Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Pinpointerek

Fémkereséshez való eszközök
Avatar
Feri
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 18:41
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Status: Offline

Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: Feri » 2015. június 26., péntek 23:18

Pinpointerek


www.metaldetector.hu

The Great Rat
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 7:41
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: The Great Rat » 2015. július 29., szerda 6:08

Sziasztok

Szerintetek melyiket érdemesebb megvenni Garrett pro-pointer AT vagy a Makro pointert?

Üdv The Great Rat



anno
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 18:41
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: anno » 2015. július 29., szerda 6:42




Avatar
billybad74
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2015. július 4., szombat 5:56
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: billybad74 » 2015. július 29., szerda 9:24

The Great Rat írta:Sziasztok

Szerintetek melyiket érdemesebb megvenni Garrett pro-pointer AT vagy a Makro pointert?

Üdv The Great Rat
Én már elnyűttem egy Garrettet és most egy Minelab Profind 25 van és szerintem jobb.


Nem számít hány éves vagy,mennyi pénzed van,mekkora a hatalmad,mit értél el...
Ha anyád megkérdi,hogy miért nincs papucs a lábadon úgyis összeszarod magad...

Avatar
Prowler
Százados
Százados
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 22:57
Tartózkodási hely: A hold sötét oldala!
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: Prowler » 2015. július 29., szerda 18:49

Én is sokat töprengtem melyiket vegyem meg,és végül a makro mellett döntöttem.Szerintem jó választás volt,mert 1-1.5 cm-el tovább lát a makro,és árban is kedvezőbb.


Amit ma meglengethetsz,ne halaszd holnapra!

anno
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 18:41
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: anno » 2015. július 29., szerda 20:20

Az alap Garrettnél jobb a Makro, a linkelt teszt alapján az AT nyert. Nekem is Makro van. Az ár érték alapján. Az ár differencia olyan 14-15 eFt, ennyivel nem tud többet.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: tibike » 2015. július 29., szerda 20:30




The Great Rat
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 7:41
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: The Great Rat » 2015. július 30., csütörtök 6:06

Köszönöm a válaszokat
Üdv



Avatar
Eugen
Százados
Százados
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 19:26
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: Eugen » 2015. augusztus 28., péntek 20:47

Tisztelt kollégák, az után érdeklődnék, hogy a pinpointerek használhatósága a terepen milyen? Mindenki a videókon az érzékelési távolságokat hasonlítja össze, de nincs olyan, hogy melyik a használhatóbb a terepen.
Ha lehet írjatok a hibáikról is mert lehet, hogy van olyan amelyik közelebbről érzékeli az érmét, de a föld kiegyenlítése viszont jobb, tehát használhatóbb.
Előre is köszönet.



Prohunter
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2015. július 26., vasárnap 13:50
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: Prohunter » 2015. augusztus 28., péntek 21:12

Eugen írta:Tisztelt kollégák, az után érdeklődnék, hogy a pinpointerek használhatósága a terepen milyen? Mindenki a videókon az érzékelési távolságokat hasonlítja össze, de nincs olyan, hogy melyik a használhatóbb a terepen.
Ha lehet írjatok a hibáikról is mert lehet, hogy van olyan amelyik közelebbről érzékeli az érmét, de a föld kiegyenlítése viszont jobb, tehát használhatóbb.
Előre is köszönet.
Üdv!
Nekem egy Makro pointerem van, meglepoen jol teljesit. Hasznaltam mar vizben, szemetes talajban, homokos talajban mindenhol megallta a helyet. Osszehasonlitasi alapom nincs mas pointerekkel, de 100%-ig elegedett vagyok vele. Talajban is tudja azt a tavolsagot amit levegoben. Vizben azvolt az eszrevetelem hogy meg talan jobb is, sok ermet meglepoen melyrol hozott. Hang, rezges, lampa tetszes szerint ki-be kapcsolhato.Szerintem arban se olyan veszes..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Prohunter 2015. augusztus 29., szombat 4:06-kor.



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: talentum » 2015. augusztus 29., szombat 1:08

Eugen írta:Tisztelt kollégák, az után érdeklődnék, hogy a pinpointerek használhatósága a terepen milyen? Mindenki a videókon az érzékelési távolságokat hasonlítja össze, de nincs olyan, hogy melyik a használhatóbb a terepen.
Ha lehet írjatok a hibáikról is mert lehet, hogy van olyan amelyik közelebbről érzékeli az érmét, de a föld kiegyenlítése viszont jobb, tehát használhatóbb.
Előre is köszönet.
Hi!

A deteknix xpointeréről azt írnám neked, hogy nincs nála olyan, hogy fals, vagy nyikorgás, vagy ilyesmi , mint a garretnél, és jóval többet tud annál.
(egyszer tettem fel érzékelési távolság mérést, de a régi fórummal együtt eltűnt.) A legerősebb fokozatban is használható MINDENHOL.
Oldalra is szépen lát, nem úgy , mint a whites pointere, ami bajnok , ha a csúcsával keresel, de gyengusz, ha az oldalával...
A hátránya: a lámpáját nem lehet kikapcsolni, ez este zavaró, mert le kell fogni az ujjaddal, ellenkező esetben visszavillogtat a vadász a lesről...
Hátrány még, hogy nem vízálló, mint a makró, aminek a pilácsát ki is lehet kapcsolni, ha jól tudom.
Tehát ha a makró hozza a deteknix xpointer eredményét érzékelési távolságban, akkor mindenképp a makró a nyerő. És csak kicsivel drágább, nem úgy, mint a narancs Garrett...
Remélem tudtam megkeverni... :twisted:


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Avatar
Eugen
Százados
Százados
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 19:26
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: Eugen » 2015. augusztus 29., szombat 7:36

Köszönöm a véleményeket.
Akkor ezt a kettőt hasonlítom össze földben, talajban. A Garrett már rég kiesett, mert a kollégának sokszor jelzett a gödörre is.



Avatar
a.kezdo
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2015. július 11., szombat 10:38
Tartózkodási hely: London
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: a.kezdo » 2015. augusztus 29., szombat 8:34

Az új Garrett viszont IP 68-as, azaz teljesen vízálló, a Makro csak IP 67-es, azaz ideiglenesen elmeríthető. Olyat én is hallottam, hogy a régi /új Garrett jelez ha kell, ha nem. Azt azért jó lenne tudni, hogy ez mennyire gyakori. Mert elég elterjedt modell és mindig csak az reklamál, akinek baja van vele. Haverommal már birtokoltunk vagy 6-ot,( ő elszokta hagyni őket) eddig egy volt rossz, de kiderült, hogy víz mehetett bele, mert állt pár hónapot szétszedve, azóta is jó.



soma
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 19:04
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: soma » 2015. augusztus 29., szombat 8:42

Hali

Használtan vettem egy Minelab Pro Find 25-öst 30-ért. Max érzékenységen használom, nulla fals jel pedig nem kímélem. A haveromnak Makroja van,szerinte is jobb a Minelab. Szerintem az egyik piacon lévő legjobb pointer.



Avatar
Eugen
Százados
Százados
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 19:26
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: Eugen » 2015. augusztus 29., szombat 8:59

Köszönöm a hozzászólásokat. A jó és a rossz oldalát is írjátok meg.



desman
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2015. június 30., kedd 23:58
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: desman » 2015. augusztus 29., szombat 10:56

Nekem van deteknix de nincs hozzá szerencsém. Van narancs garrett és nem falsol hanem kib@szott messziről jelez ez megzavarhat bárkit. Tiszában órákig turtam vele. Van régi garrett de az falsol sokat igy azt olcsón eladnám!
Ezekből a narancsra szavazok igaz drága de a Deus vagy Magnum is drága...


A fémkeresőzés egy hobby - nem bűncselekmény. Ezt csak azok találták ki akik újabb bűnösöket akarnak, pedig így is van belőlük elég - akikre még nem találtak ki törvényeket!

The Great Rat
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 7:41
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: The Great Rat » 2015. augusztus 29., szombat 11:20

Én most vettem egy makrót, az biztos hogy a tengerben megbukott! A homokban vagy apró köves talajon jó volt egészen addig amíg nem ástam le a vízszintig.Keresési távolságra nekem teljesen megfelel. Ha a narancs garrett tudja a tengervizes keresést akkor lefogom cserélni arra.
Ár érték arányban a makró a legjobb választás szerintem.

"A Makro Pointer egy felsőkategóriás pinpointer, amely szárazföldi és víz alatti használatra egyaránt alkalmas."

http://www.detector.hu/pinpointerek/mak ... ro-pointer



anno
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 18:41
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: anno » 2015. augusztus 30., vasárnap 20:37

a.kezdo írta:Az új Garrett viszont IP 68-as, azaz teljesen vízálló, a Makro csak IP 67-es, azaz ideiglenesen elmeríthető. Olyat én is hallottam, hogy a régi /új Garrett jelez ha kell, ha nem. Azt azért jó lenne tudni, hogy ez mennyire gyakori. Mert elég elterjedt modell és mindig csak az reklamál, akinek baja van vele. Haverommal már birtokoltunk vagy 6-ot,( ő elszokta hagyni őket) eddig egy volt rossz, de kiderült, hogy víz mehetett bele, mert állt pár hónapot szétszedve, azóta is jó.
Én egy nagyon egyszerű módszerre növeltem meg a Makro vízállóságát:D

A régió játékboltban van egy olyan típusú lufi, amiből egy nagy labda lesz, és gumis csuklópánt van hozzá 5db 495 Ft. Ezt felhúzom rá az elem felőli oldalról, és majdnem a makro végéig ér, a túloldalról felhúzok rá egy sima lufit, és már kész is az extra védelem. A lufikon nem megy át a víz, és még egy csuklópántot is kaptam:)



obolus
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015. július 20., hétfő 9:01
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: obolus » 2015. augusztus 31., hétfő 10:06

Makrót próbáltam tengerben, snorkelezve. Teljesen jól működöt.
A víz alatt a rezgés mi jó jelzés. A hátulján lévő lyukból érdemes kifújkodni a vizet, mert alámerítéskor benne marad és a felszínen halk lesz.

Egy vastagabb gumilapból (4-5 mm)vágsz rá egy szoros gyűrűt, vagy szerelvény boltban veszel rá egy erős gumigyűrűt, abba fűzől egy zsinrót a karabinernek és máris megvan a rögzítése. A saját tokjának a szorítópántja fémből van, ezért ha visszarakod és nem jó a poziciója egyből jelez.



Kossuth
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 9:17
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: Kossuth » 2015. augusztus 31., hétfő 16:40

Én azt még sehol sem olvastam, hogy a Makro nem teljesen vízálló. Ahonnan rendeltem ott azt írják, hogy "szárazföldi és víz alatti használatra egyaránt alkalmas", tehát vízálló. Vállaltak rá 2 év garanciát, amennyiben beázik, akkor garanciában javítsák/cseréljék ki, vagy pedig hirdessék úgy, hogy cseppálló.



anno
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 18:41
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: anno » 2015. augusztus 31., hétfő 17:35

Kossuth írta:Én azt még sehol sem olvastam, hogy a Makro nem teljesen vízálló. Ahonnan rendeltem ott azt írják, hogy "szárazföldi és víz alatti használatra egyaránt alkalmas", tehát vízálló. Vállaltak rá 2 év garanciát, amennyiben beázik, akkor garanciában javítsák/cseréljék ki, vagy pedig hirdessék úgy, hogy cseppálló.
Ez így igaz, de ha rákeresel a 67-es besorolásnak minek kell megfelelni, az azt jelenti, hogy fél óra 1 méterig, ha jól emlékszem, tehát vízálló, de a meghatározott paramétereknek megfelelően, és nem búvárkodáshoz:D



anno
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 18:41
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: anno » 2015. augusztus 31., hétfő 17:37

Itt van a besoroláshoz a magyarázat:

https://hu.wikipedia.org/wiki/IP-v%C3%A9detts%C3%A9g



Avatar
a.kezdo
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2015. július 11., szombat 10:38
Tartózkodási hely: London
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: a.kezdo » 2015. szeptember 1., kedd 18:35

anno írta:
Kossuth írta:Én azt még sehol sem olvastam, hogy a Makro nem teljesen vízálló. Ahonnan rendeltem ott azt írják, hogy "szárazföldi és víz alatti használatra egyaránt alkalmas", tehát vízálló. Vállaltak rá 2 év garanciát, amennyiben beázik, akkor garanciában javítsák/cseréljék ki, vagy pedig hirdessék úgy, hogy cseppálló.
Ez így igaz, de ha rákeresel a 67-es besorolásnak minek kell megfelelni, az azt jelenti, hogy fél óra 1 méterig, ha jól emlékszem, tehát vízálló, de a meghatározott paramétereknek megfelelően, és nem búvárkodáshoz:D
Így van, "hátazellennemvééd"!



Avatar
Manta
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 10:32
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: Manta » 2015. szeptember 2., szerda 12:07

A youtube-on láttam egy vízi tesztet pár hónapja, ahol a Makrót az új Garretet és az új Noktát (ami gyakorlatilag Makró) belerakták egy vödör vízbe, ha jól emlékszem 2 napra. Mindegyik átment a teszten, egyik se ázott be.
A Makrómat áztattam már a Balatonban több órát és semmi baja, viszont a cimborám új sárga Garrett pinpointere behalt 1 hónap után.


Argus-Delta

Kossuth
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 9:17
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: Kossuth » 2015. szeptember 2., szerda 12:23

Manta írta:A youtube-on láttam egy vízi tesztet pár hónapja, ahol a Makrót az új Garretet és az új Noktát (ami gyakorlatilag Makró) belerakták egy vödör vízbe, ha jól emlékszem 2 napra. Mindegyik átment a teszten, egyik se ázott be.
A Makrómat áztattam már a Balatonban több órát és semmi baja, viszont a cimborám új sárga Garrett pinpointere behalt 1 hónap után.
Igazság szerint engem is csak balaton parti, sekélyvizes keresőzés érdekel Makróval, ha azt bírja akkor minden rendben.



lalooohun
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 13:37
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: lalooohun » 2015. szeptember 3., csütörtök 11:40

Én Makróval több napos strandolást lenyomtam olyan 180cm-es mélységig. Minden nap 2-3 órát minimum bent voltam a vízben. Tökéletesen működik még mindig.



Predator988
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2015. július 20., hétfő 9:33
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: Predator988 » 2015. szeptember 3., csütörtök 21:39

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Predator988 2016. április 19., kedd 21:18-kor.



Avatar
Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 21:07
Tartózkodási hely: Komárom
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: Zsolti01 » 2016. március 12., szombat 19:38

Eladó ,cserélhető XP adventis gyári 22,5cm kis fejés a hozzá való koptató.Vadonat új 1x használt kipróbálás céljából. csere táblagépre , pinpointere , vezeték nélküli fülesre , de bármi értelmes dolgot meghallgatok .

25-ezer



Predator988
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2015. július 20., hétfő 9:33
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: Predator988 » 2016. április 19., kedd 21:19

Deteknix Xpointer eladó. Ár: 18 000 Ft. Csere nem érdekel. Érdeklődni privátban kérem!



detecter
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016. május 13., péntek 19:00
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: detecter » 2016. május 16., hétfő 10:18

Urak!
White"s TRX pointerrel van valakinek tapasztalata? Jobb, mint a Garrett?
A youtube-os teszteken úgy látszik, érzékelési távolságra ez a legjobb. Az egyik teszt szerint az is előny, hogy a Garrett-tel ellentétben a TRX nem lát oldalra 360 fokban, így gyorsabb és pontosabb a meghatározás.
Mint itt, 6.50-től:
https://www.youtube.com/watch?v=cKSGHMCXYzI
Vagy ez hülyeség? Előnyös a Garrett-nek ez a funkciója, hogy oldalra is lát?
Máshol az a vélemény is megjelenik, hogy a TRX magas érzékenységre állítva gyakran ad fals jelet, illetve az is, hogy a gyakorlatban nem mindig jó a nagy érzékenység. Ez igaz?
Előre is köszönöm a válaszokat.



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2016. június 19., vasárnap 20:49

Emberek!
Ki mit mond:sárga Garrett (2 év gari)vagy Deteknix xpointer diver(1 év gari)?(a garit csak azért írtam,,hogy abbók ki mit szűr le.De ami érdekel:youtubon már néztem videókat,a garrett jobbnak tűnik,de a másik olcsóbb és megbizhatóbb?!)
(érdekesség:a deteknix-nél a honlapon 60m vízállóság,amikor meg a terméknél olvasom a paramétereket:30m....az is kiváló,nem mondom.Csak ki ne derüljön,hogy hosszában 30m...:D persze,elírás ez.



Avatar
Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 21:07
Tartózkodási hely: Komárom
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: Zsolti01 » 2016. június 20., hétfő 5:56

Leopold írta:Emberek!
Ki mit mond:sárga Garrett (2 év gari)vagy Deteknix xpointer diver(1 év gari)?(a garit csak azért írtam,,hogy abbók ki mit szűr le.De ami érdekel:youtubon már néztem videókat,a garrett jobbnak tűnik,de a másik olcsóbb és megbizhatóbb?!)
(érdekesség:a deteknix-nél a honlapon 60m vízállóság,amikor meg a terméknél olvasom a paramétereket:30m....az is kiváló,nem mondom.Csak ki ne derüljön,hogy hosszában 30m...:D persze,elírás ez.

Én Deteknix használok már több mind 2-éve .Hibátlan teszi a dolgát .Előtte Garrett-om volt "fekete.. azzal elég sokat kínlódtam
nem akart kikapcsolni , és a vége felé már bekapcsolni se . Én nem bántam meg hogy Deteknix-mellett döntöttem .Nézd ha tönkremegy pár év
alatt max veszek egy másikat ,és még akkor is beljebb leszek .



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2016. június 20., hétfő 10:35

ok,köszi,de Deteknixből melyik fajtád van?Én vízben használnám leginkább.
Zsolti01 írta:
Leopold írta:Emberek!
Ki mit mond:sárga Garrett (2 év gari)vagy Deteknix xpointer diver(1 év gari)?(a garit csak azért írtam,,hogy abbók ki mit szűr le.De ami érdekel:youtubon már néztem videókat,a garrett jobbnak tűnik,de a másik olcsóbb és megbizhatóbb?!)
(érdekesség:a deteknix-nél a honlapon 60m vízállóság,amikor meg a terméknél olvasom a paramétereket:30m....az is kiváló,nem mondom.Csak ki ne derüljön,hogy hosszában 30m...:D persze,elírás ez.

Én Deteknix használok már több mind 2-éve .Hibátlan teszi a dolgát .Előtte Garrett-om volt "fekete.. azzal elég sokat kínlódtam
nem akart kikapcsolni , és a vége felé már bekapcsolni se . Én nem bántam meg hogy Deteknix-mellett döntöttem .Nézd ha tönkremegy pár év
alatt max veszek egy másikat ,és még akkor is beljebb leszek .



Avatar
Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 21:07
Tartózkodási hely: Komárom
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: Zsolti01 » 2016. június 20., hétfő 17:23

Leopold írta:ok,köszi,de Deteknixből melyik fajtád van?Én vízben használnám leginkább.
Zsolti01 írta:
Leopold írta:Emberek!
Ki mit mond:sárga Garrett (2 év gari)vagy Deteknix xpointer diver(1 év gari)?(a garit csak azért írtam,,hogy abbók ki mit szűr le.De ami érdekel:youtubon már néztem videókat,a garrett jobbnak tűnik,de a másik olcsóbb és megbizhatóbb?!)
(érdekesség:a deteknix-nél a honlapon 60m vízállóság,amikor meg a terméknél olvasom a paramétereket:30m....az is kiváló,nem mondom.Csak ki ne derüljön,hogy hosszában 30m...:D persze,elírás ez.

Én Deteknix használok már több mind 2-éve .Hibátlan teszi a dolgát .Előtte Garrett-om volt "fekete.. azzal elég sokat kínlódtam
nem akart kikapcsolni , és a vége felé már bekapcsolni se . Én nem bántam meg hogy Deteknix-mellett döntöttem .Nézd ha tönkremegy pár év
alatt max veszek egy másikat ,és még akkor is beljebb leszek .


Nekem is a víz álló van



hangya
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2016. május 29., vasárnap 13:29
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: hangya » 2016. június 20., hétfő 19:37

én is deteknixet használok! azon belül a Wader fantázia nevűt! fekete készülék narancssárga kupakkal.

Működési hőmérséklet: -37º C-tól 70º C-ig
Hosszúság: 25 cm
Súly: 200 g
Vastagság: max 3,8 cm
Működési frekvencia/elv: 95 kHz / PI (Pulse Induction)
Jelzések: LED/Hang/ Rezgő riasztás
Automatikus és manuális újrahangolás
Vízálló 3m mélységig
Tápellátás: 1 db 9V-os elem (nem tartozék)
Ergonomikus, bordázott váz
Egyszerű, 2 gombos használat
bekapcsolt állapotban 3 perc tétlenség után jelez (elvesztés elleni védelem)
működéséhez 1 db 9 V-os elem, vagy 2 db AA ceruzaelem szükséges (kb. 20 óráig működik)
LED világítás
változtatható jelzési módok:
hang és rezgés
csak rezgés
csak hang
fény + rezgés + hang
rezgés + fény
hang + fény
adnak hozzá: átalakítót ami által lehet 9 voltos elemmel vagy 2db cerka elemmel is használni. övtartó, 4db koptató, karabineres madzag amire rá lehet csíptetni nehogy elhagyjuk!

ez csak 1 teszt a sok közül: https://www.youtube.com/watch?v=XT7F5BjMHxM



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2016. június 23., csütörtök 16:37

Köszönöm a válazokat,de még van kérdésem:a White's Bullseye TRX pinpointer egy kereskedő lapján egyszer 3 m -ig vízálló,utána meg a leírásban mégiscsak cseppálló(nem vízálló)...
Na,akkor melyik igaz??



Avatar
a.kezdo
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2015. július 11., szombat 10:38
Tartózkodási hely: London
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: a.kezdo » 2016. június 23., csütörtök 18:47

Leopold írta:Köszönöm a válazokat,de még van kérdésem:a White's Bullseye TRX pinpointer egy kereskedő lapján egyszer 3 m -ig vízálló,utána meg a leírásban mégiscsak cseppálló(nem vízálló)...
Na,akkor melyik igaz??
A gyártó oldalán az van ( http://www.whiteselectronics.com/bullse ... pinpointer ) , hogy 3 méterig vízálló, IP68 besorolású, azaz folyamatos vízbe merítést bírja.



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2016. június 24., péntek 21:54

Köszönöm!
Ithon 10essel több.Megéri kintről rendelni?Ez amcsi ,ugye?
a.kezdo írta:
Leopold írta:Köszönöm a válazokat,de még van kérdésem:a White's Bullseye TRX pinpointer egy kereskedő lapján egyszer 3 m -ig vízálló,utána meg a leírásban mégiscsak cseppálló(nem vízálló)...
Na,akkor melyik igaz??
A gyártó oldalán az van ( http://www.whiteselectronics.com/bullse ... pinpointer ) , hogy 3 méterig vízálló, IP68 besorolású, azaz folyamatos vízbe merítést bírja.



rool78
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2015. szeptember 21., hétfő 8:55
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: rool78 » 2016. június 25., szombat 12:04

Sziasztok eladó vízálló pointert keresek reális áron. Előre is köszönöm
Email: sz.rool@freemail.hu



rool78
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2015. szeptember 21., hétfő 8:55
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: rool78 » 2016. június 25., szombat 15:41

Eladó vízálló pinpointert keresek reális áron. Email: sz.rool@freemail.hu



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma