Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Golden Mask

Fémkereséshez való eszközök
Norbat
Százados
Százados
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. március 16., szerda 17:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Norbat » 2017. február 7., kedd 17:40

Miért no comment a GM5?
tibike írta:A füles csatlakozó 6,3mm, klasszikus nagy sztereó.....GM5-ös - no comment..... :D



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. február 7., kedd 17:43

.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tibike 2017. február 7., kedd 20:45-kor.



Norbat
Százados
Százados
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. március 16., szerda 17:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Norbat » 2017. február 7., kedd 17:45

Azt hittem, hogy lesz majd pro és kontra, de ez így nem meggyőző. :D



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2017. február 7., kedd 18:05

Miben jobb?Múltkor is írta valaki,hogy nem olyan jó az 5.De magyaràzatot nem kaptam miért.Van egyaltalàn itt olyan ember aki hasznàlta mindkettőt vagy csak a levegőbe beszélnek?Nekem màr eleve bejött a kèt hangtónus ès az àllítható hangszín vasra és nem vasra.Erzékenysége is nagyon jó az 5nek.Nem hinnèm,hogy szarabb lenne mint a 4es.



Norbat
Százados
Százados
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. március 16., szerda 17:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Norbat » 2017. február 7., kedd 18:10

Igen, én is pro-kontra dolgokra vadászom, de nem nagyon akadnak a kettő közti különbségekre. Leginkább max. annyi, hogy kijelző meg újabb kiadás az 5.
zoli87 írta:Miben jobb?Múltkor is írta valaki,hogy nem olyan jó az 5.De magyaràzatot nem kaptam miért.Van egyaltalàn itt olyan ember aki hasznàlta mindkettőt vagy csak a levegőbe beszélnek?Nekem màr eleve bejött a kèt hangtónus ès az àllítható hangszín vasra és nem vasra.Erzékenysége is nagyon jó az 5nek.Nem hinnèm,hogy szarabb lenne mint a 4es.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. február 7., kedd 19:42

.......
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tibike 2017. február 7., kedd 20:47-kor.



Norbat
Százados
Százados
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. március 16., szerda 17:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Norbat » 2017. február 7., kedd 19:55

Máris?! 2015-ös a GM5!
http://md-hunter.com/golden-mask-5-new-2015/
tibike írta:Nem tudom miért, de most máris van belőle 3 is eladó....annyra gyenge volna? :cry: Vagy a gyerekek nem tudják használni?

http://www.detektory-kovov.eu/bazar--go ... r_318.html
https://www.sbazar.cz/Anadyska/detail/2 ... den-mask-5
https://ostatni.bazos.cz/inzerat/710134 ... k-5-GM.php



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. február 7., kedd 19:57

......
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tibike 2017. február 7., kedd 20:47-kor.



Norbat
Százados
Százados
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. március 16., szerda 17:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Norbat » 2017. február 7., kedd 20:03

Te, ez így elég nagy marhaság. :D Ebben a pillanatban hány eladó XY hsznált termék van? Az akkor mind gyenge, vagy senki nem ért hozzá? :shock: :roll:

tibike írta:
Norbat írta:Máris?! 2015-ös a GM5!
http://md-hunter.com/golden-mask-5-new-2015/
tibike írta:Nem tudom miért, de most máris van belőle 3 is eladó....annyra gyenge volna? :cry: Vagy a gyerekek nem tudják használni?

http://www.detektory-kovov.eu/bazar--go ... r_318.html
https://www.sbazar.cz/Anadyska/detail/2 ... den-mask-5
https://ostatni.bazos.cz/inzerat/710134 ... k-5-GM.php
akkor nem máris - hanem ebben a pillanatban - tehát most, + - 1 nap......nem a gyártási évet gondoltam..... :D



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. február 7., kedd 20:10

.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tibike 2017. február 7., kedd 20:47-kor.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2017. február 7., kedd 20:16

Ès az olyan furcsa,higy a szomszéd orszagban van 3 eladó gm5?Itthon jóval több gm4 van eladó.Igaz több is van belölük.



Norbat
Százados
Százados
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. március 16., szerda 17:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Norbat » 2017. február 7., kedd 20:18

Elnézést, nem kifordítani akartalak, csak érveket szerettem volna a két gép ellen/mellett, ill. különbségekről olvasni. A "no comment" sehova sem besorolható.
Ha ismerném, használtam volna, akkor tudtam volna mit írni. :) De - lehet az én hibám -, egy "no comment"-tel nem lehet mit kezdeni.



tadam
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017. február 7., kedd 15:48
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: tadam » 2017. február 8., szerda 13:17

Szép napot!
Van itt esetleg valaki, aki a thrace-detectors.com oldalon vásárolt mostanában és kapott kedvezményre feljogosító kódot, ami három hónapig érvényes és nem használná fel? Nagyon örülnék, ha valaki tudna nekem egyet küldeni, gondolkodom golden mask vásárlásán. Nem tudom én tudnám-e érvényesíteni, de azért megpróbálnám :D



Avatar
Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 21:07
Tartózkodási hely: Komárom
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Zsolti01 » 2017. február 9., csütörtök 0:18

Ma megérkezett a Golden Mask 5 keresőm.Igazándiból nagyon nem próbálgattam,összeraktam megnéztem jól működik aztán majd ha kicsit jobb idő lesz azonnal kimegyek vele és élesbe kipróbálom .Igy első benyomásra egy elég stabil és strapabíró kereső.Kicsit furcsa a karbon keresőszár ,de tudjátok hogy van ez kb olyan mind a pálinkával töltött palacsinta .Elsőre furcsa de meg lehet szokni .Viccet félretéve remélem hogy jó választás volt ,ha már csak az elődjeit nézem akkor biztos hogy nem lesz rá panaszom ..A jel legyen veletek



Avatar
Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 21:07
Tartózkodási hely: Komárom
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Zsolti01 » 2017. február 15., szerda 16:45

Sziasztok

Ha kell valakinek Golden Mask 5 keresőhöz Magyar leírás keressen privátba



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. február 15., szerda 17:16

Zsolti01 írta:Ma megérkezett a Golden Mask 5 keresőm.Igazándiból nagyon nem próbálgattam,összeraktam megnéztem jól működik aztán majd ha kicsit jobb idő lesz azonnal kimegyek vele és élesbe kipróbálom .Igy első benyomásra egy elég stabil és strapabíró kereső.Kicsit furcsa a karbon keresőszár ,de tudjátok hogy van ez kb olyan mind a pálinkával töltött palacsinta .Elsőre furcsa de meg lehet szokni .Viccet félretéve remélem hogy jó választás volt ,ha már csak az elődjeit nézem akkor biztos hogy nem lesz rá panaszom ..A jel legyen veletek
Na hogy muzsikál az új kereső? Legalább valami othoni Air tesztek már voltak?



szabolcs888
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2015. július 26., vasárnap 12:36
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: szabolcs888 » 2017. február 17., péntek 20:50

zoli87 írta:Ès az olyan furcsa,higy a szomszéd orszagban van 3 eladó gm5?Itthon jóval több gm4 van eladó.Igaz több is van belölük.
Ha tudsz egy db gm4et is akkor szólj nekem légyszi mert egy ideje már azt vadászok de sajnos nem sok sikerrel!!!



Avatar
Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 21:07
Tartózkodási hely: Komárom
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Zsolti01 » 2017. február 17., péntek 20:58

szabolcs888 írta:
zoli87 írta:Ès az olyan furcsa,higy a szomszéd orszagban van 3 eladó gm5?Itthon jóval több gm4 van eladó.Igaz több is van belölük.
Ha tudsz egy db gm4et is akkor szólj nekem légyszi mert egy ideje már azt vadászok de sajnos nem sok sikerrel!!!

Kintről tudok rendelni elég olcsón ha érdekel keressél .



Avatar
Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 21:07
Tartózkodási hely: Komárom
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Zsolti01 » 2017. február 18., szombat 18:57

tibike írta:
Zsolti01 írta:Ma megérkezett a Golden Mask 5 keresőm.Igazándiból nagyon nem próbálgattam,összeraktam megnéztem jól működik aztán majd ha kicsit jobb idő lesz azonnal kimegyek vele és élesbe kipróbálom .Igy első benyomásra egy elég stabil és strapabíró kereső.Kicsit furcsa a karbon keresőszár ,de tudjátok hogy van ez kb olyan mind a pálinkával töltött palacsinta .Elsőre furcsa de meg lehet szokni .Viccet félretéve remélem hogy jó választás volt ,ha már csak az elődjeit nézem akkor biztos hogy nem lesz rá panaszom ..A jel legyen veletek
Na hogy muzsikál az új kereső? Legalább valami othoni Air tesztek már voltak?


Most hogy már ásható a föld párszor kimentem. Nagyon jó főleg az a része tetszik hogy megközelítőleg mutatja a talált fém összetételét, ami nagy segítség .A mélysége az valamennyivel jobb a GM 4 -nél.Gyorsan újraéled , még szemetes helyen is .Egy szóval nem bántam meg ,aki megteheti az szerezzen be magának .Ennél jobbat nem talál ebben a kategóriába . Szinte veri az összes agyonreklámozott ,méregdrága keresőt



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. február 18., szombat 19:13

De most ne haragudj meg, mert amikor megvetted, már az úton volt az új tipus: GM5+, azért nyomtam a dumát, hogy nem jó....mert a GM5+ biztos valamivel jobb.....hát sorry......



Avatar
Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 21:07
Tartózkodási hely: Komárom
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Zsolti01 » 2017. február 18., szombat 20:36

tibike írta:De most ne haragudj meg, mert amikor megvetted, már az úton volt az új tipus: GM5+, azért nyomtam a dumát, hogy nem jó....mert a GM5+ biztos valamivel jobb.....hát sorry......
Nekem teljesen megfelel a GM5. Semmi nagy különbség nincsen a két gép között, ha csak annyi nem hogy vízálló.De mivel nem nagyon szoktam vízbe keresőzni ezért választottam ez első generációs GM5 .Neked talán van tapasztalatod valamelyik gm5 keresővel ? Vagy csak beszéltél olyannal aki már látta hogy valaki azzal keresőzik .



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2017. február 18., szombat 20:44

Zsolti01 írta:
tibike írta:De most ne haragudj meg, mert amikor megvetted, már az úton volt az új tipus: GM5+, azért nyomtam a dumát, hogy nem jó....mert a GM5+ biztos valamivel jobb.....hát sorry......
Nekem teljesen megfelel a GM5. Semmi nagy különbség nincsen a két gép között, ha csak annyi nem hogy vízálló.De mivel nem nagyon szoktam vízbe keresőzni ezért választottam ez első generációs GM5 .Neked talán van tapasztalatod valamelyik gm5 keresővel ? Vagy csak beszéltél olyannal aki már látta hogy valaki azzal keresőzik .
vad goglis fordításban a különbség :D
Arany maszk érzékelők - logo
Arany Maszk 5+
-5%
vezérlőszekrény
előlap LCD-képernyő
vékony kialakítás vezérlőszekrény
fenék, kilátás a vezérlő doboz
elemtartó
oldalnézet

Megjegyzés: A keresés tekercs a fotó (k) illusztráció célra csak! Válassza ki a tekercs a legördülő menüből!

Arany Maszk 5 Plus (PowerBox) egy nagymértékben továbbfejlesztett változata az eredeti Arany Maszk 5. A fejlesztések: hozzáadott PowerBox jobb mélység, a hozzáadott vas hang beállítást, hozzáadott beállított küszöbérték, hozzáadott Gain beállítás, új eső ellenálló vezérlő doboz, jobb hang- , jobb akkumulátor élettartamát, és még sokan mások. A teljes mélysége mintegy 20% -kal jobb, mint a GM5. Van körülbelül 50% -os javulást mélység érmék szóló, függőlegesen a földbe. A nagyméretű LCD kijelző biztosítja az összes szükséges információt a gép és a cél. A beépített vezeték nélküli adó és a vezeték nélküli fejhallgató a csomag tartalmazza. Mint minden top-modell a márka, az Arany Maszk 5 Plus szuper-gyors fellendülés sebessége, mellyel a gép sikeresen felfedje színesfém célok (érmék és mások), amelyek között vagy még vas tárgyakat. A GM5 + kínál igazi dual frekvenciás működés - 8 kHz-keresőt ásványi talajok és az ereklye vadászat nagy tekercsek, és 18 kHz gyors működés és a nagy érzékenység nehezen érzékeli az alacsony hővezető fémek, mint az arany. A nagy kontrasztú monokróm kijelző spektrum VDI és target ID hozzásegít a célok könnyedén. GM5 is valós az összes fém mód - akkor hallani a fémek, a tekercs, és meghatározza azokat a képernyő adatok - ebben az üzemmódban a készülék eléri a jobb mélységben. Ez az új modell jön a jobb akkumulátor, hogy legalább 10 óra munka a PowerBox magas szintű. A teleszkópos szén tengely teszi a beállított nagyon könnyen szállítható, kényelmes és könnyű - mindössze 1,3 kg elemek és a 23 cm-es (9 ") készlet tekercs. Az Arany Maszk 5+ szállítjuk



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. február 18., szombat 21:11

Hát igen, már ebből a Gugli tolmácsból is ki lehett venni az alapot....most akkor én jövök: a legelső GM sorozat - nagy dobozos, számmal 1 - 3 ig volt a próba verzió, mivel sikerült, beindult a GM4-es sorozat....ez még jobban sikerült, megy is a piacon....aztán golndoltak eggyet, legyen egér mozis verzió - kijött a GM5-ös, nem rossz, de kellett javitani - a visszahangzás nem volt ideális - mert sokan, akik már használtak előbbi verziót, többet vártak a GM5-ös től.....aki nem használta a régi verziót - GM1,2,3 vagy GM4-es sorozatott, annak mindegy volt ha az első gépe GM5-ös lett..... azért már várhattál egy két hetett, és vettél volna egy GM5ös pluszt.....
Van két GM4-esem, több fejjel, rákérdeztem az eladót, küld-e egy GM5+ fej nélkül, hadd próbálom én is az új gépet..... :lol:



Avatar
Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 21:07
Tartózkodási hely: Komárom
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Zsolti01 » 2017. február 19., vasárnap 8:14

ul69 írta:
Zsolti01 írta:
tibike írta:De most ne haragudj meg, mert amikor megvetted, már az úton volt az új tipus: GM5+, azért nyomtam a dumát, hogy nem jó....mert a GM5+ biztos valamivel jobb.....hát sorry......
Nekem teljesen megfelel a GM5. Semmi nagy különbség nincsen a két gép között, ha csak annyi nem hogy vízálló.De mivel nem nagyon szoktam vízbe keresőzni ezért választottam ez első generációs GM5 .Neked talán van tapasztalatod valamelyik gm5 keresővel ? Vagy csak beszéltél olyannal aki már látta hogy valaki azzal keresőzik .
vad goglis fordításban a különbség :D
Arany maszk érzékelők - logo
Arany Maszk 5+
-5%
vezérlőszekrény
előlap LCD-képernyő
vékony kialakítás vezérlőszekrény
fenék, kilátás a vezérlő doboz
elemtartó
oldalnézet

Megjegyzés: A keresés tekercs a fotó (k) illusztráció célra csak! Válassza ki a tekercs a legördülő menüből!

Arany Maszk 5 Plus (PowerBox) egy nagymértékben továbbfejlesztett változata az eredeti Arany Maszk 5. A fejlesztések: hozzáadott PowerBox jobb mélység, a hozzáadott vas hang beállítást, hozzáadott beállított küszöbérték, hozzáadott Gain beállítás, új eső ellenálló vezérlő doboz, jobb hang- , jobb akkumulátor élettartamát, és még sokan mások. A teljes mélysége mintegy 20% -kal jobb, mint a GM5. Van körülbelül 50% -os javulást mélység érmék szóló, függőlegesen a földbe. A nagyméretű LCD kijelző biztosítja az összes szükséges információt a gép és a cél. A beépített vezeték nélküli adó és a vezeték nélküli fejhallgató a csomag tartalmazza. Mint minden top-modell a márka, az Arany Maszk 5 Plus szuper-gyors fellendülés sebessége, mellyel a gép sikeresen felfedje színesfém célok (érmék és mások), amelyek között vagy még vas tárgyakat. A GM5 + kínál igazi dual frekvenciás működés - 8 kHz-keresőt ásványi talajok és az ereklye vadászat nagy tekercsek, és 18 kHz gyors működés és a nagy érzékenység nehezen érzékeli az alacsony hővezető fémek, mint az arany. A nagy kontrasztú monokróm kijelző spektrum VDI és target ID hozzásegít a célok könnyedén. GM5 is valós az összes fém mód - akkor hallani a fémek, a tekercs, és meghatározza azokat a képernyő adatok - ebben az üzemmódban a készülék eléri a jobb mélységben. Ez az új modell jön a jobb akkumulátor, hogy legalább 10 óra munka a PowerBox magas szintű. A teleszkópos szén tengely teszi a beállított nagyon könnyen szállítható, kényelmes és könnyű - mindössze 1,3 kg elemek és a 23 cm-es (9 ") készlet tekercs. Az Arany Maszk 5+ szállítjuk





Köszi a kímerítő és érdekes hozzászólásodat . De kb 2-sor amibe különbözik a két kereső egymástól .



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. február 19., vasárnap 11:56

:lol: :lol: :lol: hát igen CSAK 2 sor, DE mennyi információ van benne.....Oké, akkor már én is megrendeltem azt a csoda gépet - GM5+.......



Avatar
Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 21:07
Tartózkodási hely: Komárom
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Zsolti01 » 2017. február 19., vasárnap 12:06

tibike írta::lol: :lol: :lol: hát igen CSAK 2 sor, DE mennyi információ van benne.....Oké, akkor már én is megrendeltem azt a csoda gépet - GM5+.......

Sok jó jelet kívánok :) .Ha kell hozzá magyar használati utasítás keressél .



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. február 19., vasárnap 12:37

Nekem nem probléma az angol sem, de ha gondolod, ide kérném: tibko58@gmail.com
Legalább lesz összehasonlitás az angollal.....



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. február 19., vasárnap 15:46

Letöltöttem az angolt, a GM5+ra, szerintem a sima GM5-ösre más lesz a használati utasitás.....



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. február 20., hétfő 18:14

Megnéztem egy pár videót a Youtube-on, hááát, kezd tetszeni ez a GM5+........ van ott egy videó, ahol összehasonlitják a kettőt.. :-bd



Norbat
Százados
Százados
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. március 16., szerda 17:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Norbat » 2017. február 20., hétfő 20:57

Ez a két videó nagyon jó. Ezek alapján nagyon odavertek a sima GM5-nek az 5+-szal........

https://www.youtube.com/watch?v=2yFmUnseSbI

https://www.youtube.com/watch?v=wzTAhxo ... e=youtu.be



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2017. február 20., hétfő 21:03

Norbat írta:Ez a két videó nagyon jó. Ezek alapján nagyon odavertek a sima GM5-nek az 5+-szal........

https://www.youtube.com/watch?v=2yFmUnseSbI

https://www.youtube.com/watch?v=wzTAhxo ... e=youtu.be
Ja kemèny 2centit :lol:



Norbat
Százados
Százados
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. március 16., szerda 17:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Norbat » 2017. február 20., hétfő 21:12

Nem cask az, hanem mennyit tisztult a jel is, megszűnt a mélység miatti bezavaró "vashang"... :) Egyébként fura, hogy a 4D alig olcsóbb, mint az 5...
zoli87 írta:
Norbat írta:Ez a két videó nagyon jó. Ezek alapján nagyon odavertek a sima GM5-nek az 5+-szal........

https://www.youtube.com/watch?v=2yFmUnseSbI

https://www.youtube.com/watch?v=wzTAhxo ... e=youtu.be
Ja kemèny 2centit :lol:



Avatar
Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 21:07
Tartózkodási hely: Komárom
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Zsolti01 » 2017. február 22., szerda 9:49

Norbat írta:Nem cask az, hanem mennyit tisztult a jel is, megszűnt a mélység miatti bezavaró "vashang"... :) Egyébként fura, hogy a 4D alig olcsóbb, mint az 5...
zoli87 írta:
Norbat írta:Ez a két videó nagyon jó. Ezek alapján nagyon odavertek a sima GM5-nek az 5+-szal........

https://www.youtube.com/watch?v=2yFmUnseSbI

https://www.youtube.com/watch?v=wzTAhxo ... e=youtu.be
Ja kemèny 2centit :lol:


A Gyártó most nagyon próbálja bizonygatni hogy mennyire jól sikerült kereső az 5+.ezértt bármire képes még ara is hogy lehúzza az 5-keresőt .Szerintem meg semmi extra nem történt a fejlesztések során .



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. február 22., szerda 15:26

Zsolti01 - hát igy is lehett fogalmazni, nekm van egy más oldalú ránézésem: lehett hogy tudta a gyártó, hogy a GM5-ös még nem komplett, de azért is kidobta a piacra - és csoda, elég sok elment belőle....DE már kezdet javitani - mert ugyebár a GM5-ös meg a GM5+ közd csak kb fél év a külömbség - azért, hogy már bizonyitson valamit, hogy a GM5-ös csak egy szerencsétlen félre lépés volt.....de azért van némi külömbség a kettő között....és eléggé látható, meg halható.....



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. február 22., szerda 15:34

Engem ez fogot meg leginkább, mert nálunk a patakokba van elég kis, sárga, gömbolyú....

https://www.youtube.com/watch?v=3cwTQNQUyNI



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. február 22., szerda 15:42

Norbat írta:Ez a két videó nagyon jó. Ezek alapján nagyon odavertek a sima GM5-nek az 5+-szal........

https://www.youtube.com/watch?v=2yFmUnseSbI

https://www.youtube.com/watch?v=wzTAhxo ... e=youtu.be


Igazából az első videó nem valami korrekt, mert mind a két keresőn más fej van - ez is eltolhassa a tesztett.....érdekelne, miért nem nyomta le mind a kettőt még 10 inchre.....csak úgy, próbára......



Norbat
Százados
Százados
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. március 16., szerda 17:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Norbat » 2017. február 22., szerda 16:36

Ez is igaz...
Viszont azt továbbra sem értem, hogy a GM4D miért alig pár euroval olcsóbb, mint az 5-ös...

tibike írta:
Norbat írta:Ez a két videó nagyon jó. Ezek alapján nagyon odavertek a sima GM5-nek az 5+-szal........

https://www.youtube.com/watch?v=2yFmUnseSbI

https://www.youtube.com/watch?v=wzTAhxo ... e=youtu.be


Igazából az első videó nem valami korrekt, mert mind a két keresőn más fej van - ez is eltolhassa a tesztett.....érdekelne, miért nem nyomta le mind a kettőt még 10 inchre.....csak úgy, próbára......



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. február 22., szerda 16:53

Szerintem az 5-ös már végez, kiárusitás alapján asszem le is ment az ára.....a GM4-es sorozat meg marad a régi ár szerint.....



Norbat
Százados
Százados
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. március 16., szerda 17:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: Norbat » 2017. február 22., szerda 17:16

Még nem ment le az ára, legalább is a két "főbb" oldalon. A 4D előnye talán a finomabb manuális hangolás, lehet azért is tartja az árát. De menjen csak le az ötös ára, legalább előbb veszek... :)



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Golden Mask

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. február 22., szerda 18:12

Norbat írta:Még nem ment le az ára, legalább is a két "főbb" oldalon. A 4D előnye talán a finomabb manuális hangolás, lehet azért is tartja az árát. De menjen csak le az ötös ára, legalább előbb veszek... :)
Na ne viccelj.....akkor már az 5+....van Golden Maskod - bármilyen típus?



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma