Az új regisztrációk aktiválásához admin jóváhagyás is kell a spammerek miatt. Ezek külföldiek, tehát a regisztrációt megkönnyíti, ha a regisztrálandó névről vagy e-mailről látszik, hogy magyar. Akié mégsem lett aktiválva, esetleg sürgős, küldjön e-mailt!

MAGNUM

Fémkereséshez való eszközök
ul69
Ezredes
Ezredes
Status: Offline

Re: MAGNUM

HozzászólásSzerző: ul69 » 2017. október 1., vasárnap 12:59

Nowy írta:Te mázlista vagy. Minden másra ott a mastercard. :D

ul69 írta:
Simba írta:Van fejlesztés, mert én teszteltem az új Brutust. A szürkét. Amienk még a régi fehér.
Ahhoz képest annyival jobb, hogy SOKKAL stabilabb. Súlya kb. uannyi. Határozottabbban jelez mély dolgokra. Akkor mélyebbre is lát, de annyira nem volt kedvünk ásogatni.
A Feri is írhatna valamit ;)
Nowy írta:A nagyobb fejre én is vártam,azóta már eladtam a Magnumot,mert sehogy nem akar elkészülni és én szerettem volna rá nagyon. Szerintem már nem fejleszti a meglévőt. Szerintem nagyon ne éld bele magad a nagy fejbe. :)

Ásóbéka írta:Voltam nála nem régiben. Fejleszt valamit. Mutatta, de titok :D
Egy új brutus lesz és új, nagyobb fej. A fejet nagyon várom, mélykeresni egyenlőre még nem annyira akarok, inkább érme.
Egyébként nekem kb. egy éve van Magnumom és már az első nap megszerettem. Azóta is tart a románc :D
Komolyan, már két barátom is váltott. Magnumra természetesen.

Kép

nekem már van :D

ez a csináld magad mozgalom keretein belül készült :D ezek a hatodik meg a hetedik prototipus.nagyjából már véglegesnek mondható..egyenlőre :lol:

Nowy
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: Nowy » 2017. október 1., vasárnap 14:18

Jó,de én nem saját magam akartam hozzákezdeni,hanem ami meg lett vagy van igérve arra írtam,hogy ne ringassa magát nagy állmokba. :)
ul69 írta:

ul69 írta:
Simba írta:Van fejlesztés, mert én teszteltem az új Brutust. A szürkét. Amienk még a régi fehér.
Ahhoz képest annyival jobb, hogy SOKKAL stabilabb. Súlya kb. uannyi. Határozottabbban jelez mély dolgokra. Akkor mélyebbre is lát, de annyira nem volt kedvünk ásogatni.
Nowy írta:A nagyobb fejre én is vártam,azóta már eladtam a Magnumot,mert sehogy nem akar elkészülni és én szerettem volna rá nagyon. Szerintem már nem fejleszti a meglévőt. Szerintem nagyon ne éld bele magad a nagy fejbe. :)

Egy új brutus lesz és új, nagyobb fej. A fejet nagyon várom, mélykeresni egyenlőre még nem annyira akarok, inkább érme.
Egyébként nekem kb. egy éve van Magnumom és már az első nap megszerettem. Azóta is tart a románc :D

Kép

ez a csináld magad mozgalom keretein belül készült :D ezek a hatodik meg a hetedik prototipus.nagyjából már véglegesnek mondható..egyenlőre :lol:

ul69
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: ul69 » 2017. október 1., vasárnap 17:28

előfordul hogy nem tudod kivárni míg az igéret teljesül :D így legalább a saját elképzelésem szerint tudtam megcsinálni.52deka amiből a kábel 11deka.tulajdon képpen 4vonásig ugyan az a mélysége.a különbség az 5diknél van.ez már nem késik.levegőben van igy kb 5 cm plussz.olyasmi mint a deltánál amit a nagyobbfejnél megállapítottak hogy olyan mintha nem lenne mélyebb még is több ásható jelet ad ugyan azon a helyen.persze ezt csak elméletben tudhatom :lol: :lol: :lol:

Nowy írta:Jó,de én nem saját magam akartam hozzákezdeni,hanem ami meg lett vagy van igérve arra írtam,hogy ne ringassa magát nagy állmokba. :)
ul69 írta:

ul69 írta:

Kép

Archer
Hadnagy
Hadnagy

HozzászólásSzerző: Archer » 2017. október 18., szerda 14:13

Én is eladtam a Magnumomat. De most megint az van :D Meggyőztek, hogy Deus, így meg úgy van jó occsóba. Na most nem vagyok béna a műszaki kütyükben, de azt sehogy nem tudtam belőni, hogy akár megközelítse a Magnumot.Tehát visszacseréltem. Legalább szűz új gépem van :)

Ásóbéka
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: Ásóbéka » 2017. november 13., hétfő 20:58

Jól néz ki az a nagyfej!
Pro és kontra, sok dolgot hallottam és olvastam és láttam. Köszönöm itt is amit írtok! Nekem ez a Magnum most már a nagy kedvencem marad, csak az a baj, hogy még két haver járja uazt a területet Magnummal :)
Szép leléseket mindenkinek!

Vissza: “Fémkeresők, fémkereső tartozékok, kellékek”