Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Minelab

Fémkereséshez való eszközök
ridick75
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2016. július 10., vasárnap 7:42
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: ridick75 » 2017. augusztus 13., vasárnap 7:43

Elado Minelab lion akkupakok töltővel aksikkal.
10000+ posta.
06702267630
Csatolmányok
337538018_4_1000x700_boks-pod-li-ion-akkumulyatory-18650-37v-dlya-minelab-se-e-trac-i-drugie-elektronika.jpg
Li on akkupak minelab se, etrac, safari stb gépekhez akkuval töltővel.
10000 ft + posta
337538018_4_1000x700_boks-pod-li-ion-akkumulyatory-18650-37v-dlya-minelab-se-e-trac-i-drugie-elektronika.jpg (20.85 KiB) Megtekintve 15465 alkalommal



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. szeptember 16., szombat 8:57

Ma lesz bemutatva Angliába valami Minelab csoda gép - tud róla valaki valamit? :D



luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2017. szeptember 16., szombat 9:44

tibike írta:Ma lesz bemutatva Angliába valami Minelab csoda gép - tud róla valaki valamit? :D
Udv!

Keszithetnenek mar vezetek nelkuli e-tracot!



luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2017. szeptember 16., szombat 10:23

Equinox 600; 800. Gyori kereskedo most mutatta.



mala
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 18:10
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: mala » 2017. szeptember 17., vasárnap 14:44

tibike írta:Ma lesz bemutatva Angliába valami Minelab csoda gép - tud róla valaki valamit? :D
Az első fellelhető árak:

EQUINOX 600 USD 649
EQUINOX 800 USD 899



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. szeptember 17., vasárnap 15:40

Má átnéztem a videókat, semmi csoda gép, Terra 705 és az Etrack között valami.....nem éri meg az árát......nekem Minelab ne lépje át a ház küszöbét.... :D



mala
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 18:10
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: mala » 2017. szeptember 18., hétfő 9:13

tibike írta:Má átnéztem a videókat, semmi csoda gép, Terra 705 és az Etrack között valami.....nem éri meg az árát......nekem Minelab ne lépje át a ház küszöbét.... :D
Pedig vannak jó gépei, nekem az Expi SE-mnél nem kell más, csak hát a nyugati pénztárcákhoz szabják az árat.



szs
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2015. december 18., péntek 0:58
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: szs » 2017. szeptember 18., hétfő 17:56

tibike írta:Má átnéztem a videókat, semmi csoda gép, Terra 705 és az Etrack között valami.....nem éri meg az árát......nekem Minelab ne lépje át a ház küszöbét.... :D
A látottak alapján, felülmúlja mindkettőt. A Deustól próbálják visszavenni az elveszített piaci részt. Az ára is egyértelműen erre utal.
Aztán majd meglátjuk, sikerül-e nekik? :)



luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2017. szeptember 19., kedd 12:22

szs írta:
tibike írta:Má átnéztem a videókat, semmi csoda gép, Terra 705 és az Etrack között valami.....nem éri meg az árát......nekem Minelab ne lépje át a ház küszöbét.... :D
A látottak alapján, felülmúlja mindkettőt. A Deustól próbálják visszavenni az elveszített piaci részt. Az ára is egyértelműen erre utal.
Aztán majd meglátjuk, sikerül-e nekik? :)
A Deustol nem fogjak igy. Annal nincs kabelproblema.
A trac teljesitmenye csak novelheto a gyari fej elhagyasaval.



tejesember
Százados
Százados
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:19
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: tejesember » 2017. szeptember 22., péntek 15:04

Azért ez nehéz lesz már a mi az árát illeti.Nem rossz gép a minelab,de tény hogy az xp kicsit be tett az eladásainak.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2017. szeptember 22., péntek 15:41

tejesember írta:Azért ez nehéz lesz már a mi az árát illeti.Nem rossz gép a minelab,de tény hogy az xp kicsit be tett az eladásainak.
https://www.kellycodetectors.com/catalo ... 800-series 900dollár nem vészes érte ha van mögötte tudás is.



tejesember
Százados
Százados
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:19
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: tejesember » 2017. szeptember 22., péntek 17:50

Bocsi a Detect max oldalán 300-350 ezer forint van írva várható árra.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. szeptember 22., péntek 18:15

=)) Akkor csak egy kérdés - mi olyan más és új ezen a keresőn, ami mág itt nem volt? Most az Equinoxra gondolok.....



tejesember
Százados
Százados
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:19
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: tejesember » 2017. szeptember 22., péntek 18:22

Nem tudom valamit muszáj be dobni gondolom a go find nem valami nagy durranás volt üzletileg.A ctx ára felénk borzalmasan drága



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2017. szeptember 22., péntek 18:34

tejesember írta:Bocsi a Detect max oldalán 300-350 ezer forint van írva várható árra.
Igen ,hazai àra annyi lesz.Itt minden drágább.



unikornis
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2017. július 30., vasárnap 18:30
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: unikornis » 2017. szeptember 22., péntek 18:36

zoli87 írta:
tejesember írta:Azért ez nehéz lesz már a mi az árát illeti.Nem rossz gép a minelab,de tény hogy az xp kicsit be tett az eladásainak.
https://www.kellycodetectors.com/catalo ... 800-series 900dollár nem vészes érte ha van mögötte tudás is.
Amennyiben az Xterra 70-705 vonalat viszi tovább egy kicsit gyorsabb verzióban, akkor biztos, hogy faszányos lesz. mert ezen már a fejeket se kell majd cserélgetni. Az egyik legjobb ma is az Xterra 70 18.75 dd fejjel, vagy nel hunterral, ezt merem állítani 9 gép után!



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. szeptember 22., péntek 18:40

Lényegébe igy kellett kinézni a Go Find sorozatnak, csa hogy előbb dobták a piacra, egy kicsit - vagy sokat kerestek rajta, és most egy fejlettebb változat Equinox néven, ezen is keresnek valamit......szerintem - nem kötekedni akarok, csak a véleményemett fejezem ki....



unikornis
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2017. július 30., vasárnap 18:30
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: unikornis » 2017. szeptember 22., péntek 18:58

tibike írta:Lényegébe igy kellett kinézni a Go Find sorozatnak, csa hogy előbb dobták a piacra, egy kicsit - vagy sokat kerestek rajta, és most egy fejlettebb változat Equinox néven, ezen is keresnek valamit......szerintem - nem kötekedni akarok, csak a véleményemett fejezem ki....

Szerintem meg a go find sorozat egy tipikus alsó kategóriásnak készült sorozat, mint a garettoknál a 150-250, ez az equinox inkább az xterra sorozat újragondolása szerintem, változtatható frekvenciákkal, fejcserék nélkül.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2017. szeptember 22., péntek 19:02

unikornis írta:
zoli87 írta:
tejesember írta:Azért ez nehéz lesz már a mi az árát illeti.Nem rossz gép a minelab,de tény hogy az xp kicsit be tett az eladásainak.
https://www.kellycodetectors.com/catalo ... 800-series 900dollár nem vészes érte ha van mögötte tudás is.
Amennyiben az Xterra 70-705 vonalat viszi tovább egy kicsit gyorsabb verzióban, akkor biztos, hogy faszányos lesz. mert ezen már a fejeket se kell majd cserélgetni. Az egyik legjobb ma is az Xterra 70 18.75 dd fejjel, vagy nel hunterral, ezt merem állítani 9 gép után!
Kinek mi.Volt 70-esem 18.75dd fejjel,minelab safarim is volt.Elismerem,hogy nagyon jó gèpek.Mondjuk én 14gèp utàn egy hazai gépben leltem tàrsra ezek utàn :)



unikornis
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2017. július 30., vasárnap 18:30
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: unikornis » 2017. szeptember 22., péntek 19:08

zoli87 írta:
unikornis írta:
zoli87 írta:
tejesember írta:Azért ez nehéz lesz már a mi az árát illeti.Nem rossz gép a minelab,de tény hogy az xp kicsit be tett az eladásainak.
https://www.kellycodetectors.com/catalo ... 800-series 900dollár nem vészes érte ha van mögötte tudás is.
Amennyiben az Xterra 70-705 vonalat viszi tovább egy kicsit gyorsabb verzióban, akkor biztos, hogy faszányos lesz. mert ezen már a fejeket se kell majd cserélgetni. Az egyik legjobb ma is az Xterra 70 18.75 dd fejjel, vagy nel hunterral, ezt merem állítani 9 gép után!
Kinek mi.Volt 70-esem 18.75dd fejjel,minelab safarim is volt.Elismerem,hogy nagyon jó gèpek.Mondjuk én 14gèp utàn egy hazai gépben leltem tàrsra ezek utàn :)
Amennyiben a cobrára vagy a magnumra gondolsz, akkor egyetértek, nagyon jó gépek, viszont a magnum mély jel késését én nem szerettem és nem is tudtam megszokni, ezt mindenképpen javítani kellene, hogy 100%-osan használható legyen, bár nem tudom, hogy az új szoftverekkel is van-e ez a mély jel késés.... kár, hogy a safari súlya nem baráti, másképpen szereztem volna egyet, a külföldi fórumokon esküsznek rá, és állítólag a mélysége is nagyon jó.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2017. szeptember 22., péntek 19:36

unikornis írta:
zoli87 írta:
unikornis írta:
zoli87 írta:
tejesember írta:Azért ez nehéz lesz már a mi az árát illeti.Nem rossz gép a minelab,de tény hogy az xp kicsit be tett az eladásainak.
https://www.kellycodetectors.com/catalo ... 800-series 900dollár nem vészes érte ha van mögötte tudás is.
Amennyiben az Xterra 70-705 vonalat viszi tovább egy kicsit gyorsabb verzióban, akkor biztos, hogy faszányos lesz. mert ezen már a fejeket se kell majd cserélgetni. Az egyik legjobb ma is az Xterra 70 18.75 dd fejjel, vagy nel hunterral, ezt merem állítani 9 gép után!
Kinek mi.Volt 70-esem 18.75dd fejjel,minelab safarim is volt.Elismerem,hogy nagyon jó gèpek.Mondjuk én 14gèp utàn egy hazai gépben leltem tàrsra ezek utàn :)
Amennyiben a cobrára vagy a magnumra gondolsz, akkor egyetértek, nagyon jó gépek, viszont a magnum mély jel késését én nem szerettem és nem is tudtam megszokni, ezt mindenképpen javítani kellene, hogy 100%-osan használható legyen, bár nem tudom, hogy az új szoftverekkel is van-e ez a mély jel késés.... kár, hogy a safari súlya nem baráti, másképpen szereztem volna egyet, a külföldi fórumokon esküsznek rá, és állítólag a mélysége is nagyon jó.
Safari mélységre nem győzött meg.Cobràm van.Amire nekem kell abban jobb a minelabnàl.Másban meg azok jobbak.Cobra mellé 70est elfogadnek vagy 705-öst.



tejesember
Százados
Százados
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:19
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: tejesember » 2017. szeptember 22., péntek 19:44

Én is arra gondoltam hogy ez a terra sorozat folytatása lesz.Hazánkba minelab, xp,Feri,Bandi gépei mennek +ace a többi gépről nem nagyon esik szó.Bár a fiser és a tesoró gépeit külföldön dicsérik-



luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2017. szeptember 23., szombat 11:43

Az jo bennuk, hogy egy gepben van tobb. Pl a multifrekvencias mindenevo uzemmod. Ez nincs a deusban. De hogy miert nem birjak elhagyni a vezeteket a fejrol?



ridick75
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2016. július 10., vasárnap 7:42
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: ridick75 » 2017. szeptember 24., vasárnap 15:41

Sziasztok.
Megmaradt egy Coiltek Wot 1 es keveset használt fejem baráti árba. Aki ismeri az tudja hogy mit is tud. Etrac, safari, se, quattro, explorer.
35000 ft



Avatar
Alithar
Százados
Százados
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2015. július 13., hétfő 11:25
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: Alithar » 2017. szeptember 24., vasárnap 17:13

ridick75 írta:Sziasztok.
Megmaradt egy Coiltek Wot 1 es keveset használt fejem baráti árba. Aki ismeri az tudja hogy mit is tud. Etrac, safari, se, quattro, explorer.
35000 ft
Ilyen árban ajándék. Nekem II. van, ezért nem viszem el azonnal.


" Amit életünkben teszünk, az örökkévalóban visszhangzik "

ridick75
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2016. július 10., vasárnap 7:42
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: ridick75 » 2017. szeptember 27., szerda 14:25

Coiltek Wot 1 elkelt.



tejesember
Százados
Százados
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:19
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: tejesember » 2017. október 11., szerda 17:10

Sziasztok eltelt egy kis idő érdekelne hogy valaki került már kapcsolatba az equinox.al.Kíváncsi volnék a tapasztalataira.A detectmax oldalán garett at max néven futó géppel vetik össze,erről sem halottam még.



Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: templomos » 2017. október 11., szerda 21:32

zoli87 írta:
tejesember írta:Azért ez nehéz lesz már a mi az árát illeti.Nem rossz gép a minelab,de tény hogy az xp kicsit be tett az eladásainak.
https://www.kellycodetectors.com/catalo ... 800-series 900dollár nem vészes érte ha van mögötte tudás is.
Igen,jó a Minelab de túl van kombinàlva,csak parasztvakítàs,a régi modellek E track,Safari...stb azt mèg megcsinàltàk,én vàltottam a Deusra nem olcsó de jó...praktikus..de egy Jó öreg quatrot vennék....raktàrra :)



tejesember
Százados
Százados
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:19
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: tejesember » 2017. október 12., csütörtök 18:21

Igen ez a deus riválisa lesz több szempontból is,valamint a terra sorozat utódja vagy váltása.De valamelyik külföldi forumon azt írták a ctx egy változata lesz mert az sem árba se súlyba nem vált be



tejesember
Százados
Százados
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:19
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: tejesember » 2017. október 12., csütörtök 18:25

Azt szeretném kérdezni használt e valaki xt 705 -re 15 fejet akár coil akár minelabot mi volt a tapasztalata vele lehet privibe is



Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 686
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: norman » 2017. október 14., szombat 10:36

tejesember írta:Igen ez a deus riválisa lesz több szempontból is,valamint a terra sorozat utódja vagy váltása.De valamelyik külföldi forumon azt írták a ctx egy változata lesz mert az sem árba se súlyba nem vált be
Elsőre igen jó gépnek tűnik.A videók szerint is.Mindemellett szerintem sokkal egyszerűbb lesz a használata illetve beállítása mint a Deusnak.
Az árára leszek kíváncsi.Az egy dolog hogy odakint 900 dollár.
Esetleg valakinek van már ilyen gépe?


:?:

tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. október 14., szombat 11:48

Csak december elején lesz a piacra dobva..... :D Amit angliában teszteltek, még nem volt komplett a szoftwer, még lehetséges, hogy valami változni fog.....20-80% ???



Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 686
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: norman » 2017. október 14., szombat 13:15

tibike írta:Csak december elején lesz a piacra dobva..... :D Amit angliában teszteltek, még nem volt komplett a szoftwer, még lehetséges, hogy valami változni fog.....20-80% ???
Èrdekes hogy ha prptotipus akkor hogy lehet fent már Orosz teszt is?Làtszòlag van màr egy pàr eladott darab.


:?:

tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. október 14., szombat 13:22

norman írta:
tibike írta:Csak december elején lesz a piacra dobva..... :D Amit angliában teszteltek, még nem volt komplett a szoftwer, még lehetséges, hogy valami változni fog.....20-80% ???
Èrdekes hogy ha prptotipus akkor hogy lehet fent már Orosz teszt is?Làtszòlag van màr egy pàr eladott darab.
Nem, nem, ez úgy működik, hogy a gyártó kölcsönoz egy darab keresőt a saját márkás eladójának - most egy hétig volt a cseheknél is egy darab, de szerdán vissza küldték, és ment egy más eladóhoz......tehát az orosz Minelab viszont eladó is csak akkor dolgozik a keresővel, ha a Minelabtók kap egy - két darabott..... :D



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. október 14., szombat 13:25

Itt van egy saját videó a cseh Minelab eladótól:

https://www.lovecpokladu.cz/home/predst ... uinox-7163



Atlantisz
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2015. augusztus 5., szerda 22:42
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: Atlantisz » 2017. október 14., szombat 20:57

norman írta:
tejesember írta:Igen ez a deus riválisa lesz több szempontból is,valamint a terra sorozat utódja vagy váltása.De valamelyik külföldi forumon azt írták a ctx egy változata lesz mert az sem árba se súlyba nem vált be
Elsőre igen jó gépnek tűnik.A videók szerint is.Mindemellett szerintem sokkal egyszerűbb lesz a használata illetve beállítása mint a Deusnak.
Az árára leszek kíváncsi.Az egy dolog hogy odakint 900 dollár.
Esetleg valakinek van már ilyen gépe?
Equinox 600
Várható bruttó fogyasztói ár: 230-260 ezer Ft

Equinox 800
Várható bruttó fogyasztói ár: 300-350 ezer Ft



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. október 15., vasárnap 12:26

Equinox 600
Várható bruttó fogyasztói ár: 230-260 ezer Ft

Equinox 800
Várható bruttó fogyasztói ár: 300-350 ezer Ft[/quote]


Mennyire garantáltak ezek az árak? Mert - ez nem beköpés, ez tény, hogy Vakond - http://vakond.hu/home.php viszont eladó a cseh kereskedőnek, és aztán lehetne beszélni ezekről a konkrét - már kitűzott árakról....

https://www.lovecpokladu.cz/eshop/kateg ... R&filter=1

arról nem is beszélve, hogy biztosan az Ebayon is megjelennek....de milyen áron, még kérdés.....



georg
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 10:46
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: georg » 2017. október 15., vasárnap 22:36

Az osztrákoknál már kapható,A 800-as 960 €


XP Deus

tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. október 16., hétfő 5:22

szarmata írta:Az osztrákoknál már kapható,A 800-as 960 €

Nem nagyon hiszem ez csak biztos elő rendelés.....de kivárnám a teszteket, és hamarább mind nyáron nem mennék bele....



Atlantisz
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2015. augusztus 5., szerda 22:42
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: Atlantisz » 2017. október 16., hétfő 17:54

tibike írta:Equinox 600
Várható bruttó fogyasztói ár: 230-260 ezer Ft

Equinox 800
Várható bruttó fogyasztói ár: 300-350 ezer Ft

Mennyire garantáltak ezek az árak? Mert - ez nem beköpés, ez tény, hogy Vakond - http://vakond.hu/home.php viszont eladó a cseh kereskedőnek, és aztán lehetne beszélni ezekről a konkrét - már kitűzott árakról....

https://www.lovecpokladu.cz/eshop/kateg ... R&filter=1

arról nem is beszélve, hogy biztosan az Ebayon is megjelennek....de milyen áron, még kérdés.....[/quote]

Én innen néztem ki!
http://www.detector.hu/uj-gepek-a-minelabtol



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma