Az új regisztrációk aktiválásához admin jóváhagyás is kell a spammerek miatt. Ezek külföldiek, tehát a regisztrációt megkönnyíti, ha a regisztrálandó névről vagy e-mailről látszik, hogy magyar. Akié mégsem lett aktiválva, esetleg sürgős, küldjön e-mailt!

Pinpointerek

Fémkereséshez való eszközök
templomos
Ezredes
Ezredes
Status: Offline

Re: Pinpointerek

HozzászólásSzerző: templomos » 2018. július 25., szerda 20:07

billybad74 írta:
Ranger67 írta:Köszönöm Urak!
Narancs Garrett, Xp MI-4-6, Makro, Minelab pro find 35, ezekben gondolkodom. Talán a Vértesi találkozón lesz próba lehetőség? Ha valakinak még volt régi Garrett és esetleg ezekből valamelyikre váltott: Nőtt e a érzékelési táv, stabilitás, egyszerű maradt e a kezelhetőség, szóval jobb lett e és miben mennyivel?
Külön kérdés Ha valakinek van Xp mi 6 deussal, mik a tapasztalatok? Nem túl bonyolult a cucc, van gyakorlati haszna az összekapcsolódásnak?
Köszönettel!

Nekem Minelab van előtte Garrett volt azzal lehetett a lyukban kaparászni a Minelab kikapcsol ha picit jobban ütközik valamivel viszont messzebról érzékel és lehet állitani az érzékenységet.Viszont drágább is.

Ja..nekem is a jó első generációs Garrett van már 5éve..nem lehet elnyűni..Jó tartós kék Varta bele és kész.. %%-

norman
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: norman » 2018. július 25., szerda 20:52

tibike írta:https://www.google.sk/search?q=pinpointer+white%27s+trx&newwindow=1&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=rJeQPHC6f1cyRM%253A%252CLTxWGCUOKJR3vM%252C_&usg=__DylJlw12QpFTRcXyq7uv5-X4RlE%3D&sa=X&ved=0ahUKEwjVgPSp4LrcAhWOKFAKHcLpBEMQ9QEIgQEwDw#imgrc=rJeQPHC6f1cyRM:

mind a két típus ott van......

Magyar oldalakon néztem ott ezt dobta.
Deus Lite

Ranger67
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: Ranger67 » 2018. július 27., péntek 17:15

A régi fekete Garrett és az új vízálló narancs között, van érzékenységbeli különbség, vagy ugyanaz, csak a narancs vízálló?
Köszi!

kovalik
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: kovalik » 2018. augusztus 13., hétfő 16:55

A Wish-es párezres pointer teljesen jól muzsikál. Gondoltam szólok :-)

Vissza: “Fémkeresők, fémkereső tartozékok, kellékek”