Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Pinpointerek

Fémkereséshez való eszközök
anno
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 18:41
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: anno » 2015. augusztus 31., hétfő 17:35

Kossuth írta:Én azt még sehol sem olvastam, hogy a Makro nem teljesen vízálló. Ahonnan rendeltem ott azt írják, hogy "szárazföldi és víz alatti használatra egyaránt alkalmas", tehát vízálló. Vállaltak rá 2 év garanciát, amennyiben beázik, akkor garanciában javítsák/cseréljék ki, vagy pedig hirdessék úgy, hogy cseppálló.
Ez így igaz, de ha rákeresel a 67-es besorolásnak minek kell megfelelni, az azt jelenti, hogy fél óra 1 méterig, ha jól emlékszem, tehát vízálló, de a meghatározott paramétereknek megfelelően, és nem búvárkodáshoz:D



anno
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 18:41
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: anno » 2015. augusztus 31., hétfő 17:37

Itt van a besoroláshoz a magyarázat:

https://hu.wikipedia.org/wiki/IP-v%C3%A9detts%C3%A9g



Avatar
a.kezdo
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2015. július 11., szombat 10:38
Tartózkodási hely: London
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: a.kezdo » 2015. szeptember 1., kedd 18:35

anno írta:
Kossuth írta:Én azt még sehol sem olvastam, hogy a Makro nem teljesen vízálló. Ahonnan rendeltem ott azt írják, hogy "szárazföldi és víz alatti használatra egyaránt alkalmas", tehát vízálló. Vállaltak rá 2 év garanciát, amennyiben beázik, akkor garanciában javítsák/cseréljék ki, vagy pedig hirdessék úgy, hogy cseppálló.
Ez így igaz, de ha rákeresel a 67-es besorolásnak minek kell megfelelni, az azt jelenti, hogy fél óra 1 méterig, ha jól emlékszem, tehát vízálló, de a meghatározott paramétereknek megfelelően, és nem búvárkodáshoz:D
Így van, "hátazellennemvééd"!



Avatar
Manta
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 10:32
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: Manta » 2015. szeptember 2., szerda 12:07

A youtube-on láttam egy vízi tesztet pár hónapja, ahol a Makrót az új Garretet és az új Noktát (ami gyakorlatilag Makró) belerakták egy vödör vízbe, ha jól emlékszem 2 napra. Mindegyik átment a teszten, egyik se ázott be.
A Makrómat áztattam már a Balatonban több órát és semmi baja, viszont a cimborám új sárga Garrett pinpointere behalt 1 hónap után.


Argus-Delta

Kossuth
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 9:17
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: Kossuth » 2015. szeptember 2., szerda 12:23

Manta írta:A youtube-on láttam egy vízi tesztet pár hónapja, ahol a Makrót az új Garretet és az új Noktát (ami gyakorlatilag Makró) belerakták egy vödör vízbe, ha jól emlékszem 2 napra. Mindegyik átment a teszten, egyik se ázott be.
A Makrómat áztattam már a Balatonban több órát és semmi baja, viszont a cimborám új sárga Garrett pinpointere behalt 1 hónap után.
Igazság szerint engem is csak balaton parti, sekélyvizes keresőzés érdekel Makróval, ha azt bírja akkor minden rendben.



lalooohun
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 13:37
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: lalooohun » 2015. szeptember 3., csütörtök 11:40

Én Makróval több napos strandolást lenyomtam olyan 180cm-es mélységig. Minden nap 2-3 órát minimum bent voltam a vízben. Tökéletesen működik még mindig.



Predator988
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2015. július 20., hétfő 9:33
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: Predator988 » 2015. szeptember 3., csütörtök 21:39

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Predator988 2016. április 19., kedd 21:18-kor.



Avatar
Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 21:07
Tartózkodási hely: Komárom
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: Zsolti01 » 2016. március 12., szombat 19:38

Eladó ,cserélhető XP adventis gyári 22,5cm kis fejés a hozzá való koptató.Vadonat új 1x használt kipróbálás céljából. csere táblagépre , pinpointere , vezeték nélküli fülesre , de bármi értelmes dolgot meghallgatok .

25-ezer



Predator988
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2015. július 20., hétfő 9:33
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: Predator988 » 2016. április 19., kedd 21:19

Deteknix Xpointer eladó. Ár: 18 000 Ft. Csere nem érdekel. Érdeklődni privátban kérem!



detecter
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016. május 13., péntek 19:00
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: detecter » 2016. május 16., hétfő 10:18

Urak!
White"s TRX pointerrel van valakinek tapasztalata? Jobb, mint a Garrett?
A youtube-os teszteken úgy látszik, érzékelési távolságra ez a legjobb. Az egyik teszt szerint az is előny, hogy a Garrett-tel ellentétben a TRX nem lát oldalra 360 fokban, így gyorsabb és pontosabb a meghatározás.
Mint itt, 6.50-től:
https://www.youtube.com/watch?v=cKSGHMCXYzI
Vagy ez hülyeség? Előnyös a Garrett-nek ez a funkciója, hogy oldalra is lát?
Máshol az a vélemény is megjelenik, hogy a TRX magas érzékenységre állítva gyakran ad fals jelet, illetve az is, hogy a gyakorlatban nem mindig jó a nagy érzékenység. Ez igaz?
Előre is köszönöm a válaszokat.



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2016. június 19., vasárnap 20:49

Emberek!
Ki mit mond:sárga Garrett (2 év gari)vagy Deteknix xpointer diver(1 év gari)?(a garit csak azért írtam,,hogy abbók ki mit szűr le.De ami érdekel:youtubon már néztem videókat,a garrett jobbnak tűnik,de a másik olcsóbb és megbizhatóbb?!)
(érdekesség:a deteknix-nél a honlapon 60m vízállóság,amikor meg a terméknél olvasom a paramétereket:30m....az is kiváló,nem mondom.Csak ki ne derüljön,hogy hosszában 30m...:D persze,elírás ez.



Avatar
Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 21:07
Tartózkodási hely: Komárom
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: Zsolti01 » 2016. június 20., hétfő 5:56

Leopold írta:Emberek!
Ki mit mond:sárga Garrett (2 év gari)vagy Deteknix xpointer diver(1 év gari)?(a garit csak azért írtam,,hogy abbók ki mit szűr le.De ami érdekel:youtubon már néztem videókat,a garrett jobbnak tűnik,de a másik olcsóbb és megbizhatóbb?!)
(érdekesség:a deteknix-nél a honlapon 60m vízállóság,amikor meg a terméknél olvasom a paramétereket:30m....az is kiváló,nem mondom.Csak ki ne derüljön,hogy hosszában 30m...:D persze,elírás ez.

Én Deteknix használok már több mind 2-éve .Hibátlan teszi a dolgát .Előtte Garrett-om volt "fekete.. azzal elég sokat kínlódtam
nem akart kikapcsolni , és a vége felé már bekapcsolni se . Én nem bántam meg hogy Deteknix-mellett döntöttem .Nézd ha tönkremegy pár év
alatt max veszek egy másikat ,és még akkor is beljebb leszek .



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2016. június 20., hétfő 10:35

ok,köszi,de Deteknixből melyik fajtád van?Én vízben használnám leginkább.
Zsolti01 írta:
Leopold írta:Emberek!
Ki mit mond:sárga Garrett (2 év gari)vagy Deteknix xpointer diver(1 év gari)?(a garit csak azért írtam,,hogy abbók ki mit szűr le.De ami érdekel:youtubon már néztem videókat,a garrett jobbnak tűnik,de a másik olcsóbb és megbizhatóbb?!)
(érdekesség:a deteknix-nél a honlapon 60m vízállóság,amikor meg a terméknél olvasom a paramétereket:30m....az is kiváló,nem mondom.Csak ki ne derüljön,hogy hosszában 30m...:D persze,elírás ez.

Én Deteknix használok már több mind 2-éve .Hibátlan teszi a dolgát .Előtte Garrett-om volt "fekete.. azzal elég sokat kínlódtam
nem akart kikapcsolni , és a vége felé már bekapcsolni se . Én nem bántam meg hogy Deteknix-mellett döntöttem .Nézd ha tönkremegy pár év
alatt max veszek egy másikat ,és még akkor is beljebb leszek .



Avatar
Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 21:07
Tartózkodási hely: Komárom
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: Zsolti01 » 2016. június 20., hétfő 17:23

Leopold írta:ok,köszi,de Deteknixből melyik fajtád van?Én vízben használnám leginkább.
Zsolti01 írta:
Leopold írta:Emberek!
Ki mit mond:sárga Garrett (2 év gari)vagy Deteknix xpointer diver(1 év gari)?(a garit csak azért írtam,,hogy abbók ki mit szűr le.De ami érdekel:youtubon már néztem videókat,a garrett jobbnak tűnik,de a másik olcsóbb és megbizhatóbb?!)
(érdekesség:a deteknix-nél a honlapon 60m vízállóság,amikor meg a terméknél olvasom a paramétereket:30m....az is kiváló,nem mondom.Csak ki ne derüljön,hogy hosszában 30m...:D persze,elírás ez.

Én Deteknix használok már több mind 2-éve .Hibátlan teszi a dolgát .Előtte Garrett-om volt "fekete.. azzal elég sokat kínlódtam
nem akart kikapcsolni , és a vége felé már bekapcsolni se . Én nem bántam meg hogy Deteknix-mellett döntöttem .Nézd ha tönkremegy pár év
alatt max veszek egy másikat ,és még akkor is beljebb leszek .


Nekem is a víz álló van



hangya
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2016. május 29., vasárnap 13:29
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: hangya » 2016. június 20., hétfő 19:37

én is deteknixet használok! azon belül a Wader fantázia nevűt! fekete készülék narancssárga kupakkal.

Működési hőmérséklet: -37º C-tól 70º C-ig
Hosszúság: 25 cm
Súly: 200 g
Vastagság: max 3,8 cm
Működési frekvencia/elv: 95 kHz / PI (Pulse Induction)
Jelzések: LED/Hang/ Rezgő riasztás
Automatikus és manuális újrahangolás
Vízálló 3m mélységig
Tápellátás: 1 db 9V-os elem (nem tartozék)
Ergonomikus, bordázott váz
Egyszerű, 2 gombos használat
bekapcsolt állapotban 3 perc tétlenség után jelez (elvesztés elleni védelem)
működéséhez 1 db 9 V-os elem, vagy 2 db AA ceruzaelem szükséges (kb. 20 óráig működik)
LED világítás
változtatható jelzési módok:
hang és rezgés
csak rezgés
csak hang
fény + rezgés + hang
rezgés + fény
hang + fény
adnak hozzá: átalakítót ami által lehet 9 voltos elemmel vagy 2db cerka elemmel is használni. övtartó, 4db koptató, karabineres madzag amire rá lehet csíptetni nehogy elhagyjuk!

ez csak 1 teszt a sok közül: https://www.youtube.com/watch?v=XT7F5BjMHxM



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2016. június 23., csütörtök 16:37

Köszönöm a válazokat,de még van kérdésem:a White's Bullseye TRX pinpointer egy kereskedő lapján egyszer 3 m -ig vízálló,utána meg a leírásban mégiscsak cseppálló(nem vízálló)...
Na,akkor melyik igaz??



Avatar
a.kezdo
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2015. július 11., szombat 10:38
Tartózkodási hely: London
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: a.kezdo » 2016. június 23., csütörtök 18:47

Leopold írta:Köszönöm a válazokat,de még van kérdésem:a White's Bullseye TRX pinpointer egy kereskedő lapján egyszer 3 m -ig vízálló,utána meg a leírásban mégiscsak cseppálló(nem vízálló)...
Na,akkor melyik igaz??
A gyártó oldalán az van ( http://www.whiteselectronics.com/bullse ... pinpointer ) , hogy 3 méterig vízálló, IP68 besorolású, azaz folyamatos vízbe merítést bírja.



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2016. június 24., péntek 21:54

Köszönöm!
Ithon 10essel több.Megéri kintről rendelni?Ez amcsi ,ugye?
a.kezdo írta:
Leopold írta:Köszönöm a válazokat,de még van kérdésem:a White's Bullseye TRX pinpointer egy kereskedő lapján egyszer 3 m -ig vízálló,utána meg a leírásban mégiscsak cseppálló(nem vízálló)...
Na,akkor melyik igaz??
A gyártó oldalán az van ( http://www.whiteselectronics.com/bullse ... pinpointer ) , hogy 3 méterig vízálló, IP68 besorolású, azaz folyamatos vízbe merítést bírja.



rool78
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2015. szeptember 21., hétfő 8:55
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: rool78 » 2016. június 25., szombat 12:04

Sziasztok eladó vízálló pointert keresek reális áron. Előre is köszönöm
Email: sz.rool@freemail.hu



rool78
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2015. szeptember 21., hétfő 8:55
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: rool78 » 2016. június 25., szombat 15:41

Eladó vízálló pinpointert keresek reális áron. Email: sz.rool@freemail.hu



patina
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2016. június 6., hétfő 18:25
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: patina » 2016. december 11., vasárnap 11:23

Eladó! Garrett Pro Pointer At 2016 07 12 én vásárolt hibátlan kétszer használtam! 50 000 ft plussz posta!



patina
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2016. június 6., hétfő 18:25
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: patina » 2016. december 13., kedd 8:36

45 000 az utolsó ár! Valoban kétszer használtam hibátlan!



kézi
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:50
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: kézi » 2016. december 20., kedd 20:35

xpointer eladó,, vadi ujj még nemvolt használva,,

Tel,,06-20-322-8690



luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2017. január 16., hétfő 17:07

patina írta:45 000 az utolsó ár! Valoban kétszer használtam hibátlan!

Üdv!
Megvan még?



kézi
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:50
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: kézi » 2017. január 16., hétfő 22:45

xpointer eladó,, vadi ujj még nemvolt használva,,

Tel,,06-20-322-8690



ELKELT



Ranger67
Százados
Százados
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 15:48
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: Ranger67 » 2018. július 23., hétfő 19:12

Szevasztok!
Tapasztalati véleménzeket szeretnék kérni, hogy melyik pinpointer manapság a legjobb, funkciókra, távolságra, ha van ilyen, ár-érték arányra tekintettel!
Régóta egy elsö szériás Garrettet használok ezt szeretem és jó, csak mostanában kicsit instabil, ennél jobbat keresek!
Köszönettel!



luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2018. július 23., hétfő 21:46

Ranger67 írta:Szevasztok!
Tapasztalati véleménzeket szeretnék kérni, hogy melyik pinpointer manapság a legjobb, funkciókra, távolságra, ha van ilyen, ár-érték arányra tekintettel!
Régóta egy elsö szériás Garrettet használok ezt szeretem és jó, csak mostanában kicsit instabil, ennél jobbat keresek!
Köszönettel!
Udv!

Narancs Garrett. Az ujabb Minelab es XP produktumokrol nincs infom.



Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 686
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: norman » 2018. július 24., kedd 6:18

luckyotter írta:
Ranger67 írta:Szevasztok!
Tapasztalati véleménzeket szeretnék kérni, hogy melyik pinpointer manapság a legjobb, funkciókra, távolságra, ha van ilyen, ár-érték arányra tekintettel!
Régóta egy elsö szériás Garrettet használok ezt szeretem és jó, csak mostanában kicsit instabil, ennél jobbat keresek!
Köszönettel!
Udv!

Narancs Garrett. Az ujabb Minelab es XP produktumokrol nincs infom.
Hali.
Saját tapasztalat a fekete Garett pointerrel van.Lehet bármit mondani de tény hogy kb 9 éve van meg.Mesterséges halkítással hogy csak rezegjen )).Azóta teljesen hibátlanul működik.Egyszer még be is ázott.
Ha tönkre megy akkor most már egy vízálló típust vennék.Az XP tetszik de a narancs Garett is jó mert vízálló és azon már le lehet venni a csipogást csak rezgésre.Manapság van választék rendesen. :)


:?:

Avatar
kovalik
Százados
Százados
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 12:27
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: kovalik » 2018. július 24., kedd 7:38

Én a Wish-ről rendeltem egyet kb 7-8 ezerért. Kíváncsi vagyok, hogy fog működni. Még nem jött meg.



allando
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2016. szeptember 7., szerda 20:16
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: allando » 2018. július 24., kedd 9:57

Ranger67 írta:Szevasztok!
Tapasztalati véleménzeket szeretnék kérni, hogy melyik pinpointer manapság a legjobb, funkciókra, távolságra, ha van ilyen, ár-érték arányra tekintettel!
Régóta egy elsö szériás Garrettet használok ezt szeretem és jó, csak mostanában kicsit instabil, ennél jobbat keresek!
Köszönettel!
Nezd meg a makro pointert. Ar ertek aranyban a legjobb szerintem meg mindig.
40 k az uj ara. Vizallo.
Rezeg csipog es mindegyiket ki be lehet kapcsolni es van bent lampa is. A sargat szerintem jobban erzekeli a tobbi tipushoz kepest....es nem csak a hegyevel erzekel hanem az oldalan vegig. Csak simogatod az iszapot es kozben vigyorogsz. Leirhatatlan erzes....
Ja es volt elotte garettem es no name pointerem is tehat van viszonyitasi alapom....


An unidentified coin is a piece of metal. An identified coin is a piece of history.
Kb magyarul: Egy azonosítatlan érme, csak egy darab fém - egy azonosított érme egy darab történelem.

Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 686
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: norman » 2018. július 24., kedd 15:35

Nézegettem teszteket de pl az arany láncos próba kifog rajtuk rendesen.Szerintetek melyik pointer látja viszonylag jól az arany láncot?Esetleg tengerben is?Kerestem de ilyen tesztet nem találtam az MI 4-6 al sehol.Pedig az MI 4 is jó árban van és 3 méterig vízálló.


:?:

allando
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2016. szeptember 7., szerda 20:16
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: allando » 2018. július 24., kedd 21:21

norman írta:Nézegettem teszteket de pl az arany láncos próba kifog rajtuk rendesen.Szerintetek melyik pointer látja viszonylag jól az arany láncot?Esetleg tengerben is?Kerestem de ilyen tesztet nem találtam az MI 4-6 al sehol.Pedig az MI 4 is jó árban van és 3 méterig vízálló.
Teljesen egyik se....


An unidentified coin is a piece of metal. An identified coin is a piece of history.
Kb magyarul: Egy azonosítatlan érme, csak egy darab fém - egy azonosított érme egy darab történelem.

Ranger67
Százados
Százados
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 15:48
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: Ranger67 » 2018. július 25., szerda 10:20

Köszönöm Urak!
Narancs Garrett, Xp MI-4-6, Makro, Minelab pro find 35, ezekben gondolkodom. Talán a Vértesi találkozón lesz próba lehetőség? Ha valakinak még volt régi Garrett és esetleg ezekből valamelyikre váltott: Nőtt e a érzékelési táv, stabilitás, egyszerű maradt e a kezelhetőség, szóval jobb lett e és miben mennyivel?
Külön kérdés Ha valakinek van Xp mi 6 deussal, mik a tapasztalatok? Nem túl bonyolult a cucc, van gyakorlati haszna az összekapcsolódásnak?
Köszönettel!



luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2018. július 25., szerda 10:34

Ranger67 írta:Köszönöm Urak!
Narancs Garrett, Xp MI-4-6, Makro, Minelab pro find 35, ezekben gondolkodom. Talán a Vértesi találkozón lesz próba lehetőség? Ha valakinak még volt régi Garrett és esetleg ezekből valamelyikre váltott: Nőtt e a érzékelési táv, stabilitás, egyszerű maradt e a kezelhetőség, szóval jobb lett e és miben mennyivel?
Külön kérdés Ha valakinek van Xp mi 6 deussal, mik a tapasztalatok? Nem túl bonyolult a cucc, van gyakorlati haszna az összekapcsolódásnak?
Köszönettel!
Udv!

A vizallo Deteknixet gyakran ki kell segiteni a haver garrettjevel. Kovetkezo pointerem az lesz. Nem hinnem, hogy kell annal jobb pointer. Max tobb sallangot raknak belejuk.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. július 25., szerda 11:47

Vízálló Whites TRX, az újjab verzió.....nincs több mese..... :D



Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 686
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: norman » 2018. július 25., szerda 13:37

tibike írta:Vízálló Whites TRX, az újjab verzió.....nincs több mese..... :D

3 választható jelzés: hang + rezgés, csak hang, csak rezgés
vizálló 3 méteres mélységig
LED világítás
automatikus talajhatás kiegyenlítés
egyszerű egy gombos kezelés
Munkafrekvencia: 12 kHz, nem interferál más detektorokkal
Időjárásálló, cseppálló kialakítás (nem vízálló)

Idézet .Akkor most vízálló vagy sem?


:?:

Avatar
billybad74
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2015. július 4., szombat 5:56
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: billybad74 » 2018. július 25., szerda 14:26

Ranger67 írta:Köszönöm Urak!
Narancs Garrett, Xp MI-4-6, Makro, Minelab pro find 35, ezekben gondolkodom. Talán a Vértesi találkozón lesz próba lehetőség? Ha valakinak még volt régi Garrett és esetleg ezekből valamelyikre váltott: Nőtt e a érzékelési táv, stabilitás, egyszerű maradt e a kezelhetőség, szóval jobb lett e és miben mennyivel?
Külön kérdés Ha valakinek van Xp mi 6 deussal, mik a tapasztalatok? Nem túl bonyolult a cucc, van gyakorlati haszna az összekapcsolódásnak?
Köszönettel!
Nekem Minelab van előtte Garrett volt azzal lehetett a lyukban kaparászni a Minelab kikapcsol ha picit jobban ütközik valamivel viszont messzebról érzékel és lehet állitani az érzékenységet.Viszont drágább is.


Nem számít hány éves vagy,mennyi pénzed van,mekkora a hatalmad,mit értél el...
Ha anyád megkérdi,hogy miért nincs papucs a lábadon úgyis összeszarod magad...

tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. július 25., szerda 17:07

norman írta:
tibike írta:Vízálló Whites TRX, az újjab verzió.....nincs több mese..... :D

3 választható jelzés: hang + rezgés, csak hang, csak rezgés
vizálló 3 méteres mélységig
LED világítás
automatikus talajhatás kiegyenlítés
egyszerű egy gombos kezelés
Munkafrekvencia: 12 kHz, nem interferál más detektorokkal
Időjárásálló, cseppálló kialakítás (nem vízálló)

Idézet .Akkor most vízálló vagy sem?


Miért nem kérdezedd meg a Googli bácsit? Én utána jártam....van 2 fajta TRX....az öregeb - a hangszórón csak egy műanyag csik van - ez csepalló....DE amelyiken egy plasztikus kereszt van, az vizálló - újjab fajta......egyszerű.... :whistle:



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. július 25., szerda 19:17




allando
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2016. szeptember 7., szerda 20:16
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: allando » 2018. július 25., szerda 19:21

tibike írta:https://www.google.sk/search?q=pinpoint ... PHC6f1cyRM:

mind a két típus ott van......
Azert azt ne felejds el hogy csak a hegyevel aktiv. A makro meg teljes feluleten. A balcsiba simogatva szinte akkora teruletet atnezel vele mint egy kissebb fejes femkeresovel...
Az ara is jo... 40 k alatt


An unidentified coin is a piece of metal. An identified coin is a piece of history.
Kb magyarul: Egy azonosítatlan érme, csak egy darab fém - egy azonosított érme egy darab történelem.

Válasz küldése Előző témaKövetkező téma