Az új regisztrációk aktiválásához admin jóváhagyás is kell a spammerek miatt. Ezek külföldiek, tehát a regisztrációt megkönnyíti, ha a regisztrálandó névről vagy e-mailről látszik, hogy magyar. Akié mégsem lett aktiválva, esetleg sürgős, küldjön e-mailt!

Golden Mask

Fémkereséshez való eszközök
Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy
Status: Offline

Re: Golden Mask

HozzászólásSzerző: Zsolti01 » 2017. február 18., szombat 20:36

tibike írta:De most ne haragudj meg, mert amikor megvetted, már az úton volt az új tipus: GM5+, azért nyomtam a dumát, hogy nem jó....mert a GM5+ biztos valamivel jobb.....hát sorry......

Nekem teljesen megfelel a GM5. Semmi nagy különbség nincsen a két gép között, ha csak annyi nem hogy vízálló.De mivel nem nagyon szoktam vízbe keresőzni ezért választottam ez első generációs GM5 .Neked talán van tapasztalatod valamelyik gm5 keresővel ? Vagy csak beszéltél olyannal aki már látta hogy valaki azzal keresőzik .

ul69
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: ul69 » 2017. február 18., szombat 20:44

Zsolti01 írta:
tibike írta:De most ne haragudj meg, mert amikor megvetted, már az úton volt az új tipus: GM5+, azért nyomtam a dumát, hogy nem jó....mert a GM5+ biztos valamivel jobb.....hát sorry......

Nekem teljesen megfelel a GM5. Semmi nagy különbség nincsen a két gép között, ha csak annyi nem hogy vízálló.De mivel nem nagyon szoktam vízbe keresőzni ezért választottam ez első generációs GM5 .Neked talán van tapasztalatod valamelyik gm5 keresővel ? Vagy csak beszéltél olyannal aki már látta hogy valaki azzal keresőzik .

vad goglis fordításban a különbség :D
Arany maszk érzékelők - logo
Arany Maszk 5+
-5%
vezérlőszekrény
előlap LCD-képernyő
vékony kialakítás vezérlőszekrény
fenék, kilátás a vezérlő doboz
elemtartó
oldalnézet

Megjegyzés: A keresés tekercs a fotó (k) illusztráció célra csak! Válassza ki a tekercs a legördülő menüből!

Arany Maszk 5 Plus (PowerBox) egy nagymértékben továbbfejlesztett változata az eredeti Arany Maszk 5. A fejlesztések: hozzáadott PowerBox jobb mélység, a hozzáadott vas hang beállítást, hozzáadott beállított küszöbérték, hozzáadott Gain beállítás, új eső ellenálló vezérlő doboz, jobb hang- , jobb akkumulátor élettartamát, és még sokan mások. A teljes mélysége mintegy 20% -kal jobb, mint a GM5. Van körülbelül 50% -os javulást mélység érmék szóló, függőlegesen a földbe. A nagyméretű LCD kijelző biztosítja az összes szükséges információt a gép és a cél. A beépített vezeték nélküli adó és a vezeték nélküli fejhallgató a csomag tartalmazza. Mint minden top-modell a márka, az Arany Maszk 5 Plus szuper-gyors fellendülés sebessége, mellyel a gép sikeresen felfedje színesfém célok (érmék és mások), amelyek között vagy még vas tárgyakat. A GM5 + kínál igazi dual frekvenciás működés - 8 kHz-keresőt ásványi talajok és az ereklye vadászat nagy tekercsek, és 18 kHz gyors működés és a nagy érzékenység nehezen érzékeli az alacsony hővezető fémek, mint az arany. A nagy kontrasztú monokróm kijelző spektrum VDI és target ID hozzásegít a célok könnyedén. GM5 is valós az összes fém mód - akkor hallani a fémek, a tekercs, és meghatározza azokat a képernyő adatok - ebben az üzemmódban a készülék eléri a jobb mélységben. Ez az új modell jön a jobb akkumulátor, hogy legalább 10 óra munka a PowerBox magas szintű. A teleszkópos szén tengely teszi a beállított nagyon könnyen szállítható, kényelmes és könnyű - mindössze 1,3 kg elemek és a 23 cm-es (9 ") készlet tekercs. Az Arany Maszk 5+ szállítjuk

tibike
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: tibike » 2017. február 18., szombat 21:11

Hát igen, már ebből a Gugli tolmácsból is ki lehett venni az alapot....most akkor én jövök: a legelső GM sorozat - nagy dobozos, számmal 1 - 3 ig volt a próba verzió, mivel sikerült, beindult a GM4-es sorozat....ez még jobban sikerült, megy is a piacon....aztán golndoltak eggyet, legyen egér mozis verzió - kijött a GM5-ös, nem rossz, de kellett javitani - a visszahangzás nem volt ideális - mert sokan, akik már használtak előbbi verziót, többet vártak a GM5-ös től.....aki nem használta a régi verziót - GM1,2,3 vagy GM4-es sorozatott, annak mindegy volt ha az első gépe GM5-ös lett..... azért már várhattál egy két hetett, és vettél volna egy GM5ös pluszt.....
Van két GM4-esem, több fejjel, rákérdeztem az eladót, küld-e egy GM5+ fej nélkül, hadd próbálom én is az új gépet..... :lol:

Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy

HozzászólásSzerző: Zsolti01 » 2017. február 19., vasárnap 8:14

ul69 írta:
Zsolti01 írta:

vad goglis fordításban a különbség :D
Arany maszk érzékelők - logo
Arany Maszk 5+
-5%
vezérlőszekrény
előlap LCD-képernyő
vékony kialakítás vezérlőszekrény
fenék, kilátás a vezérlő doboz
elemtartó
oldalnézet

Megjegyzés: A keresés tekercs a fotó (k) illusztráció célra csak! Válassza ki a tekercs a legördülő menüből!

Arany Maszk 5 Plus (PowerBox) egy nagymértékben továbbfejlesztett változata az eredeti Arany Maszk 5. A fejlesztések: hozzáadott PowerBox jobb mélység, a hozzáadott vas hang beállítást, hozzáadott beállított küszöbérték, hozzáadott Gain beállítás, új eső ellenálló vezérlő doboz, jobb hang- , jobb akkumulátor élettartamát, és még sokan mások. A teljes mélysége mintegy 20% -kal jobb, mint a GM5. Van körülbelül 50% -os javulást mélység érmék szóló, függőlegesen a földbe. A nagyméretű LCD kijelző biztosítja az összes szükséges információt a gép és a cél. A beépített vezeték nélküli adó és a vezeték nélküli fejhallgató a csomag tartalmazza. Mint minden top-modell a márka, az Arany Maszk 5 Plus szuper-gyors fellendülés sebessége, mellyel a gép sikeresen felfedje színesfém célok (érmék és mások), amelyek között vagy még vas tárgyakat. A GM5 + kínál igazi dual frekvenciás működés - 8 kHz-keresőt ásványi talajok és az ereklye vadászat nagy tekercsek, és 18 kHz gyors működés és a nagy érzékenység nehezen érzékeli az alacsony hővezető fémek, mint az arany. A nagy kontrasztú monokróm kijelző spektrum VDI és target ID hozzásegít a célok könnyedén. GM5 is valós az összes fém mód - akkor hallani a fémek, a tekercs, és meghatározza azokat a képernyő adatok - ebben az üzemmódban a készülék eléri a jobb mélységben. Ez az új modell jön a jobb akkumulátor, hogy legalább 10 óra munka a PowerBox magas szintű. A teleszkópos szén tengely teszi a beállított nagyon könnyen szállítható, kényelmes és könnyű - mindössze 1,3 kg elemek és a 23 cm-es (9 ") készlet tekercs. Az Arany Maszk 5+ szállítjuk

Köszi a kímerítő és érdekes hozzászólásodat . De kb 2-sor amibe különbözik a két kereső egymástól .

tibike
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: tibike » 2017. február 19., vasárnap 11:56

:lol: :lol: :lol: hát igen CSAK 2 sor, DE mennyi információ van benne.....Oké, akkor már én is megrendeltem azt a csoda gépet - GM5+.......

Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy

HozzászólásSzerző: Zsolti01 » 2017. február 19., vasárnap 12:06

tibike írta::lol: :lol: :lol: hát igen CSAK 2 sor, DE mennyi információ van benne.....Oké, akkor már én is megrendeltem azt a csoda gépet - GM5+.......

Sok jó jelet kívánok :) .Ha kell hozzá magyar használati utasítás keressél .

tibike
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: tibike » 2017. február 19., vasárnap 12:37

Nekem nem probléma az angol sem, de ha gondolod, ide kérném: tibko58@gmail.com
Legalább lesz összehasonlitás az angollal.....

tibike
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: tibike » 2017. február 19., vasárnap 15:46

Letöltöttem az angolt, a GM5+ra, szerintem a sima GM5-ösre más lesz a használati utasitás.....

tibike
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: tibike » 2017. február 20., hétfő 18:14

Megnéztem egy pár videót a Youtube-on, hááát, kezd tetszeni ez a GM5+........ van ott egy videó, ahol összehasonlitják a kettőt.. :-bd

Norbat
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: Norbat » 2017. február 20., hétfő 20:57

Ez a két videó nagyon jó. Ezek alapján nagyon odavertek a sima GM5-nek az 5+-szal........

https://www.youtube.com/watch?v=2yFmUnseSbI

https://www.youtube.com/watch?v=wzTAhxo ... e=youtu.be

zoli87
Őrnagy
Őrnagy

HozzászólásSzerző: zoli87 » 2017. február 20., hétfő 21:03

Norbat írta:Ez a két videó nagyon jó. Ezek alapján nagyon odavertek a sima GM5-nek az 5+-szal........

Ja kemèny 2centit :lol:

Norbat
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: Norbat » 2017. február 20., hétfő 21:12

Nem cask az, hanem mennyit tisztult a jel is, megszűnt a mélység miatti bezavaró "vashang"... :) Egyébként fura, hogy a 4D alig olcsóbb, mint az 5...

zoli87 írta:
Norbat írta:Ez a két videó nagyon jó. Ezek alapján nagyon odavertek a sima GM5-nek az 5+-szal........

Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy

HozzászólásSzerző: Zsolti01 » 2017. február 22., szerda 9:49

Norbat írta:Nem cask az, hanem mennyit tisztult a jel is, megszűnt a mélység miatti bezavaró "vashang"... :) Egyébként fura, hogy a 4D alig olcsóbb, mint az 5...

zoli87 írta:

A Gyártó most nagyon próbálja bizonygatni hogy mennyire jól sikerült kereső az 5+.ezértt bármire képes még ara is hogy lehúzza az 5-keresőt .Szerintem meg semmi extra nem történt a fejlesztések során .

tibike
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: tibike » 2017. február 22., szerda 15:26

Zsolti01 - hát igy is lehett fogalmazni, nekm van egy más oldalú ránézésem: lehett hogy tudta a gyártó, hogy a GM5-ös még nem komplett, de azért is kidobta a piacra - és csoda, elég sok elment belőle....DE már kezdet javitani - mert ugyebár a GM5-ös meg a GM5+ közd csak kb fél év a külömbség - azért, hogy már bizonyitson valamit, hogy a GM5-ös csak egy szerencsétlen félre lépés volt.....de azért van némi külömbség a kettő között....és eléggé látható, meg halható.....

tibike
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: tibike » 2017. február 22., szerda 15:34

Engem ez fogot meg leginkább, mert nálunk a patakokba van elég kis, sárga, gömbolyú....

https://www.youtube.com/watch?v=3cwTQNQUyNI

tibike
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: tibike » 2017. február 22., szerda 15:42

Igazából az első videó nem valami korrekt, mert mind a két keresőn más fej van - ez is eltolhassa a tesztett.....érdekelne, miért nem nyomta le mind a kettőt még 10 inchre.....csak úgy, próbára......

Norbat
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: Norbat » 2017. február 22., szerda 16:36

Ez is igaz...
Viszont azt továbbra sem értem, hogy a GM4D miért alig pár euroval olcsóbb, mint az 5-ös...

tibike írta:

Igazából az első videó nem valami korrekt, mert mind a két keresőn más fej van - ez is eltolhassa a tesztett.....érdekelne, miért nem nyomta le mind a kettőt még 10 inchre.....csak úgy, próbára......

tibike
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: tibike » 2017. február 22., szerda 16:53

Szerintem az 5-ös már végez, kiárusitás alapján asszem le is ment az ára.....a GM4-es sorozat meg marad a régi ár szerint.....

Norbat
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: Norbat » 2017. február 22., szerda 17:16

Még nem ment le az ára, legalább is a két "főbb" oldalon. A 4D előnye talán a finomabb manuális hangolás, lehet azért is tartja az árát. De menjen csak le az ötös ára, legalább előbb veszek... :)

tibike
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: tibike » 2017. február 22., szerda 18:12

Norbat írta:Még nem ment le az ára, legalább is a két "főbb" oldalon. A 4D előnye talán a finomabb manuális hangolás, lehet azért is tartja az árát. De menjen csak le az ötös ára, legalább előbb veszek... :)

Na ne viccelj.....akkor már az 5+....van Golden Maskod - bármilyen típus?

Vissza: “Fémkeresők, fémkereső tartozékok, kellékek”