Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Minelab

Fémkereséshez való eszközök
Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Minelab

Hozzászólás Szerző: templomos » 2015. június 28., vasárnap 12:59

Valaki lengetett már a Go-Find -el? Tapasztalat?



Avatar
Garrett
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 7:33
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: Garrett » 2015. június 28., vasárnap 13:05

havernak 40-ese van.azt mondta kb garrett ace 250-es tudású.



Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: templomos » 2015. június 28., vasárnap 13:13

Garrett írta:havernak 40-ese van.azt mondta kb garrett ace 250-es tudású.
:lol: igen pont ezt gondoltam én is,durván szokni kell és elég "törékeny" Teknetics is hasonló dísztárgy :) kíváncsi volnék Go-Find Vs Teknetics harcra ,,persze csak elméletben ;)



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: tibike » 2015. június 28., vasárnap 14:50

Miről is beszéltek - valami " Go Fing" vagy micsoda?...... :D :D :D



Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: templomos » 2015. június 28., vasárnap 14:56

tibike írta:Miről is beszéltek - valami " Go Fing" vagy micsoda?...... :D :D :D

https://www.youtube.com/watch?v=dSlhoo5aON4



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: tibike » 2015. június 28., vasárnap 15:37

Vegyétek viccnek.... tegnap benéztem ide: http://www.detectorplaza.nl/contact-ope ... pm-43.html .....és láttam, alig féltem a kezembe venni, szerintem - most komolyan, ez csak tényleg gyerekjáték, sok kijelzővel, amolyan "egérmozi" - köszönöm, nem kérem........



Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: templomos » 2015. június 28., vasárnap 21:04

tibike írta:Vegyétek viccnek.... tegnap benéztem ide: http://www.detectorplaza.nl/contact-ope ... pm-43.html .....és láttam, alig féltem a kezembe venni, szerintem - most komolyan, ez csak tényleg gyerekjáték, sok kijelzővel, amolyan "egérmozi" - köszönöm, nem kérem........
Mondjuk ár-arány szempontból megfelelő lehet egy komolyabb gép mellé mint mostohakölyök :lol: Néha a látszat csal :!:



lateralimarginalis
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 2:01
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: lateralimarginalis » 2015. július 14., kedd 2:09

Sziasztok! A Minelab xterra305 vízálló? Ha igen, mennyire? És amúgy milyen gép? Szelektálása milyen?
Leginkább erdőben és strandokon szeretnék pénzérméket, ékszereket, egyéb apró tárgyakat keresni vele, örülnék neki, ha legalább egy kicsit vízálló lenne.
Illetve ugyanez a kérdésem lenne az SMW keresőről. Az SMW fémkereső mennyire jó vétel használtan 50 ezerért? Épített, 10 khz, 30 centis átmérőjű fej. Sajnos szintén nem tudom, mennyire vízálló, és nem tudom, mennyire szelektál jól.

Válaszaitokat előre is köszi! :)



Gabor
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:52
Tartózkodási hely: Baranya
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: Gabor » 2015. július 14., kedd 8:56

lateralimarginalis írta:Sziasztok! A Minelab xterra305 vízálló? Ha igen, mennyire? És amúgy milyen gép? Szelektálása milyen?
Leginkább erdőben és strandokon szeretnék pénzérméket, ékszereket, egyéb apró tárgyakat keresni vele, örülnék neki, ha legalább egy kicsit vízálló lenne.
Illetve ugyanez a kérdésem lenne az SMW keresőről. Az SMW fémkereső mennyire jó vétel használtan 50 ezerért? Épített, 10 khz, 30 centis átmérőjű fej. Sajnos szintén nem tudom, mennyire vízálló, és nem tudom, mennyire szelektál jól.

Válaszaitokat előre is köszi! :)

A gyári fej vízálló(water-proof) és jól szelektál vele!!! A gép maga nem vízálló, csak a fej, de elég hosszú kábel van hozzá, vannak fejek hozzá, amik csak mérsékelten vízállóak(water-resist) pl. a 10,5" DD 18.75kHz, nálam azt a fejet nem kezelte túl jól a gép, nem szelektált vele jól, a gyári fejjel hibátlanul ment minden!



lateralimarginalis
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 2:01
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: lateralimarginalis » 2015. július 14., kedd 23:49

Gabor írta:
lateralimarginalis írta:Sziasztok! A Minelab xterra305 vízálló? Ha igen, mennyire? És amúgy milyen gép? Szelektálása milyen?
Leginkább erdőben és strandokon szeretnék pénzérméket, ékszereket, egyéb apró tárgyakat keresni vele, örülnék neki, ha legalább egy kicsit vízálló lenne.
Illetve ugyanez a kérdésem lenne az SMW keresőről. Az SMW fémkereső mennyire jó vétel használtan 50 ezerért? Épített, 10 khz, 30 centis átmérőjű fej. Sajnos szintén nem tudom, mennyire vízálló, és nem tudom, mennyire szelektál jól.

Válaszaitokat előre is köszi! :)

A gyári fej vízálló(water-proof) és jól szelektál vele!!! A gép maga nem vízálló, csak a fej, de elég hosszú kábel van hozzá, vannak fejek hozzá, amik csak mérsékelten vízállóak(water-resist) pl. a 10,5" DD 18.75kHz, nálam azt a fejet nem kezelte túl jól a gép, nem szelektált vele jól, a gyári fejjel hibátlanul ment minden!

Köszönöm szépen a segítséget! Tóba milyen mélyre rakhatom le az összeszerelt gyári fejes gépet? Kölcsön fémkereső, holnap kapom meg, és lesz vele durván 4-5 napom átnézni a környéket. Erdőben, ismerősök kertjében, és tóparton próbálkoznék. Mivel kölcsön gép, fokozottan kell rá vigyáznom!



Gabor
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:52
Tartózkodási hely: Baranya
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: Gabor » 2015. július 15., szerda 9:46

Szívesen! Mivel maga a műszer nem vízálló, csak a fej, ezért 1m max. szerintem, figyelni kell a hullámzásra is, ha felcsap vagy ilyesmi..., ha kölcsön gép, akkor én nem vinném fél méternél mélyebb vízbe és felkarnál tépőzárazni, nehogy kicsússzon...



kemcsi99
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2015. július 15., szerda 8:25
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: kemcsi99 » 2015. július 16., csütörtök 9:25

Sziasztok !

Sikerült szereznem Safarira egy Platypus fejet remélem beválik esetleg valami ötlet hozzá ?

Üdv

Kemcsi99



Avatar
Alithar
Százados
Százados
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2015. július 13., hétfő 11:25
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: Alithar » 2015. július 16., csütörtök 15:26

Ave!

Magam is a Minelabos tábort erősítem, sok sikert vele minden kollégának! :)

Ugyan csak egy Trac -em van, eddig nagy hasznát vettem, már egészen összeszoktam a kicsikével %%-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Alithar 2017. december 23., szombat 9:38-kor.


" Amit életünkben teszünk, az örökkévalóban visszhangzik "

Zoli1987
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:50
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: Zoli1987 » 2015. július 18., szombat 22:48

Üdv!Minelab soverigne elitet használ valaki? Bármilyen info érdekelne a gépről.Mélység szelektálás,mikoriak ezek a gépek?gyenge pont stb...Milyen árban vannak használtak...Köszönöm előre is



Zoli1987
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:50
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: Zoli1987 » 2015. augusztus 4., kedd 17:04

Minelab explorer se és explorer ll közt van valami külömbség?



mala
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 18:10
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: mala » 2015. augusztus 5., szerda 15:30

Üdv, az SE az Expoler II. továbbfejlesztése, módosult a menűrendszer, és gyorsabb procit kapott. Az SE gyári feje viszont nem vált be .

Zoli1987 írta:Minelab explorer se és explorer ll közt van valami külömbség?



Zoli1987
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:50
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: Zoli1987 » 2015. augusztus 5., szerda 16:39

Köszönöm!



attis
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015. október 24., szombat 18:28
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: attis » 2015. október 24., szombat 19:58

Üdv.
Ismeri valaki a Detech WSS 38x20 as fejet?(minelabhoz)Vélemény?



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2015. november 20., péntek 16:22

http://www.alibaba.com/product-detail/D ... image.html
olyan ismerősnek tünik ez a masina pedig az alibabán találtam :)



mala
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 18:10
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: mala » 2015. november 26., csütörtök 18:56

Ja, az Aliexpressen meg gpx5000-es van 635 dollárért,free shippingel ,veszik is, legalábbis az értékelések alapján.



Farmer
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2015. október 5., hétfő 19:32
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: Farmer » 2015. december 22., kedd 17:44

Sziasztok, szeretném a tanácsotokat kérni. Van egy E -trac keresőm coiltek platypus fejjel és szeretnék venni hozzá egy másik fejet általános felhasználásra. Mit javasoltok, milyent vegyek, ami tudásban más, mint a platypus. Köszi.



doki40
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2015. december 2., szerda 18:39
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: doki40 » 2015. december 22., kedd 22:50

szerintem a gyári tökéletes nekem is azvan



attis
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015. október 24., szombat 18:28
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: attis » 2015. december 23., szerda 7:22

Farmer írta:Sziasztok, szeretném a tanácsotokat kérni. Van egy E -trac keresőm coiltek platypus fejjel és szeretnék venni hozzá egy másik fejet általános felhasználásra. Mit javasoltok, milyent vegyek, ami tudásban más, mint a platypus. Köszi.
Egy nagyobb SEF-et vagy Coiltek Wot-ot.



hangya
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2016. május 29., vasárnap 13:29
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: hangya » 2016. május 30., hétfő 18:21

templomos írta:
Garrett írta:havernak 40-ese van.azt mondta kb garrett ace 250-es tudású.
:lol: igen pont ezt gondoltam én is,durván szokni kell és elég "törékeny" Teknetics is hasonló dísztárgy :) kíváncsi volnék Go-Find Vs Teknetics harcra ,,persze csak elméletben ;)
sziasztok! nekem volt teknetics eurotek pro amivel meg voltam elégedve. bírja a rendszeres szétszedést, könnyű, egyszerű, gyors, pontos! este szart sem lát belőle az ember, csak a hangok mutatnak utat az érmékhez és vasakhoz ha úgy állítjuk be!

volt/van go find 60-am is! kegyetlen praktikus! a sunyininjás kaszálás nagymestere! miért? hangtalan beállítással (nem kell fülest használni) csak a ledekből tudhatjuk hogy mit hol találtunk! kis helyen elfér, gyorsan összerakós, szétszedhetős! 20mp alatt kihajtogatom, beüzemelem, kikapcsolom, összecsukom! úgymond gyors reagálású kapirgálónak ajánlott, mondjuk a városi sötétben a parkok, játszóterek, kutyafuttatók, strandok tisztogatására! egyszerű, nem kell tökölni a beállításokkal (sőt megjegyzi azokat újraindításnál)! okostelefonról is kezelhető, akár zenét is hallgathatunk rajta ha olyan helyen vadászunk! negatívként talán annyi hogy műanyag tehát sérülékeny (bár nálam eddig nem volt rá példa), és kicsit pontatlan de nem feltűnő (pinpointerrel balanszolhatjuk a pontatlanságát)!

lehet neki még egy pozitívum: hogyha akarsz a múzeummal együttműködni kéz a kézben, akkor ez a legjobb gép ehhez mivel a telefonodra letöltött applikációval regisztrálhatod a találatokat! (elméletileg) :-D

tehát a teknetics kicsit jobb volt, de ki mire megy, és hol csinálja... ízlések és pofonok...

ui. nekem van egy eladó/cserés ZSÍR ÚJ go find 60-om! :lol:



tejesember
Százados
Százados
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:19
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: tejesember » 2016. május 30., hétfő 23:16

Üdv!Én szeretnék egy magyar nyelvű leírást az x-terra 705-höz,és nagyon megköszönném.



Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: templomos » 2016. május 31., kedd 19:27

hangya írta:
templomos írta:
Garrett írta:havernak 40-ese van.azt mondta kb garrett ace 250-es tudású.
:lol: igen pont ezt gondoltam én is,durván szokni kell és elég "törékeny" Teknetics is hasonló dísztárgy :) kíváncsi volnék Go-Find Vs Teknetics harcra ,,persze csak elméletben ;)
sziasztok! nekem volt teknetics eurotek pro amivel meg voltam elégedve. bírja a rendszeres szétszedést, könnyű, egyszerű, gyors, pontos! este szart sem lát belőle az ember, csak a hangok mutatnak utat az érmékhez és vasakhoz ha úgy állítjuk be!

volt/van go find 60-am is! kegyetlen praktikus! a sunyininjás kaszálás nagymestere! miért? hangtalan beállítással (nem kell fülest használni) csak a ledekből tudhatjuk hogy mit hol találtunk! kis helyen elfér, gyorsan összerakós, szétszedhetős! 20mp alatt kihajtogatom, beüzemelem, kikapcsolom, összecsukom! úgymond gyors reagálású kapirgálónak ajánlott, mondjuk a városi sötétben a parkok, játszóterek, kutyafuttatók, strandok tisztogatására! egyszerű, nem kell tökölni a beállításokkal (sőt megjegyzi azokat újraindításnál)! okostelefonról is kezelhető, akár zenét is hallgathatunk rajta ha olyan helyen vadászunk! negatívként talán annyi hogy műanyag tehát sérülékeny (bár nálam eddig nem volt rá példa), és kicsit pontatlan de nem feltűnő (pinpointerrel balanszolhatjuk a pontatlanságát)!

lehet neki még egy pozitívum: hogyha akarsz a múzeummal együttműködni kéz a kézben, akkor ez a legjobb gép ehhez mivel a telefonodra letöltött applikációval regisztrálhatod a találatokat! (elméletileg) :-D

tehát a teknetics kicsit jobb volt, de ki mire megy, és hol csinálja... ízlések és pofonok...

ui. nekem van egy eladó/cserés ZSÍR ÚJ go find 60-om! :lol:
Igen ,pontatlan egy kicsit de ott van pointer bácsi :) én sanyo fehér 1900 -as akkuval nyomom és tényleg a célra megfelel,persze a safarim jobb volt :lol: kicsit aggódok a törékenysége miatt én is :o



hangya
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2016. május 29., vasárnap 13:29
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: hangya » 2016. május 31., kedd 19:52

végre valaki aki használ rajtam kívül gyerekjátéknak kinéző keresőt! :-D igaz hogy nem is olyan rossz mint ahogy sokan gondolják? én nagyon megkedveltem azt a kis go find 60-at csak kár hogy 2db van belőle...



Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: templomos » 2016. május 31., kedd 20:01

hangya írta:végre valaki aki használ rajtam kívül gyerekjátéknak kinéző keresőt! :-D igaz hogy nem is olyan rossz mint ahogy sokan gondolják? én nagyon megkedveltem azt a kis go find 60-at csak kár hogy 2db van belőle...
Igen,jó ha kettő van mert ha elkobozzák az egyiket ott a másik..ezzel én is így vagyok :lol:



hangya
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2016. május 29., vasárnap 13:29
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: hangya » 2016. május 31., kedd 20:41

nem fogják... ismerősnél kaszálok... oda csak én mehetek meg ő... aki idegen azt lelövik... milyen beállításokkal használod? én max erősség, nulla hang, vas és fólia (első kettő) kikapcs!



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2016. június 1., szerda 11:06

Milyen mélyről szedhet a go find?Van vkinek tapasztalat?Gondolom szelektálásban jó.
Eddig amilyen videókat néztem a Deus 28-as fejjel nem sokat ver rá mélységre...!



Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: templomos » 2016. június 1., szerda 11:38

Leopold írta:Milyen mélyről szedhet a go find?Van vkinek tapasztalat?Gondolom szelektálásban jó.
Eddig amilyen videókat néztem a Deus 28-as fejjel nem sokat ver rá mélységre...!
Szelektálásban jó,aránylag 10pontból, 7-es. :tools-hammerdrill: nem ezzel bányászunk mélyre,olyan Garrett 250-es szinten van.
Ez inkább hobbi gép,bár a gép csak 10% mondják, a többi a hely történelmi háttere fontos,a találatok eredményében. %%-
Ha lenne pénzem Deust vennék,jó kitanulni és kaszálni.De ilyen törvényi szabályozás mellett ,feleslegesnek tartom egy több százezres gép vételét :evil: Na de árarány szempontból a Go.. :character-burgerking:



buszos
Százados
Százados
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 19:02
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: buszos » 2016. június 1., szerda 11:58

Használtan megvehetsz egy deust 120 - 130 ért!
Jófogáson kapásból 3 fejet találtam , meg 1 fülest. Rárakod valami mj620 féle szárra és mehetsz kaszálni!Táv nem kell , semmivel nem tud többet a gép!
100 körül kapni argust is , ami lényegesen jobb a go find ( ahogy írtátok ace 250 szint) szintű gépeknél!
Javítsatok ki, ha tévednék!



hangya
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2016. május 29., vasárnap 13:29
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: hangya » 2016. június 1., szerda 16:00

Az argus mélységre all metalra jó, mindent össze szedsz vele. A traktortól a vasszögig. A go find nem mély de jobb ha a vasat és a fóliát nem használod rajta, tehát marad az érmézés kulcs keresés, gyűrűk, ékszerek stb... Szerintem nem jobb az argus, de nem is rosszabb. Ki mit akar keresgélni olyan gépet használ. Ismer valaki olyan gépet ami jól szelektál, jó a mélysége és ezeket egyszerre jól csinálja is?



buszos
Százados
Százados
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 19:02
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: buszos » 2016. június 1., szerda 16:10

hangya írta:Az argus mélységre all metalra jó, mindent össze szedsz vele. A traktortól a vasszögig. A go find nem mély de jobb ha a vasat és a fóliát nem használod rajta, tehát marad az érmézés kulcs keresés, gyűrűk, ékszerek stb... Szerintem nem jobb az argus, de nem is rosszabb. Ki mit akar keresgélni olyan gépet használ. Ismer valaki olyan gépet ami jól szelektál, jó a mélysége és ezeket egyszerre jól csinálja is?
Már ne is haragudj de ez egy BAROMSÁG!Használtál te már ilyen gépet huzamosabb ideig vagy csak a levegőbe beszélsz?
Tény , hogy a nagy vasak( pl ekevas, patkó, vaskés stb) átveri a gépet , de tapasztalt füllel még ezt is kihallod( tehát tudod , hogy ezt nemkell megásni) . Szerintem a vaskarikát a legnehezebb kihallani , de azt még az etrac is megeszi!
Mélységre veri az összes kézi keresőt all metal nélkül is!
Mondom én ezt úgy , hogy 4 éve van ilyen gépem!
Ja és az Argusról van szó!



Avatar
Bob Rooney
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016. április 13., szerda 10:06
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: Bob Rooney » 2016. június 1., szerda 16:28

hangya írta:Az argus mélységre all metalra jó, mindent össze szedsz vele. A traktortól a vasszögig. A go find nem mély de jobb ha a vasat és a fóliát nem használod rajta, tehát marad az érmézés kulcs keresés, gyűrűk, ékszerek stb... Szerintem nem jobb az argus, de nem is rosszabb. Ki mit akar keresgélni olyan gépet használ. Ismer valaki olyan gépet ami jól szelektál, jó a mélysége és ezeket egyszerre jól csinálja is?
A Go find egy gyerekjáték, nem lehet egy napon említeni az Argusszal, ne vicceljünk már. :)



tejesember
Százados
Százados
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:19
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: tejesember » 2016. június 1., szerda 21:26

Ez mind igaz amit írtok!De hogy lesz nekem ebből 705-ös magyar nyelvű leírásom,én ezt nem tudom.



Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: templomos » 2016. június 1., szerda 21:52

Nézek már egy leírást......elküldöm :) egyébként mindenki a saját gépét dicséri ha jó ha nem jó...általában a "cégem "felmérése alapján ;) az emberek 70% aki dicsér valamit azt el szeretné adni ,(itt a fórumon) %%- vagy már hirdeti és a pozitív hozzászólás csak saját malmára hajtja a vizet. 8-)



hangya
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2016. május 29., vasárnap 13:29
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: hangya » 2016. június 1., szerda 22:11

én max 20 centit kapirgálok a go find 60 al, a cimbi mögöttem dupla mélyről felhozza a tengeralattjárót is! az hogy te nem ásol ki mindent mert a füled 4 év alatt ráállt a frekire az szép. a komám meg minden szart kiás mivel a gép nem mondja el hogy ez egy fél patkó vagy csak 16-os 100-as csavar... ezért ő mindent kikapar a földből! én nem is akarok lövészárkot ásni ő meg nem akar csak érmézni! tehát nem fikázni kell hogy ez gyerekjáték az meg lézerkard hanem megérteni, elfogadni hogy ki mivel mit akar becserkészni... az meg tény hogy minden szentnek maga felé hajlik a keze... :-D



Avatar
Bob Rooney
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016. április 13., szerda 10:06
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: Bob Rooney » 2016. június 2., csütörtök 10:05

hangya írta:én max 20 centit kapirgálok a go find 60 al, a cimbi mögöttem dupla mélyről felhozza a tengeralattjárót is! az hogy te nem ásol ki mindent mert a füled 4 év alatt ráállt a frekire az szép. a komám meg minden szart kiás mivel a gép nem mondja el hogy ez egy fél patkó vagy csak 16-os 100-as csavar... ezért ő mindent kikapar a földből! én nem is akarok lövészárkot ásni ő meg nem akar csak érmézni! tehát nem fikázni kell hogy ez gyerekjáték az meg lézerkard hanem megérteni, elfogadni hogy ki mivel mit akar becserkészni... az meg tény hogy minden szentnek maga felé hajlik a keze... :-D
Az utolsó mondatod igaz, hisz látom, hogy árulod a Go find géped, míg nekem az Arguszomat eszemben sincs eladni. :) Nincs is ezzel semmi baj, nyilván próbálod dicsérni a géped, hogy elvigyék, csak ne úgy tedd, hogy közben más gépet lehúzol.



hangya
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2016. május 29., vasárnap 13:29
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: hangya » 2016. június 2., csütörtök 15:37

ember hol látsz olyat hogy lehúzom az argust? max a lidl előtt ha nagyon szomjas vagyok! sejtem már mi a bajod. hogy az argusos kollégám minden szart kiszed és ez olyan sértő volt... nem azért szed ki mindent mert gagyi a gépe, hanem azért mert ki is akarja szedni kíváncsiságból, hulladék mentesítésből. olyan szépen kiegészítik egymást a 2 gép, go find és az argus hogy csak na! én kapirgálom a felszínt, ő meg lemegy és felhozza az alsó réteget! biztos nem marad el semmi! a gazdák örülnek, mi is és a múzeum is! boldog mindenki! kell ennél több? bármennyire is hihetetlen a kis go find 60 is jó gép tud lenni...



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma