Az új regisztrációk aktiválásához admin jóváhagyás is kell a spammerek miatt. Ezek külföldiek, tehát a regisztrációt megkönnyíti, ha a regisztrálandó névről vagy e-mailről látszik, hogy magyar. Akié mégsem lett aktiválva, esetleg sürgős, küldjön e-mailt!

MAGNUM

Fémkereséshez való eszközök
ul69
Ezredes
Ezredes
Status: Offline

Re: MAGNUM

HozzászólásSzerző: ul69 » 2017. december 3., vasárnap 18:48

raczbunny írta:Nézd, nem tudom ki vagy, de egyrészt semmi értelme nem volt annak, hogy ideböfögtél valamit, ami úgyszintén értelmetlen és teli van helyesírási hibákkal, másrészt hibát mindenkiben tudsz találni, magadban is.
Ez az ellenséges hozzáállás a dolgokhoz nekem szokatlan.
Örülnék, ha valaki segítene és nem azzal töltené az idejét, hogy kritizál.

akkor leírom h kb mi történt akár lesz benne helyesírási hiba akár nem :D kimentél keresőzni és csipogott a gép mert a harmatos vizes növényzet zavarja.hiába tekerted oda a szűrést akkor is csinálta.ekkor valószínű izgalmadban hozzávágtad valamihez amitől elrepedt a kijelző és a fej is megsérült elhangolódott (már csak ez azért is biztos mivel hideg időben amikor a gyanta kemény nem hangolódik el csak rugalmatlanabbá válik) majd mikor megcsináltad a bajt mesefilmet forgattál izgalmadban :lol: :lol: :lol: remélem tudtam segíteni :D

Dolby
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: Dolby » 2017. december 3., vasárnap 20:08

Szia!

Említetted,hogy előbb ki kell venni azokat a tárgyakat,amik letakarnak.Pl.egy érem,vagy egy vasszeget is jelez a készülék?vazok is takarhatnak akár 10 ,akár 26 cm-ről is?Bocsi a bugyuta kédésért,de nem volt még ilyenhez szerencsém.

Tudom,hogy ez mélyre látó eszköz,inkább nagyobb tárgyakra,de érmezni lehet vele?pl.egy 5 ft-ost kiszed és ha igen milyen mélyről?Köszi!
Simba írta:
Szóval a válasz summázva.
A beállítás, amit legtöbben kérdenek:
Balról jobbra: középső pálcika, 3 (szűrő)... (nemszámít)... 2 érzékenység.
Ez egy közép beálltás, amiben a legtöbbször megyünk.
Hosszú pálcika, 3 érzékenység: sokkal mélyebb, de lassú reakcióidő. A szürke már viszi a 4 érzékenységet is.
DE! Sok helyen le kell vegyük mert annyi fém van.
Tehát arra ne számítson senki hogy az udvaron 1-2 méteres gödröt ás mert ott van Attila koporsója. Ha ott van, akkor is előbb a régi fazekat, konzervet sörösdobozt kell kivenni, pedig lehet hogy csak arasznyi "mélyen" van de egy nagy helyet kitakar a gép szeme elől.
Tehát a
Ez egy nagyon jó a Brutusban hogy nagyon lehet érezni a mélységet, ha nincs olyan mélyen, van egy utóhang amiről lehet tudni már kezdetben is. Gyakorlattal a mélyebb dolgok mélysége is saccolható.
Ebben is sokkal jobb a kereteseknél. Max. mélységben is talán a legjobb szerintem, de a legtöbb helyen nem használjuk ki a maximumot.
Amiben nem jobb, az a kompaktság amit nem régen említett valaki. Szállítani lehet kocsiban is, de az utasteret is igénybe veszi :( Ezért örülök az újnak, hogy csomagtartóban elfér, de olyan nekem még nincsen.
Előny még hogy egy emberes, nem árt társ hozzá, de nem a vitelhez kell a társ, hanem kézi gép plusz ásó vitelhez. Ha kell, mert egyedül is kimegyek.
Hátrány a kereteshez képest nagyobb súly, amit bőven ellensúlyoz az egy emberes használat és van hozzá heveder.
Ár-érték arányban szerintem nevetségesen jó. Nem vagyok nagyon most képben, de amikor vettük, másfél-kétszer került többe egy olyan keretes, ami kb FELE tudású egyszer egyes kerettel!!! Ketten is kérdeztétek, megéri-e, de nem is értem a kérdést ;)
Betanítást, elnézést, de nem vállalok.
Vas szűrés. Van, de mi kikapcsoljuk és a vonalakat nézzük ha kell. Elsősorban hadizunk, ami vas de a patkónak is örülünk.
Kéziben is használom de abban még nem érzem igazán haladónak magamat. Az egy laza kikapcsolódás a mélységi kutatáshoz képest.

a.kezdo
Őrnagy
Őrnagy

Re: Magnum meghibasodasa

HozzászólásSzerző: a.kezdo » 2017. december 3., vasárnap 23:07

raczbunny írta:Sziasztok!

A segitsegeteket szeretnem kerni, mert meghibasodott a magnumom.
Reszletesen:
https://youtu.be/c9m9XfXBJC4

Itt van:
http://metaldetector.hu/phpBB3/viewtopic.php?f=2&t=4&hilit=ferrit&start=520#p12564
Magnum kerek fej eladó!

raczbunny
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: raczbunny » 2017. december 3., vasárnap 23:37

Köszönöm a hozzászólásokat!
Bár kézremegve ugyan, megpróbálom a ferritet kikaparni es áthelyezni. Remelem minden rendben lesz.
Bár szerintem a garancia tuti el fog szállni..

a.kezdo
Őrnagy
Őrnagy

HozzászólásSzerző: a.kezdo » 2017. december 4., hétfő 0:01

raczbunny írta:Köszönöm a hozzászólásokat!
Bár kézremegve ugyan, megpróbálom a ferritet kikaparni es áthelyezni. Remelem minden rendben lesz.

Probalj meg hozza tenni, nem kivenni belole(mikozben nezed a Fejellenorzest)! Kevesbe maceras, nem kell furni. Aztan szigszalaggal rogzitsd. Egyszer majd hazaviszed ...egyszer...
Magnum kerek fej eladó!

billybad74
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: billybad74 » 2017. december 4., hétfő 7:16

Ne haragudj meg de ez egy vicc amit művelsz.Garanciás a géped és az egyetlen dolgot nem teszed meg amit kellene.
MIÉRT NEM BESZÉLTÉL MÉG FERIVEL :!: :!: :!:
Komolyan nem értelek nem harap Feri bácsi.
Donec eris felix multos numerabis amicos, tempora si fuerint nubila, solus eris.

HUN73r
Őrmester
Őrmester

HozzászólásSzerző: HUN73r » 2017. december 4., hétfő 8:45

billybad74 írta:

Ne haragudj meg de ez egy vicc amit művelsz.Garanciás a géped és az egyetlen dolgot nem teszed meg amit kellene.

Most már én is hozzászólok ;)
Nyáron elvittem a Magnumomat, mert átment a kocsi a házizsákon és a fej ami benne volt eltört. Úgy tört el, hogy v alakban megtört. A két küllő az egyik oldalon és az első-hátsó rész is ahol tekercsek vannak. Gondoltam, csere, de ha lehet ragasztani, az is sokba lesz. De ezt is megcsinálta a Feri ingyen. Rátekert üvegszálat és megragasztotta. Szóval nemigen fog a gari lemenni róla.

billybad74
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: billybad74 » 2017. december 4., hétfő 13:21

HUN73r írta:
billybad74 írta:

Most már én is hozzászólok ;)
Nyáron elvittem a Magnumomat, mert átment a kocsi a házizsákon és a fej ami benne volt eltört. Úgy tört el, hogy v alakban megtört. A két küllő az egyik oldalon és az első-hátsó rész is ahol tekercsek vannak. Gondoltam, csere, de ha lehet ragasztani, az is sokba lesz. De ezt is megcsinálta a Feri ingyen. Rátekert üvegszálat és megragasztotta. Szóval nemigen fog a gari lemenni róla.

Az én masinám is megdolgoztatta. :D
Donec eris felix multos numerabis amicos, tempora si fuerint nubila, solus eris.

zoli87
Őrnagy
Őrnagy

HozzászólásSzerző: zoli87 » 2017. december 4., hétfő 21:54

Szerintem ne küld el Ferinek a magnumot,így ahogy van küld el nekem ès adok cserèbe egy tökéletesen működő Cobrát :)

Procol Harum
Hadnagy
Hadnagy

HozzászólásSzerző: Procol Harum » 2017. december 13., szerda 14:46

Feri írta:
Timber írta:Jól néz ki. Hadizásra fog nekem is kelleni. A Cobrához is lehet ezt hozzápasszítani?

Nem, de lehet hogy megcsinálom a Cobrás verziót is. A digitális fémkeresők stabilabbak, a Cobra viszont analóg, így azzal nem biztos, hogy jó lesz. Ahhoz más tekercsek kellenek. A kis Brutus eredeti verziója viszont a szintén analóg Silver Starhoz készült, és azzal jól működik, tehát akkor a Cobránál is van esély rá.

Ez a Cobrás változat engem NAGYON érdekelne!!! Tavasszal várható hogy lesz belőle?
A Whiter Shade of Pale

Vissza: “Fémkeresők, fémkereső tartozékok, kellékek”