Az új regisztrációk aktiválásához admin jóváhagyás is kell a spammerek miatt. Ezek külföldiek, tehát a regisztrációt megkönnyíti, ha a regisztrálandó névről vagy e-mailről látszik, hogy magyar. Akié mégsem lett aktiválva, esetleg sürgős, küldjön e-mailt!

Golden Mask

Fémkereséshez való eszközök
Norbat
Százados
Százados
Status: Offline

Re: Golden Mask

HozzászólásSzerző: Norbat » 2017. február 7., kedd 17:40

Miért no comment a GM5?

tibike írta:A füles csatlakozó 6,3mm, klasszikus nagy sztereó.....GM5-ös - no comment..... :D

tibike
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: tibike » 2017. február 7., kedd 17:43

.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tibike 2017. február 7., kedd 20:45-kor.

Norbat
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: Norbat » 2017. február 7., kedd 17:45

Azt hittem, hogy lesz majd pro és kontra, de ez így nem meggyőző. :D

zoli87
Őrnagy
Őrnagy

HozzászólásSzerző: zoli87 » 2017. február 7., kedd 18:05

Miben jobb?Múltkor is írta valaki,hogy nem olyan jó az 5.De magyaràzatot nem kaptam miért.Van egyaltalàn itt olyan ember aki hasznàlta mindkettőt vagy csak a levegőbe beszélnek?Nekem màr eleve bejött a kèt hangtónus ès az àllítható hangszín vasra és nem vasra.Erzékenysége is nagyon jó az 5nek.Nem hinnèm,hogy szarabb lenne mint a 4es.

Norbat
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: Norbat » 2017. február 7., kedd 18:10

Igen, én is pro-kontra dolgokra vadászom, de nem nagyon akadnak a kettő közti különbségekre. Leginkább max. annyi, hogy kijelző meg újabb kiadás az 5.

zoli87 írta:Miben jobb?Múltkor is írta valaki,hogy nem olyan jó az 5.De magyaràzatot nem kaptam miért.Van egyaltalàn itt olyan ember aki hasznàlta mindkettőt vagy csak a levegőbe beszélnek?Nekem màr eleve bejött a kèt hangtónus ès az àllítható hangszín vasra és nem vasra.Erzékenysége is nagyon jó az 5nek.Nem hinnèm,hogy szarabb lenne mint a 4es.

tibike
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: tibike » 2017. február 7., kedd 19:42

.......
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tibike 2017. február 7., kedd 20:47-kor.

Norbat
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: Norbat » 2017. február 7., kedd 19:55

Máris?! 2015-ös a GM5!
http://md-hunter.com/golden-mask-5-new-2015/

tibike írta:Nem tudom miért, de most máris van belőle 3 is eladó....annyra gyenge volna? :cry: Vagy a gyerekek nem tudják használni?

http://www.detektory-kovov.eu/bazar--go ... r_318.html
https://www.sbazar.cz/Anadyska/detail/2 ... den-mask-5
https://ostatni.bazos.cz/inzerat/710134 ... k-5-GM.php

tibike
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: tibike » 2017. február 7., kedd 19:57

......
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tibike 2017. február 7., kedd 20:47-kor.

Norbat
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: Norbat » 2017. február 7., kedd 20:03

Te, ez így elég nagy marhaság. :D Ebben a pillanatban hány eladó XY hsznált termék van? Az akkor mind gyenge, vagy senki nem ért hozzá? :shock: :roll:

tibike írta:
Norbat írta:Máris?! 2015-ös a GM5!
http://md-hunter.com/golden-mask-5-new-2015/

tibike írta:Nem tudom miért, de most máris van belőle 3 is eladó....annyra gyenge volna? :cry: Vagy a gyerekek nem tudják használni?

http://www.detektory-kovov.eu/bazar--go ... r_318.html
https://www.sbazar.cz/Anadyska/detail/2 ... den-mask-5
https://ostatni.bazos.cz/inzerat/710134 ... k-5-GM.php

akkor nem máris - hanem ebben a pillanatban - tehát most, + - 1 nap......nem a gyártási évet gondoltam..... :D

tibike
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: tibike » 2017. február 7., kedd 20:10

.....

zoli87
Őrnagy
Őrnagy

HozzászólásSzerző: zoli87 » 2017. február 7., kedd 20:16

Ès az olyan furcsa,higy a szomszéd orszagban van 3 eladó gm5?Itthon jóval több gm4 van eladó.Igaz több is van belölük.

Norbat
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: Norbat » 2017. február 7., kedd 20:18

Elnézést, nem kifordítani akartalak, csak érveket szerettem volna a két gép ellen/mellett, ill. különbségekről olvasni. A "no comment" sehova sem besorolható.
Ha ismerném, használtam volna, akkor tudtam volna mit írni. :) De - lehet az én hibám -, egy "no comment"-tel nem lehet mit kezdeni.

tadam
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: tadam » 2017. február 8., szerda 13:17

Szép napot!
Van itt esetleg valaki, aki a thrace-detectors.com oldalon vásárolt mostanában és kapott kedvezményre feljogosító kódot, ami három hónapig érvényes és nem használná fel? Nagyon örülnék, ha valaki tudna nekem egyet küldeni, gondolkodom golden mask vásárlásán. Nem tudom én tudnám-e érvényesíteni, de azért megpróbálnám :D

Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy

HozzászólásSzerző: Zsolti01 » 2017. február 9., csütörtök 0:18

Ma megérkezett a Golden Mask 5 keresőm.Igazándiból nagyon nem próbálgattam,összeraktam megnéztem jól működik aztán majd ha kicsit jobb idő lesz azonnal kimegyek vele és élesbe kipróbálom .Igy első benyomásra egy elég stabil és strapabíró kereső.Kicsit furcsa a karbon keresőszár ,de tudjátok hogy van ez kb olyan mind a pálinkával töltött palacsinta .Elsőre furcsa de meg lehet szokni .Viccet félretéve remélem hogy jó választás volt ,ha már csak az elődjeit nézem akkor biztos hogy nem lesz rá panaszom ..A jel legyen veletek

Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy

HozzászólásSzerző: Zsolti01 » 2017. február 15., szerda 16:45

Sziasztok

Ha kell valakinek Golden Mask 5 keresőhöz Magyar leírás keressen privátba

tibike
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: tibike » 2017. február 15., szerda 17:16

Zsolti01 írta:Ma megérkezett a Golden Mask 5 keresőm.Igazándiból nagyon nem próbálgattam,összeraktam megnéztem jól működik aztán majd ha kicsit jobb idő lesz azonnal kimegyek vele és élesbe kipróbálom .Igy első benyomásra egy elég stabil és strapabíró kereső.Kicsit furcsa a karbon keresőszár ,de tudjátok hogy van ez kb olyan mind a pálinkával töltött palacsinta .Elsőre furcsa de meg lehet szokni .Viccet félretéve remélem hogy jó választás volt ,ha már csak az elődjeit nézem akkor biztos hogy nem lesz rá panaszom ..A jel legyen veletek

Na hogy muzsikál az új kereső? Legalább valami othoni Air tesztek már voltak?

szabolcs888
Őrmester
Őrmester

HozzászólásSzerző: szabolcs888 » 2017. február 17., péntek 20:50

zoli87 írta:Ès az olyan furcsa,higy a szomszéd orszagban van 3 eladó gm5?Itthon jóval több gm4 van eladó.Igaz több is van belölük.

Ha tudsz egy db gm4et is akkor szólj nekem légyszi mert egy ideje már azt vadászok de sajnos nem sok sikerrel!!!

Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy

HozzászólásSzerző: Zsolti01 » 2017. február 17., péntek 20:58

szabolcs888 írta:
zoli87 írta:Ès az olyan furcsa,higy a szomszéd orszagban van 3 eladó gm5?Itthon jóval több gm4 van eladó.Igaz több is van belölük.

Ha tudsz egy db gm4et is akkor szólj nekem légyszi mert egy ideje már azt vadászok de sajnos nem sok sikerrel!!!

Kintről tudok rendelni elég olcsón ha érdekel keressél .

Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy

HozzászólásSzerző: Zsolti01 » 2017. február 18., szombat 18:57

tibike írta:
Zsolti01 írta:Ma megérkezett a Golden Mask 5 keresőm.Igazándiból nagyon nem próbálgattam,összeraktam megnéztem jól működik aztán majd ha kicsit jobb idő lesz azonnal kimegyek vele és élesbe kipróbálom .Igy első benyomásra egy elég stabil és strapabíró kereső.Kicsit furcsa a karbon keresőszár ,de tudjátok hogy van ez kb olyan mind a pálinkával töltött palacsinta .Elsőre furcsa de meg lehet szokni .Viccet félretéve remélem hogy jó választás volt ,ha már csak az elődjeit nézem akkor biztos hogy nem lesz rá panaszom ..A jel legyen veletek

Na hogy muzsikál az új kereső? Legalább valami othoni Air tesztek már voltak?

Most hogy már ásható a föld párszor kimentem. Nagyon jó főleg az a része tetszik hogy megközelítőleg mutatja a talált fém összetételét, ami nagy segítség .A mélysége az valamennyivel jobb a GM 4 -nél.Gyorsan újraéled , még szemetes helyen is .Egy szóval nem bántam meg ,aki megteheti az szerezzen be magának .Ennél jobbat nem talál ebben a kategóriába . Szinte veri az összes agyonreklámozott ,méregdrága keresőt

tibike
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: tibike » 2017. február 18., szombat 19:13

De most ne haragudj meg, mert amikor megvetted, már az úton volt az új tipus: GM5+, azért nyomtam a dumát, hogy nem jó....mert a GM5+ biztos valamivel jobb.....hát sorry......

Vissza: “Fémkeresők, fémkereső tartozékok, kellékek”