Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Golden Mask

Fémkereséshez való eszközök
Avatar
Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 21:07
Tartózkodási hely: Komárom
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Zsolti01 » 2017. február 18., szombat 20:36

tibike írta:De most ne haragudj meg, mert amikor megvetted, már az úton volt az új tipus: GM5+, azért nyomtam a dumát, hogy nem jó....mert a GM5+ biztos valamivel jobb.....hát sorry......
Nekem teljesen megfelel a GM5. Semmi nagy különbség nincsen a két gép között, ha csak annyi nem hogy vízálló.De mivel nem nagyon szoktam vízbe keresőzni ezért választottam ez első generációs GM5 .Neked talán van tapasztalatod valamelyik gm5 keresővel ? Vagy csak beszéltél olyannal aki már látta hogy valaki azzal keresőzik .



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2017. február 18., szombat 20:44

Zsolti01 írta:
tibike írta:De most ne haragudj meg, mert amikor megvetted, már az úton volt az új tipus: GM5+, azért nyomtam a dumát, hogy nem jó....mert a GM5+ biztos valamivel jobb.....hát sorry......
Nekem teljesen megfelel a GM5. Semmi nagy különbség nincsen a két gép között, ha csak annyi nem hogy vízálló.De mivel nem nagyon szoktam vízbe keresőzni ezért választottam ez első generációs GM5 .Neked talán van tapasztalatod valamelyik gm5 keresővel ? Vagy csak beszéltél olyannal aki már látta hogy valaki azzal keresőzik .
vad goglis fordításban a különbség :D
Arany maszk érzékelők - logo
Arany Maszk 5+
-5%
vezérlőszekrény
előlap LCD-képernyő
vékony kialakítás vezérlőszekrény
fenék, kilátás a vezérlő doboz
elemtartó
oldalnézet

Megjegyzés: A keresés tekercs a fotó (k) illusztráció célra csak! Válassza ki a tekercs a legördülő menüből!

Arany Maszk 5 Plus (PowerBox) egy nagymértékben továbbfejlesztett változata az eredeti Arany Maszk 5. A fejlesztések: hozzáadott PowerBox jobb mélység, a hozzáadott vas hang beállítást, hozzáadott beállított küszöbérték, hozzáadott Gain beállítás, új eső ellenálló vezérlő doboz, jobb hang- , jobb akkumulátor élettartamát, és még sokan mások. A teljes mélysége mintegy 20% -kal jobb, mint a GM5. Van körülbelül 50% -os javulást mélység érmék szóló, függőlegesen a földbe. A nagyméretű LCD kijelző biztosítja az összes szükséges információt a gép és a cél. A beépített vezeték nélküli adó és a vezeték nélküli fejhallgató a csomag tartalmazza. Mint minden top-modell a márka, az Arany Maszk 5 Plus szuper-gyors fellendülés sebessége, mellyel a gép sikeresen felfedje színesfém célok (érmék és mások), amelyek között vagy még vas tárgyakat. A GM5 + kínál igazi dual frekvenciás működés - 8 kHz-keresőt ásványi talajok és az ereklye vadászat nagy tekercsek, és 18 kHz gyors működés és a nagy érzékenység nehezen érzékeli az alacsony hővezető fémek, mint az arany. A nagy kontrasztú monokróm kijelző spektrum VDI és target ID hozzásegít a célok könnyedén. GM5 is valós az összes fém mód - akkor hallani a fémek, a tekercs, és meghatározza azokat a képernyő adatok - ebben az üzemmódban a készülék eléri a jobb mélységben. Ez az új modell jön a jobb akkumulátor, hogy legalább 10 óra munka a PowerBox magas szintű. A teleszkópos szén tengely teszi a beállított nagyon könnyen szállítható, kényelmes és könnyű - mindössze 1,3 kg elemek és a 23 cm-es (9 ") készlet tekercs. Az Arany Maszk 5+ szállítjuk



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. február 18., szombat 21:11

Hát igen, már ebből a Gugli tolmácsból is ki lehett venni az alapot....most akkor én jövök: a legelső GM sorozat - nagy dobozos, számmal 1 - 3 ig volt a próba verzió, mivel sikerült, beindult a GM4-es sorozat....ez még jobban sikerült, megy is a piacon....aztán golndoltak eggyet, legyen egér mozis verzió - kijött a GM5-ös, nem rossz, de kellett javitani - a visszahangzás nem volt ideális - mert sokan, akik már használtak előbbi verziót, többet vártak a GM5-ös től.....aki nem használta a régi verziót - GM1,2,3 vagy GM4-es sorozatott, annak mindegy volt ha az első gépe GM5-ös lett..... azért már várhattál egy két hetett, és vettél volna egy GM5ös pluszt.....
Van két GM4-esem, több fejjel, rákérdeztem az eladót, küld-e egy GM5+ fej nélkül, hadd próbálom én is az új gépet..... :lol:



Avatar
Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 21:07
Tartózkodási hely: Komárom
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Zsolti01 » 2017. február 19., vasárnap 8:14

ul69 írta:
Zsolti01 írta:
tibike írta:De most ne haragudj meg, mert amikor megvetted, már az úton volt az új tipus: GM5+, azért nyomtam a dumát, hogy nem jó....mert a GM5+ biztos valamivel jobb.....hát sorry......
Nekem teljesen megfelel a GM5. Semmi nagy különbség nincsen a két gép között, ha csak annyi nem hogy vízálló.De mivel nem nagyon szoktam vízbe keresőzni ezért választottam ez első generációs GM5 .Neked talán van tapasztalatod valamelyik gm5 keresővel ? Vagy csak beszéltél olyannal aki már látta hogy valaki azzal keresőzik .
vad goglis fordításban a különbség :D
Arany maszk érzékelők - logo
Arany Maszk 5+
-5%
vezérlőszekrény
előlap LCD-képernyő
vékony kialakítás vezérlőszekrény
fenék, kilátás a vezérlő doboz
elemtartó
oldalnézet

Megjegyzés: A keresés tekercs a fotó (k) illusztráció célra csak! Válassza ki a tekercs a legördülő menüből!

Arany Maszk 5 Plus (PowerBox) egy nagymértékben továbbfejlesztett változata az eredeti Arany Maszk 5. A fejlesztések: hozzáadott PowerBox jobb mélység, a hozzáadott vas hang beállítást, hozzáadott beállított küszöbérték, hozzáadott Gain beállítás, új eső ellenálló vezérlő doboz, jobb hang- , jobb akkumulátor élettartamát, és még sokan mások. A teljes mélysége mintegy 20% -kal jobb, mint a GM5. Van körülbelül 50% -os javulást mélység érmék szóló, függőlegesen a földbe. A nagyméretű LCD kijelző biztosítja az összes szükséges információt a gép és a cél. A beépített vezeték nélküli adó és a vezeték nélküli fejhallgató a csomag tartalmazza. Mint minden top-modell a márka, az Arany Maszk 5 Plus szuper-gyors fellendülés sebessége, mellyel a gép sikeresen felfedje színesfém célok (érmék és mások), amelyek között vagy még vas tárgyakat. A GM5 + kínál igazi dual frekvenciás működés - 8 kHz-keresőt ásványi talajok és az ereklye vadászat nagy tekercsek, és 18 kHz gyors működés és a nagy érzékenység nehezen érzékeli az alacsony hővezető fémek, mint az arany. A nagy kontrasztú monokróm kijelző spektrum VDI és target ID hozzásegít a célok könnyedén. GM5 is valós az összes fém mód - akkor hallani a fémek, a tekercs, és meghatározza azokat a képernyő adatok - ebben az üzemmódban a készülék eléri a jobb mélységben. Ez az új modell jön a jobb akkumulátor, hogy legalább 10 óra munka a PowerBox magas szintű. A teleszkópos szén tengely teszi a beállított nagyon könnyen szállítható, kényelmes és könnyű - mindössze 1,3 kg elemek és a 23 cm-es (9 ") készlet tekercs. Az Arany Maszk 5+ szállítjuk





Köszi a kímerítő és érdekes hozzászólásodat . De kb 2-sor amibe különbözik a két kereső egymástól .



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. február 19., vasárnap 11:56

:lol: :lol: :lol: hát igen CSAK 2 sor, DE mennyi információ van benne.....Oké, akkor már én is megrendeltem azt a csoda gépet - GM5+.......



Avatar
Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 21:07
Tartózkodási hely: Komárom
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Zsolti01 » 2017. február 19., vasárnap 12:06

tibike írta::lol: :lol: :lol: hát igen CSAK 2 sor, DE mennyi információ van benne.....Oké, akkor már én is megrendeltem azt a csoda gépet - GM5+.......

Sok jó jelet kívánok :) .Ha kell hozzá magyar használati utasítás keressél .



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. február 19., vasárnap 12:37

Nekem nem probléma az angol sem, de ha gondolod, ide kérném: tibko58@gmail.com
Legalább lesz összehasonlitás az angollal.....



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. február 19., vasárnap 15:46

Letöltöttem az angolt, a GM5+ra, szerintem a sima GM5-ösre más lesz a használati utasitás.....



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. február 20., hétfő 18:14

Megnéztem egy pár videót a Youtube-on, hááát, kezd tetszeni ez a GM5+........ van ott egy videó, ahol összehasonlitják a kettőt.. :-bd



Norbat
Százados
Százados
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. március 16., szerda 17:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Norbat » 2017. február 20., hétfő 20:57

Ez a két videó nagyon jó. Ezek alapján nagyon odavertek a sima GM5-nek az 5+-szal........

https://www.youtube.com/watch?v=2yFmUnseSbI

https://www.youtube.com/watch?v=wzTAhxo ... e=youtu.be



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2017. február 20., hétfő 21:03

Norbat írta:Ez a két videó nagyon jó. Ezek alapján nagyon odavertek a sima GM5-nek az 5+-szal........

https://www.youtube.com/watch?v=2yFmUnseSbI

https://www.youtube.com/watch?v=wzTAhxo ... e=youtu.be
Ja kemèny 2centit :lol:



Norbat
Százados
Százados
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. március 16., szerda 17:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Norbat » 2017. február 20., hétfő 21:12

Nem cask az, hanem mennyit tisztult a jel is, megszűnt a mélység miatti bezavaró "vashang"... :) Egyébként fura, hogy a 4D alig olcsóbb, mint az 5...
zoli87 írta:
Norbat írta:Ez a két videó nagyon jó. Ezek alapján nagyon odavertek a sima GM5-nek az 5+-szal........

https://www.youtube.com/watch?v=2yFmUnseSbI

https://www.youtube.com/watch?v=wzTAhxo ... e=youtu.be
Ja kemèny 2centit :lol:



Avatar
Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 21:07
Tartózkodási hely: Komárom
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Zsolti01 » 2017. február 22., szerda 9:49

Norbat írta:Nem cask az, hanem mennyit tisztult a jel is, megszűnt a mélység miatti bezavaró "vashang"... :) Egyébként fura, hogy a 4D alig olcsóbb, mint az 5...
zoli87 írta:
Norbat írta:Ez a két videó nagyon jó. Ezek alapján nagyon odavertek a sima GM5-nek az 5+-szal........

https://www.youtube.com/watch?v=2yFmUnseSbI

https://www.youtube.com/watch?v=wzTAhxo ... e=youtu.be
Ja kemèny 2centit :lol:


A Gyártó most nagyon próbálja bizonygatni hogy mennyire jól sikerült kereső az 5+.ezértt bármire képes még ara is hogy lehúzza az 5-keresőt .Szerintem meg semmi extra nem történt a fejlesztések során .



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. február 22., szerda 15:26

Zsolti01 - hát igy is lehett fogalmazni, nekm van egy más oldalú ránézésem: lehett hogy tudta a gyártó, hogy a GM5-ös még nem komplett, de azért is kidobta a piacra - és csoda, elég sok elment belőle....DE már kezdet javitani - mert ugyebár a GM5-ös meg a GM5+ közd csak kb fél év a külömbség - azért, hogy már bizonyitson valamit, hogy a GM5-ös csak egy szerencsétlen félre lépés volt.....de azért van némi külömbség a kettő között....és eléggé látható, meg halható.....



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. február 22., szerda 15:34

Engem ez fogot meg leginkább, mert nálunk a patakokba van elég kis, sárga, gömbolyú....

https://www.youtube.com/watch?v=3cwTQNQUyNI



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. február 22., szerda 15:42

Norbat írta:Ez a két videó nagyon jó. Ezek alapján nagyon odavertek a sima GM5-nek az 5+-szal........

https://www.youtube.com/watch?v=2yFmUnseSbI

https://www.youtube.com/watch?v=wzTAhxo ... e=youtu.be


Igazából az első videó nem valami korrekt, mert mind a két keresőn más fej van - ez is eltolhassa a tesztett.....érdekelne, miért nem nyomta le mind a kettőt még 10 inchre.....csak úgy, próbára......



Norbat
Százados
Százados
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. március 16., szerda 17:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Norbat » 2017. február 22., szerda 16:36

Ez is igaz...
Viszont azt továbbra sem értem, hogy a GM4D miért alig pár euroval olcsóbb, mint az 5-ös...

tibike írta:
Norbat írta:Ez a két videó nagyon jó. Ezek alapján nagyon odavertek a sima GM5-nek az 5+-szal........

https://www.youtube.com/watch?v=2yFmUnseSbI

https://www.youtube.com/watch?v=wzTAhxo ... e=youtu.be


Igazából az első videó nem valami korrekt, mert mind a két keresőn más fej van - ez is eltolhassa a tesztett.....érdekelne, miért nem nyomta le mind a kettőt még 10 inchre.....csak úgy, próbára......



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. február 22., szerda 16:53

Szerintem az 5-ös már végez, kiárusitás alapján asszem le is ment az ára.....a GM4-es sorozat meg marad a régi ár szerint.....



Norbat
Százados
Százados
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. március 16., szerda 17:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Norbat » 2017. február 22., szerda 17:16

Még nem ment le az ára, legalább is a két "főbb" oldalon. A 4D előnye talán a finomabb manuális hangolás, lehet azért is tartja az árát. De menjen csak le az ötös ára, legalább előbb veszek... :)



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. február 22., szerda 18:12

Norbat írta:Még nem ment le az ára, legalább is a két "főbb" oldalon. A 4D előnye talán a finomabb manuális hangolás, lehet azért is tartja az árát. De menjen csak le az ötös ára, legalább előbb veszek... :)
Na ne viccelj.....akkor már az 5+....van Golden Maskod - bármilyen típus?



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: talentum » 2017. február 22., szerda 21:18

Tibike, ha megérkezik a GM5+, légyszi készíts egy korrekt földtesztet , összehasonlítva a GM4 WD-vel, oké?
Mert ugyan jobban kezelhető egy tekerős masina, mint a gombos-menüs, de ha ráver az ősére az 5+ , az mégiscsak vonzóbbá tenné...
Köszike!


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. február 22., szerda 21:27

talentum írta:Tibike, ha megérkezik a GM5+, légyszi készíts egy korrekt földtesztet , összehasonlítva a GM4 WD-vel, oké?
Mert ugyan jobban kezelhető egy tekerős masina, mint a gombos-menüs, de ha ráver az ősére az 5+ , az mégiscsak vonzóbbá tenné...
Köszike!


Hét nem tudom....igazából elbaxtam elég pénz a sok kereső vétel-eladás közben, mire megtaláltam egy pár jó keresőt.....ki fogja nekem visszafizetni ezt a sok lóvét? A többiek csak ráugortok a jó keresőre - és uccu neki a határ..... :lol: Mi vagyok én - fémkereső eladó hogy egy idegen oldalon reklámozzak? :D

De viccnek jó - nem? =))



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: talentum » 2017. február 22., szerda 22:58

tibike írta:
talentum írta:Tibike, ha megérkezik a GM5+, légyszi készíts egy korrekt földtesztet , összehasonlítva a GM4 WD-vel, oké?
Mert ugyan jobban kezelhető egy tekerős masina, mint a gombos-menüs, de ha ráver az ősére az 5+ , az mégiscsak vonzóbbá tenné...
Köszike!


Hét nem tudom....igazából elbaxtam elég pénz a sok kereső vétel-eladás közben, mire megtaláltam egy pár jó keresőt.....ki fogja nekem visszafizetni ezt a sok lóvét? A többiek csak ráugortok a jó keresőre - és uccu neki a határ..... :lol: Mi vagyok én - fémkereső eladó hogy egy idegen oldalon reklámozzak? :D

De viccnek jó - nem? =))
Öööö... nekem most ez a vicc nem tetszett... :) ne bomolj , csináld meg :) ki mondta h. vásárolgass össze mindenféle szart :)


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Avatar
Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 21:07
Tartózkodási hely: Komárom
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Zsolti01 » 2017. február 23., csütörtök 0:23

tibike írta:Zsolti01 - hát igy is lehett fogalmazni, nekm van egy más oldalú ránézésem: lehett hogy tudta a gyártó, hogy a GM5-ös még nem komplett, de azért is kidobta a piacra - és csoda, elég sok elment belőle....DE már kezdet javitani - mert ugyebár a GM5-ös meg a GM5+ közd csak kb fél év a külömbség - azért, hogy már bizonyitson valamit, hogy a GM5-ös csak egy szerencsétlen félre lépés volt.....de azért van némi külömbség a kettő között....és eléggé látható, meg halható.....

Akár még így is lehet ahogy te látod a dolgokat . Ezt sajnos csak ők tudnák elmondani . Igazándiból meg szerintem a GM5 az a digitális változata a GM4- nek kapott egy új külsőt de tudásra kb ugyanazt tudja .Legalábbis ami a mélységet illeti .



Norbat
Százados
Százados
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. március 16., szerda 17:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Norbat » 2017. február 27., hétfő 21:19

Teszt a GM4 WD, GM5, és GM+ gyorsaságáról:

https://www.youtube.com/watch?v=KapDUVIMMik



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2017. február 27., hétfő 22:00

Norbat írta:Teszt a GM4 WD, GM5, és GM+ gyorsaságáról:

https://www.youtube.com/watch?v=KapDUVIMMik
Mi a különbség köztük?Mert nem nagyon vettem èszre?



Norbat
Százados
Százados
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. március 16., szerda 17:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Norbat » 2017. február 27., hétfő 22:06

Hát arra én is kíváncsi vagyok. De így sokadigra mintha a 4-es lenne a leggyorsabb... vaaagy?

zoli87 írta:
Norbat írta:Teszt a GM4 WD, GM5, és GM+ gyorsaságáról:

https://www.youtube.com/watch?v=KapDUVIMMik
Mi a különbség köztük?Mert nem nagyon vettem èszre?



Norbat
Százados
Százados
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. március 16., szerda 17:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Norbat » 2017. március 1., szerda 16:55

Most akciós az 5, 5 Light, és ingyenes kiszállítás van az 5+ra!

https://www.goldenmaskdetectors.com/det ... hp?lang=en



Norbat
Százados
Százados
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. március 16., szerda 17:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Norbat » 2017. március 18., szombat 17:43

Ismeri vki a Tangra vagy Thracian gépeket?
Videók alapján elég meggyőzőnek tűnnek...

https://www.youtube.com/watch?v=ZBjl17TWLBA

https://www.youtube.com/watch?v=xSH5yz5wqew



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. március 18., szombat 17:52

Norbat írta:Ismeri vki a Tangra vagy Thracian gépeket?
Videók alapján elég meggyőzőnek tűnnek...

https://www.youtube.com/watch?v=ZBjl17TWLBA

https://www.youtube.com/watch?v=xSH5yz5wqew

Magyarul mondva - egy csontból több leves - tehát egz kicsit más változat a Golden Masknak......



Norbat
Százados
Százados
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. március 16., szerda 17:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Norbat » 2017. március 27., hétfő 13:36

Melyik fej ajánlottabb a 4WD-hez, a "9-es, vagy a "12-es Spider, és miért? A dolgon ezen részéhez nem igazán értek...



veszoferenc
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016. november 18., péntek 19:57
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: veszoferenc » 2017. március 29., szerda 12:05

Én a 4WD-HEZ 12" KERESŐ FEJET HASZNÁLTAM ÉS NEKEM NAGYON BEJÖTT EZ AJÁNLOM MERT MÉLYEBBEN LÁT MINT A 9" FEJ A TALAJ EGYELETLENSÉGET IS JOBBAN KÓRIGÁLJA.
Norbat írta:Melyik fej ajánlottabb a 4WD-hez, a "9-es, vagy a "12-es Spider, és miért? A dolgon ezen részéhez nem igazán értek...



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. március 29., szerda 14:26

Jövő héten otthon leszek, küldhetem utánvétellel: Golden Mask 5+ Power Box - 500,-Eur póstával.....tokkal, vonóval.... :D

tibko58@gmail.com



Norbat
Százados
Százados
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. március 16., szerda 17:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Norbat » 2017. március 29., szerda 14:45

Köszi veszoferenc,en is arra szavaznék.

Köszi neked is, Tibi, de újonnan a 4WD 400 euró teleszkópos szárral, 12es fejjel :)



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2017. április 9., vasárnap 8:40

Sziasztok!Golden mask-hoz keresek teleszkópos carbon szárat az én nem teleszkópos carbon száram beszámításával,plusz ráfizetnék!Az enyém hibátlan,4.5hónapos.Csak mivel motorral járok keresőzni így praktikusabb lenne a teleszkópos szár.



Szuzanna
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2017. október 20., péntek 17:48
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Szuzanna » 2017. október 27., péntek 20:49

Eladó egy október elején vásárolt Golden Mask pro 4 8 /18 fémkereső
Minden tartozékával és garanciával együtt ami még 23 hónap
Ára 140000Ft
Érdeklődni lehet 06302548023 telefonszámon



nicecool
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2018. február 4., vasárnap 15:31
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: nicecool » 2018. február 7., szerda 18:19

Sziasztok!
Fémdetektor vásárlás előtt állok éppen, és nem szeretném elkapkodni a dolgot. Volt már keresőm, csak tartottam egy kis szünetet, és most ismét megjött a kedvem.... Hadizásra kellene, árkokhoz főleg. Ez a fémdetektor típus keltette fel leginkább az érdeklődésemet: Eladó Golden Mask 4 Pro S 28x32-es DD fejjel kombinálva. Kinek mi a tapasztalata? Ez alkalmas lehet? Úgy tudom, hogy a Golden Mask egy igen népszerű bolgár műszer, ami komoly tudással rendelkezik. You tube videókat néztem már róla, jónak tűnik így nagy fejjel. Előre is köszönöm a segítő szándékú hozzászólásokat ! ;)



arcadiai
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 6:37
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: arcadiai » 2018. február 8., csütörtök 8:45

Sziasztok. Használ valaki Golden Mask 3+ gépet? Ez elméletileg növelt teljesìtményű változat. Igaz ez vagy csak parasztvakìtás? Mélység,szelektálás? Pro és kontra akár privátban is. Nézegettem csak az a böhöm elektronikai doboz...... hát... Előre is köszönöm!



Dolby
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2017. január 6., péntek 20:25
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Dolby » 2018. február 24., szombat 12:54

Sziasztok!Hát nem sok a hozzászólás a goldenekhez,de én is kiváncsi lennék,hogy pl.a pro4 és a pro4 S között van-e vmi különbség?
köszi!



Solidus
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2016. június 5., vasárnap 21:41
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Solidus » 2018. február 25., vasárnap 8:01

Sziasztok
A régebbi nagy dobozos Golden Mask 4 (finder) tudok nyilatkozni, néhány évig használtam.
Tudásra nagyjából ott van mint az xp gold maxx power viszont picit gyengébb a diszkriminációja és ha kitekered a piros szegmensbe az érzékenységet akkor halk, nem zavaró "alaphangja" van. A tudást az apró vagy érem méretű tárgyakra értem, nagyobb felületű tárgyakra az xp mélyebb valamivel, főképp abban nyilvánul meg hogy amikor az xp fejhallgatóval még meghallható tiszta jelet ad, azt a golden mask már inkább bevasazza. Akár mennyire is alkategóriás gépnek lett gyártva a golden mask, sok sok gyakorlás után, jó füllel rendelkező kollégák versenybe szállhatnak vele a drága kategóriás műszerekkel szemben -bizonyos, általánosabb talajtípusokon-!. Fontos hogy multi tónusban használd. Az akku beépített, teljesen igénytelen, használhatod elemekkel is abban az esetben ha a semmi közepén lemerülne, de azt valamivel előtte jelzi egy piros led. Optimális univerzális fej hozzá egy mininum 25x30as. Kavicsra, strandra inkább a picike 18as.
De ami miatt mégsem említhetjük felsőkategóriás műszernek az az alkatrészek nem silány de nem is top minőségű összképe és ami fontos hogy éppúgy mint a deltáknál, itt is jelen van az a jelenség hogy extrém ásványos közegben nem tudod beállítani a GB-t, ezekben az esetekben az automata GB sem tud igazodni. Értem ezalatt a durván oxidos talajokat, paticsos talajokat, öntéstalajok vagy olyan területek ahol sokáig állt a víz, stb. Ezekben az esetekben folyamatos, megkülönböztethető halk jelzést kapsz. Egyébként igénytelen, könnyű súlyú műszer, sok-sok év használatra tervezve, nem fog beállni ha port kap, ha elázol vele, pár év után néhány alkatrész itt-ott kikopik, meglazul de ettől függetlenül még használható marad.
A fejre viszont figyelni kell, ne ráncigáld a kábelt, ne üsd neki sziklának a fejet mert akár el is repedhet. Nagyfesz bezavarhatja halk folyamatos jelzéssel.
Szóval aki szereti az analog gépeket, rá áll a füle, valamennyire tud vigyázni a gépére és homokban-humuszosabb talajokon keresőzik, annak jó szívvel ajánlom.
Az újabb típusokról nem tudok nyilatkozni, gondolom az alap felállás ugyan az, csak plusz wireless füles, karbon szár, kisebb elektronika, esetleg picit jobb minőségben.



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma