. április 23., szombat 13:44
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Indy1000 » 2016. július 18., hétfő 19:47

totya771 írta:Másfél hónapja vagyok Magnum tulajdonos,még most is azt mondanám,hogy tanulom a kezelését. Azt viszont már tudom,hogy, amit a felső 20 cm-ből nem veszek ki vele az nincs is ott :) . Nagyon sokoldalú műszer amit csak ajánlani tudok. A Feri írta,hogy a fejlesztésének a Rom méret szab határt. Nem lehetne,hogy több szoftver-verzíóval adjátok ki? Konkrétan arra gondolok,hogy én nem használom abszolút a mélykeresö funciót sőt bőven elég lenne az alap hang,és még sok más funkció amit,ha csak érmézésre használ az ember teljesen felesleges. Persze aki vasat,vagy hadtörténetet kutat annak lehetne egy másik verzió. Így felszabadulhatna hely egyéb módosítások számára.
Egészen pontosan így vagyok vele én is. Még van megtanulni való, az alap funkciókat tudom használni, de én is "leporszívózom" a felső rétegeket "csutkára" :D Az is tetszik, hogy olyan könnyű és kompakt. Most már egész belejöttem, hamar ráéreztem az ízére. A mélykeresőt csak kipróbáltam, ezzel az ovál fejjel, nagyon mély, de még gyakorolni kell és nem voltam olyan területen ahol ez kell. Azt mondják, árkozni nagyon jó.
Az új gépre kíváncsi leszek. Kár, hogy külföldre készül, mert nem ártana egy magyar változat is.



totya
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2015. november 12., csütörtök 12:07
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: totya » 2016. július 20., szerda 16:48

Sziasztok! A Magnum beallitasaban mennyire lehet a targyakat kiszurni, ill lehet-e egy azon targycsoporthoz egy fele hangot rendelni? Vagy csak az ekvalezerrel lehet jatszani? Most amit kerdeztem az nem ordogtol valo, mert a deusnal ezeket meglehet csinalni. Koszi



Avatar
Polaris
Százados
Százados
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 14:17
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Polaris » 2016. július 20., szerda 19:42

totya írta:Sziasztok! A Magnum beallitasaban mennyire lehet a targyakat kiszurni, ill lehet-e egy azon targycsoporthoz egy fele hangot rendelni? Vagy csak az ekvalezerrel lehet jatszani? Most amit kerdeztem az nem ordogtol valo, mert a deusnal ezeket meglehet csinalni. Koszi
Én végigzongoráztam az egészet és nagyon sok beállítás van. Azt szoktam használni, amiben a hang annál mélyebb, minél nagyobb a tárgy. Azt lehet levenni úgy is, hogy kevesebb féle hang legyen. Van egy olyan is hogy maszk, amiben a képernyő tetszőleges részét lehet sötétített. De azzal nem nagyon játszottam. Én a vasra hagyok egy vas hangot is legtöbbször.



Avatar
Feri
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 18:41
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Feri » 2016. július 28., csütörtök 13:59

Polaris írta:
totya írta:Sziasztok! A Magnum beallitasaban mennyire lehet a targyakat kiszurni, ill lehet-e egy azon targycsoporthoz egy fele hangot rendelni? Vagy csak az ekvalezerrel lehet jatszani? Most amit kerdeztem az nem ordogtol valo, mert a deusnal ezeket meglehet csinalni. Koszi
Én végigzongoráztam az egészet és nagyon sok beállítás van. Azt szoktam használni, amiben a hang annál mélyebb, minél nagyobb a tárgy. Azt lehet levenni úgy is, hogy kevesebb féle hang legyen. Van egy olyan is hogy maszk, amiben a képernyő tetszőleges részét lehet sötétített. De azzal nem nagyon játszottam. Én a vasra hagyok egy vas hangot is legtöbbször.
Lehet többféle módon variálni a hangokat. Most már eléggé sokféle van. De még lehet javasolni újabbakat is, ha valakinek van ötlete.


www.metaldetector.hu

Avatar
billybad74
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2015. július 4., szombat 5:56
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: billybad74 » 2016. július 31., vasárnap 8:34

Üdv Urak!

Eladó 3 db használt Magnum keresőfej.
19x12-es = 18000 Ft
gyári 25-ös fej (sokat használt) = 15000 Ft
41-es fej alsó szárral csavarral = 32000 Ft
Fanatikusoknak a 3 db együtt = 60000 Ft
Sokorópátkán a találkozón Templomos kollégánál megtekinthetőek és kipróbálhatóak.
Persze gépet vigyetek hozzá.


Nem számít hány éves vagy,mennyi pénzed van,mekkora a hatalmad,mit értél el...
Ha anyád megkérdi,hogy miért nincs papucs a lábadon úgyis összeszarod magad...

toni
Százados
Százados
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2016. január 18., hétfő 6:17
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: toni » 2016. július 31., vasárnap 10:27

Mély keresésnél fontos a VAS osztályozása is. A Brutus jól tudtunkra adja mély,vagy nem mély. Normál kijelzést használtam,depot mélységben nagyon jól érzékel a vezetőképesség és a magnesosság is. Annak ellenére még ásás előtt "megvizsgáltam" vas-nem vas. Ha VAS ásás előtt tovább "vizsgáltam" kovácsolt vas,vagy "modern" ll.világháborús vas.
-Oda figyelt valaki mit mond a Magnum a középkori vasra és a ll.világháborús vasra 41cm fejvel?
-billybad74 és többiek,mélységben mi a különbség a Magnum 41cm és a Cobra 40 cm között?
-a Brutuson nincs szám kijelző ugye?
Kösz.



Avatar
billybad74
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2015. július 4., szombat 5:56
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: billybad74 » 2016. július 31., vasárnap 10:43

toni írta:Mély keresésnél fontos a VAS osztályozása is. A Brutus jól tudtunkra adja mély,vagy nem mély. Normál kijelzést használtam,depot mélységben nagyon jól érzékel a vezetőképesség és a magnesosság is. Annak ellenére még ásás előtt "megvizsgáltam" vas-nem vas. Ha VAS ásás előtt tovább "vizsgáltam" kovácsolt vas,vagy "modern" ll.világháborús vas.
-Oda figyelt valaki mit mond a Magnum a középkori vasra és a ll.világháborús vasra 41cm fejvel?
-billybad74 és többiek,mélységben mi a különbség a Magnum 41cm és a Cobra 40 cm között?
-a Brutuson nincs szám kijelző ugye?
Kösz.
Sajnos nem tudom Cobra nem volt még a kezemben.


Nem számít hány éves vagy,mennyi pénzed van,mekkora a hatalmad,mit értél el...
Ha anyád megkérdi,hogy miért nincs papucs a lábadon úgyis összeszarod magad...

Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: templomos » 2016. július 31., vasárnap 16:41

billybad74 írta:Üdv Urak!

Eladó 3 db használt Magnum keresőfej.
19x12-es = 18000 Ft
gyári 25-ös fej (sokat használt) = 15000 Ft
41-es fej alsó szárral csavarral = 32000 Ft
Fanatikusoknak a 3 db együtt = 60000 Ft
Sokorópátkán a találkozón Templomos kollégánál megtekinthetőek és kipróbálhatóak.
Persze gépet vigyetek hozzá.
Igen ...a gép fontos,nem lesz kiírva a fejemre hogy Templomos :lol: de szerintem megtalál aki akar,persze a komoly érdeklődőknek privibe megírom a számomat és könnyebb.Én már 5-én ott leszek a fogadóban.



peugeot308
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:04
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: peugeot308 » 2016. augusztus 1., hétfő 8:10

Szia!

25000 Ft-ért meg tudunk egyezni a 41-es fejért?
Alsó szár nem szükséges,új karbon nyelem van.
Előre is köszönöm a választ!

templomos írta:
billybad74 írta:Üdv Urak!

Eladó 3 db használt Magnum keresőfej.
19x12-es = 18000 Ft
gyári 25-ös fej (sokat használt) = 15000 Ft
41-es fej alsó szárral csavarral = 32000 Ft
Fanatikusoknak a 3 db együtt = 60000 Ft
Sokorópátkán a találkozón Templomos kollégánál megtekinthetőek és kipróbálhatóak.
Persze gépet vigyetek hozzá.
Igen ...a gép fontos,nem lesz kiírva a fejemre hogy Templomos :lol: de szerintem megtalál aki akar,persze a komoly érdeklődőknek privibe megírom a számomat és könnyebb.Én már 5-én ott leszek a fogadóban.



Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: templomos » 2016. augusztus 1., hétfő 9:43

peugeot308 írta:Szia!

25000 Ft-ért meg tudunk egyezni a 41-es fejért?
Alsó szár nem szükséges,új karbon nyelem van.
Előre is köszönöm a választ!

templomos írta:
billybad74 írta:Üdv Urak!

Eladó 3 db használt Magnum keresőfej.
19x12-es = 18000 Ft
gyári 25-ös fej (sokat használt) = 15000 Ft
41-es fej alsó szárral csavarral = 32000 Ft
Fanatikusoknak a 3 db együtt = 60000 Ft
Sokorópátkán a találkozón Templomos kollégánál megtekinthetőek és kipróbálhatóak.
Persze gépet vigyetek hozzá.
Igen ...a gép fontos,nem lesz kiírva a fejemre hogy Templomos :lol: de szerintem megtalál aki akar,persze a komoly érdeklődőknek privibe megírom a számomat és könnyebb.Én már 5-én ott leszek a fogadóban.
A fejek nem az enyémek billybadnél kell alkudozni :)



totya771
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2016. május 11., szerda 18:15
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: totya771 » 2016. augusztus 4., csütörtök 17:20

Valaki tudna abban segíteni,hogy milyen vezetéknélküli fejhallgatót lehet a Magnumhoz használni?



Avatar
kis-vakond
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 19:39
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: kis-vakond » 2016. augusztus 4., csütörtök 18:12

totya771 írta:Valaki tudna abban segíteni,hogy milyen vezetéknélküli fejhallgatót lehet a Magnumhoz használni?
Hali
Én ezt használom hozzá:-
http://www.femdetektor.com/deteknix-w3- ... llgato-435
;) ;)



totya771
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2016. május 11., szerda 18:15
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: totya771 » 2016. augusztus 4., csütörtök 20:35

Köszi. Akkor ilyen kell hozzá :)



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2016. augusztus 4., csütörtök 21:16

Szia!
Ez gondolom jó az Argushoz is?!
Van ebből olcsóbb?-ez elég drága...
kis-vakond írta:
totya771 írta:Valaki tudna abban segíteni,hogy milyen vezetéknélküli fejhallgatót lehet a Magnumhoz használni?
Hali
Én ezt használom hozzá:-
http://www.femdetektor.com/deteknix-w3- ... llgato-435
;) ;)



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2016. augusztus 4., csütörtök 21:19

Leopold írta:Szia!
Ez gondolom jó az Argushoz is?!
Van ebből olcsóbb?-ez elég drága...
kis-vakond írta:
totya771 írta:Valaki tudna abban segíteni,hogy milyen vezetéknélküli fejhallgatót lehet a Magnumhoz használni?
Hali
Én ezt használom hozzá:-
http://www.femdetektor.com/deteknix-w3- ... llgato-435
;) ;)
http://www.ebay.com/itm/262159600071?_t ... EBIDX%3AIT
állitólag ez is jó és kicsivel olcsóbb



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2016. augusztus 4., csütörtök 22:25

Csak akkor ehez kell teló,a kihangosításhoz...viszont csak iphone-hoz jó?!
ul69 írta:
Leopold írta:Szia!
Ez gondolom jó az Argushoz is?!
Van ebből olcsóbb?-ez elég drága...
kis-vakond írta:
totya771 írta:Valaki tudna abban segíteni,hogy milyen vezetéknélküli fejhallgatót lehet a Magnumhoz használni?
Hali
Én ezt használom hozzá:-
http://www.femdetektor.com/deteknix-w3- ... llgato-435
;) ;)
http://www.ebay.com/itm/262159600071?_t ... EBIDX%3AIT
állitólag ez is jó és kicsivel olcsóbb



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2016. augusztus 4., csütörtök 22:45

Leopold írta:Csak akkor ehez kell teló,a kihangosításhoz...viszont csak iphone-hoz jó?!
ul69 írta:
Leopold írta:Szia!
Ez gondolom jó az Argushoz is?!
Van ebből olcsóbb?-ez elég drága...
kis-vakond írta:
totya771 írta:Valaki tudna abban segíteni,hogy milyen vezetéknélküli fejhallgatót lehet a Magnumhoz használni?
Hali
Én ezt használom hozzá:-
http://www.femdetektor.com/deteknix-w3- ... llgato-435
;) ;)
http://www.ebay.com/itm/262159600071?_t ... EBIDX%3AIT
állitólag ez is jó és kicsivel olcsóbb
fm transmitter is.rádiós füles kell még hozzá vagy a telód amiben van rádió és oda állitod esetleg viszel egy szokol rádiót :D



HUN73r
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2016. február 5., péntek 14:48
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: HUN73r » 2016. augusztus 4., csütörtök 22:47

Transzmittert használok régóta ami két vékonyabb ceruzaelemmel megy. Nem késleltet, 3000 Ft volt, és egy sima zsebrádió jó vevőegységnek.
Bestdigital BD-FM33



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2016. augusztus 5., péntek 8:10

de kb.egy ilyen füles is jó hozzá?
http://www.mediamarkt.hu/hu/product/_ma ... 41188.html
HUN73r írta:Transzmittert használok régóta ami két vékonyabb ceruzaelemmel megy. Nem késleltet, 3000 Ft volt, és egy sima zsebrádió jó vevőegységnek.
Bestdigital BD-FM33



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2016. augusztus 5., péntek 10:34

Leopold írta:de kb.egy ilyen füles is jó hozzá?
http://www.mediamarkt.hu/hu/product/_ma ... 41188.html
HUN73r írta:Transzmittert használok régóta ami két vékonyabb ceruzaelemmel megy. Nem késleltet, 3000 Ft volt, és egy sima zsebrádió jó vevőegységnek.
Bestdigital BD-FM33
http://www.ebay.com/itm/3-5mm-Bluetooth ... SwbsBXnGhD
http://www.ebay.com/itm/Mini-3-5mm-Blue ... SwpIdW7MMP
http://www.ebay.com/itm/Bluetooth-USB-3 ... SwHJhXMxBq
bluetoothoz ezek jók
http://www.ebay.com/itm/Wireless-Blueto ... HpaaC_0edg
http://www.ebay.com/itm/Bluetooth-Wirel ... rDi5Rh0iug
http://www.ebay.com/itm/Wireless-Blueto ... zW37AERTIQ



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2016. augusztus 6., szombat 13:05

köszi!
ul69 írta:
Leopold írta:de kb.egy ilyen füles is jó hozzá?
http://www.mediamarkt.hu/hu/product/_ma ... 41188.html
HUN73r írta:Transzmittert használok régóta ami két vékonyabb ceruzaelemmel megy. Nem késleltet, 3000 Ft volt, és egy sima zsebrádió jó vevőegységnek.
Bestdigital BD-FM33
http://www.ebay.com/itm/3-5mm-Bluetooth ... SwbsBXnGhD
http://www.ebay.com/itm/Mini-3-5mm-Blue ... SwpIdW7MMP
http://www.ebay.com/itm/Bluetooth-USB-3 ... SwHJhXMxBq
bluetoothoz ezek jók
http://www.ebay.com/itm/Wireless-Blueto ... HpaaC_0edg
http://www.ebay.com/itm/Bluetooth-Wirel ... rDi5Rh0iug
http://www.ebay.com/itm/Wireless-Blueto ... zW37AERTIQ



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2016. augusztus 6., szombat 13:09

ez jó?:http://bluetooth-audio-adapter.arukeres ... mek-leiras
Leopold írta:köszi!
ul69 írta:
Leopold írta:de kb.egy ilyen füles is jó hozzá?
http://www.mediamarkt.hu/hu/product/_ma ... 41188.html
HUN73r írta:Transzmittert használok régóta ami két vékonyabb ceruzaelemmel megy. Nem késleltet, 3000 Ft volt, és egy sima zsebrádió jó vevőegységnek.
Bestdigital BD-FM33
http://www.ebay.com/itm/3-5mm-Bluetooth ... SwbsBXnGhD
http://www.ebay.com/itm/Mini-3-5mm-Blue ... SwpIdW7MMP
http://www.ebay.com/itm/Bluetooth-USB-3 ... SwHJhXMxBq
bluetoothoz ezek jók
http://www.ebay.com/itm/Wireless-Blueto ... HpaaC_0edg
http://www.ebay.com/itm/Bluetooth-Wirel ... rDi5Rh0iug
http://www.ebay.com/itm/Wireless-Blueto ... zW37AERTIQ



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2016. augusztus 6., szombat 16:43

Leopold írta:ez jó?:http://bluetooth-audio-adapter.arukeres ... mek-leiras
Leopold írta:köszi!
ul69 írta:
Leopold írta:de kb.egy ilyen füles is jó hozzá?
http://www.mediamarkt.hu/hu/product/_ma ... 41188.html
HUN73r írta:Transzmittert használok régóta ami két vékonyabb ceruzaelemmel megy. Nem késleltet, 3000 Ft volt, és egy sima zsebrádió jó vevőegységnek.
Bestdigital BD-FM33
http://www.ebay.com/itm/3-5mm-Bluetooth ... SwbsBXnGhD
http://www.ebay.com/itm/Mini-3-5mm-Blue ... SwpIdW7MMP
http://www.ebay.com/itm/Bluetooth-USB-3 ... SwHJhXMxBq
bluetoothoz ezek jók
http://www.ebay.com/itm/Wireless-Blueto ... HpaaC_0edg
http://www.ebay.com/itm/Bluetooth-Wirel ... rDi5Rh0iug
http://www.ebay.com/itm/Wireless-Blueto ... zW37AERTIQ
nem látszik mivel lehet csatlakoztatni.. ugyan az kb mint a kinai csak drágább :D
http://www.ebay.com/itm/Mini-3-5mm-Blue ... SwpIdW7MMP
viszont itt egyértelmű minden.van dugója töltője és vehetsz belőle hármat sőt ingyen postával jön tehát négyet :D
http://www.ebay.com/itm/Universal-Mini- ... G2_mY5Zy2Q
rendeltem hozzá ilyen hangszórót mert ezzel kompatibilis.



Nowy
Százados
Százados
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2015. július 19., vasárnap 22:02
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Nowy » 2016. augusztus 6., szombat 17:41

Sziasztok.
Vasúti mellett próbáltam keresni a géppel,hát teljesen esélytelen volt,még kb50 m-re is zsongott picit,közelebb meg teljesen megzavarodott.
Teljesen esélytelen a dolog??



Avatar
billybad74
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2015. július 4., szombat 5:56
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: billybad74 » 2016. augusztus 6., szombat 18:46

Nowy írta:Sziasztok.
Vasúti mellett próbáltam keresni a géppel,hát teljesen esélytelen volt,még kb50 m-re is zsongott picit,közelebb meg teljesen megzavarodott.
Teljesen esélytelen a dolog??
Ha le veszed a senset 18-20ra akkor talán.27KV van a vezetékben.


Nem számít hány éves vagy,mennyi pénzed van,mekkora a hatalmad,mit értél el...
Ha anyád megkérdi,hogy miért nincs papucs a lábadon úgyis összeszarod magad...

Nowy
Százados
Százados
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2015. július 19., vasárnap 22:02
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Nowy » 2016. augusztus 6., szombat 18:52

billybad74 írta:
Nowy írta:Sziasztok.
Vasúti mellett próbáltam keresni a géppel,hát teljesen esélytelen volt,még kb50 m-re is zsongott picit,közelebb meg teljesen megzavarodott.
Teljesen esélytelen a dolog??
Ha le veszed a senset 18-20ra akkor talán.27KV van a vezetékben.
Ha leveszem annyira a senset van értelme lóbálni? :D



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2016. augusztus 6., szombat 19:12

Nowy írta:
billybad74 írta:
Nowy írta:Sziasztok.
Vasúti mellett próbáltam keresni a géppel,hát teljesen esélytelen volt,még kb50 m-re is zsongott picit,közelebb meg teljesen megzavarodott.
Teljesen esélytelen a dolog??
Ha le veszed a senset 18-20ra akkor talán.27KV van a vezetékben.
Ha leveszem annyira a senset van értelme lóbálni? :D
ha grafitozva van a fej 5tel feljebb mehet a sens.szembe kell menni derékszögben a vezetékkel fejet minél közelebb tartva a földhöz.ugy 28-29 közel vagy mellette 25..de ha fúj a szél és mozognak a drótok esélytelen :D



Nowy
Százados
Százados
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2015. július 19., vasárnap 22:02
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Nowy » 2016. augusztus 6., szombat 21:57

ul69 írta:
Nowy írta:
billybad74 írta:
Nowy írta:Sziasztok.
Vasúti mellett próbáltam keresni a géppel,hát teljesen esélytelen volt,még kb50 m-re is zsongott picit,közelebb meg teljesen megzavarodott.
Teljesen esélytelen a dolog??
Ha le veszed a senset 18-20ra akkor talán.27KV van a vezetékben.
Ha leveszem annyira a senset van értelme lóbálni? :D
ha grafitozva van a fej 5tel feljebb mehet a sens.szembe kell menni derékszögben a vezetékkel fejet minél közelebb tartva a földhöz.ugy 28-29 közel vagy mellette 25..de ha fúj a szél és mozognak a drótok esélytelen :D
Akkor marad oda az XP,csak kíváncsi lettem volna hogy muzsikál ott a Magnum. Ugye a villanykarók alatt lehet azért? Gondolom a nagy centra oszlopok alatt nem.



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2016. augusztus 6., szombat 23:01

Nowy írta:
ul69 írta:
Nowy írta:
billybad74 írta:
Nowy írta:Sziasztok.
Vasúti mellett próbáltam keresni a géppel,hát teljesen esélytelen volt,még kb50 m-re is zsongott picit,közelebb meg teljesen megzavarodott.
Teljesen esélytelen a dolog??
Ha le veszed a senset 18-20ra akkor talán.27KV van a vezetékben.
Ha leveszem annyira a senset van értelme lóbálni? :D
ha grafitozva van a fej 5tel feljebb mehet a sens.szembe kell menni derékszögben a vezetékkel fejet minél közelebb tartva a földhöz.ugy 28-29 közel vagy mellette 25..de ha fúj a szél és mozognak a drótok esélytelen :D
Akkor marad oda az XP,csak kíváncsi lettem volna hogy muzsikál ott a Magnum. Ugye a villanykarók alatt lehet azért? Gondolom a nagy centra oszlopok alatt nem.
lehet az oszlopok alatt is csak lejjebb kell venni az érzékenységet,de ha szél fúj és mozognak a vezetékek az már zavarja,és ha a sima karón trafó van azt sem szereti



Nowy
Százados
Százados
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2015. július 19., vasárnap 22:02
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Nowy » 2016. augusztus 6., szombat 23:32

ul69 írta:
Nowy írta:
ul69 írta:
Nowy írta:
billybad74 írta:
Nowy írta:Sziasztok.
Vasúti mellett próbáltam keresni a géppel,hát teljesen esélytelen volt,még kb50 m-re is zsongott picit,közelebb meg teljesen megzavarodott.
Teljesen esélytelen a dolog??
Ha le veszed a senset 18-20ra akkor talán.27KV van a vezetékben.
Ha leveszem annyira a senset van értelme lóbálni? :D
ha grafitozva van a fej 5tel feljebb mehet a sens.szembe kell menni derékszögben a vezetékkel fejet minél közelebb tartva a földhöz.ugy 28-29 közel vagy mellette 25..de ha fúj a szél és mozognak a drótok esélytelen :D
Akkor marad oda az XP,csak kíváncsi lettem volna hogy muzsikál ott a Magnum. Ugye a villanykarók alatt lehet azért? Gondolom a nagy centra oszlopok alatt nem.
lehet az oszlopok alatt is csak lejjebb kell venni az érzékenységet,de ha szél fúj és mozognak a vezetékek az már zavarja,és ha a sima karón trafó van azt sem szereti
Köszi szépen. :)



Avatar
Simba
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015. november 19., csütörtök 8:36
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Simba » 2016. augusztus 15., hétfő 18:40

Most már én is beszereztem egy "lengető" Magnumot a mélykereső mellé. A legjobb az eddigiek közül.
Nem csodálom, hogy a Feri külföldre akarja vinni, mert már mélykeresőnek is csúcs, mi csak annak használtuk eddig, de addig mondták, hogy kézire is beruháztam



HUN73r
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2016. február 5., péntek 14:48
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: HUN73r » 2016. augusztus 18., csütörtök 12:35

Nowy írta:
ul69 írta:
Nowy írta:
ul69 írta:
Nowy írta:
billybad74 írta:
Nowy írta:Sziasztok.
Vasúti mellett próbáltam keresni a géppel,hát teljesen esélytelen volt,még kb50 m-re is zsongott picit,közelebb meg teljesen megzavarodott.
Teljesen esélytelen a dolog??
Ha le veszed a senset 18-20ra akkor talán.27KV van a vezetékben.
Ha leveszem annyira a senset van értelme lóbálni? :D
ha grafitozva van a fej 5tel feljebb mehet a sens.szembe kell menni derékszögben a vezetékkel fejet minél közelebb tartva a földhöz.ugy 28-29 közel vagy mellette 25..de ha fúj a szél és mozognak a drótok esélytelen :D
Akkor marad oda az XP,csak kíváncsi lettem volna hogy muzsikál ott a Magnum. Ugye a villanykarók alatt lehet azért? Gondolom a nagy centra oszlopok alatt nem.
lehet az oszlopok alatt is csak lejjebb kell venni az érzékenységet,de ha szél fúj és mozognak a vezetékek az már zavarja,és ha a sima karón trafó van azt sem szereti
Köszi szépen. :)
Végigcsinálom a zajkiejtőt és ha minden pálcika nagyon rövid, akkor van hogy sajnos lejjebb kell venni.



Avatar
DELTA1967
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015. július 29., szerda 18:26
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: DELTA1967 » 2016. augusztus 22., hétfő 14:40

Sziasztok.Keresek Magnum fémkeresőt méjkereső szondával.....



galván elemér
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016. augusztus 14., vasárnap 11:11
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: galván elemér » 2016. augusztus 22., hétfő 18:16

Sziasztok.
Érdeklődnék Magnum tulajdonosoktól, h mit bír a műszer aksija.A gép leírásában 8 órát írt mint üzemidő.Nem kevés egy kicsit?Vagy ez a 8 óra a műszerdobozban lévő aksira érvényes?Érdekelne még hogy több év(3-4) után mennyire csökken a gépben lévő aksi teljesítménye.
Volak már előtte más gépeim is,de azokat hagyjuk.



reinold
Százados
Százados
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 1:13
Tartózkodási hely: Belfast ui:Egy kávára a vendégeim lehettek, ha erre jártok! :D
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: reinold » 2016. augusztus 22., hétfő 20:54

galván elemér írta:Sziasztok.
Érdeklődnék Magnum tulajdonosoktól, h mit bír a műszer aksija.A gép leírásában 8 órát írt mint üzemidő.Nem kevés egy kicsit?Vagy ez a 8 óra a műszerdobozban lévő aksira érvényes?Érdekelne még hogy több év(3-4) után mennyire csökken a gépben lévő aksi teljesítménye.
Volak már előtte más gépeim is,de azokat hagyjuk.
Nekem 3,5 évig bírta az eredeti aksival.Utánna sűrűn kikapcsolt.Cseréltem+rendeltem hozzá még plusz aksitartót is.Így elméletileg túl vagyok biztosítva! ;)


Minden embernek alanyi joga, hogy hülye legyen, és sokan élnek is ezzel a jogukkal.Én is! ;)

Válasz küldése Előző témaKövetkező téma