Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Minelab

Fémkereséshez való eszközök
tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 7., szerda 19:26

luckyotter írta:Udv!
Explorerek altalaban eleg szarok levegoteszten. Valamiert kell neki a talaj.
Nyugi! Azert pont a vekonyat szeretik a legjobban.

A lámpám nappal nem világít....valamiért kel neki a sötétség..... érdekes, hogy az Expivel nem lehett Air tesztekett csinálni.... és ez csak a Minelabokra vonatkozik....engem is érdekelne, hogy hol és mitt csesztek el, vagy hogy van gyárilag beprogramozva...olyat is hallottam, hogy nem kel GB-t csinálni vele...ez igaz? Akkor hogy a fenébe ismeri fel a tárgyat és csinál külombséget a tárgy és föld között? :shock:



luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2018. november 7., szerda 23:16

tibike írta:
luckyotter írta:Udv!
Explorerek altalaban eleg szarok levegoteszten. Valamiert kell neki a talaj.
Nyugi! Azert pont a vekonyat szeretik a legjobban.

A lámpám nappal nem világít....valamiért kel neki a sötétség..... érdekes, hogy az Expivel nem lehett Air tesztekett csinálni.... és ez csak a Minelabokra vonatkozik....engem is érdekelne, hogy hol és mitt csesztek el, vagy hogy van gyárilag beprogramozva...olyat is hallottam, hogy nem kel GB-t csinálni vele...ez igaz? Akkor hogy a fenébe ismeri fel a tárgyat és csinál külombséget a tárgy és föld között? :shock:
Nem tudom.
Bekapcsolod, beallitod a talajt, adsz neki idot aztan mesz autoba vagy manualba.
Ermere meg gyurure nem is tud olyan melyseget, mint a te Blisstoolod.



Avatar
András76
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2017. június 14., szerda 10:57
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: András76 » 2019. augusztus 7., szerda 23:35

Üdv
Van már valakinek terep tapasztalata az equinox 800 vagy 600 - rol ? Köszönöm !



Avatar
András76
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2017. június 14., szerda 10:57
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: András76 » 2019. augusztus 11., vasárnap 21:09

:-h ...hahó emberek,.... senki sem használ equinox keresőt ? Így nehéz lessz döntenem !



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: talentum » 2019. augusztus 11., vasárnap 21:43

András76 írta:
2019. augusztus 11., vasárnap 21:09
:-h ...hahó emberek,.... senki sem használ equinox keresőt ? Így nehéz lessz döntenem !
Miről akarsz váltani?


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

sjonna35
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: sjonna35 » 2019. augusztus 12., hétfő 13:19

András76 írta:
2019. augusztus 7., szerda 23:35
Üdv
Van már valakinek terep tapasztalata az equinox 800 vagy 600 - rol ? Köszönöm !
Környéken van egy srác 800-al tolja és szed mint a barom. Persze tudja is, hogy hova kell menni. Deltáról váltott.

Tesztek alapján én biztos nem spórolnám meg azt a százezret, ha már ilyen értékű gépre költök. :) Szóval vegyél 800-at!



Avatar
András76
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2017. június 14., szerda 10:57
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: András76 » 2019. augusztus 12., hétfő 17:18

Köszönöm a hozzászólást, de rettentően érdekel hogy hogyan szerepel a 800-as nagyon szemetes helyen. Nekem at goldom van, de a hely ahova "neha" kijárok borzasztóan szemetes és a gold szinte kettétörik a recsgéstől....ugy haladok mint egy reumás teknősbéka,.....ezért gondoltam lecserélem valamire ami jobban szelektál. Tudom az e-trac szelektálásban verhetetlen ,de viszont azt hallottam, hogy az equinox hasonló tudásokkal bír és még mélységben is jobb. Ezért nem tudom hogy equinox vagy e-trac legyen az "áldozat"



allando
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2016. szeptember 7., szerda 20:16
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: allando » 2019. augusztus 12., hétfő 17:51

Ha a suly szamit akkor a 800-as ha nem akkor az e-track.....
Nekem most egy explorer 2 (e-track elodje) es egy makro racer van de nekem nagyon nehez az expi2.
Ezert is hirdetem a jofogason....
Amennyit kerek erte az egy kozepes sarga ara (110 ezer)
Amugy szelektalasban nagyon ott van....
A makroval mar sokszor astam a szikkadt betonszeru foldbol vasat de az expi2 nem trefalt még meg...

András76 írta:
2019. augusztus 12., hétfő 17:18
Köszönöm a hozzászólást, de rettentően érdekel hogy hogyan szerepel a 800-as nagyon szemetes helyen. Nekem at goldom van, de a hely ahova "neha" kijárok borzasztóan szemetes és a gold szinte kettétörik a recsgéstől....ugy haladok mint egy reumás teknősbéka,.....ezért gondoltam lecserélem valamire ami jobban szelektál. Tudom az e-trac szelektálásban verhetetlen ,de viszont azt hallottam, hogy az equinox hasonló tudásokkal bír és még mélységben is jobb. Ezért nem tudom hogy equinox vagy e-trac legyen az "áldozat"


An unidentified coin is a piece of metal. An identified coin is a piece of history.
Kb magyarul: Egy azonosítatlan érme, csak egy darab fém - egy azonosított érme egy darab történelem.

Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: talentum » 2019. augusztus 12., hétfő 18:21

András76 írta:
2019. augusztus 12., hétfő 17:18
Köszönöm a hozzászólást, de rettentően érdekel hogy hogyan szerepel a 800-as nagyon szemetes helyen. Nekem at goldom van, de a hely ahova "neha" kijárok borzasztóan szemetes és a gold szinte kettétörik a recsgéstől....ugy haladok mint egy reumás teknősbéka,.....ezért gondoltam lecserélem valamire ami jobban szelektál. Tudom az e-trac szelektálásban verhetetlen ,de viszont azt hallottam, hogy az equinox hasonló tudásokkal bír és még mélységben is jobb. Ezért nem tudom hogy equinox vagy e-trac legyen az "áldozat"
Hiszitek, vagy sem, az Equinox az E-trac-nál jobb műszer, és itt nem a súlyára gondolok. De nagyon szemetes helyen talán még mindig a Deust vinném, de csak ha van hozzá táv, meg ha nem probléma a beállítása. De rómára, meg korábbiakra már nem.


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Aureusdetect
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2019. augusztus 20., kedd 16:39
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: Aureusdetect » 2019. augusztus 20., kedd 17:03

Néhány hónapja nyüstölöm az Eq 800 majd 600 gépet. Tetszik hogy némileg hasonlít az elődeihez (fbs-bbs) rendszerű gépek, ugyanolyan nyugodt viszont jelentősen mélyebb és gyorsabb, no meg könnyebb és a felesleges opciók ki lettek pucolva. A szár-rudazat felépítése nekem gyenge, ez hónapok múltán elkezd kotyogni. Viszont az utángyártott, kis méretű karbon szárakkal orvosolható a probléma, már akit zavar. Maga a gép masszívnak tűnik, s talán a kezdeti gyerekbetegségek is kiforrták magukat. Az eq 800 eladtam, mert rájöttem hogy teljesen fölösleges a többletköltség, ugyan azt tudja a 600, csak még egyszerűbben. Annyira minimális a különbség ami a gyakorlatban aligha mutatkozik meg. Az aranykereső program nem kell, a fontosabb advanced beállítások a 600 ban is meg vannak, a jelgyorsító meg a fejhallgató, kinek-kinek , mindkét dolog más márkában majdnem filléres tétel. A régi koss füles elnyűhetetlen volt, ez a gyári új minelab eléggé gagyinak tünik a 600 meg a 800 esetén is. Ami meglepő hogy az eq érezhetően mélyebb és nyugodtabb mint bármelyik deus fej (5 éve használom a deust) vagy szinte hasonló, de akkor már a deus nagyon cincergős és labilis legyen az bármilyen beállítás kombináció. Továbbá tetszik hogy száraz talajban is jó mélységet tud, éppúgy nedvesben is. Ami furcsa, az az olykor előforduló vasra be-be csippanás, amikre vissza kell nézni, ellenőrizni. Meglátjuk hogy viselkedik a továbbiakban, a maláj (bérek) gyártás nekem furcsa, de szabvány alapján dolgoznak, a minőséget lehet tartani. A maláj gyárban helyi viszonylatban nagyon magas a fizetés, eu mérnökökkel, legkorszerűbb technológiákkal és eszközökkel, tehát mindenféle embert nem engednek a műszerek közelébe összeszereléskor sem (az a cég nem csak a minelabnak gyárt). A Deus meg megmarad deus, a kompaktságával egy darabig piacvezető marad. El kellene nekik is agyalni, a deus már lassan öreg konstrukció:)



unikornis
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2017. július 30., vasárnap 18:30
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: unikornis » 2019. augusztus 20., kedd 18:04

Aureusdetect írta:
2019. augusztus 20., kedd 17:03
Néhány hónapja nyüstölöm az Eq 800 majd 600 gépet. Tetszik hogy némileg hasonlít az elődeihez (fbs-bbs) rendszerű gépek, ugyanolyan nyugodt viszont jelentősen mélyebb és gyorsabb, no meg könnyebb és a felesleges opciók ki lettek pucolva. A szár-rudazat felépítése nekem gyenge, ez hónapok múltán elkezd kotyogni. Viszont az utángyártott, kis méretű karbon szárakkal orvosolható a probléma, már akit zavar. Maga a gép masszívnak tűnik, s talán a kezdeti gyerekbetegségek is kiforrták magukat. Az eq 800 eladtam, mert rájöttem hogy teljesen fölösleges a többletköltség, ugyan azt tudja a 600, csak még egyszerűbben. Annyira minimális a különbség ami a gyakorlatban aligha mutatkozik meg. Az aranykereső program nem kell, a fontosabb advanced beállítások a 600 ban is meg vannak, a jelgyorsító meg a fejhallgató, kinek-kinek , mindkét dolog más márkában majdnem filléres tétel. A régi koss füles elnyűhetetlen volt, ez a gyári új minelab eléggé gagyinak tünik a 600 meg a 800 esetén is. Ami meglepő hogy az eq érezhetően mélyebb és nyugodtabb mint bármelyik deus fej (5 éve használom a deust) vagy szinte hasonló, de akkor már a deus nagyon cincergős és labilis legyen az bármilyen beállítás kombináció. Továbbá tetszik hogy száraz talajban is jó mélységet tud, éppúgy nedvesben is. Ami furcsa, az az olykor előforduló vasra be-be csippanás, amikre vissza kell nézni, ellenőrizni. Meglátjuk hogy viselkedik a továbbiakban, a maláj (bérek) gyártás nekem furcsa, de szabvány alapján dolgoznak, a minőséget lehet tartani. A maláj gyárban helyi viszonylatban nagyon magas a fizetés, eu mérnökökkel, legkorszerűbb technológiákkal és eszközökkel, tehát mindenféle embert nem engednek a műszerek közelébe összeszereléskor sem (az a cég nem csak a minelabnak gyárt). A Deus meg megmarad deus, a kompaktságával egy darabig piacvezető marad. El kellene nekik is agyalni, a deus már lassan öreg konstrukció:)
Mindig is szerettem a minelabokat, az xterra 70 volt anno a kedvencem, de ez a kilötyögősödő nyél, meg gagyi fülhallgató nem éppen bizalomgerjesztő egy ilyen drága géptől. Amit még néztem a videókon, hogy szemetes területen azért a deus még mindig sokkal jobban szedi az aprót, de ennek nem tudom mi az oka, mert az eqinox is gyorsnak tűnik.



Aureusdetect
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2019. augusztus 20., kedd 16:39
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: Aureusdetect » 2019. augusztus 20., kedd 18:58

Hamarosan a piacra dobják a minelab új gépét, ami egy középkategóriás műszer lesz, az x-terra sorozat kiváltására, a sorozat gyártása pedig már megszűnőfélben van.
Nyilván jóval drágább lenne az eq, ha totál carbon száras lenne a nyél és gyorscsatlakozóval kicsire összecsukható. Ezeknél a gépeknék a fő hangsúlyt az elnyűhetetlen új konstrukciós fejekre és a minőségi elemekből álló, precíz eleltronikára fektették. Kellett valami gép ami ctx minőségű de olcsóbban legyártható, mert a ctx a súlya, ára miatt veszteséges lett, ahogy a whitesnek is a digitális spectra sorozat. Viszont kellenek olyan analog gépek mint a sovereign széria volt, ami az egyik legjobb konstrukciónak számít még ma is az analog műszerek világában. Ezt hiányolom. Épp úgy ahogy az egyik legjobb analog gép az xp-nél a gold maxx power. A deus egy analog xp, digitális külsőben, de a nagyon mély tárgyakat a teljesen digitális elvéből adódóan nem tudja olyan mélyről megfogni tiszta , cirógató jellel, mint a goldmaxx power.
Ahogy egyik géppel sem szabad rohanni, úgy az eq-val sem szabad. Ha futsz, az eq elhagyhatja a jelet, míg a deus, pár centi mélyen futva is megfogja. Viszont jóval gyorsabban lehet vele lengetni mint az explorerekkel. Tehát, egy kényelmes, gyors tempóban. Nyilván a net világa tele van ferdítésekkel, de sok az olyan video blogger is aki úgy tesztel egy általa jól ismert gépet , illetve egy új gépet, hogy az újat terepen sosem használta, vagy nem kellö ideig, nem tapasztalta ki. Aki "ideges" gép után akar egy nyugodt gépre váltani, annak furcsa lesz hogy nem hallja működni a gépet, nem hallja a talajváltozásokat, stb.



Nagy S.
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019. szeptember 3., kedd 19:20
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: Nagy S. » 2019. szeptember 4., szerda 19:51

Keresek Equinx 600.. 800.. hoz magyar nyelvű kézikönyvet, leírást.
Köszönöm!



devotee
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2019. szeptember 7., szombat 13:50
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: devotee » 2019. szeptember 7., szombat 13:58

Sziasztok,
Minelab E-Track-hoz keresek magyar nyelvű útmutatót!
Tudtok segíteni?
Előre is köszönöm!



Csuvi
Százados
Százados
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2015. október 28., szerda 11:42
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: Csuvi » 2019. szeptember 8., vasárnap 11:17

devotee írta:
2019. szeptember 7., szombat 13:58
Sziasztok,
Minelab E-Track-hoz keresek magyar nyelvű útmutatót!
Tudtok segíteni?
Előre is köszönöm!
Szia, ha adsz egy e-mail cimet elkuldom szivesen.



devotee
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2019. szeptember 7., szombat 13:50
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: devotee » 2019. szeptember 8., vasárnap 19:14

Szia Csuvi,
bertamihaly@gmail.com

Köszönöm szépen!!!!



kézi
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:50
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: kézi » 2019. szeptember 23., hétfő 8:14

,



RTK DVD
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2019. október 16., szerda 19:25
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: RTK DVD » 2019. október 16., szerda 19:29

Aureusdetect írta:
2019. augusztus 20., kedd 18:58
Hamarosan a piacra dobják a minelab új gépét, ami egy középkategóriás műszer lesz, az x-terra sorozat kiváltására, a sorozat gyártása pedig már megszűnőfélben van.
Nyilván jóval drágább lenne az eq, ha totál carbon száras lenne a nyél és gyorscsatlakozóval kicsire összecsukható. Ezeknél a gépeknék a fő hangsúlyt az elnyűhetetlen új konstrukciós fejekre és a minőségi elemekből álló, precíz eleltronikára fektették. Kellett valami gép ami ctx minőségű de olcsóbban legyártható, mert a ctx a súlya, ára miatt veszteséges lett, ahogy a whitesnek is a digitális spectra sorozat. Viszont kellenek olyan analog gépek mint a sovereign széria volt, ami az egyik legjobb konstrukciónak számít még ma is az analog műszerek világában. Ezt hiányolom. Épp úgy ahogy az egyik legjobb analog gép az xp-nél a gold maxx power. A deus egy analog xp, digitális külsőben, de a nagyon mély tárgyakat a teljesen digitális elvéből adódóan nem tudja olyan mélyről megfogni tiszta , cirógató jellel, mint a goldmaxx power.
Ahogy egyik géppel sem szabad rohanni, úgy az eq-val sem szabad. Ha futsz, az eq elhagyhatja a jelet, míg a deus, pár centi mélyen futva is megfogja. Viszont jóval gyorsabban lehet vele lengetni mint az explorerekkel. Tehát, egy kényelmes, gyors tempóban. Nyilván a net világa tele van ferdítésekkel, de sok az olyan video blogger is aki úgy tesztel egy általa jól ismert gépet , illetve egy új gépet, hogy az újat terepen sosem használta, vagy nem kellö ideig, nem tapasztalta ki. Aki "ideges" gép után akar egy nyugodt gépre váltani, annak furcsa lesz hogy nem hallja működni a gépet, nem hallja a talajváltozásokat, stb.
Szia. Ha mar emlitetted, szerinted érdemes gold maxx powerről equinox 800-ra váltani?



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: tibike » 2019. október 16., szerda 19:56

Szerintem érdemes.... már abból a szempontból is, hogy új fajta - tehnológia van benne....Gold Maxx sorozat már kb 10 éves.... már egy kicsit öregebb....



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2019. október 16., szerda 21:48

tibike írta:
2019. október 16., szerda 19:56
Szerintem érdemes.... már abból a szempontból is, hogy új fajta - tehnológia van benne....Gold Maxx sorozat már kb 10 éves.... már egy kicsit öregebb....
Lehet,hogy öregebb de nem biztos,hogy hatékonyabb az eq.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: tibike » 2019. október 17., csütörtök 7:56

zoli87 írta:
2019. október 16., szerda 21:48
tibike írta:
2019. október 16., szerda 19:56
Szerintem érdemes.... már abból a szempontból is, hogy új fajta - tehnológia van benne....Gold Maxx sorozat már kb 10 éves.... már egy kicsit öregebb....
Lehet,hogy öregebb de nem biztos,hogy hatékonyabb az eq.

:lol: :lol: :lol: Össze kellene hasonlitani egy komoly földi tesztbe, DE az Equinos tulajnak nagyon tapasztalatnak kel lennie, mert van egy pár komoly beállitáas az Equin amihez érteni kel... a Gold Maxxos tulaj - ha érti a keresőjét, biztos ráver az Equira ha nem értenek hozzá.... :lol: :lol: :lol:



RTK DVD
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2019. október 16., szerda 19:25
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: RTK DVD » 2019. október 17., csütörtök 8:14

tibike írta:
2019. október 17., csütörtök 7:56
zoli87 írta:
2019. október 16., szerda 21:48
tibike írta:
2019. október 16., szerda 19:56
Szerintem érdemes.... már abból a szempontból is, hogy új fajta - tehnológia van benne....Gold Maxx sorozat már kb 10 éves.... már egy kicsit öregebb....
Lehet,hogy öregebb de nem biztos,hogy hatékonyabb az eq.

:lol: :lol: :lol: Össze kellene hasonlitani egy komoly földi tesztbe, DE az Equinos tulajnak nagyon tapasztalatnak kel lennie, mert van egy pár komoly beállitáas az Equin amihez érteni kel... a Gold Maxxos tulaj - ha érti a keresőjét, biztos ráver az Equira ha nem értenek hozzá.... :lol: :lol: :lol:
Május óta van meg a gold maxx power. Használtan, még a régi szériás gépet vettem. Első keresőm. Szerintem még a GM-hoz sem értek rendesen. Mivel régi gép, gondoltam eladom és veszek egy másikat, mielőtt kileheli a lelkét.



luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2019. október 17., csütörtök 8:47

RTK DVD írta:
2019. október 17., csütörtök 8:14
tibike írta:
2019. október 17., csütörtök 7:56
zoli87 írta:
2019. október 16., szerda 21:48
tibike írta:
2019. október 16., szerda 19:56
Szerintem érdemes.... már abból a szempontból is, hogy új fajta - tehnológia van benne....Gold Maxx sorozat már kb 10 éves.... már egy kicsit öregebb....
Lehet,hogy öregebb de nem biztos,hogy hatékonyabb az eq.

:lol: :lol: :lol: Össze kellene hasonlitani egy komoly földi tesztbe, DE az Equinos tulajnak nagyon tapasztalatnak kel lennie, mert van egy pár komoly beállitáas az Equin amihez érteni kel... a Gold Maxxos tulaj - ha érti a keresőjét, biztos ráver az Equira ha nem értenek hozzá.... :lol: :lol: :lol:
Május óta van meg a gold maxx power. Használtan, még a régi szériás gépet vettem. Első keresőm. Szerintem még a GM-hoz sem értek rendesen. Mivel régi gép, gondoltam eladom és veszek egy másikat, mielőtt kileheli a lelkét.
Üdv!
Mennyibe is kerül egy fej az Equihez?
Én két- háromféle fejet is tartok a gépemhez, és azok is elromlanak időnként.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: tibike » 2019. október 17., csütörtök 8:48

Hú... itt nehéz a javaslatt.... egy fél év alatt ki lehett tapasztalni a keresőt, de járni kel sokatt főleg ha kezdő vagy.... neked még nem javasolnám a cserét...az Equi kicsitt komplikáltabb, már érteni kel egy pár beállitáshoz - netán ha van a közelbe valaki, aki már érti az Equit és segit....és hogy meghal - attól ne félj... volt a kezembe 35 éves Fisher CZ vagy Troy X5-ös... ha Te nem baxod el, akkor kibir egy pár tiz évet.... :D



Avatar
András76
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2017. június 14., szerda 10:57
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: András76 » 2019. október 31., csütörtök 20:16

Szép estét !
Van e itt valaki, illetve tudtok e valakit aki Equinoxot használ ?
Köszönöm szépen !



sjonna35
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: sjonna35 » 2019. november 1., péntek 8:54

András76 írta:
2019. október 31., csütörtök 20:16
Szép estét !
Van e itt valaki, illetve tudtok e valakit aki Equinoxot használ ?
Köszönöm szépen !
Igen. Legyűri a Magnumot és a Deltát is felénk, amihez nyilván a szerencse is hozzájárul, viszont az, hogy mindig és minden helyen a legjobb, azért elég sokatmondó. Ez erősen szubjektív tapasztalat és csak egy ember véleménye, a fórumon kb mintha szidja. :)



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2019. november 1., péntek 17:41

sjonna35 írta:
2019. november 1., péntek 8:54
András76 írta:
2019. október 31., csütörtök 20:16
Szép estét !
Van e itt valaki, illetve tudtok e valakit aki Equinoxot használ ?
Köszönöm szépen !
Igen. Legyűri a Magnumot és a Deltát is felénk, amihez nyilván a szerencse is hozzájárul, viszont az, hogy mindig és minden helyen a legjobb, azért elég sokatmondó. Ez erősen szubjektív tapasztalat és csak egy ember véleménye, a fórumon kb mintha szidja. :)
"
Vissza a tetejére



"én csak hirdetem
Magnumosoknak nem ajánlom.. nagyon nagy visszalépés lenne."

  
Ezen dőltem a nevetéstől!
Mielőtt megjelent az Equinox akkor ketten is rendeltek előre a baráti körből, mondván majd mi jól megmutatjuk. Mert különben is a Minelabról lett másolva. Megmutatták  A Minelab Equinoxot lehet egy gyenge Magnum másolat inkább. Se mélységben se szelektálásban nincs sehol a Magnumhoz képest.
Én nagyon magyar párti vagyok azóta hogy a Cobrát először a kezembe vettem már több mint tíz éve, Magnumom is régóta van ezért is örülök, hogy ez a jó.

Egyébként az újítások sokat dobnak rajta, be lett rakva egy kis áramkör, és 3.51 helyett 4.17 a szoftver száma. Most már én is azt mondom, hogy a Cobra mélységét is eléri, ami nagy szó. "

Üdv!Tényleg nem kötekedésből kérdem de mit vettetek észre?Eq miben jobb mint Magnum?



sjonna35
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: sjonna35 » 2019. november 1., péntek 23:07

zoli87 írta:
2019. november 1., péntek 17:41
sjonna35 írta:
2019. november 1., péntek 8:54
András76 írta:
2019. október 31., csütörtök 20:16
Szép estét !
Van e itt valaki, illetve tudtok e valakit aki Equinoxot használ ?
Köszönöm szépen !
Igen. Legyűri a Magnumot és a Deltát is felénk, amihez nyilván a szerencse is hozzájárul, viszont az, hogy mindig és minden helyen a legjobb, azért elég sokatmondó. Ez erősen szubjektív tapasztalat és csak egy ember véleménye, a fórumon kb mintha szidja. :)
"
Vissza a tetejére



"én csak hirdetem
Magnumosoknak nem ajánlom.. nagyon nagy visszalépés lenne."

  
Ezen dőltem a nevetéstől!
Mielőtt megjelent az Equinox akkor ketten is rendeltek előre a baráti körből, mondván majd mi jól megmutatjuk. Mert különben is a Minelabról lett másolva. Megmutatták  A Minelab Equinoxot lehet egy gyenge Magnum másolat inkább. Se mélységben se szelektálásban nincs sehol a Magnumhoz képest.
Én nagyon magyar párti vagyok azóta hogy a Cobrát először a kezembe vettem már több mint tíz éve, Magnumom is régóta van ezért is örülök, hogy ez a jó.

Egyébként az újítások sokat dobnak rajta, be lett rakva egy kis áramkör, és 3.51 helyett 4.17 a szoftver száma. Most már én is azt mondom, hogy a Cobra mélységét is eléri, ami nagy szó. "

Üdv!Tényleg nem kötekedésből kérdem de mit vettetek észre?Eq miben jobb mint Magnum?

Két haversrác lenget általában együtt. Egyik magnum, másik eq. Eq mindig lényegesen többet és gyorsabban szed/halad ugyanonnan. Szerencsére is foghatjuk, nem tudom..

Szelektálásban magnum és delta hasonlóan muzsikált, míg eq elvérzett ha szög került a coin közelébe.



TOMTENT
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2019. december 12., csütörtök 9:33
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: TOMTENT » 2019. december 12., csütörtök 9:45

Udvozlok mindenkit!

Minelab Etrac-hoz szeretnek magyar nyelvu utmutatot. Ha valakinek van,kerem szepen kuldje at privat uzenetben vagy kuldjon linket!
Nagyon koszonom!



Csuvi
Százados
Százados
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2015. október 28., szerda 11:42
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: Csuvi » 2019. december 12., csütörtök 14:04

TOMTENT írta:
2019. december 12., csütörtök 9:45
Udvozlok mindenkit!

Minelab Etrac-hoz szeretnek magyar nyelvu utmutatot. Ha valakinek van,kerem szepen kuldje at privat uzenetben vagy kuldjon linket!
Nagyon koszonom!
Udv, ha adsz egy e-mail cimet szivesen elkudlom.



TOMTENT
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2019. december 12., csütörtök 9:33
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: TOMTENT » 2019. december 12., csütörtök 19:32

Szia!
Atment a privat uzenet?



luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2019. december 12., csütörtök 20:37

TOMTENT írta:
2019. december 12., csütörtök 19:32
Szia!
Atment a privat uzenet?
Én is küldhetek.



TOMTENT
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2019. december 12., csütörtök 9:33
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: TOMTENT » 2019. december 12., csütörtök 21:48

luckyotter írta:
2019. december 12., csütörtök 20:37
TOMTENT írta:
2019. december 12., csütörtök 19:32
Szia!
Atment a privat uzenet?
Én is küldhetek.
Nem kaptam meg. Mindegy! Legyszives kuld at a tomtent1979@gmail.com-ra!
Nagyon szepen koszonom!
Minden jot!



Csuvi
Százados
Százados
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2015. október 28., szerda 11:42
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: Csuvi » 2019. december 13., péntek 14:05

TOMTENT írta:
2019. december 12., csütörtök 21:48
luckyotter írta:
2019. december 12., csütörtök 20:37
TOMTENT írta:
2019. december 12., csütörtök 19:32
Szia!
Atment a privat uzenet?
Én is küldhetek.
Nem kaptam meg. Mindegy! Legyszives kuld at a tomtent1979@gmail.com-ra!
Nagyon szepen koszonom!
Minden jot!
Szia, elkuldtem a megadott cimre :).



TOMTENT
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2019. december 12., csütörtök 9:33
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: TOMTENT » 2019. december 13., péntek 17:44

Megkaptam,nagyon szepen koszonom!



berti
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2019. május 4., szombat 18:19
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: berti » 2019. december 20., péntek 15:12

Sziasztok ! Minelab Vanquish új sorozatàhoz mit szóltok ??



unikornis
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2017. július 30., vasárnap 18:30
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: unikornis » 2019. december 20., péntek 17:08

berti írta:
2019. december 20., péntek 15:12
Sziasztok ! Minelab Vanquish új sorozatàhoz mit szóltok ??
Ez alapján a videó alapján már terepen nem is próbálnám, mert ha a recovery ennyire szar, akkor nincsen mit tesztelgetni tovább, ez kb. garrett 250 szint. Ez 2019- ben még egy alső kategóriás géptől is szényenletes.

https://www.youtube.com/watch?v=nx0XtteWJ2w



berti
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2019. május 4., szombat 18:19
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: berti » 2019. december 21., szombat 17:52

Akkor Minelab Go find 66 ??? Az jobb lehet ??



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: tibike » 2019. december 21., szombat 18:37

berti írta:
2019. december 21., szombat 17:52
Akkor Minelab Go find 66 ??? Az jobb lehet ??
Valamikor régen már volt róla szó - akkor úgy neveztem el hogy - Minelab Go fing....akkor már inkább egy ACE... :D



berti
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2019. május 4., szombat 18:19
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: berti » 2019. december 21., szombat 18:39

Acer 200 I ? Vagy White,s tresur master ??



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma