Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

MAGNUM

Fémkereséshez való eszközök
ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2016. október 21., péntek 22:09

talentum írta:
ul69 írta:
talentum írta:
ul69 írta:http://www.ebay.com/itm/271832339823?_t ... EBIDX%3AIT
http://www.ebay.com/itm/152024720903?_t ... EBIDX%3AIT
ezek jól működnek a gépet se zavarják ha valaki vezeték nélkül akarná használni a Magnumot.nem sistereg mint a rádiós.van kis késése de nem vészes
Ez az utóbbi egy szar. Én is vettem ilyet de messze dobtam.Sokat késik. 4.0 verziótól kell venni adót, 4.1 még jobb.Az semmit sem késik, igaz h.13 dollár körül van.
neked elhiszem.nyilván ami fejlettebb jobb..annál a sebességnél ahogy próbáltam a gépet nem számottevő a késés.ha csapkodnék vele akkor már jobban észrevehető a delta meg egyébként se olyan gyors ;)
Bocsáss meg kérlek nem volt szándékom téged(sem) megbántani , csupán a segítőszándék tombolt bennem, nehogy más is beleessen abba a hibába, amibe én.Ez nem az a terület, ahol nagy pénzt lehet spórolni, talán érdemesebb a gyorsabbat venni.
https://www.fasttech.com/products/2002/ ... r-receiver
De nekem8 , vegyetek amit akartok. És mégegyszer elnézést hogy belevau...
olyan hirtelen nem bántódok meg nem kell elnézést kérned.amúgy meg két hónapja mikor ezt rendeltem még jóval drágább volt a 4.0 és nagyobb.most meg minden féle méretben fél áron van ahhoz képest..épitményen belül teljesen jó lesz ez is :D ;)



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: talentum » 2016. október 21., péntek 22:51

ul69 írta:
talentum írta:
ul69 írta:
talentum írta:
ul69 írta:http://www.ebay.com/itm/271832339823?_t ... EBIDX%3AIT
http://www.ebay.com/itm/152024720903?_t ... EBIDX%3AIT
ezek jól működnek a gépet se zavarják ha valaki vezeték nélkül akarná használni a Magnumot.nem sistereg mint a rádiós.van kis késése de nem vészes
Ez az utóbbi egy szar. Én is vettem ilyet de messze dobtam.Sokat késik. 4.0 verziótól kell venni adót, 4.1 még jobb.Az semmit sem késik, igaz h.13 dollár körül van.
neked elhiszem.nyilván ami fejlettebb jobb..annál a sebességnél ahogy próbáltam a gépet nem számottevő a késés.ha csapkodnék vele akkor már jobban észrevehető a delta meg egyébként se olyan gyors ;)
Bocsáss meg kérlek nem volt szándékom téged(sem) megbántani , csupán a segítőszándék tombolt bennem, nehogy más is beleessen abba a hibába, amibe én.Ez nem az a terület, ahol nagy pénzt lehet spórolni, talán érdemesebb a gyorsabbat venni.
https://www.fasttech.com/products/2002/ ... r-receiver
De nekem8 , vegyetek amit akartok. És mégegyszer elnézést hogy belevau...
olyan hirtelen nem bántódok meg nem kell elnézést kérned.amúgy meg két hónapja mikor ezt rendeltem még jóval drágább volt a 4.0 és nagyobb.most meg minden féle méretben fél áron van ahhoz képest..épitményen belül teljesen jó lesz ez is :D ;)


Több jó termék is van, legyenek hosszú üzemidejűek, ez a másik fontos kritériumom.
Ez még gyorsabb egy picit...
https://www.fasttech.com/products/2002/ ... er-adapter

Fülesnek is ajánlanék egy gyorsat, ezt is próbáltam már, azért merek linkelgetni...bár ez nem olcsó, de hajtogatható, persze van ennél egyszerűbb modelljük is.( FM, meg SD hely nélkül) Strapabíró, na...
https://www.fasttech.com/products/2004/ ... fi-headset

Bocs, persze mindez az ebayon is vehető, de kerülni kell a gyanúsan olcsó helyeket, meg a kevés eladásos értékesítőket, mert nekem nem két ízben jött vissza pínz a termék helyett, rendelgethettem újra... Vaúúúúúúúúúúúúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára talentum 2016. december 20., kedd 10:44-kor.


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Avatar
Goldfinger
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016. február 10., szerda 20:02
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Goldfinger » 2016. október 24., hétfő 19:27

zoli87 írta:Én előnyben részesítem a magyar gépeket és minden elismerésem neked Feri és a többi magyar gép gyártójának is.Kapom a "tanácsokat" vegyek inkább deust ne bajlódjak ilyenekkel(magnum).Pedig ha tudnák,hogy milyen jó gépek.Volt deltám is aztán jött egy minelab safari.Most Cobra van amivel tökéletesen elégedett vagyok.Ez a 8. gépem de eddig ezt szerettem meg a legjobban.Majd mostanában szeretnék átnyergelni magnumra,régi vágyam már.
Indy1000 írta:
newage írta:Érdekelne, hogy mi a különbség van a régi kerek 25ös fej és az új 28*22es fej között a méretett leszámítva? köszönöm.. üdv.
Van egy ilyen 25-ös fej az ismerősi körben régi szárral, és baromi nehéz ha az enyémhez nézem :o
A képességei kb ugyanolyanok, de lassúbb vele a haladás és az izomláz is játszik :D
A karbon szár van nekem és szerintem nem lehet eredeti szár nélkül használni azért, mert hátul van az akksidoboz és az áram a száron át van vezetve a kijelzős dobozhoz.
Egyébként én is nagyon meg vagyok elégedve, a híres-hírhedt poszívóhatás nagyon működik, és sok más előnyét is felfedeztem a Magnumnak tavasz óta amióta megvan. ;) Legjobb gép szerintem.
Tavasszal én egy régebbi kerek fejessel kezdtem. Rögtön annyit találtam vele, hogy képet is tettem fel nagy lelkesedésemben.
Azóta is Magnum van, de új fejjel és az olyan volt amikor először átszereltem, annyival könnyebb, mintha egy másik gép lenne. És újabb lett a gép szoftvere is.
Én is nagyon elégedett vagyok. Ez a porszívózás nálam is bejött :)
Nekem is mondták, hogy deust vegyek inkább, de nem bántam meg, látva a kolléga leléseit. Nyáron, szárazon főleg. Mindkettőnek van előnye, hátránya, de szerintem a Magnum jobb. Arról nem is beszélve, hogymég az új fej megvételével is nagyon jó árban jött ki ahhoz képest. Annyira jól nem ismerem a többi gépet, de ismerek néhány lengetős embert és összefutottam már emberekkel kinn is, és beszélgetve mi is arra jutottunk, hogy a magyar gépek azért nagyon ott vannak a szeren. Cobrát ott is nagyon égig magasztalta egyik.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. október 25., kedd 19:09

Sziasztok!Valaki nem szeretne megválni a közel jövőben Magnum típusú gépétől?



Timber
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2016. január 8., péntek 11:26
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Timber » 2016. október 26., szerda 14:53

Én újra gyűjtök. Nem nagyon akarják eladni a használt Magnumokat. Ha igen, az is régi fajta :( De azt sem sokan



szabolcs888
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2015. július 26., vasárnap 12:36
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: szabolcs888 » 2016. október 30., vasárnap 15:46

Sziasztok. Azt szeretném kérdezni hogy kecskemét vonzáskörzetében van e valakinek esetleg Magnumja? Mert ki szeretnék próbálni egyet ha van rá lehetőség. További szép jeleket.



Ibn
Százados
Százados
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 19:31
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Ibn » 2016. október 30., vasárnap 18:28

valaki akinek van COBRA is meg MAGNUM is-en COBRAS vagyok de szeretnek megegy gepet-a magnumon gondolkodom-valami hozaszolas vagy tanacs esetleg-koszonom elore is



Ibn
Százados
Százados
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 19:31
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Ibn » 2016. november 1., kedd 3:41

udv MAGNUMOSOK nemsoka enis csatlakozom a csapathoz.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. november 1., kedd 9:03

Jó neked :)



Ibn
Százados
Százados
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 19:31
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Ibn » 2016. november 1., kedd 18:45

mar jo mert van cobram es megjobb lesz mert keszul a magnum,alig varom az elso talalkozast es az elso probat ami ott fog megtortenni ahol a cobraval mar lejartam a labam-es rengeteg dolgot talaltam



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. november 1., kedd 19:48

Nekem is cobrám van most és én is magnumot szeretnék.



Ibn
Százados
Százados
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 19:31
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Ibn » 2016. november 1., kedd 20:42

meg jo hogy csak ketfajta gepet gyart Feri.ugynezem a COBRA a kezdet es a MAGNUM a vegzet-a COBRA brutal jo kivancsi vagyok a magnumra-te a COBRAT megtartod?



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. november 1., kedd 21:09

Nem,egyszerre nem megy a kettő.Vagy ez vagy az.



Pirate
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2015. augusztus 30., vasárnap 19:08
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Pirate » 2016. november 2., szerda 11:41

Már hozzászóltam a témához, ha analóg gép, Cobra, esetleg Delta, ha digitális, akkor Magnum.
Nekem megmaradt a Cobrám is, de már másodhegedűs szerepben csak a Magnumom mellett. Roncsozni még mindig gyakran előveszem.



Ibn
Százados
Százados
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 19:31
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Ibn » 2016. november 2., szerda 12:18

szoval mind a ket geppel jol dontottem,igaz mas altal gyartott gepeket megsem neztem-anno a COBRAT ajanlottak tobben is a MAGNUM meg mar jott magatol-koszonom a hozaerto segitseget Pirate



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. november 2., szerda 13:05

Nekem cobra 8. gépem volt elötte 350.000ft-os "májláb" is de ez valahogy jobban megfogott.Magnum a nagy vágyam ha lesz az már maradni fog végleg nálam.HA valaki megválna majd a sajátjától az szóljon nekem időben :)



Vasili Kolsov
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2015. július 5., vasárnap 13:04
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Vasili Kolsov » 2016. november 3., csütörtök 5:58

Sziasztok,

Én tudok egy eladó használt magnumot, haveromé a gép, az eladó gépek topikban van a leírása. Régi szár, két fejjel (kerek és a pici), legújabb szoftverrel. 170.000 ft. Somogy megyében található a gép.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. november 3., csütörtök 7:43

Többször írtam neki.Utoljára már nem írt vissza.



Vasili Kolsov
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2015. július 5., vasárnap 13:04
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Vasili Kolsov » 2016. november 3., csütörtök 16:27

zoli87 írta:Többször írtam neki.Utoljára már nem írt vissza.
Hello,

A rovidlatnok@gmail.com -ra írtál? Minden megkeresésre válaszoltunk, privát üzenetben is és e-mailben is, mi több, egy illetővel telefonon is beszélt. Ellenőrizzed, hogy nem-e gépelted el a levelezési címet, szia.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. november 3., csütörtök 17:12

Bocs csak itt a falon írtam.Rosszul emlékeztem,megnéztem a privátot.Oda tényleg nem írtam.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. november 3., csütörtök 17:15

Bocs mégegyszer,látom már itt a közösben.Kérdeztem,hogy kis fej nélkül is eladó e?És írta,hogy mit kezdene más a kis fejjel.Arra írtam,hogy lehet valakinek jól jön vagy épp ilyet keres.És itt maradt annyiban.



Vasili Kolsov
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2015. július 5., vasárnap 13:04
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Vasili Kolsov » 2016. november 4., péntek 10:53

zoli87 írta:Bocs mégegyszer,látom már itt a közösben.Kérdeztem,hogy kis fej nélkül is eladó e?És írta,hogy mit kezdene más a kis fejjel.Arra írtam,hogy lehet valakinek jól jön vagy épp ilyet keres.És itt maradt annyiban.
Szia,
Olvasd el újra, nagy valószínűséggel nem jól értelmezted az írásom. Én azt írtam, hogy a tulajdonosa egyben szeretné eladni, ugyanis mit kezdene egy pici fejjel gép nélkül? 150.000 forintos áron nem szeretné eladni a 290.000 forintért vásárolt felszerelését, erre valóban nem lett válaszolva, mivel azt hitte a tulaj, hogy viccnek szántad. :-)



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. november 4., péntek 11:46

Nem viccnek szántam ennyi a reális ára rendes fejjel.De ugye csak egyben eladó.Én a 380.000-es gépem alig tudtam 150-ért eladni.



Vasili Kolsov
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2015. július 5., vasárnap 13:04
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Vasili Kolsov » 2016. november 4., péntek 16:19

zoli87 írta:Nem viccnek szántam ennyi a reális ára rendes fejjel.De ugye csak egyben eladó.Én a 380.000-es gépem alig tudtam 150-ért eladni.
Hello,

Milyen matematikai metódus szerint jutottál el a reálisnak vélt 150.000 forintos árhoz? Az, hogy valamikor már adtak el 150 ezer forintos áron magnumot, vagy az, hogy szeretnél hozzájutni 150.000 forintos áron egy keresőhöz, még nem konkrétan tükrözi azt, miszerint annyi a reális értéke. Ha a 380.000 forintos géped vételi és eladási árát vesszük alapul, akkor 100.000 forint a reális ára, ha pedig a csalódott delta tulajdonos pár hónapos gépét nézzük, valahol 250.000 forintot ér a masina két fejjel. Reális árat a kereslet és kínálat, no meg persze a termék minősége határozza meg, nem szolgálhat alapul egy másik gyártó termékének vételi és eladási árának a hányadosa. Szerény véleményem szerint nem elrugaszkodott ár két fejjel rendelkező, kifogástalan esztétikai állapotnak örvendő magnum fémkeresőért a 170.000 forint.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. november 4., péntek 17:02

Vasili Kolsov írta:
zoli87 írta:Nem viccnek szántam ennyi a reális ára rendes fejjel.De ugye csak egyben eladó.Én a 380.000-es gépem alig tudtam 150-ért eladni.
Hello,

Milyen matematikai metódus szerint jutottál el a reálisnak vélt 150.000 forintos árhoz? Az, hogy valamikor már adtak el 150 ezer forintos áron magnumot, vagy az, hogy szeretnél hozzájutni 150.000 forintos áron egy keresőhöz, még nem konkrétan tükrözi azt, miszerint annyi a reális értéke. Ha a 380.000 forintos géped vételi és eladási árát vesszük alapul, akkor 100.000 forint a reális ára, ha pedig a csalódott delta tulajdonos pár hónapos gépét nézzük, valahol 250.000 forintot ér a masina két fejjel. Reális árat a kereslet és kínálat, no meg persze a termék minősége határozza meg, nem szolgálhat alapul egy másik gyártó termékének vételi és eladási árának a hányadosa. Szerény véleményem szerint nem elrugaszkodott ár két fejjel rendelkező, kifogástalan esztétikai állapotnak örvendő magnum fémkeresőért a 170.000 forint.

Nem elrugaszkodott ár szerintem sem két fejjel,én bepróbálkoztam 150.000-e ha egy fejjel ment volna esetleg.Eladó magnumot abszolut nem látok mostanában.Amiket utoljára láttam 130-155közt kértek érte.Azért mondtam 150-et.Tudom,hogy többet ér mert ilyen tudású gép ennyiért nem igazán van.Csak ezt a két árat tudtam alapul venni és nem jól fejeztem ki mert a reális piaci értéket kellett volna írnom ez alapján.Na de mindegy találtam már gépéet.Magnum még várat magára,talán majd jövőre.Minden jót!



Tunis
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2015. november 11., szerda 21:40
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Tunis » 2016. november 5., szombat 18:35

Feri!

Mondjál már valamit az új Magnumról! Mikor lesz kész a prototipus?



Avatar
DELTA1967
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015. július 29., szerda 18:26
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: DELTA1967 » 2016. november 5., szombat 21:02

ha pedig a csalódott delta tulajdonos pár hónapos gépét nézzük, [-x [-x [-x [-x Ha lehet ilyen megjegyzéseket otthon szűk családi körben tegyél..Köszönöm szépen. ^:)^



Ibn
Százados
Százados
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 19:31
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Ibn » 2016. november 5., szombat 21:20

azt arulja mar el nekem valaki hogy a magnumnal honet jott ez a 20 cm es porszivozas-miert 20cm er



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2016. november 6., vasárnap 9:12

Hi!
Figyelj már!Te eladod még a Deltádat?!Mert a pü-ekre nem igen válaszolsz. :clap:
DELTA1967 írta:ha pedig a csalódott delta tulajdonos pár hónapos gépét nézzük, [-x [-x [-x [-x Ha lehet ilyen megjegyzéseket otthon szűk családi körben tegyél..Köszönöm szépen. ^:)^



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2016. november 6., vasárnap 15:54

Ibn írta:azt arulja mar el nekem valaki hogy a magnumnal honet jott ez a 20 cm es porszivozas-miert 20cm er
mert azokat az apróságokat pl töredékek árpi kb 0.2gr alatti dolgokat 10-20cm ről jelzi akár vas mellett is ami fölött a gépek többsége jel nélkül elsiklik.jobbára csak a vas marad utána.gondolom ezért lett elnevezve porszivózásnak



Ibn
Százados
Százados
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 19:31
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Ibn » 2016. november 6., vasárnap 16:56

koszonom ul69 ezredes,mar lehetne 27.e hogy mehesek a gepemert-



buszos
Százados
Százados
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 19:02
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: buszos » 2016. november 6., vasárnap 17:35

ul69 írta:
Ibn írta:azt arulja mar el nekem valaki hogy a magnumnal honet jott ez a 20 cm es porszivozas-miert 20cm er
mert azokat az apróságokat pl töredékek árpi kb 0.2gr alatti dolgokat 10-20cm ről jelzi akár vas mellett is ami fölött a gépek többsége jel nélkül elsiklik.jobbára csak a vas marad utána.gondolom ezért lett elnevezve porszivózásnak

Kövezzetek meg de a 20 cm alatti dolgokat jobban is porszívózhatná !



Ibn
Százados
Százados
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 19:31
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Ibn » 2016. november 6., vasárnap 18:01

ugylatom van aki egekig magasztalja a MAGNUM_ot es van aki nemigazan van vele megelegedve.talan ez lehet azert mert valaki jol be tudja alitani es van aki nagyon jol be tudja alitani???????ez nem alitas hanem kerdes volt.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: tibike » 2016. november 6., vasárnap 18:14

Igazából a tanulási idő nem süket duma.....egy tapasztaltabb keresősnek hamarább bejön a sok beálitás mind egy kezdőnek....és ha csak egy beálitás rosszul van, akkor a kis Garrett is jobban szed..... :D nem beszélve a GB beálitásáról, ami a 60-70% a jól menő keresőnek.....de a kezdők mingyár porszivózni akarnak, aztán csodálkoznak, hogy valahogy nem megy.... :clap:



Ibn
Százados
Százados
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 19:31
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Ibn » 2016. november 6., vasárnap 18:37

miaz a GB?csak mire meglesz a gepem jovolna minel tobbet tudni rola-koszonom



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: tibike » 2016. november 6., vasárnap 18:52

Ibn írta:miaz a GB?csak mire meglesz a gepem jovolna minel tobbet tudni rola-koszonom

=)) Na testvér akkor neked is a Magnum csak a babhoz lesz odaálítva, hogy le ne dőljön.....GB kérem szépen az a Ground Balance, magyarul a föld hatása kiiktatása..... :violin: húzd rá cigány......



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2016. november 6., vasárnap 19:07

buszos írta:
ul69 írta:
Ibn írta:azt arulja mar el nekem valaki hogy a magnumnal honet jott ez a 20 cm es porszivozas-miert 20cm er
mert azokat az apróságokat pl töredékek árpi kb 0.2gr alatti dolgokat 10-20cm ről jelzi akár vas mellett is ami fölött a gépek többsége jel nélkül elsiklik.jobbára csak a vas marad utána.gondolom ezért lett elnevezve porszivózásnak

Kövezzetek meg de a 20 cm alatti dolgokat jobban is porszívózhatná !
igen lejárt helyen ahol már a nagyja szemetet összeszedték más gépekkel néha lehet olyan érzése a Magnumosnak hogy minden csak abban a 10-20cm-ben van.esetleg ha elmész másfelé amerre még nem igen jártak rá fogsz jönni hogy áshatsz mélyebbre is :D :D persze ez a gép is akkor a legjobb ha megtanulod használni.az alap program arra van hogy rögtön szaladgálhass vele de nem az a vége.kezdetnek meg kell tanulnod manuálisan beállitani a talajra de az később van először úgy is mindenki vérszemet kap és kirohan vele :lol: :lol:



Ibn
Százados
Százados
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 19:31
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Ibn » 2016. november 6., vasárnap 20:36

tibike írta:
Ibn írta:miaz a GB?csak mire meglesz a gepem jovolna minel tobbet tudni rola-koszonom

=)) Na testvér akkor neked is a Magnum csak a babhoz lesz odaálítva, hogy le ne dőljön.....GB kérem szépen az a Ground Balance, magyarul a föld hatása kiiktatása..... :violin: húzd rá cigány......
kerdesemre valaszt kaptam,jovo kepet meg lo bab ban,mivel a bab kuszik maszik MAGNUM neki nemhianyzik,s majd a MAGNUM utat mutat ashatok biz sok szep lukat,ha kiastam betemetem de az aprot en kiszedem,apropenzhez az a titok hogy egy GB t bealitok,biza csak ugy tanulhatok ha kerdesemre valaszt kapok-koszonom



T.Csaba
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2015. szeptember 22., kedd 23:05
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: T.Csaba » 2016. november 7., hétfő 13:07

ul69 írta:
buszos írta:
ul69 írta:
Ibn írta:azt arulja mar el nekem valaki hogy a magnumnal honet jott ez a 20 cm es porszivozas-miert 20cm er
mert azokat az apróságokat pl töredékek árpi kb 0.2gr alatti dolgokat 10-20cm ről jelzi akár vas mellett is ami fölött a gépek többsége jel nélkül elsiklik.jobbára csak a vas marad utána.gondolom ezért lett elnevezve porszivózásnak

Kövezzetek meg de a 20 cm alatti dolgokat jobban is porszívózhatná !
igen lejárt helyen ahol már a nagyja szemetet összeszedték más gépekkel néha lehet olyan érzése a Magnumosnak hogy minden csak abban a 10-20cm-ben van.esetleg ha elmész másfelé amerre még nem igen jártak rá fogsz jönni hogy áshatsz mélyebbre is :D :D persze ez a gép is akkor a legjobb ha megtanulod használni.az alap program arra van hogy rögtön szaladgálhass vele de nem az a vége.kezdetnek meg kell tanulnod manuálisan beállitani a talajra de az később van először úgy is mindenki vérszemet kap és kirohan vele :lol: :lol:
Hát én nem karónak meg dióverőnek használom!
Teljesen egyetértek az előttem szólóval! Nekem is az a tapasztalatom vele, hogy ki lehet hozni nagyon jó mélységet a gépből. Cobrám is van, tudom mit beszélek!
Az van, hogy a felső húsz centiben nagyon sok otthagyott dolog van szemetes és lejárt helyen. Ami kicsi vagy szegek vannak vagy rosszul áll ahhoz hogy más gép megtalálja. A magnum különleges és megtalálja azokat is. Ez a porszívó, hogy amin végigmész rendesen, azt a húsz centit a többi géppel elfelejthetik :D
Multifrekis diszkriminátor. Egyszer elmagyarázták, mi az, de mindegy :lol: A vonalkák azt jelentik, ha a lelet nincs mélyen, akkor begyorsul, nem a frekiket, ahogy hittem ;)
Ez mind nagyon jó, mert sikerélmény ott is ahol más már nem talál. És tud mélyet is, csak valóban nem simán az alapba kell beállítani és kell hozzá a gyakorlat. Nem úgy van hogy kettőt lengetsz és már minden megy. Az alap is nagyon jó porszívózni, de mélyebbre 4-5 vonalka és nem kell a késleltetéstől megijedni. Plusz talajbeállítás, legjobb szerintem is manuálban.
Az enyém még régebbi, de fejet én is vettem újat.
A Cobrát is megtartottam, nagyon megszerettem.



Vasili Kolsov
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2015. július 5., vasárnap 13:04
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Vasili Kolsov » 2016. november 12., szombat 7:55

DELTA1967 írta:ha pedig a csalódott delta tulajdonos pár hónapos gépét nézzük, [-x [-x [-x [-x Ha lehet ilyen megjegyzéseket otthon szűk családi körben tegyél..Köszönöm szépen. ^:)^
Hello,

Egy vassal erősen szennyezett talajon belőled is nagyon könnyen válhat csalódott delta tulajdonos, én már láttam erre példát, nem egyet.



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma