Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

MAGNUM

Fémkereséshez való eszközök
zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. október 12., szerda 6:28

:)



Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 687
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: norman » 2016. október 12., szerda 9:19

Hali.
Lehet hogy volt már szó róla de erdőben hogy muzsikál a Magnum?Nem a kényelmes szántásban.Ezer éve szemezek vele.Javarészt erdőbe járok és Deltám van. :?:


:?:

Avatar
Feri
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 420
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 18:41
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Feri » 2016. október 12., szerda 11:32

A MAGNUM nem koppintása semminek, ez teljesen saját fejlesztés. A Explorer széria gépei FBS rendszerűek, a MAGNUM pedig NSR. Nem mintha az FBS nem volna nagyon jó, de az NSR jobb, és ez csak a működés alapelve, még rengeteg újítás van a MAGNUM-ban, és unalmas is lett volna koppintani. Pl. komolyabb újítás még az automata váltó, a különleges mélykereső, az egészen egyedi diszkriminátor, de egyébként hosszan le van írva a legtöbb jellemző a honlapomon.
Akit érdekelnek a működési alapelvek és köztük lévő különbség, elolvashatja mert a Rádiótechnika Évkönyve 2015-ös számában leírtam egy hosszú cikkben. Vagy megnézheti oszcilloszkóppal, hogy teljesen más. A hasonlóság a kétdimenziós kijelző miatt van, mivel mindkét fajta műszernek kétdimenziós a diszkriminátora.
A MAGNUM eredetileg úgy készült, hogy az Explorer II-nél és a Cobránál is jobb legyen, és ez még csak az első szoftver- ( részben hardver-) verzió volt, azóta is még rengeteget fejlődött.
Sokan érdeklődnek külföldről is, egyre többen, de annyit kell csinálni a hazai pályára, hogy már most jó nagy csúszásban vagyok.


www.metaldetector.hu

csinga
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2015. október 16., péntek 11:23
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: csinga » 2016. október 12., szerda 11:57

Helló!
Az FBS rrövidités jelentését ismerem full band spectrum, de a NSR A weben keresve se találom.
Minek a rövidítése?



Avatar
Feri
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 420
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 18:41
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Feri » 2016. október 12., szerda 12:26

csinga írta:Helló!
Az FBS rrövidités jelentését ismerem full band spectrum, de a NSR A weben keresve se találom.
Minek a rövidítése?
Nagy Sávszélességű Rendszer. A honlapon fenn van a MAGNUM-nál.


www.metaldetector.hu

csinga
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2015. október 16., péntek 11:23
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: csinga » 2016. október 12., szerda 12:28

Kösz!
Akkor magyar rövidítés, én angolba kerestem.:)



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. október 12., szerda 16:19

Én előnyben részesítem a magyar gépeket és minden elismerésem neked Feri és a többi magyar gép gyártójának is.Kapom a "tanácsokat" vegyek inkább deust ne bajlódjak ilyenekkel(magnum).Pedig ha tudnák,hogy milyen jó gépek.Volt deltám is aztán jött egy minelab safari.Most Cobra van amivel tökéletesen elégedett vagyok.Ez a 8. gépem de eddig ezt szerettem meg a legjobban.Majd mostanában szeretnék átnyergelni magnumra,régi vágyam már.



totya771
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2016. május 11., szerda 18:15
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: totya771 » 2016. október 12., szerda 17:14

Tisztelt Feri!

A honlapodon írtad,hogy előkészületben a 36x28-as fej. Érdeklődnék,hogy mikorra várható,illetve annak is megmarad az érzékenysége apró tárgyakra?



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. október 12., szerda 19:01

Üdv Feri!Írtam emailt de írok ide is.Lehet szár nélkül magnumot venni?Ha igen mennyibe kerülne a régi fejjel?Illetve mennyibe kerülne az újabb 28x22-es fejjel?Köszönöm előre is.



newage
Százados
Százados
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2016. március 8., kedd 14:48
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: newage » 2016. október 15., szombat 15:41

Érdekelne, hogy mi a különbség van a régi kerek 25ös fej és az új 28*22es fej között a méretett leszámítva? köszönöm.. üdv.



Avatar
Indy1000
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2016. április 23., szombat 13:44
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Indy1000 » 2016. október 15., szombat 19:36

newage írta:Érdekelne, hogy mi a különbség van a régi kerek 25ös fej és az új 28*22es fej között a méretett leszámítva? köszönöm.. üdv.
Van egy ilyen 25-ös fej az ismerősi körben régi szárral, és baromi nehéz ha az enyémhez nézem :o
A képességei kb ugyanolyanok, de lassúbb vele a haladás és az izomláz is játszik :D
A karbon szár van nekem és szerintem nem lehet eredeti szár nélkül használni azért, mert hátul van az akksidoboz és az áram a száron át van vezetve a kijelzős dobozhoz.
Egyébként én is nagyon meg vagyok elégedve, a híres-hírhedt poszívóhatás nagyon működik, és sok más előnyét is felfedeztem a Magnumnak tavasz óta amióta megvan. ;) Legjobb gép szerintem.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. október 15., szombat 20:19

Csináltam màr egyedi szárat.Nem lenne gond az átvezetése a vezetéknek.



Avatar
Feri
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 420
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 18:41
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Feri » 2016. október 20., csütörtök 10:57

zoli87 írta:Csináltam màr egyedi szárat.Nem lenne gond az átvezetése a vezetéknek.
Én nem ragaszkodom feltétlenül az eredeti nyélhez, de ehhez nem egyszerű házilagosan összehozni egyet, mert megfelelő csatlakozónak kell lenni a műszerdoboznál és az akkutartónál is.
totya771 írta:Tisztelt Feri!

A honlapodon írtad,hogy előkészületben a 36x28-as fej. Érdeklődnék,hogy mikorra várható,illetve annak is megmarad az érzékenysége apró tárgyakra?
Még mindig nincs készen teljesen. A tekercsek méretezése megvan, a pontos pozitív minta is, tehát elvileg jól áll. Az apró tárgyakra az is érzékeny marad természetesen.
Simba írta:Az újabbik Brutus változatnak mikor várható a kisebb testvére?
Az még csak fejben létezik. A Silver Starhoz készült egy kisebb mélykereső még két éve, hasonló méretű, mint a TM808, de sokkal érzékenyebb ( Silver Starként ). De ez csak egy kísérleti szonda tulajdonképpen, fából lett összerakva. Egy rohamsisakra kb. 1,5 méterről jelzett még. De ebből lehet tudni, hogy egy kb. ugyanekkora nagyon jó lesz a Magnumhoz is.


www.metaldetector.hu

Avatar
Polaris
Százados
Százados
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 14:17
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Polaris » 2016. október 20., csütörtök 13:27

Ezeket én is várom. Az új nagyfejet és szondát is.
Egyebekben teljesen egyetértek a korábbiakban mondottakkal. Az is egyértelmű, hogy a Magnum sokkal jobb az e-Trac gépnél is, mert egy ismerős nyáron vett 360-ért használtat, és az én gépem egy százassal kevesebbért új és jóval komolyabb.



buszos
Százados
Százados
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 19:02
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: buszos » 2016. október 20., csütörtök 14:26

Polaris írta:Ezeket én is várom. Az új nagyfejet és szondát is.
Egyebekben teljesen egyetértek a korábbiakban mondottakkal. Az is egyértelmű, hogy a Magnum sokkal jobb az e-Trac gépnél is, mert egy ismerős nyáron vett 360-ért használtat, és az én gépem egy százassal kevesebbért új és jóval komolyabb.
Apróra biztosan jobb a magnum , rómát az etrac SZERINTEM jobban hozza főleg a nem gyári fejekkel!



Nowy
Százados
Százados
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2015. július 19., vasárnap 22:02
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Nowy » 2016. október 20., csütörtök 23:44

A honlapodon írtad,hogy előkészületben a 36x28-as fej. Érdeklődnék,hogy mikorra várható,illetve annak is megmarad az érzékenysége apró tárgyakra?[/quote]
Még mindig nincs készen teljesen. A tekercsek méretezése megvan, a pontos pozitív minta is, tehát elvileg jól áll. Az apró tárgyakra az is érzékeny marad természetesen.

Karácsonyra meglephetnéd vele a magnum tulajdonosokat,hátha meg lenne az ajándék ötlet :D



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2016. október 21., péntek 16:50

http://www.ebay.com/itm/271832339823?_t ... EBIDX%3AIT
http://www.ebay.com/itm/152024720903?_t ... EBIDX%3AIT
ezek jól működnek a gépet se zavarják ha valaki vezeték nélkül akarná használni a Magnumot.nem sistereg mint a rádiós.van kis késése de nem vészes



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: talentum » 2016. október 21., péntek 17:40

ul69 írta:http://www.ebay.com/itm/271832339823?_t ... EBIDX%3AIT
http://www.ebay.com/itm/152024720903?_t ... EBIDX%3AIT
ezek jól működnek a gépet se zavarják ha valaki vezeték nélkül akarná használni a Magnumot.nem sistereg mint a rádiós.van kis késése de nem vészes
Ez az utóbbi egy szar. Én is vettem ilyet de messze dobtam.Sokat késik. 4.0 verziótól kell venni adót, 4.1 még jobb.Az semmit sem késik, igaz h.13 dollár körül van.


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2016. október 21., péntek 17:57

talentum írta:
ul69 írta:http://www.ebay.com/itm/271832339823?_t ... EBIDX%3AIT
http://www.ebay.com/itm/152024720903?_t ... EBIDX%3AIT
ezek jól működnek a gépet se zavarják ha valaki vezeték nélkül akarná használni a Magnumot.nem sistereg mint a rádiós.van kis késése de nem vészes
Ez az utóbbi egy szar. Én is vettem ilyet de messze dobtam.Sokat késik. 4.0 verziótól kell venni adót, 4.1 még jobb.Az semmit sem késik, igaz h.13 dollár körül van.
neked elhiszem.nyilván ami fejlettebb jobb..annál a sebességnél ahogy próbáltam a gépet nem számottevő a késés.ha csapkodnék vele akkor már jobban észrevehető a delta meg egyébként se olyan gyors ;)



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: talentum » 2016. október 21., péntek 21:26

ul69 írta:
talentum írta:
ul69 írta:http://www.ebay.com/itm/271832339823?_t ... EBIDX%3AIT
http://www.ebay.com/itm/152024720903?_t ... EBIDX%3AIT
ezek jól működnek a gépet se zavarják ha valaki vezeték nélkül akarná használni a Magnumot.nem sistereg mint a rádiós.van kis késése de nem vészes
Ez az utóbbi egy szar. Én is vettem ilyet de messze dobtam.Sokat késik. 4.0 verziótól kell venni adót, 4.1 még jobb.Az semmit sem késik, igaz h.13 dollár körül van.
neked elhiszem.nyilván ami fejlettebb jobb..annál a sebességnél ahogy próbáltam a gépet nem számottevő a késés.ha csapkodnék vele akkor már jobban észrevehető a delta meg egyébként se olyan gyors ;)
Bocsáss meg kérlek nem volt szándékom téged(sem) megbántani , csupán a segítőszándék tombolt bennem, nehogy más is beleessen abba a hibába, amibe én.Ez nem az a terület, ahol nagy pénzt lehet spórolni, talán érdemesebb a gyorsabbat venni.
https://www.fasttech.com/products/2002/ ... r-receiver
De nekem8 , vegyetek amit akartok. És mégegyszer elnézést hogy belevau...


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2016. október 21., péntek 22:09

talentum írta:
ul69 írta:
talentum írta:
ul69 írta:http://www.ebay.com/itm/271832339823?_t ... EBIDX%3AIT
http://www.ebay.com/itm/152024720903?_t ... EBIDX%3AIT
ezek jól működnek a gépet se zavarják ha valaki vezeték nélkül akarná használni a Magnumot.nem sistereg mint a rádiós.van kis késése de nem vészes
Ez az utóbbi egy szar. Én is vettem ilyet de messze dobtam.Sokat késik. 4.0 verziótól kell venni adót, 4.1 még jobb.Az semmit sem késik, igaz h.13 dollár körül van.
neked elhiszem.nyilván ami fejlettebb jobb..annál a sebességnél ahogy próbáltam a gépet nem számottevő a késés.ha csapkodnék vele akkor már jobban észrevehető a delta meg egyébként se olyan gyors ;)
Bocsáss meg kérlek nem volt szándékom téged(sem) megbántani , csupán a segítőszándék tombolt bennem, nehogy más is beleessen abba a hibába, amibe én.Ez nem az a terület, ahol nagy pénzt lehet spórolni, talán érdemesebb a gyorsabbat venni.
https://www.fasttech.com/products/2002/ ... r-receiver
De nekem8 , vegyetek amit akartok. És mégegyszer elnézést hogy belevau...
olyan hirtelen nem bántódok meg nem kell elnézést kérned.amúgy meg két hónapja mikor ezt rendeltem még jóval drágább volt a 4.0 és nagyobb.most meg minden féle méretben fél áron van ahhoz képest..épitményen belül teljesen jó lesz ez is :D ;)



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: talentum » 2016. október 21., péntek 22:51

ul69 írta:
talentum írta:
ul69 írta:
talentum írta:
ul69 írta:http://www.ebay.com/itm/271832339823?_t ... EBIDX%3AIT
http://www.ebay.com/itm/152024720903?_t ... EBIDX%3AIT
ezek jól működnek a gépet se zavarják ha valaki vezeték nélkül akarná használni a Magnumot.nem sistereg mint a rádiós.van kis késése de nem vészes
Ez az utóbbi egy szar. Én is vettem ilyet de messze dobtam.Sokat késik. 4.0 verziótól kell venni adót, 4.1 még jobb.Az semmit sem késik, igaz h.13 dollár körül van.
neked elhiszem.nyilván ami fejlettebb jobb..annál a sebességnél ahogy próbáltam a gépet nem számottevő a késés.ha csapkodnék vele akkor már jobban észrevehető a delta meg egyébként se olyan gyors ;)
Bocsáss meg kérlek nem volt szándékom téged(sem) megbántani , csupán a segítőszándék tombolt bennem, nehogy más is beleessen abba a hibába, amibe én.Ez nem az a terület, ahol nagy pénzt lehet spórolni, talán érdemesebb a gyorsabbat venni.
https://www.fasttech.com/products/2002/ ... r-receiver
De nekem8 , vegyetek amit akartok. És mégegyszer elnézést hogy belevau...
olyan hirtelen nem bántódok meg nem kell elnézést kérned.amúgy meg két hónapja mikor ezt rendeltem még jóval drágább volt a 4.0 és nagyobb.most meg minden féle méretben fél áron van ahhoz képest..épitményen belül teljesen jó lesz ez is :D ;)


Több jó termék is van, legyenek hosszú üzemidejűek, ez a másik fontos kritériumom.
Ez még gyorsabb egy picit...
https://www.fasttech.com/products/2002/ ... er-adapter

Fülesnek is ajánlanék egy gyorsat, ezt is próbáltam már, azért merek linkelgetni...bár ez nem olcsó, de hajtogatható, persze van ennél egyszerűbb modelljük is.( FM, meg SD hely nélkül) Strapabíró, na...
https://www.fasttech.com/products/2004/ ... fi-headset

Bocs, persze mindez az ebayon is vehető, de kerülni kell a gyanúsan olcsó helyeket, meg a kevés eladásos értékesítőket, mert nekem nem két ízben jött vissza pínz a termék helyett, rendelgethettem újra... Vaúúúúúúúúúúúúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára talentum 2016. december 20., kedd 10:44-kor.


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Avatar
Goldfinger
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016. február 10., szerda 20:02
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Goldfinger » 2016. október 24., hétfő 19:27

zoli87 írta:Én előnyben részesítem a magyar gépeket és minden elismerésem neked Feri és a többi magyar gép gyártójának is.Kapom a "tanácsokat" vegyek inkább deust ne bajlódjak ilyenekkel(magnum).Pedig ha tudnák,hogy milyen jó gépek.Volt deltám is aztán jött egy minelab safari.Most Cobra van amivel tökéletesen elégedett vagyok.Ez a 8. gépem de eddig ezt szerettem meg a legjobban.Majd mostanában szeretnék átnyergelni magnumra,régi vágyam már.
Indy1000 írta:
newage írta:Érdekelne, hogy mi a különbség van a régi kerek 25ös fej és az új 28*22es fej között a méretett leszámítva? köszönöm.. üdv.
Van egy ilyen 25-ös fej az ismerősi körben régi szárral, és baromi nehéz ha az enyémhez nézem :o
A képességei kb ugyanolyanok, de lassúbb vele a haladás és az izomláz is játszik :D
A karbon szár van nekem és szerintem nem lehet eredeti szár nélkül használni azért, mert hátul van az akksidoboz és az áram a száron át van vezetve a kijelzős dobozhoz.
Egyébként én is nagyon meg vagyok elégedve, a híres-hírhedt poszívóhatás nagyon működik, és sok más előnyét is felfedeztem a Magnumnak tavasz óta amióta megvan. ;) Legjobb gép szerintem.
Tavasszal én egy régebbi kerek fejessel kezdtem. Rögtön annyit találtam vele, hogy képet is tettem fel nagy lelkesedésemben.
Azóta is Magnum van, de új fejjel és az olyan volt amikor először átszereltem, annyival könnyebb, mintha egy másik gép lenne. És újabb lett a gép szoftvere is.
Én is nagyon elégedett vagyok. Ez a porszívózás nálam is bejött :)
Nekem is mondták, hogy deust vegyek inkább, de nem bántam meg, látva a kolléga leléseit. Nyáron, szárazon főleg. Mindkettőnek van előnye, hátránya, de szerintem a Magnum jobb. Arról nem is beszélve, hogymég az új fej megvételével is nagyon jó árban jött ki ahhoz képest. Annyira jól nem ismerem a többi gépet, de ismerek néhány lengetős embert és összefutottam már emberekkel kinn is, és beszélgetve mi is arra jutottunk, hogy a magyar gépek azért nagyon ott vannak a szeren. Cobrát ott is nagyon égig magasztalta egyik.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. október 25., kedd 19:09

Sziasztok!Valaki nem szeretne megválni a közel jövőben Magnum típusú gépétől?



Timber
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2016. január 8., péntek 11:26
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Timber » 2016. október 26., szerda 14:53

Én újra gyűjtök. Nem nagyon akarják eladni a használt Magnumokat. Ha igen, az is régi fajta :( De azt sem sokan



szabolcs888
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2015. július 26., vasárnap 12:36
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: szabolcs888 » 2016. október 30., vasárnap 15:46

Sziasztok. Azt szeretném kérdezni hogy kecskemét vonzáskörzetében van e valakinek esetleg Magnumja? Mert ki szeretnék próbálni egyet ha van rá lehetőség. További szép jeleket.



Ibn
Százados
Százados
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 19:31
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Ibn » 2016. október 30., vasárnap 18:28

valaki akinek van COBRA is meg MAGNUM is-en COBRAS vagyok de szeretnek megegy gepet-a magnumon gondolkodom-valami hozaszolas vagy tanacs esetleg-koszonom elore is



Ibn
Százados
Százados
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 19:31
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Ibn » 2016. november 1., kedd 3:41

udv MAGNUMOSOK nemsoka enis csatlakozom a csapathoz.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. november 1., kedd 9:03

Jó neked :)



Ibn
Százados
Százados
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 19:31
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Ibn » 2016. november 1., kedd 18:45

mar jo mert van cobram es megjobb lesz mert keszul a magnum,alig varom az elso talalkozast es az elso probat ami ott fog megtortenni ahol a cobraval mar lejartam a labam-es rengeteg dolgot talaltam



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. november 1., kedd 19:48

Nekem is cobrám van most és én is magnumot szeretnék.



Ibn
Százados
Százados
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 19:31
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Ibn » 2016. november 1., kedd 20:42

meg jo hogy csak ketfajta gepet gyart Feri.ugynezem a COBRA a kezdet es a MAGNUM a vegzet-a COBRA brutal jo kivancsi vagyok a magnumra-te a COBRAT megtartod?



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. november 1., kedd 21:09

Nem,egyszerre nem megy a kettő.Vagy ez vagy az.



Pirate
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2015. augusztus 30., vasárnap 19:08
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Pirate » 2016. november 2., szerda 11:41

Már hozzászóltam a témához, ha analóg gép, Cobra, esetleg Delta, ha digitális, akkor Magnum.
Nekem megmaradt a Cobrám is, de már másodhegedűs szerepben csak a Magnumom mellett. Roncsozni még mindig gyakran előveszem.



Ibn
Százados
Százados
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 19:31
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Ibn » 2016. november 2., szerda 12:18

szoval mind a ket geppel jol dontottem,igaz mas altal gyartott gepeket megsem neztem-anno a COBRAT ajanlottak tobben is a MAGNUM meg mar jott magatol-koszonom a hozaerto segitseget Pirate



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. november 2., szerda 13:05

Nekem cobra 8. gépem volt elötte 350.000ft-os "májláb" is de ez valahogy jobban megfogott.Magnum a nagy vágyam ha lesz az már maradni fog végleg nálam.HA valaki megválna majd a sajátjától az szóljon nekem időben :)



Vasili Kolsov
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2015. július 5., vasárnap 13:04
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Vasili Kolsov » 2016. november 3., csütörtök 5:58

Sziasztok,

Én tudok egy eladó használt magnumot, haveromé a gép, az eladó gépek topikban van a leírása. Régi szár, két fejjel (kerek és a pici), legújabb szoftverrel. 170.000 ft. Somogy megyében található a gép.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. november 3., csütörtök 7:43

Többször írtam neki.Utoljára már nem írt vissza.



Vasili Kolsov
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2015. július 5., vasárnap 13:04
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Vasili Kolsov » 2016. november 3., csütörtök 16:27

zoli87 írta:Többször írtam neki.Utoljára már nem írt vissza.
Hello,

A rovidlatnok@gmail.com -ra írtál? Minden megkeresésre válaszoltunk, privát üzenetben is és e-mailben is, mi több, egy illetővel telefonon is beszélt. Ellenőrizzed, hogy nem-e gépelted el a levelezési címet, szia.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2016. november 3., csütörtök 17:12

Bocs csak itt a falon írtam.Rosszul emlékeztem,megnéztem a privátot.Oda tényleg nem írtam.



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma